Bayilik Veren Firmalar

Torku Şeker Süt Ürünleri Bayilik (Franchising Maliyeti)

Konya Torku ürünleri son günlerde kalitesinden ve güvenliğinden sürekli bahsedilen, organik ve kaliteli ürünleri ile mutfağımızdaki yerini alan Torku Şeker süt ürünleri bayilik başvurusu nasıl yapılır, firmanın franchise için belirlediği şartlar nelerdir, 2023 Torku bayilik maliyeti ve kar marjı oranı ne kadardır? İşte Torku bayiliği almak isteyen girişimciler tarafından merak edilen Torku bayilik başvuru adımları ve franchising bedeli!

Torku Şeker Süt Ürünleri Bayiliği Almak

Torku Şeker süt ürünleri bayiliği almak, gıda sektöründe girişimcilik adımları olan adaylar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Torku bayiliği alarak tüm Torku ürünlerini, Konya Şeker güvencesi ile tüketicilere ulaştırabilir ve bir işletme sahibi olabilirsiniz. Torku markası altındaki tüm ürünler %100 doğallıktan ve yüksek kalite standartları ile tüketiciye ulaştığından markanın satış oranları ve bilinilirliği yüksektir. Bu nedenle bayilik veren firmalar arasında yer alan Torku Şeker ile franchise sözleşmesi yapmak; avantajlı, karlı ve kazançlı olarak bilinmektedir.

Torku Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Torku bayilik başvurusu yapmak için firmanın internet sitesinde yer alan bayilik başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Torku sadece süt ürünleri için bayilik hizmeti vermekte olup girişimciler için ağır şartlar belirlememiştir. Konya şeker Torku firmasının bayilik başvuru formunda yer alan bilgiler ise şu şekildedir:

 • Firma adı
 • Firma sahibi ve ortaklarının adı soyadı
 • Telefon faks eposta gibi iletişim bilgileri
 • Firmanızın kuruluş tarihi
 • Vergi numarası
 • Satış hedeflenen bölge ve ilçe
 • Şube mevcut ise adresi
 • Mağaza alanı metrekaresi ve referanslar

Torku bayi başvurusunda bulunmak için, bayilik talebi formunda yer alan bilgileri eksiksiz şekilde doldurarak firma yetkililerinin incelemesi için onaylayabilirsiniz. Başvurunuz en kısa süre içerisinde değerlendirilecek olup, olumlu başvurular için tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

Torku bayilik başvuru yapmak için HEMEN TIKLA!

Torku Şeker Süt Ürünleri Bayilik Şartları Nelerdir?

Torku Şeker süt ürünleri bayiliği için başvuruda bulunacak olan girişimcilerden bazı şartların sağlanması istenmektedir. Torku bayilik şartlarının başında sermaye yer almaktadır. Param yok bayilik almak istiyorum diyorsanız Torku Şeker bayiliği almanız biraz zor olacaktır. Tıpkı diğer franchise işlemlerinde olduğu gibi Torku bayilik almak için de belirli bir sermaye oranına sahip olmanız gerekmektedir. Bu yatırım tutarınızın dışında bir de güvenilirliği sağlamak adına gıda sektöründe bir referansınızın bulunması istenmektedir.

Referans ve teminat Torku firması için çok önemli olduğundan hem referansınızın kuvvetli olması hem de kendinize güveninizin tam olması firmanın bayilik başvurusunda aradığı kriterler arasında bulunmaktadır. Torku bayilik şartlarını karşılıyorsanız franchise başvuru formunu doldurarak hemen müracaat edebilirsiniz.

Torku Bayilik Maliyeti 2023

Torku bayilik maliyeti için ortalama olarak 300.000 TL ile 500.000 TL aralığında bir sermayeye ihtiyacınız bulunmaktadır. Bu sermaye bedeli bulunduğunuz bölgeye, bayiliğinizin büyüklüğüne ve firmanın talep ettiği frachise ücretine göre değişiklik gösterecektir. Torku bayilik fiyatı hakkında daha detaylı bilgi almak için 0 332 324 03 53 numaralı iletişim kanalını kullanarak firma yetkililerine ulaşabilirsiniz.

Torku Kar Marjı Ne Kadar?

Torku kar marjı oranı olarak net bir bilgi vermek doğru olmayacaktır. Fakat uzun yıllar tüketicilere hizmet vererek her açıdan güven kazanmış olan firmadan yüksek kar oranları ile satış yapabileceğinizi söyleyebiliriz. Ayrıca firma; Tahin Helvası, Lokum Helal Gıda, Uygunluk Belgesi, Süt ve Süt Ürünleri Gıda Uygunluk Belgesi, Fındık Ezmesi Helal Gıda Uygunluk Belgesi, Standart Kristal Beyaz Şeker, Kesme Beyaz Şeker ve Sıvı Şeker Helal Gıda Uygunluk Belgesi, Et ve Et Ürünleri Uygunluk Belgesi, Çikolata ve Kokolin Helal Gıda Uygunluk Belgeleri ile birlikte tüm ürünlerine olan güveni sağlamıştır. Bu belgeler ve yerli üretim sayesinde marka popülerliğini arttırmış ve yüksek oranlarda kar elde etmeye başlamıştır. Torku Şeker süt ürünleri bayiliği aldığınızda kısa sürede siz de kazandığınızı göreceksiniz.

Torku Şeker İletişim Bilgileri

Konya Şeker Torku bayiliği almak için firmaya ait iletişim bilgileri:

EDİTÖR TAVSİYESİ
 • Torku iletişim merkezi: 444 75 50    Eposta: torku@torku.com.tr
 • Çumra Şeker Entegre Tesisleri Adres: 42500, Çumra / KONYA
 • e-Mail: cumraseker@konyaseker.com.tr
 • Telefon: 0 332 221 73 00 
 • Fax: 0 332 221 73 04-221 73 94
 • Konya Şeker Sanayi ve Ticaret A.Ş.
 • Adres: Beyşehir Yolu Üzeri No : 47 42080 Meram, KONYA
 • e-Mail: konyaseker@konyaseker.com.tr
 • Telefon: 0 332 324 03 53 
 • Fax: 0 332 324 03 45–46

EDİTÖR TAVSİYESİ

3 Yorum

 1. İyi günler Münevver Hanım. Öncelikle bir kurum bilginiz vergi numaranız olması gerekmektedir. Torku, bayilik için teminat olarak yere ve lokasyona göre 400.000-700.000 TL miktarında teminat istemektedir. Ayrıca meslek sicilinizin temiz Olması Gerekmektedir. Umarım yardımcı olmuşumdur.

 2. Istanbul Avrupa yakasında ikamet ediyorum sadece Torku markalı ürünler satmak için dükkan açmak istiyorum burda Torku malını bulamıyoruz olan yerlerde çok pahalı ben kendim bizzat dükkan açıp düşük kar marjiyla insanlara sağlıklı ve kaliteli hizmet e aracı olmak istiyorum bilgilendirme rica ediyorum sözleşme ve şartlar nelerdir

  1. İyi günler İsa Bey. Öncelikle bir kurum bilginiz vergi numaranız olması gerekmektedir. Torku, bayilik için teminat olarak yere ve lokasyona göre 400.000-700.000 TL miktarında teminat istemektedir. Ayrıca meslek sicilinizin temiz Olması Gerekmektedir. Umarım yardımcı olmuşumdur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

twelve + 10 =

Başa dön tuşu