Dükkan Açmak

Torku Şeker Süt Ürünleri Bayilik Franchising (Güncel Koşullar)

Torku Şeker Süt Ürünleri Bayilik Franchising (Güncel Koşullar)

Konya Torku ürünleri son günlerde reklamlarda ve mağazalarda gördüğümüz, kalitesinden sürekli bahsedilen, organik ve kaliteli ürünleri ile mutfağımızdaki yerini alan Torku ürünleri, nerede üretiliyor, bayilik veriyor mu, gelin firmayı birlikte tanıyalım. Konya şeker Torku firması Anadolu’nun verimli topraklarını işleyen, doğal üretim yapan 900 bin çiftçiyiz ve kendi ürettiğimizi yine kendi fabrikalarımızda işleyerek kendi markamızla sizlere ulaştırıyoruz. Markamız Torku ile evlerinize, sofralarınıza geliyoruz.

Üreticimizin Emeğini Tarladan Sofranıza Getiriyoruz

Tohumumuzu kendimiz üretiyoruz, gübremizi yemimizi kendimiz üretiyoruz. Güvenle tüketin diye araya kimseyi sokmadan kendi fabrikalarımızda doğallığı, sağlığı ve kaliteyi her şeyin üzerinde tutarak Anadolu toprağının bereketini, emeğimizi sizlere ulaştırıyoruz.

Torku, Geniş Bir Ürün Yelpazesini Tohumdan Çatala Konya Şeker Güvencesiyle Sunuyor

Bugün geniş bir ürün yelpazesini Konya Şeker güvencesiyle tüketiciye sunan Torku markası, adını Türkçenin bilinen en eski sözlüğü Divan-ı Lügat’ı Türk’ten aldı. Kelime anlamı “ipeksi, ipek gibi sağlam” olan Torku, 2007 yılında çikolata ürünleriyle dukkanacmak.com tüketiciye merhaba dedi ve kısa sürede Torku markası altında unlu mamullerden şekerlemeye, dondurulmuş gıdadan süt ürünlerine geniş bir yelpaze oluştu. Bu yelpaze her geçen gün büyümeye, ürün çeşitliliği artmaya devam edecek. Örneğin  et ürünleri de bu gruba katıldı.

torku

Torku Bayilik Şartları

Torku Bayilik Şartları

Tüm Torku ürünleri, Konya Şeker güvencesiyle sizlere geliyor. Torku markasıyla Konya Şeker, tohumdan sofranıza, çatalınıza kadar her aşamada bizzat üretimin içinde var olduğu güvenilir bir gıda zinciri sunuyor. Zira Torku markası altında yer alan şekerden çikolataya, bisküviden gofrete, sütten et ürünlerine hatta dondurulmuş gıdaya kadar her üründe neredeyse tüm ham maddelerini Konya Şeker kendisi üretiyor. Torku markası altındaki tüm ürünler yüzde yüz doğallıkta ve yüksek kalite standartlarında Konya Şeker güvencesiyle tüketiciye ulaşıyor. Bu güvence et ve süt ürünlerinde, özel olarak oluşturulan ve “Torku Güvenilir Gıda Zinciri” adı verilen bir sistemle kontrol altında tutuluyor.

Şekerin En Safı Ve Doğalı, Kaliteli Kakao Yağıyla Buluşuyor

Torku, doğal şeker pancarının en tatlı halini Konya Şeker güvencesiyle sunuyor. Güvence, Konya Şeker tarafından üretilen GDO’suz şeker pancarı tohumlarıyla başlıyor ve pancarın yetişmesi süresince çiftçiye verdiği eğitimlerle ve desteklerle devam ediyor. En önemlisi bu süreç, yüksek teknolojinin hâkim olduğu üretim tesislerinde tamamlanıyor. Türkiye’de mevcut şeker üretiminin dörtte birini, yüksek teknolojiye sahip iki fabrikasıyla Konya Şeker gerçekleştiriyor. Şekerin en saf ve kalitelisi, özenle yetiştirilmiş doğal şeker pancarından bu tesislerde üretiliyor, el değmeden paketleniyor ve Torku markasıyla raflara, sizlere ulaşıyor.

Torku markası, bu güvenceyi sadece şekerde değil bu şekeri ham madde olarak kullandığı ve şekerlemeden çikolataya, bisküviden gofrete geniş bir yelpazede sunduğu tüm ürünlerde de sağlıyor. Şeker dışındaki diğer ham maddelerde de yüksek kalite standartlarından asla ödün vermiyor. Örneğin; gerçek çikolata kakao yağından üretilir, böylece ağızda hemen erir ve muhteşem bir tat bırakır. Konya Şeker, ürettiği tüm çikolatalarda kakao yağı kullanıyor; çünkü çikolatanın en mükemmel tada ancak bu şekilde ulaştığına inanıyor. Torku markalı ürünler, kaliteli hammaddenin ve üretim tesislerinde yüksek teknolojinin yanı sıra dünyanın önde gelen İsviçreli çikolata uzmanları tarafından geliştirilen çok özel tariflerle üretiliyor. Torku bayilik şartları.

Dondurulmuş Gıda Ürünlerinde De Konya Şeker Güvencesi

Üretici ortaklarının her türlü ürününe katma değer sağlamayı ve bunu yaparken de tüketiciye sağlıklı, güvenilir ve yüksek kalitede ürünler sunmayı amaçlayan Konya Şeker, patates başta olmak üzere dondurarak yüksek kalite standartlarında tüketiciye sunuyor. Şeker pancarı gibi tohumundan itibaren her aşaması Konya Şeker’in kontrolünde olan bu ürünler, hiçbir katkı maddesi ve koruyucu kullanılmadan çok hızlı bir biçimde dondurularak tarladaki tazeliğini koruması sağlanıyor. Konya Şeker’in Torku markasıyla tüketiciye sunduğu bu ürünler, aralarında uluslararası markaların da bulunduğu önemli restoran zincirlerinin menülerinde yer alıyor.

Et ve Süt Ürünlerinde Torku Güvenilir Gıda Zinciri

Arkasında 900 bin çiftçi ortağıyla Konya Şeker’in bulunduğu “Torku güvenilir gıda zinciri”, iki temel üzerinde yükseliyor; eğitimli, sertifikalı çiftçilerden oluşan hammadde tedarik modeli ve yüksek teknolojinin kullanıldığı, en üst düzeyde hijyenin sağlandığı akıllı üretim tesisi. 

Öncelikle Konya Şeker, özel eğitimlerden geçmiş “sertifikalı çiftçilerinden” güvenilir hammadde tedarik ediyor. Özellikle Torku markalı süt ve et ürünlerinde sektördeki tüm rakiplerinden farklı bir modelle çalışılıyor.

torku-et-ve-süt-ürünleri

Torku Et ve Süt Ürünleri İle de Müşterilerinden Tam Not Almayı Başarmıştır.

Zincirin En Sağlam Halkası “Lisanslı, Sertifikalı Çiftçiler”

Konya Şeker, “Torku Çiftçi Eğitim Merkezi” adı verilen bir eğitim merkezi kurdu ve bölgede çiğ süt sağlama potansiyeli olan tüm çiftçileri bu merkezde eğitime alıyor. Bu eğitim sonrasında çiftçiler bir “Sertifika” alıyor. Konya Şeker, sadece bununla yetinmiyor ve yüksek kalite ve hijyen standartlarını eksiksiz uygulayan “sertifikalı çiftçilere”, kendi yem fabrikasında ürettiği süt ve et hayvancılığı için özel formüle edilmiş yüzde yüz doğal yemler veriyor.

Sütte “ Onaylı Torku Süt Tedarikçisi”, Ette ise “Torku Uygunluk Belgesi”

Sertifikalı çiftçilerden alınan sütler düzenli olarak analiz edilerek kontrolden geçiriliyor, ayrıca Konya Şeker’in veteriner hekimleri de hayvan sağlığı ve refahı açısından düzenli kontrollerde bulunuyor. Bu kontrollerde belirli standartları sağlayan çiftçiler “lisanslı” hale geliyor ve “Onaylı Torku Süt Tedarikçisi” oluyor.

Piyasada olan Torku et ürünleri için eğitim almış sertifikalı çiftçilerin hayvanları Konya Şeker veterinerleri tarafından detaylı kontrollerden geçirilip “Torku Uygunluk Belgesi” veriliyor. Panagro Entegre Tesisleri’nde üretime yönlendirilen hayvanların menşei ve geçmişi kayıt altına alınarak elektronik ortamda hepsine birer “kimlik” oluşturuluyor.

Yüksek Teknoloji ve Hijyen Standartlarıyla Akıllı Üretim Tesisi

Torku güvenilir gıda zincirinde, hammadde tedarik sürecindeki özen ve hassasiyet üretim tesislerinde artarak devam ediyor. Üretim tesisi içinde, akıllı havalandırma sistemi ve hepa filtreler sayesinde bir ameliyathane ortamı kadar temiz hava bulunuyor. Tesise giriş ancak kontrollü hijyen alanlarından yapılabiliyor. Ayrıca Türkiye’de bir ilk bu tesiste uygulandı. El değmeden yapılacak geleneksel beyaz peynir üretim teknolojisi burada kullanıldı. Ette ise ekolojik dezenfeksiyon adı verilen sistemle karkas et hiçbir kimyasal kullanmadan sadece su ve tuz ile sağlanan özel bir yöntemle dezenfekte ediliyor.

 • Sizlerin sağlığı için üretim sürecinde gösterilen hassasiyet çevreye karşı da gösteriliyor ve atık sular değerlendirilerek tarım arazilerinin sulanmasında kullanılıyor.
 • Sizler ve sevdikleriniz “Torku güvenilir gıda zinciri” ile güvende.
 • Tüketici için doğal ve sağlıklı ürünler, üretici için de hasadına talep garantisi
 • Üreticinin tarımsal faaliyetlerini tohumdan sofraya kadar bir zincir olarak gören Konya Şeker, öncelikli olarak bu zincirin tamamının gelişmesini sağladı.
 • Torku markasıyla nihai tüketiciye doğal ve sağlıklı ürünler ulaştırmayı hedeflerken üreticinin hasadına da talep garantisi oluşturmayı başardı.

torku.com.tr sayfasından tüm ürünleri inceleyebilirsiniz.

Torku Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Torku şeker ve süt ürünleri bayilik veriyor. Konya Torku şeker ve süt ürünleri için internet sitesinden bayilik başvurusu yapılabiliyor.

Konya şeker Torku firması bayilik talebinde bulunan firmalardan şu bilgilerin bildirilmesini talep ediyor.

 • Firma adı
 • Firma sahibi ve ortaklarının adı soyadı
 • Telefon faks eposta gibi iletişim bilgileri
 • Firmanızın kuruluş tarihi
 • Vergi numarası
 • Satış hedeflenen bölge ve ilçe
 • Şube mevcut ise adresi
 • Mağaza alanı metrekaresi ve referanslar

İletişim Bilgileri

Konya şeker Torku bayiliği almak için firmaya ait iletişim bilgileri aşağıdadır.

Torku iletişim merkezi : 444 75 50    Eposta: torku@torku.com.tr
Çumra Şeker Entegre Tesisleri  Adres:42500 , Çumra / KONYA
E-mail:cumraseker@konyaseker.com.tr
Telefon:+90 (332) 221 73 00 Fax:+90 (332) 221 73 04 – 221 73 94

Konya Şeker Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Adres:Beyşehir Yolu Üzeri No : 47 42080 Meram, KONYA
E-mail:konyaseker@konyaseker.com.tr
Telefon:+90 (332) 324 03 53 Fax:+90 (332) 324 03 45 – 46

Torku Firması Bayilik Başvuru Formu

Konya Torku şeker bayilik başvuru formuna internet sitesinden doldurarak bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz. Torku bayilik başvuru formu linkine tıklayarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Torku Şeker, Süt Ve Döner Bayiliği

Konya Şeker firmasının sunmuş olduğu Torku ürünleri kalitesi nedeniyle, müşteriler tarafından en çok tercih edilen ürünler arasında girmeyi başarmıştır. Sizde Torku ürünleri satarak işletmenizi zenginleştirebilir, Torku firmasının sunduğu bayilik, şube, franchise ve franchising fırsatlarına internet üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Sermayenizi Torku firmasından bayilik alarak değerlendirebilirsiniz.

Yorumlar

Telegram Kanalımızdan bize ulaşabilirsiniz.


 1. Burhanettin dedi ki:

  Burada bütün arkadaşlarımız bayiilik talebinde bulunmuş ancak olumlu ya da olumsuz bir sonuç alabildiniz mi? Bilgi verirseniz sevinirim zirabende Antalya da Torku Doğrudan açmak istiyorum

 2. İlhami KISIK dedi ki:

  Torku bayii açmak istiyorum Şartları öğrenebilirmiyim Sefa köy /Küçükçekmece de oturuyorum acil bilgi verirseniz sevinirim

 3. Osman dedi ki:

  Gaziantep ten yazmaktayim eğer uygun görünürse sizin urunlerinizi satmak için küçük butceli bir market açmak istiyorum ilk etapta

 4. Yalçın dedi ki:

  Adım Yalçın eser yaşım 32 Adana’da ikamet ediyorum ürünleriniz gerçekten çok kaliteli kısa süre önce işverenim çıkışımı verdi ve bir miktar tazminat hakettim elimde bir miktar param var bunu değerlendirmek istiyorum.bulundugum bölgede bayiniz yok sanırım ben sadece sizin ürünlerinizin satışını yapmak istiyorum böyle bir bayilik veriyor musunuz ? Veriyor sanız şartlar neler bana geniş bir bilgi verirseniz sevinirim

 5. Bayram aslan dedi ki:

  Ankara etimesgutta bayiniz olmak istiyorum dönerseniz sevinirim

 6. EYÜPMENGİN YILDIRIM dedi ki:

  ANKARA ÇANKAYA YADA ALTINDAG BÖLGESİNDE BAYİLİK DÜŞÜNÜYORUM. Dönüş yaparsanı.TEŞEKKÜRLER

 7. Kadir dedi ki:

  Behçet arkadaşım ne oldu bayilik verdiler mi

 8. YAVUZ SELİM dedi ki:

  selamun aleyküm bayilik şartlarınızı öğrenmek istiyorum sıfırdan mini market açmak istiyorum TORKU olarak A dan Z ye herşeyi TORKU markası altında ve bünyesin de olmak üzere ürünlerinizi MİNİ MARKETİMDE satışa çıkartmayı düşünüyorum. 24 BU NUMARADAN ULAŞIRSANIZ SEVİNİRİM İYİ ÇALIŞMALAR

 9. Mehmet Ali çelik dedi ki:

  Ben de Torku logosu ve sadece Torku ürünlerini satacağım bir yer açmak istiyorum bunun için ne yapmalıyım İstanbul Pendik veya Kartal da

 10. Hakkı akgül dedi ki:

  Sivas merkezde perakende satış sowroom’u açmak istiyorum.koşullarınız nelerdir.

 11. Mukit sönmez dedi ki:

  Kayseri’de Torku ismiyle dükkan açmak ve ürünleri mi satmak istiyorum

 12. Selahattin dedi ki:

  Bayilik açmak ve şartların ne olduğunu öğrenmek istiyorum işyerim yok yeni dükkan açacam ne gibi artılarınız olabilir.
  Ama inanıyorumki çok iyi işler başarabiliriz. Yardımcı olurmusunuz.

 13. mustafa dedi ki:

  Tekirdag sulaymanpasa da bayiniz olmak istiyorum

 14. Ercan Danaoğlu dedi ki:

  Gaziantep bölgesinde bayilik almak istiyorum.lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim olumlu veya da olumsuz.

 15. Behçet özden dedi ki:

  Arkadaş bayilik verecekseniz verin fazla naz yapmayın çünkü malını n sahibi ALLAH tır .Kul sadece geçici sahibidir .malla mülk ile fazla haşin neşin olmamalı ey insan saygılar

  1. Ercan Danaoğlu dedi ki:

   Selamünaleyküm kardeşim size geri dönüş yapıldı mı?

 16. Şeker TOPAL dedi ki:

  Torkuya ait bir bakkal açmak istiyorum..bu konuda yardımcı olmanızı arz ederim.saygılarımla.

 17. Salih gör dedi ki:

  Torku market açmak istiyorum şartlarınızı öğrekmek ve bilgi edinmek istiyorum bana dönüş yaparsanız sevinirim iyi çalışmalar

 18. Engin ACIR dedi ki:

  Çorlu TEKİRDAĞ da bayi temsilciniz olmak istiyorum görüşmek isterim…

 19. Münevver gundogdu dedi ki:

  Bayilik fiyatlarınımız nedir ben torkuykla çalışmak istiyorum bana donus yapsanız çok sevinirim

  1. "AO Group" dedi ki:

   İyi günler Münevver Hanım. Öncelikle bir kurum bilginiz vergi numaranız olması gerekmektedir. Torku, bayilik için teminat olarak yere ve lokasyona göre 400.000-700.000 TL miktarında teminat istemektedir. Ayrıca meslek sicilinizin temiz Olması Gerekmektedir. Umarım yardımcı olmuşumdur.

 20. ilhami sekerdağ dedi ki:

  Torku bayiligi acmak istiyorum yerim vardir

  1. İsa DERYAL dedi ki:

   Istanbul Avrupa yakasında ikamet ediyorum sadece Torku markalı ürünler satmak için dükkan açmak istiyorum burda Torku malını bulamıyoruz olan yerlerde çok pahalı ben kendim bizzat dükkan açıp düşük kar marjiyla insanlara sağlıklı ve kaliteli hizmet e aracı olmak istiyorum bilgilendirme rica ediyorum sözleşme ve şartlar nelerdir

   1. "AO Group" dedi ki:

    İyi günler İsa Bey. Öncelikle bir kurum bilginiz vergi numaranız olması gerekmektedir. Torku, bayilik için teminat olarak yere ve lokasyona göre 400.000-700.000 TL miktarında teminat istemektedir. Ayrıca meslek sicilinizin temiz Olması Gerekmektedir. Umarım yardımcı olmuşumdur.

 21. suat dedi ki:

  Doğal ürünler olan insanlara değer veren bir firması b iş bende kendi isimin patronu olmak istiyorum bu yolda ilerlemek istiyorum

 22. Mesut dönmez dedi ki:

  22 yasindaym ve kendi isimi yapmak istiyorum tamamen torkuya ait bir market acmak istiyorum insallah bana geri dinus yaparsiniz ve yardimci olursunuz.

 23. İstanbul dedi ki:

  Kucuk yasta firincilk yaptim sonra elektirik dunkaninda calistim sonra bursa uludag gazozda siparisciydim enson restarator oldum artik kendi isimi yapmayi karar verdim umarim ilgilenirsiniz

 24. sanliurfa siverek dedi ki:

  Market islettim

 25. sanliurfa siverek dedi ki:

  Fix5 magazasi islettim esnafim

 26. burdur.cavdir dedi ki:

  2005den itibaren faaliyet gösteren medikal sağlık ürünleri.elektrikli ve elektronik ev aletleri.üzerine faaliyet gösteren burdur ticaret odası kayıtlı bir firmam var .Torku ürünlerinin bütün marketlerde dikkat edince çok eksikliği var.bulunmuyo ve okullarda kabtinlere kadar cevremdekilerin sürekli arayıp bulamadığı bir hijyenik ürün olduğuna inandığım için torunun bayiligini almayı düşünüyorum.sizcede uygunsa.

 27. Denizli merkez dedi ki:

  Ben sultan suvay. 1984 doğumluyum , ev hanımıyım. 2 tane evladım var ve ikiside okuyor.Denizli merkezde ikamet ediyorum.ilk etapta orta ölçekli bir market açıp bu markette sadece torku ürünleri satmak istiyorum. Kendi evimdede sadece torku ürünleri kullanıyorum.çünkü artık torku dışında hiçbir ürüne güvenmiyorum.( Hedefim )sadece helal gıda sertifikalı ürünler bulunan başta torku olmak üzere büyük bir market sahibi olmak ve insanlara sağlıklı ürünlere de ulaşabilmenin zor olmadığını ve özellikle sağlıklı bir nesil istiyorsak sağlıklı beslenmenin ne kadar önemli olduğunu insanlara anlatabilmek ve bu sağlıklı ürünleri insanlara ulaştırabilmek. GÜÇLÜ BİR ÜLKE İÇİN GÜÇLÜ BİR NESİL GEREK, GÜÇLÜ BİR NESİL İÇİN DE ÖNCE SAĞLIK GEREK. En kısa zamanda sizden haber bekliyorum. İNŞEALLAH bana dönersiniz.

 28. ankara dedi ki:

  ankaradan bayılık almak ıcın cvp beklıycem

 29. oktay oğuz dedi ki:

  Büfe dönerciliği asker kantinciliği yaptım ve genellikle torku ürünlerini içeren market açmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 30. Solhan dedi ki:

  Bingöl un Solhan ilçesinde büyük market adı altında bayilik almak istiyorum yardımcı olurmusun

 31. Ankara dedi ki:

  Meraba ankarada bayilik açmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 32. Eskisehir dedi ki:

  Selaminaleykum Torku helal gida sertifikali urunlerle alakali bir market acmak istiyorum misyonum ileride helal marketler zinciri olusturmak niyetimiz boyle muvaffak etmek Allah’a ait.

 33. Karakoçan/elağız dedi ki:

  Yöresel bir süt ürünleri firmasının bayiligini yapmaktayım bayilik almak istiyorum ilatilime gecerseniz sevinirim

 34. Ş.URFA dedi ki:

  Ş.URFA bayilik hakinda bilgi almak istiyorum .

 35. Merkez dedi ki:

  Daha önce şoförlük yaptım kasa imalatiyla uğraştım. Çiftçilik yaptım.

 36. Manisa salihli dedi ki:

  İnşallah bende bayilik açmak istiyorum bana dönerseniz sevinirim

 37. Bayraklı dedi ki:

  1975 yılında izmir bayraklı ya geldik babam bir bakkal dükkanı açtı babamın mesleğini ben devam ettim.supermarket barkodlu sistem haline getirip şubeler açtım.uzun sure devam ettim,bu süreç içerisinde belli markalı piliç dağıtım bayiliği yaptım.izmir piyasasını çok iyi bilirim.piyasada kurumsal marketler turemeye başlayınca haliyle eski işimizi arar olduk.önümüzdeki yıllarda devlerin çarpışma dönemi olacağını görüp birirkimimide kaybetmemek için piyasadan çekildim.mülkü benim olan dükkânlarında kurumsallara verdim.su anda arayış içerisindeyim.bana bir fırsat verirseniz sizinle bayilik düzeyinde çalışmak isterim.saygı ve hürmetle

 38. Serbest dedi ki:

  Mrb, yurt disi bayilik veriyormusunuz, sartlar ne, once bulgaristana dusunuyorum

 39. fabrika satış mağazası dedi ki:

  kardeş ben açmayı düşünüyorum 1 senedir inşaallah da açacam

 40. ebubekir dedi ki:

  erzurumda kosgeb destekli bayilik alma imkanım varmı?

 41. ebubekir ural dedi ki:

  erzurumda kosgeb destekli torku bayiliği alabilir miyim?

 42. süt ve süt ürünleri dedi ki:

  Çorumda Torku ürünleri satış pazarlama ve bayilik almak istiyorum.
  şartlarınız nelerdir .lütfen bilgi verirseniz sevinirim
  Teşekürler.

 43. Torku bayilik dedi ki:

  Antalya Kumluca bayilik istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

 44. SAMSUN DA SÜPERMARKET AÇMAK İSTİYORUM dedi ki:

  Merhaba. Hayırlı bol ve bereketli çalışmalar. Samsun da TORKU market adı ile süpermarket açmak düşüncesindeyim. Bu konuda kimlerle görüşmem getekiyor. Saygılarımla

  1. fabrika satış mağazası dedi ki:

   boşuna uğraşıyorsun ben yakın zaman da açacam 1 senedir bu iş içn uğraşıyorum

 45. Bayiilik dedi ki:

  Kahvaltı şarküteri v.b. 1966 dogumluyum esnafım bayiliğinizi almak istiyorum. şartlarınız nelerdie öğrenmek isiyorum.sayğılarımla…

 46. TORKU BAYİLİK dedi ki:

  sakaryada bayilik açmak istiyorum bilgi verirseniz sevinirim..

 47. TORKU BAYİLİK dedi ki:

  torkunun sakaryada bayiliğini açmak istiyorum bilgi verirseniz sevinirim iyi günler..

 48. Ana balik dedi ki:

  Selamın aleyküm ben ardahanda yaşıyorum Torku bayilik almak istiyorum nasıl yol izlemem lazım

 49. Torku shop dedi ki:

  Selamün aleyküm biz Mersin erdemlide Torku shop yani Torku’nun bütün ürünlerini parakende satış noktası açsak Ne gibi şartlar var ve ne gibi yardımlarınız vardır.selam ve dua ile

 50. bayı almak ıstıyorum dedi ki:

  Mrb ben de torkunun bayılık lığını almak istıyorum şartlar neler dır yardımcı olursanız sevınırım serık Antalya

 51. Sarkuteri dedi ki:

  Merhabalar ben karamanda yaşıyorum …etli ekmek pide salonum var.fakat torkunun bayiligini almak istiyorum….sarkuteri urunlerin hepsini satmak istiyorum… sartlariniz nelerdir lutfen bilgi verirmisiniz…ilginizden dolayi simdiden teşekkür ederim saygilar..

 52. torkunun kocaeli bölge bayiiliğini almak istiyorum tüm ürünlerde şartlarınız nedir. dedi ki:

  2001 yılından beri yurt işletmeciliği yapmaktayım vergi dairem alemdar vergi no 0850106947 kendime ait işyerlerim dükkan ve depolarım var.uygun görürseniz sizinle torkunun ürünlerini kocaelide zirveye taşırız.

 53. torkunun kocaeli bölge bayiiliğini almak istiyorum tüm ürünlerde şartlarınız nedir. dedi ki:

  2001 yılından beri yurt işletmeciliği yapmaktayım vergi dairem alemdar vergi no .saygılar

 54. Erzurum Yakutiye dedi ki:

  Erzurumda ürünlerinizi satmak için talibim

 55. Istanbul dedi ki:

  Ben Istanbul eyub veya gob mefkeze bayi olmak isterim yrdimlrinizi beklerim

 56. Talat dedi ki:

  S.a Sivas a bayilik almak istiyorum yardımcı olurmusunız

 57. KENAN dedi ki:

  MERHABALAR, MALATYA MERKEZ TORKU KÜP ŞEKER SATIŞI YAPAN BAYİİ VE SATICILARINIZI ÖĞRENEBİLİR MİYİZ
  TEŞEKKRLER.

 58. Ayşe çobankaya dedi ki:

  Merhaba ben ısparta dan yazıyorum bizim sütümüz şeker pancarı, elma, Kiraz, Vişne,üzüm ve dahada neler üretiyoruz.Ama sizin bayiliğinizi istiyorum ve büyükbacada yaşıyorum bana dönmesini rica ediyorum. İnşallah bundan Sonra görüşürüz.

 59. Mustafa dedi ki:

  Dondurulmuş ürünlerle alakalı. Istanbul Avrupa Yakasında bayilik almak istiyorum. Özellikle patates.

 60. ali emanet dedi ki:

  merhaba istanbul ümraniye de sadece torku ürünlerini satabileceğim bir yer kurmak istiyorum ürünler konusunda nasıl yardımcı olabilirsiniz?

  veya siz torku ailesi olarak bayilik verebeliyormusun veya nasıl yardımcı olabilirsiniz yardımcı olabilirseniz çok memnun oluruz.

  iyi çalışmalar.

 61. Samet güven dedi ki:

  Manisa soma ilcesinde bolge bayiliginizi yapmak istiyorum ve somadaki elektrik sanrali icinde fikirlerim var orasida size ayit oldugu icin calisanlariniza uygun bir fiyatta indirim yaparsaniz ki sayet guzel kariniz olabilir

 62. tuncay dedi ki:

  mrh ben bayiliğinize talibim ancak şartlar ve prosedür nelerdir iyi günler bilgi alabilirmiyim

 63. tuncay dedi ki:

  mrh ben bayiliğinize talibim ancak şartlar ve prosedür nelerdir iyi günler

 64. Bulent aktas dedi ki:

  Slm ben bulent aktas hollandadan
  Evendim duydumki baylilik veriyordunuz
  Bende hollandadan veya almanya ve hollanda bayiligi ialmak istiyorum bana bilgi verenilirmisiniz ben insallah 2 hafta sonra aksaraydayim ordan konyada gelmek istiyorum ben de aksarayliyim hollandanin rotterdam sehrinde yasiyorum insallah bana hizlu geri cevablarsiniz tks

 65. Muhammer YILDIZHAN dedi ki:

  SEKSEN TONLUK SOĞUK HAVA DEPOMUZ MEVCUT BAYBURT VE GÜMÜŞHANE BAYİLİĞİNE TALİPİM

Önemli mi?*