Sosyal Medya

İnstagram Takipçi Hilesi Ücretsiz (KESİN SONUÇ)

İnstagram’ da takipçiniz az mı geliyor? Ya da takipçi mi kasmak istiyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz. Sitelerini ve ücretsiz takipçi kasma hileleri, 1k takipçi hilesi, en kolay yöntemleri, Türk organik takipçiler, neler yapmanız gerektiğini, 2023 takipçi kasma ve hilelerine ait tüm bilgileri sizin için vereceğiz. Hemen milyonlarca beğeni ve kişiye sahip olabilirsiniz.

İnstagram Takipçi Hilesi (En Kolay) Yöntem

İnstagram’da takipçileriniz az mı geliyor? Sizin için en kolay yöntemleri burada sıraladık. İlk olarak yapabileceğiniz en kolay yöntemlerden bir kaçını anlatalım;

 • Sahte hesaplar açarak kendinizi takip etmek,
 • Ücretsiz programları araştırıp günlük kotaları ile takipçi kazanmak,
 • Veya ücretli programları satın alarak arttırabilirsiniz.

Bu yöntemleri kullanarak takipçilerinizi arttırabilirsiniz. Yazımıza devam ederek programlar hakkında tüm bilgilere sahip olabilirsiniz.

İnstagram Takipçi Hilesi Kasma 2023

İnstagram, hilesi her ne kadar kulağa gerçek ve yasal gibi gelse de aslında taktik olarak adlandırılabilir.

 • Kolay yoldan takipçi arttırmak için kullanabileceğiniz ilk adım, hesabınızın ilgili alanına uygun profilleri arayıp takip etmeniz gerekir.
 • Takip ettiğiniz bu kişiler istatistik amaçlı olarak takip ettiğinizi düşünerek takibe takip uygulamasını gerçekleştireceklerdir.
 • Bu durum sizler paylaşım yaptıkça ve ilgi gördükçe zamanla takipçilerinizi arttırmanıza yol açacaktır.
 • Bir diğer yöntemi ise, popüler olan sayfaları takip etmek ve onların yaptığı paylaşımlara enteresan şekilde yorum yapmaktır.

Bunu yaparken hesabınızda ilgi çekecek paylaşımlar yapmayı unutmayın! Ve profil fotoğrafınız! en önemli etkendir. Kişiler yorumunuzu görerek profilinizi ziyaret edeceklerdir. Sizde onların ilgisini çeken her şeyi oraya koyun. Bu sayede sizi dikkat çektiği sürece ilgi alanlarına alarak takip edeceklerdir.

İnstagram Takipçi Kasma (En Yeni)

Takipçi arttırmak için yapmanız gereken şey gelen kişileri seçmek ve programlarda yorumları okuyarak bu durumu organik bir hale çevirmek. Güvenilir bir yöntem ile programdan nasıl takipçi kasacağınızı sizin için anlattık. Öncelikle vereceğimiz programlarından birini seçerek fake (sahte) bir hesap açarak programa giriş bilgilerine açtığınız adres bilgilerini girin. Daha sonra istediğiniz kişi sayısını belirledikten sonra kullanıcı adınıza orijinal olan hesabınızın kullanıcı adını yazın. Saniyeler içinde listenize gelecektir. Bu sayede hesabınızı tehlikeye atmadan kasabilirsiniz! Veya aşağıdaki adımları takip ederek de sayınızı arttırabilirsiniz.

Ücretsiz Takipçi Kasma
İnstagram Organik Takipçi

En Kolay Takipçi Attırma Yöntemi!

 • Tanıtımlar Yapın: İnstagram takipçi arttırma yöntemlerinden bir diğeri ise bu yolları izlemektir. Instagram üzerinden ücretli ve ücretsiz yapacağınız tanıtımlar daha fazla kişiye ulaşmanızı sağlar. Sizler de bu sayede daha fazla kişiye ulaşarak takipçilerinizi attırmak için hedef kitlenizi belirleyin. Ve hedef kitlenize en uygun olan reklamları yapabilir ve bu reklamlar sayesinde bir çok kişiye ulaşarak arttırabilirsiniz.
 • Kullanıcılar ile Etkileşimde Olun: İnstagram takipçi arttırmak isteyen kişilerin en çok kullandığı yöntemlerden biride budur. Sizler de listenizdeki kişilerin veya rakip gördüğünüz hesapların takip ettiği hesapları veya onlar takip ederek bu kişilerin fotoğraflarını like (beğeni) sağlayarak, yorum yaparak etkileşimi sağlayabilirsiniz. Unutmayın hayatımızın bir parçası haline gelen İnstagram için kullanıcılar ile etkileşiminizin adına oldukça önemlidir.
 •  Çekiliş ve Kampanyalar Yapın: İnstagram’ da takipçi arttırmak istiyorsanız bu yöntem çok kolay! Son zamanlarda bir çok insanın bu yöntemi uyguladığı sistem ile çekiliş düzenleyerek takipçinizi arttırabilirsiniz. Belirli günler ve aralıklarla bir çekiliş yaparak dukkanacmak.com kolayca takipçi kazanabilirsiniz. Kişilerinize arkadaş etiketleyerek, takip etme gibi şartlar koyduğunuz da bu yöntem ile sayınızı arttıracak ve hesabınızın büyümesine yol açacaksınız. Bu çekilişler sayesinde hesabınız hızlı bir şekilde büyüyecektir.
 • Post Paylaşımlarınıza Dikkat Edin: Burada en önemli şeylerden biri post! Kişileriniz artsın istiyorsanız eğer belirli bir post stratejisi uygulayarak belirli gün ve aralıklar ile düzenli bir şekilde takipçilerinize güven verir ve onların sizi takipte kalmanızı sağlarsınız. Yalnızca post paylaşımlarınız da önemli konuları ve özel günleri göz ardı etmeden paylaşımlarda bulunabilirsiniz. 🙂
 • İnstagram Hesabınızı Aktif Olarak Kullanın: İnstagram takipçi arttırma yöntemleri arasında başka bir yanıt olarak aktif kullanmak diyerek cevaplayabiliriz. Bu sayede instagrama gelen yeni özellikleri, filtreleri ve uygulamaları kullanarak sizler de hem eğlenceli içerik ve hikayeler paylaşabilirsiniz. Hem de takipçi sayınızı arttırabilirsiniz.
 • Hashtag Kullanımı: Takipçi arttırmak isteyenlerin en çok kullandığı yöntemlerden biridir. Ve oldukça önemlidir. Sosyal medya uygulamasının en önemli parçalarından birisi olan hashtagler için sosyal medya kullanan kişilerin, bir konu hakkında olan içerikleri görmesini sağlamaktadır. Sizlerde bu yöntemi kullanarak sayınızı arttırabilirsiniz. Bunu yaparken hedef kitlenizi göz önünde bulundurun. Ve özenli bir şekilde seçeneklerinizi kullanın. Hizmet verdiğiniz alan dikkat edin. ve özellikle sınır saysını (30) geçmeden hashtag yaparak, içerisinde yer almak istediğiniz ve size uygun olacak etiketleri seçin. Bu sayede 30 hashtag (#) üzerine gelindiğinde içerisinde paylaşımınızı göreceksiniz! İşte bu kadar.
 • Facebook Hesabı İle Bağlanma: Son dönemde ınstagram, snapchat gibi bir çok uygulama Facebook’ u geçmiştir. Eğer sizde instagram kullanıyor ve takipçi arttırmak istiyorsanız Facebook ve instagram hesabınızı birbirine bağlayabilirsiniz ve her iki hesap üzerinden de tanıtımlar yapabilir ve daha hızlı bir şekilde büyüyebilirsiniz. Unutmayın ki! hedef kitlenizin gelişmesi hızlı bir şekilde bir çok kullanıcıya ulaşmanızı sağlayacaktır.
 • Belirli fenomenlerin video ve paylaşımlarını repostlamak: Fenomenlerin resimlerini veya videolarını kendi sayfanızda paylaşarak takipçi sayısınızı arttırabilirsiniz.

Doğal Yöntem ile İnsta Takipçi Arttırma

Doğal yöntemler ile takipçilerinizi arttırabilirsiniz. Bu yöntemleri sizin için araştırdık. Devam edin ve hemen uygulayın!

 • Kolaj Oluşturun: Fotoğraflarınıza kolaj oluşturun. Pic Collage, Photo Shaper gibi uygulamalar ile hemen kolaj yapabilirsiniz. Kolaj paylaşımları daha çok içeriği bir arada paylaşmanızı sağlar. Aynı resim içinde farklı ama birbiri ile alakalı paylaşımları bir araya getirin ve uygulayın.
 • Grafikler paylaşın: Bazı markalar için karikatür ve grafikler paylaşın. Bu takipçilerin dikkatini çeker ve sizi bir adım öne taşır. Bir marka olun veya marka için bir grafik oluşturun.
 • Çalıştığınız yerde çalışma ortamınızı paylaşın: Örneğin; çoğu insan şirketlerin, ofislerin çalışma ortamlarını merak ederler. Ve işlerin nasıl yürüdüğünü görmek isterler. Bu şekilde şirketinizdeki günlük etkinleri ve olanları sayfanızda paylaşarak takipçi sayınızı arttırabilirsiniz. bu da şirketinizin imajını değiştirir paylaşımlarınız daha çok kişi tarafından da takip edilmesini sağlar.
 • Etkinlik ve ürünlerin başka yerde olmayan paylaşımlarını yapın: Örneğin; bir parfüm görselini ön planda tutarak kullandığını ürünü paylaşın. Ve bu parfümü satışa sunacaksanız buna ait resimler ile instagram kullanıcıları ile paylaşabilirsiniz. Bu tarz paylaşımlar insanları cezbeder ve profilinize bağlar.

İnstagram 1 K Takipçi Hilesi

İnstagram Dünya üzerinde oldukça fazla bir sosyal kullanım alanına sahip olmuştur. Yediden 70′ e tüm herkesin kullandığı bu sosyal medya platformunda sizler için 1K hilesinden bahsedeceğiz. Özellikle butik sayfaları, ürün sayfaları bu sistemi daha çok araştırmaktadır. Ancak, site güvenliğiniz için tavsiyemiz bunlardan uzak durmanız. Zamanla zaten Butik adınız duyulacak sabırla bekleyin. Bu hileler genelde şifrelerinizi tanıdığı için size zarar getirebilir. Ancak, araştırmalarımız sonucunda güvenli olacağınızı düşündüğümüz ücretli ve ücretsiz hile programlarını sizler için araştırdık. Dilerseniz devam ederek tüm bilgileri alabilir ve hemen uygulayabilirsiniz.

İnstagram Takipçi Hilesi 2023 (Ücretsiz Siteler)

İnstagram da takipçi arttırmak için ücretsiz tüm programları sizin için araştırdık ve listeledik. Aşağıda bunlara ulaşabilirsiniz.

 • Gram Takipçi: Bu site ile ücretsiz olarak her gün 10 tane kişi alabilirsiniz.
 • FenomenStar: Buraya giriş bilgileriniz ile giriş yaparak sayısını belirterek yapabilirsiniz.
 • İnstagramtakipçi: Bu programa ücretsiz giriş yaparak her gün belirlenen limit ile sitenin belirttiğiniz sayıya sahip olabilirsiniz.
 • Takipçiyolla: Buradan giriş bilgileriniz ile günlük sınırdaki bir hafta deneme süresi ile ücretsiz takipçiye sahip olabilirsiniz.
 • Takipçiking: Saatte bir uygulamaya giriş yaparak günlük 100′ e yakın hesap alabilirsiniz.
 • İnstamoda.org: İle hemen takipçi arttırabilirsiniz.
 • takipcin.net: İlk 100 kişiyi bedava alabilirsiniz.
 • seritakipci.com: Giriş yaparak takipçi sayınızı arttırabilirsiniz.
 • takipcikutusu.com: İlk 300 kişi hediyesi ile hemen takipçilerinizi arttırabilirsiniz.
 • instatakipcisatinal.com: İlk 100 kişi ücretsiz!

Ancak bu uygulamalar güvenli olmayabilir. Bunu da unutmayın!

Ücretli İnstagram Takipçi Hilesi

İnstagram takipçi hilesi en kolay yöntemlerini incelediniz. Şimdi ise ücretli olarak satın alacağınız ve takipçi arttırabileceğiniz tüm hile sitelerini araştırdık. Bunlar;

 • Sosyalmedya.com: Buradan ücretli olarak takipçi kasabilirsiniz.
 • Sosyallider: Bu site sayesinde ücret karşılığında organik kişiler oluşturabilirsiniz.
 • İnstagram Takipçi Analizi (IOS): Apple Store ile bu uygulamayı ücretli bir şekilde indirerek dakikalar içinde takipçiye sahip olabilirsiniz.
 • Takipçi Arttırma: Android telefonunuz için Google Play’ den satın alarak dilediğiniz kadar sayıya ulaşabilirsiniz.
 • Medyadakik.com: Bu site sayesinde karışık, yabancı, organik takipçi oluşturabilirsiniz.
 • UcuzInsta.com: Ücretlerini gözlemleyerek, keşfete çıkma özelliğini kullanarak hemen satın alabilirsiniz.
 • Bestsosyal: Bu sayede tüm takipçilerinizi kendiniz belirleyin.
 • takipcimdukkani.com: Tüm sosyal medya hesaplarınıza takipçi yükleyebilirsiniz.
 • instatakipcisatinal.com: İlk 100 takipçiden sonra satın alarak dilediğiniz kadar takipçi alabilirsiniz.
 • igtok.com: 5 TL.’ den başlayarak ücretli dilediğiniz takipçiye sahip olabilirsiniz.
 • takipapp.com: Bu siteye giriş yaparak fenomenlerin kişilerini bile dakikalar içinde satın alabilirsiniz.
 • instatakipcidukkanim: Bu sayede 100 TL. karşılığında sadece kişileri değil reklam ve beğeni de almanız mümkün.

Türk Takipçi (Organik)

Organik Türk takipçi hileleri için yukarıda vermiş olduğumuz adresleri ücretli olarak satın alarak takip edeceklerinizi seçerek bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak instagram kişisel güvenliğe oldukça önem vermektedir. Bu programlar ile sayfanıza zarar verebilir veya başka şekilde sonuçlar ile karşılaşabilirsiniz. Bizden size tavsiye hile yöntemi ile değil ilgi çekici şeyler ve kendi arkadaş listeniz ile takipçi oluşturmanız. Günlük kotayı doldurmadan istediğiniz takipçilere ulaşabilirsiniz.

İnstagram 1 K Takipçi Hilesi

Bu sayede kolaylıkla yukarıda vermiş olduğumuz program ve adımları kullanarak dilediğiniz kadar takipçiye sahip olabilirsiniz. Ancak en güvenilir ve doğru olanı adımları takip ederek ve sabırlı olarak dilediğiniz sayıdaki takipçiye ulaşabilirsiniz. Haydi vakit kaybeden başlayın! 🙂

İnstagram Takipçi Hilesi  (Ücretsiz Siteler)Ayrıca instagramda engel yemeden takip etme sistemini inceleyerek bu yöntemi kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

EDİTÖR TAVSİYESİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

20 + 10 =

Başa dön tuşu