Dükkan Açmak

Dükkan Açmak Kredisi Veren Bankalar (FAİZSİZ)

08.01.2021
Dükkan Açmak Kredisi Veren Bankalar (FAİZSİZ)

Dükkan açma kredisi veren birçok bankalar olmasına rağmen ilk kez yeni bir iş kurmak isteyen vatandaşlarımıza Devlet destekli kuruluşlar ve bankalar finansman sağlamaktadırlar. KOSGEB devlet destekli işyeri açma kredisi verirken, Halkbank, Ziraat Bankası, Vakıfbank gibi bankalar da dükkan açmak isteyenlere KOBİ ve işyeri kuruluş kredileri vermektedirler. Bu içeriğimiz de küçük, büyük her türlü işletmenin kuruluşu için bankalar ve bakkal, manav, market, giyim mağazası, ayakkabı mağazası, şarküteri, lokanta, cafe, kahvehane, berber, manav, büfe, kuyumcu, hediyelik eşya dükkanı, beyaz eşya mağazası, kuruyemişçi, süper market, bayilik almak isteyenler için  araştırma yaptık. Yurt dışında örneğin Almanya’da bu işi yapmak isteyenler için gerekli belgeler içeriğimizden farklıdır.

İşyeri Açma Kredisi Nasıl Alınır?

Dükkan açmak için birçok girişimci, bir miktar kredi kullanmaktadır. Elinde dükkan açmak için yeterli sermayesi olsa dahi, bankaların sunmuş oldukları KOBİ avantajlarından yararlanmak isteyenler Kobi kredisi kullanmayı tercih etmektedirler. İşyeri açmak için esnaf ve sanatkarlar kefalet kooperatifinden kredi çekebilirsiniz.

Ticari Kredi Veren Bankaları Araştırın!

İş kurmak için kredi veren bankaları tespit etmeden önce, açacağınız dükkanın çeşidine, özelliklerine ve iş planınızda gereksinim duyduğunuz sermaye miktarını net olarak hesaplamalısınız. Bu hesaba göre dükkanınız size aylık getirisinide not ederek, aylık giderler haricinde dukkanacmak.com kredi için ödeyebileceğiniz net miktarı bulmalısınız. Dükkan açmak için kredi veren bankalar çok olduğu gibi, işyeri açma kredisi adı altında yüksek meblağlarda kredi imkanları sunulmaktadır. Ancak önemli olan kredi almak değil, kullanılan krediyi aksamaya meydan vermeden aylık ödeyebilmektir.

kredi-veren-bankalar

Düzenli ödeme yapmalısınız.

KOSGEB; girişimcileri desteklemeye devam ediyor. Bu sebeple aylık ödeyebileceğiniz miktarı kesin olarak belirlemelisiniz. Bu hesabı yaparken, işyerinizin aylık minimum kazancını esas almalı, ayrıca hiç iş yapamayacağınızı da düşünmelisiniz. Örnek vermek gerekirse, işyerinizin aylık ortalama minimum kazancının 5000 TL olduğunu varsayalım. Bu kazancın içerisinden 3000 TL giderleri düştüğünüzde, size kalacak paranın 2000 TL olduğunu varsayalım. Aylık 2000 TL taksitlerle kredi kullandığınız da, ödeme güçlüğü çekeceğiniz, cebinize hiç para kalmayacağı ve daha fazla borçlanacağınız aşikardır. Bu nedenle hesabınızı yaparken çok dikkat edin.

Bankalar ile yapmış olduğunuz görüşmeler sonucunda en uygun imkanları sağlayan bankayı tercih edin. Kredi taksitlerini belirlerken de, ileride olabilecek durumları değerlendirerek, mümkün olduğu kadar kredi taksitlerini kısa vadede ödemeyi planlayın. Şuan için ekonomi belli bir seviyede ancak ileride kriz olup olmayacağı, buna bağlı olarak iş yerinizin müşteri potansiyelinin düşüp düşmeyeceğini hesaba katmanız yararlıdır. Şuan için aylık minimum 5000 TL para kazanan bir iş yerinin 3 yıl sonra ne durumda olacağı hakkında bir fikir yürütmez iseniz, iş yerinizi borçlar yüzünden kapatmak zorunda kalabilirsiniz.

İşyeri Açma Kredisi Veren Bankalar Hangileri?

Bankaların yapmış oldukları kampanyaları takip ederek, en uygun taksitle en uygun  krediyi veren bankanın teklifini değerlendirin ve banka şubesine giderek, Kobi alanında uzman müşteri temsilcisi ile görüşün. Size sağlayabileceği kolaylıkları, aylık taksitlerde aksama meydana geldiğinde, nasıl bir alternatif sunabileceğini, ileride faiz oranlarına göre yapılandırma yapılıp yapılamayacağını öğrenin. Bankanın vermiş olduğu teklifi ve fırsatları bir yere not edin. Genelde faiz oranları ve dosya masrafları birbirinden küçük miktarlarda farklılıklar gösterse de, iyi bir banka ile çalışmak yararınızadır.

Kadınlara özel işyeri açma kredisi ve şartları ile mikro kredi avantajlarını incelemelisiniz. Sermayesiz iş kurma dükkan açma kredisi dükkan açmak isteyen ancak sermayesi olmayan girişimciler içindir.

kadınlara-özel-kredi

Kadınlara İş Yeri Kredisi Veren Bankalar

Vakıfbank İş Kurma Kredileri

Firmanızın kısa ve orta vadeli finansman ihtiyaçlarının, finansal döngünüze uygun ödeme seçenekleri ile karşılandığı TL kredilerdir. Dükkan açmak için kredi veren bankalar arasında bulunan Vakıfbank işyeri kredisi çeşitli vadelerde kullanılabilir ve ödeme kabiliyetinize göre değişken taksitler ve ödemesiz dönem belirlenebilir. Bankadan dükkan açma finansmanı taksitlerinizi nakit akışınıza uyumlu ödeme seçenekleriyle, taksitlendirerek ödeyebilirsiniz. Ayrıca İşletmenizin her türlü ihtiyacını karşılamak üzere kullanabilirsiniz. Vakıfbank’tan kredi çekebilmek için, KOBİ olmanız, aylık kazancınızın çekeceğiniz krediye yetmesi ve kredi sicilinizin temiz olması gerekmektedir.

QNB Finansbank İşyeri Finansmanı

QNB Finansbank kredi ürünlerine QNB  Finansbank KOBİ İnternet Şubesinden ulaşabilir, limitleriniz dahilinde günlük 150.000 TL’ye kadarki ticari kredi ihtiyacınızı “işinizden gücünüzden olmadan” tek tıkla, hızlıca ve kolayca karşılayabilme fırsatına sahip olabilirsiniz. Üstelik hafta sonlarında ve şubeler kapalıyken de kredi kullanmanız mümkün! Kimler QNB Finansbank KOBİ İnternet Şubesinden ticari kredi kullanabilir? Dükkan açma kredisi isteyenlerden yıllık cironuz 20 milyon TL’ye kadar ise bu fırsat tam size göre. QNB Finansbank kobi kredileri için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Şirketinizde yapacağınız her türlü yeniliği karşılamak için, Garantinin KOBİ’lere özel kredilerinden faydalanabilirsiniz. Garanti esnaf destek paketi için burayı inceleyin.

Şekerbank’tan Cafelere Destek Kredisi

Restoran, cafe ve lokanta gibi işyerlerine finansal ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için Şekerbank, destek kredisiyle işletmelerin temel ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için yüzde 0,79 faiz oranlarıyla 3 aya kadar geri ödemesiz dönemli kredi desteği sunmaktadır. Verilecek olan kredinin üst limiti 750 bin TL olmaktadır. Ödemeler aylık eşit taksitli ya da 3 ayda bir şekilde gerçekleşmektedir. Ayrıca ilk yıldan sonra taksit erteleme imkanı bulunmaktadır. Vade sayına göre değişen faiz oranları ise aşağıdaki gibidir:

 • 3 – 12 ay vade aylık %0,79
 • 3 – 24 ay vade aylık %0,89
 • 25 – 36 ay vade aylık %0,99
 • 37 – 60 ay vade aylık %1,09  

Dükkan Açma Kredisi Hesaplama

İyi bir hesap yapmak için ödeme planını oluşturmadan önce bankaların faiz oranlarını araştırmalı en düşük faiz oranı sunan en uygun dükkan açma kredisini tercih etmelisiniz. Yeni iş kuracak gençlerimiz için örnek hesaplama tablosu oluşturduk.

Dükkan Açma Kredisi Hesaplama

Dükkan Açma Kredisi Hesaplama

100 bin lira  geri ödeme planı;

 • Kredi Tutarı: 100 Bin Lira
 • Aylık Faiz Oranı : %0,90
 • Aylık Geri Ödeme; 2.680 Lira,
 • Taksit Miktarı: 48 taksit,
 • Geriye ödenecek toplam para; 128 bin 676 lira

50 bin lira geri ödeme planı;

 • Miktar: 50 bin lira,
 • Faiz Oranı: Aynı,
 • Taksit sayısı; 4 YIL,
 • İşyerinin Aylık Ödeyeceği Miktar; 1.340 TL.
 • Faizi ile birlikte toplam iade; 64 bin 338 liradır.

TEB İşyeri Açma Kredileri

TEB & KGF İşbirliğiyle Girişimcilere 500 bin TL’ye Kadar Teminatsız Kredi vermektedir.  TEB & KGF işbirliği ile;

 • Teknoloji alanında girişimcilere 500 bin TL’ye kadar,
 • Tarım girişimcilerine 250 bin TL’ye kadar,
 • Franchise girişimcilerine 200 bin TL’ye kadar,
 • Küçük işletme girişimcilerine 100 bin TL’ye kadar kredi verilebilecek.

TEB işyeri kredisi tüm ayrıntıları buradan inceleyebilirsiniz.

teb-işyeri-kredisi

TEB İşyeri Kredisi

KOSGEB Yeni Girişimci Desteği

Kosgeb tarafından verilen destekle sizde yeni işyeri açmak istiyorsanız,  ücretsiz olarak verilecek olan eğitime katılarak 32 saat sonunda sertifika almalısınız. Daha sonra bu sertifika ile açmak istediğiniz işyerini projeye dökerek, başvuruda bulunmalısınız. Başlangıçta elli bin lira hibe geri ödemesiz destek alabilir, bu destek yetmezse de yeniden başvurarak 100 bin liraya kadar faizsiz kredi alabilirsiniz. Bu da yetmez ise, tüm bankaların KOSGEB’den onay alanlar için verdikleri ihtiyaç ve işyeri kredileri var. Vakıfbank, Halkbank, Ziraat, Garanti, İşbank, Qnb Finansbank gibi birçok banka şubesi KOSGEB’e projesini onaylatan esnafımıza kredi vermektedir.

İŞKUR

Yanlış duymadınız. İş-kur proje karşılığında ceza infaz kurumlarından tahliye olan hükümlülere ve belirli şartları taşıyan engellilere proje karşılığında geri ödemesiz 36 bin lira işyeri açma desteği veriyor. İŞKUR tarafından istihdamın sağlanmasına yönelik geliştirilen projeler sonucunda kendi işini kurmak isteyenlere destekler sunuluyor. PROJE REHBERİ bağlantısından gerekli şartlar, hangi projelere ödeme yapıldığı, nereye başvurulacağı gibi sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

İşyeri açma kredisini ister devlet bankalarından, ister özel bankalardan isterseniz Kamu kurum ve kuruluşlarından hibe şeklinde alın, işletme açılışından önce projenizi belirleyerek ihtiyaçlara göre harcama yapın.

Yorumlar

Telegram Kanalımızdan bize ulaşabilirsiniz.


 1. Coskun dedi ki:

  Benim param yok bende açmak istiyorum iş yeri bana verirler mi acaba

 2. Dursun dedi ki:

  Nasıl olacak o

 3. SHARON PETIT dedi ki:

  türkiye’de iş kurmak için kredi gerekiyor 2020 gönderi ve yorumlar

 4. İbrahim dedi ki:

  Kuaför salonu açmak istiyorum

 5. Sevim42 dedi ki:

  Oto galeri açtım kredi alabilirmiyim

 6. Eric lenders dedi ki:

  Evet bugün bize ulaşın herhangi bir nedenle bir krediye ihtiyacınız var mı

  1. Yunus dedi ki:

   Evet var

  2. Halil dedi ki:

   Merhaba ekomini açmak istitiyorum vergi levham 2013 nasıl ala biliriz 100 bin TL acil

 7. barry dedi ki:

  Evet bugün bize ulaşın herhangi bir nedenle bir krediye ihtiyacınız var mı
    

  1. Halil dedi ki:

   Bize ulaşın diyorsunuz da Bi telefon yada başka birşey verin ki ulaşalım

 8. Mustafa Erdoğan dedi ki:

  Mobilya atölyesi devralmak istiyorum 70 bin TL ihtiyaç im var ne yapmam lazım

 9. Abdullah dedi ki:

  Is yeri krefrsi 100 binlara

 10. Sinan dedi ki:

  Cafe çay bahçesi olarak bir yer almak istiyorum
  Ama elimdeki miktar buna yetmiyor
  Ve bu yer icin hava parası isteniyor yer belediye nin
  Bunun icin var mi kiredi imkanı

 11. Arif gümüş dedi ki:

  Yöresel ürünler satan bir işyeri açmak istiyorum .İş yeri açma aşamasında banka destek kredisi alabılır mıyım?

 12. Prestij0658 dedi ki:

  Izmır buca ınternet cafe açmayı düşünüyorum 70bin tl bütçem var benimle aynı sermayeyi koyacak herşey kanunen ortak olarak düzenlenecek birini arıyorum düşünen olursa bana ulaşsın 0

 13. Ahmet dedi ki:

  Izmır buca ınternet cafe açmayı düşünüyorum 70bin tl bütçem var benimle aynı sermayeyi koyacak herşey kanunen ortak olarak düzenlenecek birini arıyorum düşünen olursa bana ulaşsın 0507

 14. Sevcan Konuklar dedi ki:

  Devren almak istediğim bir bakkal var 90 bin ıstiyor bunu alabimek için nasıl bir kredi alabilirim

 15. Yüksel duzgun dedi ki:

  Ben organik ürünleri gıda üzerine dukkan açmayı dusunuyorum bana bankalar kredi veririmi be yapmam gerekiyor

 16. marek dedi ki:

  şimdi bize bir e-posta gönderin:

 17. Fatma dedi ki:

  İyi gunler ben izgara salonu actim kendi imkani la ama borcum var ve kre cekme istiyorum ama hic bir banka vermiyor ne yapa bilirim nerden bula bilirim yoksa kapatip borclu yaşamaya devam ederek bocr yukselece

 18. KOBİ dedi ki:

  Ben iş kurmak isteyene 20 bin faizsiz kredi veririm.

  1. Hazır bir bakkal satın alma dedi ki:

   Slm nasıl alabiliriz

  2. Cnc dedi ki:

   İletişim numaranız var mı ?

  3. Zerrin dedi ki:

   Ben iş yeri kurmak istiyorum araştırıyorum destek Yok

  4. Orhan dedi ki:

   Ben ekomini market bayilik almak istiyorum bütçem yok ne kadar kredi verebilirsiniz

  5. ufuk demirkaya dedi ki:

   hatay dan istanbul a zeytinyağı ve salça getirip satmak istiyorum bunun için bir araca ihtiyacım var faizsiz kredinizden nasıl yararlanabilirim

 19. Yiğit dedi ki:

  Bir böbrekmi 550.000 dolar

 20. Atmaca dedi ki:

  gecen ay benden yardim istedim, yardim icin bana ulasin.
  bana

 21. Fatma dedi ki:

  Merhaba ben lojanta acmak istıyorum ama sermayam yok koskepten nasıl alabılırım yardımcı olurmusunuz acaba 8 cocuk annesıyım 4 du okuyo onları okutmam icin calısmam lazım

 22. nesibe ateş dedi ki:

  ben yeni bir ayakkabı dükkanı açtım param bitti kimse kredi vermiyor koskep ne zaman vericek bilmiyorum parayı verin oylar size

 23. ahmed dedi ki:

  bobrek verisici gerekli.
  her biri 550,000 dolar

  1. Mete dedi ki:

   Mail atarmısınız

  2. FARUK ÖMER dedi ki:

   Kardeş benkendiminsatıyorum 100bin tl

  3. Cemil dedi ki:

   Ne için gerekli

  4. bayram dedi ki:

   böbrek vericisi olmak istiyorum.

 24. mahmut kaya dedi ki:

  ali bey böyle bir şey yok büyük başlardan garibana sıra gelmez

 25. gulcan akdemir dedi ki:

  merhaba ben eşimden ayriyim 3cocugum var kiradaa oturuyorum rahmetli babamdan 450milyon mas alıyorum oda kireedi çektim ona kesiliyo ailem kirami veriyo bende kendi ayaklarim ustunde durmak istiyorum banada yardım edermisiniz

 26. Rabia dedi ki:

  Ben dulum 3 çocuğum var evim kira asgari ücretle gecinemiyorum koskeb bana yardım etmiyor çaresiz durumdayım

  1. ali dedi ki:

   Kaymakamliga git eger cocuklarin 18 yasin ufaksa veye okuyorsa ortalama cocuk basi 600 tl yardim alirsin

 27. k.berat dedi ki:

  kosgeb sana işini kur sonra gel benden para al diyor. yani parası olmayana kredi de vermiyor.

 28. ankaraaltındag dedi ki:

  çay ocagı açmakistiyorum pohça börek vs

 29. İŞYERİ AÇMA KREDİSİ NASIL ALINIR? dedi ki:

  Ben züccaciye dükkanı açmak istiyorum. Kahvehaneyi yeni sattım. İşyeri satın alma kredisi devlet destekli veriliyor mu?

 30. DEVLET DESTEKLİ İŞYERİ AÇMA KREDİSİ dedi ki:

  Devlet Destekleriyle Dükkan açtım. Ziraat Bankasına aylık 2.000 TL. kobi hibesi ödüyorum. tşk. ederim

 31. Selçuklu dedi ki:

  Cam vitray cam dekor iç dekor mutfak tezgah arasi uv baskı cam boyama kursun koparma vitray camlar cam süslemede bütün çeşitleri

 32. Sivas dedi ki:

  5 yıldır mağazacılık sektöründe çalıştım züccaciye üzerine dükkan açmak istiyorum dükkanı buldum anlaştım ama gerekli miktarda para olmadıgından malzemeleri alamıyorum bunun icin kredi çekmek istiyorum yardımcı olurmuşsunuz

 33. Başakşehir dedi ki:

  Daha once matbacilik yaptim fakat evimizin altindaki dukkani kirtasiye olarak degerlendirmek istiyorum kapimizin onunde okul olmasina rahmen en yakin kirtasiye yaklasik 1km uzaklikta hem ogrenciler acisindan hem gelirim acisindan cok kazancli olucagini dusunuyorum devlet destegi bekliyorum

 34. manisa saruhanlı dedi ki:

  Demir plastik doğrama alüminyum doğrama çelik çatı işleri yapıyor um elektrik ve gaaltı kaynağı biliyorum 12yıldir buisleri yaptım iş ariyorum

 35. Prodüksiyon işi dedi ki:

  İş yerimi açmak için desteğe ihityacım var

 36. İşyeri Açma Kredisi 2017 dedi ki:

  Kosgeb Desteği ile veya normal şartlarda yeni bir bakkal, kahvehane veya büfe açmak isteyen bayan erkek tüm girişimcilere 240 bin liraya kadar kredi desteği sağlıyoruz. Faiz istemediğimiz gibi, Geri ödeme koşullarıda çok esnek. 2017 yılında işyeri açma kredisi çekmek istiyorsanız başvurun.

  1. Apart ve ya fastfood isletmesi dedi ki:

   Ne tür şartlarda kredi veriyorsunuz ogrenebilirmiyim

  2. Sarkuteri dedi ki:

   Merhabalar,yeni açma olduğumuz şarküteri dükkanı için nakide ihtiyacımız var, den gorusebilirmiyiz.

  3. Prodüksiyon işi dedi ki:

   Bir prodüksiyon şirketi için kredi lazım

  4. halı yıkama fabrikası dedi ki:

   merhaba kendi yerimize halı yıkama fabrikası kurmak istiyoruz ekipman olarak 50,000,00 ile 75,000,00 tl gibi maliyet çıkıyor 50, tl krediyi neren alabiliriz

  5. Merhaba dedi ki:

   İstanbulda devredilen faal bir iş yerini devralmak istiyorum mulken değil kiralık olarak belirttiğiniz miktar için şartlarınız nedir bilgi almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  6. Duzce dedi ki:

   Merhaba işyeri açmak için 100 bin tl ihtiyacımiz var
   Bize ulazirmisiniz

  7. Ankara dedi ki:

   Kosgepte onaylanmis bir projem var 50bin hibe yaninda onden cekmem gereken 100bin tllik bir kredi ihtiyacim var kullandirim sartlari ve diger bilgiler nedir

  8. Havva ulusoy dedi ki:

   Bunun için nasıl bir şart istiyorsunuz peki yeni girisimciler icin

  9. ozkan boybas dedi ki:

   Merhaba başvuru yapmak istiyorum

 37. Mandal davetiye kina etiket isi dedi ki:

  Kosgepden girisimcilik kurslarina gidip sertifikami aldimnprojemi danismana yaptirabilecek maddi guce sahip degilim kendimde bir uere kadar yapiyorum sonravtıkaniyorum.Bu konuda kimlerden yardimnalabilirim bir yol gosterirmisiniz

 38. market dedi ki:

  MARKET AÇMAK İSTİYORUM ÇORUM MERKEZ YARDIMCI OLURMUSUNUZ

 39. Sera sisleme sistemleri dedi ki:

  Iş kurmak istiyorum paraya ihtiyacım var

 40. Bakkal açma kredisi dedi ki:

  bakkal açma kredisi ve kosgep kredi ile bakkal açılabilir mi merak ediyorum.

 41. ŞARTLARI FAİZ ORANLARI HESAPLAMA dedi ki:

  İŞ İÇİN KREDİ ŞARTLARI VE FAİZ ORANLARI HESAPLAMASINI NASIL YAPABİLİRİZ.

 42. ALMANYADA İŞ KURMA dedi ki:

  ALMANYADA İŞ KURMAK İÇİN NE YAPMAK LAZIM

 43. İŞYERİ AÇANA DEVLET DESTEĞİ dedi ki:

  İŞYERİ AÇANLARA DEVLET DESTEĞİ VEREN FİRMALAR VE BANKALAR HANGİLERİ KALKINMA AJANSLARI DESTEK VERİYOR MU?

 44. KOSGEB İŞYERİ AÇMA GİRİŞİMCİLİK KREDİSİ dedi ki:

  MANAV DÜKKANI AÇMAK İÇİN KOSGEP KREDİ VERİYOR MU?

 45. EV HANIMLARI İÇİN DÜKKAN AÇMAK dedi ki:

  EV HANIMLARINA DÜKKAN AÇMA KREDİSİ VERİLİYOR MU?

 46. Züccaciye dükkanı dedi ki:

  iş kurmak istiyorum krediye ihtiyacım var.

 47. Fabrika kurmak istiyorum dedi ki:

  Büyük çaplı bir organizasyon sonucu gömlek fabrikası kurmak istiyoruz. 3 ortağız vadesi uzun kredi nerden alabiliriz.

 48. Bakkal market açmak dedi ki:

  Bakkal veya market açmak için hangi kurum kredi veriyor.
  İş bankası iş kurma kredisi
  Ziraat işyeri kredisi,
  Vakıfbank iş kredisi
  İŞ-KUR kredileri
  KOMEK İş kredisi

  hangisi daha iyidir?

 49. Bayanlara işyeri kredileri dedi ki:

  ev hanımları ve bayanlar için kosgep iş kurma kredisini daha fazla veriyor muş. doğrumu?

 50. kooperatif iş kurma kredileri dedi ki:

  Kooperatif işyeri açma kredisi veriyor mu

 51. Kobi mağazası açmak istiyorum dedi ki:

  Kombi, doğalgaz ürünleri satılan, bir mağaza açacağım fikriniz nedir, işyeri açma kredisi alabilirmiyim.

 52. Vakıfbank işyeri açma kredileri dedi ki:

  Vakıfbank işyeri açma kredisi aldım. bakalım işler iyi gibi. işyerini büyütmek içinde kredi var mı?

 53. Esnafa iş kurma kredisi veren bankalar dedi ki:

  Bence devlet desteği falan boş. bankadan işyeri kredisi alıp geçeceksin, hepsi hikaye.

 54. Ziraat bankası işyeri açma kredisi veriyor dedi ki:

  Ziraatten bireysel ihtiyaçlarınızın finansmanında kullanabileceğiniz 36 aya kadar vade imkânına sahip işyeri açma kredisine başvurabilirsiniz. işyerinizi ziraatle açabilirsiniz.

 55. Bayan giyim mağazası açmak için kredi verenler dedi ki:

  Giyim mağazası açacağım erkek veya bayan giyim satacağım 50 bin lira kosgep kredisi istiyorum.

 56. Kasap dükkanı kredisi dedi ki:

  Kasap dükkanı açmak için kredi istiyorum.

 57. Market açma kredisi dedi ki:

  En çok kredi veren banka hangisi, iş kurmak için devlet desteği ve faizsiz kredi istiyorum.

 58. Bayanlara iş kurma kredisi dedi ki:

  Bayanlara iş kurma kredisi veren banka var mı?

 59. Ziraat iş kurma kredisi dedi ki:

  Ziraat Bankasından İndirimli ve masrafsız Tüketici Kredisi kullanarak işyeri açabilirsiniz.

 60. İşyeri kredisi veren bankalar dedi ki:

  Devlet destekli iş kurma kredisi istiyor iseniz, kosgeb kredilerine başvurabilirsiniz.

 61. Devlet iş kurma kredisi dedi ki:

  işletmeyi kendi çabalarınızla kurmanız gerekiyor arkadaşlar sıfırdan alamıyorsunuz

 62. Dükkan mağaza açma kredisi dedi ki:

  yeni iş yeri kurmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

 63. İş kurmak isteyenlere hibe kredi dedi ki:

  İş kurmak isteyenlere hibe kredi verilir.

  1. İş kurma kredisi dedi ki:

   iş kredis almak için bilgi almak mumkunmu

 64. İşyeri açma kredisi dedi ki:

  Devlet iş kurmak isteyenlere çok iyi imkan sağlıyor. tebrikler.

 65. Anonim dedi ki:

  ben bir ev kadınıyım giyim üzerine dükkan açmak istiyorum kredi alabilirmiyim

 66. Onur Keskin dedi ki:

  Iyi günler ben 20 yaşındayım isyeri açacağım kendime yani kafe açacağım bana 5000 bin tl kredi lazım.Benim suanda sigortam yok.ama daha önce vardı. ben bu krediyi çekmem için gerekli sartlar nelerdir?
  Ilginiz için şimdiden teşekkürler.