Yeni İş Fikirleri

İstanbul’da Bayan Çantası Toptancıları 2022

Toptan çanta almak için kapı kapı dolaşmak ve gittiğiniz yerlerde daha fazla para ödeyerek çanta almak zorunda kalabilirsiniz Yeni alıcılar için toptan çanta satan  firmalar eski müşterilerine oranla daha fazla paraya toptan çanta verirler. Yeni alıcılar için yeni fiyat uygulaması yaparlar ve indirim yapmaktan kaçınırlar. Toptan satış yapan yerler ucuzcu olarak bilinmemek için bu uygulamayı hayata geçirirler ama bir daha aynı kişilerin kendilerinden alışveriş yapmalarını da bu şekilde engellerler.  Devamlı olarak satış yaptıkları müşterilerinin de kendilerini deniyor olma ihtimaline karşı yeni gördüğü kişilere daha fazla para ödetirler. Her toptancının kendi fiyat politikası olsa da hemen hemen tüm toptancılar ile anlaşabilmek için yine de kapılarını aşındırmanız gerekmektedir.. Ucuza alarak ucuz çantadan  kar elde ederek ticaret yapma fikrini daha önceden deneyen bir çok girişimci hayal ettiğini buldu mu meçhul. Yalnız biz yine de bu işten çok para kazanabilmenin ihtimali üzerine toptan çanta almak isteyenler için toptan çantacıları araştırdık.

Toptan Çanta Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Öncelikle toptan çanta alırken daha önceden üretilmemiş  eşi olmayan ve hiçbir yerde bulunmayacak olan modelleri alarak satışlarını yapmak daha kolay olacaktır.  Bayanların çanta tutkularını baz alırsak beğendikleri modelleri kaçırmak istemeyecekler hiçbir dükkandan fiyat araştırması yapmadan sizden beğendikleri çantaları alacaklardır. Beğenilecek ve çok giden çantaların toptan alımını yapmak satışlarınıza inanılmaz bir ivme kazandıracaktır. Bu yüzden üretim yaptığı çantaları hiçbir yerde bulunmayacak modellerden yapan firmaları tercih edin.
  • Toptan çanta alırken en çok satılan modelleri üreten ve müşteriler tarafından en çok tercih edilen modelleri üreten firmaları tercih etmeniz işinizi kolaylaştıracaktır.
  • O kadar çantanın  içinde seçim yapabilmek ve satışlarının yapılıp yapılmayacağını öğrenebilmeniz açısından yararlı olacağı gibi çantaların satışlarını bu şekilde garantilemiş olursunuz. Ucuz Çanta Satan Toptancılar ile anlaşabilirsiniz.
  • Farklı fiyat politikası uygulamayan toptan satış firmalarından alışveriş yapmanız rekabet ortamında ayakta kalmanızı sağlayacaktır.
  •  Fiyat farklılığına mahal vermeyen güvenilir firmaları tercih ediniz.
  • Eski müşterilerine daha ucuzdan çanta satan firmalar üzerinden ucuza alarak daha çok kar elde eden çantacıların arasında sizde yerinizi garantilemiş olursunuz.
  • Toptan çanta almak için aynı üründen bir poşet içinde 5 tane olan ürünleri almadan tek tek seçebileceğiniz çantaları toptan olarak satan firmalar ile anlaşmanız yararınıza olacaktır.
  • Aynı çantadan 5 tane alarak tüm sermayenizi aynı model dukkanacmak.com çantalara tüketmeden tek tek seçim hakkı tanıyan firmalara ulaşarak alışveriş yapmanız rekabet etme şansınızı daha  da artıracaktır.
  • Kapınıza kadar teslimat yapan ve sizi kapı kapı dolaştırmak zorunda bırakmayan kolay sipariş verebileceğiniz güvendiğiniz ve fiyatlarından emin olduğunuz toptancılar ile çalışın.
  • İnternet üzerinden toptan çanta satışı yapan birkaç sitenin bilgilerini sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Kolay Sipariş ve Kapıya Teslimat Avantajları

Kolay sipariş ve kapıya teslimat avantajlarıyla Toptan çanta satışı yapan firmaları arayarak zaman kaybınızı önlemek amacıyla kurulan ve edindiği misyona uygun olarak müşterilerine kısa zamanda teslim ettiği ürünleri ile artık toptancıların yüzünü değiştiren ve gelecekteki her firmanın online satış sitesinin üzerinden sipariş alma kolaylığını tercih edeceklerini göz önünde bulundurduk ve toplu alışveriş kolaylığı sağlayan sitelerin bilgiler aşağıda sizler için paylaştık.

Ucuztoptancanta.com 2.500 farklı modelde ve Tozlu.com, Trendyol.com ile yaptıkları işbirliği ile ürün satış hacmini daha büyüten firma geniş ürün yelpazesiyle toptan bayan çantası almak isteyen müşterilerine 2010 yılı öncesinde toptan olarak mağaza üzerinden yaptıkları satışları artık sanal üzerinden yaparak hizmet vermektedir.

İstanbul Beyazıt meydanında 2.000 m2’lik bir imalat fabrikasında çanta üretimi yapan ve 2010 yılından bu yana internet kullanıcıları için online satış olarak hizmetine devam eden ucuztoptancanta.com adresinden toptan çanta alımı yapabilirsiniz. Çantaları firmadan ucuza alarak kar elde edebilirsiniz.

4 farklı showroom mağazası olan ve internet  sitesi üzerinden toptan çanta satışı yapan firmaya ulaşabilirsiniz.

toptan-çanta
Toptan Çanta

Çantasatışı.com toptan çanta satış sitesi 2008 den buyana bayan, çapraz, abiye, okul, cüzdan, portföy, plaj çantası ve sırt çantalarını toptan olarak satış hizmetinde bulunan sitedir. Türkiye’de en tanınmış ve en çok tercih edilen çantalara erişebileceğiniz ve bayisi olarak toptan satış fiyatlarını görebileceğiniz site ile kredi kartına 9 ay taksit imkanı ile alışveriş yapma kolaylığı  da sağlanmaktadır.  1.000 lira ve üzerindeki toptan çanta alımları ayrıca ücretsiz kargo ile kapınıza kadar gelsin. Firmaların yeni çıkan çanta modellerini görmek için kapı kapı gezip zaman ve para kaybınızı önleyecek bu sitelerin bir avantajı da siz mağazanız da müşterilerinizle ilgilenirken yaptığınız siparişlerinizin kapınıza kadar gelmesidir.

Hibo Çanta

Halil Şahin tarafından 2000 yılında kurulan ve ogünden  bu zamanda kadar çanra sektöründe toptan çanta satışı yapan mağaza müşterilerin hizmet vermeye devam etmektedir. Toptan çanta alımı yapmak isteyenlerin terich ettiği ve sektöründe en büyük toptan satı firması olarak hizmet veren firmanın resmi internet sitesi üzerinden çanta modellerine ulaşabilirsiniz. Moda trendlerine uygun çanta üretimi yapan firma dünyanın brçok ülkesine ve Türkiyede çantalarını müşterileriyle buluşturmaktadır.

Hibo çanta iletişim bilgileri ; 0212 458 01 76,  halilsahin_47@hotmail.com

Mimar Kemalettin Mah. Tiyatro Cad. Aydın Saray İş Hanı No:23 Beyazıt/İSTANBUL adresinden mağaza yetkilisi ile irtibata geçebilir toptan çanta satmak için sipariş verebilirsiniz.

EDİTÖR TAVSİYESİ

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

EDİTÖR TAVSİYESİ

Başa dön tuşu