Bayilik Veren Firmalar

Ayakkabı Bayiliği Veren Firmalar 2023 (Ücretsiz)

Ayakkabı bayiliği veren firmalar 2023 yılında ayakkabı mağazası açmak isteyenler için bir fırsattır. Bayilik veren ayakkabı firmaları, ucuz ayakkabı bayilikleri ve bireysel bayilik veren ayakkabı markaları ile franchise anlaşması yaparak müşterisi ve reklamı hazır mağazanın işletmesine sahip olabilirsiniz. Peki ayakkabı bayiliği veren firmalar hangileridir, Kemal Tanca, Ayakkabı Gar, Bambi, Kinetix ve FLO ayakkabı bayilik şartları nelerdir, Ayakkabı Dünyası bayilik veriyor mu, ucuz ayakkabı bayilikleri var mı? İşte ayakkabı bayiliği veren firmaların listesi ve franchising süreci hakkında bilinmesi gereken detaylar.

Bayilik Veren Ayakkabı Firmalarından Franchise Almak

Ayakkabı sektörü hiç şüphesiz ki giyim sektörünün en karlı alanlarından bir tanesidir. Özellikle de bayanların vazgeçemediği ve farklı tarzlara yöneldiği bu sektör aynı zamanda kolay para kazanmak ve kısa zamanda çok para kazanmak için de ideal sektörlerden bir tanesi durumundadır. Bu yüzdendir ki siz de ayakkabı bayiliği veren firmaları merak ediyor ve bir mağaza açmak istiyorum diyorsanız mutlak suretle ayakkabı mağazası açma fikrini gözden geçirmelisiniz.

Her işte olduğu gibi bu işte de tecrübe gerekmektedir. Bu nedenle eğer ki herhangi bir tecrübeniz yok ise öncelikle ucuz ayakkabı bayilikleri veren firmalardan bir tanesi ile anlaşmanız daha mantıklı olacaktır. Ayrıca ücretsiz bayilik veren firmalarda markanın giyim sektöründe ne kadar önemli olduğunu göz önünde bulundurursak, bilinen kaliteli bir ayakkabı dükkanı açmak, merdiven altı ürünleri satan bir dükkan açmaktan daha mantıklı bir düşüncedir.

Ucuz Ayakkabı Bayilikleri Var mı?

Ucuz ayakkabı bayilikleri siz girişimciler için ilk etapta tecrübe kazanmanız ve bu sektörde ilerlemeniz için kıymetlidir. Yediden yetmişe herkes ayakkabıya ihtiyaç duyduğundan, bu durum rekabetinde bir hayli yoğun olmasına sebep vermiştir. Hal böyle olunca ayakkabı konusunda bayilik veren firmalar arasında bir seçim yaparken titiz davranmak ve buna göre karar vermek zorunlu hale gelmiştir. Ayakkabı franchise veren firmalardan seçim yaparken de mutlak suretle markanın tanınmışlığına, bayilik koşullarına ve kar marjlarına dikkat etmelisiniz. Ucuz ayakkabı bayiliklerini ve diğer ayakkabı bayiliği veren firmaların listesini inceleyebilirsiniz.

Ayakkabı Bayiliği Veren Firmalar Listesi 2023

2023 yılında ayakkabı bayiliği veren firmalar şu şekildedir:

 • FLO ayakkabı bayiliği
 • Kinetix ayakkabı bayiliği
 • Elle ayakkabı bayiliği
 • Bambi ayakkabı bayiliği
 • Brono Shose ayakkabı bayiliği
 • Talo ayakkabı bayiliği
 • Paloma ayakkabı bayiliği
 • ORTHOGEZ ayakkabı bayiliği
 • MCP-owundys ayakkabı bayiliği
 • Yavuzlar ayakkabı bayiliği
 • Ayakkabı Sokağı ayakkabı bayiliği
 • Fosfor Ayakkabı ayakkabı bayiliği
 • Ayakkabı Gar ayakkabı bayiliği
 • Thunderhead Ayakkabı
 • Greyder ayakkabı bayiliği
 • Panço ayakkabı bayiliği
 • CVS Çavuşoğlu ayakkabı bayiliği
 • Cabani ayakkabı bayiliği
 • Ceyo
 • Ayakkabıca
 • Kemal Tanca
 • Ayakkabı Dünyası
 • Toroman
 • Espardin
 • Atacom

En çok tercih edilen, müşteri kapasitesi en fazla olan ve ayakkabı bayiliği veren firmaları listeledik. Ayakkabı bayiliği almak istiyorsanız tüm markaların bayilik şartlarını ve franchise bedelleri detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

FLO Ayakkabı Bayilik Şartları

FLO ayakkabı bayiliği şartları arasında; müşteri memnuniyeti sağlamak, keyifli alışveriş ortamı sunmak, güler yüzlü personeller çalıştırmak, dükkan büyüklük ve lokasyon tercihinin güzel yapılması. ürünlerin her zaman kaliteli ve temiz olması, talep edilecek olan sermaye miktarına sahip olmak yer almaktadır. FLO ayakkabı bayiliği için özel olarak hazırlanmış bir franchise başvuru formu bulunmamaktadır. FLO ayakkabı bayiliğine başvuruda bulunmak için kullanabileceğiniz iletişim kanalları şu şekildedir:

 • FLO müşteri hizmetleri 0850 290 33 56
 • Fax: 0 212 446 22 55
 • Telefon: 0 212 446 22 88

Siz de FLO ayakkabı bayiliği başvurusunda bulunmak için hemen iletişim bilgileri üzerinden yetkililer ile irtibata geçebilirsiniz.

Bambi Ayakkabı Bayilik

Bambi Ayakkabı bayilik fiyatı 2023 yılında 150.000 TL ile 200.000 TL aralığında değişiklik göstermektedir. Bu franchise bedeli 100 m2 anahtar teslim mağaza açmanın ortalama yatırım ücretidir. Aktif olarak açılması hedeflenen iller arasında Kocaeli, Antalya, İstanbul, Ankara ve Konya illeri yer almaktadır. Bambi bayiliği hakkında detaylı bilgi almak ve başvuruda bulunmak için info@bambi.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

Kinetix Bayilik Şartları

Kinetix bayilik şartlarının başında satış noktası olarak bayilik alınmak istenen bölgenin 5 km yakınında herhangi bir FLO mağazasının bulunmaması gerektiği yer almaktadır. Aynı bölge, mevki ve cadde üzerinden ikinci bir Kinetix bayiliğinin bulunmaması, açılacak olan mağazada Kinetix ürünlerinin tanıtımının güzel yapılması, diğer marka ürünleri ile iç içe olmaması diğer şartlardır. Kinetix bayiliği süreci hakkında bilgi almak ve franchising talebi oluşturmak için 0 850 290 33 56 numarasından irtibata geçebilirsiniz.

Yavuzlar Ayakkabı Bayilik

Yavuzlar ayakkabıdan bayilik almak isteyen girişimciler istedikleri metrekarede dükkan veya mağazada faaliyet gösterebilirler. İş için gerekli sermaye minimum 20.000 TL’dir. En az 20 bin TL’lik alım yaparak işinizi kurabilirsiniz. Yavuzlar ayakkabı bayilik başvurularını Yavuzlar ayakkabı Ayakkabingo adresinden veya 0 212 516 69 69 telefon numarasından firma yetkililerine ulaşabilirsiniz.

Ayakkabı Sokağı Franchising

Franchise adaylarından İsim hakkı bedeli olarak 5.000 TL almaktadır. 15 gün içerisinde gerekli giydirme çalışmaları ile işletme kurulmaktadır. Türkiye genelinde tüm illerde bayilik vermektedir. İşletme için 100.000 TL-150.000 TL sermaye tutarın ile ayakkabı dükkanınızı açabilirsiniz. Ayakkabı Sokağı franchising kar marjı ise %75 oranındadır. Girişimcilere personel, eğitim, proje, pazarlama ve reklam alanlarında destek vermektedir. Ayakkabisokagi resmi web adresinden firmanın sitesini inceleyerek başvuruda bulunabilirsiniz.

Fosfor Ayakkabı Bayiliği

2008 yılında açılan bu firma ülke geneline bayilik vermektedir. İsim hakkı ücreti alınmamaktadır. İşletmeye tabela, reklam ve poşet desteklerini ücretsiz olarak vermektedir. Dükkan için en az 50 m2 civarında mağaza olmalıdır. Fosfor Ayakkabı kar marjları ise ortalama %80’dir. Metrekaresine göre açabileceğiniz işyeri için 35.000 TL-75.000 TL aralığında bir yatırımla başlayabilirsiniz.

Ayakkabı Gar

2000 yılında kurulan Ayakkabı gar firması Türkiye genelinde franchise vermektedir. Şube sayısını 50’ye çıkarmayı hedefleyen firma isim hakkı bedeli almamaktadır. Proje, pazarlama, dükkan yer seçimi, bölge koruması, ortak reklam destekleri veren firmanın kar marjı %50’dir. Ücretsiz bayilik veren firma %50 reklam katılım ücreti talep etmektedir. Ayakkabigar.com adresinden firmanın online satış mağazasına ulaşabilir, 0212 458 51 06 telefon numarasından irtibat kurarak bayilik süreci hakkında bilgi alabilirsiniz.

Thunderhead Ayakkabı Bayiliği

1967’den beri kalitesini ve çizgisini koruyan marka Türkiye genelinde bayilik vermektedir. Ortalama 1 ayda şube kurulum süresi ile gelirden %10 pay ile minimum 100.000 TL nakitte ihtiyaç duyularak toplam 150.000 TL’ye işletmenizi kurabilirsiniz. Kar marjı %80’dir. Girişimciye Eğitim Desteği, Pazarlama Desteği, Bölge Koruması, Ortak Reklam destekleri verilmektedir.

Greyder Ayakkabı Bayiliği

Kavsan ayakkabı firması bayilik başvurusunda bulunan girişimcilerden marka isim hakkı bedeli talep etmeden ücretsiz bayilik vermektedir. Bayilik giriş bedeli almayan firma açılacak olan dükkanın diğer tüm maliyetlerinin bayilik alacak kişiler tarafından karşılanması ve dekorasyon masrafının kendilerine ait olduğunu belirtiyor. Tüm bunlar için girişimcilere gerekli olan dekorasyon maliyeti 150.000 TL gereklidir. Maliyetleri karşılayacak yeterli finansmana sahip kişilere bayilikler vermektedir. Franchise vererek ülke genelinde daha da yaygın satış ağına sahip olmayı hedefleyen Greyder bayilik başvuruları için 0 850 744 07 77 telefon numarasından veya Greyder iletişim formu üzerinden yetkililere ulaşabilirsiniz.

Panço Ayakkabı Bayiliği

Açılacak olan ayakkabı mağazasının m2 başına yatırım maliyeti 1.000 TL olarak belirlemiştir. Panço bayisi olarak açılacak olan ayakkabı mağazası lokasyonuna göre gerekli olan yatırım maliyeti 100.000 TL ile 120.000 TL arasında değişmektedir. %100 kar marjı ile 6 ila 48 ay arasında yatırım geri dönüş sağlamaktadır. Panço bayiliklere ortak reklam, bölge koruması ve yer seçiminde destekler vermektedir. Siz de Panço ile karlı bir yatırım yaparak Çocuk ayakkabı sektöründe lider olan firmanın bayisi olarak yüksek kazanç elde edebilirsiniz.

Cabani Ayakkabı

Özellikle erkek ayakkabı konusunda oldukça önde giden bir marka olan Cabani’den iyi bir sermayesi olan ve sermayesini yatırıma dönüştürmeyi düşünen kişiler bayilik almayı düşünebilirler. Cabani mağazası açmak için gerekli olan sermaye 450.000 TL’dir. Yeterli finansmanı sağlayabilecek ve 100.000 TL’lik bayilik bedeli ile 350.000 TL’lik ilk ürün temini yapabilecek girişimciler Cabani’den bayilik almayı değerlendirmelidir. Firma sürekli bayilik bedeli talep etmemekte ve reklam ve tanıtım çalışmalarını kendisi yapmaktadır. Görsel ve vitrin çalışmalarının firmanın standartlarına uygun olarak yapılmasını talep  etmektedir. 150 m2 ve üzerinde bir mağaza açılmasını istemektedir. Cabani ayakkabıdan bayilik almayı düşünen kişiler firmanın 0 212 549 29 09 telefon numarasından yetkililer ile irtibata geçerek net bir bilgi alabilirler.

Ceyo Ayakkabı

1500 satış noktasıyla Türkiye ve dünyada sektöründe öncü olan Ceyo bayiliği yatırım maliyeti 100.000 TL ile 280.000 TL arasında açılacak mağazanın büyüklüğüne ve lokasyonuna göre değişmektedir. Ceyo bayiliklerine eğitimden, personele, reklam ve tanıtım destekleri ile bölge koruması, satış ve pazarlama eğitimleri satış stratejileri destekleri vermektedir. Ücretsiz bayilik veren Ceyo ile siz de bayilik anlaşması yapabilir kendi mağazanızı açabilirsiniz. Ceyo bayiliği görüşmesi için 0 212 432 94 94 telefondan firmaya ulaşabilirsiniz.

Ayakkabıca Bayiliği

Ayakkabıca bayiliği almak isteyen kişilerden bazı şartları yerine getirmelerini istemektedir. 100 m2’den büyük işlek cadde üzerinde mağaza açılmasını talep etmektedir. M2 başına mağaza kurulum maliyeti 500 TL ve 1.000 TL arasında değişmektedir. 50.000 TL işletme sermayesi yatırım maliyeti için yeterli olacaktır. Ücretsiz bayilik veren firma bayiliklerine proje, personel, eğitim, pazarlama, bölge koruması ortak reklam ve tanıtım desteklerini vermekte ve 15 gün içerisinde mağazayı teslim etmektedir. İlk ürün tedariki firma tarafından olmasını istemektedir. Ayakkabıca bayiliği alarak siz de karlı bir işe adım atabilirsiniz. Ayakkabıca bayilik başvurusu için 0 850 840 33 90 iletişim numarasından bayilik için görüşme yapabilirsiniz.

Kemal Tanca

Kemal Tanca kaliteli ve şık tasarımlarıyla elit müşterileri kendine çeken ve her kesimden tüketiciye hitap eden sektöründe öncü bir firmadır. Kemal Tanca bayilik şartları makul düzeydedir. 150 m2 kapalı alan içerisinde tercihen AVMlerde yoğunluğun olduğu işlek kat ve caddelerde olmasını istemektedir. Kemal Tanca diğer bayilik yatırım maliyetleri ve bayilik şartları hakkında net bilgi edinmek için musterihizmetleri@kemaltanca.com.tr mail adresini veya 0850 800 08 62 müşteri hizmetlerini kullanabilirsiniz.

Ayakkabı Dünyası Bayilik

Ayakkabı perakende  sektöründe faaliyet gösteren ve her kesimden ve yaştan tüketiciye hizmet veren Ayakkabı dünyası bayilik almayı düşünenler için bir alternatif olabilir. Ayakkabı dünyası bayilerinin açacakları mağazalar tercihen 2 katlı olması 300 metrekarelik bir kapalı alanda AVM’lerde veya işlek cadde üzerinde insan yoğunluğunun olduğu konumlarda seçilmesine önem vermektedir.

 • Bayilerine gerekli tüm destekleri veren Ayakkabı dünyası işe alınacak personelin eğitiminden,
 • Pazarlama ve satış eğitimleri,
 • Açılacak mağazanın lokasyon ve yer seçimi çalışmaları,
 • Reklam ve tanıtım destekler vermektedir.
 • Ayakkabı dünyası bayiliği alarak müşteri sadakati sağlayabilir hazır müşteri potansiyeli olan firmanın sağlayacağını avantajlardan yararlanabilirsiniz.
 • Ayakkabı dünyası bayilik başvurusu için resmi internet sitesi üzerinden başvuru formunu doldurabilirsiniz.
 • Kendi ayakkabı mağazanızı güvenilir marka adı altında açarak yeterli sermaye ile yatırım yaparak  bu işte yeterli kazanç sağlayabilirsiniz.

Adını duyurmuş birçok dünya markasının satışının yapıldığı Adidas Nike, VANS Tommy Hilfiger gibi büyük firmaların ayakkabılarının reklam payına ve kazancına ortak olmak için siz de Ayakkabı Dünyası bayiliği alarak kendi işinizin sahibi olabilirsiniz.

Toroman Ayakkabı

Toroman ayakkabı firması ülkenin pek çok yerine franchise vermektedir. Firma isim hakkı bedeli olarak sizden 10.000 TL talep etmektedir. Minimum şube açılış maliyeti olarak 15.000 TL ortalama şube açılış maliyetini ise 25.000 TL olarak belirten firma metre kare başına düşen ortalama maliyeti 100 TL olarak göstermiştir. Ortalama kar marjı ise %35-%50 civarındadır.

Atacom Ayakkabı Franchising

2010 yılında kurulmuş olan bu firma Türkiye’nin her bölgesine franchise vermek istemektedir. Firma metrekare başına 750 TL kurulum maliyeti belirtmek ile beraber isim hakkı bedeli için oldukça düşük bir bedel istemektedir. Minimum açılış bedeli ise 50.000 TL‘dir. Ayrıca firma valiz çanta gibi ürünleri de sıklıkla satmaktadır.

Espardin Ayakkabı Bayilik

Firma İstanbul, Bursa, Eskişehir gibi pek çok bölgeye franchise vermeyi amaçlamaktadır. Ayrıca metre kare başına maliyeti de 600 TL ile 1.000 TL arasında belirlemektedir. Espardin ayakkabı bayiliği almak için firma yetkilileri ile iletişime geçiniz.

Firmalar ile Anlaşırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Girişimciler, sürekli değişen değil kalıcı tabelalardan olmak için işe girerken sermayelerini kontrol etmeli, hesapsız iş yapmamalıdırlar. Franchise sözleşmesi imzalarken bazı konulara özellikle dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu konuda ilgilenilen marka veya firmanın deneyimli olmasına dikkat edilmelidir. Ayrıca işin tam detaylı olarak tanınması gerekmektedir. Franchise veren firma, geçmiş deneyimleri ve çalıştırdığı yöneticilerin mesleki tecrübelerinin yeterli olmasına dikkat etmek gereklidir.

EDİTÖR TAVSİYESİ

2 Yorum

 1. Büyük düşünüyorum çok fazla bir sermayem yok ama ayakkabı konusunda uzman biriyim ya bayilik yada büyük bir firmanın cio Luk görevini üstlenmek istiyorum

 2. Selamun Aleykum kendi sitemden ve instagram sayfalarımdan satış yapıyorum ücretsiz bayilik verecek olan varsa instagram sayfamletişime geçebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 + six =

Başa dön tuşu