Dükkan Açmak

Flo Ayakkabı Bayilik Franchising Konsepti

Flo Ayakkabı Bayilik Franchising Konsepti

Ayakkabı dükkanı açmak isteyenler, ayakkabı bayiliği veren, franchise / franchising imkanı sağlayan firmalara ulaşmayı düşünürler, Flo ayakkabı mağazaları Türkiye genelinde, hem kaliteli hemde ucuz ürünler satan popüler ayakkabı mağazalarından biridir.

Flo ayakkabı bayiliği

2001 yılında Ziylan Grup içerisinde kurulan Flo, Türkiye’de ayakkabı marketi sisteminin öncülüğünü yapan bir mağazacılık sistemidir. 43’si kendisinin,11’i franchise olmak üzere Türkiye genelinde 54mağazaya sahip. Binin üzerinde model ve renk seçeneğinin satışa sunulduğu FLO’larda günlük giyim ve abiye ayakkabılar dışında spor giyimin öncü markalarından Nike, Skechers, Dockers,Antis,Ationman, Antistatic, Azaleýa Bottero ,Bronx, Callaghan, Camel, Carmen, Delsey, DiceKayek, Dockers, Elena, Filanto, Flexall FA, Forester, Fluchos, Garamond, Helgar, Hummer, Imac, Jansport, JJ-Stiller, Joey Zaza, Kinetix, Klýn, Lorenzi, Lumberjack, Mustang, Mytrax, Ninja Turtles, Oxide, Panama Jack, Pedro Camino, Pierre Cardin, Polaris, Puma, Red Skin, Stonefly, Spýderman gibi dünya markaları ile kendi markası “FLO” ayakkabıları da yer almaktadır. Ülkemizin en büyük ayakkabı mağazalar zinciri olan FLO’nun, 97’si AVM’ de, 35’i cadde mağazası olmak üzere toplamda 132 mağazasında yüz bin metrekarenin üzerinde satış alanıyla müşteriye hizmet vermektedir.Flo Franchise Şartları

Dekorasyon bedeli ise franchising alana ait. Dekorasyon bedeli yapılacak fizibilite çalışmalarından sonra belirleniyor ve metrekare birim fiyatları yaklaşık 350 Dolar + KDV şeklinde gerçekleşiyor. Mağaza açılışı sonrası mevcut lokasyonda kullanılabilecek olan tüm reklam mecraları için çalışmalar da genel merkez tarafından yürütülüyor.

Marka: FLO Ayakkabı

Firma Adı: Ziylan Mağazacılık ve Pazarlama A.Ş.
E-posta Adresi:
Web Sitesi: www.flo.com.tr

Telefon: 444 3 FLO(356) Adres: Taşocağı Caddesi No:24 34217 , Bağcılar / İSTANBUL

BEĞEN İLK ÖNCE HABERDAR OL!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 45 YORUM
  1. Selahattin dedi ki:

    Bailik almak istiyorum bana dönüş yaparsanız sevinirim yer reyhanlı Hatay

BİR YORUM YAZ