Bayilik Veren Firmalar

Param Yok Bayilik Almak İstiyorum 81 ile Ücretsiz Franchising

Sermayeniz olmadığı için ücretsiz bayilik almak istiyor olabilirsiniz. Ne iş yapacağınıza henüz karar vermediniz ancak, sıfırdan bir işyeri açarak reklam vb. giderler ile uğramak yerine, bayilik alarak kısa sürede para kazanmayı hedefliyorsunuz. O zaman doğru yoldasınız. Bu yazıda parası olmayanlar için sermayesiz ve ücret almadan bayilik, franchising veren firmalar hakkında örnekler vereceğiz.

Piyasada yeni açılan veya yıllardan hizmet vermekte olan birçok firma, ücretsiz bayilik vermektedir. Firmaların amacı, pazar alanlarını genişletmek ve daha çok müşteriye hizmet sunabilmek iken, ücretsiz bayilik veren firmalar hakkında bilgiler arayanlar ise, bayilik ücreti ödemeden iyi gelir sağlayan bir işyerine sahip olabilmektir. Ancak bu arayış sonucunda, işyeri açmak isteyenler iyi bir firma seçimi yapmazlar ise, sonuç hüsrana dönüşebilmektedir.

EDİTÖR TAVSİYESİ

Sermayesiz Bayilik Almak Mantıklı mı?

Öncelikle işyeri açmak istediğiniz sektör hakkında detaylı bir araştırma yapmış olmanız gereklidir. Sırf firma ücretsiz bayilik veriyor diye, işyeri açmanız mantıksızdır. Eğer mağaza dükkan veya işyeri açmak istediğiniz bölgede girmeyi düşündüğünüz sektör iyi para dukkanacmak.com kazandırıyor ise, bu konuda iyi bir araştırma yapmış iseniz, ücretsiz bayilik veren firmaları araştırabilirsiniz. Örneğin; A marka su firması para almadan bayilik imkanı sunuyor diye, su satışlarının çok düşük olduğu bir bölgede veya çok rakip olan bir yerde su işine girmek mantıksızdır. Bu sebeple daha önce de söylediğim gibi girmeyi düşündüğünüz sektör hakkında çok iyi bir araştırma yapmalısınız. Ben ne satabilirim? İşyerini açmayı düşündüğüm bölgede ne dükkanı ne mağazası iş yapar? Ücretsiz bayilik veren firmalar hangileri? Müşteriler benim hangi hizmetim için para öderler? Ne daha çok tutulur? Burada hangi işyeri eksik? Gibi sorular sonucunda doğru yolu bulabilirsiniz.

bayilik
Bayilik Almak İstermisiniz?

Sermayesi Olmayanlar Bayilik Alabilir mi?

Ücretsiz bayilik veren firmalar ile anlaşmadan önce iyi bir iş planı yapmalısınız. Belki bayilik için para ödemeyeceksiniz ancak, işyerinin açılışı, ürün alımı, dekorasyon, evrak giderleri, reklam giderleri gibi bir çok kalem hakkında araştırma yapmalısınız. Bu araştırma sonucunu evrak üzerinde inceleyerek ihtiyacınız olan finansmanı tespit edebilirsiniz. Size tavsiyemiz iş planınız içerisinde bulunan finansman bölümü için fazlaca vakit ayırmanızdır. Çünkü kapanan işyerlerinin büyük bölümü maddi imkansızlıklardan dolayı kapanmaktadır. Bir kere işyerinizin ilk aylarda ciddi miktarlarda gelir elde etmeyeceğini hesap etmelisiniz. Sermayesiz bayilik veren firmalar için yapmış oldukları sözleşme sonucunda sizin işyerinizi kapatmanız açısından çokta bir sıkıntı oluşmamaktadır.

Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar 2021 Yılında Var mı?

Genelde ücretsiz bayilik veren veya düşük meblağlarda bayilik imkanı sunan firmalar, yapacağınız iş sonucunda kazancı çok yüksek olmayan işlerdir. Bu firmaların bir çoğunun müşteri potansiyeli oluşmamış, yeterli seviyede reklamı yapılmamış, bilinmeyen veya sektöre yeni adım atan firmalardır. Şüphesiz ki iş hayatına atılmak isteyen birçok iş adamı bayilik karşılığında para alınmadığını öğrendiğinde sermayesiz bayilik almak konusunda tereddütte düşecektir. Ancak bir iş yapmak, işyeri açmak için illaki bayilik ücreti ödemek zorunda da değilsiniz. Genelde sermayesiz veya düşük ücretle bayilik veren firmalar mısır, fast food ürünleri, inşaat dukkanacmak.com malzemeleri, çiğköfte firmaları, sektöre yeni girmiş su firmaları vb. firmalardır. Bu firmalar arasında seçim yaparken sunmuş oldukları imkanları ve bayilik sözleşmesini ayrıntılı olarak incelemeli hatta bir bilirkişi ile birlikte incelemenizi tavsiye ederiz. Eğer bu söylediklerimizi yapmazsanız, işler yolunda gitmediğinde her şeyin sorumlusu siz olursunuz.

Ücretsiz Bayiliklerin Şartları Neler?

 • Firma: Bayilik alacağınızın firmanın sunduğu şartlar, piyasadaki yeri, pazar alanları, satış oranları, net kârı, cirosu vb. Konular
 • Sektörün Durum: Bayilik almak istediğiniz sektörün, işyerinin bulunacağı bölgedeki genel durumu, kâr oranları, talep ve ihtiyaç durumu.
 • Firma Desteği: Bayilik aldığınız zaman firmanın size sağlayacağı avantajlar ve dezavantajlar.
 • Müşteri Potansiyeli: Müşterilerin bayilik almak istediğiniz firmanın ürünlerine karşı ilgisi, satış oranları, talep edilme durumu.
 • Bölgesel Etkenler: İş yeriniz de satacağınız ürünlerin, bölgede ki genel durumu. (örneğin bir tarımsal ilaç firmasının ulaşabileceği tarım alanları.)
 • Rakipler ve Piyasa: Ücretsiz, sermayesiz bayilik veren firmalar ile anlaşarak bayilik almanız durumunda, aynı sektörde hizmet veren rakipleriniz. Bu rakiplerinizin iş yerinize olan mesafesinden tutunda, sizin işyeri açmanız durumunda, müşterilerin sizi tercih etmesi için ortaya koyabileceğiniz farklar.
bayilik-şartları
Bayilik Almak İçin Bazı Şartların Yerine Getirilmesi Gereklidir.

Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar 2021 Listesi

 • Çiğköfte bayilikleri
 • Su bayilikleri
 • Ayakkabı franchising,
 • Oyun kartları satışı,
 • Cips ve gıda ürünleri bayilikleri,
 • Oto temizlik ürünleri bayiliği
 • Parfüm bayiliği
 • Pizza bayiliği
 • Dönerci bayilik
 • Hamburgerci bayilikleri

Yukarıda saydığımız maddeler genişletilebilir. Makalemizde anlatmak istediğimiz asıl konu, iyi bir plan yapmadan, sırf ücretsiz diye, bayilik almamanızdır. İşyeri açmak çok kolay ancak, “battı” damgasını yiyerek iş yerinizi kapatmak hayatınız boyunca ödemeniz gereken kötü sonuçlara neden olabilir. Ticaret elbet risktir ancak, akıllı oynamaz iseniz, belki de elinizde ki bir atımlık barutunuzu, sermayesiz bayilik veren firmalar yüzünden bitirebilirsiniz.

Ülkemizde özellikle çifğ köfteci bayiliklerine çok sık rastlanmaktadır. Çiğ köfte bayilikleri sadece kurulum ücreti almakta ve isim bedeli talep etmemektedir. Sadece bir dükkan belirlemeniz ve firmaya bu yeri göstermeniz gerekmektedir. Gerekli olan tadilat yapıldıktan sonra kurumsal renk ve dekor ile dükkanınız faaliyete hazırlanmaktadır.

https://www.dukkanacmak.com/ucretsiz-bayilik-veren-firmalar-2/

Allah çalışana, emek verene verir elbet ama siz yine de dikkatli olun, iş planını atlamayın, analiz edin, gözlemleyin, karar vermeden önce birkaç defa daha düşünün. Bilen birine sorun. Hayırlı kazançlar dileğiyle.

82 Yorum

 1. Düzce merkezde biz bayilik veya bir işyeri açmak istiyorum biraz birikimim var nasıl yardımcı olursunuz

 2. bende çocuklara yaşam koçluğu yapmak istiyorum sertifikam var ilgilenenler arayabilir zoom veya watsaptan özel eğitimler veriyorum çocukların yaşama nasıl tutunacağı okulda başarılı olma ders çalışma aile içerisinde saygılı iletişim ilk okul ödev yapma yardım destek sağlıklı yaşam koçuna ihtiyacınız varsa arayabilirsiniz

 3. Eğitim alanında iş kurmak isteyen yatırımcı aranıyor!!!
  *Yeni nesil online eğitim sistemi
  *Yüksek kazanç (aylık 50-100 bin TL)
  *Türkiye geneli sistemli bir projedir.
  Detaylı Bilgi için
  adreslerinden ulaşabilirsiniz.

 4. Merhaba diyarbakırda su bayisi acmak istiyorum diyarbakırda lokanta ve büfe tanıdıklarım çok var

 5. İSTANBUL ESENYURT DÖNERÇİ BAYİLİGİ ALMAK İSTİYORUM BANA ULAŞIRSANIZ HEMEN AÇMAK İSTİYORUM DÜKKANIM İŞLEK YERDE HAZIR 0543

  1. Merhaba yurtiçi ve yurtdışına bayilikler vermekteyiz. İletişime geçebiliriz. Ücretsiz franchise için görüşebiliriz.

    1. Ben isveç’in Malmö şehrinden yazıyorum yurtdışı bayilik vermek isteyenler benimle iletişime geçebilirler mi?

 6. Bende kozmetik yada parfum bir dukkan acmak istiyorum dusuk sermaye ile bayilik veren varsa iletisime gece vilirmi lutfen.mail adresim

  1. Merhaba yurtiçi ve yurtdışına bayiliklerini vermekteyiz. İletişime geçebiliriz. Ücretsiz franchise için görüşebiliriz.

 7. “”0″” koskoca sıfır sermayem var.Ne iş olsa yaparım.Ücretsiz bayilik veren varsa buyursun alırım yok demem.

 8. Bende isterim genç bir kardeşinizim bitlis tatvan nufus 100 bin üstü sermayem yok kentimi iyi bilirim beni bayiyi ve toplumu sıkmayacak hatta sürümden kar ettirebikecek bayiliklere talibim işçilik köleliğe döndürülmüş ulaşmak isteyen ınstagram hesabımdan ulaşabilir giremiyorum saygılar .

  1. Çiğ köfte veya döner bayiliği açmak istiyorum sermayem yok yardımcı ola bilecek kimse varmı acaba bu işlerde tecrübeliyim olursa çok sevinirim saygılar

   1. Merhabalar ben van şaban yılmaz işlet muduruyum kendı işimi lurmak ıstıyorum

 9. Merhabalar 35 yılımı İstanbul’da geçirdim yaklaşık 17 yıl ticaret le uğraştım kale kilit Asaş alm gibi kurumsal firmaların bayiliklerıni yaptım PVC Aks ve profil konusunda tecrübem var pazarda yurt genelinde çoğunu tanıtım ve tanırlar bazı yanlış yatırım veya yanlış ticaret anlayışı adına ne derse iz olumsuzluklar yaşadım ve bütün sermayem gitti yaklaşık 2 yıldır Kocaeli’ye taşındım ve burada yaşamaya çalışıyorum her konuda teklife açığım yapamayacağım iş yoktur Allah’ın izniyle azimli ve kararlı biriyim doğru birilerini bulutsam ciddi işler başarıcağıma inanıyorum saygı ve sevgilerimlei

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün