Tik Tok Takipçi Kasma Hilesi 2019 (Kalp Hayran Like)

Tik Tok Takipçi Kasma Hilesi 2019 (Kalp Hayran Like)
16 Ekim 2018 tarihinde eklendi.

Tiktok isimli uygulamada ünlü olmak isteyen birçok kişi ücretsiz musically takipçi hilesi, beğeni, like ve kalp arttırma yöntemini deniyor. Büyük bir fan ve hayran kitlesine sahip olmak kolay olmasa da, 2019 yılında bazı kullanıcıların hilelere başvurduğu da söyleniyor. Sizler için bu içeriğimiz de kalp sayısını çoğaltmak, büyük bir hayran kitlesine sahip olmak, takipçilerini arttırmak isteyenler için basit yöntemlerden bahsedeceğiz.

Tiktok Kalp ve Beğeni Hileleri

Büyük bir beğeni toplayan Tiktok milyonlarca insanın ilgi odağı haline geldi. Yurt içi, yurt dışı her yerden birçok insanın buluşma noktası olan bu uygulama sayesinde insanlar yeteneklerinin farkında olmaya başlamışlar kendilerini önemser konuma geldiler.  İlk olarak 2017 yılının Kasım ayında Çin merkezli bir şirkette ByteDance‘da kuruldu. İlk ismi musically olan uygulama geçen yıla girdikten birkaç ay sonra isim değiştirerek bu ismi aldı. İnsanlar artık telefonlarına bu şekilde indirmeye başladı. IOS sisteminde en çok indirilen uygulama olarak belirlenmiştir. Minimum 15, maksimum 1 dakika çekilebilen kısa eğlence amaçlı videoların toplanmış haline TikTok denmektedir. Bu uygulama herkesin birbirinin üzerinde olmaya çalıştığı bir yerdir. Bir kişinin takipçi sayısının çok olması bazı insanları fazlasıyla cezbeder. Takıntı haline getirmiş insanlar neden onlarda var bende yok diye bir duygusal düşüş bile yaşayabilir. Son zamanlarda tiktok hileleri de popüler olmaya başladı. Sosyal medya bu kadar da rekabetli bir yerdir. İşte bu takıntısı olan insanlar için bazı programlar kurulmuştur. Takipçi kasma hilesi ile kendi egolarını tatmin etmekte ve içsel olarak kendilerini iyi hissetmeye çalışırlar. Instagram, gibi uygulamalar için birçok beğeni ve takipçi kasma hilesi olan programlar bulunmaktadır. Hep beraber bu programları inceleyelim.

Tiktok Ücretsiz Takipçi Hilesi Var mı?

Uygulamaya kayıt yapmak için öncelikle App Store‘dan veya Play Store‘dan  Uygulamayı cep telefonlarına indirmeniz gerekmektedir. Uygulamayı cep telefonunuza indirdikten sonra karşınıza bir ekran açılacaktır. Bu ekranda Instagram, Facebook ya da isim, e-posta, telefon numarası ile kaydol seçenekleri çıkar. Bu seçeneklerden size uygun olanını seçmelisiniz. Bir sonraki ekranda doğum tarihiniz çıkacaktır. Orada doğum tarihinizi, ayınızı ve yılını girmelisiniz. Daha sonraki ekranda telefon numarası işleminizi gerçekleştireceksiniz. Bu işlemde şahsi telefon numaranızı yazmalısınız. Çünkü telefon numaranızı yazdıktan sonra telefonunuza SMS ile kısa bir kod gönderilecektir. Bu kodu uygulamada açılan ‘kod giriniz‘ kısmına girmeniz gerekmektedir. Daha sonra hesabınız oluşmuş olur. Direk anasayfaya aktarılır, diğer insanların çektiği videolarla karşı karşıya gelirsiniz. En sağ altta bulunan  profil işaretine tıklayarak kendi profilinize ulaşabilir, düzenlemeler yapabilirsiniz. Hesabınızı diğer hesaplarla bağlantılı yapmanız halinde bilgi değişikliği veya fotoğraf koyma işlemleri ile uğraşmazsınız. Çünkü bağlı olan hesaplardan bilgileriniz direk aktarılabilir. Artık Tiktoktasınız. Kendi yeteneğinizi sergileyebileceğiniz veya kendinizi bulabileceğiniz videolar çekebilir birçok kesimden insanla buluşabilirsiniz. Danslar edebilir, dublajlarla taklitler yapabilir, yeni yeni akımlar başlatabilir ve bir fenomen olabilirsiniz. Hem eğlenip hem de videolarınız ile kendi benliğinizde ki insanları mutlu edebilirsiniz. İnsanlarla mesaj aracılığı ile iletişim kurabilir, grup sohbetler ile de ülkenin her yerinden insanlarla grup sohbetleri yaparak eğlenebilir tanışarak çevre edinebilirsiniz. Uygulama çok geniş kapsamlı bir ağ olduğu için videolarınızı dünya üzerinde de her yerden her kesim insan izleyebilecektir. Güzel insanları tanıyabilir, her şehre bir kapı bırakabilirsiniz. Emin olun insanların sizi sevmesi ve size ısınması sizin iç dünyanızda güzellikler yaratacak ve kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Görmek istemediğiniz ve sizi rahatsız eden insanları hemen engel listenize koyabilir bir daha onlar ile karşılaşmazsınız. Sizi kimlerin görebileceğini veya kimlerin mesaj atmasını, kimlerin sizinle düet yapabileceğini kendiniz belirleyebilirsiniz. Sizin isteğiniz dışında hiçbir şey yapılamaz. Uygulamayı kullanmayı bilene gerçekten hayat veriyor. 🙂 Bilmeyenlerin ve sevmeyenlerin zaten gözü yaşlı. 🙂

Tik Tok Takipçi Kasma Hilesi 2019 (Kalp Hayran Like) Tiktok

Hadi sizde Tiktok ailesine katılın!

Tiktok Takipçi Arttırma Hilesi

Kayıt işlemlerinizi tamamladınız ve artık üye oldunuz. Bence ilk olarak yapabileceklerinizin arasına var olan fenomenlerin daha önceden çektiği videoları izleyerek başlamayı ekleyebilirsiniz. Biraz diğer insanların çektiği videoları izleyip nasıl yapıldığına dair fikirler alabilirsiniz. Ne gibi akımlar olduğunu inceleyerek en trend akımlardan kendinize en uygun olanı seçebilir ve video çekmeye başlayabilirsiniz. Video çekme işlemine başlamak için ana sayfa da çıkan videolarda yazan şarkı isimlerine tıklayarak ekranın orta alt kısmında çıkan ‘kırmızı renkteki kamera işaretli‘ butona tıklayabilirsiniz. Oraya tıkladığınızda direk şarkı seçilmiş olacaktır. Diğer başka bir seçenekte ise video çekmek istediğiniz şarkıyı kendiniz seçebilirsiniz. Ana sayfa ekranında bulunan, sayfanın en altındaki (+) butonuna dokunun. Daha sonra ekranın en üst kısmında kalan ‘bir ses seçin‘ kısmından istediğiniz şarkının ismini aratarak veya çıkan kategorilerden seçim yaparak istediğiniz şarkıyı bulmaya çalışın. Daha sonra efektinizi ayarlayın. Eğer normal efekt ayarlamak istiyorsanız kenarda bulunan araç çubuklarından dördüncü sıradaki filtre seçeneğinden beğendiğiniz bir filtreyi seçiniz. Çekeceğiniz videoya göre yavaşlatma ve hızlandırma zamanlamalarını kullanabilirsiniz. 1x‘den başlayarak 2x ve 3x‘e doğru giden kısım video çekiminde yavaş, gösteriminde hızlı olan taraftır. 1x‘den başlayarak 0,5x ve 0,1x kısmına doğru gidilmesi halinde ise video çekiminde hızlı gösteriminde yavaş olarak hareket edilir. Yağmur, pembe yaprak, lens, saç değişimi, makyaj ve daha birçok efekti sol altta video çekme butonunun hemen sol tarafında kalan yerden yüzünüze uygulama yaparak o şekilde Tiktoklar çekebilirsiniz. Videonuzu ister elinizi basılı tutarak isterseniz de 3-2-1 sayacından geri sayım yaptırarak çekebilirsiniz. Videonuzu çektikten sonra sol altta bulunan ‘özel efektler’ kısmından video hareketlerinde değişiklik yapabilirsiniz. Filtre olarak ‘soul, shake, buz, illusion, zoom, flash, leak, 70’s, X-Signal‘ isimli efektlerden videonuzu hareketlendirebilir, zaman efektlerinden de videoyu tersinden başlatabilir, tekrar yaptırabilir veya belirli bir kısmına ağır çekim yapabilirsiniz. Örneğin; dans videosu çekerken saçınızı bir anda savurduğunuz kısma ağır çekim efekti vererek havalı bir şekil aldırabilirsiniz. 🙂 Video çekmeniz katılacağınız akıma göre değişiklik gösterebilir. Yani bir ayakkabı defilesi yaparken video çekmek için her giydiğiniz ayakkabıda videoyu durdurmanız ve dikkatli bir şekilde kaldığı yerden, kaldığı şekilde devam ettirmeniz gerekmektedir. Bunun haricinde kıyafet değişimi videolarında da aynı şekilde sergilediğiniz harekette diğer videoya başlamak için kaldığınız yerden devam etmeniz gerekmektedir. İyi bir Tiktoker olmak uğraş gerektirir. Unutmayın; emek vermeden yemek olmaz. 🙂Uygulamada canlı yayın yapmak ister miydiniz? Tiktok’ta Canlı Yayın isimli içeriğimizden canlı yayının inceliklerini öğrenin.

Tiktok Hesabı Nasıl Silinir?

Tiktok uygulamasından sıkıldınız, zaman kaybı olduğunu düşündünüz veya bağımlılık yaptığı için çok zaman harcadığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Hesabınızı silmek sizin tercihiniz, bilgi vermek de bizim işimiz. 🙂 Hesabınızı silmek için öncelikle profilinize girin. Sağ üstte bulunan üç noktaya tıklayın. Açılan sayfadan ‘Hesabımı yönet’ tıklayın. Hesabımı yönete tıkladıktan sonra en altta bulunan ‘Hesabınızı kaldırmayı mı düşünüyorsunuz?’ seçeneğine tıklayın. Açılan pencere de hesabınızın size ait olduğunu ve şahsen kendi tarafınızdan kaldırılmak istediğinizi bilmek ve teyit etmek amacı ile cep telefon numaranıza kısa bir kod gönderilir. Kodu açılır pencereye yazdıktan sonra devam tuşuna basarak işleme devam edebilirsiniz. Devam butonuna bastıktan sonra ekrana gelen kullanıcı sözleşmesini onayladıktan sonra emin olup olmadığınıza dair bir pencere açılacaktır. Açılan pencereden, hesabınızı silmek konusunda eminseniz ‘Delete Account‘ seçeneğini değilseniz ‘Cancel‘ seçeneğini tıklayarak hesabınızı kalıcı olarak silebilirsiniz. Bilmeniz gereken bir hususu belirtmek isterim ki. Hesabınızı sildiğiniz taktirde bir daha aynı hesap ile giriş sağlayamazsınız. Tekrar yeni bir hesap açmak zorunda kalırsınız. Diğer bir husus ise Tiktok hesabınızı sildiğiniz zaman hesabınızda bulunan bütün videolarda hesapla birlikte silinir ve eğer başka bir yerde kayıtlı değilse geri getirilemez.

Her gün yüzlerce video yayınlanıyor ve herkesin amacı kısa sürede ünlü olmak. Tabi bu o kadar kolay değil. Popüler ve ünlü olmak isteyenler için özel sırların yer aldığı  Tiktok’ta Ünlü Olma Yöntemi isimli içeriğimizi okumalısınız.

Tik Tok Takipçi Kasma Hilesi 2019 (Kalp Hayran Like) Tiktok

Tiktok hesabınızı sıkılmanız halinde silebilirsiniz.

Tik tok Hayran Hilesi 2019 Yöntemi

Tiktok uygulamasında takipçi kazanmak için bir çok yol vardır. İlk olarak yakın arkadaş ve akrabalarınızdan sizi takip etmelerini ve paylaştığınız videolara beğeni yapmalarını isteyebilirsiniz. Daha sonra daha önceden popüler olmuş fenomenler ile düetler yapabilir onların sayfalarında yer alarak kendinizi insanlara daha kısa sürede tanıtabilir takipçi edinebilirsiniz. Tabii ki bunların dışında daha kolay bir yol sayılabilecek takipçi kasma programları bulunmaktadır. Sizin bir şey yapmanıza gerek kalmadan bir programla takipçi sayınızı yükseltebilirsiniz. Yapmanız gereken işlemler sırasıyla şöyledir.

Tiktok Elbise ve Ses Değiştirme Efekt Ekleme Yöntemi sayesinde birbirinden güzel videolar hazırlayabilir, hileye gerek kalmadan binlerce hayran ve kalp sahibi olabilirsiniz.

Tiktok Hilede Com

İlk olarak Google Chrome veya başka bir tarayıcıya girerek arama yerine ‘tiktok.hilede.com‘ yazmak olacaktır. Daha sonra açılan sayfada ‘kullanıcı adınızı ve telefonunuzun IOS ya da Android‘ hangisi ise o seçeneği seçin. Dikkat etmeniz gereken husus gizlilik seçeneğini açık konuma getirmelisiniz. Daha sonra gelen ekrandan ne kadar takipçi istediğinizi seçmelisiniz. Takipçi sayınızı seçtikten sonra onayla butonu ekrana gelecektir. İşlemden gerçekten eminseniz ‘onayla‘ butonuna basın. Ekrana Whatsapp onayı gelecektir. Oradan da Whatsapp seçeneğine basın ve devam edin. Daha sonra operatör ve telefon numarası ekrana gelecektir. Bu bilgileri de doldurduktan sonra sizden onay mesajı istenecektir. Ekrana gelen butona bastığınızda ‘EVET‘ mesajı gönderilir. Bu işlemin 0,41 kuruş bir kısa mesaj ücreti bulunmaktadır. Bunun dışında da hattınız mobil ödemelere kapalı ise açmanız gerekmektedir. Operatörünüze göre aylık vergi işlem ücreti kesilebilir. ‘EVET‘ mesajını gönderdikten sonra cep telefonunuza gönderilen onay kodunu bahsettiğimiz site de‘ oluşan butona yazıp onaylayın. Daha sonra hesabınıza girin. Profilinizde ki takipçi sayısının artmasına göre işleminizin doğru bir şekilde gerçekleştiğini anlayabilirsiniz.

Tik Tok Takipçi Kasma Hilesi 2019 (Kalp Hayran Like) Tiktok

Tiktok takipçi kasma hilesi ile takipçi sayınızı yükseltebilirsiniz.

Takipçi kazanmak için bu yolları izleyebilir, takipçi sayınızı üstlere taşıyabilirsiniz. İnsanlar yaratılışlarına göre pasif veya aktif olurlar. Pasif insanlar yalnızca kendi hayatlarıyla ilgilenir, kimsenin dediklerini de yaptıklarını da umursamazlar ve asla gözde olmayı sevmeden kendilerince hayat yaşarlar. Aktif insanlar ise kendilerini, kişiliklerini ve yeteneklerini bir şekilde göstermeye çalışarak hem eğlenirler hem de insanların ilgilerinden ve sevgilerinden dolayı egolarını tatmin ederler. Galiba biz Tiktokçular biraz aktif kısımda kalıyoruz. 🙂 Hayata bir kere geliniyor doya doya yaşamak lazım. 🙂


Oy ver!
[Total: 5 Average: 4.2]
Tik Tok Takipçi Kasma Hilesi 2019 (Kalp Hayran Like) Konusuna 9 Yorum Yapıldı
 1. ruzgar dedi ki:

  1.0k takipçi istiyorum

 2. Uqur dedi ki:

  Ben 1 saatte 5k kasiorum isteyenler eklesinprogramciyim instahram adresim ;

 3. Gul dedi ki:

  Nasıl oluyor o

 4. 2019 Takipçi Hilesi dedi ki:

  hilede com falan hikaye. ben günde 200 kalp kasabiliyorum. ulaşın bana bedava kalp atayım.

  1. Tiktokcu dedi ki:

   nasıl ulaşıcam

 5. Beyza_fidan_ dedi ki:

  Takipci kazanmak istiyor um

 6. Tiktok 2019 takipçi kazan dedi ki:

  Tiktok takipçi kazanmak 2019 yılında çok kolay

 7. Hakan hanifi dedi ki:

  Tiktok takipçi kaznmak istiyorum

Sayfa başına git