Sosyal Medya

İnstagram’da Gizli Hesap Görme ve Profile Bakma, Kapalı Hesabı Görme Hilesi 2023

İnstagram kullanıcılarının çok merak ettiği instagram gizli profil görme kesin sonuç, Gizli program uygulamaları var mı? instagram gizli profile ve hesaplara bakma, Takip etmeden kapalı hesap gizli profil gösteren Ios ve Android hilesi  konusunu inceledik ve gizli hesaplara, profile bakmanızı sağlayan uygulamalar ve programları, özel Instagram profil görüntüleyici, Instagram hesabını kapatanları görme, uygulaması ios ,ücretsiz, instalooker, Scout APK, Ghosty uygulaması, instagram’da kapalı hesapları görme uygulaması sitesi, takip etmeden profili görme, instagram’da kapalı hesapları görme uygulaması ücretsiz tüm merak edilenleri araştırdık.

İnstagram Gizli Hesap Görme Nasıl Yapılır?

İnstagram gizlice hikayeye bakma son zamanlarda nasıl olduğu konusunda aranan başlıklar arasında yer alıyor. İnstagram gizlilik ayarı nasıl yapıldığını ve gizli profillere nasıl bakıldığının bunun için ne yapmanız gerektiğini içeriğimizde ele aldık. Kolay yoldan gizlilik hesap görme nasıl yapıldığını, kapalı hesap profil fotoğrafı ve gizlice hesap görme isteyenlerin gizli hesap görme ios apk uygulamalarını indirerek bu uygulamalar sayesinde sizde instagram hesabınızdan gizlice story izleme yapabilir, gizli hesap fotoğraf video indirme programı üzerinden indirme yaparak hesaplara gizlice bakabilirsiniz.

İnstagram Gizlilik Ayarı

Üyeliğinizi gizli hesap haline getirmek için instagram gizlilik ayarı özelliğini sağlar. Instagram gizlilik ayarı yaparak kendinizi gizleyiniz. Bunun için aşağıdaki adımları takip edin. (Android ve ios cihazlarda aynı işlemler yapılacaktır).

Profile giriş yapın bunun için ”Profil” simgesine veya sağ alt kısımda bulunan profil resminize dokun ardından …3 çizgi simgesine akabinde instagram Ayarlar’a giriş yapın. Gizlilik ayarına sonra da ”Hesap Gizliliği” menüsüne basın. Hesabınızı gizli yapmak için ”Gizli Hesap” seçeneğinin yanındaki simgeyi açık hale getirin. bu kadar basit.

Instagram Gizli Profile Bakmak Mümkün mü?

İnternet ortamında instagram uygulamasında kişi listesinde ekli olmayanları görmeniz mümkün değildir. İnstagram gizli hesap görme için IOS ve android marketlerde çeşitli 3. parti yazılımlar mevcuttur. Bu yazılımların bazılarının zararlı uygulama olduğuna yönelik bir çok yorum vardır. Bu uygulamaları cep telefonunuza indirerek istediğiniz gizli profilleri görebilirsiniz.

Instagram Gizli Hesapları Görme 2023

Gizli hesapları görme hilesi veya programı ararken arkadaş listenizde olmayan kişilerin profiline bakma uygulaması adı altında telefonunuzdan kişisel bilgilerinize erişebilecek bir zararlı yazılım indirebilir ve instagram hesabınızın çalınmasına veya başka programlara yönlendirmesine yol açabilirsiniz.

Gizli Profil İçeriğini Takip Etmeden Görmek Mümkün Mü?

Ios ve Android marketlerinde bulunan uygulamalar ile takip etmeden profili görmek  pek mümkün değildir. İnstagram gizli profillerinin tek alternatifi bakmak istediğiniz hesabın açık olmasıdır. Eğer hesap açık ise takip butonuna tıklamadan kişinin paylaştığı tüm fotoğraflarını ve gönderileri görmeniz mümkündür. Ancak hesap gizli ise bunun tek yolu kişiye takip isteği göndermek ve kişinin de bunu kabul etmesidir. Yine kişinin paylaştığı video, fotoğraf ve hikayelerini verilen uygulamalardan veya internet tarayıcısından hesabınızı açarak görmeniz mümkün değildir.

İnstagram Takipçi Hilesi denemek ister miydiniz?

İnstagram Gizli/Kapalı Hesabı Görme Hilesi Var Mı?

İnstagram kapalı olan bir hesap için hiçbir hile ya da doğal olmayan yöntemler etkili değildir, ancak bu aşamada kullanabileceğiniz bazı kolay yöntemler vardır. Daha öncesinde,  Instagram hesabınıza önce masa üstü üzerinden giriş yapıp,  Sonrasında merak ettiğiniz kişinin adıyla hesap arama butonundan aratıp kişinin hesabına girip, kişinin profiline geldikten sonra, profilin altında yer alan ‘’daha fazla göster’’ seçeneğiyle profilin tamamını gönderileri ve hikayeleri görebilirsiniz. Ancak uygulama dukkanacmak.com bu güvenlik açığını farkına vararak yeni bir düzenleme oluşturdu ve bu sorunun önüne geçti. Yani artık gizli hesapların içeriğini bu şekilde görebilme imkanınız yok. İnstagram’ da merak edilen gizli hesapları görme yönteminde öncelik olarak başka bir hesap açıp bir kaç takipçi ve takip edilen oluşturmanız gerekecektir. Aksi takdirde görmek istediğiniz hesap kullanıcısı durumu fark edebilir ve istediğinizi onaylamayabilir. Kişinin ilgi alanlarıyla ilgili bir profil ise isteği daha kolay kabul etmesine yol açacaktır.

İnstagram Gizli Hikaye İzleme Hilesi

Gizli hikaye izleme hilesi uygulaması veya profile bakanları görüntüleme gibi bir çok uygulamanın IOS ve Android uygulamalarında olduğu söyleniyor. Ancak instagramda bir diğer program ile gizli profil ve hikayeleri izlemek bu programlar sayesinde %80 bir oranla mümkün. Uygulama havuz yöntemi üzerinde çalışıp sizin ve takipçilerinizin profillerini kopyalıyor, ve bir başkası sizin hesabınızı aradığında size ulaşabiliyor bu pekte önerilen bir yöntem değildir. Ios ve Android tanımlı telefonlarda  herkesin aradığı ve indirdiği LiLi ve Postegro ve benzeri uygulamaları yüzde yüz işe yarar diye bir açıklamada bulunamayız. Gizli instagram hikayeleri ve gönderileri için indirilen bir uygulamadır. Bu uygulamalar ve hilelerin gerçekliğine dair bir açıklama yok.

Takip Etmeden İnstagram Gizli Profilleri Görme Uygulaması

İnstagram gizli hesapları görme uygulamaları için bir çok uygulama karşınıza çıkmıştır. Bu uygulamaları her yerde görmek ve okumak mümkün. Bu uygulamaların açıklama kısımlarında genel olarak gizli hesapları görebileceğiniz söyleniyor, sizlerde bu uygulamalarla profilleri görebilirim diye indirip kullanıyorsunuz.  Ancak konu ile ilgili araştırmalarımıza bakıldığında bu durum pekte mümkün değil. Yani indirilen ve satın alınan bu uygulamaların gerçekliği pekte mümkün değildir. Para tuzağı ve virüs dışında etkisi yoktur. Instagram oldukça geniş bir ağa sahip olan gizliliğe önem veren bir sosyal medya uygulamasıdır. Bu yüzden instagram gizli profil görme bir o kadar zorlaşacaktır. Programın izin vermediği bir uygulama ile hesapları görebilmeniz mümkün olmayacaktır.

Tiktok kullanıcıları için en basit takipçi arttırma yöntemlerini Tiktok Takipçi Hilesi isimli içeriğimizden okuyabilirsiniz.

İnstagram Gizli Profilleri Görme Uygulama IOS APK

Özel Instagram profil görüntüleyici ve İnstagram’da kapalı hesapları görme sitesi uygulaması ve Takip etmeden profili görme Sitesi InstaLooker, Scout APK, ghosty, postegro, lili apk postegro ve postegro benzeri uygulamalar, instagram gizlilik hesap görme web sitelerini indirerek istediğiniz profil ve hesapları izleyebilirsiniz.

APK dosyalarını indirebilirsiniz. Instagram için gizli profillere bakmanıza yarayan android bir uygulamadır.

Gizli Hesap Görme IOS uygulamaları;

 • Social Ghost
 • InstaBusted
 • Istory
 • Profile+
 • Analyz For Instagram

Postegro Benzeri Android Uygulamaları;

Lili Uygulaması ile Kapalı Hesaplara Ücretsiz Bakın

LİLİ uygulaması instagram gızlı profıle bakma artık çok kolay. Uygulamayı cep telefonunuza indirerek hesabınıza giriş yaparak, ”Hesaplara Bak” menüsü üzerinden kapalı profilleri görebilirsiniz.

Hesaplara Bak dokun anında kapalı hesapları görün.

”Hesapları görüntüleyin” menüsünden kapalı hesaplara bakabilirsiniz. Yine ”Bana kim baktı” menüsünden de size KİM BAKMIŞ hemen görebilirsiniz. Bu uygulamadan gizli hesaplara bakabilmeniz için gizlice profilinize baktığınız kişinin de bu uygulamayı indirmiş olması gerekiyor. Eğer uygulama telefonunda yoksa malesef kapalı hesap açılmıyor

İnstagram kapalı hesapları görmenin yanında size kimin baktığını Bana Kim baktı? menüsüne dokunarak anında görebilirsiniz. Ancak bunun için ödeme yapmanız gerekiyor. Bana kim baktı uygulamasına ödeyeceğiniz para

Yıllık 14,99 Dolar ödeyerek hesaplara sınırsız bakın.

Bu uygulama ile kimlerin sizin hesabınıza baktığını 14.99 dolara öğrenebilirsiniz. Lİli ile Gizli Mod 39,99 dolar ödeyerek, gizli modda hesaplara bakabilirsiniz. (Hedef kullanıcı bu konuda bilgilendirilmez). Bu zamana kadar baktığınız gizli hesaplardan sizin onları görüntüleme geçmişiniz silinir.

İnstagram Kapalı Hesap Görme Programları Nelerdir?

Yukarıda belirttiğimiz gibi uygulama ve programları görmek mümkün. Ancak doğruluğu açısından net bir açıklama bulunmamaktadır. Genel olarak yapılan araştırmalarda IOS işlem çekirdeği bu konu için daha korunaklı bir yapıya sahip. Ancak android Google Play Store üzerinde bu konu için bir çok uygulama olduğunu görüyoruz. Bu uygulamalara bakacak olursak  Postegro APK adında verilen uygulama ile profilleri incelemek mümkün, yalnız bu uygulama için Ghostry’e uygulama izni vermeniz ve verilerinize ulaşmasını onaylamanız gerekiyor. Yalnızca kapalı hesabı görmek istediğiniz profil bu uygulamaya izin verdiyse görebilmeniz mümkün, ancak bununla ilgili Play Store açıklamalarında ne yazık ki kesinliği bulunmamaktadır.

İnstagram Story İzleyip Görünmeme Tekniği hakkında bilgi alabilirsiniz.

İstediğiniz profili takip etmeden görmek ve incelemek, kullanıcıların gizli hesapları görme umuduyla uygulamaları para ile indirip bilgileriniz girmek, havuz yöntemiyle sizin ve arkadaşlarınızın hesaplarını tehlikeye atmak doğru değildir. Özellikle kendi hesap güvenliğinizi riske atmamak ve bu tarz uygulamalardan uzak durmanız gerekiyor. Bu hem Android işletim sistemi, hem de İOS işletim sistemi için geçerli olan bir durum söz konusudur. Yani Android işletim sisteminde sunulan uygulamalar güvensiz, IOS Instagram gizli hesap görme uygulamaları için güvenli demek yanlış bir yaklaşım olacaktır.

İnstagram Gizli Hesaba Bakma Sitesi

Instagram kişilere ve profil güvenliğine ve gizliliğine oldukça önem verir. Hesabını gizleyen kullanıcıların fotoğraflarını,hikayelerini ve videolarıını sadece o kişiyi takip kişiler görebilir. Bunun dışında gizli olan profili takip etmeyen kişiler, kişinin paylaşımlarını göremezler. Kısacası instagramda gizli bir profili herhangi bir siteden veya uygulamadan görmek mümkün değildir. Instagram gizli profile bakma siteleri veya profil gizliliği kırma uygulaması içerikli site ve uygulamalara güvenmeyiniz. Bu site veya uygulamaların bazıları virüslü bazıları ise para tuzağı olabilir.

İnstaLooker Özel İnstagram Hesabı Görüntüleyici

İnstaLooker özel instagram hesabı görüntüleyici uygulamasını telefoj Hemen casus ol menüsünü tıkla 🙂 gizli özel instagram hesabı görüntüleyici program sayesinde kapalı hesapları izleyebilrisiniz.

 • Bu uygulama üzerinden hesaplara bakmanız için herhangi bir yazılım indirmenize gerek yok. Yapmanız gereken;
 • ”Profil Kullanıcı Adını Girmek”,
 • Kullanıcı adını url’sini kontrol ettikten sonra Ne Yapmak İstersin; menüsünden; Fotoğrafları görüntüle, indir ve profili görüntüle tercihinizi yapın.
 • Görüntüleyiciyi Başlat’a tıklamak ve anında;
 • Sonuçları Çevrimiçi Görüntülemek. Sizde bu sitelerin üzerinden merak ettiğiniz kişilerin kapalı, özel, gizli instagram hesaplarını anında görüntüleyebilirsiniz.

Yalnız bağlantıları görüntüleyebilmeniz için, sitenin önereceği doğrulama yöntemlerinden bazılarını yapmak durumundasınız. Aksi takdir de InstaLooker, Instagram fotoğraflarını görmenize izin vermeyecektir.

Kısa not: Instagram’daki gizlilik politikası gereği gizli hesapları görüntüleme basit uygulamak ile aşılması mümkün olmayabilir gösterdiğini iddia eden her uygulama %99 sahte olma eğilimindedir. Gizli hesapları gösterdiğini iddia eden hiçbir uygulamaya güvenmemenizi tavsiye ediyoruz.

İnstagram Gizli Hikaye İzleme Yöntemi hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sitemizde tanıtılan uygulamalar sosyal medyada ve internet sitelerinde yapılan araştırmalar sonucunda derlenmiştir. Sitemizin herhangi bir program veya uygulama ile ilgisi bulunmamaktadır.

EDİTÖR TAVSİYESİ

5 Yorum

 1. Postegro kullanıcı verileri çaldı ve çaldırdı ama sonuç olarak kapandı. Şu an alternatif uygulamalar / siteler mevcut. Bana göre en başarılısı secretle.com sitesi. Ücretsiz günlük 3 profil izni de veriyor. Şu an her hesaba erişemiyor ama hızlı büyüyor. Tavsiye ederim

 2. lütfen yardımınıza ihtiyacım var bende kadınım aramak istediğim hesabını görmek istediğim kişide kadın başka hesaplara bakabiliyorum ama bir tek o kişinin hesabına bakamıyorum ne olur yardım edin ben napıyım yada uygulama kulanan arkadaşlar deneyib açılınca bana fotoğraflarını atabilirmi ???

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

11 − two =

Başa dön tuşu