Bayilik Veren Firmalar

Su Franchising Veren 10 Popüler Firma (Düşük Sermayeli)

Yeni bir işyeri açmak isteyen, semtine ve mahallesine su dağıtımı yapmak isteyen girişimciler için bu yazımızda su bayilik veren firmalar, su bayilik dükkanı açmak gibi konuları ele aldık. Küçük bir kamyonet, 2-3 su dağıtım elemanı, bir motosiklet, bir telefon hattı ve franchising veren bir firma sayesinde sizde kendi işyerinizi açabilirsiniz.

Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Kocaeli, Bursa Konya, Eskişehir gibi illerde su bayiliği veren firmalara başvurabilir, su dağıtım firmanızı kurabilirsiniz.

Türkiye’de Su Bayiliği Veren Firmalar Ve Şartları

Ülkemizde ve Dünya’da en çok ihtiyaç duyulan sektörlerden bir tanesi de hiç şüphesiz ki Su sektörüdür. Bu nedenledir ki girişimciler için bu iş bulunmaz bir fırsat olarak nitelendirilmektedir. Su bayilik veren firmalar sayesinde de sektörde daha önce tecrübesi bulunmayan insanlar su dağıtımı yaparak para kazanma şansına sahip olmaktadır. Böylece hem büyük bir firmanın markası altında çalışma fırsatı yakalanmış oluyor hem de marka sayesinde müşterinin tanıması için zaman kaybedilmemiş olunuyor.

Ancak bu noktada dikkat edilmesi gereken dukkanacmak.com en önemli unsur çalıştığınız yani bayiliğini aldığınız markanın kalitesidir. Zira biliyoruz ki son zamanlarda pek çok su firması hakkında bir hayli olumsuz haberler çıktı. Bu da insanların sağlıkları açısından geçmişe nazaran aldıkların suyun markasına daha çok dikkat etmelerini sağladı. Bu nedenledir ki su bayiliği almak istediğiniz firmaların geçmişte bu tür sıkıntılar ile karşılaşıp karşılaşmadığını dikkatlice incelemenizde fayda vardır. Aksi takdirde firmanın adı kötüye çıktığında doğal olarak siz de zarar edebilirsiniz.

Siz de su dağıtımı yapmak ve bu iş için bir dükkan açmak istiyorsanız sizin için hazırlamış olduğumuz bazı su bayilik veren firmaları inceleyebilirsiniz.

su-bayiliği-veren-firmalar
Su Bayiliği Veren Firmalar

Su Bayiliği Veren Firmalar

Kardelen su bayiliği Marmara bölgesinde oldukça popüler bir firmadır. Pınar su bayiliğinin satış potansiyeli ve müşteri kitlesi ile reklama ihtiyaç duymadan para kazanabilirsiniz.  Aytaç su en karlı bayilikler arasında olan bir firmadır.  Erikli su ve Nestle Pür Life isimli firma aynı anda bayilik verebilen firmalar arasındadır. Uludağ su bayiliği, Adalı, Taşkesti, Doğuş, Suada, Güvenpınar, Sude, Hayat, Saka, Hamidiye, Billur su, Tekir Su, Abant, Damla su, Gümüş su, Akçapınar, Beys, Munzur, Revan, Ulupınar, Mega, Doyum, Belkaya, Taşdelen gibi firmalardan su bayiliği alabilirsiniz.

Su Bayiliği veren firmaların bayilik  şartlarına ve bayilerden istediklerine bir bakalım.

Erikli Su

Erikli su bayiliği alarak aylık 6 bin lira 15 bin lira arasında kazanca sahip olabilirsiniz. Erikli suyun bu kadar yüksek kazanç getiren bir bayilik olmasının sebebi Türkiye genelinde sayısız bayisi ile yaygın satış ağına sahip olarak herkes tarafından bilinen ve güvenilen bir su markası olmasıdır. Dükkanın açıldığı lokasyona ve bölgeye göre değişecek yatırım maliyeti ile 50 bin lira ile 100 bin lira arasında değişmektedir. Erikli su almak için yatırım maliyetini karşılayacak finansmana sahip olmanız gerekecektir. Karlı bir yatırım olacağını düşündüğümüzü Erikli su bayiliği başvurusu için 0 216 636 69 00 numaralı hattan yetkililere ulaşabilirsiniz.

erikli-su
Erikli su

Saka Su

Türkiye’de sayısız bayisi olan ve yaygın  bayi ağına sahip olan Saka su bayiliği alarak sizde yüksek kazançlı bir iş sahibi olabilirsiniz. Saka su bayiliği almak isteyenlerden açılacak olan dükkan için tüm ekipman ları ve dağıtım için dağıtım araçlarını temin etmenizi istemektedir. Gerekli eğitim ve destekleri bayilerine veren Saka su reklam tabelası ve tanıtım broşürlerini ücretsiz vermektedir.  Saka su bayiliği başvurusu için daha detaylı bilgi edinmeni için;

0 850 221 12 00 nolu telefondan ve ayrıca  0 216 570 14 14 – 1467 – 1922 – 1629 – 1485 ve sakakurumsal @ marsangida.com iletişim bilgilerinden yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz.

Kirazlıyayla Su

Su bayiliği almak isteyen girişimciler için Kirazlıyayla markası bayilik imkanlarını sunmaktadır. Minimum açılış bedelini 25 bin TL olarak belirten firma ortalama şube açılış maliyetini ise 40 bin TL olarak belirtmiştir. Firma isim hakkı bedeli talep etmemektedir ve başta Marmara ve Trakya bölgeleri olmak üzere tüm Türkiye’ye bayilik vermeyi amaçlamaktadır.

Seğmenler Su 

Firmalar arasından tercih edebileceğiniz bir diğer firma ise Seğmenler firmasıdır. Firma minimum şube açılış maliyetini 10.000 TL olarak belirtmiş olmak ile birlikte isim hakkı da talep etmemektedir. Ayrıca firmanın franchise koşullarından bir tanesi de belli bir metrekarede alan talep etmektedir.

Seğmenler su bayilik başvuru ve detaylı bilgiler için Macun Mah. 208. Cadde No: 34 Yenimahalle-Ankara Güngör Mumcu –

Satış Pazarlama Yöneticisi  0539 784 30 72 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Munzur Su 

Siz de su bayiliği almak istiyorsanız bu konuda koşullarını değerlendirebileceğiniz bir diğer firma da  Munzur firmasıdır. Bu firma ise bayilik almak isteyen müşterileri için düşük bir miktar minimum açılış maliyeti belirlemiştir ancak işin büyüklüğüne göre değişecektir diye herhangi bir meblağ belirtmemektedir. Firma sizlerden de isim hakkı talep etmemektedir.

Munzur su bayilik başvuru ve detaylı bilgiler için 0428 212 59 44 ve info@munzursu.com adresinden mail geçerek bilgi alabilirsiniz.

Bunlar dışında Erikli, Hayat, Sağlık, Kalabak, Damla, Pınar gibi Türkiye çapında reklamı iyi yapılmış, tanınmış markaların su bayiliği almak da çok mantıklıdır. Zira bu tür markaların müşterileri de hazır olacağı için yapmış olduğunuz yatırımları çıkarmanız çok kısa bir zaman alacaktır.

munzur-su
Munzur Su

Pınar Su

Pınar su ile su bayiliği alarak su dağıtım dükkanı açabilirsiniz. Düşük maliyetler ile Pınar su bayiliği dükkanı açabilir bayilik için başvuruda bulunabilirsiniz. Türkiye tarafından en çok bilinen ve sağlıklı su markası olan pınar bayiliği başvurusu için iletişim bilgileri;

Pınar su Tel:0 232 436 52 50 pbx Fax:0232 436 52 04

Kardelen Su

Kardelen su Türkiye de ve dünyada daha çok müşterisine sularını ulaştırmak için bayiler arıyor. Yaygın satış ağına sahip olan Kardelen su ile bayilik alarak karlı bir yatırım yapabilir düşük maliyetler ile ve ücretsiz bayilik fırsatı ile kendi su dağıtım dükkanınızı açabilirsiniz. Kardelen su bayilik ve tüm detaylı bilgilere

Tel. 0 212 489 44 45 numarasından ulaşabilirsiniz.

Aytaç Akyudum Su

Aytaç su çeşitli içecekleri ile Türkiye’deki pazarını giderek daha da büyütmektedir. Bu içecekler Meyve Nektarı, Doğal mineralli su, Yarım yağlı süt, Meyveli içecek gibi çeşitleri ile daha da tanınmakta ve tüketiciler tarafından arana bir marka olmaktadır. Aytaç su bayiliği almak isteyenler bu çeşitli içecekleri ve Aytaç su dağıtım dükkanlarında satabilir, yüksek karlı bir işin sahibi olabilirler.

Yozgat’ta bulunan üretim tesislerinde süt üretimi, damacana üretimi, Meyve suyu üretim, su üretim Pet üretim ve damacana üretim faaliyetlerinde bulunarak tüketicilere doğal kaynaktan el değmeden su ve meyve suyu, süt üretimi yapmaktadır. Su dağıtım dükkanı açmak isteyenlerin Aytaç kalitesinden müşterilerinin memnun kalacakları ve sürekli olarak  su markalarını değiştirmeden tercih edeceklerini sağlıklı su olmasından dolayı aytaç su ile kazançlı bir bayilik yapacaklarını tahmin ediyoruz.

Aytaç su bayilik iletişim bilgileri; 0264 614 01 12 tüketici hattından bilgilere ulaşabilirler.

aytaç-akyudum-su
Aytaç Akyudum Su

Gümüş Su

Gümüş su bayiliği almak isteyen kişilerin yatırım maliyeti için 50.000 lira sermayesi olması gerekiyor. 50.000 TL yatırım maliyeti ile açılacak olan su dükkanına gerekli finansman gücüne sahip girişimciler ücretsiz bayilik veren Gümüş su firmasından bayilik almak için başvuru yapabilir.

Gümüş su bayilik iletişim bilgileri ise; 0530 148 7 80  telefonundan yetkililere ulaşabilirsiniz.

Nestle Pure Life

Bursa da kaynağıdan doğal ve sağlıklı suyu kapınıza kadar getirecek olan su dağıtıcıları için firma bayilikler veriyor. Su dağıtım işini yapmak isteyen kişilere  ve yatırımcılara bayilikler veren Nestle Pue life bayilik için başvuru yapmak isteyenlere firmanın iletişim bilgilerini veriyoruz.  Ülke genelinde 1000’e yakın bayisi olan ve 8 dağıtım merkezinden geniş satış ağına sahip olan Nestle pure life

Bayilik başvurusu için  0216 636 69 00 / 0216 636 69 10 telefon numarasından iletişime geçebilirsiniz.

Size tavsiyemiz, bilinen marka su bayiliklerini tercih ediniz. Bilinmeyen bir su markasını almanız durumunda, tanıtım yapmak için çok çaba sarf edebilirsiniz.

16 Yorum

 1. Bodrum yalıkavakta su bayilik açmak istiyorum orası İçin en tanınan firma frençays yada maliyet ne olur

 2. Damacana Su işi güzel bir iş ancak alacağın marka arkanda duracaksa finans olarak sende biraz güçlü isen en büyük etken sağlam güvenilir bir ekibin varsa yapılacak güzel sıcak paralı bir sektör

 3. Bursa nilüfer akcalarda bayilik açmak isterim gerekli şart ve maliyet olarak ne olur

 4. Su bayiliği açmak istiyorum bursa gemlik de bu semtte piyasa bizde girmek isteyen üreticiler lütfen iletişim kurunuz

 5. kardelen su bayılıyı acmak ıstıyorum ıstanbulda gereklı sartlar nelerdır bu sekterun ıcındeyım

 6. Tekstil makinaları üreten bir firmada 11 yıldan buyana çalışıyordum ayrıldım artık kendi işimi kurmak istiyorum bu şartlar uyulursa

  1. Antalya kepez bölgesinde su bayiliği yapmak istiyorum uygun görülen firmalarla bayilik yapılır

 7. İstanbul Avcılar’da su bayiliği kurmak istiyorum
  Yaklaşık 15 yıllık sektör deneyimim mevcuttur.

 8. Bakkaliye isletiyorum. Ve su bayiiligi almak istiyorum.
  Satışta gereği kadar bilgi sahibiyimdir bundan dolayı bana donmenizi arz ederim

 9. Satış ve pazarlama benim işim. Edinmiş olduğum tecrübelerime güvenerek bildiğim işi yapmayı düşünüyorum. Daha önce market bakkal toptancı otel lokanta kanalında gıda ve temizlik malzeme Satışı yaptım. Ulusal ve büyük zincir marketlerin çokfazla olmasından dolayı direk tüketiciye ulaşmanın gerektiğini düşünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün