Evde Paketleme İşi Nasıl Yapılır? Aylık 2 Bin TL Kazanç

Evde Paketleme İşi Nasıl Yapılır? Aylık 2 Bin TL Kazanç
29 Eylül 2018 tarihinde eklendi.

Günümüz dünyasında ekonomik kriz dolayısıyla tek maaşla bir ailenin geçinmesi çok zor hale gelmiş durumda. Dışarıda çalışacak durumu olmayan insanlar evde yapılabilecek ek işlerin arayışına girmiş durumda. Özellikle bayanlar eşine, evine, destek olmak ve kendi harçlığını çıkarmak istiyorlar. Bayanlar için evde yapılabilecek birçok ek iş imkanı bulunmaktadır. Evde paketleme işi yapmak da bunlardan biridir. Çoğu fabrika, atölye vb. yerlerin paketleme bölümü bulunmaktadır. Bu iş yerleri sigortalı işçilerin dışında daha fazla sigorta, yol, yemek ve diğer giderlerini kendine masraf yapmamak için ev ortamında gerçekleşebilecek paketleme işlerini ek iş yapmak isteyen ev hanımlarına bir fırsat olarak sunuyorlar.

Evde paketleme yapılabilecek bir sürü ürün grubu vardır. Örneğin evde sabun paketleme işi, boncuk paketleme, kürdan paketleme gibi birçok iş sizin için gayet karlı işler olabilir. Bunun için firmalara evde paketleme işi için başvurularda bulunabilirsiniz. Evde paketleme işi veren firmaların iletişim numaraları ve iletişim adreslerini isterseniz internet aracılığı ile isterseniz ilinizde bulunan iş imkanlarına göre değerlendirebilirsiniz. Ankara, İzmir, İstanbul, Konya, Bursa gibi daha birçok ilde bu işleri yapan firmalar bulunmaktadır. Eve ek gelir sağlamanın tam zamanı! Haydi hanımlar herkes kendi parasını kolayca kazansın! Erkeklerden para istemek için kıvranmaya son veriyoruz. 🙂  Birkaç paketleme işi seçeneklerini şöyle inceleyebiliriz.

Evde Kürdan Paketleme İşi

Evde ek iş olarak yapılabilecek bir sürü kolay ve kazançlı meslek bulunmaktadır. Kürdan paketleme işi de bunlardan biridir. Bu işi yapan firmalar iş yerine çalışan almak yerine evlere işler vererek düşük maliyetle güzel kazançlar yapmayı hedefler. Kürdan paketleme işi için gerekli malzemelerin hepsini firma sizin için tedarik eder ve kargoyla kendisi gönderir. Bazı firmalar sizin gelip malzemeleri almanızı da isteyebilir. Bu iş için gerekli malzemeler kürdan, kürdanları koymak için kutu ve insan sağlığını korumak açısından çalışanların ellerine zarar gelmemesi amacıyla plastik eldivenlerdir. Firma ile anlaşmalı olduğunuz için kürdan adedi olarak ne kadar koymanız gerektiğini onlar size bildireceklerdir. Size verilen zamana kadar yetiştirerek işverenin gözünde işinizi sabitler iseniz sizin için devamlı bir gelir kaynağı olur. Bazı firmalar bu iş için maaş hesabı çalışır bazıları ise verdikleri ürün kadarına ödeme yaparlar.  Yaklaşık ayda 600 ile 800 TL arası bir para kazanmanızın mümkün olabileceği bir iş olduğunu düşünüyorum. Elinizin becerisi ve hızınıza göre de çok ürün yapmanız halinde kazancınız tabii ki yükselecektir. Evde ek iş için yapılabilecek kazancı güzel işlerden biridir bence. Siz de çevrenizdeki firmaları arayarak bilgi alabilirsiniz.

Evde Paketleme İşi Nasıl Yapılır? Aylık 2 Bin TL Kazanç Yeni İş Fikirleri

Kürdan paketleme işi gelir kaynağınız olabilir.

Evde Mum Paketleme İşi

Mum çoğu düğünlerde, doğum günü parti kutlamalarında, ev süslemelerinde hemen hemen bütün özel günlerde kullanılan bir malzemedir. Evde ek işi yapılabilecek maliyeti en güzel işlerden biridir. Çünkü çoğu yerde bulunması amacı ile çok kullanılan bir malzemedir. Bayanlar için evdeki boş vakitlerini paraya çevirmenin tam zamanı diyebiliriz. Mum paketleme işi kolay olduğu kadar zevkli bir iş haline de gelebilir. Rengarenk, kokulu, dekor mumları ve daha birçok çeşit ile insanların göz zevkini canlandırabilir. Bu işi yapan firmalar hem iş yerinde vakit kazanmak hem de çalışanların sigorta+yol+yemek masrafından kurtulmak için günümüzde evlere iş vererek iş yükünü ve maliyeti biraz daha azaltmaya çalışıyorlardır. Evde mum paketleme için bu işi yapan firmalarla anlaşmanız sizin için daha iyi olacaktır. Çünkü malzemeleri tedarik  etmekle uğraşmanıza gerek kalmayacak. Firma sizin için gerekli mum, mumları koymanız gereken kutuları göndereceklerdir. Bu iş için sadece kendiniz olmak yerine ailenizden, komşularınızdan kendinize ortak yapabilirsiniz. Ortaklı çalışmak daha çok iş yapmanıza yardımcı olur. Bu da kazancınızı ikiye katlayabilir. Mum paketleme işinden ürünleri doğru ve pratik bir şekilde yerleştirmeniz durumunda 2000 TL belki de daha fazlasını kazanmanız mümkün olacaktır.

Evde Paketleme İşi Nasıl Yapılır? Aylık 2 Bin TL Kazanç Yeni İş Fikirleri

Mum paketleme işi evlere ek gelir sağlıyor

Evde Plastik Bardak Paketleme İşi

 Evde plastik bardak paketleme işi bayanların ve öğrencilerin kolaylıkla yapabileceği ek işlerden biridir. Bunun için ek bir zamana ihtiyacınız olmamakla birlikte öğrencilerin harçlıklarını çıkarabilecekleri ve derslerinden arta kalabilecek zamanları en güzel şekilde nakite çevirebilecekleri bir iştir. Plastik bardak paketleme işini veren firmalardan iş istemeniz halinde gerekli malzemelerin hepsini sizin için tedarik edecekler ve evinize göndereceklerdir. Bu iş için gerekli malzemeleri şöyle sıralayabiliriz;

 1. Pet bardak
 2. Karton bardak
 3. Şeffaf poşet
 4. Paketleme bandı
 5. Koli

Bu malzemeler ile firmanın sizden istediği zamanda ve istenilen şekilde ürünleri hazırlayarak teslim etmelisiniz. Bu işten kazancınız pratikliğinize ve el becerinizin durumuna göre aylık 500 ile 1500 TL arasında değişiklik gösterebilir.Evde Paketleme İşi Nasıl Yapılır? Aylık 2 Bin TL Kazanç Yeni İş Fikirleri

Bardak paketleme işi ek gelir sağlıyor

Evde Çorap Paketleme İşi

Günümüzde çoğu bayanlar, okulunu bitirmiş fakat iş hayatına atılamamış gençler, paraya ihtiyacı olan öğrenciler evden çıkma imkanı olmayanlar için birçok ek iş imkanı hazırlanmıştır. Çorap paketleme işi de bu işlerden biridir. Kolay ve bir o kadar da zevkli işlerden biri olan çorap paketleme için bazı firmalar vardır. Bulunduğunuz bölgede bulunan çorap paketleme firmalarıyla anlaşarak evinizde bu işi yaparak hem vaktinizi değerlendirip hem de paranızı kazanabilirsiniz. Çorap paketleme işi için gerekli malzemeler için firma sizi uğraştırmadan olması gereken her şeyi kendisi sizin için gönderir ve sizden sadece zamanında bitirmenizi talep eder. Firma sizin için belirli sayıda çorap gönderir. Bu çorapların eşlerini dikkatli bir şekilde seçmelisiniz. Gönderdiği çorap sayısı kadar çorap kartonu teslim ederler. Önemli olan husus evde çalışan kişilerin firmanın talep ettiği şekilde çorapları paketlemesi, zamanında teslim etmesidir. Düzgün şekilde paketlenmeyen, eşleri doğru şekilde seçilmeyen çorapların firma tarafından paketleme ücreti ödenmez. Biraz dikkatle çalışmanız gereken bir iş olması nedeniyle özenle çalışmanız gerekmektedir. Düzenli ve dikkatli bir çalışma sergilemeniz durumunda firma sizin için aylık ücret veya gönderdiği ürün başına fiyat ücretlendirmesi yapabilir. Aylık kazancınız hemen hemen 1500 TL’ye kadar yükseliş gösterebilir. Sizde bu işten para kazanmak istiyorum diyorsanız çevrenizde bulunan firmalar ile iletişime geçebilirsiniz. Farklı bir ek iş seçeneği olarak kına paketleme işi ile ilgili bilgi almak için tıklayınız.

Evde Paketleme İşi Nasıl Yapılır? Aylık 2 Bin TL Kazanç Yeni İş Fikirleri

Evde çorap paketleme işi yaparak kendi gelirinizi oluşturabilirsiniz

Evde Pipet Paketleme İşi

Hemen hemen çoğu sektörde sağlık açısından tek kullanımlık rengarenk pipetleri görürüz. Ev hanımları ve öğrenciler için çok uğraştırıcı olmayan, vakitten çok çalmayacak bir iştir. Bu yüzden yapılabilecek cazip bir iştir. Bazı içecekler tüketiciye gelene kadar birçok yerlerden geçer. Üretim firmasından bayilere, kafelere, lokantalara daha doğrusu yiyecek ve içecek sektörünün bulunduğu yerlere gelene kadar çokta hijyenik olmayan şartlarda getirilirler. Bu yüzden bu tarz hizmet sektörünün olduğu yerlerde tek kullanımlık pipetler bulunmak zorundadır. Siz de bu plastik pipetleri evde ek gelir haline çevirebilirsiniz. Pipet paketleme işi yapan bir sürü firma vardır.Bu firmalara başvurarak evinizi iş yeriniz haline getirebilirsiniz. Süregelen bir iş olması nedeniyle kazancınız siz istediğiniz ve anlaştığınız firmanın sizi beğenmesi halinde devam edecektir. Bu iş için gerekli pipet, pipetleri koymak için naylon poşet malzemelerini firma sizin için gönderecek ve nasıl yapmanız gerektiğini size anlatacaktır. Bir poşetin içine ne kadar koyacağınızı onlar sizden isteyecektir. Firmanın beklentisi dışında ürün yapmanız halinde firma sizin ürünlerinizi kabul etmeyecektir. Paketleme işlemini hijyenik olması açısından elinize temiz eldivenler giymelisiniz. Pipet paketleme işinden kazanacağınız gelir 1000 TL veya fazlası olabilir. Bu sizin pratikliğinize kalmış. Bayanların evde yapabileceği diğer iş imkanları için tıklayınız.

Evde Paketleme İşi Nasıl Yapılır? Aylık 2 Bin TL Kazanç Yeni İş Fikirleri

Evde pipet paketleme işi kolay bir şekilde gelir sağlıyor

Evde Sabun Paketleme İşi

Sabun hem vücut temizliği için hijyen açısından hem de süs olarak kullanılabilen bir üründür. Buruna verdiği hoş koku sebebi ile insanların ilgisini fazlaca çekiyordur. Süs sabunları, hijyen amaçlı sabunlar, sağlık için cildi güzelleştiren sabunlar gibi bir sürü çeşidi bulunur. Çeşitliliğinden dolayı da yüksek ek gelir sağlayabilecek bir meslek haline gelebilir. Sabun paketleme işi yapan birçok firma bulunmaktadır. Bu firmalar iş yerlerinde çalıştırdıkları işçilerin dışında, daha az maliyet harcayacağını düşünerek evlere de iş vermeye başlamışlardır. İki tarafı da mutlu edebilecek olan bir düşüncedir. İş veren evde çalışan işçilere sigorta yol ve yemek parası vermek zorunda kalmıyor, işçi de evde hem yapabileceği diğer işlere vakit ayırıyor hem de evine ek gelir sağlıyor. Sabun paketleme işini isterseniz kendiniz üstlenebilirsiniz, isterseniz de kendinize ortaklar bularak daha fazla işler yapabilirsiniz. Bu iş için gerekli malzemeleri şöyle sıralayabiliriz;

 1. Sabun
 2. Sabun kutuları
 3. Hediyelik için ise tül, makas, not kağıtları, süslü kutular

Bu malzemeleri firma sizin için tedarik eder sizden zamanında ve en güzel biçimde paketlemenizi ister. Ürünlerinizi firmanın istediği biçimde yapmamanız durumunda firma sizden ürünü kabul etmez. Sabun paketleme işi sizin çalışma hızınıza göre ortalama aylık geliriniz 2000 TL‘ye kadar yükselebilir.

Evde Paketleme İşi Nasıl Yapılır? Aylık 2 Bin TL Kazanç Yeni İş Fikirleri

Evde sabun paketleme işi yaparak evinize ek gelir sağlayabilirsiniz.

Siz de paketleme işleri yapan firmalar ile görüşerek kendi iş imkanlarınızı kendiniz yaratabilirsiniz. Evinizi iş yeri yapmak için hala çok geç değil. Size en yakın firmalara başvurarak kendinize uygun bulduğunuz işi seçerek paranızı kazanabilirsiniz.Oy ver!
[Total: 13 Average: 3.7]
Evde Paketleme İşi Nasıl Yapılır? Aylık 2 Bin TL Kazanç Konusuna 492 Yorum Yapıldı
 1. Kübra dedi ki:

  Bursa da ikamet ediyorum bebeğim olduğu için çalışamıyorum evde iş yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz?

 2. Irem dedi ki:

  Sakarya ferizli de oturuyorum. Kurdan mum plastik bardak corap pipet paketleme gibi her tür paketleme işi yaparım. Yardımcı olursanız sevinirim.

 3. medine dedi ki:

  mrb biz 4 kişi ekibiz hızlı ve seri gününde teslimat maddi destek istiyorum yetimlerim var acil dönüş yaparsanız çok sevinirim

 4. Nesrin dedi ki:

  Bursa Osmangazi, Nilüfer evde peketleme işi yapmak istiyorum rıca etsem yardımcı olabılırmısınız bilgi verebilirmisiniz

 5. Nesrin dedi ki:

  Bursa Osmangazi evde peketleme işi yapmak istiyorum rıca etsem yardımcı olabılırmısınız.

 6. Ceylan dedi ki:

  İstanbul Sultanbeyli Sancaktepe civarı eve iş arıyorum

 7. Nurşen Işıktutan dedi ki:

  Eve paketleme işi arıyorum bilgi verirmisiniz

 8. Ayşe dedi ki:

  Antalya muratpasada oturuyorum evde her türlü paketleme katlama isi yapmak istiyorum çok acil ihtiyacim var

 9. Ecem dedi ki:

  Bankacılıkta üniversite mezunuyum bu işe çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim 🙏🏻

 10. Hafsa dedi ki:

  Her türlü iş alabilirim. İstanbul’da ikamet ediyorum.

 11. Hafsa dedi ki:

  Her türlü iş alabilirim.

 12. Emine dedi ki:

  İsmim emine Konya’da yaşıyorum evliyim kürdan mum plastik bardak pipet paketleme işlerini hangisi olursa yapmak istiyorum geri dönüşünuzu bekliyorum

 13. Kader zeray dedi ki:

  Gercekten cok ihtiyacim var basiskelede oturuyorum

 14. Sema dedi ki:

  Adana Seyhan da oturuyorum. Evde paketleme işi istiyorum.

 15. Sema dedi ki:

  Adana Seyhan da oturuyorum. Evde paketleme işi istiyorum.

 16. Mertcan dedi ki:

  Ögrenciyim işe ihtiyacım var paketleme işi yaparım

 17. Dilara dedi ki:

  Antalya’da oturuyorum üniversite öğrencisiyim paketleme işi yapmak istiyorum elim Paketleme işine yatkındır Annemle beraber yapacağım teslim de Herhangi bir sorun sıkıntı olmaz

 18. ismihan aydogan dedi ki:

  evde paketleme işi yapmak istiyorum hangisi olursa yaparım elim gayet yatkındır bu işlere yardımcı olursanız sevinirim çok

 19. Eda dedi ki:

  İstanbul Esenyurt da oturuyorum elim gayet hızlıdır evde ek ise çok ihtiyacım var

 20. Necla dedi ki:

  İzmirde yaşıyorum ev hanımıyım evde her türlü paketleme işini yaparım

 21. Kezban dedi ki:

  İzmir bornovada ikamet ediyoruz 3 arkadaş evde paketleme isi yapmak istiyoruz

 22. Seher dedi ki:

  Mersinde oturuyorum iki oğlum var . Çalışmıyorum ise ihtiyacım var .daha önce bir çok sektörde uzun süreli olarak çalıştım. Bu işi yapabilirim .

 23. Tansel dedi ki:

  Keciorende oturuyoruz 3 kisi yapacagiz paketleme isi varsa bizde yapmak isteriz

 24. Deniz dedi ki:

  Izmir gaziemirde oturuyorum herturlu paketleme işi yapabilirim

 25. Ayşegül dedi ki:

  Merhaba. İzmir basmane de oturuyorum. Evde iki kişiyiz istediğiniz kadar paketleme yapabiliriz. Yardımcı olur musunuz

 26. Gülbahar taneekin dedi ki:

  işe ihtiyacım var kredi borcumuz var lütfen yardımcı olun

 27. Evrem dedi ki:

  Mersin anamurda oturuyorum her türlü pakete yaparim çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevirim.

 28. elif dedi ki:

  kayseride ikametgah ediyorum paketleme işi yapmak istiyorum

 29. Aigul dedi ki:

  Beylikduzunde oturyorum

 30. Aigul dedi ki:

  Merhaba ben evde makinalarim var ek is istiyorum çorap paketleme is olabilir cunku ben corap isinde cok calistim isimi seriy ve duzgun yaparim yardimci olursaniz cok menmun olurum evde issiz 5 kisi var

 31. Nazlı dedi ki:

  Kucuk cocuklarimdan dolayi calisamiyorum esimde bu aralar bosta kaldi evde yapabilecegim paketle isi istiyorum yardimci olup donus yaparsaniz hep dua ederim cok kotu durumdayiz

 32. Ruya KAYA dedi ki:

  Istanbul gaziosmanpasada ikamet ediyorum bi kizim var paketleme isi yapmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

 33. Yafes Aslan dedi ki:

  Antalyada yaşıyorum. Evde yapabileceğim ek iş arıyorum

 34. Gülistan dedi ki:

  Merhaba Ben gülistan mersinde ikametgah ediyorum bekarım 3 kişiyiz evde paketleme sabun kürdan balon çorap pipet vs her türlü paketleme işi yaparız ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 35. Çiğdem Boruk dedi ki:

  Merhaba Bursa Yıldırımda oturuyorum her türlü paketleme işi yaparım. Günün 8-10 saati çalışabilirim

 36. Türkan dedi ki:

  Bursa Nilüfer ilçesinde oturuyorum. Evde iş yapmak istiyorum

 37. YEŞİM dedi ki:

  Çalışmıyorum kirada oturuyoruz kızım üniversitede okuyor oğlum lisede bende lise mezunuyum 13 yıl Bosch ve volkswagen firmalarında çalıştım telefon kılıfı proses kontrol altında çalıştım bu işe çok ihtiyacım var eğer uygun görürseniz çok sevinirim

 38. Semra metin dedi ki:

  Ankara etimesgut da oturuyorum . bende paketleme isi istiyorum ilgilenirseniz cok sevinirim tesekkurler

 39. nilay dedi ki:

  Merhaba ,Bursa -Nilüfer’ de oturuyorum. Evde ek iş arıyorum.Paketleme , süsleme , katlama….vb.Dönüş yaparsanız sevinirim.

 40. Pınar dedi ki:

  Merhaba bursa yıldırımda oturuyorum evde paketleme işi yapabilirim bu işe çok ihtiyacım var.. iyi günler

 41. Elif Öztürk dedi ki:

  İstanbul /Tuzla
  İçmeler Mahalle sinde oturuyorum. Üniversitesi okuyorum ek gelir olarak bu işi yapmak istiyorum.

 42. Sema dedi ki:

  Istanbul çekmeköy de oturuyorum
  Ev de yapılacak iş arıyorum

 43. Gülşah dedi ki:

  İyi akşamlar diliyorum eskisehirde ikamet ediyorum bursadan yeni taşındık çocuklarım küçük olduğundan dolayı calisamiyorum kirada oturuyoruz bu yüzden eşime destek olmak ve çocukların ihtiyaçlarını karşılamak amaçlı paketleme işini yapmak istiyorum elim gerçekten çok hızlıdır.

 44. Yağmur dedi ki:

  İstanbul Ümraniye de oturuyorum acil çorap katlama işi istiyorum yardımcı olur musunuz

 45. Şebnem dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Mail ile dönermisiniz

 46. Aysel dedi ki:

  Hızlı ve temiz iş yaparım şimdiye kadar el işinde başaramadığım olmadı Manisada oturuyorum evde paketleme montaj boncuk dizimi takı yaparım çağrı metkezinde çalışabilirim sabrımız ve ikna gücüm çoktur

 47. BİLGE dedi ki:

  Merhaba ben İstanbul Bağcılarda oturuyorum öğrenciyim paraya ihtiyacım var 2 hafta falan işe ihtiyacım var sonra şehir dışına çıkıcağım okul için paraya çok ihtiyacım var paketleme işi olursa çok memnun olurum lütfen geri dönüş yapın çok zor durumdayım.

 48. Kezban asla dedi ki:

  Merhaba ben İstanbul arnavutköy’de oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 49. omer dedi ki:

  evde paketleme iş yapmak istiyorum ne olursa zamanında teslim edebilirim

 50. Melda ergan dedi ki:

  Bebek bekliyorum bu süre içerisinde ve sonrasında eve katkıda bulunmak istiyorum, İstanbul cekmekoyde oturuyorum. Sabun , plastik bardak , pipet paketleme islerini yapabilirim.

 51. Dilara Çelik dedi ki:

  9-7 çalışan bir bayanım akşamları bol boş vaktim var titizim elimde hızlıdır, düğün yapacağım yardımcı olursanız sevinirim

 52. Nurşah tozlu dedi ki:

  Paketleme işi ile ilgili mail olarak dönüş yaparsanız sevinirim

 53. Özge dedi ki:

  Bursada yaşıyorum ev hanımıyım paketleme işini titizlikle yerine getirebilirim dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 54. Emine dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim Adana

 55. Aslı Yetiş Abdullahoğlu dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum
  Sakarya serdivan da ikamet ediyorum. Hızlı ve özenli iş yapılır

 56. Sevgi dedi ki:

  Pilastik bardak veya pipet paketleme işi yapabilirim bilgi istitorum

  1. ela dedi ki:

   geri dönüş yaptılarmı

  2. Necla dedi ki:

   İzmirde yaşıyorum ev hanımıyım evde her türlü paketleme işini yaparım

 57. Hayriye dedi ki:

  İstanbul dolapdere de oturuyorum etiket yapmak istiyorum dönüş yaparsanız çok yardımcı olursunuz bana

 58. Derya dedi ki:

  İstanbul tuzla otuyorum 4 kisiyim işe ihtiyacim donerseniz sevinirim

 59. Gulay dedi ki:

  Evde paketleme katlama ne olursa titizlikle tam vaktinde yaparm cok acil lutfen donus yapin

 60. Ömer dedi ki:

  Evde hangi paketleme işi varsa yaparız

 61. Aynur atay dedi ki:

  Merhaba adana seyhanda oturuyorum ev hanımıyım evde paketleme işi arıyorum elim hızlıdır dönüş yaparsanız sevinirim

 62. Elif alan dedi ki:

  Lütfen yardımcı olun bende calismak ıstiyorum çok ihtiyacım var 6 kişiyiz

 63. Tuğçe dedi ki:

  Ankara Sincan da ikamet ediyorum babama destek olmak istiyorum bu işi annem ve kardeşim ve kuzenlerimle kolaylıkla yapacağımi düşünüyorum

 64. İnci dedi ki:

  Merhaba paketleme işi yapmak istiyorum İstanbul Avrupa yakasında oturuyorum Bilgi verirseniz sevinirim

 65. Aynur atay dedi ki:

  Adana seyhanda oturuyorum bu işe ihtiyacım var elim hızlıdır dönüş yaparsanız sevinirim

 66. İrem dedi ki:

  Evde butun günüm boş geçiyor paketleme işinede ihtiyacım var geri dönüş yapabılırsenız cok memnun kalırım

  1. Büşra dedi ki:

   İstanbulda açıköğretim öğrencisiyim kürdan paketleme işini kolaylıkla yapabilirim

 67. Sevilay dedi ki:

  Merhaba,evde paketleme işi istiyorum.Kurdan paketleme, Plastik bardak paketleme ve benzeri şeyler olabilir ihtiyacım var bu ise.Lutfen yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler.

 68. gülistan yildiz dedi ki:

  merhaba ben mersin tarsus danevde paketleme isi istiyorum evde 3 kisiyiz herhangi bi paketlwme iside olur yeterki bana donus yapin cok ihtiyacim var

 69. Fatma örnek dedi ki:

  Merhaba. Bursa osmangazi de oturuyorum evde paketleme isi ariyorum şartları konusmak istiyorum toka sabun poşet mum plastik bardak pipet nikah şekeri paketleme olabilir cevabinizi bekliyorum

 70. nil öztop dedi ki:

  izmir hatay noktada oturuyorum evde paketleme işiyapabilirm

 71. Seher dedi ki:

  Merhaba
  İstanbul Pendik kurtkoy de oturuyorum
  Paketleme işi yapmak istiyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 72. Şifa dedi ki:

  Merhaba,
  Ankara Yenimahalle’de ikamet ediyorum. Her türlü paketleme işinize talibim. Bu zor zamanlarda inşallah geri dönüş yaparsınız. Sabırsızlıkla bekliyorum

  Saygılar

 73. Münevver Yıldırım dedi ki:

  Ankara keçiorende oturuyorum katlama ve paketleme işlerine hakimim temiz çalışırım bu işe ihtiyacım var işime engel hiçbir durum yoktur daha öncede yaptım evde iş hep memnun dönüş oldu dönüş yaparsanız sevinirim

 74. Binnaz dedi ki:

  Sancaktepe yenidoğanda oturuyorum evde boncuk işi.kürdan paketleme ve tesbih işi gibi işler yapmak istiyorum borcumuz var birde eve katkıda bulunmak istiyorum çok ihtiyacım var

 75. feride ermutlu dedi ki:

  evde iş istiyorum

 76. serpil dedi ki:

  merhaba tekirdag kapaklıda oturuyorum evliyim bir cocugum var kiracıyım paketleme işi istiyorum tesekkürler

 77. Zehra Şen dedi ki:

  Ankara etimesgut her türlü paketleme işi için 3 kişiyiz tecrübemiz var

 78. Alev Aslan dedi ki:

  Ben Gaziantep te oturuyorum paketleme isini kolaylikla yapabiliriz apartmanda arkadaslarla birlikte gercekten ihtiyacimiz var lutfen geri donus yaparsaniz

 79. Meliha dedi ki:

  Ankarada evde yapıla bilecek iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 80. Ozlem yıldız dedi ki:

  Özlem gaziantep şehit kamilde oturuyorum evde paketleme işine cokkk ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 81. Hasan Pala dedi ki:

  Eşim ile birlikte paketleme işi yapmak istiyoruz

 82. Sema uyan dedi ki:

  Merhaba evde paketleme isi ariyorum esim kapici tek maas bu ise ihtiyacim var kirikkalede yasiyorum

 83. Leyla dedi ki:

  Birinizde dönüş yapın artık yaa

 84. Gül dedi ki:

  Merhaba Rize de oturuyorum bir kızım var ve kredi borçları bizi çok zorluyo evde ek iş ne olursa yaparım eşimle beraber eşim işsiz şuan gerçekten ihtiyacımız var

 85. Ceylan yavuz dedi ki:

  Merhaba istanbul esenyurt oturuyorum her türlü paketleme ip sökme iş arıyorum bu işi grup halinde yapacaz

 86. Songül dedi ki:

  Merhaba izmir den paketleme işi ne olursa yaparım ekibim de var dönerseniz sevinirim

 87. Ece dedi ki:

  İzmir yenişehirde oturuyorum 3 kişilik bir ekibimiz var ve evde paketleme işi arıyoruz dönüş yaparsanız seviniri

 88. Büşra Aksu dedi ki:

  Adım Büşra Aksu, İstanbul Seyrantepe’de yaşıyorum. Açıktan okuyorum okul masraflarımı karşılamak için bu işe ihtiyacım var .

 89. filiz dedi ki:

  “Adım Filiz , İstanbul Şirintepe’de yașıyorum evliyim 1 çocuğum var eşimin aldığı maaş yetmiyor kirada oturuyoruz 2 arkadaşım var bu işi yapmaya elim yatkındır.

 90. Rabia dedi ki:

  Bursa yıldırımda oturuyorum paket isi ariyorum acil donus yaparsaniz sevinirim

  1. Ecrin dedi ki:

   Merhaba bende sakarya erenlerde oturuyom paketleme isine cok ihtiyacim var iki kisiyiz bizde lutfen yardimci olun

 91. Neslişah dedi ki:

  Izmir karabaglarda oturuyorum evde ne olursa paketleme isi istiyorum

 92. Semra dedi ki:

  Evde paketle işi yaparım bana olaşıranız sevinirim

 93. Cemre dedi ki:

  Merhabalar 20 yaşındayım İstanbul Tuzla’da oturuyorum. Marmara üniversitesi öğrencisiyim. 3 kişilik bir ekibim var ve her türlü paketleme işini yapabiliriz. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 94. nurhayat dedi ki:

  merhaba evde pamuk paketleme işi için bilgi almak istiyorjm bilgi verirmisiniz adana seyhan da oturuyorum evde hertürlü paketleme işi istiyorum

 95. canan keskin dedi ki:

  kendi evimde paketleme ve montaş işleri yapmak istiyorum karşıyaka naldöken de ikamet ediyorum gerekirse yapıcağım işe yerinde alır yerine bırakırım

 96. gonul dedi ki:

  Merhaba ben istanbul kayasehirde oturuyorum disarda calisma gibi bir durumum yok ama calismayi cok seviyorum bos zamanlarimi aileme bi katkida bulunmak istiyorum paketleme isi olabilir

 97. Şeyma eker dedi ki:

  Merhabalar istanbulda beylikdüzünde oturuyorum calismiyirum paraya ihtiyacim var

 98. Emine dedi ki:

  1 cocugum war paraya ihtiyacım var İstanbul esenyurtta oturuyorum iş yapmak istiyorum bilgi verirseniz sevinirim

 99. Fadıme dedi ki:

  Adana sarıçam da oturuyorum paketleme ısı yapmak ıstıyorum

 100. Büşra Demirci dedi ki:

  Merhaba kolay gelsin eşim tek çalışıyor ve bende destek olmak istiyorum her türlü paketleme işi yaparım. Dönüş yaparsanız çok sevinirim istanbul zeytinburnunda oturuyorum

 101. Medine Dinçer dedi ki:

  Merhaba mersin toroslara oturuyorum sabun kürdan çorap paketleme işi istiyorum . Hangisi olursa uygundur . Daha önce deneyimim bulunmaktadır. Dönüş bekliyorum

 102. DİLAN dedi ki:

  merhaba sakarya da ikamet etmekteyim.
  evde yapabileceğim ek işe ihtiyacım var 2 kişiyiz yardımcı olursanız çok sevinirim.

 103. Aydın erbil dedi ki:

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum İstanbul Ümraniye oturuyorum dönüş yaparsanız sevinirim,, 4 kişiyiz,,,

 104. Gamze dedi ki:

  Merhabalar Ankara yenikentte oturuyorum eşim tek çalıştığı için zor durumdayız 4 aylık bebeğim var evde ek işe çok ihtiyacım var geri dönüş sağlanırsa çok sevinirim

  1. Bengi dedi ki:

   Merhaba. İzmir Karşıyaka’ da oturuyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Konu ile ilgili bilgilendirme yapıp geri dönerseniz sevinirim.

 105. Sevgi karayazı dedi ki:

  MerhabaKocaeli körfezde oturuyorum.Evde paketleme işi yapmak istiyorum.yardımcı olursanız sevinirim.

  1. Mustafa Topcu oğlu dedi ki:

   Eve is istiyoruz kucuk cocugumuz var kiradayiz ne is olursa yapariz evde

 106. Sevgi dedi ki:

  Manisa’da ikamet ediyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 107. Canan öztürk dedi ki:

  Kürdan paketleme yapabilirim. Ekibim var 10 kişi

 108. Canan öztürk dedi ki:

  Sabun paketleme mum paketleme yapabilirim.

 109. Gül dedi ki:

  Merhaba esenyurt saadetdere de oturuyorum evde yapabileceğim paketleme işi arıyorum ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

 110. hüseyin dedi ki:

  liseden yeni mezun oldum bi daha üniversite sınavına hazırlanmak için maddi gelire ihtiyacım var

 111. Ayşe dedi ki:

  Izmir bucada oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 112. Altun Ese dedi ki:

  Merhaba, İstanbul Avrupa yakasında yaşıyorum. Ek bir işe ihtiyacım var. Haftasonları veya haftaiçi akşamları boş vakitlerimi değenlendirmek istiyorum.

 113. Yağmur oğuz dedi ki:

  Ise ihtiyacim var onceden yaotim paketleme isi yardimci olursaniz sevinirim

 114. Gamze dedi ki:

  Merhabalar kolay gelsin ben gamze sakaryadan yazıyorum 20 yaşındayım evde iş yapmak istiyorum elim hızlıdır iş yapmayı severim paketleme işi de güzel iş daha once ip diziyodum kutulara şimdide yapmak istiyorum eğer elaman arıyorsanız tabi

 115. Hülya tok dedi ki:

  Merabalar ben Antalya muratpaşada yaşıyorum elimden herturlu paketleme işi gelir acil işe ihtıyacım var dönüş yaparsanız sevinirm

 116. Ayşe dedi ki:

  Izmir bucada oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardimci olurmusunuz

 117. Buse hancı dedi ki:

  Manisa sarıgöldeyiz ekip olarak iş almak istiyoruz. Daha öncede görüştüm bu iş için. Titiz ve disiplinli iş yaparız. 0534 982 39 18

  1. Hatice dedi ki:

   Sakarya’da oturuyoruz herhangi bir paketleme işi yapabiliriz

 118. Gamze imi dedi ki:

  Evdeyim isim yok boşum paketleme işini yaparım elim hızlı ve pratigimdir .

 119. Fatma dedi ki:

  Meraba diyarbakir baglar da oturuyorum herhangi bir paketleme isi istiyorum cvp bekliyorum lutfen

 120. cabir yeşildal dedi ki:

  EVDE EK İŞ YAPMAK İSTİYORUM

 121. Emine dedi ki:

  Adım Emine Çerkezköy Karaağaç ta oturuyom ihtiyaclarımı karşılayabilmem için bu işe ihtiyacım var. Umarım geri dönüş yaparsınız.

 122. Mert dedi ki:

  Merhaba,kocaeli de yaşıyorum aileme destekte bulunmak istiyorum.bilirsiniz ıhtiyaç….

 123. Semiramis dedi ki:

  İşe çok ihtiyacım var Allah için lütfen Cvp verirmisiniz lütfen

 124. Ceren Lüle dedi ki:

  Merhaba ben Ankara’da yaşıyorum. Kalabalık bir ekibim var bu işe talibiz. Dikkatli, titiz çalışırız. Zamanında bitirip hemen teslim yapabiliz. Lütfen cevaplarınızı bekliyoruz.

 125. Gözde dedi ki:

  Ankara keçiörende oturuyorum.paketleme işi yapmak istiyorum.dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler

 126. Fatma dedi ki:

  Merhabalar bende paketleme işini yapmak istiyorum

 127. Meryem Altsoy dedi ki:

  Kocaeli izmit te oturuyorum 2 kişiyiz paketleme işine ihtiyacımız var

 128. Meryem Altsoy dedi ki:

  Kocaeli İzmit teyim oturuyorum eşim calismio bu yüzden evde iş yapmak istiyoruz 2 kişiyiz paketleme isi olursa sevinirim

 129. Lale öztürk dedi ki:

  İstanbul sultanbeyli de oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 130. Berra Nur Perik dedi ki:

  Merhaba Adım Berra Nur Perik İstanbul Bağcılarda Oturuyorum 22 Yaşındayım Kirada oturuyorum Evde Paketleme işi Yapmak İstiyorum Annem İle Birlikte Bu İşe İhtiyacım Var Yardımcı Olursanız Sevinirim Teşekkürler.

 131. Merve Çeri dedi ki:

  ANTALYA kepezde yaşıyorum işe çok ihtiyacım var…Nikah şekeri bebek şekeri kokulu taş yapımı kına paketleme, nikah şekeri, poşet katlama , sabun paketleme, bebek şekeri, mandal yapımı, mandal süsleme, kalem montajı, tişört katlama ve paketleme, evde etiket yapıştırma, evde tesbih dizme, boncuk işleri ve boncuk dizimi gibi işler elimdem gelir. elim bu tarz işlerde hızlıdır…

 132. Ebrar dedi ki:

  Kesinlikle istiyorum

 133. Serenay ciftci dedi ki:

  Gaziantep şehitkamildeyim seri bi şekilde yapabikirim ekibim de var.

 134. Ülker Aral dedi ki:

  Evde paketleme işi yapabilirim izmir eski foçada ikamet ediyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 135. Gamze dedi ki:

  Diyarbakır

 136. Tuğba araç dedi ki:

  Merhaba
  Ismim Tuğba istanbul esenlerde yaşıyorum 5aydır işsizim annem ve kardesim ile birlikte evde is yapmak istiyoruz
  Bu işe ihtiyacımız var
  Teşekkürler.

 137. sevda aydın dedi ki:

  Ankara yenimahallede oturum evde paketleme isi ypmak istiyorum acil dönüş ekibim var

 138. Şeyma dedi ki:

  Merhaba Ankara etimesgutta oturuyorum 25 yaşındayım evde iş yapmak istiyorum çok ihtiyacım var kücük çocuğum olduğu için dışarda çalışamıyorum elim hızlıdır çok titizimdir lütfen dönüş yapın

 139. Meltem kilınç dedi ki:

  Hatay antakyada yaşıyorum eşime destek olmak ve evin giderlerine yardımcı olmak için bu işi istiyorum kürdan paketleme olur lütfen dönüş yapın eşim rahatsız bu aralar çalışamıyor zor durumdayız

 140. Elif dedi ki:

  3 kişiyiz iş istiyorum acil

 141. Merve Demiral dedi ki:

  Merhaba Bursa Osmangazi de yaşıyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum öğrenciyim ve işe çok ihiyacım var elim çok hızlıdır ve titiz çalışırım.

 142. Haskız dedi ki:

  Merhaba konyada oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 143. Canan dedi ki:

  Merhabalar, Sakarya da yaşıyorum. Evde paketleme, süsleme, boncuk işi yapabilirim. İhtiyaç olduğunda geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 144. Emre dedi ki:

  Ankara sincan

 145. Ebru Taşdemir dedi ki:

  Merhabalar Bursa Nilüfer’den yazıyorum tüm paketleme süsleme işi için haber bekliyorum kolay gelsin iyi çalışmalar

 146. Ebru Aka dedi ki:

  Merhaba ben Ebru 24 yaşındayım ek iş arıyorum dönüş yaparsanız sevinirim.

 147. Sema dedi ki:

  Merhaba evde Paketleme işi yapmak istiyorum İstanbul pendikteyim yardımcı olursanız sevinirim.

 148. SEVİL dedi ki:

  Bursa evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz

 149. Rümeysa dedi ki:

  Merhaba. Adım rümeysa. Ankarada etimesgutta oturuyorum. Öğrenciyim. Yaz tatilini para kazanarak geçirmek istiyorum. Bu işe ihtiyacım var. Elim hızlı ve yatkındır. Geri dönüş yaparsanız sevinirim. Saygılar.

 150. dilber dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum, Ankara Yenimahalle/Şentepe’ de ikamet ediyorum.

 151. Asiye dedi ki:

  Merhaba konya meram da oturuyorum evde paketleme işi almak istiyorum

 152. Hakan ALGÜL dedi ki:

  İşten ayrıldım evde kızıma bakıp iş yapmak istiyorum

 153. Hande dedi ki:

  Merhaba
  Adim Hande. Istanbul Kucukcekmecede yasiyorum. 20 yasindayim, ogrenciyim.
  Yazin evde gecirecegim bos vaktim cok fazla. Para biriktirmem gerekiyor ve ek ise ihtiyacim var. Elim el islerine yatkindir yardimci olursaniz sevinirim.

 154. aydan dedi ki:

  iygunler ben evde is isdiyorum lutfen farknetmez ne isi olirsa olsun

 155. Berivan Yavuz dedi ki:

  İzmirde yaşıyorum bu işe elim yatkın ek gelire ihtiyacım var dönerseniz sevinirim

  1. Gamze Kıray dedi ki:

   Kocaelinden 23 kişilik ekibimle sizden iş talep ediyorum.

 156. kübra dedi ki:

  diyarbakır dan yazıyorum evde ek iş yapmak istiyorum

 157. Süreyya Şener dedi ki:

  Evde ek ise ihtiyacım var mersinde yaşıyorum

 158. berna yılmaz dedi ki:

  bursa görüklede yaşıyorum evde iş istiyorum çok ihtiyacım var

 159. sumeyye dedi ki:

  bende adanada ikamet ediyorum yapmak isyedigim bir is cevremde yapanlar var yardimci olisaniz seviniriz yesekkurler

 160. Aysel özcan dedi ki:

  Ailece paketleme işi yapabiliriz.istanbul sefaköyde oturuyoruz.ihtiyacımız çok gerçekten

 161. Aysel özcan dedi ki:

  Ev hanımıyım.çok boş vaktim var.Ailece her türlü paketleme işi yapabiliriz.İhtiyacımız çok var

 162. Eda KAHYA dedi ki:

  Ne olur artık bi dönüş yapın nereden bulacağız biz bu firmaları çok ihtiyacım var istanbul beylikdüzü

 163. Kübra dedi ki:

  Konyada yaşıyorum. Her türlü paketleme işini yapabilirim. 4 kişilik ekibim var.

 164. Elif dedi ki:

  Istanbul avrupa yakası bağcılar göztepede oturuyorum evde paketleme işi yapmak.istiyorm dönüş sağlarsanız.memnum olurum

 165. Elif BERBEROĞLU dedi ki:

  Merhaba
  İSTANBUL/GAZİOSMANPASA da ikamet ediyorum 22 yaşındayım yeni evliyim hamileyim ve borcum olduğundan dolayi evde ek iş istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim iyi günler dilerim.

 166. selin serttaş dedi ki:

  MERHABA 22 YAŞINDAYIM İSTANBUL BEYOĞLUNDA YAŞIYORUM. ÜNİVERSİTE MEZUNUYUM 3 AYDIR İŞSİZİM. NİŞANLIYIM PARAYA İHTİYACIM VAR ELİM HIZLIDIR HER TÜRLÜ PAKETLEME İŞİNİ YAPARIZ. DÖNÜŞ OLURSA ÇOK SEVİNİRİZ. İYİ GÜNLER DİLERİM.

 167. Ebru dedi ki:

  Evde paketleme işinr ihtiyacım var Kocaeli Gebzede ikamet ediyorum…

  1. Dilek dedi ki:

   İzmir mendereste oturuyorum katlama ve paketleme işlerine hakimim temiz çalışırım bu işe ihtiyacım var işime engel hiçbir durum yoktur daha öncede yaptım evde iş hep memnun dönüş oldu dönüş yaparsanız sevinirim 059

 168. Gizem Aksakal dedi ki:

  Merhaba bursa göçmen konutlarında oturuyorum evde mum, sabun gibi paketleme işi yapmak istiyorum bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

 169. Tuğba dedi ki:

  Kocaeli izmitte yasiyorum esime destek olmak istuyorum iki cocuk annesiyim sadece askeri ucret yetmiyor.cocuklarin isteklerine yetişemiyoruz geri dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler

 170. Mürvet Türk dedi ki:

  İstanbul beşiktaşyım her türlü paketleme işini temiz özenle kısa sürede yaparım. Çok becerikliyim.

 171. Aslı atabek dedi ki:

  Avcılar da oturuyorum. Her türlü paketleme işi yapabilirim.

  1. Aysun Gültek dedi ki:

   Engelli yim kendi kendine özgü güveni olan bir iyim

 172. Menekşe Mansuroğlu dedi ki:

  merhaba hatay-defne de oturuyorum liseyi yeni bitirdim ve iş bulamıyorum eve gelir sağlamam gerekiyor bu yüzden bu işe çok ihtiyacım var.

 173. Gulfiye cam dedi ki:

  Kucuk cocugum oldugu icin evde paketleme susleme boncuk isleri ariyorum.. sancaktepe de oturuyorum 29 yasindayim.elim hizlidir.. dönüş yaparsaniz cok sevirim

  1. Selda dedi ki:

   İstanbul arnavutköy de oturuyorum evde bütün paketleme işleri olur yaparım

 174. Gülcan Demirer dedi ki:

  Uzun zamandır çalışmıyorum ekibim var ve elimiz de yatkındır sizlerden geri dönüş yapmanızı bekliyorum saygılar….

 175. Oğuzhan ÇELİK dedi ki:

  Kahramanmaraş ta oturuyorum paketleme isini seviyorum yardıma ihtiyacı olanlar ulaşabilir

 176. Gülbahar dedi ki:

  Merhaba İzmir Aliağa evde yapılacak iş istiyorum 5 kişiyiz

 177. Sinem dedi ki:

  Merhaba Mersin Akdeniz’de oturuyorum ek gelire ihtiyacım var eşime destek olmak istiyorum bebeğimin masraflarını karşılamak için paketleme işi yapabilirim

 178. alican kantar dedi ki:

  İstanbul Bakırköy de ikamet ediyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Elim hızlı ve becerikliyimdir.

 179. Su dedi ki:

  Izmir bucada oturuyorum bos vaktim cok geri donus yaparsaniz sevinirim

 180. Suna bilgin dedi ki:

  İsmim suna bilgin 24 yaşındayım Ankara sincanda oturuyorum evimiz kira 2 aylık bebeğim var dışarda çalışmıyorum sadece eşim çalışıyor evdeki esyalarimizi bile başkası verdi çok ihtiyacım var çalışkan ve işine önem veren temiz ve düzenli iş yapan biriyim dönüş yaparsanız çok dua ederim çok ihtiyacım var…

 181. SEVGİCAN HİÇ dedi ki:

  merhaba istanbul silivride oturuyorum. yeni hamileyim ek işe ihtiyacım var

 182. Şanlı dedi ki:

  Emekli Öğretmenim Trabzon Ortahisar Boztepe Mahallesinde oturuyorum ek gelir kazanmak için evde plastik bardak paketleme işi yapmak istiyorum bu iş için gerekenin yapılmasını saygılarımla arz ederim.

 183. melek dedi ki:

  Eskişehir odunpazarı evde paketleme işi yapmak istiyorum ..

 184. Gül Nihal Göçer dedi ki:

  Merhaba Malatya’da yaşıyorum.Titiz ve seri çalışma ile verilen işi en kısa zamanda bitireceğime inanıyorum.Acil işe ihtiyacım var.Bu işi yapmak istiyorum.Geri dönüş yaparsanız sevinirim.Kolay gelsin.

 185. Dicle nur durgun dedi ki:

  İstanbul sancaktepe yenidoganda oturuyorum evden paketleme isi yapmak istiyoruz 2 kisiyiz

 186. erkan bazna dedi ki:

  Ankara mamakta oturuyorum işsizim ve bunları evde gelir kaynağı olarak yapmayı düşünüyorum lütfen yardımcı olurmusunuz ?

 187. Betül dedi ki:

  Uygun görürseniz sizinle çalışmak istiyorum

 188. Arzu dedi ki:

  Düzce Cumayerinde oturmaktayım. Daha önce güpür tül gibi paketleme de çalıştım. Herhangi bir paketleme işi yaparım. En kısa zamanda dönmeniz dileğiyle.

 189. Fethiye kılıç dedi ki:

  Fethiye kılıç 5çocuk annesinin bosandim evde ekmek tarımı kazanmak istiyorum kimseye muhtaç olmadan 3çocuğum oluyor .bana geri dönüş yaparsanız sevinirim .allah razı olsun

 190. Tuba cap dedi ki:

  Ankarada oturuyorum evde yapabilecegim is ariyorum her turlu isi yapabilirim yardimci olursaniz sevinirim

 191. Büşra dedi ki:

  Ben istanbul’dan Büşra Deveci , bu işe ihtiyacim var lütfen dönüş yapin, cok memnun kalirim.

  1. Seda içen dedi ki:

   İşe ihtiyacım var yardım ederseniz sevinirim. Ev hanımıyım.

 192. Eser bulut dedi ki:

  merhaba adanada yaşıyorum evde ek iş yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim..

 193. Ferya dedi ki:

  Duzce merkezde oturuyorum ise ihtiyacim var gun boyu bos vaktim cok oluyor geri donus yaparsaniz cok sevinirim

  1. Elif Ergül dedi ki:

   İstanbul Esenyurt kuzuyolunda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum, en kısa zmanda geri dönüş yaparsanız inşallah

 194. Yusuf dedi ki:

  Kocaeli izmit

 195. Güler dedi ki:

  Merhaba ben eve paketleme montaj işi arıyorum ekip hazır dönüş yaparsanız memnun olurum maltepe istanbul da oturuyorum her türlü paket işi arıyorum montaj işi olur fark etmez ekibim var yardımcı olurmusunuz lütfen

 196. Derya dedi ki:

  Ankara Keçiören’de yaşıyorum. Paketleme işi yapmak istiyorum. Elim çabuk, titiz ve disiplinliyimdir. Bu iş için kendime oldukça güveniyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim.

 197. Elif uğur dedi ki:

  Sakara Karasuda oturuyorum..Herşeyi paketleme imkanım var geri dönüş yapılırsa iyi olur.

 198. Lütfiye şirin dedi ki:

  Bursa yıldırım vatan mahallesinde ikamet ediyorum eşime destek olmak istiyorum bu yüzden bu işe ihtiyacım var çok zor durumdayız lütfen geri dönüş yapilirsa çok mutlu olurum

 199. Şerife çalim dedi ki:

  Ankara sincanda oturuyorum. Kardeşlerim le birlikte hızlı güvenilir temiz çalışma yaparız teşekkür

 200. Cüneyt dedi ki:

  Ben istanbul tuzla hayat ek iş yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız iyi şimdi de teşekkür

 201. Pınar dedi ki:

  Kdz ereğli de öğrenciyim her türlü paketleme işi yaparım zamanında teslim ederim lütfen dönüş yapar mısınız

 202. Ebru Şengül dedi ki:

  Merhabalar ebru şengül ankara
  Evde paketleme isi yapmak istiyroum hangisi olursa olsun farketmez acil ise ihtiyacim var

 203. Mine bozdag gövez dedi ki:

  İzmir bayraklı ek iş yapmak istiyorum o
  Paketleme işi

 204. Hulya dedi ki:

  5kisiyiz evde herturlu paketleme isi yapariz yardimci olursaniz sevirim söke bağarası

  1. Pınar dedi ki:

   Size geri dönüş yapıldı mı

 205. Selda saydere dedi ki:

  Ben de evde paketleme işi istiyorum ordu fatsa

  1. derya arslan dedi ki:

   evde paketleme işi yapmak istiyorum

 206. Senem dedi ki:

  Senem aydin Eskişehir daha önce yaptım elim yatkındır dönüş yaparsanız sevinirim 2-3kişiyiz

 207. Dilek dedi ki:

  Evde paketleme yapmak istiyorum İstanbul Avrupa yakası ikametliyim olumlu dönüş yaparsanız sevinirim

 208. Yasemin Şahin dedi ki:

  Merhaba ben Yasemin Şahin istanbul tuzla da yaşıyorum bu işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 209. Saadet Kandemir dedi ki:

  Merhaba Hatay iskenderun da oturuyorum üç evladım var. Onlardan dolayı dışarda çalışamıyorum. Ek gelire ihtiyacımız var. İki kişilik ekibiz paketleme işi istiyoruz.

 210. Dilan kılıç dedi ki:

  Merhaba İstanbul Sancaktepe de oturuyorum paketleme işine ihtiyacım var umarım geri dönüş yapılır hemde en kısa zamanda

 211. BUSE KUBALİÇ dedi ki:

  Merhaba adım Buse. altı aylık bebeğim var çalışmak istiyorum ama bebeğime bakacak kimse yok eşim tek maaşla sürekli içerde Ona destek olmam lazım yardımcı olursanız çok sevinirim Aydın didim de yaşıyorum Daha önce Kokulutaş paketlemiştim el becerim var

 212. Ona destek olmam lazım yardımcı olursanız çok sevinirim Aydın didim de yaşıyorum dedi ki:

  Merhaba adım Buse. altı aylık bebeğim var çalışmak istiyorum ama bebeğime bakacak kimse yok eşim tek maaşla sürekli içerde Ona destek olmam lazım yardımcı olursanız çok sevinirim Aydın didim de yaşıyorum Daha önce Kokulutaş paketlemiştim el becerim var

 213. Ozoda dedi ki:

  Merhaba Gebzeda oturuyorum evde paketleme işi istiyorum hangisi olursa yapa bilirim

 214. Özlem Fidan dedi ki:

  MALATYADA OTURUYOM ÖGRENCIYIM ISE ÇOK IHTIYACİM VAR LÜTFEN YARDİMCI OLUN

 215. Ebru dedi ki:

  Paketleme ve susleme islemlerini yapabilirim ankarda yasiyorum

 216. Şeniz Kirte dedi ki:

  Iyi gunler, ben Seniz Kirte. Emekli Matematik ogretmeniyim, su an Eskisehir’de yasiyorum. Bir yildir calisamiyorum rahatsiz oldugum icin. 59 yasimdayim. Esim ve ben her gun evdeyiz mecburen. Tesekkur ederim. Saygilarimla

 217. Semra dedi ki:

  Istanbul anadolu yakasi sancaktepe her turlu paketleme isi yaparim hizli donus yaparmisiniz

 218. Simge dedi ki:

  İstanbul sultangazi’de oturuyorum, paketleme işi yapmak istiyorum öğrenciyim. Geri dönüş olursa memnun olurum

  1. Çiğdem küçük dedi ki:

   Evde hangi paketleme işi olursa olsun yaparım. Adana’da oturuyorum.

 219. Eylem dedi ki:

  Bursa erikli yigitlerde oturuyom iki tane cocugum var disarda calisamiyorum lutfen evlere ek iş veren varsa banada ulasssin cok ihtiyacim var

 220. Suzan dedi ki:

  İzmir Aliağa da ikamet ediyorum. Evimde paketleme işi yapmak istiyorum.

 221. Selvi dedi ki:

  Bende evde paketleme isi istiyorum hangisi olursa yapabilirim teşekkürler

 222. Tugba elevli dedi ki:

  Istanbul beykozda oturuyorum ev hanimiyim bu ise cok ihtiyacim var paketleme isi yapmak istiyorum geri donerseniz sevinirim

 223. Leyla Tekin dedi ki:

  istanbul üsküdarda ikamet ediyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yapmarsanız sevinirim.

 224. Zehra dedi ki:

  Merhaba istanbul maltepede oturuyorum evde sabun paketleme işi ve ya herhangibi paketeme işide olabilir yapmak istiyorum iki kişiyiz bana geri donüs yaparsanız sevinirim

 225. Burcu Özcan dedi ki:

  Merhaba yeni evliyim borçlarımız var eşime destek olmak istiyorum Ankarada ikamet ediyorum

 226. Habibe Çatak dedi ki:

  Piler ve mum ve bardak işi yaparım lütfen haber verin

 227. Burcu dedi ki:

  Kocaeli de ikamet ediyorum çocuklarim küçük olduğu için çalışamıyorum evde Paketleme işi yapmak istiyorum hızlı ve pratigim dönüş olursa memnun olurum

 228. Tuğba dedi ki:

  İstanbul da yasiyorum iki kişiyiz bana ulaşirsaniz sevinirim.

 229. GÜLPERİ dedi ki:

  İzmir Karabağlar ilçesinde yaşıyorum bu işe çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olun boş vaktimi bende değerlendirmek istiyorum ailemle beraber çalışmak istiyoruz

 230. GÜLPERİ dedi ki:

  İzmirde yaşıyorum babamın bir mesleği olmadığından dolayı zor durumdayız evde ailemle ek iş yapmak istiyorum boş vaktim çok olduğundan dolayı çalışmak istiyorum eğer yardımcı olursanız bana şans verirseniz memnun kalacağınızdan eminim bir o kadar da ihtiyacım var lütfen dönüş yapın İZMİR/KARABAĞLAR

 231. Fikriye Öztürk dedi ki:

  Merhaba ben Ankara Sincan’da oturuyorum paketleme işine çok ihtiyacım var bana yardımcı olursanız sevinirim çok zor durumdayım acil işe ihtiyacım bütün işleri yaparım elim hızlıdır

 232. Aslı dedi ki:

  İstanbul sultanbeylıınde oturuyorum acıl evlere ıs arıyorum lütfen yardımcı olursanız sevınırım 🤗

 233. Elif Sude dedi ki:

  İsmim Elif Sude Balıkesir de üniversite öğrencisiyim harçlığımı çıkarmak için işe ihtiyacım var 19 yaşındayım

 234. Gülten oğuz dedi ki:

  Ben siirte oturuyorum ekibimi kurup calışmak istiyorum lütfen geri dönüş en kısa zamanda gecermisiniz

 235. Sevil dedi ki:

  Selam ben kars kagızmandan yaziyorum evde işe ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim teşekkür ederim

 236. Almina irem dedi ki:

  Belirtilen tum paketleme islerini yapabiliriz bir arkadasimla.Kocaeli izmitte universite ogrencisiyiz,ogrenci olarak bu ise cok ihtiyacimiz var.Umarim geri donus olur.

 237. S. Jale Mutluol dedi ki:

  Merhabalar, İstanbul Anadolu yakasında ikamet ediyorum. Hem vakit geçirmek hem de ek gelir elde edebilmek istiyorum.

 238. Nesrin dedi ki:

  Eskişehir Odunpazarı tüm paketleme işlerini yaparım

  1. Gülden dedi ki:

   KÜTAHYA gediz de oturuyorum ve tüm paketleme işlerini yaparim

 239. Zeynep dedi ki:

  Kocaeli basiskelede ikamaet etmekteyim ev hanimiyim evde hepsini yapabilirim

 240. Leyla dedi ki:

  Merhaba uşak ta yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız memnun olurum çok ihtiyacım var lütfen

 241. Emel dedi ki:

  İyi güzel yazmışsınızda uzun süredir ben araştırıyorum keşke fabrika firma ismi numarası falanda paylaşsaydınız

 242. Duygu Aslan dedi ki:

  Merhabalar Tekirdağ çorluda yaşıyorum çalışmıyorum evden paketleme yaparak eşime destek olmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim saygılar sunuyorum.

 243. FATMA GÖK dedi ki:

  ev her türlü paketleme süsleme her türlü iş yapalılrım ve cok ihtiyacım va r yardımlarınıı bekliyorum adana

 244. Pınar dedi ki:

  İstanbul beykoz

 245. EBRU dedi ki:

  istanbul maltepede oturuyorum her paketleme yaparım

 246. engin dedi ki:

  merhaba antalya kumluca da oturuyorum. mum paketleme işi yapmak istiyorum. ailecek çalışmak istiyoruz.

 247. Nagihan dedi ki:

  Ise ihtiyacim var

 248. Elif ilkar dedi ki:

  Evde herturlu paketleme isini yaparim elim yatkin ve seri istanbul avrupa yakasinda oturuyorum ise cok ihtiyacim var

 249. Seda dedi ki:

  Ben evde iş aldım. ayda 2.000 tl. kazanıyorum. teşekkürler bu siteye.

 250. Asu dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum

 251. Asu dedi ki:

  Kürdan,sabun,kağıt bardak, pipet paketleme işi yapmak istiyorum

 252. Elif dedi ki:

  Merhaba ben Elbistan dan yapabilirim !

 253. Dilek dedi ki:

  Kocaelinden yazıyorum. Yaşım 22. Evde hastam var eve destek olmak istiyorum. Zamanım oluyor bolca.

 254. Melek dedi ki:

  Evde paketleme işini özenle ve zevkle yapabilirim.

 255. Çağla dedi ki:

  Ankara dan yazıyorum ismim çağla bu işe çok ihtiyacım var

 256. Mukaddes tugce dedi ki:

  Slm bn konyadan tugce 3 tane çocuğum var geçim sıkıntısı yaşıyoruz lütfen evde paketleme isi istiyorum

  1. Büşra dedi ki:

   Merhaba evde paketleme işini kolaylıkla yapabilirim öğrenciyim

  2. Büşra dedi ki:

   Merhaba evde paketleme işini kolaylıkla yapabilirim öğrenciyim istanbuldayım

 257. Dudu Aksu dedi ki:

  İstanbul silivride oturuyorum hangisi olursa yapabilirim

 258. Zeynep Aktaş dedi ki:

  Isparta da oturuyorum işe çok ihtiyacım var elimden her iş gelir elim hızlıdır lütfen yardımcı olur musunuz

  1. Mukaddes tugce dedi ki:

   Slm cevap geldi mi size

 259. Elif dedi ki:

  Evde paketleme işi yapabilirim lütfen dönüş yapın işe çok ihtiyacım var küçük bebeğim olduğu için çalışamıyorum

 260. Fahri Karakaş dedi ki:

  İstanbul Kağıthane’de oturuyorum, emekliyim. Paketleme işini özenle yapacağıma inanıyorum lütfen irtibata geçin.

 261. Sibel köse dedi ki:

  Çalışmıyorum bu işe ihtiyacım var istanbul Sarıyer de oturuyorum yardımcı olursanız sevinirim

 262. Büşra dedi ki:

  Bu işe ihtiyacım var geri dönüş yapın lütfen

 263. Ayse dedi ki:

  Afyon da oturuyoruz. 7 kisilik grubum var. Hizli ve titiz calisiyoruz

 264. Emine Esra dedi ki:

  Merhaba Adım Emine Esra Antalya’da Yaşıyorum Evde Paketleme İşi Arıyorum Elim Hızlıdır Bana Dönüş Yaparsanız Çok Sevinirim

 265. Hilal Çelik dedi ki:

  Merhaba İstanbul Kağıthane de oturuyorum. Her türlü paketleme işi yaparım

 266. NEŞE EROĞLU dedi ki:

  ISTANBUL maltepe zumrut evler

 267. Buse limon dedi ki:

  Üniversitede okuyorum öğrenciyim ve paraya ihtiyacım var eğer sizde kabul ederseniz bu işi yapmak istiyorum Manisa Celal Bayar üniversitesinde okuyorum

 268. Rabia dedi ki:

  Yozgat merkezden yazıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum elim hızlıdır bu işe gerçekten ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz teşekkürler

 269. Musti dedi ki:

  Burdan bı cacık olmaz vaktinizi boşa harcamayin

 270. Tuğba dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum beni degerlendirirseniz çok sevinirim Balıkesir

 271. Nazmiye Gülengen dedi ki:

  evde corap kurdan plastik bardak ve pipet paketleme isini yapmak istiyorum .hem ailemehem ekonomiye destek icin cevabinizi bekliyorum. Tesekkurler

 272. Umit celik dedi ki:

  Selamlar antalya da otuyorum paketleme icin ekip var hemen teslimat yapariz

 273. Joanna sertoglu dedi ki:

  Muğla marmarisdeyim paketleme işi nasıl baslabilirim

 274. Kübra dedi ki:

  Golbasi ihtiaycim var kiraciyim

 275. Merve dedi ki:

  Kocaeli gölcükte ikamet ediyorum işe çok ihtiyacım var lütfen dönüş yapar mısınız? Teşekkür ederim

 276. Ayse dedi ki:

  Merhaba paketleme isi yapmak istiyirum

 277. Yıldız Eroğlu dedi ki:

  Merhabalar iş istiyorum evde yapıcak

 278. Zerrin dedi ki:

  Zerrin bu işi yapmak istiyorum lütfen cvp verin

 279. irina mertoğlu dedi ki:

  antalya manavgat çolaklıda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 280. Yasemin dedi ki:

  İzmir/Buca da oturuyorum evde paketleme işine cok ihtiyacım var.. yardımcı olmanizi rica ediyorum
  .

 281. dilek dedi ki:

  bursa yıldırımda oturuyorum ek is yapmak istiyorum

 282. Burcu Kılıç dedi ki:

  Burcu kılıç yaş 35maddi sıkıntıdayım yardımcı olursanız mutlu olurum05

 283. Tansu özkaya dedi ki:

  Tekirdağ çorluda yasıyorum evde paketleme işi ıstiyorum dört kişiyiz lütfen arayın acil

 284. Kader dedi ki:

  Merhaba adım kader 2cocuk annesiyim eşim çalışmadığı için bu ise çok ihtiyacım var ilanlardakilerin hangisini uygun görürseniz hepsinden yapabilirim lütfen geri dönüş yaparmisiniz

 285. İbrahim Ay dedi ki:

  Ankarada oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorumm

 286. Zeliha dedi ki:

  Evde ek işe ihtiyacım var

 287. Leyla dedi ki:

  Merhabalar sayın yetkili. 3 çocuk annesiyim. ikisi öğrenci gerçekten işe çok ihtiyacım var. Durumumuz iyi değil. Elim hızlı olduğu için paketleme işlerini çok çabuk yaparım. Lütfen yardımcı olun. Dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler iyi çalışmalar.

  1. Seçil AKSOY dedi ki:

   ISTANBUL’da oturuyorum elim hızlıdır lutfen telefon numarasi da biraksaniz keske☹gercekten cok ihtiyacim var degerlendirmeenizi istiyorum lutfen

 288. Zehra dedi ki:

  Elazığ da yaşıyorum çalışmıyorum ve işe ihtiyacım var bu işi yapmak istiyorum ev hanımı yım 1 çocuğum var dönüş yaparsanız sevinirim iyi günler

 289. Nur dedi ki:

  Kırşehirde oturuyorum ise çok ihtiyacım var lütfen geri donun

 290. Nilüfer kasap dedi ki:

  Karabük te ikamet ediyorum. Evde paketleme işi almak istiyorum. İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.

 291. Nurcan dedi ki:

  İstanbul sultanbeyli mimar sinan mahallesinde oturuyorum , üniversite öğrencisiyim açıktan okuyorum , evde vaktim oluyor paketleme işi yapmak isityorum , yardımcı olursanız sevinirim .

 292. sakineh dedi ki:

  istanbul esenyurt

 293. Neslihan dedi ki:

  Merhaba kocaelinde yaşıyorum ekibim de var paketleme işi için dönüş sağlarsanız sevinirim.

 294. gamze dedi ki:

  istanbul şişli acil ek is ihtiyacim var

 295. inci dedi ki:

  öğrenciyiz işe ihtiyacımız var yardımcı olur musunuz geri dönüş yapın lütfen

 296. barış çiçek dedi ki:

  merhaba istanbul esenyurtta oturuyorum öğrenciyim bu işi yapmak istiyorum

 297. nurten dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum ne olur dönüş yapın tuzla/istanbul

  1. Özlem dedi ki:

   Giresunda yaşıyorum evde yapmak için iş arıyrum bu işi yapmak istiyorum

 298. Ömer dedi ki:

  Öğrenciyim evde paketleme işi yapmak istiyorum. İstanbul/kağıthane/sarıyer…

 299. FIRAT dedi ki:

  PAKETLEME İŞİ İSTİYORUM
  ÇOK ACİL

 300. Merve anar dedi ki:

  Merhabalar ben Eskişehir den Çorap paketleme işini istiyorum çok hızlı ve seri çalışırım hiç bir sıkıntı olmaz gününde yetiştitirim bir problem çıkmaz işe çok ihtiyacım var

 301. Sevgi dedi ki:

  Zonguldak merkezde yaşıyorum evde iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 302. Perize dedi ki:

  Evde sabun işi yapmak istiyorum İstanbul’da oturuyorum bu işe ihtiyacım var doenrseniz sevinirm

 303. Büşra Demirci dedi ki:

  Istanbul zeytinburnunda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum evime destek olmak için yardımcı olursanız sevinirim

 304. sema dedi ki:

  her türlü paketleme işi yaparım. Bandırma da oturuyorum. Sizden haber bekliyorum.

 305. ceren dedi ki:

  istanbul şişlide oturuyorum paketleme işi yapmak istoyorum elim pratikdir kısa zamanda dönüş yapmanizi rica ediyorum

 306. LEYLA dedi ki:

  Merhaba ben paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız çok memnun olurum

 307. TUĞÇE ALBAYRAK dedi ki:

  merhabalar,
  istanbul sultanbeyli de oturuyorum. evde paketleme işi yapmak istiyorum. numaram 053**207*

 308. Hanife Şen dedi ki:

  Kırklareli Lüleburgaz da oturuyorum evde bol bol vaktim oluyor lütfen geri dönüş yapın bu işe ihtiyacım var

 309. Ayşegül dedi ki:

  Konya ereğli

  1. Zeynep dedi ki:

   Merhaba bayanlar evden çalışarak ek gelir imkanı için bana ulaşın lütfen🙏

   1. tugce dedi ki:

    Tugce ben istanbuldan yaziyorum bu tarz paketleme isi mi veriyosunuz acaba

   2. Betül dedi ki:

    Zeynep hanım ben ek iş istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

   3. tuğba dedi ki:

    Merhaba evde iş yapmak istiyorum bilgi verebilirmisiniz İstanbulda yaşıyorum

   4. nergis dedi ki:

    lütfen yardımcı olurmusunuz

   5. Aysegul dedi ki:

    Ben evden iş yapmak istiyorum yarımcı olun lütfen

   6. Emel dedi ki:

    antalya merkez

    1. Şeyma dedi ki:

     Evde iş yapmak istiyorum

   7. Yasemin şahin dedi ki:

    Merhaba ben Yasemin Şahin istanbul tuzla da yaşıyorum bu işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

    1. ayşenur erel dedi ki:

     bende istiyorum sakarya adapazarı

 310. Nursel dedi ki:

  ben adapazari yeni kent evren mahallesinde oturuyorum cevrende arkadaslarim var kurdan paketleme isini istiyorum

 311. Neslihan dedi ki:

  İzmir’de ikamet ediyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim

 312. nisanur dedi ki:

  acil dünüş yapın lütfen ise ihtyacim var

 313. Dicle nur durgun dedi ki:

  İstanbul sancaktepe yenidoganda oturuyorum evden paketleme isi yapmak istiyorum

  1. Hande dedi ki:

   3 kisiyiz evde paketleme işi almak istiyorum İstanbul bagcılar da oturuyorum yardımcı olursanız sevinirim daha onceden de deneyimimiz vardır

 314. muharrem karpuz dedi ki:

  Merhaba lar ben ankara sincanda oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum bu işe çok ihtiyacımız var

 315. eda dedi ki:

  samsun canikten evde paketleme işiyle ilgili bilgi almak istitorum.

 316. dicle dedi ki:

  istanbulda eşiktaşta ikamet etmekteyim hemen hemen hepsini yapmaktayım çok isterim çalışmak annemde ev hanımı oda çalışmak ister

 317. Tugba dedi ki:

  Ankarada yasiyorum. Evde herturlu paketleme isi yapabilirim elim hizlidir. Lutfen acil.ise ihtiyacim var donus yaparsaniz sevinirim

 318. Özge Aşkın dedi ki:

  Evde pipet paketleme işi yapmak istiyorum. Üsküdar Pazarbaşında oturuyorum. Ek işe ihityacım var Dönüşlerinizi bekliyorum

 319. sanem dedi ki:

  istanbul bahçelievlerde oturuyorum paketleme işi arıyorum ilanlarda olan hemen hemen tüm paketlemeleri yapabilirim

 320. Yaren dedi ki:

  İstanbul
  Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 321. Müfide akak dedi ki:

  Müfide akak Mardin kızıltepede oturuyorum esim bir kaza gecirdi iki kulagıda sagır oldu 1 yıldır çalışamıyor Bn el işi yaparak geçim sağlıyorum ama yeterli degil borçlarım var evde bu işi yaparak hem onların yanında olacam hemde borçlarımı ödeyecem lütfen bana ulaşın paketleme işi ne olursa olsun yaparım 6 7 kişiyiz grup var cok çalışırız lütfen

 322. Selda dedi ki:

  Izmir buca da oturuyorum eve ek is ariyorum

 323. Pınar dedi ki:

  İşe ihtiyacım var maddi yönden iyi değilim banada iş verirseniz sevinirim

 324. Esin dedi ki:

  Evdw ek ıs arıyorum lutfeb donus sglyn

 325. Ebru EROL dedi ki:

  Mrb 6 kişiyiz evde yapabileceğimiz her türlü paketleme montaj işi istiyoruz yardımcı olup dönüş saglarmisiniz

 326. Zeynep dedi ki:

  kartal cevizlide oturuyorum her turlu isi yaparim acil ise ihtiyacim var

 327. Oğulnur dedi ki:

  Paketleme işini yapabilirim. Yenibosnada oturuyorum.

 328. Kadriye balıkçın dedi ki:

  Merhabalar şanlıurfada yaşıyorum işe ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler

 329. Duygu dedi ki:

  Ankara /sincan
  Bu işi yapabilirim geri dönüş yapabilirseniz memnun olurum

 330. Demet dedi ki:

  Istanbul 4.levante 24 yaşında 2 çocuk annesiyim evde paketleme işi arıyorum acil

 331. Özlem dedi ki:

  Istanbul ümraniye evde paketleme işi yapmak istiyorum

 332. Tuğba süzen dedi ki:

  İstanbul Ataşehir de oturmaktayım daha önce yumoş paketleme yaptım hızlı ve pratiğimdir işleri zamanın da yetiştireceğime inanıyorum. Eğer bu paletleme de olursa 5 kişi yapmayı planlıyoruz.

 333. Gamze dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum aciliyeti var lütfen iletişime geçermisiniz

 334. Neşe dedi ki:

  Muğla dalaman

 335. Aysegul dedi ki:

  Bebeğim var evde ise ihtiyacım var

 336. Sevilay dedi ki:

  Ev hanimiyim ihtiyaclarimi karsilayabilmek için iş ariyorum dönüş yaparsaniz sevinirim

 337. Gülay Bakırcı dedi ki:

  İstanbul Avcılar’da oturuyorum evde yapabileceğim paketleme işi istiyorum.

 338. Sibel yilmaz dedi ki:

  Bursa niluferde oturuyorum evde paketleme isi istiyorum yardimci olur musuniz hic donus yapılmıyor

 339. Selver Şengüler dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 340. Saadet Kandemir dedi ki:

  Çok yazdım acaba gören varmı??? Evden Paketleme işi istiyorum. Üç çocuğum var masraflarını karşılamam gerekiyor.
  Cevap bekliyorum

 341. Necla söylemez dedi ki:

  Is ariorum

 342. brcm dedi ki:

  Elim hızlıdır bu işe başvurmak istiyorum.

 343. Kardelen dedi ki:

  İZMİR MENDERES TE İKAMET EDİYORUM DAHA ÖNCE DE PAKETLEME İSİ YAPTIK ANLAŞTIĞIMIZ FİRMA ÖDEMEDE SIKINTI YAŞADIĞI İÇİN BAŞKA FİRMALARI DENEMEK İSTİYORUZ 6 KİŞİLİK EKİBİM VAR ACİL DÖNÜŞ YAPARSANIZ SEVİNİRİM

 344. Ahmet .fatma dedi ki:

  Bursa yildirim .gokderede oturuyoruz eşimle birlikte her türlü paketleme isi yapariz donerseniz sevinirim .

 345. Hürmet dedi ki:

  İzmir bayındırda oturuyorum her şekil paketleme işlemi yapabilirim

  1. Pınar GÖKGÖZ dedi ki:

   Lütfen yardımcı olun corum merkez de oturuyom paketleme işi yapabilirim zamanında teslim ederim

 346. Recep hilal dedi ki:

  Her türlü paket işi yapabilirim bu işe ihtiyacım var

 347. Gülsüm Demir dedi ki:

  Merhabalar ben sabahtan akşama adar evde olan bir işsizim evde bana yardım edebilecek 4 kişi daha var onların da yardımıyla bu işi titizliklee ve süratle yapabileceğimden eminim, cevabınızı 4 gözle bekleyeceğim, iyi günler

 348. Karanfil yuksel dedi ki:

  Ankara sincanda oturuyom evde kalem paketleme işi arıyorum

  1. Zahide aksoy dedi ki:

   Durumumuz çok kötü borcum var çocuklarımın ihtiyacını karşılamak istiyorum evime katkı sağlamak istiyorum lütfen yardımcı olun her işi yaparım elim hızlıdır

 349. süheyla dedi ki:

  Meraba ben süheyla mardin midyatta oturuyorum ev hanimiyim is almak istiyorum lutfen bekliyorum cok ihtiyacim var her turlu paketleme yapabilirim

 350. Elif dedi ki:

  Ankara sincan da oturuyorum ev hanimiyim

 351. Muhammed emin Sarıkaya dedi ki:

  İstanbul Ümraniye paketleme işi istiyorum

 352. Sehriban dedi ki:

  Lütfen hemen olası bana gerçekten ihtiyacım var aydın nazili

 353. ayşegül şahin dedi ki:

  Ankara mamak da site sakinleri tarafından evde herhangi bir iş arıyoruz dönüş yaparsanız seviniriz

 354. Yasemin Okur dedi ki:

  Merhaba Istanbul Pendikte oturuyorum evde ek ise ihtiyacim var lütfen geri dönüş yapin bütün paketleme işlerini yapabilirdim

 355. G.b dedi ki:

  Evde katkida bulunmak istiyorum duzce merkez

 356. Beste dedi ki:

  Paketleme işi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 357. Rukiye sancak dedi ki:

  Merhaba,
  Eşime destek olmak ve boş vaktimi değerlendirmek için evde paketleme işi yapmak istiyorum,yardımcı olursanız çok memnun olurum,şimdiden teşekkürler.
  İstanbul arnavutköy

 358. Büşra dedi ki:

  Ankara mamakta oturuyorum ev hanımıyım ihtycim var lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim evde paketleme isi istyrum

 359. Atiye dedi ki:

  Konya meram da yaşıyoruz 3 kişiyiz paketleme işi istiyoruz dönerseniz sevinirim

 360. Gülşen aydın dedi ki:

  Ataşehir de oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum

 361. Ayşe kaya dedi ki:

  Merhabalar ben Konya’dan yazıyorum evde mum paketleme işi almak istiyorum

 362. Yeliz dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum izmirde oturuyorum.

  Teşekkürler

 363. meryemce dedi ki:

  bursa yıldırımda oturuyorum . ekibim ile ürün paketleme işini yapabiliriz. geri dönüş yaparsanız seviniriz

 364. Afife Emir dedi ki:

  Ek işe ihtiyacım çok fazla. Lütfen yardımcı olurmusunuz. İstanbul esenyurtta oturuyorum. 28 yaşındayım. Ev hanıkıyım.

 365. Afife Emir dedi ki:

  Ek işe ihtiyacım çok fazla. Lütfen yardımcı olurmusunuz. İstanbul esenyurtta oturuyorum. 28 yaşındayım. Ev hanıkıyım.

 366. nagihan dedi ki:

  istanbul ümraniyede oturuyorum her türlü paketleme işini yaparım

 367. info dedi ki:

  merhaba, 5 güvenlik görevlisi, 10 kamyon şoförü, 7 sürücü görevlisi, 10 hemşire ve 15 diğer idari görevli memuru ve katip acilen gerekli mi?
  1.200 Dolar ile 3.500 Dolar arasında değişen ücretler ve ödenekler dahil edilmemiş ve belirtilmemiştir ancak ülkeler ve şirketler arasında farklılık göstermektedir.
  Herhangi bir işle ilgileniyorsanız bizimle iletişime geçin.

 368. tuğce dedi ki:

  Yalova armutlu da yaşıyorum vaktim hep bos geciyo ise ihtiyacım var yardimci olursaniz sevinirim

 369. Revsan dedi ki:

  Mrh evde işe ihtiyacım var bursa osman gazide oturuyorum lütfen dönüş yapın

 370. Nalan Mavi dedi ki:

  İyi akşamlar evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim Gaziantep/Şehitkamil

 371. B.A dedi ki:

  Merhaba firmaların bilgilerini verebilseniz keşke internette böyle fikirler çok ama iş bulmak veya geri dönüş alabilmek çok zor eğer burdan gören firmalar varsa İstanbul /yenibosna da evde yapabilceğim iş arıyorum

 372. Fatma dedi ki:

  Merhabalar İstanbul Kartalda ikamet etmekteyim . Ek iş yapmak istiyorum geri dönüş sağlarsanız sevinirim teşekkür ederim .

 373. Büşra cengiz dedi ki:

  Merhabalr ben büşra 22 yaşındayım ekibim var kendimede güveniyorum evliyim çocuğum yok rahatlıkla güvene bilirisnz titiz çalışırım elim hızlıdır işe ihtiyacm var geri dönüş yaparsanz memnun olurum ( paketleme işlerinin hepsi ile ilgileniyorum. )🤗

 374. Meliha dedi ki:

  Ankara da yaşıyorum iki kişiyiz elimiz hızlıdır acil işe ihtiyacımız var geri dönüş yaparsanız sevinirim

 375. Emel düşünür dedi ki:

  Ev masraflarına katkı olsun diye evde paketleme işi yapmak istiyorum mersin

  1. Büşra dedi ki:

   Kardeşim geri dönüş oldumu

 376. Zennure gül dedi ki:

  Evde 2 kişiyiz ve gün içinde müsaitiz paketleme işini rahatlıkla yapabiliriz İstanbul Beylikdüzü’nde oturuyoruz

 377. nagihan saltay uzun dedi ki:

  istanbul beylikdüzü

 378. Selma dedi ki:

  Evde paketleme işi.ankara Mamak ta oturuyorum.acil işe ihtiyacım var eliniz kalabalık her iß yapabiliriz

 379. Paketleme işi dedi ki:

  Pipetleme işini istiyorum öğrenciyim ihtiyacım var

 380. zehra coskun dedi ki:

  Bursa osmangazıde oturuyoruz evde paketleme istiyoruz.

 381. Fatma kaya dedi ki:

  Aydın Didim’de yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz

 382. Şeyda dedi ki:

  Eşimle birlikte paketleme işi yapabiliriz

 383. Öznur Yağcı dedi ki:

  Merhaba ben İstanbul Pendik’te yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 384. Erdi dedi ki:

  Bursa yıldırım

 385. Hatice dedi ki:

  merhaba istanbul Güngörende ikamet ediyorum 3 kişiyiz düzgün ve hızlı çalışırız günün de teslim ederiz evde paketleme işi yapmak istiyoruz

 386. Rukiye dedi ki:

  iyaksamlar sincanda ikamet ediyorum her turlu paketlme isi yapabilirim iki cocuk anesiyim acil ise ihtycim var lutfen geri donud yaprsaniz sevinirim

 387. Seyit Dinçdemir dedi ki:

  Evde paketleme işine eşimle birlikte zamanında titiz bir şekilde eksiksiz teslim edeceğimizden kuşkunuz olmasın Ankara

 388. FİDAN BİNGÖL dedi ki:

  evde paketleme işi İstanbul sanvaktepe

 389. Saliha dedi ki:

  bursa osmangazide oturuyorum sabun paketleme işi yapmak istiyorum

 390. Gönül tuns dedi ki:

  Bingöl de on kişilik ekibim var paketleme işiyle ilgileniyoruz

 391. Serap dedi ki:

  Tekirdağ Çerkezköy karaağaç oturuyorum çok acil işe ihtiyacım var sizden ricam bana yardımcı olabilir misiniz lütfen

 392. Elif dedi ki:

  Merhaba Adapazarından, evde çorap paketleme istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 393. Mehmet dedi ki:

  Istanbul kağıthanede oturuyorum
  Pipet: plastik bardak: mum: kürdan paketleme
  Islerini yaparım

 394. Meryem dedi ki:

  Evde Çorap paketleme isi yapmak istiyorum ikamet istanbul ümraniye dudullu bölgesindeyim

 395. Gül dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum ihtiyacım var ltf geri dönüş yaparsanız sevinirim tşkler

 396. eray adak dedi ki:

  izmirde oturuyorum vaktimin boş zamanında paketleme yapmak istiyorum eşime destek amaçlı. bana dönerseniz çok sevinirim

 397. Ömer kurukavak dedi ki:

  İstanbul Bağcılar da oturuyorum evde paketleme işini alıp da teslim de edebilirim geri dönüş yaparsanız…

 398. Hatice dedi ki:

  istanbul Güngörende ikamet ediyorum elim hızlıdır paraya ihtiyacım var paketleme işi istiyorum lütfen geri dönüş yapın

 399. ARDA ÇEVİK dedi ki:

  3 seri kişiden oluşan çok çalışan bir grubumuz var . Bursa/Yıldırım

 400. Başak Sezen dedi ki:

  İstanbul Anadolu yakasında bu işi alabilirim 6 kişilik ekibim var maksimum üretim garanti.. sezen.bas

 401. Aysun dedi ki:

  Hakkarı merkezde ıkamet ediyorum tıtızlıkle paketleme işini yaparm

 402. Başak Sezen dedi ki:

  Istanbul Anadolu yakası, maltepe ilçesindeyim el becerisi gerektiren hertürlü işde maksimum üretim garanti veriyorum.. fason iş verenler iletisime geçsin lütfen..

 403. döne dedi ki:

  dört kişilik gurubuz titilikle ve hızlı iş yapılır lutfen geri dönüş yapın sandıklı afyonkarahisarda oturuyoruz

 404. uğur dedi ki:

  paket işi arıyorum öğrenciyim… bodrumda oturuyorum

 405. Tuğba dedi ki:

  Merhaba İzmir’de ikamet ediyorum bu işe ihtiyacım var dönüşünüzü bekliyorum ayrıca 4 arkadaşım daha varını işi yapmak isteyen

 406. Merve dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum. Olabildiğince temiz ve hızlı bir şekilde teslim edebilirim. Yardımcı olabilirsiniz sevinirim.

 407. abdullah dedi ki:

  Osmaniye ve ceyhanda 4 kişilik bir grubuz her türlü paketleme işini hızlı ve düzenli bir şekilde yapabiliriz. Bu işe ihtiyacımız var. Dönerseniz seviniriz.

 408. Rojin barlık dedi ki:

  Mrb ben evde paketleme işi istiyorum eşim askerde kızım 3 yaşında elim hızlıdır lütfen yardımcı olurmusunuz..

 409. Özlem dedi ki:

  İstabulda yaşıyorum her hagi iş olur ben ve 7 işiyiz

 410. Kardelen dedi ki:

  Eskisehirde okuyoruz 3 kişiyiz hizli ve zamaninda teslimat yapabiliriz lutfen iletişime geçin

 411. Esra Bektaş dedi ki:

  Evde paketleme işine ayıracak vaktim oldukça fazla kendime güvenim tam

 412. filiz tunç dedi ki:

  Sultangazi esentepede oturoyum ihtiyacım var paketleme işi yaparım elim yatkin borcum var sabun paketleme tüm paketleme işi yaparım farketmiyor lutfen yardımcı olun bana çok ihtiyacim var

 413. Tuba ALay dedi ki:

  Sakarya karasu da 70 kişilik grubum var sabun paketleme işini istiyoruz sayımız git gide artıyor

 414. Nisa Kaya dedi ki:

  Şimdilik 8 kişilik bir ekibim var ve paketleme islerini en hizli şekilde hatasız olarak teslim edebiliriz .
  Lütfen iletişime geçin.

 415. Esra Bektaş dedi ki:

  Evde paketleme işi yapabilecek durumdayım Istanbul ümraniye de oturuyorum

  1. Ümit karasakal dedi ki:

   Paketleme işi için dönüş yapan oluyor mu acaba bende bu tarz düşünüyorum da veren oluyormu

 416. Murat dedi ki:

  Izmir buca da oturuyorum eşimle birlikte mum ve bardak paketleme işi yapmak istiyorum

 417. Özkan Özbakır dedi ki:

  Esimle birlikte Ümraniye deki evimizde paketleme işi yapmak istiyoruz

 418. Selin tuncay dedi ki:

  Bu islerin hepsini yaparım istanbul da yaşıyorum lütfen geri donus yapin

 419. Paketleme dedi ki:

  Bende istiyorum katolok hariç her türlü pake işi yapıyoruz ekibiz 6 kişilik iş ayırmıyoruz sakarya feizlide oturuyorz

  1. Feride dedi ki:

   Açil işe ihtiyacim var yardimci Olin.istanbulda oturyorum Mecidiyekoyde

 420. Paketleme etiket boncuk dedi ki:

  Acil işe ihtiyacım var yardımcı olun İstanbul sultanbeyli de oturuyorum

 421. her turlu paketleme dedi ki:

  calisacak vaktim cok engelim yok elim cabuk ve beceriklidir evde yapilmasi yeterlidir paketlenecek urunun onemi yoktur hepsini yapabilirim .tesekkurler

 422. Paketleme dedi ki:

  Merhaba adım Gözde Yalçın. Muğla Ortaca da ikamet ediyorum. 38 yaşında 2 çocuk annesiyim. Oğlum 3. Sınıfa gidiyor kızım 4 yaşında. Paketleme işlerinize talibim. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 423. Hangisi olursa dedi ki:

  Samsun atakum

 424. paketleme işi dedi ki:

  merhaba. evde ek iş yapmak istiyorum. kocaeli gebzede ikamet ediyorum. yardımcı olursanız sevinirim

 425. Corap vepibetbaketleme dedi ki:

  Evde corapve pibet paketlem isi itiyorum bigili yerlerde cevap bekloyoru

 426. Paketleme dedi ki:

  Ekipte kurarim cevap

 427. Sabun veya mum paketleme olabilir dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız çok memnun olurum🙏

 428. Evde paketleme dedi ki:

  Ankara sincanda otrym bende evde paketleme işi istyrm

 429. Emirhan dedi ki:

  İzmir/çiğli
  10 öğrenciyiz maddi kaynaklardan dolayı yapmak istiyoruz

 430. Aysun ay dedi ki:

  Yer Ataşehir bende yapmak istiyorum yardımcı olurmusunız

 431. aziz dedi ki:

  istanbul kağıthane de oturyorum evde paketleme yapabileceğim iş arıyorum azizar ulaşabilirsiniz

 432. yesmina dedi ki:

  sabun paketleme mum paketleme kürdan gibi işi arıyorum yardımcı olursanız sevınırim izmir

 433. Elif dedi ki:

  Merhaba evde işe çok ihtiyacım var yardımcı olur musunuz lütfen istanbul esenyurt oturuyorum

 434. Aslıhan dedi ki:

  Evde kürdan paketleme işi arıyorum

 435. Busra dedi ki:

  Afyonun ilçelerine veriyor musunuz paketleme işi

 436. Ferdiye dedi ki:

  İstanbul Fatih

 437. Ferdiye dedi ki:

  İstanbul Fatih Kocamustafapaşa da ikamet etmekteyim sabun veya herhangi bir paketleme işi yapmak istiyorum şimdiden teşekkür ederim😉

  1. FERİDE dedi ki:

   İzmir’den paketleme işi arıyorum.

 438. ceren dedi ki:

  ceren ankara sincanda oturuyorum

 439. Nesibe dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim işe çok ihtiyacım var Ankara /Etimesgut

 440. kawther Rajap dedi ki:

  Evde çalışmak istiyorum, bana yardım edebilir misin?

 441. Nihal Duman dedi ki:

  Hangisi olursa

 442. Sevcan dedi ki:

  Hemen hemen hepsini yapabilirim ANTALYA kepez oturuyorum dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Elif dedi ki:

   Merhabalar acil işe ihtiyacım var. Kız meslek lisesi mezunuyum. Her türlü el becerisi olan işleri kolaylıkla yaparım. Bulunduğum yerde evde iş yapmak isteyen çok tanıdığım var. Bu yüzden dağıtımda yapabilirim.

 443. Sumeyye dedi ki:

  Istanbul esenyurtta oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum. Bunu defalarca.denedim olmadi. Son kez buraya yazıyorum çok umudunda yok donrceginizden ama son bir kez daha şansımı deniyorum.

 444. Ilknur Bayram dedi ki:

  Ankara demetevlerde ikamet etmekteyim bu ise ihtiyacım var dönerseniz memnun olurum vaktimin çoğu zamanı boş geçmekte bu yüzden eşime destek olmak istiyorum

  1. Maria dedi ki:

   Merhaba istambul kavacikta oturyorum evde ek iş yapmak istemiyorum. Umerim geri dyonuş yaparsiniz

  2. Kübra Nur dedi ki:

   Istanbul/Ümraniye-Armağanevler de oturuyorum. 25 yaşındayım elim hızlıdır.Evde paketleme,süsleme,boncuk işleri arıyorum.

   1. Buse hancı dedi ki:

    Manisa sarıgöldeyiz ekip olarak iş yapmak istiyoruz düzenli ve titiz şekilde çalışırız. Mutlaka geri dönüş bekliyoruz. Buse hancıpaketleme montaj her iş olur

 445. filiz türk dedi ki:

  Samsun bafra

  1. Tugce dedi ki:

   Merhaba Ankara Yenikentte ikamet etmekteyim. Eşim tek.maas ile çalıştığı icin ona destek olmak.istiyorum. Eşim ve binadaki komşularımız ile birlikte paketleme.isini kolaylıkla yapabileceğimizi düşünüyorum.

   S

   1. Hatice Dilmeç dedi ki:

    Paketleme boncuk işi arıyorum Gaziosmanpaşa küçükköyde oturuyorum

    1. Zikriye dedi ki:

     Eve ek is yapmak istiyorum paketleme katlama susleme hangisi olrsa ekibimde var hem dagitma hem yapmak icim bilgi lutfffeeeen

   2. Sevil dedi ki:

    Mersin merkezde oturuyorum evde kürdan,mum,plastik bardak,çorap,pipet paketleme ne olsa yaparım hizliyimdir çok ihtiyacım var tek maaşa bakıyoruz çocuk okutuyorum lutfen

Sayfa başına git