Torku Şeker Süt Ürünleri Bayilik Franchising

Torku Şeker Süt Ürünleri Bayilik Franchising
77.076 kez okundu.

Konya Torku ürünleri son günlerde reklamlarda ve mağazalarda gördüğümüz, kalitesinden sürekli bahsedilen, organik ve kaliteli ürünleri ile mutfağımızdaki yerini alan torku ürünleri, nerede üretiliyor, bayilik veriyor mu, gelin firmayı birlikte tanıyalım.

Konya şeker torku firması Anadolu’nun verimli topraklarını işleyen, doğal üretim yapan 900 bin çiftçiyiz ve kendi ürettiğimizi yine kendi fabrikalarımızda işleyerek kendi markamızla sizlere ulaştırıyoruz. Markamız Torku ile evlerinize, sofralarınıza geliyoruz.

Üreticimizin emeğini tarladan sofranıza getiriyoruz.

Tohumumuzu kendimiz üretiyoruz, gübremizi yemimizi kendimiz üretiyoruz. Güvenle tüketin diye araya kimseyi sokmadan kendi fabrikalarımızda doğallığı, sağlığı ve kaliteyi her şeyin üzerinde tutarak Anadolu toprağının bereketini, emeğimizi sizlere ulaştırıyoruz.

Torku, geniş bir ürün yelpazesini tohumdan çatala Konya Şeker güvencesiyle sunuyor.

Bugün geniş bir ürün yelpazesini Konya Şeker güvencesiyle tüketiciye sunan Torku markası, adını Türkçenin bilinen en eski sözlüğü Divan-ı Lügat’ı Türk’ten aldı. Kelime anlamı “ipeksi, ipek gibi sağlam” olan Torku, 2007 yılında çikolata ürünleriyle tüketiciye merhaba dedi ve kısa sürede Torku markası altında unlu mamullerden şekerlemeye, dondurulmuş gıdadan süt ürünlerine geniş bir yelpaze oluştu. Bu yelpaze her geçen gün büyümeye, ürün çeşitliliği artmaya devam edecek. Örneğin çok yakında; 2014 yılında, et ürünleri de bu gruba katıldı.

Torku bayilik şartları

Tüm Torku ürünleri, Konya Şeker güvencesiyle sizlere geliyor. Torku markasıyla Konya Şeker, tohumdan sofranıza, çatalınıza kadar her aşamada bizzat üretimin içinde var olduğu güvenilir bir gıda zinciri sunuyor. Zira Torku markası altında yer alan şekerden çikolataya, bisküviden gofrete, sütten et ürünlerine hatta dondurulmuş gıdaya kadar her üründe neredeyse tüm hammaddelerini Konya Şeker kendisi üretiyor. Torku markası altındaki tüm ürünler yüzde yüz doğallıkta ve yüksek kalite standartlarında Konya Şeker güvencesiyle tüketiciye ulaşıyor. Bu güvence et ve süt ürünlerinde, özel olarak oluşturulan ve “Torku Güvenilir Gıda Zinciri” adı verilen bir sistemle kontrol altında tutuluyor.

Şekerin en safı ve doğalı, kaliteli kakao yağıyla buluşuyor

Torku, doğal şeker pancarının en tatlı halini Konya Şeker güvencesiyle sunuyor. Güvence, Konya Şeker tarafından üretilen GDO’suz şeker pancarı tohumlarıyla başlıyor ve pancarın yetişmesi süresince çiftçiye verdiği eğitimlerle ve desteklerle devam ediyor. En önemlisi bu süreç, yüksek teknolojinin hâkim olduğu üretim tesislerinde tamamlanıyor. Türkiye’de mevcut şeker üretiminin dörtte birini, yüksek teknolojiye sahip iki fabrikasıyla Konya Şeker gerçekleştiriyor. Şekerin en saf ve kalitelisi, özenle yetiştirilmiş doğal şeker pancarından bu tesislerde üretiliyor, el değmeden paketleniyor ve Torku markasıyla raflara, sizlere ulaşıyor. Torku bayilik şartları.

Torku markası, bu güvenceyi sadece şekerde değil bu şekeri hammadde olarak kullandığı ve şekerlemeden çikolataya, bisküviden gofrete geniş bir yelpazede sunduğu tüm ürünlerde de sağlıyor. Şeker dışındaki diğer hammaddelerde de yüksek kalite standartlarından asla ödün vermiyor. Örneğin; gerçek çikolata kakao yağından üretilir, böylece ağızda hemen erir ve muhteşem bir tat bırakır. Konya Şeker, ürettiği tüm çikolatalarda kakao yağı kullanıyor; çünkü çikolatanın en mükemmel tada ancak bu şekilde ulaştığına inanıyor. Torku markalı ürünler, kaliteli hammaddenin ve üretim tesislerinde yüksek teknolojinin yanı sıra dünyanın önde gelen İsviçreli çikolata uzmanları tarafından geliştirilen çok özel tariflerle üretiliyor. Torku bayilik şartları.

Dondurulmuş gıda ürünlerinde de Konya Şeker güvencesi

Üretici ortaklarının her türlü ürününe katma değer sağlamayı ve bunu yaparken de tüketiciye sağlıklı, güvenilir ve yüksek kalitede ürünler sunmayı amaçlayan Konya Şeker, patates başta olmak üzere dondurarak yüksek kalite standartlarında tüketiciye sunuyor. Şeker pancarı gibi tohumundan itibaren her aşaması Konya Şeker’in kontrolünde olan bu ürünler, hiçbir katkı maddesi ve koruyucu kullanılmadan çok hızlı bir biçimde dondurularak tarladaki tazeliğini koruması sağlanıyor. Konya Şeker’in Torku markasıyla tüketiciye sunduğu bu ürünler, aralarında uluslararası markaların da bulunduğu önemli restoran zincirlerinin menülerinde yer alıyor. Torku bayilik şartları.

Et ve süt ürünlerinde Torku Güvenilir Gıda Zinciri

Arkasında 900 bin çiftçi ortağıyla Konya Şeker’in bulunduğu “Torku güvenilir gıda zinciri”, iki temel üzerinde yükseliyor; eğitimli, sertifikalı çiftçilerden oluşan hammadde tedarik modeli ve yüksek teknolojinin kullanıldığı, en üst düzeyde hijyenin sağlandığı akıllı üretim tesisi. Torku bayilik şartları.Öncelikle Konya Şeker, özel eğitimlerden geçmiş “sertifikalı çiftçilerinden” güvenilir hammadde tedarik ediyor. Özellikle Torku markalı süt ve et ürünlerinde sektördeki tüm rakiplerinden farklı bir modelle çalışılıyor.

Zincirin en sağlam halkası “lisanslı, sertifikalı çiftçiler”

Konya Şeker, “Torku Çiftçi Eğitim Merkezi” adı verilen bir eğitim merkezi kurdu ve bölgede çiğ süt sağlama potansiyeli olan tüm çiftçileri bu merkezde eğitime alıyor. Bu eğitim sonrasında çiftçiler bir “Sertifika” alıyor. Konya Şeker, sadece bununla yetinmiyor ve yüksek kalite ve hijyen standartlarını eksiksiz uygulayan “sertifikalı çiftçilere”, kendi yem fabrikasında ürettiği süt ve et hayvancılığı için özel formüle edilmiş yüzde yüz doğal yemler veriyor.

Sütte “ Onaylı Torku Süt Tedarikçisi”, ette ise “Torku Uygunluk Belgesi”

Sertifikalı çiftçilerden alınan sütler düzenli olarak analiz edilerek kontrolden geçiriliyor, ayrıca Konya Şeker’in veteriner hekimleri de hayvan sağlığı ve refahı açısından düzenli kontrollerde bulunuyor. Bu kontrollerde belirli standartları sağlayan çiftçiler “lisanslı” hale geliyor ve “Onaylı Torku Süt Tedarikçisi” oluyor.

2014 yılında piyasada olan Torku et ürünleri için eğitim almış sertifikalı çiftçilerin hayvanları Konya Şeker veterinerleri tarafından detaylı kontrollerden geçirilip “Torku Uygunluk Belgesi” veriliyor. Panagro Entegre Tesisleri’nde üretime yönlendirilen hayvanların menşei ve geçmişi kayıt altına alınarak elektronik ortamda hepsine birer “kimlik” oluşturuluyor.

Yüksek teknoloji ve hijyen standartlarıyla Akıllı Üretim Tesisi

Torku güvenilir gıda zincirinde, hammadde tedarik sürecindeki özen ve hassasiyet üretim tesislerinde artarak devam ediyor. Üretim tesisi içinde, akıllı havalandırma sistemi ve hepa filtreler sayesinde bir ameliyathane ortamı kadar temiz hava bulunuyor. Tesise giriş ancak kontrollü hijyen alanlarından yapılabiliyor. Ayrıca Türkiye’de bir ilk bu tesiste uygulandı. El değmeden yapılacak geleneksel beyaz peynir üretim teknolojisi burada kullanıldı. Ette ise ekolojik dezenfeksiyon adı verilen sistemle karkas et hiçbir kimyasal kullanmadan sadece su ve tuz ile sağlanan özel bir yöntemle dezenfekte ediliyor.

Sizlerin sağlığı için üretim sürecinde gösterilen hassasiyet çevreye karşı da gösteriliyor ve atık sular değerlendirilerek tarım arazilerinin sulanmasında kullanılıyor.

Sizler ve sevdikleriniz “Torku güvenilir gıda zinciri” ile güvende.

Tüketici için doğal ve sağlıklı ürünler, üretici için de hasadına talep garantisi

Üreticinin tarımsal faaliyetlerini tohumdan sofraya kadar bir zincir olarak gören Konya Şeker, öncelikli olarak bu zincirin tamamının gelişmesini sağladı. Torku markasıyla nihai tüketiciye doğal ve sağlıklı ürünler ulaştırmayı hedeflerken üreticinin hasadına da talep garantisi oluşturmayı başardı.

Torku bayilik başvurusu nasıl yapılır?

Torku şeker ve süt ürünleri bayilik veriyor. Konya torku şeker ve süt ürünleri için internet sitesinden bayilik başvurusu yapılabiliyor.

Konya şeker torku firması bayilik talebinde bulunan firmalardan şu bilgilerin bildirilmesini talep ediyor.

 • Firma adı
 • Firma sahibi ve ortaklarının adı soyadı
 • Telefon faks eposta gibi iletişim bilgileri
 • Firmanızın kuruluş tarihi
 • Vergi numarası
 • Satış hedeflenen bölge ve ilçe
 • Şube mevcut ise adresi
 • Mağaza alanı metrekaresi ve referanslar

İletişim bilgileri

Konya şeker torku bayiliği almak için firmaya ait iletişim bilgileri aşağıdadır.

Torku iletişim merkezi : 444 75 50    Eposta: torku@torku.com.tr
Çumra Şeker Entegre Tesisleri  Adres:42500 , Çumra / KONYA
E-mail:cumraseker@konyaseker.com.tr
Telefon:+90 (332) 221 73 00 Fax:+90 (332) 221 73 04 – 221 73 94

Konya Şeker Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Adres:Beyşehir Yolu Üzeri No : 47 42080 Meram, KONYA
E-mail:konyaseker@konyaseker.com.tr
Telefon:+90 (332) 324 03 53 Fax:+90 (332) 324 03 45 – 46

Torku firması bayilik başvuru formu

Konya torku şeker bayilik başvuru formuna internet sitesinden doldurarak bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz. Torku bayilik başvuru formu linkine tıklayarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Torku şeker, süt ve döner bayiliği

Konya Şeker firmasının sunmuş olduğu Torku ürünleri kalitesi nedeniyle, müşteriler tarafından en çok tercih edilen ürünler arasında girmeyi başarmıştır. Sizde Torku ürünleri satarak işletmenizi zenginleştirebilir, Torku firmasının sunduğu bayilik, şube, franchise ve francihising fırsatlarına internet üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.Torku Şeker Süt Ürünleri Bayilik Franchising Konusuna 62 Yorum Yapıldı
 1. EYÜPMENGİN YILDIRIM dedi ki:

  ANKARA ÇANKAYA YADA ALTINDAG BÖLGESİNDE BAYİLİK DÜŞÜNÜYORUM. Dönüş yaparsanı.TEŞEKKÜRLER

 2. Kadir dedi ki:

  Behçet arkadaşım ne oldu bayilik verdiler mi

 3. YAVUZ SELİM dedi ki:

  selamun aleyküm bayilik şartlarınızı öğrenmek istiyorum sıfırdan mini market açmak istiyorum TORKU olarak A dan Z ye herşeyi TORKU markası altında ve bünyesin de olmak üzere ürünlerinizi MİNİ MARKETİMDE satışa çıkartmayı düşünüyorum. 24 BU NUMARADAN ULAŞIRSANIZ SEVİNİRİM İYİ ÇALIŞMALAR

 4. Mehmet Ali çelik dedi ki:

  Ben de Torku logosu ve sadece Torku ürünlerini satacağım bir yer açmak istiyorum bunun için ne yapmalıyım İstanbul Pendik veya Kartal da

 5. Hakkı akgül dedi ki:

  Sivas merkezde perakende satış sowroom’u açmak istiyorum.koşullarınız nelerdir.

 6. Mukit sönmez dedi ki:

  Kayseri’de Torku ismiyle dükkan açmak ve ürünleri mi satmak istiyorum

 7. Selahattin dedi ki:

  Bayilik açmak ve şartların ne olduğunu öğrenmek istiyorum işyerim yok yeni dükkan açacam ne gibi artılarınız olabilir.
  Ama inanıyorumki çok iyi işler başarabiliriz. Yardımcı olurmusunuz.

 8. mustafa dedi ki:

  Tekirdag sulaymanpasa da bayiniz olmak istiyorum

 9. Ercan Danaoğlu dedi ki:

  Gaziantep bölgesinde bayilik almak istiyorum.lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim olumlu veya da olumsuz.

 10. Behçet özden dedi ki:

  Arkadaş bayilik verecekseniz verin fazla naz yapmayın çünkü malını n sahibi ALLAH tır .Kul sadece geçici sahibidir .malla mülk ile fazla haşin neşin olmamalı ey insan saygılar

  1. Ercan Danaoğlu dedi ki:

   Selamünaleyküm kardeşim size geri dönüş yapıldı mı?

 11. Şeker TOPAL dedi ki:

  Torkuya ait bir bakkal açmak istiyorum..bu konuda yardımcı olmanızı arz ederim.saygılarımla.

 12. Salih gör dedi ki:

  Torku market açmak istiyorum şartlarınızı öğrekmek ve bilgi edinmek istiyorum bana dönüş yaparsanız sevinirim iyi çalışmalar

 13. Engin ACIR dedi ki:

  Çorlu TEKİRDAĞ da bayi temsilciniz olmak istiyorum görüşmek isterim…

 14. Münevver gundogdu dedi ki:

  Bayilik fiyatlarınımız nedir ben torkuykla çalışmak istiyorum bana donus yapsanız çok sevinirim

 15. ilhami sekerdağ dedi ki:

  Torku bayiligi acmak istiyorum yerim vardir

 16. suat dedi ki:

  Doğal ürünler olan insanlara değer veren bir firması b iş bende kendi isimin patronu olmak istiyorum bu yolda ilerlemek istiyorum

 17. Mesut dönmez dedi ki:

  22 yasindaym ve kendi isimi yapmak istiyorum tamamen torkuya ait bir market acmak istiyorum insallah bana geri dinus yaparsiniz ve yardimci olursunuz.

 18. İstanbul dedi ki:

  Kucuk yasta firincilk yaptim sonra elektirik dunkaninda calistim sonra bursa uludag gazozda siparisciydim enson restarator oldum artik kendi isimi yapmayi karar verdim umarim ilgilenirsiniz

 19. sanliurfa siverek dedi ki:

  Market islettim

 20. sanliurfa siverek dedi ki:

  Fix5 magazasi islettim esnafim

Sayfa başına git