Sosyal Medya

İnstagram’da Gizlice Hikayeye Bakmak ve Görünmemek 2023 Tekniği

İntagram da takipleştiğiniz kişinin sizin storylerinizi görmesini istemiyorsanız, veya onun bildirimlerini almak ve hikayelerini görmek istemiyorsanız çözümü  basit! Doğru adrestesiniz. Gizlice hikaye izlemek, hikayeyi izlediğinizi gizlemek, internet kapalıyken izlemek, IOS ve Android, hikayelerimi kimse görmüyor neden? Gibi merak ettiğiniz her şeyi sizin için araştırdık ve çözümlerini yazdık. Gelin hep beraber instagram story izleme görünmeme yöntemleri inceleyelim.

İnstagram Story İzleyip Görünmeme Yöntemi

İnstagramda story izleyip görünmek istemiyorsanız bunun çözümü çok kolay. Bu durum için belirli programlar kullanabilirsiniz veya diğer yöntemleri kullanarak istediğiniz hikayeyi izleyebilirsiniz. Hikayeler 24 saat profilinizde görünen anlık attığınız durumlardır. Öncelikle gizli hikaye izlemek için bir kaç programdan bahsedelim. Bunlar;

Bu programları IOS ve Android tanımlı telefonlarınıza indirerek dilediğiniz kişinin hikayelerini gizlice izleyebilirsiniz. Ayrıca indirme özelliklerine de sahip olabilirsiniz. Veya bu programları bilgisayar ortamında web sitesinden açarak kişinin hikayelerini rahatlıkla izleyebilirsiniz. Bu durumda hikayesini izlediğiniz kişi, hikayelerine bakanları görüntülediğinde isminiz görünmeyecektir. 

İnternet Kapalıyken İnstagram Hikayeye Bakmak
İnstagram Hikayesine Gizlice Bakma (En Kolay Yöntem)

Instagram Hikaye İzlememe Yöntemi

İnstagram’ da istemediğiniz birinin attığı hikaye bildirimini ve hikayelerini izlemek istemiyorsanız çözüm basit!

 • İlk olarak izlemek istemediğiniz kişinin sayfasına girin ve sol üstte bulunan Android için üç nokta simgesi Ios için üç çizgiye tıklayarak kişinin profilini için sessize al seçeneğini seçin.
 • Kişinin hikayeleri ile profilini sessize alın. Bu işlemden sonra kişinin hikayeleri yenilediğiniz de bile renkli bir halka içerisinde çıkmaz.
 • Siz istemediğiniz sürece de hikayeleri otomatik açılmaz.
 • Siz dilediğiniz zaman görebilir ve açabilirsiniz.
 • Bu sayede dilediğiniz kişiyi seçerek bu işlemi yapabilirsiniz. Veya başka bir yöntem olarak ana sayfada görmek istemediğiniz kişinin attığı hikaye veya fotoğrafa uzun bir şekilde basılı tutun.
 • Karşınıza engelle ve sessize al yazısı çıkacak. Sessize ala tıklayın.
 • Bu sayede kişiyi sessize almış olacaksınız.
 • Bundan sonra hikaye ve fotoğrafları ana sayfanıza düşmeyecek hikaye kısmında renkli bir biçimde görmeyeceksiniz.

Ancak profiline girdiğinizde izleyebilirsiniz. Ve karşı tarafın bundan haberi olmadan sanayiler içinde bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

İnstagram Hikayesine Gizlice Bakma (En Kolay Yöntem)

Bu yöntem için size bir kaç formül söyleyebiliriz!

 • İlk olarak gizlice takip ettiğiniz birinin hikayelerini izlemek istiyorsunuz ama görmesini istemiyorsanız bir kaç yöntem ile bunu yapabilirsiniz.
 • Bunlardan ilki sizler için vermiş olduğumuz programları telefonunuza indirin ve giriş yaparak listenize gelen kişilerin, istediğiniz arkadaşınızın, eski sevgilinizin, veya merak ettiğiniz kim varsa bu programlarla görünmeden hikayelerini izleyin.
 • Bir diğer yöntem ise, fake bir hesap açarak kişiyi takip edin veya profili herkese açıksa oradan bakarak izleyin.
 • Sahte hesabında karşı taraf için görünmesini istemiyorsanız, bu yöntemi internetinizi kapatarak veya programları bu hesap üzerinden yapabilirsiniz.
 • Son olarak wifi veya mobil veri tabanını kapatarak hemen hikayeleri izleyebilirsiniz.

İnternet kapalıyken instagram hikayelerine bakma yöntemini uzun uzun anlattık devam ederek bilgi alabilir ve hemen başlayabilirsiniz. ?

İnternet Kapalıyken İnstagram Hikayeye Bakmak

Wi-fi veya mobil verinizi kapatarak instagram hikayelerini izleyebilirsiniz. Şöyle ki, hikayeyi izlediğinizi karşı taraf görmesin istiyorsanız internetinizi kapatın ve hikayeye tıklayın ve izleyin. Daha sonra internetizi açın. Karşı taraf hikayesine bakanlara dukkanacmak.com baktığında bile sizin hikayesini izlediğinizi görmeyecektir. Bu sayede sizde ekli olan veya profili açık olan takip etmediğiniz birinin merak ettiğiniz tüm hikayelerini izleyebilirsiniz. Gizli bir stalker yöntemi ile tüm hikayeleri gizlice izleyin!

İnstagram Hikaye Gizleme 2023 Taktikler

Hikayelerinizi görmesini istemediğiniz kim varsa bu yöntemle hemen kişinin fotoğraflarınız dışında öne çıkan ve hikayelerini görmesini engelleyebilirsiniz. İlk olarak hikaye bölümündeki ayarlara gelin. Orada, hikaye gizle bölümünden listenizdeki dilediğiniz insanın ismini girerek onay verin. İşte bu kadar! Artık seçtiğiniz kişiler sizin hikayelerinizi göremeyecek ve sizlerde istediğiniz hikayeyi rahatlıkla atabilirsiniz. Siz bu engeli kaldırana kadar kişi hiç bir zaman hikayelerinize ulaşamaz.

Instagram Hikaye İzlememe Yöntemi
İnstagram Gizli Hikaye İzleme Yöntemleri Çözüldü!

İnstagram Hikayelerime Kimse Bakmıyor Neden?

Hesabınızda attığınız hikayelere kimse bakmıyor ve görüntülenmeyi 0 olarak görüyorsanız, bunun sebebi ya hikaye ayarlarınız tüm herkese gizli olabilir. Hemen hikaye ayarlarınızı kontrol edin. Veya takipçiniz yoktur veya kişileriniz aktif olarak girmiyorsa bu durumu yaşıyor olabilirsiniz. Ya da takipçileriniz hikaye izlemiyor olabilir. Son sebep olarak, kişileriniz hikayelerinizi sessize almıştır ve görmek istemediği için izlemiyor olabilir. Veya yukarıda bahsettiğimiz yöntemleri kullanarak hikayelerinizi görüntüleyebilirler. Bu durumda da izleyen kişileri görmeniz mümkün olmayacaktır. Veya kişileriniz instagram sorunu ile karşılaşmıştır hikayeniz ana sayfaya düşmüyordur.

Dilerseniz videomuzu izleyerekte bu yöntemleri uygulayabilirsiniz.

İnstagramda arkadaşınız olmayan birinin gizlice Hikaye İzleme Yöntemini incelemeyi unutmayın!

EDİTÖR TAVSİYESİ

2 Yorum

 1. birisi storylerime bakıp beğeniyor ama bende gözükmüyor nasıl çözebilirim hangi programı kullanıyor olablir?

 2. Birisi için yakın arkadaşlara story attım ardından normal story attım ama o ilkini görmeden ikinci storyi görmüş bu nasıl olabilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

one × 3 =

Başa dön tuşu