Dükkan Açmak

Evde Kına Paketleme İşi Nasıl Yapılır ? 2020

Evde Kına Paketleme İşi Nasıl Yapılır ? 2020

Kına önü arkası kesilmeyen, düğünlerin değişmez parçasıdır. Evlenme düğünlerinde gelinlere ve damatlara, sünnet çocuklarına , askere gidecek olan gençlere kına yakılmak zorundadır. Bu bir Türk geleneğidir.  Kınasız gelin, damat, asker mi olurmuş hiç ? İstediğiniz kadar ben sevmiyorum, kokusu beni rahatsız ediyor diyebilirsiniz. O kına yakılacak arkadaşlar kaçış yok 🙂 Kına her zaman kullanılan bir malzeme olduğu için bunun işini yapmanın da getirisi elbette ki yüksek olacaktır. Evde yapabileceğiniz işler arasında hem zevkli hem kazançlı bir iş sayılabilir kına paketleme işi. Özellikle çalışmayan bayanlar için evde oturduklarında sıkılmamaları ve kendi paralarını kazanabilmeleri için gayet mantıklı bir iştir. Hem evinizde rahat rahat işinizi yapabileceğiniz hem de diğer işlerine vakit ayırabileceğiniz avantajlı bir meslek. Peki malzemeleri nerelerden tedarik edebilirim ? Hangi malzemeler kullanılmalıdır ? İç malzemesini ne kadar koymalıyım ? Yaptığımız paketli kınaları insanlara nasıl ulaştırabiliriz ? Kına paketleme işi bana ne kadar para kazandırır ? Harcadığımdan fazlasını kazanabilir miyim ? Hadi gelin bunların hepsinin cevabına birlikte bakalım.

Öncelikle bu işin nasıl yapıldığını öğrenmeli, bu konular hakkında bilgi edinmeli, hem uygun hem de kaliteli malzemeleri tedarik etmelisiniz. Bunlar ile ilgili videolar izleyebilir ya da bu işi yapan birilerinden bilgi alabilirsiniz. Tabi yeterli bilgiyi verirler ise. Çünkü kimse rakiplerinin çoğalmasını istemez. 🙂 Ama ben bu konuda sizin bilgi edinmenize yardımcı olabilirim. Çünkü ben bu işi yapmadığım için sizlere rakip değilim. 🙂 Öncelikle kına paketleme için gerekli olabilecek malzemeleri nerelerden tedarik edebileceğimize bakalım ;

evde-kına-paketleme

Evde kına paketleme

Hemen hemen çoğu ilde ve ilçede kına paketleme işi için imkan sunan firmalar vardır. Bu işe başladığınızda firmanın sağladığı koşullara göre maaş sahibi olursunuz. Bu firmalar size kınayı ve diğer malzemeleri paketli ve bütün olarak gönderirler. Sizden istenilen boyutlarda ve kınayı adet haline getirmeniz istenir. İçine koyacağınız kınadan dışındaki malzemenin boyuna kadar firma karar verir. Mesela kına gramına 30 gr deniyorsa onu o şekilde yapmak zorundasınızdır. Bunun için de bir teraziye ihtiyacınız vardır. Bazı firmalar bunu da kendisi tedarik ederken bazıları sizden tedarik etmenizi ister. Adet olarak ne kadar eksiksiz ve hızlı bir şekilde yaparsanız çalıştığınız firma sizden o kadar memnun kalır ve işinizin devamlılığı artar. Evden çalışacağınız için firmanın hiçbir koşulu olmamakla beraber yapabileceğini düşünen her yaş grubu bu işte çalışabilir. Bir kına paketine konulması gereken miktar firmalarca belirlenir. Her firma için aynı olmamakla beraber kına boyutuna ve şekline göre de farklılık gösterebilir.

 1. Sosyal medya üzerinden ( facebook ) firma olarak değil fason üretim ( Üretim yapan bir firmanın üretim yapmak isteyen başka bir firmaya şahsi istekleri doğrultusunda ürün üretimi yaptırması ) adı altında çalışan şahsi firmalara başvurabilirsiniz. Her il veya ilçeye iş imkanı sunabiliyorlar. Alta vereceğim linkden ulaşabilirsiniz.

2- Ya da internet siteleri aracılığı ile bulunduğunuz il neresi ise bu işi yapan firmaları bularak oralara başvurabilirsiniz.

3- Hiçbirini yapmayacağım malzemelerini kendim alarak kendi işimi kendim kurmak istiyorum diyorsanız onun için de gerekli malzemeleri şuraya bırakacağım. Fakat bir firma ile çalışmanız her zaman için size kolaylık sağlar ve gelirinizi daha yüksek tutmanıza yardımcı olur. Bir firmaya bağlı çalışmanın size sağlayacağı bir sürü avantaj vardır. İçine koyulacak kınadan, dışını paketleyeceğiniz süse, dışını paketleyeceğiniz süsten tutun silikonuna kadar firma malzemeleri sizin için tedarik eder. Paranızı kazanırken atıyorum, kazandım ama zaten 200 300 lirası malzemeye gidecek derdi olmaz. Yapabileceğiniz kadar kına alırsınız ve aldığınız adet kadar size fiyat biçerler. Yaptığınız ürün kadar kazancınız olur. Bu sizin elinizin becerisine ve hızına kalmıştır.

Gerekli malzemeler şunlardır; 

 • Kına
 • Paketleme için kutu
 • Farklı renklerde ve şekillerde tül
 • Tüllerle yaptıysanız bunları bağlamak için ip
 • Hepsini aynı ölçüde yapmak için hassas terazi
 • Silikon
 • Daha farklı şekillerde yapmak isterseniz keçe kağıtları
 • Hazır olarak alabileceğiniz görsel içerikli malzemeler
 • Yazılar yazabileceğiniz renkli kartonlar
 • Süslemek için renkli tüğler
 • Kınanın boyutuna göre ince veya kalın kurdela
 • Kadife kumaş
 • Yapıştırıcı
 • Süslemek için boncuklar veya renkli çiçekler

Kına paketleri zevkinize ve düğün konseptine göre farklılık gösterebilir. Genel anlamda evde kendiniz bir firmaya başvurmadan bu işi yapmak istiyorsanız gerekli genel malzemeler bunlardır. Eğer bir firmaya başvurarak firmaya bağlı çalışırsanız konsepte göre onlar size nasıl yapmanız gerektiğini anlatacaklar ve gerekli malzemeleri kargo yoluyla göndereceklerdir. Bunları kendiniz yapmak isterseniz bulunduğunuz şehirdeki tuhafiyelerden, kırtasiyelerden, organizasyon dükkanlarından veya bütün malzemeleri internet üzerinden online alabilirsiniz. Ürünleri toplu olarak tedarik etmek size her zaman daha ucuza gelecektir. Belirli bir yerle anlaşmanız durumunda toptan fiyatına alacağınız için kampanyalı fiyattan almanız mümkün olacaktır. Tabi ki bir firmaya bağlı olarak çalışıyorsanız bunların hiçbirine gerek kalmayacaktır. Firma size insiyatifine göre 1 ya da 2 ay deneme süreci verecektir. Bu süreç sonunda sizinle devam etmek veya etmemek konusunda karar verilecektir. Bu iş için maaşınızı kendiniz belirlersiniz 600 TL’den başlayıp 2500 TL’ye kadar yükseltebilirsiniz. O ay ne kadar çalışırsanız onu alırsınız. Yaniii ne kadar ekmek o kadar köfte mantığıyla çalışılır. 🙂

kına-için-gerekli-malzemeler

Kına için gerekli malzemeler

Yaptığımız Kına Paketlerini Hangi Yollarla Nerelere Satabiliriz ?

Eğer bu işi evimizde yapmayı planlıyor isek gerekli malzemeleri tedarik ettikten sonra işlemlere başlayabilirsiniz. Bu işi tek başınıza üstesinden gelemeyebilirsiniz akrabalarınızdan, arkadaşlarınızdan veya aile bireylerinden yardım alabilirsiniz. Yani kendinize bir ortak seçebilirsiniz. Ürünlerinizi hazırlayarak resimlerini, fiyatlarını sosyal medya aracılığıyla veya internet aracılığıyla insanlarla  paylaşabilir kazanç sağlayabilirsiniz. Diğer bir seçenek olarak ise yaptığınız örneklerden pazara stant tarzı bir yer kurarak orada sergileyebilir veya insanların aktif olarak gittiği yerlerden ricada bulunarak oralara birkaç örnek bırakabilirsiniz. Veya arkadaşlarınızdan ricalarda bulunarak kendilerine örnek resimler vererek veya örnek kına paketleri hazırlayarak gittikleri yerlerde birileri ile paylaşmalarını isteyerek, adınızı ve işinizi kulaktan kulağa duyurabilir bu şekilde satışını sağlayabilirsiniz.

Düğün Konseptine Göre Örnek Kına Paketi Çeşitleri

Bir evlenme düğünü için hazırlanan kına paketi ile diğer konseptler birbirinden çok farklıdır. Evlenme kınaları bazen kişilerin isteklerine göre çeşitlilik gösterebilir. Kişinin kafasında tasarladığı kına paketini de yapmak zorunda kalabilirsiniz. Örnek evlilik kına paketi resimlerine şöyle bakabiliriz;

kına-paketi-3

Kese şeklinde kına modeli

En kolay kına modellerinden biridir. Yeterli kumaşı alarak eşit parçalara böldükten sonra içine yeterli kınayı koyarak kapatabilirsiniz. Daha sonra üzerine kumaşın renginin üzerine çok sırıtmayacak benzer kumaşlardan parçalarla yaparak bağlayabilirsiniz. En son olarak da keçe kağıtlarından küçük kalpler keserek kına paketinize renk katıp model yapabilirsiniz.

kına-paketi1

Karton kutulardan renkli gelin damat kınası

Bu modelde karton kutuları hazır alabilirsiniz. Karton kutular muhtemelen katlanmamış ve düz karton şeklinde gelir. Siz bu kartonları belirli katlama çizgilerinden katlayarak bu haline getirebilir daha sonra içine kınayı yerleştirebilirsiniz. Yapımı kolay görüntüsü çok hoş bir modeldir.

kına-paketi2

kına elbisesi modelinde kına paketi

Bu modeli ister kalın karton ile ister keçe kağıdıyla yapabilirsiniz. Tabi bunun için bir kalıp edinmelisiniz. Kalıbın üstünden bu modeli kesip çıkartmalı ve resimde görülen tarzda çiçekler ve boncuklar ile süsleyebilirsiniz.

kına-pakedi4

Gelin damat kınası

Bu modelde de diğer gelin damat modelimiz gibi hazır kartonlar alabilir, bunları katlama yerlerinden katlayabilirsiniz. Bu kartonları kendiniz yapmanız pek mümkün değildir çünkü. Bir gelinin hoşuna gidebilecek modeller arasında olmaya hak kazanabilecek kına modellerinden biridir. Yapımı zor değil fakat uğraştırıcı bir model olabilir.

kaftan-kına

Kaftan şeklinde kına

Hazır şekilde alınan bu kına kesmeniz gereken şekilde olabilir veya olduğu gibi gelebilir. Sizin tek yapmanız gereken içine belirlediğiniz miktarda kına koymak olabilir. Kına gecelerinin çok tercih edilen bir modelidir.

Bunların haricinde bir de sünnet düğünleri için hazırlanan kına modelleri vardır; 

Sünnet kınaları evlilik kınalarına göre biraz daha az seçeneklidir. Model olarak diğer konseptlere göre daha azdır.  Ancak sünnet anneleri hevesli ve özenci yüksek olursa kendileri araştırıp kafalarında tasarlayıp gelirlerse öyle seçenekler çoğaltılabilir. Daha çok nazar boncuklu model çok tercih edilir. Sünnet kınası modelleri şu şekilde olabilir;

sünnet-kınası

Sünnet kınası

Bu model düğünlerde en çok kullanılan modeldir. Kutusu hazır alınması gereken kınalardandır. Siz katlama yerlerinden katlar içine kınayı koyar hazır hale getirirsiniz.

sünnetime-hoşgeldiniz

Kese şeklinde kına

Dış malzemesini hazır almanız gerekmektedir. Çünkü baskıyı kendiniz yapmanız zor olabilir. Baskı makinesi ile veya üstüne dikiş işlenerek yapılabilecek bir modeldir. Yine düğünlerin standart kına paketlerinden biridir.

masallah-sünnet-kınası

Nazar boncuklu kına paketi

Biraz yukarıdaki yazımda da bahsettiğim gibi çoğu sünnet kınası modelinde nazar boncuğu olmazsa olmazdır. Bu modelimiz de her zaman kullanılan kına paketi modelleri arasındadır. Yapımı oldukça kolay olan bu modelin de kutusunu hazır alabilir içine kınayı koyarak zımbalayabilirsiniz.

kaftan-sünnet-kınası

sünnet kınası kaftan modeli

Evlilik düğünleri için örnek gösterdiğimiz kaftan modelinin sünnet düğünleri için uyarlanan bir modelidir. Biraz zor bir model olmasından dolayı firma ile çalışanların bu modeli yapmasını daha uygun buluyorum. Çünkü tedarik edilmesi maliyetli bir ürün olmasından dolayı karınız diğerlerine göre daha az olabilir.

Asker için kına paketi modelleri bu saydıklarımız arasındaki en az seçenekli olanıdır. Çünkü asker için yapılan düğünler çoğu yerlerde erkekler arası yapıldığından kına dağıtma işlemine pek gerek duyulmaz. Bu yüzden de asker kınalarına kına paketi çok nadir yaptırılır. Seçenek azlığından dolayı asker kınası için yalnızca birkaç model bakabiliriz;

asker-kınası

Asker kınası için ay yıldızlı paket

Asker kınası için çok bir seçenek yoktur. Askerlere de kına yakılır fakat davete gelen insanlara kına paketi yerine çerez, yemek vb. şeyler dağıtılır.

Kına işi evde yapılabilecek en karlı işlerden biridir. Şimdi sizde evinizi iş alanına çevirebilir, paranızı en kolay şekilde kazanabilir, evinizde kendi çalışma saatlerinizi kendiniz oluşturabilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler ilinizde bulunan kına paketleme firmalarını araştırmak veya kendi imkanlarınız ve sermayeniz ile kendi firmanızı kurmak.

Yorumlar
 1. Semihan Şahin dedi ki:

  İstanbul Beyoğlu ilçesinde oturuyorum.Ailemle beraber işinizi yapmak istiyoruz.Geri dönüşlerinizi bekliyorum.

 2. Aleyna Nur Özkan dedi ki:

  Merhaba ben ankarada öğrenciyim ve ek ise ihtiyacım var lütfen geri dönüş yapın çok ihtiyacım var

 3. şeyda dedi ki:

  iş arıyorum antalyada yaşıyorum.

 4. Meryem dedi ki:

  mrb antalya/muratpaşa da oturuyorum lise mezunuyum pandemiden dolayi evdeyim aileme katkida bulunmak istiyorum elim hizli evde el işi işler istiyorum yardimci olursaniź cok sevinirm iyi gunler🙏🤍

 5. Zeynep dedi ki:

  öğrenciyim aileme destek olmak için istiyorum temiz titiz ve özenli çalışırım Antalya kepezde yaşıyorum 2 kişi çalışabiliriz

 6. Gamze dedi ki:

  İstanbul Ataşehir de yaşıyoruz 2 kişiyiz bu konuda deneyimliyiz daha önce bir çok firma ile çalıştık . Hızlı bir şekilde paketleme yapabiliriz . Öğrenciyiz ve fazlasıyla zamana sahibiz.

 7. Tuğba Nur Toprak dedi ki:

  Merhabalar biz evde paketleme işleri yapmak istiyoruz. 5 kişilik aileyiz üsküdar çamlıcada oturuyoruz ulaşırsanız seviniri

 8. Sümeyra dedi ki:

  Benimde ihtiyacım var cocuklardan dolayi çalişamiyorum evde paketleme işi olursa elim yatkındır yapabiliyorum bana uşasabilirmısıniz diyarbakırdan

 9. Tuğba altun dedi ki:

  3 4 kişi olarak çalışırız seri şekilde yenikentte oturuyorum ise çok ihtiyacım var

 10. Rukiye ölmez dedi ki:

  Merhaba Ankara Keçiören de yaşıyorum. Evde İş arıyorum yardımcı olur musunuz

 11. Sevin dedi ki:

  Hanimlar bi bilgi aldiniz mi bu isle ilgili

 12. Sevin dedi ki:

  Hanimlar bi bilgi aldiniz mi bu isle ilgili

 13. Tuba dedi ki:

  Diyarbakır’da oturuyorum elim yatkındır paketleme işine yardımcı olursanız sevinirim

 14. Rabiye yılmaz dedi ki:

  Mrh ben rabiye yılmaz Erzurum da yaşıyorum eşime destek olmak istiyorum elim yatkındır böyle işlere yardımcı olursanız sevinirim

  1. BURHAN dedi ki:

   Merhabalar eşimle birlikte yapacağım evde ek iş arıyorum elimiz beceriklidir ve özenli yaparız yeter ki azda olsa para kazanalım tel no

 15. Yasemin Şahin dedi ki:

  Merhaba ben Bursada oturuyorum. Evde paketleme yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim

 16. Meryem dedi ki:

  Merhaba Ankara da oturuyorum evde yapacağım iş arıyorum ev hanımıyım eşime yardım etmek için ihtiyaçım var geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 17. Seylan dedi ki:

  Merhabalar ben eski şehirde oturuyorum lütfen bu pagetleme işi varsa bende istiyorum

 18. Irem Melike MERDEŞE dedi ki:

  Irem Melike MERDEŞE Ankara Altındağ iş yapmak istiyorum buna ihtiyacım var.

 19. Ayla dedi ki:

  İstanbul Sancaktepe yenidoğan mahallesinde oturuyorum evde iş yapmak istiyorum

 20. ceylan dedi ki:

  merhaba Sakarya Adapazarı’nda oturuyorum evde yapabileceğim ne bir iş istiyorum

 21. Tuğçe aslan dedi ki:

  Merhaba aydın didimde otruyorum evde yapabileceğim ek iş aryorum acil

 22. Solmaz Atamer dedi ki:

  Merhaba öğrenciyim boş zamanlarım cok annemle yaşıyorum virüsten dolayı annem işsiz elim böyle işlere çok yatkındır aynı şekilde anneminde istenilen zamanda teslim ederiz sayısı bize kalmışsa çokca yaparız çünkü hem sevdiğimiz bir şey hemde ihtiyacımız var Kırşehir Merkezde yaşıyoruz

 23. Şerife Şerife dedi ki:

  Merhaba ben ağrıda yasiyorum paketleme iş istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 24. Suzan karağür dedi ki:

  Kına paketleme çerez paketleme savunma paketle is arayorum durumumuz çok kötü bize yardımcı olun

 25. Ali Karagür dedi ki:

  Kına paketleme mandan paketleme sabun paketleme evde iş arıyorum durumumuz çok kötü bize yardımcı olun

 26. elif diler dedi ki:

  Hatay da yaşıyorum bu işe ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

 27. Gokhan dedi ki:

  3 bayan arkadasiz eve is ariyoz allah rizadi icin is ariyom

 28. Merve dedi ki:

  Merhabalar ataşehir de oturuyorum paketleme işi arıyorum

 29. Gamze dedi ki:

  Merhaba kolay gelsin eyüpte oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum

 30. Cansu dedi ki:

  24 yasindayim universite mezunuyum Paketleme isinde calistigim bilgim var. Cok ihtiyacim var insallah geri donus olur.

 31. Esma çay dedi ki:

  Arnavutköy merkez de oturuyorum Biz ekip olarak çalısıoruz ben işi sizden alıp dağıtıp teslim ediceğim bana dönüş yaparmisinz

 32. Afak balık dedi ki:

  Ben elazgdan yazyorum devamlı ev işi isdyorum banada gönderirsiniz

 33. Fatma dedi ki:

  Evde is yapmaya cok ihtiyacim var lütfen yardimci olun

 34. Zeynep dedi ki:

  Ev hanımıyım dışarda çalışamıyorum evde bu işi yapabilirim

 35. tuğçe dedi ki:

  evlere ıs nasıl alablrm paketleme yapablırım ıhtıyacım var yarımcı olurmusnuz lütfen işe ihtıyacım var

 36. Gülsüm dedi ki:

  İzmir Buca da oturuyoruz Bu işi yapmak istiyoruz daha önce de bu işe benzer işler yaptık.Bu işi 2 kişi yapacağız dönüş yaparsanız çok mutlu oluruz iyi çalışmalar dileriz

 37. Esna nur dedi ki:

  Merhaba istanbul bağcılarda oturuyorum elim pratik ve bu işlere yatkındır bir tane kızım var ihtiyaçlarımızı karşılamak için evde devamlı çalışıcak ek iş arıyorum geri dönüş yaparsaniz çok sevinirim ekip de kurabilirim cevremde bu isi yapicak kişiler de var sevgiler…??

 38. Necla dedi ki:

  Tekirdağ şarkoy de oturuyorum.calismiyorum evdeyim.evde ise ihtiyacim var.

  1. Esma çay dedi ki:

   Lutfen bilgi alabilirmiyim

 39. Feyza Nur Kaya dedi ki:

  Bilgi alabilir miyim? İSTANBUL/ANADOLU YAKASI

 40. İnci dedi ki:

  Sakarya da oturuyorum evde her türlü işi yapabilirim boş zamanım yetirince var elim hızlıdır

  1. Merve dedi ki:

   Merhaba diyarbakırda oturuyorum paketleme işi istiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz

 41. Sedanur dedi ki:

  Bende acil paketleme yapmak istiyırum kayseri talas yaşıyorum ek iş istiyırum

 42. elif dönmez dedi ki:

  merhaba ben de bu işi yapmak istiyorum

 43. Zeynep dedi ki:

  Bende evden iş almak istiyorum lutfen bana dönüş yaparsanız sevinirim işe ihtiyacim var hemde çok

 44. Esma dedi ki:

  Diyarbakır Kayapınar da ikamet etmekteyim eşim ceza evinde bir tane küçük kızım var maddi durumum yok bu işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var yetkililer bana ulaşsın

 45. Ebru dedi ki:

  Kocaeli daticada oturuyorum evde.paketleme isi istoyorum ne olursa yaparim sorun degil acil ihtiyacim var

 46. Hatice hanım dedi ki:

  Bu işe çok ihtiyacım var şanlıurfa dan ailecek yapabiliriz

 47. Hacer dedi ki:

  İzmir mekezde yaşıyorum 2 tane lisye giden çoçuğum var onların ihtiyaçlarını karşılamak için ek iş yapmak istiyorum her işi vaktinde teslim ederim

 48. Nilgün dedi ki:

  Ev hanımıyım zamanım fazlasıyla var evime destekte bulunmak istiyorum.Canakkale merkezde ikamet etmekteyim.

 49. Dilek dedi ki:

  Silivri de ikamet ediyorum her türlü paketleme işi yaparız ailece acil işe ihtiyacımız var geri dönüş yaparsanız sevinirim

 50. Dilek dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyoruz ailece geri dönüş yaparsanız sevinirim

 51. Şerife nur olgun dedi ki:

  Evliyim bi cocugum var işe ihtiyacım var elimden her iş gelir yardımcı olun lütfen

 52. Tuba dedi ki:

  rMerhabalar ben tuba şanlıurfadan katiliyorum evde yapacağım ek iş kına paketleme boncuk dizme davetiye katlama açıkçası bütün işler gelir elimden

 53. İpek dedi ki:

  Merhaba Diyarbakir kayapinar Merkez. İşe çok ihtiyacım var. Daha oncede paketleme işini yaptım.

 54. Gamze dedi ki:

  Gerçekten işe çok ihtiyacım var lütfen geri dönüş yaparmısnız pendik esenyalıda oturuyorum elim paketleme işine yatkın ve hızlıdır

 55. Özlem ŞAHİN dedi ki:

  Merhabalar, Adana da yaşıyorum.
  Her türlü süsleme,paketleme vs işleri özenle yapar temiz bir çalışmayla teslim edebilirim.Dönüşünüzü bekliyorum, iyi çalışmalar..

 56. Ozge dedi ki:

  Bingöl/Merkez bu işe ihtiyacım var Yardımcı olun lütfen

 57. Aslı erkoşan dedi ki:

  İstanbul eyüpte ikamet ediyorum evde yapabiliceğim iş istiyorum iletişime geçerseniz sevinirim

 58. Hülya Çetinbaş dedi ki:

  İstanbul Zeytinburnu da oturuyorum corap paketleme işi istiyorum

 59. Bahar dedi ki:

  Merhaba İstanbul Ümraniye’de oturuyorum ev iş imkanına ihtiyacım var yardımlarınızı bekliyorum

 60. Helen dedi ki:

  Slm mersin kazanlida oturuyorum 2küçük çocuğum var evde iş ariyorum

 61. Eftalya dedi ki:

  Denizli bilgi alabilirmiyim

 62. Gülay dedi ki:

  Merhaba..Konya Selçuklu’da ikamet etmekteyim,ev hanımıyım,ek gelire ve paketleme işine ihtiyacım var.Olumlu dönüş yaparsanız sevinirim..Teşekkürler.

 63. Gamze ozel dedi ki:

  Merhaba calismiyorum 2 bebegim var ise ihtiyacim var yardimci okutsaniz sevinirim iyi gunler

 64. Neşe TUZCUOĞLU dedi ki:

  Merhaba 3 aylık bebeğim olduğu için dışarıda çalışamıyorum eşimin aldığı maaş asgari ücret olduğu için geçinemiyoruz 13 yaşındaki kızım liseye hazırlanacağı için onu kursa göndermek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 65. Firdevs dedi ki:

  Merhaba Ankara’da oturuyorum bende bu işi yapmak istiyorum elim hızlı ve becerikliyimdir temiz iş çıkartırım lütfen çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız çok mutlu olurum

 66. Elif alan dedi ki:

  Lütfen yardımcı olun bende calismak ıstiyorum çok ihtiyacım var

 67. Zehra demir dedi ki:

  Diyarbakır yenişehirde oturuyorum bu işe çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim

 68. Filiz dedi ki:

  Acil bilgi alabilirmiyim.lütfen

 69. Aysun dedi ki:

  Diyarbakır Bağlarda oturuyorum bu işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var lütfen geri dönüş yapın bide eltim var bu işi yapmak istiyor ihtiyacimiz var bu işe lütfen yardimci olun

 70. Fadıme dedi ki:

  Adana sarıçam oturuyorum evde ıs yapmak ıstıyorum

 71. Kübra Bayrak dedi ki:

  İyi günler İstanbul Beykozda oturuyorum 20 yaşında 1 yıllık evliyim eşim bazı sebeplerden yaklaşık 2 aydır çalışamıyor 3 aylık bebeğim var evde çok boş zamanım var elim hızlıdır eve iş için yardımcı olursanız sevinirim

 72. Emine uludag dedi ki:

  Acil işi istiyorum

 73. Elif korkusuz dedi ki:

  İzmir torbalida oturuyorum Evde bu işi yapmak istiyorum lütfen dönüş yaparsanız sevinirim

 74. Berİvan Elbat dedi ki:

  20 yaşındayım bu işe çok ihtiyacım var. Ekibim hazır. Olumlu veya olumsuz geri dönüşler bekliyorum. Diyarbakır/Silvan

 75. Döne dedi ki:

  Ankara sincan her türlü paketleme işine ihtiyacım var

  1. Nilgün dedi ki:

   Ev hanımıyım,evime destek amaçlı ek iş arıyorum elim hızlıdır.Canakkale merkezde ikamet etmekteyim

 76. Esra dedi ki:

  Merhabalar evde iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim Manisa’da oturuyorum

 77. Selbi dedi ki:

  Osmaniye bahçe de oturuyorum 5 kişilik gurubum var seri üretim yapabiliriz

 78. Merve dedi ki:

  İstanbul Eyüp ekibim var

  1. Elif ergün dedi ki:

   Ankara sincan bilgi almak istiyorum

   1. Hayriye çoban dedi ki:

    Merhaba ben ev hanımıyım mersin Tarsus ta oturuyorum 4 çocuğum var ben de kına paketleme işi yapmak istiyorum

 79. Seda Doğan dedi ki:

  İşe ihtiyacım var disiplinli biriyimdir geri dönüş yaparsanız sevinirim. En kısa zamanda yapıp gönderirim. Ne iş olursa fark etmez.

 80. Serpil dedi ki:

  Merhaba istanbul gaziosmanpaşa da oturuyorum kına paketleme işi istiyorum

 81. Dilara dedi ki:

  Merhaba alanya da yasiyorum bu iste tecrubeliyim 30 yasindayim bu isi istiyorum

 82. Filiz dedi ki:

  Anadolu yakası Ataşehirde Butiğimde boş otururken yardımcımla her türlü paketleme işi yapabilirim

 83. elham dedi ki:

  Ben evde paketleme işi istiyorum alanya mahmutlar ilçe sinde oturuyorum

 84. Nur dedi ki:

  İzmir Bornova da oturuyorum paketleme isi yapmak istiyorum paraya çok ihtiyacim var lütfen yardımcı olur musunuz ?geri dönüş yaparsanız cok sevinirim
  .

 85. ŞERİFE DİNÇASLAN dedi ki:

  Evde boş vakitlerde yapacak Bi şeyler arıyorum can sıkıntımı kendime harçlık çıkararak evdeyken Bi işle uğraşarak yapmaya karar verdim iletişime geçmenizi bekliyorum iyi günler kolay gelsin… Mardin de ikamet ediyorum

 86. nihal abukan dedi ki:

  bursada oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum her türlü paketleme işi olabilir bana geri dönerseniz sevinirim.

 87. Sibel dedi ki:

  Ankara etimesgutta oturuyorum grubum var.evde ek is bizde istiyoruz

 88. Doğa dedi ki:

  Kına paketleme yapmak istiyorum çok ihtiyacım var lütfen dönüş yapın yardımcı olun ev hanımıyım iki çocuk var çok ihtiyacım var işe evde yapar teslim ederim lütfen ? İzmir karabağlar

 89. Asu dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum

 90. ebru dedi ki:

  Ben Bursa oturuyorum Günde 3000 paket yapli

 91. Elif dedi ki:

  Ek gelir amaçlı ve zevkle yapabileceğim için evde kına paketleme işi yapmak istiyorum. Ankara

 92. Semra Gökdeniz dedi ki:

  Marhaba Kocaeli İzmit’te oturuyorum evde yapabileceğim ek iş arıyorum bu işler bana göre uygundur

 93. TUĞÇE ALBAYRAK dedi ki:

  merhabalar,
  istanbul sultanbeyli de oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 94. Nilüfer kökcü dedi ki:

  Merhaba bolu mengende oturyorum evde yapabileceğim paketleme işi istiyorum adres türkbeyli mahhallesi caddesi sokak no bolu tel numaram

 95. sema kaya dedi ki:

  merhaba kocaeli gebzede ikamet ediyorum ilgileniyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 96. Fidan dedi ki:

  Evdeyim ailem çalışmama izin vermiyor dışarda lütfen ihtiyacım var

 97. Fatma dedi ki:

  İstanbulda yaşıyorum kızım ve ben bu işi yapmak istiyoruz iletişime geçmek istiyorum .

 98. Nazlı dedi ki:

  Bu işi rahatlıkla yaparim.Boş vaktim çok en kısa zamanda iletişime geçerseniz seviniriz.

 99. Revsan dedi ki:

  Bu işe ihtiyacım var bursa osman gazide oturuyorum lütfen dönüş yapın tlf numaram

 100. GİZEM dedi ki:

  İLGİLENİYORUM GÖLCÜK DEĞİRMENDERE DE İKAMET EDİYORUM

 101. Ferda Erdoğan dedi ki:

  Merhaba,evde 6 kişiyiz(2 kişi emekli). Sinanoba/Büyükçekmece/İSTANBUL da oturuyoruz.Evde paketleme işi le ek gelir sağlamak istiyoruz.Geri bildirimlerinizi bekliyoruz.Saygılar.

 102. Dilek AYDIN dedi ki:

  Merhaba iyi günler evde yapabileceğim ıs arıyorum ilgilenirseniz sevinirim bursa nilüfer

 103. Melek dedi ki:

  Acil ise ihtiyacim var lutven iletsm kura bilrmoyz

  1. Deniz Yıldırım dedi ki:

   Merhaba ben Deniz Yıldırım Istanbul Tuzlada oturuyorum elimin hızına güveniyorum 18 yaşındayım yeni evlendım ve evimizde çok eksiğimiz var onları tamamlamak için bu işi yaparak eşime destek olmak istiyorum 3 kişiyiz

  2. Berfe dedi ki:

   2kuzen üniversite öğrencisiyiz Malum her öğrenci gibi paraya ihtiyaç oluyor. Paketleme işine hazırız.

 104. Nurşen dedi ki:

  Merhaba kocaeli darıca da oturuyorum evde yapabileceğim ek iş arıyorum