Bayilik Veren Firmalar

Bayilik Veren Et Tavuk Dönerciler ve Şartları

Et tavuk dönerci açmak isteyenler için tavsiyemiz bayilik almak olacaktır. Bereket Döner, Kasap Döner, Katık Döner, Reis Döner, Donas Döner, Paşa Döner ve Baba Döner gibi dönerciler bayilik vermektedir. Franchise bedelini yatırmanız durumunda bu firmalar kurulumu kendileri tamamlamaktadır. Ancak firmaların girişimcilerde aradığı bazı şartlar bulunmaktadır. Sizler için et döner bayiliği veren firmaları ve bayilik hizmet detaylarını araştırdık.

Bereket Döner

Tanınmış et ve dönerci markalarının başında Bereket Döner gelmektedir. Köklü bir firma olan Bereket Döner 1988 yılından beri faaliyet göstermektedir. Şu an 90 adet bayiliği bulunmaktadır. Firma, ağını genişletmek adına bayilik hizmeti vermeye devam etmektedir. Firmanın amacı hem bayiliklerin hem de kendilerinin kazanmasıdır. Daha fazla müşteri kitlesine sahip olmak da gerekiyor. Bereket Döner, kendi ürünlerini müşterilerine sunmaktadır. Hijyen ve kaliteye oldukça önem verilmektedir. Bazı firmalar ücretsiz bayilik vermektedir. Bu firmalar ile görüşerek de isim bedeli vb. ödemeden işletme sahibi olabilirsiniz.

bereket-döner
Bereket Döner

Firma tarafından bayilik verilecek olan kişilerin de bayinin önem verdiği konulara özen göstermesi gerekmektedir. Firma reklam katılım payı ve giriş bedeli talep etmemektedir. Aşağıdaki şartları taşıyan girişimciler Bereket Döner’ in bayisi olabilirler.

Bayilik Şartları Nelerdir?

 • Firmanın en önem gösterdiği konu lokasyondur. İşletmenin açılacağı yerin işlek bir caddede ya da AVM’ de olması gerekmektedir.
 • Yaya sirkülasyonun çok olduğu noktalarda olmak üzere araçlar için park sıkıntısı olmayan yerlerin tercih edilmesi gerekmektedir.
 • Yayaların ve araçların görüş mesafesinde olunmalıdır.
 • Eski bir dükkan kiralanıyor ise tadilat oranlarının belirlenmesi gerekmektedir.
 • Baca, doğalgaz ve gider bakımından dükkanın alt yapı sıkıntısının olmaması gerekmektedir.
 • Çevrenin iyi analiz edilmesi gerekmektedir. Rekabet koşullarını sağlamak ve bölgede bulunan diğer rakiplerin göz ardı edilmemesi gerekiyor.
 • Giriş ve çıkışların kolay olması gerekiyor.
 • İşletmenin devamlılığı için finansmana sahip olunmalıdır.
 • Firmanın mimari standartlarının uygun olması gerekiyor.
 • İşletme lokasyonu ve dukkanacmak.com modelinin girişimci bütçesine uygun olması gerekmektedir.
 • Firma ile sürekli olarak iş birliği içerisinde olunması gerekmektedir.
 • Bayilik sözleşmesinde yer alan şartlara uygun hareket edilmelidir.

Satışı yapılacak olan ürünler bayilik verilen firma tarafından sağlanacağı için banka teminatı sunmak gerekmektedir.

Konseptleri incelemek ve başvuru formu yardımı ile başvuru yapmak için tıklayınız. 0 850 474 09 99 numaralı çağrı merkezini arayarak da detaylı bilgi alabilirsiniz.

bereket-döner-bayilik
Bereket Döner Bayilik

Kasap Döner

Yatırım tutarının düşük olmasına karşın firma girişimcilerin yüksek meblağlar kazanacağını belirtmektedir. Giriş bedeli 150.000 TL‘dir. Firma lokasyona çok önem vermektedir. Cadde üzerinde açılacak olan işletmelerin 100 metre kareden oluşması ve ekstra depo, tuvalet ve mutfak olarak kullanılabilmesi için 50 metre kare daha alana ihtiyaç duyulmaktadır. Yani toplamda 150 metre kare alana ihtiyaç vardır. Girişimci ile imzalanan sözleşme 10 yıl geçerli olmaktadır. Dükkan ve iş yeri isimlerini inceleyebilirsiniz.

Giriş bedeli dışında aylık kar vb. ekstra bedellerin talep edilmesi söz konusu olmamaktadır. Brüt karlılık oranı yüzde 55‘ tir. Bifteklik etten döner yapılmaktadır. Fire oranı yüzde 40 olarak kabul edilmektedir. Yani alınan dönerden pişmiş olarak yüzde 60 oranında verim sağlanmaktadır. Dönerin yanı sıra işletmelerde farklı et ürünleri de satılmaktadır. Firma demografik konulara da önem vermektedir.

Firma genel olarak kadın, erkek, genç ve beyaz yakalılara hitap etmektedir. Yaya trafiğinin yoğun olduğu bölgeler bu sebeple tercih edilmelidir. Devlet daireleri ve üniversitelerin olduğu bölümler satışları yükseltecektir. Bölgede yaya trafiğinin 10 bin olması gerekiyor. Çevredeki faaliyetler de işletme açısından önem arz etmektedir. Cadde ve köşelerde bulunan dükkanların tercih edilmesi daha doğru olmaktadır. Merdivenle inilip çıkılan yerlerin tercih edilmemesi gerekmektedir. Çevrede demir yolu, mezarlık vb. olmaması da önemlidir.

Hukuksal olarak sıkıntı yaşatmayacak olan yerlerin tercih edilmesi gerekiyor. Tuvaletlerin zemin katta olması da önemlidir. Firma rakiplerinden iki kat daha fazla kazandıracağını ifade etmektedir.

kasap-döner
Kasap Döner Bayilik

Katık Döner

Cadde katık döner girişimcilere bayilik hizmeti sunan işletmeler arasında bulunmaktadır. Karlılık, sürdürülebilirlik açısından girişimcilerin hayallerinin gerçekleşmesi adına firma iş ortaklığı imkanı sunmaktadır. Hedef ülkemizde bulunan bayi sayısını artırarak daha çok müşteriye ulaşabilmektedir. İskenderun’ un lezzetlerini dünyaya tanıtma amacı taşıyan firma, kurumsal kimlik ve kalitesinden de ödün vermemektedir.

Firma yerel bir marka olmaktan ziyade, global düzeyde kendini tanıtmak istemektedir. Yöresel baharatlar ve lavaş ekmeği ile lezzetli ve doyurucu olan ürünlerin müşteriye ulaştırılması sağlanmaktadır. Katın dönerin şu an itibari ile 42 adet şubesi bulunmaktadır. Ankara, Bolu, Ordu, Kocaeli, Trabzon, Muğla, Antalya, Uşak, Sakarya, Balıkesir, Isparta, Düzce, Tekirdağ gibi illerde faaliyet gösterilmektedir. Detaylı bilgi için 0 538 898 55 07 numarasını arayabilir ve Bayilik başvuru formunu doldurarak firmaya talebinizi iletebilirsiniz.

Paşa Döner

Firma 2011 yılında faaliyete başlamıştır. Modern ürün tesislerini bünyesine katarak müşterilerine ham madde ve ürün kalitesinin üst düzeyde olduğunu kanıtlamıştır. Türk Döner imalatı yapıldığından söz etmemiz gerekiyor. Yüzde 100 piliç but eti ile birlikte hazırlanan döner ile müşterilerin beğenisi kazanılmıştır. Dönersan, endüstriyel baton döner imalatı da yapmaktadır. Firma sektörde oldukça yüksek oralarda güven sağlamış ve ürün kalitesini geniş alanlara duyurmuştur.

paşa-döner
Paşa Döner Bayilik

Yapılan denetimlerden başarı ile geçilmiştir. Firma ayrıca helal ürün belgesine de sahiptir. Şirket Paşa Döner ve Vezir Döner firmalarını bu anlayış ile oluşturmuştur. Yönetim profesyonel yöneticiler tarafından sağlanmaktadır. Başvuru formunu doldurarak firmaya franschising talebinizi iletebilirsiniz. Yapılan inceleme sonrası 10 gün içerisinde dönüş sağlanacaktır. Daha sonra Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri firma yetkilileri ile yüz yüze görüşme imkanı bulunmaktadır.

Kırmızı Döner

Firmanın merkezi İskenderun’ da bulunmaktadır. Şartları sağlayan girişimcilere firma tarafından bayilik hizmeti verilmektedir. İşini kuran girişimcinin işinin başında olması, talep edilen girişim bedelini ödemesi ve girişimci özelliğe sahip olması aranan temel özelliklerdendir. Başvurusu kabul edilen işletmeci adayına firma tarafından eğitim verilecektir. Yönetim konusunda firma yönetici tahsisi de yapabilmektedir.

Firma teknolojinin tüm imkanlarını kullanmaktadır. Mobil cihazlarınıza ya da bilgisayarınıza kurulan yazılımlar sayesinde kar oranlarınızı, gelir ve giderlerinizi kontrol edebilirsiniz. Firmanın önem verdiği konulardan bir tanesi lokasyondur. AVM, okul, sinema vb. yakın olan bölgelerin tercih edilmesi daha mantıklı olacaktır. Ayrıca restoran yeri Kırmızı Döner yetkilileri tarafından incelendikten sonra kiralanacaktır. İş yeri dekorasyonunda dikkat edilmesi gerekenleri incelediniz mi?

AVM konseptlerinde yerin en az 60 metre kare, cadde konseptlerinde ise 150 metre kare olması gerekmektedir. 0532 173 99 49 numarası ile görüşerek de detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

kırmızı-döner
Kırmızı Döner Bayilik

Öncü Döner

Firma 2010 yılından beri faaliyet göstermektedir. Tavuk dürüm ve diğer döner çeşitleri ile müşterilerini buluşturmaktadır. Amasya’ da Hasan Şahin önderliğinde başlayan Öncü Döner hikayesi Bilecik, Kayseri, Manisa, İstanbul, Düzce, Kütahya, Ankara, Kırıkkale, Çankırı, Sivas ve Giresun’ da faaliyet göstermektedir. Firmanın temel amacı müşteri memnuniyetinin yüzde 100 sağlanmasıdır. 33 ilde 58 adet şubesi bulunan firma, girişimci olmak ve kazanmak isteyen girişimcilere ortaklık talep etmektedir.

0850 433 6628 numarasını arayarak bayilik ile ilgili sorularınızı sorabilirsiniz. Başvuru formunu doldurarak da firmaya talebinizi iletebilirsiniz.

ÇD Döner

ÇD Döner, girişimciler bayilik veren firmalar arasında yer almaktadır. Yatırım maliyeti oldukça düşük olduğu için tercih edilebilir. Başvuru talebinizi firmaya ilettikten sonra başvurusu kabul edilenler ile yüz yüze görüşme sağlanacaktır. Ayrıca firma tarafından girişimcilere eğitim verilmektedir. Ayrıca isteğe bağlı olarak personel istihdamı da sağlanabilmektedir. Lokasyon seçimine firma tarafından çok önem verilmektedir. Ayrıca yaptığınız yatırımın kısa süre sonra döneceği de söylenmektedir.

çd-döner
ÇD Döner Bayilik

Girişimcilerin kopsept belirlemesi gerekmektedir. Çünkü dükkan büyüklükleri konseptlere göre değişiklik göstermektedir. İş planı hazırlandıktan sonra bir maliyet hesaplaması yapılacaktır. Satış ve pazarlama usulleri girişimciye iletilecek, şartların sağlanması durumunda taraflarca sözleşme imzalanacaktır. 0322 227 65 35 numarasını arayarak da detaylı bilgi alabilirsiniz. Başvuru formunu doldurarak firmaya bayilik talebinizi iletebilirsiniz.

Bayilik veren daha pek çok firma bulunmaktadır. Şartları taşıyan kişilerin firma tarafından talep edilen bedeli yatırmaları koşulları ile bayilik alabilirler. Bu sayede firmaların isimlerinin avantajlarından yararlanmış olacağınız gibi, kurulum ile tek tek uğraşmak durumunda kalmazsınız.

Bir cevap yazın

Önemli mi?*

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu