Bayilik Veren Firmalar

Su Franchising Veren 10 Popüler Firma 2023 (Düşük Sermayeli)

Su franchising veren 10 popüler firma ile, semtine ve mahallesine su dağıtımı yapmak isteyen girişimciler yeni bir iş yeri açarak bayilik alabilirler. Su bayiliği veren firmalar 2023 yılında da kar marjı yüksek kazançlar sağlamaktadır. Peki 10 popüler firmadan su bayiliği nasıl alınır, Erikli, Saka, Hayat, Pınar, Damla ve çok daha fazla firmanın su bayiliği fiyatları ne kadar, sermayesi olmayanlar için bedelsiz su bayiliği veren firmalar var mı? Hemen su bayiliği veren firmalar ile anlaşma yaparak küçük bir kamyonet/motosiklet, 2-3 dağıtım elemanı ve telefon hattı ile kendi iş yerinizi kurabilir, satış yapmaya başlayabilirsiniz.

Su Bayisi Açmak 2023

Ülkemizde ve dünyada en çok ihtiyaç duyulan sektörlerden bir tanesi hiç şüphesiz ki su sektörüdür. Bu nedenle girişimciler için su bayiliği veren firmalar bulunmaz bir fırsat olarak nitelendirilmektedir. Su bayilik veren firmalar sayesinde sektörde daha önce tecrübesi bulunmayan insanlar su dağıtımı yaparak para kazanma şansına sahip olmaktadır. Böylece hem büyük bir firmanın markası altında çalışma fırsatı yakalamış hem de marka sayesinde müşterinin tanıması için zaman kaybedilmemiş olmaktadır.

Ancak bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli unsur çalıştığınız yani bayiliğini aldığınız markanın kalitesidir. Zira biliyoruz ki son zamanlarda pek çok su firması hakkında bir hayli olumsuz haberler çıkmaktadır. Bu da insanların sağlıkları açısından geçmişe nazaran aldıkların suyun markasına daha çok dikkat etmelerini sağladı. Bu nedenle su bayiliği almak istediğiniz firmaların geçmişte bu tür sıkıntılar ile karşılaşıp karşılaşmadığını dikkatlice incelemenizi öneririz. Aksi takdirde firmanın adı kötüye çıktığında doğal olarak siz de etkilenerek zarar görebilirsiniz.

Türkiye’de Su Bayiliği Veren Firmalar 2023

Su bayiliği veren firmalardan; Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Kocaeli, Bursa Konya, Eskişehir gibi her ilden su bayiliği veren firmalara başvurunuzu yaparak, su dağıtım firmanızı kurabilir, düşük sermayeler ile su franchising veren 10 popüler firmanın bayilikleri arasında yerinizi alabilirsiniz.

Su bayiliği veren firmalar:

 • Kardelen
 • Pınar
 • Aytaç
 • Erikli
 • Nestle Pür Life
 • Uludağ
 • Adalı
 • Taşkesti
 • Doğuş
 • Suada
 • Güvenpınar
 • Sude
 • Hayat
 • Saka
 • Hamidiye
 • Billur
 • Tekir
 • Abant
 • Damla
 • Gümüş
 • Akçapınar
 • Beys
 • Munzur
 • Revan
 • Ulupınar
 • Mega
 • Doyum
 • Belkaya
 • Taşdelen gibi firmalardan su bayiliği alabilirsiniz.

Ülkemizde su bayiliği veren firmalardan bazılarını listeledik. Şimdi de su bayiliği açmak isteyen girişimciler için su franchising veren 10 popüler firma ve şartlarını detaylandıralım.

Su Franchising Veren 10 Popüler Firma ve Şartları

Su franchisin veren 10 popüler firma arasında Erikli, Saka, Kirazlıyayla, Seğmenler, Munzur, Pınar, Kardelen, Aytaç, Gümüş, Nestle Pur Life markaları yer almaktadır. On popüler su markası liste içeriği bölge bölge satış oranlarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Erikli Su Bayiliği Almak

Erikli su bayiliği alarak aylık 5.000 TL ile 15.000 TL arasında bir kazanca sahip olabilirsiniz. Erikli suyun bu kadar yüksek kazanç getiren bir bayilik olmasının sebebi Türkiye genelinde sayısız bayisi ile yaygın satış ağına sahip olarak herkes tarafından bilinen ve güvenilen bir su markası olmasıdır. Dükkanın açıldığı lokasyona ve bölgeye göre değişecek yatırım maliyeti ile 50.000 TL ile 100.000 TL arasında değişmektedir. Erikli su almak için yatırım maliyetini karşılayacak finansmana sahip olmanız gerekecektir. Karlı bir yatırım olacağını düşündüğümüz Erikli su bayiliği başvurusu için 0 216 636 69 00 numaralı hattan yetkililere ulaşabilirsiniz.

Saka Su Bayilik Fiyatları

Saka su bayilik fiyatları 50.000 TL ile 100.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Türkiye’de sayısız bayisi ve yaygın franchise ağına sahip olan Saka su bayiliği alarak siz de yüksek kazançlı bir iş sahibi olabilirsiniz. Saka su bayiliği almak isteyenlerden açılacak olan dükkan için tüm ekipmanları ve dağıtım için dağıtım araçlarını temin etmenizi istemektedir. Gerekli eğitim ve destekleri bayilerine veren Saka su reklam tabelası ve tanıtım broşürlerini ücretsiz vermektedir. Saka su franchise başvurusu için firmanın resmi internet sayfasında yer alan Saka su bayilik başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Saka su bayilik başvurusu hakkında detaylı bilgi almak için:

 • 0 850 221 12 00
 • 0 216 570 14 14 – 1467 – 1922 – 1629 – 1485 iletişim numaralarını veya,
 • sakakurumsal@marsangida.com mail adresi üzerinden yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Kirazlıyayla Su Bayilik

Su bayiliği almak isteyen girişimciler için Kirazlıyayla markası bayilik imkanlarını sunmaktadır. Minimum açılış bedelini 25.000 TL olarak belirten firma ortalama şube açılış maliyetini ise 40.000 TL-45.000 TL olarak belirtmiştir. Firma isim hakkı bedeli talep etmemektedir ve başta Marmara ve Trakya bölgeleri olmak üzere tüm Türkiye’ye bayilik vermeyi amaçlamaktadır.

Seğmenler Su Bayilik

Su bayiliği veren firmalar arasında tercih edebileceğiniz bir diğer marka ise Seğmenler’dir. Firma minimum şube açılış maliyetini 10.000 TL olarak belirtmiş olmakla birlikte isim hakkı da talep etmemektedir. Ayrıca firmanın franchise koşullarından bir tanesi de belli bir metrekare alana sahip dükkanın olmasıdır. Seğmenler su bayilik başvuru ve detaylı bilgiler için 0 539 784 30 72 telefon numarasından satış pazarlama sorumlusuna ulaşabilirsiniz.

Munzur Su Bayilik Şartları

Munzur su bayilik şartları arasında:

 • Depo, eleman, kılık kıyafet özeni, titizlik ve benzeri alanlarda Munzur A.Ş kalite ve güven standartlarında hizmet verebilecek düzeyde olmak.
 • Araç, yatırım gücü gibi olanaklarla işini kurmak ve geliştirmek için gerekli yatırımları yapabilecek durumda bulunmak.
 • Tüketiciye, Munzur Su’ya ve kendi ticari işletmesine artı değer sağlayabilecek kapasite taşımak.
 • Su sektörü tecrübesi, rekabet ortamı değerlendirmesi gibi artılarıyla bölgesindeki rakipleriyle sağlıklı bir rekabet içine girebilecek düzeyde olmak gerekmektedir.

Siz de su bayiliği almak istiyorsanız Munzur firmasının bayilik koşullarını değerlendirerek franchising başvurusu yapabilirsiniz. Firma tarafından bayilik almak isteyen girişimciler için minimum açılış bedeli belirlenmiş olsa da dükkanın genişliğine ve kapasitesine göre değişeceği belirtilmiştir. Ayrıca isim hakkı talep edilmemektedir. Munzur su bayilik başvuru ve detaylı bilgiler için 0 428 212 59 44 numarasından ve info@munzursu.com mail adresinden iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Pınar Su Bayilik İrtibat

Pınar su bayiliği alarak düşük maliyetler ile kendi dükkanınızı açarak satış yapmaya başlayabilirsiniz. Ülkemizde en popüler su markalarından olan Pınar bayilik başvurusu yapmak ve franchising süreci hakkında detaylı bilgi almak için: 0 232 436 52 50 telefon numarasından veya 0232 436 52 04 fax numarasından iletişime geçebilirsiniz.

Kardelen Su Franchise İletişim

Yaygın satış ağına sahip olan Kardelen su ile bayilik alarak karlı bir yatırım yapabilir, ücretsiz bayilik fırsatı ile kendi su dağıtım dükkanınızı açabilirsiniz. Kardelen su bayilik başvurusu ve tüm detaylı bilgilere 0 212 489 44 45 numarasından ulaşabilirsiniz.

Aytaç Akyudum Su Bayilik

Aytaç su çeşitli içecekleri ile Türkiye’deki pazarını giderek daha da büyütmektedir. Bu içecekler Meyve Nektarı, Doğal mineralli su, Yarım yağlı süt, Meyveli içecek gibi çeşitleri ile daha da tanınmakta ve tüketiciler tarafından arana bir marka olmaktadır. Aytaç su bayiliği almak isteyenler bu çeşitli içecekleri ve Aytaç su dağıtım dükkanlarında satabilir, yüksek karlı bir işin sahibi olabilirler.

Yozgat’ta bulunan üretim tesislerinde süt üretimi, damacana üretimi, meyve suyu üretim, su üretim pet üretim ve damacana üretim faaliyetlerinde bulunarak tüketicilere doğal kaynaktan el değmeden su, meyve suyu ve süt üretimi yapmaktadır. Su dağıtım dükkanı açmak isteyenlerin Aytaç kalitesinden müşterilerinin memnun kalacakları ve sürekli olarak su markalarını değiştirmeden tercih edeceklerini sağlıklı su olmasından dolayı Aytaç su ile kazançlı bir bayilik yapacaklarını tahmin ediyoruz. Aytaç su bayiliği almak için 0 264 614 01 12 tüketici hattında yetkililere ulaşarak detaylı bilgi alabilir ve franchising talebinizi oluşturabilirsiniz.

Gümüş Su Bayilik

Gümüş su bayiliği almak isteyen kişilerin minimum sermaye tutarının 50.000 TL olması gerekmektedir. Bu yatırım maliyeti bölge bölge değişiklik gösterebilir. Açılacak olan su dükkanı için gerekli finansman gücüne sahip girişimciler ücretsiz bayilik veren Gümüş su firmasından bayilik almak için başvuru yapabilir. Gümüş su bayiliği almak için: 444 78 44 müşteri hizmetlerini, destek@gumus.com.tr veya bilgi@gumus.com.tr e-posta adreslerini kullanabilirsiniz.

Nestle Pure Life Bayilik

Bursa’da kaynağından doğal ve sağlıklı suyu kapınıza kadar getirecek olan su dağıtıcıları için firma bayilik vermektedir. Su dağıtım işini yapmak isteyen kişilere ve yatırımcılara franchising veren Nestle Pue life bayilik için başvuru yapmak isteyenler için iletişim bilgileri: 0 216 636 69 00 / 0 216 636 69 10 telefon numaralarıdır.

Bunlar dışında Türkiye çapında iyi reklam yapmış, tanınmış markaların su bayiliği almak da mantıklı olacaktır. Zira bu tür markaların müşterileri de hazır olacağı için yapmış olduğunuz yatırımları kazanca çevirmeniz çok kısa bir zaman alacaktır. Size tavsiyemiz, bilinen marka su bayiliklerini tercih ediniz. Bilinmeyen bir su markasını almanız durumunda, tanıtım yapmak için çok çaba sarf edebilirsiniz.

EDİTÖR TAVSİYESİ

5 Yorum

 1. Bodrum yalıkavakta su bayilik açmak istiyorum orası İçin en tanınan firma frençays yada maliyet ne olur

 2. Damacana Su işi güzel bir iş ancak alacağın marka arkanda duracaksa finans olarak sende biraz güçlü isen en büyük etken sağlam güvenilir bir ekibin varsa yapılacak güzel sıcak paralı bir sektör

 3. Bursa nilüfer akcalarda bayilik açmak isterim gerekli şart ve maliyet olarak ne olur

 4. Su bayiliği açmak istiyorum bursa gemlik de bu semtte piyasa bizde girmek isteyen üreticiler lütfen iletişim kurunuz

 5. Antalya kepez bölgesinde su bayiliği yapmak istiyorum uygun görülen firmalarla bayilik yapılır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

8 + four =

Başa dön tuşu