Evde Paketleme İşi Nasıl Yapılır? Aylık 2 Bin TL Kazanç

Evde Paketleme İşi Nasıl Yapılır? Aylık 2 Bin TL Kazanç
29 Eylül 2018 tarihinde eklendi.

Günümüz dünyasında ekonomik kriz dolayısıyla tek maaşla bir ailenin geçinmesi çok zor hale gelmiş durumda. Dışarıda çalışacak durumu olmayan insanlar evde yapılabilecek ek işlerin arayışına girmiş durumda. Özellikle bayanlar eşine, evine, destek olmak ve kendi harçlığını çıkarmak istiyorlar. Bayanlar için evde yapılabilecek birçok ek iş imkanı bulunmaktadır. Evde paketleme işi yapmak da bunlardan biridir. Çoğu fabrika, atölye vb. yerlerin paketleme bölümü bulunmaktadır. Bu iş yerleri sigortalı işçilerin dışında daha fazla sigorta, yol, yemek ve diğer giderlerini kendine masraf yapmamak için ev ortamında gerçekleşebilecek paketleme işlerini ek iş yapmak isteyen ev hanımlarına bir fırsat olarak sunuyorlar.

Evde paketleme yapılabilecek bir sürü ürün grubu vardır. Örneğin evde sabun paketleme işi, boncuk paketleme, kürdan paketleme gibi birçok iş sizin için gayet karlı işler olabilir. Bunun için firmalara evde paketleme işi için başvurularda bulunabilirsiniz. Evde paketleme işi veren firmaların iletişim numaraları ve iletişim adreslerini isterseniz internet aracılığı ile isterseniz ilinizde bulunan iş imkanlarına göre değerlendirebilirsiniz. Ankara, İzmir, İstanbul, Konya, Bursa gibi daha birçok ilde bu işleri yapan firmalar bulunmaktadır. Eve ek gelir sağlamanın tam zamanı! Haydi hanımlar herkes kendi parasını kolayca kazansın! Erkeklerden para istemek için kıvranmaya son veriyoruz. 🙂  Birkaç paketleme işi seçeneklerini şöyle inceleyebiliriz.

Evde Kürdan Paketleme İşi

Evde ek iş olarak yapılabilecek bir sürü kolay ve kazançlı meslek bulunmaktadır. Kürdan paketleme işi de bunlardan biridir. Bu işi yapan firmalar iş yerine çalışan almak yerine evlere işler vererek düşük maliyetle güzel kazançlar yapmayı hedefler. Kürdan paketleme işi için gerekli malzemelerin hepsini firma sizin için tedarik eder ve kargoyla kendisi gönderir. Bazı firmalar sizin gelip malzemeleri almanızı da isteyebilir. Bu iş için gerekli malzemeler kürdan, kürdanları koymak için kutu ve insan sağlığını korumak açısından çalışanların ellerine zarar gelmemesi amacıyla plastik eldivenlerdir. Firma ile anlaşmalı olduğunuz için kürdan adedi olarak ne kadar koymanız gerektiğini onlar size bildireceklerdir. Size verilen zamana kadar yetiştirerek işverenin gözünde işinizi sabitler iseniz sizin için devamlı bir gelir kaynağı olur. Bazı firmalar bu iş için maaş hesabı çalışır bazıları ise verdikleri ürün kadarına ödeme yaparlar.  Yaklaşık ayda 600 ile 800 TL arası bir para kazanmanızın mümkün olabileceği bir iş olduğunu düşünüyorum. Elinizin becerisi ve hızınıza göre de çok ürün yapmanız halinde kazancınız tabii ki yükselecektir. Evde ek iş için yapılabilecek kazancı güzel işlerden biridir bence. Siz de çevrenizdeki firmaları arayarak bilgi alabilirsiniz.

Evde Paketleme İşi Nasıl Yapılır? Aylık 2 Bin TL Kazanç Yeni İş Fikirleri

Kürdan paketleme işi gelir kaynağınız olabilir.

Evde Mum Paketleme İşi

Mum çoğu düğünlerde, doğum günü parti kutlamalarında, ev süslemelerinde hemen hemen bütün özel günlerde kullanılan bir malzemedir. Evde ek işi yapılabilecek maliyeti en güzel işlerden biridir. Çünkü çoğu yerde bulunması amacı ile çok kullanılan bir malzemedir. Bayanlar için evdeki boş vakitlerini paraya çevirmenin tam zamanı diyebiliriz. Mum paketleme işi kolay olduğu kadar zevkli bir iş haline de gelebilir. Rengarenk, kokulu, dekor mumları ve daha birçok çeşit ile insanların göz zevkini canlandırabilir. Bu işi yapan firmalar hem iş yerinde vakit kazanmak hem de çalışanların sigorta+yol+yemek masrafından kurtulmak için günümüzde evlere iş vererek iş yükünü ve maliyeti biraz daha azaltmaya çalışıyorlardır. Evde mum paketleme için bu işi yapan firmalarla anlaşmanız sizin için daha iyi olacaktır. Çünkü malzemeleri tedarik  etmekle uğraşmanıza gerek kalmayacak. Firma sizin için gerekli mum, mumları koymanız gereken kutuları göndereceklerdir. Bu iş için sadece kendiniz olmak yerine ailenizden, komşularınızdan kendinize ortak yapabilirsiniz. Ortaklı çalışmak daha çok iş yapmanıza yardımcı olur. Bu da kazancınızı ikiye katlayabilir. Mum paketleme işinden ürünleri doğru ve pratik bir şekilde yerleştirmeniz durumunda 2000 TL belki de daha fazlasını kazanmanız mümkün olacaktır.

Evde Paketleme İşi Nasıl Yapılır? Aylık 2 Bin TL Kazanç Yeni İş Fikirleri

Mum paketleme işi evlere ek gelir sağlıyor

Evde Plastik Bardak Paketleme İşi

 Evde plastik bardak paketleme işi bayanların ve öğrencilerin kolaylıkla yapabileceği ek işlerden biridir. Bunun için ek bir zamana ihtiyacınız olmamakla birlikte öğrencilerin harçlıklarını çıkarabilecekleri ve derslerinden arta kalabilecek zamanları en güzel şekilde nakite çevirebilecekleri bir iştir. Plastik bardak paketleme işini veren firmalardan iş istemeniz halinde gerekli malzemelerin hepsini sizin için tedarik edecekler ve evinize göndereceklerdir. Bu iş için gerekli malzemeleri şöyle sıralayabiliriz;

 1. Pet bardak
 2. Karton bardak
 3. Şeffaf poşet
 4. Paketleme bandı
 5. Koli

Bu malzemeler ile firmanın sizden istediği zamanda ve istenilen şekilde ürünleri hazırlayarak teslim etmelisiniz. Bu işten kazancınız pratikliğinize ve el becerinizin durumuna göre aylık 500 ile 1500 TL arasında değişiklik gösterebilir.Evde Paketleme İşi Nasıl Yapılır? Aylık 2 Bin TL Kazanç Yeni İş Fikirleri

Bardak paketleme işi ek gelir sağlıyor

Evde Çorap Paketleme İşi

Günümüzde çoğu bayanlar, okulunu bitirmiş fakat iş hayatına atılamamış gençler, paraya ihtiyacı olan öğrenciler evden çıkma imkanı olmayanlar için birçok ek iş imkanı hazırlanmıştır. Çorap paketleme işi de bu işlerden biridir. Kolay ve bir o kadar da zevkli işlerden biri olan çorap paketleme için bazı firmalar vardır. Bulunduğunuz bölgede bulunan çorap paketleme firmalarıyla anlaşarak evinizde bu işi yaparak hem vaktinizi değerlendirip hem de paranızı kazanabilirsiniz. Çorap paketleme işi için gerekli malzemeler için firma sizi uğraştırmadan olması gereken her şeyi kendisi sizin için gönderir ve sizden sadece zamanında bitirmenizi talep eder. Firma sizin için belirli sayıda çorap gönderir. Bu çorapların eşlerini dikkatli bir şekilde seçmelisiniz. Gönderdiği çorap sayısı kadar çorap kartonu teslim ederler. Önemli olan husus evde çalışan kişilerin firmanın talep ettiği şekilde çorapları paketlemesi, zamanında teslim etmesidir. Düzgün şekilde paketlenmeyen, eşleri doğru şekilde seçilmeyen çorapların firma tarafından paketleme ücreti ödenmez. Biraz dikkatle çalışmanız gereken bir iş olması nedeniyle özenle çalışmanız gerekmektedir. Düzenli ve dikkatli bir çalışma sergilemeniz durumunda firma sizin için aylık ücret veya gönderdiği ürün başına fiyat ücretlendirmesi yapabilir. Aylık kazancınız hemen hemen 1500 TL’ye kadar yükseliş gösterebilir. Sizde bu işten para kazanmak istiyorum diyorsanız çevrenizde bulunan firmalar ile iletişime geçebilirsiniz. Farklı bir ek iş seçeneği olarak kına paketleme işi ile ilgili bilgi almak için tıklayınız.

Evde Paketleme İşi Nasıl Yapılır? Aylık 2 Bin TL Kazanç Yeni İş Fikirleri

Evde çorap paketleme işi yaparak kendi gelirinizi oluşturabilirsiniz

Evde Pipet Paketleme İşi

Hemen hemen çoğu sektörde sağlık açısından tek kullanımlık rengarenk pipetleri görürüz. Ev hanımları ve öğrenciler için çok uğraştırıcı olmayan, vakitten çok çalmayacak bir iştir. Bu yüzden yapılabilecek cazip bir iştir. Bazı içecekler tüketiciye gelene kadar birçok yerlerden geçer. Üretim firmasından bayilere, kafelere, lokantalara daha doğrusu yiyecek ve içecek sektörünün bulunduğu yerlere gelene kadar çokta hijyenik olmayan şartlarda getirilirler. Bu yüzden bu tarz hizmet sektörünün olduğu yerlerde tek kullanımlık pipetler bulunmak zorundadır. Siz de bu plastik pipetleri evde ek gelir haline çevirebilirsiniz. Pipet paketleme işi yapan bir sürü firma vardır.Bu firmalara başvurarak evinizi iş yeriniz haline getirebilirsiniz. Süregelen bir iş olması nedeniyle kazancınız siz istediğiniz ve anlaştığınız firmanın sizi beğenmesi halinde devam edecektir. Bu iş için gerekli pipet, pipetleri koymak için naylon poşet malzemelerini firma sizin için gönderecek ve nasıl yapmanız gerektiğini size anlatacaktır. Bir poşetin içine ne kadar koyacağınızı onlar sizden isteyecektir. Firmanın beklentisi dışında ürün yapmanız halinde firma sizin ürünlerinizi kabul etmeyecektir. Paketleme işlemini hijyenik olması açısından elinize temiz eldivenler giymelisiniz. Pipet paketleme işinden kazanacağınız gelir 1000 TL veya fazlası olabilir. Bu sizin pratikliğinize kalmış. Bayanların evde yapabileceği diğer iş imkanları için tıklayınız.

Evde Paketleme İşi Nasıl Yapılır? Aylık 2 Bin TL Kazanç Yeni İş Fikirleri

Evde pipet paketleme işi kolay bir şekilde gelir sağlıyor

Evde Sabun Paketleme İşi

Sabun hem vücut temizliği için hijyen açısından hem de süs olarak kullanılabilen bir üründür. Buruna verdiği hoş koku sebebi ile insanların ilgisini fazlaca çekiyordur. Süs sabunları, hijyen amaçlı sabunlar, sağlık için cildi güzelleştiren sabunlar gibi bir sürü çeşidi bulunur. Çeşitliliğinden dolayı da yüksek ek gelir sağlayabilecek bir meslek haline gelebilir. Sabun paketleme işi yapan birçok firma bulunmaktadır. Bu firmalar iş yerlerinde çalıştırdıkları işçilerin dışında, daha az maliyet harcayacağını düşünerek evlere de iş vermeye başlamışlardır. İki tarafı da mutlu edebilecek olan bir düşüncedir. İş veren evde çalışan işçilere sigorta yol ve yemek parası vermek zorunda kalmıyor, işçi de evde hem yapabileceği diğer işlere vakit ayırıyor hem de evine ek gelir sağlıyor. Sabun paketleme işini isterseniz kendiniz üstlenebilirsiniz, isterseniz de kendinize ortaklar bularak daha fazla işler yapabilirsiniz. Bu iş için gerekli malzemeleri şöyle sıralayabiliriz;

 1. Sabun
 2. Sabun kutuları
 3. Hediyelik için ise tül, makas, not kağıtları, süslü kutular

Bu malzemeleri firma sizin için tedarik eder sizden zamanında ve en güzel biçimde paketlemenizi ister. Ürünlerinizi firmanın istediği biçimde yapmamanız durumunda firma sizden ürünü kabul etmez. Sabun paketleme işi sizin çalışma hızınıza göre ortalama aylık geliriniz 2000 TL‘ye kadar yükselebilir.

Evde Paketleme İşi Nasıl Yapılır? Aylık 2 Bin TL Kazanç Yeni İş Fikirleri

Evde sabun paketleme işi yaparak evinize ek gelir sağlayabilirsiniz.

Siz de paketleme işleri yapan firmalar ile görüşerek kendi iş imkanlarınızı kendiniz yaratabilirsiniz. Evinizi iş yeri yapmak için hala çok geç değil. Size en yakın firmalara başvurarak kendinize uygun bulduğunuz işi seçerek paranızı kazanabilirsiniz.Oy ver!
[Total: 1 Average: 5]
Evde Paketleme İşi Nasıl Yapılır? Aylık 2 Bin TL Kazanç Konusuna 140 Yorum Yapıldı
 1. Ayşegül dedi ki:

  Konya ereğli

 2. Nursel dedi ki:

  ben adapazari yeni kent evren mahallesinde oturuyorum cevrende arkadaslarim var kurdan paketleme isini istiyorum

 3. Neslihan dedi ki:

  İzmir’de ikamet ediyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim

 4. nisanur dedi ki:

  acil dünüş yapın lütfen ise ihtyacim var

 5. Dicle nur durgun dedi ki:

  İstanbul sancaktepe yenidoganda oturuyorum evden paketleme isi yapmak istiyorum

 6. muharrem karpuz dedi ki:

  Merhaba lar ben ankara sincanda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum bu işe çok ihtiyacımız var

 7. eda dedi ki:

  samsun canikten evde paketleme işiyle ilgili bilgi almak istitorum.

 8. dicle dedi ki:

  istanbulda eşiktaşta ikamet etmekteyim hemen hemen hepsini yapmaktayım çok isterim çalışmak annemde ev hanımı oda çalışmak ister

 9. Tugba dedi ki:

  Ankarada yasiyorum. Evde herturlu paketleme isi yapabilirim elim hizlidir. Lutfen acil.ise ihtiyacim var donus yaparsaniz sevinirim

 10. Özge Aşkın dedi ki:

  Evde pipet paketleme işi yapmak istiyorum. Üsküdar Pazarbaşında oturuyorum. Ek işe ihityacım var Dönüşlerinizi bekliyorum

 11. sanem dedi ki:

  istanbul bahçelievlerde oturuyorum paketleme işi arıyorum ilanlarda olan hemen hemen tüm paketlemeleri yapabilirim

 12. Yaren dedi ki:

  İstanbul
  Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 13. Müfide akak dedi ki:

  Müfide akak Mardin kızıltepede oturuyorum esim bir kaza gecirdi iki kulagıda sagır oldu 1 yıldır çalışamıyor Bn el işi yaparak geçim sağlıyorum ama yeterli degil borçlarım var evde bu işi yaparak hem onların yanında olacam hemde borçlarımı ödeyecem lütfen bana ulaşın paketleme işi ne olursa olsun yaparım 6 7 kişiyiz grup var cok çalışırız lütfen

 14. Selda dedi ki:

  Izmir buca da oturuyorum eve ek is ariyorum

 15. Pınar dedi ki:

  İşe ihtiyacım var maddi yönden iyi değilim banada iş verirseniz sevinirim

 16. Esin dedi ki:

  Evdw ek ıs arıyorum lutfeb donus sglyn

 17. Ebru EROL dedi ki:

  Mrb 6 kişiyiz evde yapabileceğimiz her türlü paketleme montaj işi istiyoruz yardımcı olup dönüş saglarmisiniz

 18. Zeynep dedi ki:

  kartal cevizlide oturuyorum her turlu isi yaparim acil ise ihtiyacim var

 19. Oğulnur dedi ki:

  Paketleme işini yapabilirim. Yenibosnada oturuyorum.

 20. Kadriye balıkçın dedi ki:

  Merhabalar şanlıurfada yaşıyorum işe ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler

 21. Duygu dedi ki:

  Ankara /sincan
  Bu işi yapabilirim geri dönüş yapabilirseniz memnun olurum

 22. Demet dedi ki:

  Istanbul 4.levante 24 yaşında 2 çocuk annesiyim evde paketleme işi arıyorum acil

 23. Özlem dedi ki:

  Istanbul ümraniye evde paketleme işi yapmak istiyorum

 24. Tuğba süzen dedi ki:

  İstanbul Ataşehir de oturmaktayım daha önce yumoş paketleme yaptım hızlı ve pratiğimdir işleri zamanın da yetiştireceğime inanıyorum. Eğer bu paletleme de olursa 5 kişi yapmayı planlıyoruz.

 25. Gamze dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum aciliyeti var lütfen iletişime geçermisiniz

 26. Neşe dedi ki:

  Muğla dalaman

 27. Aysegul dedi ki:

  Bebeğim var evde ise ihtiyacım var

 28. Sevilay dedi ki:

  Ev hanimiyim ihtiyaclarimi karsilayabilmek için iş ariyorum dönüş yaparsaniz sevinirim

 29. Gülay Bakırcı dedi ki:

  İstanbul Avcılar’da oturuyorum evde yapabileceğim paketleme işi istiyorum.

 30. Sibel yilmaz dedi ki:

  Bursa niluferde oturuyorum evde paketleme isi istiyorum yardimci olur musuniz hic donus yapılmıyor

 31. Selver Şengüler dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 32. Saadet Kandemir dedi ki:

  Çok yazdım acaba gören varmı??? Evden Paketleme işi istiyorum. Üç çocuğum var masraflarını karşılamam gerekiyor.
  Cevap bekliyorum

 33. Necla söylemez dedi ki:

  Is ariorum

 34. brcm dedi ki:

  Elim hızlıdır bu işe başvurmak istiyorum.

 35. Kardelen dedi ki:

  İZMİR MENDERES TE İKAMET EDİYORUM DAHA ÖNCE DE PAKETLEME İSİ YAPTIK ANLAŞTIĞIMIZ FİRMA ÖDEMEDE SIKINTI YAŞADIĞI İÇİN BAŞKA FİRMALARI DENEMEK İSTİYORUZ 6 KİŞİLİK EKİBİM VAR ACİL DÖNÜŞ YAPARSANIZ SEVİNİRİM

 36. Ahmet .fatma dedi ki:

  Bursa yildirim .gokderede oturuyoruz eşimle birlikte her türlü paketleme isi yapariz donerseniz sevinirim .

 37. Hürmet dedi ki:

  İzmir bayındırda oturuyorum her şekil paketleme işlemi yapabilirim

 38. Recep hilal dedi ki:

  Her türlü paket işi yapabilirim bu işe ihtiyacım var

 39. Gülsüm Demir dedi ki:

  Merhabalar ben sabahtan akşama adar evde olan bir işsizim evde bana yardım edebilecek 4 kişi daha var onların da yardımıyla bu işi titizliklee ve süratle yapabileceğimden eminim, cevabınızı 4 gözle bekleyeceğim, iyi günler

 40. Karanfil yuksel dedi ki:

  Ankara sincanda oturuyom evde kalem paketleme işi arıyorum

  1. Zahide aksoy dedi ki:

   Durumumuz çok kötü borcum var çocuklarımın ihtiyacını karşılamak istiyorum evime katkı sağlamak istiyorum lütfen yardımcı olun her işi yaparım elim hızlıdır

 41. süheyla dedi ki:

  Meraba ben süheyla mardin midyatta oturuyorum ev hanimiyim is almak istiyorum lutfen bekliyorum cok ihtiyacim var her turlu paketleme yapabilirim

 42. Elif dedi ki:

  Ankara sincan da oturuyorum ev hanimiyim

 43. Muhammed emin Sarıkaya dedi ki:

  İstanbul Ümraniye paketleme işi istiyorum

 44. Sehriban dedi ki:

  Lütfen hemen olası bana gerçekten ihtiyacım var aydın nazili

 45. ayşegül şahin dedi ki:

  Ankara mamak da site sakinleri tarafından evde herhangi bir iş arıyoruz dönüş yaparsanız seviniriz

 46. Yasemin Okur dedi ki:

  Merhaba Istanbul Pendikte oturuyorum evde ek ise ihtiyacim var lütfen geri dönüş yapin bütün paketleme işlerini yapabilirdim

 47. G.b dedi ki:

  Evde katkida bulunmak istiyorum duzce merkez

 48. Beste dedi ki:

  Paketleme işi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 49. Rukiye sancak dedi ki:

  Merhaba,
  Eşime destek olmak ve boş vaktimi değerlendirmek için evde paketleme işi yapmak istiyorum,yardımcı olursanız çok memnun olurum,şimdiden teşekkürler.
  İstanbul arnavutköy

 50. Büşra dedi ki:

  Ankara mamakta oturuyorum ev hanımıyım ihtycim var lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim evde paketleme isi istyrum

 51. Atiye dedi ki:

  Konya meram da yaşıyoruz 3 kişiyiz paketleme işi istiyoruz dönerseniz sevinirim

 52. Gülşen aydın dedi ki:

  Ataşehir de oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum

 53. Ayşe kaya dedi ki:

  Merhabalar ben Konya’dan yazıyorum evde mum paketleme işi almak istiyorum

 54. Yeliz dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum izmirde oturuyorum.

  Teşekkürler

 55. meryemce dedi ki:

  bursa yıldırımda oturuyorum . ekibim ile ürün paketleme işini yapabiliriz. geri dönüş yaparsanız seviniriz

 56. Afife Emir dedi ki:

  Ek işe ihtiyacım çok fazla. Lütfen yardımcı olurmusunuz. İstanbul esenyurtta oturuyorum. 28 yaşındayım. Ev hanıkıyım.

 57. Afife Emir dedi ki:

  Ek işe ihtiyacım çok fazla. Lütfen yardımcı olurmusunuz. İstanbul esenyurtta oturuyorum. 28 yaşındayım. Ev hanıkıyım.

 58. nagihan dedi ki:

  istanbul ümraniyede oturuyorum her türlü paketleme işini yaparım

 59. info dedi ki:

  merhaba, 5 güvenlik görevlisi, 10 kamyon şoförü, 7 sürücü görevlisi, 10 hemşire ve 15 diğer idari görevli memuru ve katip acilen gerekli mi?
  1.200 Dolar ile 3.500 Dolar arasında değişen ücretler ve ödenekler dahil edilmemiş ve belirtilmemiştir ancak ülkeler ve şirketler arasında farklılık göstermektedir.
  Herhangi bir işle ilgileniyorsanız bizimle iletişime geçin.

 60. tuğce dedi ki:

  Yalova armutlu da yaşıyorum vaktim hep bos geciyo ise ihtiyacım var yardimci olursaniz sevinirim

 61. Revsan dedi ki:

  Mrh evde işe ihtiyacım var bursa osman gazide oturuyorum lütfen dönüş yapın

 62. Nalan Mavi dedi ki:

  İyi akşamlar evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim Gaziantep/Şehitkamil

 63. B.A dedi ki:

  Merhaba firmaların bilgilerini verebilseniz keşke internette böyle fikirler çok ama iş bulmak veya geri dönüş alabilmek çok zor eğer burdan gören firmalar varsa İstanbul /yenibosna da evde yapabilceğim iş arıyorum

 64. Fatma dedi ki:

  Merhabalar İstanbul Kartalda ikamet etmekteyim . Ek iş yapmak istiyorum geri dönüş sağlarsanız sevinirim teşekkür ederim .

 65. Büşra cengiz dedi ki:

  Merhabalr ben büşra 22 yaşındayım ekibim var kendimede güveniyorum evliyim çocuğum yok rahatlıkla güvene bilirisnz titiz çalışırım elim hızlıdır işe ihtiyacm var geri dönüş yaparsanz memnun olurum ( paketleme işlerinin hepsi ile ilgileniyorum. )🤗

 66. Meliha dedi ki:

  Ankara da yaşıyorum iki kişiyiz elimiz hızlıdır acil işe ihtiyacımız var geri dönüş yaparsanız sevinirim

 67. Emel düşünür dedi ki:

  Ev masraflarına katkı olsun diye evde paketleme işi yapmak istiyorum mersin

  1. Büşra dedi ki:

   Kardeşim geri dönüş oldumu

 68. Zennure gül dedi ki:

  Evde 2 kişiyiz ve gün içinde müsaitiz paketleme işini rahatlıkla yapabiliriz İstanbul Beylikdüzü’nde oturuyoruz

 69. nagihan saltay uzun dedi ki:

  istanbul beylikdüzü

 70. Selma dedi ki:

  Evde paketleme işi.ankara Mamak ta oturuyorum.acil işe ihtiyacım var eliniz kalabalık her iß yapabiliriz

 71. Paketleme işi dedi ki:

  Pipetleme işini istiyorum öğrenciyim ihtiyacım var

 72. zehra coskun dedi ki:

  Bursa osmangazıde oturuyoruz evde paketleme istiyoruz.

 73. Fatma kaya dedi ki:

  Aydın Didim’de yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz

 74. Şeyda dedi ki:

  Eşimle birlikte paketleme işi yapabiliriz

 75. Öznur Yağcı dedi ki:

  Merhaba ben İstanbul Pendik’te yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 76. Erdi dedi ki:

  Bursa yıldırım

 77. Hatice dedi ki:

  merhaba istanbul Güngörende ikamet ediyorum 3 kişiyiz düzgün ve hızlı çalışırız günün de teslim ederiz evde paketleme işi yapmak istiyoruz

 78. Rukiye dedi ki:

  iyaksamlar sincanda ikamet ediyorum her turlu paketlme isi yapabilirim iki cocuk anesiyim acil ise ihtycim var lutfen geri donud yaprsaniz sevinirim

 79. Seyit Dinçdemir dedi ki:

  Evde paketleme işine eşimle birlikte zamanında titiz bir şekilde eksiksiz teslim edeceğimizden kuşkunuz olmasın Ankara

 80. FİDAN BİNGÖL dedi ki:

  evde paketleme işi İstanbul sanvaktepe

 81. Saliha dedi ki:

  bursa osmangazide oturuyorum sabun paketleme işi yapmak istiyorum

 82. Gönül tuns dedi ki:

  Bingöl de on kişilik ekibim var paketleme işiyle ilgileniyoruz

 83. Serap dedi ki:

  Tekirdağ Çerkezköy karaağaç oturuyorum çok acil işe ihtiyacım var sizden ricam bana yardımcı olabilir misiniz lütfen

 84. Elif dedi ki:

  Merhaba Adapazarından, evde çorap paketleme istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 85. Mehmet dedi ki:

  Istanbul kağıthanede oturuyorum
  Pipet: plastik bardak: mum: kürdan paketleme
  Islerini yaparım

 86. Meryem dedi ki:

  Evde Çorap paketleme isi yapmak istiyorum ikamet istanbul ümraniye dudullu bölgesindeyim

 87. Gül dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum ihtiyacım var ltf geri dönüş yaparsanız sevinirim tşkler

 88. eray adak dedi ki:

  izmirde oturuyorum vaktimin boş zamanında paketleme yapmak istiyorum eşime destek amaçlı. bana dönerseniz çok sevinirim

 89. Ömer kurukavak dedi ki:

  İstanbul Bağcılar da oturuyorum evde paketleme işini alıp da teslim de edebilirim geri dönüş yaparsanız…

 90. Hatice dedi ki:

  istanbul Güngörende ikamet ediyorum elim hızlıdır paraya ihtiyacım var paketleme işi istiyorum lütfen geri dönüş yapın

 91. ARDA ÇEVİK dedi ki:

  3 seri kişiden oluşan çok çalışan bir grubumuz var . Bursa/Yıldırım

 92. Başak Sezen dedi ki:

  İstanbul Anadolu yakasında bu işi alabilirim 6 kişilik ekibim var maksimum üretim garanti.. sezen.bas

 93. Aysun dedi ki:

  Hakkarı merkezde ıkamet ediyorum tıtızlıkle paketleme işini yaparm

 94. Başak Sezen dedi ki:

  Istanbul Anadolu yakası, maltepe ilçesindeyim el becerisi gerektiren hertürlü işde maksimum üretim garanti veriyorum.. fason iş verenler iletisime geçsin lütfen..

 95. döne dedi ki:

  dört kişilik gurubuz titilikle ve hızlı iş yapılır lutfen geri dönüş yapın sandıklı afyonkarahisarda oturuyoruz

 96. uğur dedi ki:

  paket işi arıyorum öğrenciyim… bodrumda oturuyorum

 97. Tuğba dedi ki:

  Merhaba İzmir’de ikamet ediyorum bu işe ihtiyacım var dönüşünüzü bekliyorum ayrıca 4 arkadaşım daha varını işi yapmak isteyen

 98. Merve dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum. Olabildiğince temiz ve hızlı bir şekilde teslim edebilirim. Yardımcı olabilirsiniz sevinirim.

 99. abdullah dedi ki:

  Osmaniye ve ceyhanda 4 kişilik bir grubuz her türlü paketleme işini hızlı ve düzenli bir şekilde yapabiliriz. Bu işe ihtiyacımız var. Dönerseniz seviniriz.

 100. Rojin barlık dedi ki:

  Mrb ben evde paketleme işi istiyorum eşim askerde kızım 3 yaşında elim hızlıdır lütfen yardımcı olurmusunuz..

 101. Özlem dedi ki:

  İstabulda yaşıyorum her hagi iş olur ben ve 7 işiyiz

 102. Kardelen dedi ki:

  Eskisehirde okuyoruz 3 kişiyiz hizli ve zamaninda teslimat yapabiliriz lutfen iletişime geçin

 103. Esra Bektaş dedi ki:

  Evde paketleme işine ayıracak vaktim oldukça fazla kendime güvenim tam

 104. filiz tunç dedi ki:

  Sultangazi esentepede oturoyum ihtiyacım var paketleme işi yaparım elim yatkin borcum var sabun paketleme tüm paketleme işi yaparım farketmiyor lutfen yardımcı olun bana çok ihtiyacim var

 105. Tuba ALay dedi ki:

  Sakarya karasu da 70 kişilik grubum var sabun paketleme işini istiyoruz sayımız git gide artıyor

 106. Nisa Kaya dedi ki:

  Şimdilik 8 kişilik bir ekibim var ve paketleme islerini en hizli şekilde hatasız olarak teslim edebiliriz .
  Lütfen iletişime geçin.

 107. Esra Bektaş dedi ki:

  Evde paketleme işi yapabilecek durumdayım Istanbul ümraniye de oturuyorum

  1. Ümit karasakal dedi ki:

   Paketleme işi için dönüş yapan oluyor mu acaba bende bu tarz düşünüyorum da veren oluyormu

 108. Murat dedi ki:

  Izmir buca da oturuyorum eşimle birlikte mum ve bardak paketleme işi yapmak istiyorum

 109. Özkan Özbakır dedi ki:

  Esimle birlikte Ümraniye deki evimizde paketleme işi yapmak istiyoruz

 110. Selin tuncay dedi ki:

  Bu islerin hepsini yaparım istanbul da yaşıyorum lütfen geri donus yapin

 111. Paketleme dedi ki:

  Bende istiyorum katolok hariç her türlü pake işi yapıyoruz ekibiz 6 kişilik iş ayırmıyoruz sakarya feizlide oturuyorz

 112. Paketleme etiket boncuk dedi ki:

  Acil işe ihtiyacım var yardımcı olun İstanbul sultanbeyli de oturuyorum

 113. her turlu paketleme dedi ki:

  calisacak vaktim cok engelim yok elim cabuk ve beceriklidir evde yapilmasi yeterlidir paketlenecek urunun onemi yoktur hepsini yapabilirim .tesekkurler

 114. Paketleme dedi ki:

  Merhaba adım Gözde Yalçın. Muğla Ortaca da ikamet ediyorum. 38 yaşında 2 çocuk annesiyim. Oğlum 3. Sınıfa gidiyor kızım 4 yaşında. Paketleme işlerinize talibim. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 115. Hangisi olursa dedi ki:

  Samsun atakum

 116. paketleme işi dedi ki:

  merhaba. evde ek iş yapmak istiyorum. kocaeli gebzede ikamet ediyorum. yardımcı olursanız sevinirim

 117. Corap vepibetbaketleme dedi ki:

  Evde corapve pibet paketlem isi itiyorum bigili yerlerde cevap bekloyoru

 118. Paketleme dedi ki:

  Ekipte kurarim cevap

 119. Sabun veya mum paketleme olabilir dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız çok memnun olurum🙏

 120. Evde paketleme dedi ki:

  Ankara sincanda otrym bende evde paketleme işi istyrm

 121. Emirhan dedi ki:

  İzmir/çiğli
  10 öğrenciyiz maddi kaynaklardan dolayı yapmak istiyoruz

 122. Aysun ay dedi ki:

  Yer Ataşehir bende yapmak istiyorum yardımcı olurmusunız

 123. aziz dedi ki:

  istanbul kağıthane de oturyorum evde paketleme yapabileceğim iş arıyorum azizar ulaşabilirsiniz

 124. yesmina dedi ki:

  sabun paketleme mum paketleme kürdan gibi işi arıyorum yardımcı olursanız sevınırim izmir

 125. Elif dedi ki:

  Merhaba evde işe çok ihtiyacım var yardımcı olur musunuz lütfen istanbul esenyurt oturuyorum

 126. Aslıhan dedi ki:

  Evde kürdan paketleme işi arıyorum

 127. Busra dedi ki:

  Afyonun ilçelerine veriyor musunuz paketleme işi

 128. Ferdiye dedi ki:

  İstanbul Fatih

 129. Ferdiye dedi ki:

  İstanbul Fatih Kocamustafapaşa da ikamet etmekteyim sabun veya herhangi bir paketleme işi yapmak istiyorum şimdiden teşekkür ederim😉

 130. ceren dedi ki:

  ceren ankara sincanda oturuyorum

 131. Nesibe dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim işe çok ihtiyacım var Ankara /Etimesgut

 132. kawther Rajap dedi ki:

  Evde çalışmak istiyorum, bana yardım edebilir misin?

 133. Nihal Duman dedi ki:

  Hangisi olursa

 134. Sevcan dedi ki:

  Hemen hemen hepsini yapabilirim ANTALYA kepez oturuyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 135. Sumeyye dedi ki:

  Istanbul esenyurtta oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum. Bunu defalarca.denedim olmadi. Son kez buraya yazıyorum çok umudunda yok donrceginizden ama son bir kez daha şansımı deniyorum.

 136. Ilknur Bayram dedi ki:

  Ankara demetevlerde ikamet etmekteyim bu ise ihtiyacım var dönerseniz memnun olurum vaktimin çoğu zamanı boş geçmekte bu yüzden eşime destek olmak istiyorum

 137. filiz türk dedi ki:

  Samsun bafra

Sayfa başına git