Dükkan Açmak

Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar

Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar

Bulunduğunuz ilde veya ilçede iş sahibi olmak ister misiniz ? Bunun için küçük işletmelerden başlayabileceğiniz bir iş imkanı sunacağım size. Yeni bir iş yeri kurmanın veya açmanın size olabilecek maliyeti fazla gelebilir. Tamamen sıfırdan başlamak mı yoksa var olan bir markanın üzerine yoğunlaşarak iş sahibi olmak mı daha kolaydır ? Tabi ki de her insan kimseye bağlı kalmadan, hesap vermeden işinin başında sadece kendi kendinin patronu olmak ister. Fakat bunun için daha büyük sermayelere gerek duyulmaktadır. Daha az sermayemiz varsa ve bunu işe yatırım yapmak için kullanmak istiyorsak çiğ köfte bayiliği almak karlı bir iş olabilir. Çünkü etsiz çiğ köfte çağımızın en çok tutulan eşi benzeri olmayan en lezzetli yiyeceği haline gelmiştir. Şimdi yalan söylemiş olmayayım kokoreçte çiğ köfteye rakip olabilecek lezzette yani bence.

Günümüzde adını duyurmuş birçok çiğ köfte firması bayilik vererek daha da ünlenmeye çalışıyordur. Bazı firmalar isim hakkı ücreti talep etmeden bayilik verirken, bazıları da belirli ücretler karşılığında bayilik vermektedir. 5 bin TL’den başlayan bayilik ücretleri 50 bin TL’ye kadar çıkmaktadır. Gerisi sizin sermaye birikiminize kalmış.

çiğköfte-bayiliği-veren-firmalar

Çiğköfte Bayiliği Veren Firmalar

Dilerseniz bayilik veren firmalara ve bu firmaların şartlarını birlikte inceleyelim:

 Belirli Bir Sermaye Karşılığı Bayilik Veren Firmalar

 • Adıyamanlı Çiğ Köfteci Erkan Usta
 • Tatlıses Çiğ Köfte
 • Komagene
 • Battal Bey
 • OMİS Çiğ Köfte
 • Maksat Çiğ Köfte
 • Afiyet Çiğ Köfte

Adıyamanlı Çiğ Köfteci Erkan Usta

Birçok farklı yerde bayiliği bulunan, lezzetin ve kalitenin güvenli adresi olan Erkan Usta yeni iş girişiminde bulunacak olanlara bayilik fırsatı sunuyor. Hemen hemen her yerde bayiliği bulunan bu firma her gün kar oranını yükseltiyor.  İlk iş girişimine 2007 yılında Eskişehir’ de başlayan bu firma müşterilerine gösterdiği güler yüzlü hizmet ile ilerleme kaydetmiş ve kurumsallaşma yoluna gitmiştir.

Bayilik Şartları ve Ücreti Nedir ?

Bayilik için gerekli ilk koşul, Adıyamanlı Çiğ Köfteci Erkan Ustanın resmi internet sitesine girerek başvuru formunu doldurmak olacaktır. Sermaye hususunda sizleri çok sıkıntıya sokmayacak bir firmadır. İyi bir dükkan sahibi olup iş hayatına atılabilmeniz için her türlü desteği sağlamaktadır.  Firma kesin ve net fiyatını resmi internet sitesinde de belirtmemiştir. Ancak diğer firmalardan çok farklı bir meblağ olduğunu düşünmüyorum.  Bir çiğ köfte bayiliği almak isteyen birinin en düşük  10 bin TL, en yüksek ise 20 bin TL sermayeye ihtiyaçları vardır.

Sağladığı Kar Oranı Nedir  ?

Çiğ Köfteci Erkan Usta birçok firmanın aksine iş verene uygun teklifler sunarak kar yapmalarına yardımcı olur. Herkesçe bilinen bir firma olmasından dolayı bayilik alan iş yeri sahibine tanınma kaygısı yaşatmaz. Firma ürününü insanlara kaliteli bir şekilde tanıtmasından dolayı güven kazanmıştır ve  bayi sahibi ürünün satışı hakkında zorluk yaşamaz. Dükkanınızı işlek caddelere yapmak da size artı bir puan kazandırır ve kar oranınız bir kat daha artacaktır.

adıyamanlı-çiğ-köfte

Erkan Usta Bayilik Veriyor

Tatlıses Çiğ Köfte

Herkesçe bilinen bir firma olan Tatlıses Çiğ Köfte, yeni iş sahibi olmak isteyenlere, kendi işinin patronu olmak isteyenlere az bir meblağ ile bayilik fırsatı sunuyor. Toplamda 300 tane bayisi bulunan firma 2011 yılında kurulmuştur. Sermayenizi yatırabileceğiniz güzel dukkanacmak.com getirili işlerden biridir bence. Ürün alımında sıkıntı çıkarmayacak bir firmadır.  Tanınmış bir firma olmasından dolayı oluşmuş bir müşteri kadrosu vardır. Bu da size yeni müşteri arama zorluğu yaratmaz. Sizlere sağlayacağı bir sürü imkan olduğundan dolayı kar seviyenizi üst düzeye taşıyabilirsiniz.

Nasıl Bayilik Alabilirim ?

Firma sizden 5 bin TL kadar bir isim bedeli talep eder. Harici olarak seçeceğiniz dükkanın  en az 20 m2 ve işlek bir caddede olmasını istiyor. Yaklaşık olarak ortalama 20 bin TL’ye iş yeri sahibi oluyorsunuz. Firmanın yaptığı diğer bir ayrıcalık ise kurulum paketinde verilen fatura ile KOSGEB destekli kredi almanıza fırsat veriyor. Firma iş yeri sahibine açılış paketi olarak şöyle imkânlar sunuyor. Başvuru formu için tıklayınız.

Firmanın sunduğu açılış paketleri şöyledir;

 • Beş bin adet broşür
 • Bin adet magnet
 • Sözleşmeyi beş yıllık yapan işyerlerine 500 kilogram çiğ köfte desteği
 • Çalışanlar veya işyeri sahibi için iki adet tişört
 • Amblemli şekilde bir koli poşet
 • Ambalajlı kağıt
 • Dürüm çiğ köfteleri koymak için kağıt
 • Islak Mendil
 • Firma amblemli iki tane polar, şapka ve önlük
 • 20 tane melamin tabak

Eğer iş hayatında gelişmek ve büyümek istiyorsanız Tatlıses Çiğ Köfte bayiliği ile güzel bir gelir elde edebilir, yatırdığınız sermayeyi geri kazanabilirsiniz. Ücretsiz bayilik veren diğer firmaları görmek için tıklayınız.

tatlıses-çiğköfte

Tatlıses Çiğ Köfte Bayilik İmkanı Sunuyor

Komagene

Komagene hemen hemen her ilde bulunan popüler bir firmadır. Sunduğu kampanyalı satışlarla müşterinin ilgisini çekmeyi başarmış, bugün bilinen bir firma haline gelmiştir. Yurt içi ve yurt dışı şubeleri bulunan firma hızla büyümeye devam etmektedir. İş yapacağı kişilere çok önem veren bu firma büyümeyi bayilik sistemiyle sağlamıştır.  Kendi işinizin patronu olmanın şu an tam zamanı. Çünkü Komagene çiğ köfte yatırım yapmak isteyenlere, işe giriş yani isim hakkı ücreti almadan bayilik veriyor. Bu işi yapamam hakkında hiçbir şey bilmiyorum demeyin. Çünkü bunun içinde fırsatlar sunularak iş yerinizi kurmadan bir hafta önce yapacağınız iş konusunda kurs alarak bilgilendiriliyorsunuz.

Nasıl Bayilik Alabilirim ?

Yatırdığınız parayı kısa sürede geri kazanabileceğiniz en mantıklı iştir. Öncelikle yapmanız gereken firmanın resmi sitesine girerek başvuru formu doldurmak olacaktır.  İki çeşit paketi bulunmakta olup düşük sermayeniz var ise KDV+15.000 TL ile iş yeri bayiliği alabilirsiniz. Ama yok benim daha kapsamlı bir şeye ihtiyacım var diyorsanız bunun için de sermayenizi biraz daha yüksek tutarak 25.000 liralık olan daha fazla imkan ve seçenek sunulan bayiliği alabilirsiniz. İş yeri bayiliğini alabilmek için en az 20 bin en fazla ise 30 bin TL’lik bir yatırıma ihtiyacınız vardır. Eğer dükkanınızı kendiniz dekore etmek istiyorsanız firmanın uygun gördüğü dizayn ve renklerle yaparak, firmaya onaylatıp iş yerinizi ancak öyle açabilirsiniz.

komagene

komagene Çiğ Köfte Bayilik Vermeye Devam Ediyor

Battal Bey

Yalnızca çiğ köfte sektöründe değil giyim ve peçete imalatı da yapan, çiğ köfte de öncü bir markadır. İlk olarak evde hazırlayıp tezgahlarda çiğ köfte satarak bu işe girişim de bulunmuşlardır. Daha sonra gelişmiş ve dükkan açarak bayilikler vermeye başlamışlardır. Yaklaşık 2500 kişilik bir çalışma bünyeleri vardır.

Bayilik Alma Şartları

Herhangi bir ilave ücret veya isim hakkı talep etmez İlk olarak firmanın sitesinde bulunan başvuru formunu doldurmalısınız. Daha sonra yapmanız gereken kendi dükkanınızı seçip dekore ederek ürün siparişi verdikten sonra gönderilen ürünleri satışa sunmak. Dükkanınızı ne kadar işlek caddelere veya insan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde tutarsanız yapacağınız kar da o kadar yüksek olur. Kısa zamanda harcadığınız parayı kat kat fazlasıyla geri kazanabilirsiniz.

battalbey

Battal Bey Girişimcilere Bayilik Fırsatı Sunuyor

Omis Çiğ Köfte

Sektörde yerini almış ve lezzetini ispatlamış kurumsal bir firma haline gelmiştir. Şahsına ait ayranları ve nar ekşisi ve şalgamların da üretimini sağlamaktadır. Müşteri odaklı çalışan bu işletme, insanlara eğlenme ve rahatlama fırsatı sunmaktadır. Kurduğu sistemle adını duyuran ve genişleten bu firma da sizde yerinizi alabilirsiniz.

Bayilik Alma Şartları Nelerdir ?

Öncelikle resmi sitede bulunan başvuru formunu doldurarak sizlere sunulan dört paketten birini seçmelisiniz. Hangisini seçmek istediğinize siz karar verebilirsiniz. En küçük paket olarak  insanların çok aktif olarak geçtiği işlek caddelerde küçük bir dükkan seçimi yapabilir, insanlara satış yaparak para kazanabilirsiniz. Bu iş için bayinin sizden istediği 15 m2 bir dükkandır. Bundan daha yüksek bir paket olarak ise insanların aktiviteler yapmak için gittikleri kafelerin, eğlenmek için oluşturulmuş yerlerin bulunduğu mekanların arasında bir dükkan temin ederek müşterilerinizi daha iyi bir şekilde ağırlayabilirsiniz. Bunun için firmanın sizden istediği dükkan 30 m2 olmalıdır. Büyük paket olarak ise dukkanacmak.com  insanların genelde çok tercih ettikleri, insan trafiğinin çok yoğun olduğu yerlerde güzel ve eğlenceli vakit geçirebilecekleri bir dükkan seçerek satış yapabilir, paket servisler gerçekleştirebilirsiniz. Firmanın sizden talep ettiği dükkan boyu ise 50 m2’dir. En büyük paket olarak  ise firma sizden 100 m2’lik bir dükkan bulmanızı temenni etmektedir. İnsanların her türlü faaliyetini gerçekleştirebileceği arkadaşlarıyla hoş vakitler geçirebileceği bir mekan hazırlayabilir, fark yaratabilir kazancınızı yükseltebilirsiniz. Firma sizden isim hakkı bedeli olarak 12.500 TL kadar bir ücret talep ediyor.  Fakat seçeceğiniz paket hangisi ise ücreti farklılık gösterebilir. Bayiliği alıp işe başladıktan sonra sayenizde açılacak her bayilik için bin lira ek ücret sizlere şubenin hediyesi olacaktır.

omis

Omis Çiğ Köfte Uygun Maliyetlerle Bayilik Veriyor

Maksat Çiğ Köfte

2001 yılından beri faaliyet gösteren bu firma çiğ köfte üretimi yaparak verdiği bayilikler tarafından  satışa sunarak gelişme sağlamıştır. Amaçları her işletmenin olduğu gibi müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Günlük üretim ve sevkıyat yapan firma, şehir dışına otobüs ve kargo ile dağıtım yapmaktadır.

Başvuru Koşulları Nelerdir ?

Öncelikle kendinize bu iş için uygun olabilecek bir dükkan seçmelisiniz. Firmanın sizden istediği dükkan boyutu en aşağı 20 m2 olmasıdır. Dükkan için insanların sürekli olarak kullandığı mevkileri tercih etmelisiniz.  Gerekli malzemeleri yalnızca bayiliğini Maksat çiğ köfteden karşılayabilirsiniz. Dükkanınızın iç dizaynı, tabelaları, renkleri vb. bütün gereksinimleri firma tarafından temin edilecektir. Farklı bayilik paketleri bulunup seçtiğiniz pakete göre ücret 7 bin ile 9 bin arasında değişmektedir.

Afiyet Çiğ Köfte

300’den fazla bayisi bulunan firma 1999 senesinde faaliyete geçmiştir. Müşteri odaklı çalışmalar yaptığı için kalitesini belirlemiş ve ilerletmiş bir firmadır. Düşük maliyetlerle ve güzel imkanlarla  sizler de iş sahibi olabilirsiniz.

Bayilik Şartları ve Maliyet

Her firma da olduğu gibi bu firmada da öncelikle başvuru formu doldurmanız gerekmektedir. Firmanın sizden istediği sermaye 5 bin TL’dir. Dükkanınızın iç dekorasyonu için gerekli malzemeleri, tabela işlemlerini ve 200 kg çiğ köfteyi size vermektedir.  Size verilen bütün çiğ köftenin satışını tamamladığınızda işe başlarken yatırmış olduğunuz sermayeyi geri kazanmış oluyorsunuz ve bir nevi dükkan size bedavaya gelmiş oluyor.  Ya da firmanın bir diğer imkanı ise 9500 TL yatırım yaparak bir yıl boyunca yüzde 50 kira desteği ile işinizi kurabilirsiniz. Firma bunun haricinde bu pakette sizlere 900 kilogram hediye çiğ köfte veriyor.

afiyet-çiğ-köfte

Afiyet çiğ köfte girişimcilere bayilik veriyor

Kendi işinizi kurabilmeniz ve kendi işinizin patronu olabilmeniz için bir çiğ köfte bayiliği almak mantıklı ve doğru bir seçim olabilir. İş sahibi olmak istiyorsanız sizde bu firmalardan birini seçerek gerekli koşullarla bayilik alabilirsiniz.

En Çok Satılan 10 Çiğ Köfte Markası

Tüm illerde çiğ köfte firmalarının satış rakamları benzer seviyede olsa da, ortalama bir sıralama yapalım. 1. sırada olan firma en çok sattığı anlamını taşımaz. Ancak bu firmalar tercih edilenlerdir.

 • Çiğ köfteci Sait
 • Komagene
 • Erkan Usta
 • Oses
 • Tatlıses
 • Battalbey
 • Ali baba,
 • Çiğköftem
 • Hacıalioğlu
 • Çiğköftemiss

Sizlerde bu koşullar ile çiğ köfte bayiliği alarak kendi işinizi yapabilirsiniz. 🙂

Yorumlar

Telegram Kanalımızdan bize ulaşabilirsiniz.


Henüz yorum yapılmamış.

Önemli mi?*