Bayilik Veren Firmalar

Bim bayiliği almak istiyorum. Bim Bayilik Veriyor mu? 2023 (Dükkan Kiralama)

Bim market günümüzde zengin içeriği ve uygun fiyata ürün satışı ile birçok müşteri tarafından tercih edilen büyük market zincirlerinden biri haline gelmiştir. Bu nedenle Bim açmak istiyorum diyen pek çok girişimci Bim bayilik veriyor mu? diye merak etmektedir. Bim bayiliği almak istiyorum diyenler için; Bim bayilik şartları nelerdir, Bim kira fiyatları 2023 yılında ne kadar, Bim franchise bedeli kaç TL? gibi bayilik sürecinde ihtiyacınız olacak birçok konuya değindik. İçeriğimizi inceleyerek detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bim Bayilik Veriyor mu?

Bim bayilik vermez. Bim’den yapılan açıklamaya göre: Şirket mağazalarını sadece kendi imkanları ile açmakta olup, bayilik ve franchising uygulamaları bulunmamaktadır. Mağaza yeri kiralama teklifleriniz alınmaktadır başvuru formunu doldurarak kiralık işyerinizi teklifinde bulunabilirsiniz.

Bim’in, diğer market zincirleri ve firmalar gibi bayilik sistemi bulunmamaktadır. Şirket sadece kendi imkanları ile Bim şubesi açmakta olup, bayilik ve franchising uygulaması vermemektedir. Bim tüm mağazaları şirket bünyesinde açarak işletmesini de şirket çatısı altında sürdürmektedir. Ancak Bim’e kiralık mağaza önerisinde bulunabilirsiniz.

Bim bayilik açıklamasına göre; alışveriş merkezlerinde, çarşı merkezinde ve mahalle aralarında kiralık iş yeri olanlar için Bim franchise vermemektedir.

Bim bayilik şartları doğrultusunda kiralık mağaza öneriniz var ise Bim internet sitesinde yer alan ”Kiralık Yeriniz mi Var?” başvuru formu üzerinden talebinizi oluşturabilirsiniz. Başvuru formu üzerinden yer alan ”ad-cep telefonu-eposta adresi-dükkanınızın metre karesi-satış, bodrum, asma kat ve depo alanı-açık adres bilgisi-bulunduğu il ilçe mahalle bilgisi’‘ alanlarını doldurarak, güvenlik kodunu giriniz ve kiralık dükkan başvurunuzu onaylayınız. Beyan ettiğiniz bu bilgiler doğrultusunda, başvuru formunuz Bim yetkilileri tarafından uygun görülür ise mağazanız en kısa süre içerisinde kiralanarak işletilmeye başlanacaktır.

Bim kiralık dükkan başvurusunda bulunmak ve süreç hakkında daha detaylı bilgi almak için Bim iletişim kanalları aracılığı ile yetkililere ulaşabilirsiniz.

Bim Bayilik Şartları Nelerdir?

Bim dükkan kiralama ve bayilik şartlar aşağıdaki gibidir:

 • Kiralanacak olan dükkanın şehrin hangi bölümünde bulunduğu önemlidir.
 • Dükkanınızın alışveriş merkezinde, çarşıda ve herhangi bir mahalle arasında bulunması yeterlidir.
 • Dükkanın metre karesi konusunda bir netlik bulunmamaktadır.
 • Fakat inceleme yaptığımızda 200-250 metre karelik bir dükkan yeterli olacaktır.
 • Bim mağazaları en fazla 10 yıllık kiralanmaktadır.

Bim bayilik şartlarını ve dükkan kiralama kriterlerini inceleyerek, ürün çeşitliliği bakımından oldukça geniş bir yelpazeye sahip parekende satış yapan, uygun fiyatlı Bim marketler için kiralık dükkan talebinizi oluşturabilirsiniz.

Market açmak isteyenler, Bim bayiliği dışında su bayiliği, ekomini, UCZ market, Torku şeker süt ürünleri, Arçelik, Beko, Vestel bayilikleri için de firma yetkilileri ile görüşerek anlaşma sağlayabilirler. Bu sayede büyük market zincirlerinin bir halkası olabilecekleri gibi, diğer sektörlerde de yerini alabilirler.

Bim Açmak İçin Ne Kadar Para Lazım?

Bim açmak için herhangi bir sermayeye ihtiyacınız yoktur. Bim firması bayilik vermek yerine dükkan kiralama başvurusu kabul ettiğinden bunun için bir bedel ödemeniz gerekmeyecektir. Tıpkı ücretsiz bayilik veren firmalar gibi, sadece kiralık dükkan başvurusu yaparak boş dükkanınızı firmaya sunup işletilmesini sağlayabilir ve böylece Bim kira ücretinizi alabilirsiniz.

Bim market:

 • Düşük maliyetler ile kaliteli hizmet vermesini,
 • Müşterinin her şeyi daha kolay ve rahat bulmasını sağlayacak sade bir dükkan düzeni ile dizayn edilmesini,
 • Bozulmuş veya beğenilmeyen ürünleri tartışmasız olarak geri iade edilmesini,
 • Her müşteriye yakın olabilecek dükkan mekanını,
 • Marka ve ambalaja ödeme yapmak yerine ürüne para verilme stratejisine,
 • Piyasadaki diğer marketlere göre daha düşük fiyatlarla ürün satmasını desteklemek amacı ile siz de boş dükkanınızı Bim firmasına kiralık olarak verebilirsiniz. Böylece Bim franchise bedeli olmadan kazanabilirsiniz.

Bim Kira Fiyatları Ne Kadardır? 2023

Bim kira fiyatları hakkında net bilgi vermek mümkün değildir. Çünkü Bim mağazaları dükkanları en fazla 10 yıllık kiralamaktadır ve mağaza kiralama başvurusu olumlu sonuçlanan girişimcilerin sözleşmelerine göre kira tutarı belirlenmektedir. On yıl boyunca Bim firmasının kullanımında olacak dükkanınız için mağaza açılışı yapılır ve kira ödemesi yapılır.

Bim kira ücretleri hakkında daha detaylı bilgi almak için 0 850 254 44 44 iletişim numaralı müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Bim İletişim 

 • Bim müşteri hizmetleri: 0850 254 4444
 • Adres: BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. Ebubekir Cad. No: 73 Sancaktepe 34887 İstanbul / Türkiye
 • Telefon: 0216 564 03 03
 • Faks: 0216 311 79 78
 • E-posta: iletisim@bim.com.tr

Bim iletişim kanalları ile bayilik ve dükkan kiralama başvuru süreci hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

EDİTÖR TAVSİYESİ

7 Yorum

 1. Merhaba iskenderun buluttepe mahallesine bim market açılmasını istiyoruz bu civarda hiç market yok çok iyi çalışacağına eminim ve ihtiyacımız var

 2. Şırnak İdil karalar beldesin de ana yol üzerinde 550 m2 dükkanım var BİMin gelmesini istiyorum beldeni ihtiyacı var

 3. Konya yarma mahallesine bimin gelmesini ısdiyoruz. Bunun için me reye başvurulur ve ne yapılr bilgi verebilirmisiniz Konya nin yarma mahallesine bakkkalr var ama her kes alış verisinin bi m i tercih ediyorlar o da yarım saat merkeze inmrk zor oluyor yardım eserseniz bekliyoruz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

16 + 2 =

Başa dön tuşu