Bayilik Veren Firmalar

Bayilik Veren Giyim Firmaları (Pandemi Dönemi)

Bayilik veren giyim firmaları bebek giyim, bayan giyim ve ayakkabı bayiliği veren firmalar popülerliğini korumaktadır. Şube sayısını artırmayı hedefleyen firmalar franchise vererek bünyelerine yeni şubeler katmaya devam etmektedir. Bayilik veren firmaların belirledikleri şartları yerine getirerek sizde bayilik alabilir kar marjı ve gelire ortak olarak kendi işinizi kurabilirsiniz.

Collezione Giyim Bayiliği

Collezione giyim firması Türkiye genelinde bayilik vererek şube sayılarını artırmayı hedeflemektedir. Bayilik şartları ise açılacak mağazanın yerleşik bölgede olması ve yaya trafiğinin olduğu noktalarda açılması, 10.000 bin kişilik bir nüfusa sahip bir bölgede kurularak mağazanın 125 m2 den az olmaması gereklidir. Vitrin ve görselinde %100 marka ürünlerinin sergilenmesi ve corner çalışma sisteminde marka standardına yakın olması bayilik şartlarından bir kaçıdır.

 • Collezione bayilik başvurusu için  0212- 447 12 12
 • e-mail info@collezione.com.tr iletişim bilgilerinden bayilik için görüşme yapabilirsiniz.
collezione-bayilik
Collezione Bayilik

Penti Bayilikler Veriyor

Penti bayiliği almak isteyen girişimciler; penti çorap, tayt, iç giyim, ev giyim ve plaj giyim olmak üzere Avm lerde bulunan bir marka olması dolayısıyla daha çok yurtdışına franchising vermektedir. Türkiye hariç 17 ülkede 46 mağazası olan penti den bayilik almak isteyenler gelişen ülkelere odaklanabilirler. Penti bayilik için Yurtdışı satış ve mağazacılık için : sales@penti.com.tr  adreslerinden mail atabilirler.

 • Penti Adres : Evren Mahallesi Tufan Sk No:22   
 • Güneşli / İstanbul Tel: 0 (212) 630 02 49
 • Faks: 0 (212) 474 20 49
 • Email: penti@penti.com.tr

Panço Çocuk Giyim Bayiliği

Panço çocuk giyim bayiliği almak isteyenler açacakları mağazanın ticarete yönelik potansiyeli yüksek yerde açmaları ve 100 m2 lik bir mağaza açmalıdır. Mağazanın iç dekorasyonu diğer panço mağazalarıyla aynı  olmak zorunluluğu vardır. Personel desteği, vitrin tasarımı ve personel eğitimine kadar destek verilmektedir.

Panço bayilik ile ilgili daha detaylı bilgi almak için info@panco.com.tr adresine mail atabilirsiniz.

Tüzün

Tüzün yurtiçi ve yurtdışı franchise vermektedir. Açılacak olan mağazanın 150 m2 büyüklüğünde ve  15 metre cephesinin olması ve  yüzde 10 depolama alanında olmasını istemektedir.  AVM lerinde ve diğer giyim mağazalarının bulunduğu en işlek olan cadde üzerinde olmasını istemektedir. Yatırım maliyeti olarak bayilik alan kişilerin karşılanmasını istemekte,  mağazanın dekorasyonunun Tüzün firmasının standartalarına uygun olmasını isteyen Tüzün dukkanacmak.com satışı yapılacak olan ürünlerin sezonluk koleksiyonların içinden yapılmasını ve koleksiyon ürünlerinin çoğunluğunun sipariş edilmesini talep etmektedir. Bayilik başvurusunda dukkanacmak.com bulunanlar geçmişte perakende sektöründe deneyimli ve mağazacılık işinden anlayan kurumsal yapı ve kadrosuna sahip olması gereklidir. Tanıtım ve pazarlama masrafları için ayrılacak bütçe karşılıklı olarak kararlaştırılmakta ve 4 yıllık franchise sözleşmesi yapılmaktadır. 4  yıl sonrasında mağazanın performansına ve çalışma kapasitesine göre tekrar değerlendirildikten sonra işletme hakkı üzerinde yeniden karar verilir. Tüzün bayilik için başvurusu için  0 312 473 67 00 numaradan iletişime geçebilirsiniz.

tüzün-bayilik
Tüzün Bayilik

Polo Garage Giyim Bayilikleri

1994 yılında kurulan ve sektörünün aranan isimlerinden olan Polo Garage  Yurtiçi cornerler ve yurtdışında kesin  alım yapan bayilikler ile hizmet vermektedir. Açılacak olan mağazalarının  büyüklüğünün 100 m2 büyüklüğünde olmasını ve  bölge ve yer seçimlerinin henüz satış doygunluğuna ulaşmamış olan bölgelerde AVMlerde ve  cadde mağazaları ve  department stores şeklinde açılmasını istemektedir.   Bayilik için yatırım maliyetlerini karşılayacak finansmana sahip girişimcileri değerlendirme Güvenilen ve işinde uzman ekonomik rüştünü ispatlamış, vizyon sahibi ve yeniliğe açık, gelişime açık kaliteli ve disiplinli çalışan perakende ve mağzacılık sektörü piyasasında iş deneyimi olan girişimcileri tercih etmektedir. Bir Polo Garage mağazasının yatırım maliyeti  150.000 ve 200.000 USD arasında mağaza büyüklüğüne ve lokasyonuna göre değişmektedir.

 • Polo Garage iletişim bilgileri İstiklal Cad. 42/A Cihangir/İstanbul
 • 0212 244 5835 telefon numarasından yetkililer ile bayilik için görüşebilirsiniz.

Koton Franchising

Koton şube sayısını artırmak amacıyla yeni mağaza açılacak lokasyonlar belirlenerek franchise anlaşmaları yapılmaktadır. Türkiye’de gerçekleşen yaklaşık dekorasyon maliyeti m2 başına 500$, yurtdışında gerçekleşen yaklaşık dekorasyon maliyeti  ise m2 başına 600 $ ‘dır. Mağaza m2 sine göre belirlenen mağazacılık donanım ekipmanları olan askı, manken, bilgi işlem sistemi vs verilen tutara dahil değildir. Koton bayiliği alan girişimcilerin açacakları mağaza alışveriş merkezlerinin tekstil perakende katında veya ana caddeler üzerinde, alışveriş trafiğinin yoğun olduğu yerlerde olması gerekmektedir. 800 m2 ve üzerinde brüt alanı bulunması ve bu alanın %10 büyüklüğünde depo alanına sahip olması en az 15 metre cephesinin olması, 3 metre tavan yüksekliğine sahip olması ve marka kurum kimliğine ve mağazacılık operasyonuna uygun olması gerekmektedir.

Koton bayilik başvurusu için Tel: 0212 331 33 00

Koton bayilik
Koton Bayilik Veriyor

Mavi Jeans Giyim Franchising

747 Milyon TL şirket değeri olan Mavi, 50 ülkede 326 shop ve 5000’e yakın noktada hizmet veren erkek ve bayan giyimde sektöründe lider bir markadır. Bayilik için başvuruda bulunanlara Mavi mağazasını açmak için mağaza yer seçiminde yardımcı olurken kira sözleşmesinin yapılmasında pazarlığında da  destek olmaktadır. Mavi jeans mağazasının iç dekorasyonunda diğer mağazaları ile aynı olmasını isterken tüm ekipmanların montajında ve temininde yardımcı olmaktadır. Dış ve iç mağaza tabelası raflar aynalar hepsi Mavi tarafından karşılanmaktadır.

Bayilerinin her zaman destekçisi olan firma bayiliklere  finansman, kredi geçmişinin iyileştirilmesi, mağaza yer seçimi ve bulunması, kira sözleşmesi pazarlığı, mağazanın açılışa uygun hale getirilmesi, personel ve yönetici eğitimleri ve toptan mal alımında yardımcı olmaktadır. Mavi giyim bayilik başvurusu için  0850 288 6284 telefon numarasından iletişime geçebilir daha detaylı bilgilere en net şekilde ulaşabilirsiniz.

mavi-jeans-bayilik
Mavi Jeans Bayilik

Colins Giyim Bayilik

Colins Türkiye’de ve dünyada  32 farklı ülkede 1000 satış noktasıyla  670 mağazasıyla her kesimden tüketicinin giyim ihtiyacını karşılamak üzere hizmet vermektedir. Colins bayilikler ile bugünkü konumunda dünya markası olmuş ve sektöründe öncü bir firma olarak  pazar ağını daha da  yaygınlaştırmak için bayilikler vermeye devam etmektedir. Bayilik almak isteyenlerden bazı şartlarını yerine getirmelerini istemektedir. Bu şartlar firmanın başlıca istekleri ise şöyledir. Açılacak olan mağazanın işlek cadde üzerinde veya Avmlerde  yoğunluğunun olduğu bölgelerde açılmasını talep eden firma mağazaların büyüklüğünün 250 m2 den az olmamasını istemektedir. Açılacak mağazanın lokasyonuna ve büyüklüğüne göre değişen maliyetler için yetkililerden bilgi alabilirsiniz. Bayilik başvurusu için de Colin’s websitesini ziyaret edebilirsiniz.

Giyim mağazası açmak istiyorum diyenler için tavsiyelerin bulunduğu giyim mağazası açmak isimli yazımızı okumalısınız.

Batik Giyim Bayilik

100 den fazla mağazasıyla hizmet veren Batik franchise veriyor.  Bayilik açmak isteyenlerden perakende sektöründe tecrübeli girişimci ruhuna sahip başarıyı seven ve hırslı ve başarılı bir iş deneyim  geçmişine sahip personel seçiminde titiz davranan ve nitelikli elemanlar seçebilen ve yönetebilen kişileri tercih etmektedir. Yatırım yapabilmek için yeterli finansmana sahip ve kişiler ile i ortaklığı yapacaktır. Batik mağazası açtıktan sonra bayilerine personel, eğitim, ürün yönetimi, reklam ve pazarlama ile satış yönetimi destekleri vermektedir. Batik bayilik başvurusu için Tel: +90 212 554 60 22 numarasından iletişime geçerek yurtiçi ve yurtdışı franchise ile  ilgili bilgi edinebilirsiniz.

Bu markalar dışında bayilik veren pek çok firma vardır. Ancak bu firmaların isimleri popüler olduğundan dolayı, isim avantajından yararlanarak bayilik açmanız daha mantıklı olacaktır. Sıfırdan bir mağaza açmak her daha külfetli olacak hem de ilk aşamada kendinizi çevreye tanıtmak ve isminizi duyurmak adına vakit kaybetmiş olacaksınız.

Sermayesiz bayilik veren giyim firmaları var mı?

Aynı bayi içinde sadece o firmaya ait ürünlerin satıldığı türden bayiliklerde birçok giyim firması bayilik ücreti istemektedir. Ancak özgür konsept modeli olarak da adlandırılan konsepte ise, bir mağazada birden çok firmanın ürünü satılmakta ise, sermayesiz giyim bayiliği alınabilir. Aşağıda yer alan firmalar sermayesiz olmasa da, giyim bayiliği vermektedirler.

Ensar ModaMite Love1889’S Wholesale MuslimwearCecilia De Rafael Türkiye
Molding MixtureBücürükHoogLuis Bien Giyim Bayilik
Moda GiyimBottiLarasimaBayi Giyim Francihising
Trejoli GiyimAHD GiyimLorden ConceptGelir360
Moda 2021Moda SimaGece GiyimAy Işığı Moda

22 Yorum

 1. Merhaba ben Romanya’da bayan ve erkek toptan giyim üzerine bayi verebilecek firma ariyorum

  (5/5)
 2. merhabalar ben fotoğraf sanatçısıyım. görsele çok hakimim.hiç bitmeyecek satış çoçuk eşyasıdır.bu ne denle sizinle çalışmak isterim

 3. merhaba,ben hollandada butik bar acmak istiyordum sizden bayilik alabilirmiyim sartlariniz nelerdir bilgilendirirseniz sevinirim
  iyi gunler

 4. Merhaba ersin bey Eskisehir de cocuk giyim mağazası acmayi dusunuyorum ulasabilirseniz sevinirim bilgilendirilmek isterim

  1. Merhaba ben diyarbakırda mavi bayiligini almak istiyorum bana yardımcı olur musunuz tsklee

 5. Merhabalar efendim ben ANKARA ETİMESGUT ilcesindeyim 7 yıldır cocuk maazası işletmekteyim ama artık bayilik yapmak istiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim.saygılarımla.

 6. Meraba Ersin bey Şanlıurfa Siverek ilçesine bayilik veriyormuşunuz bnde bayiniz olmak istiyorum tabi fiyatı uygunsa

 7. İnsan hakları danışmanlıgı pazarlama

  1. merhaba ersin bey, en büyük hayalim bir çocuk mağazası,bulunduğum şehirde kısıtlı çocuk giyim mağazası var. kendim bile çocuklarım için şehirdışına alışverişe çıkıyorum. bana bayiliğiniz hakkında bilgi verirseniz sevinirim.

  1. Merhaba ersin bey bizde bi cocuk mağazası acmayi dusunuyoruz ulasabilirseniz sevinirim bilgilendirilmek isterim adresimiz eskisehirde

Bir cevap yazın

Önemli mi?*

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu