Dükkan Açmak

2021 Yılında Evde Davetiye Katlama İşi Aylık 1000 TL Kazandırıyor

2021 Yılında Evde Davetiye Katlama İşi Aylık 1000 TL Kazandırıyor

Rahatınıza düşkün müsünüz? Veya fiziksel olarak bir iş yerine gidebilecek durumda değilsiniz ya da imkanınız mı yok? Evden yapabileceğiniz işlerin arasında yine en kolayı ve kazancı size yetecek kadar olduğunu tahmin ettiğim işlerden birini size anlatmaya çalışacağım. Davetiye katlama işi gayet kolay rahat bir şekilde yapılabilecek, evden çalıştığınız için diğer ev işlerinizi veya çocuklarınız varsa onlarla da ilgilenebileceğiniz ek iş için muhteşem bir iş fırsattır. Tabi ki sadece ev hanımları değil öğrenci iseniz, ailenizin gönderdiği harçlık yetmiyor ve rahat bir öğrencilik hayatı geçirmek istiyorsanız derslerinizden arta kalan zamanlarda vaktinizi değerlendirip para kazanmanız için güzel bir deneyim olabilir. Şahsen ben öğrenciyken yetmiyordu ve böyle imkanların var olduğunu bilseydim kesinlikle değerlendirirdim. Tabi ki kimseyi suçlayamam araştırılınca bulunabilirdi. Davetiye katlama işinin maliyetinin sağladığı rahatlığa göre gayet kazançlı olduğunu düşünüyorum. Evde boş olanlar işim yok diye üzülenler artık kendinizi kötü hissetmeyin! Biz sizin için düşündük ve sizleri bilgilendirmek için harekete geçtik. Evde davetiye katlama işi veren firmaların telefon numaralarını arayarak, Konya, Antalya, İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirlerde sizde firmalarla iletişim kurabilir ve aylık 1.000 TL civarında para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Davetiye Katlama İşi Kaç Para Kazandırır?

Davetiye her düğünün, davetin, kına gecelerinin, nişanların, film açılış galalarının, filmlerini, konferansların, tiyatroların, sinemaların, yeni bir iş yeri açılışlarının gibi aklınıza gelebilecek bir çok sosyal etkinliğin olmazsa olmazıdır. Bu yüzden süregelen ve kazançlı bir iş olacaktır. Davetiye yapan firmaları araştırarak kendinize en yakın olanıyla çalışmaya başlayabilirsiniz. Eğer bu iş için eleman arayan firmalar bulamıyorsanız kendinize en yakın matbaaya, davetiye basımı yapan yerlere yada bir fotoğrafçıya giderek iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Davetiyeler matbaadan düz kağıt ve baskılı olarak gelir. Matbaacıların basılmış şeklinde olan davetiyeleri katlaması fazla zaman alacaktır. Bu yüzden matbaacılar bu iş için ev hanımlarına veya başvuran öğrencilere basılmış şekilde olan davetiyeleri göndererek katlamalarını talep etmektedir.

Davetiye Katlama İşi Kaç Para Kazandırır?

Davetiye Katlama İşi Kaç Para Kazandırır?

İşe Nasıl Başlanır?

İlk önce 100 davetiye ile işe başlarsınız daha sonra alışma durumunuza, hızınıza ve eksiksiz hizmet göstermeniz halinde 200-300 diye yükselebilir. Davetiye katlamak için size gerekli bazı malzemeler vardır. Bu malzemelerde hem tertipli, düzenli ve temiz çalışabilirsiniz hem de yaptığınız işi eksiksiz ve güzel bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Bunun için size bir adet maket bıçağı, büyük bir örtü ve büyük uzun bir cetvel yeterli olacaktır. Bir keresinde dukkanacmak.com arkadaşım düğünü için davetiye bastırmıştı. Davetiyeler katlanmış hazırlanmış değil normal basım olarak gelmişti. 1000 tane davetiyeyi bir gecede hem katlayıp hem zarflarına koymuştuk. Normal zarf da değildi baya uğraştırıcı bir zarfı vardı. Velhasıl kelam anlatmak istediğim bu işin kolaylığıdır. Bir gecede 1000 tane davetiye katlanıp zarflanabiliyorsa, kendinize ayırdığınız zamanlarda hızınıza ve el becerinize bağlı olarak bir gecede siz  de 100,200,300 hatta 1000 tane bile davetiye katlaması yapabilirsiniz. Ben üşengeç bir insan olarak bunu becerdiysem siz de en ala şekilde bu işi yapabilirsiniz. 🙂

Evde bu işi tek başına yapan vatandaşlarımız ile ailece çalışanların kazancı bir olmaz. Bu nedenle aylık 200 TL kazanabileceğiniz gibi, aylık 1.500 TL‘de kazanabilirsiniz.

Davetiye Katlama İşi Veren Firmalar?

Davetiye katlama firmalarıyla çalışma işlemine başladıktan sonra firma sizin için düz baskılı davetiyeler gönderir. Bu davetiyeleri aldığınızda belirli katlama yerlerinden düzenli bir şekilde katlar zarflarına koyar ve firmanın size verdiği süre zarfında bitirmeye çalışırsınız. Davetiye katlama için iş veren firmaları illeriniz de araştırabilir, çeşitli matbaacılara giderek size ulaşabilecekleri isim soy isim ve numara bırakabilirsiniz. Matbaa harici fotoğrafçılara da başvuru yapabilirsiniz. Bazı fotoğrafçıların da bu iş için vakti kalmayabiliyor. Bir üst yazıda anlattığım bizim fotoğrafçı gibi yani. 🙂 Genel de küçük ilçelerde böyle işler için eleman aramıyorlar pek. Ama büyük şehirlerde büyük fotoğrafçılar ve organizasyoncular bu işe daha sıcak bakabiliyorlar.  Bulunduğunuz bölgede bunun için uygun bu işi yaptırmak için eleman arayan matbaalar varsa hemen iletişime geçebilirsiniz. Ya da zor ama denenmeye değer bir şey olarak evde kendi davetiyelerinizi tasarlayıp sosyal medya aracılığıyla kendinizi kanıtlayabilir. Güzel gelirler elde edebilirsiniz. Ama sizin için en mantıklı ve en kolay seçenek olan bulunduğunuz ildeki davetiye katlama işi veren firmalarla görüşme yapmanız. İlk başlardaki maliyet düşüklüğü gözünüzü korkutmasın. Bu iş bana en fazla ne kadar gelir sağlayabilir ki diye düşünmeyin.

Davetiye Katlama İşi Veren Firmalara Ulaşarak Aylık Sabit Bir Gelir Sağlayabilirsiniz.

Eliniz hızlandıkça ve kendinizi geliştirdikçe aylık kazancınız 1.500 TL’ye kadar çıkabilir. Aslında davetiye katlama işi evde kına paketleme işi kadar kolay ve kazançlı bir iştir. Esnek çalışma saatleriyle hem evinize destek olur hem de artık kendi ihtiyacınız için eşinizden para istemek zorunda kalmazsınız. Kocalara muhtaç olmaya son 🙂 Yapmanız gerekenler zor değil. Yalnızca biraz araştırma yapmanız gerekmektedir. Bulunduğunuz ilde araştırma yapıp bu iş için firmalar bulduktan sonra başvuruda bulunarak el beceriniz ve hızınızla güzel paralar kazanmak.

Davetiye Katlama Nasıl Yapılır ?

Evde yapılabilecek ek işlerden biridir. Evinize en kolay ve en rahat şekilde gelir sağlayabileceğiniz mantıklı bir iştir. Davetiye katlama işi için önce bir firmayla anlaşmalı daha sonra bu firmanın size gönderdiği düz basım halinde gelen davetiyeleri gösterildiği yerlerden katlayıp zarflarına koyarak, firmanın istediği zaman diliminde ulaştırmaktır. İlk başlarda az davetiye ile başlarsınız. Zaten eliniz pratik yapa yapa hızlanır ve artık daha fazla davetiyeler yaparak gelirinizi her seferinde bir üst noktaya taşırsınız. Davetiye katlama işi ucu olmayan devamlı bir iştir. Bizde düğünler bitse tiyatrolar bitmez tiyatrolar bitse davetler bitmez. Sonuçta eğlenmeyi seven bir milletiz. Davetiye de bu eğlencelerin önemli bir parçasıdır. Bu yüzden de yapılabilecek karlı, uzun zamanlı bir iştir. Bayanlar için evde yapılabilecek diğer ek iş imkanlarını görmek için tıklayınız.

Örnek Davetiye Modelleri

basit-davetiye

Basit Sayılabilecek Düğün Davetiyesi

En basit sayılabilecek davetiyelerden biridir. Sadece baskı yapılır katlanılmasına gerek yoktur. Eğer bir firmayla çalışabiliyor iseniz bu davetiye size baskılı olarak gelir sizin tek yapmanız gereken davetiyeyi zarf içerisine yerleştirmek olur. Fakat evinizde kendiniz davetiye hazırlayarak kendiniz baskı yapıyorsanız bilgisayar aracılığıyla davetiyenizi tasarlayarak bu iş için uygun yazıcılar tedarik ettikten sonra, tasarladığınız davetiyeyi çıkartabilir öyle zarflayıp alıcıya sunabilirsiniz.

kadife-davetiye

Lüks Davetiye

Bu davetiye diğerlerine göre biraz daha zahmetli sayılabilecek bir türdür. Katlama işlemleri  zarf içinde geçerli olabilir. Bu davetiye için daha çok özel davetiye diyebiliriz. Çünkü klasik davetiyelerin dışında bir modeldir. Bir firmaya bağlı çalışmıyorsanız eğer malzemeleri pahalı olabileceğinden maliyeti biraz daha fazla olabilir. Ama eğer birlikte çalıştığınız bir firma var ise iç basımını, gösterişli zarfını da göndereceklerdir. Size sadece kadifeleri birleştirmek ve içine baskıdan davetiyeyi koymak kalabilir.

dantel-davetiye

Dantelli Davetiye

Yine evinizde şahsi olarak çalışıyorsanız bu iş için baya uğraşmanız gerekmektedir. El beceriniz olması durumunda dışındaki danteli siz bile yapabilirsiniz. 🙂 Ama bu şekil davetiyeler için firmalarla anlaşmalı çalışmanız sizi daha az uğraştırır. Firmanın hazır olarak gönderdiği danteli kurdelayı düz baskı olan davetiyenin üstüne sabitler ve bağlayabilirsiniz.

resimli-davetiye

Kişilere Özel Tasarlanmış Davetiye

Bu şekil davetiyeleri kişinin evinde yapması için çok profesyonel makineleri ve çok ileri düzey el becerisi olmalıdır. Çünkü bu şekil davetiyeler kişilere özel tasarlandığı gibi açılma kapanma modelleri biraz farklıdır. Çok ince işçilikle uğraşılmalı, ayarlanması zor bir davetiyedir. Bu yüzden firma ile çalışanların işi daha kolay olacaktır.

sünnet-davetiye

Modern Sünnet Davetiyesi

Bu davetiye de zor gibi görünse de hizası güzel olanların çok da kolay yapabilecekleri bir davetiyedir. Muhtemelen firmadan düz şekilde gelir ve küçük yerleri de dahil olmak üzere katlama yerleri belirli olur. Buralardan katlayarak davetiyenizi oluşturabilirsiniz. Evde yapmak isteyenler ise iç baskısını yine bilgisayardan yapabilir, dışı için de bu iş için kullanılan uygun renkteki kartonlar ile hazırlayıp satışa sunabilirsiniz.

nazar-boncugu

Nazar Boncuklu Sünnet Davetiyesi

Sünnet düğünlerinin vazgeçilmezi olan nazar boncuğuyla karşı karşıyayız yine. 🙂 Sünnet düğünü davetiyeleri genel de aynı modellerden oluşur. Ya bu şekilde nazar boncuğu ile, ya at üzerine binmiş çocuklar ile ya da sünnet çocuklarının resimleri ile oluşturulur.

masallah-davetiye

Sünnet kıyafeti Gibi Tasarlanmış Davetiye

Sünnet kıyafeti şeklinde tasarlanmış bu davetiye zor gibi gözükebilir ama gözünüzü korkutmasın. Diğer davetiyelerde olduğu gibi katlama yerlerinden güzel bir şekilde katlarsanız ortaya gösterişli güzel bir davetiye çıkabilir.

iftar-daveti

İftar Davetiyesi

Bir de düğün davetiyelerinin dışında ilde gerçekleşebilecek olan topluluk yemeklerine bazen tüm il-ilçe halkına bazen de orada bulunan başkan, başkan yardımcısı gibi üst düzey insanlara gönderilen davetiyeler vardır.

doğum-günü-davetiyesi

Kişiye Özel Doğum Günü Davetiyesi

Son olarak da kişiye özel yapılan doğum günlerinde davetlilere doğum gününü bildirmek amacıyla isteğe bağlı resimli veya resimsiz hazırlanan davetiyeler bulunmaktadır. Bu davetiyeleri de bu iş için uygun materyalleriniz var ise evde kendiniz tasarlayabilirsiniz. Davetiye modelleri tabi ki de bunlarla sınırlı değildir. Ben sadece örnek olarak göstermek için bunları seçtim. Siz de evde ek iş yapmak istiyorsanız davetiye katlama işi sizin için uygun bir fırsat olabilir. Bu işi yapmaya karar verdiğiniz an hemen gidip uygun firma bulup ya da kendi becerileriniz ile davetiye katlama işine girebilirsiniz.


Yorumlar

Telegram Kanalımızdan bize ulaşabilirsiniz.


 1. Rabia ERGÜN dedi ki:

  Eşim asker 2 tane çocuğum var kirada oturuyorum ek işe çok ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok memnun olurum..

  (5/5)
 2. Emine dedi ki:

  İşe ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim Tekirdağ da yaşıyorum

 3. Seher dedi ki:

  Mrb ev hanımıyım bir çocuğum var işe ihtiyacım var evde yapabilecegim is ariyorum elim her işe yatkın paketleme işi istiyorum antalya kepezde oturuyorum

 4. erva erişir dedi ki:

  Sakarya’da Adapazarı’nda yaşıyorum Öğrenciyim kahveler kapalı evimizin ek gelire ihtiyacımız var . ?

 5. Mehmet dedi ki:

  Merhaba bursa osmangazi de ikamet ediyoruz 5 kişiyiz evde yapabileceğimiz iş istiyoruz

 6. Maviş dedi ki:

  Benim çok ihtiyacim var ewde paketleme işi yapabilirim her yere baş vurdum ama bsy çıkmadı Şanlıurfa da yaşıyorum lütfen bilenler varsa bilgi verin

 7. Fatma Görmüş dedi ki:

  3 cocuk annesiyim evime katki saglamak icin bu isi yapmak istiyorum elim beceriklidir kendi ekibim var Zonguldak ereğli de oturuyorum

 8. Feride B dedi ki:

  hiç inanmıyorum başvurum cevaplanacak ama bende istiyorum

 9. zehra akca guler dedi ki:

  ise ihtiyacim var lutfen donus yapin

 10. Dilan dedi ki:

  Ev hanımiyim 1 çocuk annesiyim açıköğretim lise okuyorum Diyarbakır Bismil de oturuyorum iş arıyorum evde yapılabilecek işler arıyorum

 11. Ece dedi ki:

  Merhaba İstanbulda yaşıyorum davetiye katlama işi istiyorum daha önce de karton poşet yapmıştım el becerim yüksek hızlıyım 2 kişiyiz ve günün 8-9 saati boşuz zamanında yetiştiririz geri dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Songül koç dedi ki:

   İş arıyorum

 12. Elif dedi ki:

  Merhaba izmitte yasiyorum lise mezunuyum evde paketleme isi ariyorum herturlu paketleme islerini yapabilirim bana geri donus yaparsaniz sevinirim

 13. Ayşegül arabaci dedi ki:

  Merhaba adım aysegul eskisehir de yaşıyorum eşim pandemi dolasiyla işten çıkarıldı kirada oturuyorum iki çocuğum var lütfen bana yardımcı olun bu işe ihtiyacım var

 14. Leyla Tümer dedi ki:

  Kastamonu merkezde yaşıyorum.grafikerim.normalde bu işleri yapmaktayım. Ek gelir olması için bu işi istiyorum .katlama konusunda tecrübem var.benimle çalışmaktan mutlu olacağınızı düşünüyorum

 15. Melek dedi ki:

  Ihtiyacim var Çocuklarım var 2 tane adanada yasiyorum elim hızlıdır rica ediyorum yardim edin

 16. Selda dedi ki:

  Mrb ben Çukurova Adana’dan yaziyorum iki çocuğum var eşim üç yıldır evde gerçekten ihtiyacım var

 17. Kamile dedi ki:

  istanbulda oturuyorum el becerim çok güzel paketleme işi yapmak istiyorum iki kisiyiz memnun kalırsınız

 18. Sema saruhan dedi ki:

  Antalya kepezde yaşıyorum.Yeni evlendim ve üniverste öğrencisiyim ve pandemiden dolayı çalışamıyorum. İşe ihtiyacım var. Elim hızlı ve beceriklidir. Verilen işi en kısa sürede bitiririm

 19. İlknur dedi ki:

  Merhaba ankara keçiörende oturuyorum eşim çalışmıyor eşimle beraber bu işi yapabiliriz günde 8 saat ayırabilirim yardımcı olur musunuz? Teşekkürler

 20. Sümeyra dedi ki:

  Eve ek gelir katmak isyorum 1 çocuk annesiyim . Evim kira . Paketleme işini iyi yaparım el becerim var yardımcı olursaniz sevinirim iyi günler.

 21. Esra dedi ki:

  Işe çok ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim istanbul

 22. Begüm dedi ki:

  yalova

 23. Nurdan dedi ki:

  lise mezunuyum ankara mamakta yaşıyorum. Annemle bu işi becerebilirim. annemle beraber bu işi yapabilliriz. lütfen bana geri dönüş yapın lütfen

  1. Emre dedi ki:

   İş için mail atın

 24. Feride dedi ki:

  Şanlıurfada yaşıyorum el becerim var hızlıyım 5 çocuk annesiyim eşime katkıda bulunmak istiyorum lütfen geri dönüş yapın

 25. Tuğçe dedi ki:

  Evde kardeşime bakıyorum gelirim yok ve çalışmıyorum kardeşimden dolayı bu işe ihtiyacım var elim çok hızlı ve yatkındır dönüş yaparsanız çok sevinirim lütfen

 26. Yasemin kocagöz dedi ki:

  Hayırlı geceler. Bnde evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen dönüş saglar misinz. Ordu ünyede yaşiyorum.

 27. Berre dedi ki:

  Merhaba her türlü katlama ,monteleme,paketleme vb. İşleri yapabilirim

 28. ŞEBNEM dedi ki:

  merhaba bentekirdağ şarköyde ikametkağ ediyorum.küçük bebeğim oldugu için çalışamıyorum.bu işe ihtiyacım var.geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 29. Filiz dedi ki:

  Bende konya karatayda oturuyorum benimde bu paketlene işine ihtiyacım var dönüşyaparsaniz çok sevinirim.

 30. Sevcan dedi ki:

  Bu işi yapmak istiyorum

  1. Ayça nuroğlu dedi ki:

   Merhaba ben ayca nuroğlu üniversite öğrencisiyim. Mimarlık okuyorum bu nedenle masraflarım cok oluyor kendi paramı kendim kazanmak istiyorum. El çabukluğum vardır. Geri dönerseniz sevinirim. Istanbul beykoz

 31. Tuğba dedi ki:

  Tekirdağ çorluda yaşıyorum işe ihtiyacım var davetiye katlama işini yapabilirim

 32. Hazal dedi ki:

  Eskişehirde yaşıyorum evde ek iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 33. rabia dedi ki:

  ADANA SEYHAN da oturuyorum eşim pandemisen dolayı eşim çalışmıyor bu işe çok ihtiyacım var şekerleme paketleme nikah şekeri gelin çiçeği tarzı elim çok alışık ve hızlıyımdır geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 34. Yasemin YILDIZ dedi ki:

  Merhaba ben bu işe çok ihtiyacım var lütfen dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler

 35. EREN dedi ki:

  ANKARA ALTINDAĞDA OTURUYORUM EVDEN PAKETLEME İŞİ YAPMAK İSTİYORUM AİLECEK YAPARIZ BUNA İHTİYACIMIZ VAR ŞİMDİDE TEŞEKKÜR EDERİZ EFENDİM

 36. Halime pehlivan dedi ki:

  Bu isi yapmak istiyordum evde paketleme işi yapmak istiyorum kapaklida oturuyorum bana dönüş yaparsanız çok sevinirim hadim halime

 37. Mehmet dedi ki:

  Merhaba İsmim Mehmet dört kişilik bir aileyiz her türlü paketleme işi yapabiliriz ihtiyacımız var Yardımcı olursanız seviniriz Bursa Osmangazi Hürriyet tarafında ikamet ediyoruz

  1. büşra dedi ki:

   evde yapabilceğim iş arıyorum pandemiden dolayı işten çıkarıldım evim kira yardımcı olursanız sevinirim

 38. Handan dal dedi ki:

  Yalova Çiftlikköy de oturuyorum bende eve iş istiyorum yardımcı olursanız sevinirim lütfen 4kişiyiz el becerisine iddialıyız lütfen yardımcı olun

  1. Sümeyye Nur adalı dedi ki:

   Ben ve annemle beraber ek iş arıyoruz iletişime geçebilirsek memnun olurum.

 39. Nuriye dedi ki:

  Lutfen cevap verseniz cok ihtiyacim var ne olursunuz allah rizasi icin

 40. Nazlı dedi ki:

  İstanbulda beylikdüzü gurpınarda oturuyorum cocugum var evde paketleme işi yapmayı cok istiyorum durumumuz iyi degil yardımcı olursanız sevinirim iki kişiyiz paketleme işi olsunda farketmez ne olacağı yeterki o sansı verin bize

  1. Selin dedi ki:

   İyi akşamlar bana paketleme veya katlama işi istiyorum 5 kişiyiz size hızlı bir şekilde bu işi teslim edeceğimizden emin olabilirsiniz

 41. Engin Uysal dedi ki:

  Ev hanımıyım evde davetiye işi istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 42. Rengin dedi ki:

  Merhaba, Eskişehir’de yaşıyorum. Öğrenciyim ve aileme daha fazla yük olmamak için evden ek işte çalışmak istiyorum. Davetiye katlama işini zevkle yapacağımdan şüpheniz olmasın. Dönerseniz mennun olurum.

 43. İde dedi ki:

  Şanlıurfada yaşıyorum paketleme işini yapmak istiyorum işe ihtiyacim var.

 44. Harika Dinç dedi ki:

  Beylikdüzü Adnan Kahveci Mahallesi’nde oturuyorum ev bütçesine katkıda bulunup borçları ödemeye yardımcı olabilmek adına işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.

 45. Tuba dedi ki:

  Ben de geridönüş bekliyorum. Zevkle yapabileceğim bir iş.

 46. Makbule çelik dedi ki:

  Adanada oturuyorum ek işe ihtiyacım var elim yatkındır dönüş yaparsanız sevinirim

 47. tuğçe dedi ki:

  ankarada yasiyorum elim yatkindir iki kişilik grubum var verilen isi en kısa sürede bitirir saglam yapariz

 48. Elif dedi ki:

  Merhaba Ankara polatlida oturuyorum pandemi den dolayı iş yerimiz kapandı bu çok ihtiyacimiz var 4kisilik bı grubumuz her türlü paketleme işi yapabiliriz dönüş yapabilirsiniz çok seviniriz m simididen teşekkürler

  1. Türkan dedi ki:

   Antalyada yasiyorum cok guzel yapabilecegim bir is yardimci olursaniz sevinirim

   1. Türkan dedi ki:

    4 kisilik bi gurubumuz var istenilen sayıda zamaninda yapabilecek kapasiteye sahibiz geri dönuş yaparsaniz sevinirim

 49. Nurcan dedi ki:

  Merhaba bu işe ihtiyacım var 3 kişilik ekibim var vereceğiniz işi en kısa sürede ve özenli bir şekilde yapmaya hazırız tarafıma donusunuzu bekliyorum

 50. Özlem dedi ki:

  Adanadan evhanimiyim 3cocuk annesiyim evde is istiyorum

 51. Canan kültür dedi ki:

  Gaziantep şahinbeyde yaşıyorum evliyim çocuğum yok ben 2 kişi daha bu işi yapmak istiyoruz zamanında teslim ederiz

 52. Özlem dedi ki:

  işe.ihtiyacım.var.herişiyaparım

 53. Eda dedi ki:

  Karabükte yaşıyorum el becerim iyi olduğu için bu işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

 54. tülay dedi ki:

  bursada oturuyorum maddi sıkıntılardan dolayı evde iş arıyorum çok ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız benden mutlusu olmıcaktır tşkler iyi günler

 55. Afet dedi ki:

  Ewde ise ihtiyacim var lutfen yardmci olun

 56. Canset dedi ki:

  Evde ekstradan katlama işi yapabilirim. Dönüş sağlarsanız sevinirim

 57. Esra abacı dedi ki:

  evde paketleme isine cok ihtiyacim var k.maras merkexde oturuyorum lutfen donus yapar misiniz lutfen 055

 58. Melike dedi ki:

  Merhaba Ankara’da yaşıyorum öğrenciyim düğün davetiyesi katlama, nikah şekeri yapmak istiyorum lütfen geri dönüş yapar mısınız?

 59. Cihan dedi ki:

  Bursa yıldırımda oturuyorum nikah şekeri veya düğün davetiyesi paketleme işi yapmak istiyorum eşimle birlikte

 60. nagihan dedi ki:

  Düzce Akçakoca bu işe ihtiyacım var elim hızlıdır yardimci olursaniz sevinirim

 61. sevda dedi ki:

  batmanda yasiyorum 10 kisiyiz davetiye işi vermenizi istoyorum

 62. Zeynep dedi ki:

  Alanya konaklıdayım bu işe cok ihtiyacım var

 63. Zeynep dedi ki:

  Ben zeynep batman merkezde oturuyorum batmanda evlere iş veren varsa lütfen yardımcı olursanız sevinirim

 64. ümran dedi ki:

  evde işe üniversite okul masraflarımızı karşılamak için çok ihtiyacımız var zamanında ve temiz bir işçilikle yaparız. yardımcı olursanız seviniriz

 65. Elif Öztürk dedi ki:

  Bana ulaşabilir misiniz. Evden yürütebileceğim bir iş istiyorum.

  1. Sibel yilmaz dedi ki:

   Iyı gunler bursa Yıldırım da oturuyorum elim hızlıdır davetiye Katlama yapabilirim

   1. Kubra turkyilmaz dedi ki:

    Eskisehirde ikamet ediyorum ilgilenirseniz sevinirim iyi gunler

    1. Gülsüm dedi ki:

     Uzun süre tekstilde çalıştım elim seridir hertürlü işi yaparım dönüş yaparmisiniz

 66. Gökhan sarı dedi ki:

  Benimde işe ihtiyacım var

 67. Sevgi dedi ki:

  Beylikdüzünde oturuyorum iş almak istiyorum bana yardım edin lütfen evim kira bu işe ihtiyacım var

  1. Ümmühan kaya dedi ki:

   Ankara sincanda oturuyorum eşime destek olmak istiyorum

  2. Beyza dedi ki:

   Merhaba ben Beyza bursada merkezde yaşıyorum bu işe ihtiyacım var titizlikle yaparım

  3. Ayse dedi ki:

   Konya’da varmı acaba?

 68. Hatice Parlak dedi ki:

  Adım Hatice Konya Selçuklu yaşıyorum paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler evliyim evliyim işlerimide titizlikle yerine getiririm elim hızlıdırbu işe ihtiyacım var.

 69. Kader Onur dedi ki:

  Evde paketleme işi çok yaptım şuanda yapmak istiyorum yardımcı olup geri dönüş yaparsanız sevinirim elim çok hızlıdır geri dönüşünüzü bekliyorun

 70. nuray dedi ki:

  evde ıse ıhtıyacım var lutfen yardım edın

 71. nuray dedi ki:

  antalyda yasıyorum bebegım var onu bırakıp dısarda calısabılecek durumda degılm maddı sıkıntı cekıyorum evde yapabılecek ıs ıstıyorum

 72. Birsen Açar dedi ki:

  Bursada yaşıyorum ikiz kızlarım var liseye geçecekler çok ihtiyaçları var onun için iş arıyorum lütfen yardımcı olun.

 73. Ceren dedi ki:

  Kocaelide yasıyorum, 1 aydır böyle işler arıyorum, evde çok sıkılıyorum evin işi yetmiyor lütfen geri dönüş yapın.

 74. Sibel dedi ki:

  Merhabalar adım sibel istanbul anadolu yakasında ikamet ediyorm 26 yaşındayım elim çabuktur bu işten almak istiyorum lütfen geri dönüş yapın

 75. havva dedi ki:

  istanbulda yaşıyorum ve öğrenciyim bu tarz işlere çok ihtiyacım var lütfen dönüş yapın..

 76. Fadime dedi ki:

  Evde paketleme işi arıyorum bursa yıldırım ot

  1. Kübra dedi ki:

   Merhabalar Pandemiden dolayı işsizim Bursa
   Yıldırım ilçesinde yaşıyorum konuyla ilgili geri dönüş sağlayabilirseniz sevinirim teşekkürler

 77. Semanur ileri dedi ki:

  İşe ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim -sinop

 78. Büşra dedi ki:

  Ankara sincanda oturyom görme engelli oğlum paraya ihtiyacım var eşimden ayriyim

  1. SEMAGÜL dedi ki:

   Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum antalya da oturuyorum 26 yasındayım

 79. Rabia Celebi dedi ki:

  Merhaba bu işe ihtiyacım var eşime destek olmak istiyorum lütfen yardımcı olabilirmisiniz

 80. Sibel biçer dedi ki:

  Merhaba istanbul /maltepde ikamet etmekteyim evliyim iki kisilik yaoabilceğim işe ihtiyacim var daha önceden deneyimiz var titizle yapilacagından emin olbilirmisimiz lutfen dönüş yaparsaniz sevinirim.

 81. Fatıma Yıldırım dedi ki:

  Antalya muratpaşa çallı da yaşıyorum. Evde paketleme işine elim çok yatkındır.. Acil iş aramaktayım dönüş yaparsanız sevinirim

 82. harika dedi ki:

  istanbulda bahçelievlerdeyim üniversite okudum ama işsizim aileme ve canlarıma bakabilmek için paraya ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim şimdiden sağ olun

 83. Esra oğurlu dedi ki:

  Konya’da yaşıyorum kreş öğretmenligi yaptım elim bu işlere yatkındır ve ihtiyacım var

  1. Hayriye dedi ki:

   Konya meram da otuyorum evde ek iş olarak yapabileceğim bi iş arıyorum

 84. Esra oğurlu dedi ki:

  Kreş öğretmenligi yaptım elim bu işlere yatkındır ve ihtiyacım var

 85. Meryem dedi ki:

  Ev hanımıyım eşime yardım için ihtiyaç larımız için başvuruyorum. Ankara da oturuyorum. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 86. ELİF BORA dedi ki:

  evden ek iş yapmak istiyorum 4 kişiyiz seri yapabileceğimizi düşünüyorum

 87. Büşra dedi ki:

  İstanbulda yaşıyorum okul masraflarını karşılamak için ek iş istiyorum.Geri dönüş yaparsanız seviniri

 88. Songul dedi ki:

  İstanbul esenyurt oturuyorum aracım var ekibim var acil ise ihtiyaç vardir

 89. Gönüll dedi ki:

  Merhaba davetiye katlama işi yapmak istiyorum lütfen yardımcı olun.

 90. Birgül çibuk dedi ki:

  Eskişehirde oturuyorum.elim hızlıdır uzun süre calışabilirim.katlama ve paketleme işi yapabilirim

 91. Hayriye Güleç dedi ki:

  Merhaba, konya da yaşıyorum 5 kişilik ekibim var. Davetiye katlama işi yapmak istiyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim

 92. Mert dedi ki:

  Bursada yaşıyorum her türlü paket katlama işi yaparın 15 kişilik ekibim var işe ihtiyacım var dönüş yapmanızo bekliyorum.

  1. Çağla dedi ki:

   Merhaba Ankara’da yaşıyorum 20 yaşındayım el becerim oldukça yüksektir gecede 2000 davetiye bile zarflayabilirim lütfen acil dönüş yapın ?

   1. Burak dedi ki:

    Mrbmail atın iş içn

 93. Berivan dedi ki:

  Merhaba benim elim bu ise baya yatkindir temiz ve titizlikle calisirim ev hanimiyim ve cok bos zamanim oluyor 2 cocuk annesiyim cocuklarimin ihtiyaclarini karsilamak icin bu ise ihtiyacim var gelirimiz az oldugu icin istiyorum bu isi manisa şehzadeler de oturmaktayim

 94. Emine dedi ki:

  Şanlıurfa yaşıyorum dügün davetiyesi paketleme işini yapmak istiyorum el becerim var lütfen bana bilgi verin bu işe ihtiyacım var

 95. İlknur sertdal dedi ki:

  Bu işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 96. Merve dedi ki:

  Antalya da yaşıyorum işe ihtiyacım var yardımcı olur musunuz lütfen ? el beceri e gerçekten güveniyorum lütfen dönüş yapın

 97. Merve dedi ki:

  Antalya da yaşıyorum işe ihtiyacım var yardımcı olur musunuz lütfen ?

 98. hılal oran dedi ki:

  evde davetıye katlama ısı yapmak ıstıyorum..kucuk cocgum var evden ayrılamıyorum..ek gelıre ıhtıyacım var.donus yaparsanız sevınırım..sıncan da ıkamet etmekteyım ıyı gunler

  1. Şenay dedi ki:

   Merhaba kusura bakmayın rahatsız ediyorum bende Gölbaşı da oturuyorum bu msjınıza cevap alabildiniz mi acaba?

  2. Rabia Güzle dedi ki:

   Merhaba benim ismim Rabia Antalyada yaşıyorum bu paketleme işine çok ihtiyacım var lütfen bana ulaşın elim çok yatkındır ulaşırsanız çok mutlu olurum. Her türlü paketleme yapabilirim.

 99. Didem dedi ki:

  Ankara Yenimahalle oturuyorum evde paketleme işine ihtiyacım var

 100. Esra dedi ki:

  Mersin’de oturuyorum bu işe çok ihtiyacım var ve el becerime güveniyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 101. Derya dedi ki:

  Merhaba ben öğrenciyim annem ve ben beraber çok fazla yapabileceğimizi biliyoruz lütfen ihtiyacımız var

 102. handan dedi ki:

  adana çukurova da yaşıyorum. evde ek işe ihtiyacım var. Dönüş yaparsanız sevinirim

 103. İrem dedi ki:

  Ankara’dan 2 çocuk annesiyim ihtiyacım var ve en hızlı bir şekilde teslim ederim verdiğiniz isi

 104. Gokhan dedi ki:

  3 bayan arkadasiz evimize is ariyoz

 105. Dılan kılıç dedi ki:

  Merhaba istanbul Piyalepaşada oturuyorum elim hızlı ve yatkındır geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 106. Sevgi dedi ki:

  Evde davetiye paketleme işleri

  1. Sukrıye dedi ki:

   Evde iş yapmak ıstıyorum bana acıl ulasın lutfen

  2. Tenzile dedi ki:

   Merhabalar. Is icin yazdim. Evlere is veriyor musunuz? El becerim iyi.

 107. Dilek dedi ki:

  Merhaba bursa mollafenaride yaşıyorum evliyim iki çocuğum var davetiye katlama işi istiyorum kiradayız ve borçluyuz eşime destek olmak ve çocuklarımın ihtiyaçlarını karşılamak için istiyorum lütfen dönüş yapmanızı rica ederim çok acil

 108. Sena yıldıran dedi ki:

  Merhaba bursa yıldırım da yaşıyorum 21 yaşındayım elim hızlıdır ve çalışkan biriyim öğrenciyim ve işe çok ihtiyacım var

 109. Sevda Özcan dedi ki:

  evde paketleme işi yapmak istiyorum. işinizi titizlikle yapar, düzgün bir şekilde teslim ederim. Ankara Dikmen’de oturuyorum.

 110. Salime dedi ki:

  Çok ihtiyacım var gerçekten evden çıkamıyorum bebeğim var lutfen dönüş yapın

 111. Kerzi yılmaz dedi ki:

  Iki çocuk annesiyim çok ihtiyacım var sağlık problemim den dolayı normal iste çalışamıyorum lütfen yardımcı olurmusunuz

 112. Sevcab dedi ki:

  Lise mezunuyum iş bulamıyorum Ankara da oturuyorum yardımcı olursanız sevinirim

 113. Fatmanur dedi ki:

  Meranalar ev hanımıyım konya yaşıyorum bu işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim.

 114. Nadile dedi ki:

  Ben bu işi yapabilirim ve ihtiyaç var Gaziantep oturuyorum

 115. Sibel dedi ki:

  Evde iş arıyorum lütfen ihtiyaç im var İstanbul da oturuyorum

 116. Tubay dedi ki:

  İzmir menemendeyim arkadaşlarımla ekip kurup davetiye katlama işi yapmak istiyorum.

  1. Gülüzar Erol dedi ki:

   Ankarada yasıyorum öğrenciyim bu işe çok ihtiyacım var hiç sekilde dönüs alamadım lütfen dönüs

   1. Burak dedi ki:

    İş içn mail atın

 117. Tülay Köse dedi ki:

  Merhaba iki çocuğumu okutmak için başvuruyorum lütfen yardım edin kocaeli de oturuyorum

 118. Mısra dedi ki:

  Merhaba ben duzce de oturuyorum ek işe çok ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim

 119. Fatma dedi ki:

  Ev hanimiyim 2 çocuk annesiyim dışarda çalışma imkanim olmadiğı için evde bu işi yapmak istiyorum dönüş yaparsaniz sevinirim

 120. Yasemin dedi ki:

  2 küçük çocuğum var. Çalışamıyorum bu işe ihtiyacım var.

 121. Dilşah dedi ki:

  Evde davetiye isi yapmak istiyorum

 122. Kübra Tunç dedi ki:

  Merhaba ev hanımıyım daha önce birçok kez paketleme ve katlama işi yaptım şu anda batmanda taşındım ve tekrar yapmak istiyorum boş zamanım çok rica etsem iş verirmisiniz yer Batman merkez

 123. Ŕaziye dedi ki:

  Evde davetiye işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var lütfen geri dönüş yapin

 124. Yasemin dedi ki:

  Evde davetiye katlamak istiorum ihtiyacım var çocuğum küçük die çalışamıorum

 125. Beyza dedi ki:

  Merhaba ben öğrenciyim. Okuyabilmek için Acil işe ihtiyacım var . Geri dönüş yaparsaniz çok mutlu olurum . İyi günler . ?

  1. Burak dedi ki:

   İş içn mail atın

 126. Bende evde paketleme işi yapmak istiyorum dedi ki:

  Manisa şehzadelerde oturuyorum evde iş yapmak istiyorum

 127. Asuman dedi ki:

  Bursa osmangazide oturuyorum. Evde davetiye katlayabilirim.elim yatkındır, donüş yaparsanız sevinirim, tesekkurler

 128. SİBEL dedi ki:

  Ek iş olarak yapabilirim. El yeteneğim vardır. İyi günler

 129. Zeynep dedi ki:

  Gaziantep sahinbey ikamet etmekteyim davetiye katlama işi yapmak istiyorum lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim kaya84663@gmail.com

 130. Yagmur dedi ki:

  Evde paketleme katlama gibi ek ıs istiyorum elim hızlıdır ulasabilirmisiniz

  1. Elif dedi ki:

   Ankarada yaşıyorum. Ev hanımıyım evde çok fazla boş zamanım oluyor bu işi yapmak istiyorum. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 131. elif dedi ki:

  Nişanlıyım evleneceğim daha öncede bu tarz işlerde bulundum, işimde hem çok pratik hemde çok titizim. İşimde gayet hızlıyım. Acil nakit ihtiyaçlarım var yerim ADANA.

 132. Emine dedi ki:

  Esime yardim.etmek istiyorum ev hanimiyim yardimci olursaniz sevinirim kayseri . Talatpasa

 133. Dilan dedi ki:

  İstanbul avcılar 4 kişilik grubumuz var paketleme işi arıyoruz

 134. Sevilay dedi ki:

  Ben evde yapabilcegim iş istiyorum yardımcı olursanız sevinirim ?

 135. Gülay dedi ki:

  Bursa

 136. Pınar dedi ki:

  Kocaeli derincede oturuyorum öğrenciyim işe ihtiyacım var iki kişiyiz geri dönümünüzü bekliyoruz

 137. Çiğdem dedi ki:

  Burada dünüş yapılacağını sanmıyorum Bağcılar güneşli de oturanlar için boncuk işi var ayrıca farklı işlerler de bulabilirler boncuk dizme davetiye katlama temizle gibi ben daha önce yaptım şu anda Bağcılar Göztepe’de olduğum için tabiki bu imkanlardan uzağım Göztepe de oturup böyle imkanlardan haberi olanlar bana yazsın lütfen gerçekten çok ihtiyacım var boş durmak istemiyorum her türlü iş gelir elimden

 138. Aslıhan dedi ki:

  Evde davetiye katlama işi arıyorum

 139. Gülden dedi ki:

  Gerçekten dönüş yapılıyor mu ?

 140. Bahar ŞENTÜRK dedi ki:

  Evde davetiye yada nikah şekeri yapımı işi ariyorum

 141. Elif dedi ki:

  Mrb elif ben bursada oturuyorum evde iş istiyorum kücuk çocugum var baska işte çalışamiyorum elim hızlidır daha öncede kına paketleme ve tütün sarma işi yaptim dönüs yapmanızı bekliyorum teşekkürler

  1. Dilek dedi ki:

   Merhaba evde davetiye katma işini yapmak istiyorum çocuklarımı öğütüyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 142. Cemre dedi ki:

  Iki cocuk buyutuyorum esimden ayriyim bobrek hastasiyim islere gidemiyorum evde ise ihtiyacim var

 143. Şükran dedi ki:

  Merhaba İstanbul’da ikahmetkah ediyorum ek işe ihtiyacım var davetiye içinde anlıyorum elim pratiktir.

  1. Emre dedi ki:

   Merhaba, bursa yıldırım arabayataginda ikamet ediyorum.Eşimle beraber evde ek iş arıyoruz.Evde yapilabilecek her türlü evde iş özen ve itina ile yapılır.Söylenen tarih ve saatte istenen iş teslim edilir.Maddi problemlerden dolayı evde işlerinizi bekliyoruz.

 144. SEYHAN TEMUR dedi ki:

  merhaba çok acil ek iş yapmak istiyorum

 145. büşra türkoğlu dedi ki:

  allah rızası için işe ihtiyacım var çoooook aciiil işe ihtiyacım var ankara kayaş da oturuyorum elim beceriklidir davetiye işini yapmak istiyorum

  1. Rabia Güntekin dedi ki:

   Konya meramda oturuyorum evde davetiye katlama işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 146. Fatma BÜLBÜL dedi ki:

  Antalyada yaşıyorum elim çabuktur lütfen firmalar bana ulaşasın

 147. Ebru dedi ki:

  Merhabalar, nasılsınız? Evden davetiye katlama işi için bilgi almak istiyorum? Teşekkürler. 🙂

 148. Miyase dedi ki:

  Konya da oturuyoruz dört kisiyiz evde ek iş ariyoruz

 149. Ayşenur dedi ki:

  Antalyada yaşıyorum elim çok yatkın evde paketleme işi yapabilirim firmalar bana ulaşsın 21 yaşındayım

 150. Gözdenur Kezzap dedi ki:

  3 kız öğrenciyiz ve çok ihtiyacımız var lütfen yardımcı olun
  Burhaniye/Balıkesir

 151. Ayşe dedi ki:

  İŞ İstiyorum

 152. Damlanur yazıcı dedi ki:

  İstanbulda küçükyalıda oturuyorum acill ek işe ihtiyacım var maddi durumda sıkışıklığım var iş arıyorum

 153. Sümeyra ozdemir dedi ki:

  İzmirde oturuyorum, bu işlerde tecrübeliyim, ulaşırsanız sevinirim, iyi günler dilerim.

 154. fatma bakıcı dedi ki:

  istanbul Eyüpte oturuyorum davetiye katlama işi yapmak istiyorum kimden alabilirim.

 155. Ayşegül yavuz dedi ki:

  Sakarya ada pazarında ikamet ediyorum ev hanımıyım işiniz benim için ideal çalışmak isterim

 156. Yesim Aybey dedi ki:

  Aydın merkezde yaşıyorum esime maddi destek amaclı bu işi yapmak istiyorum teşekkür ederim

 157. Burcu dedi ki:

  Eşim çalışmıyor elimden her iş gelir. Geri dönerseniz çok sevinirim batman merkez de oturuyorum

 158. Satiye kocakoç dedi ki:

  Ankara çankayada yaşıyorum ev hanımıyım yeni evlendiğimiz için borcumuz var o ndn dolayı evde is istiyorum

 159. Gülbahar taneekin dedi ki:

  Ben ankara çayyolunda oturuyorum kredi borcum var anne,babamı kaybettim 2 erkek kardeşimle yaşıyorum lütfen yardımcı olun

 160. Emine dedi ki:

  Bu işe ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim istanbul/bağcılar

 161. Serap dedi ki:

  Manisada duruyorum maddi sıkıntılarımız var ve evde davetiye yada her hangibi ek is isiyorum mumkunse lutfen

  1. Recep dedi ki:

   Evde davetiye katlama işi için basvuruyorum

 162. Elif Gezer dedi ki:

  Ben öğrenciyim annemin bu işe ihtiyacı var her şekilde paketleme yapabilir ona yardımcı olcak yengelerim de var

 163. Nesrin dedi ki:

  Ankara Altındağ gözlü titiz teslim ederim,uzun süre çalışabilirim

 164. Fikriye dedi ki:

  Benimde ihtiyacım var Ankara Sincan Fatih te oturuyorum

 165. ebru dedi ki:

  Merhabalar, Aydın germencikte ikamet ediyprum. evde paketleme işini yapmak istiyorum , dönüş yapabilirseniz sevinirim

 166. Kader dedi ki:

  Ankara/Altındağ’da oturuyorum. 3 kişiyiz. Daha önce de evde iş yaptık. Abiyeye boncuk işleme işi ve vida takımı işi yaptık. Bu tür işlerde gayet hızlıyız. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 167. Kader dedi ki:

  Ankara/Altındağ’da oturuyorum. 3 kişiyiz. Evde daha önce iş yaptık. Abiyeye boncuk işleme işi ve vida takımı işi yaptık. Gayet hızlıyız. Geri dönüş yaparsanız seviniriz.

 168. NİHAT dedi ki:

  Bursa Yıldırım ilçesinde oturuyorum. Kızımın üniversite masraflarını karşılayabilmek için bu işe ihtiyacım vardır. Destek olabilirseniz çok memnun olurum.

 169. Ayse dedi ki:

  Ise ihtiyacim var aydinda oturuyorum

 170. Fatma dedi ki:

  Ankara eryaman da oturuyorum işe ihtiyacım var .yardımcı olursanız sevinirim

  1. İmran tekin dedi ki:

   Evde yapmak için iş arıyorum ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim

 171. Yasemin dedi ki:

  Ev hanımıyım 1 çocuğum var evde davetiye paketleme ‘ye çok ihtiyacım var istanbul pendik velibaba da oturmak uzereyim geri dönerseniz çok mutlu olurum

 172. Engin Uysal dedi ki:

  aydın merkezde oturuyorum.Bu işi istiyorum.

 173. Kaptannn dedi ki:

  Pendikte ikametgah ediyoruz ve takımımız ile yapıyoruz daha önce bu işi yapmışlığımız vardır zamandan sıkıntınız olmaz dönüş sağlarsanız memnun kalırsınız teşekkürler

 174. Gamze ozel dedi ki:

  Bu ise ihtiyacim var donus yaparsaniz sevinirim iyi gunler

 175. Gülsüm dedi ki:

  1 yaşında bebeğim var durumumuz hiç iyi değil onun ihtiyaçlarını karşılamak için çok ihtiyacım var lütfen yardımcı olun

 176. ESMA dedi ki:

  ek işe ihtiyacım var

 177. Kübra dedi ki:

  Çok ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz lütfen beykozda oturuyorum

 178. Emre dedi ki:

  Sakarya geyve de ikamet ediyoruz hanımımla birlikte ek işe ihtiyacımız var kiradayız ve çocuklarımız var geri dönüş yaparsanız seviniriz

 179. Berfin dedi ki:

  İstanbul beylikdüzünde oturuyorum 4 kişilik ekibimiz mevcut teşekkürler

 180. Yurdagül Denizer dedi ki:

  Çok acil işe ihtiyacım var lütfen hızlı cevap bekliyorum ? teşekkür ederim

 181. Funda KOZAK dedi ki:

  Merhabalar, Ankara Etlik ‘te ikamet ediyorum. Davetiye katlama işi arıyorum. İşimde çok dikkatli, pratik ve hızlıyımdır. Sizlerle çalışmak isterim. Bu konu ile ilgili dönüş yaparsanız sevinirim.

 182. Sibel say dedi ki:

  Evde davetiye katlama işi yapmak istiyorum bana ulaşa bilirmisiniz

 183. tayyibe yertep dedi ki:

  bende evde davetiye katlamak işi yapmak ıştiyorum ulaşırsanız sevinirim

 184. Sinem dedi ki:

  Evde davetiye katlaöa işi yapmak istiyorum

 185. Fidan aksoy dedi ki:

  Antalyada oturuyom bu ise ihtiyacım var nasıl ulsabilirim size

  1. Hülya dedi ki:

   İstanbulda oturuyorum nasıl ulaşabilirim size

 186. Songül dedi ki:

  Aydın incirliova da oturuyorum kendi grubumuz da var istediğiniz kadar ürünü istediğiniz zamana yetistirebiliriz lütfen geri dönüş yapin

 187. Zeyep dedi ki:

  Adanda yaşıyorum paketleme işi yapıyorum yardimci olursaniz sevinirim ekip arkadaslarimda var ise ihtiyacımız var

 188. Beren baran dedi ki:

  27 yadindayim ist bagcilarda ikamet ediyirum.davetiye katlama veya kına paketleme isi yapmak istiyorum.

  1. Emine Yazıcı dedi ki:

   Konyada oturuyuyoruz evde 6 kisiyiz ihtiyacımızı karşılamak için evde ek is arıyoruz . Yardimci olursanız sevinirim

 189. SÜMEYYE dedi ki:

  merhaba Ankarada sincanda oturuyorum bana dönüş yaparsınız sevinirim

 190. Özlem dedi ki:

  Kocaeli nde oturuyorum evde ek iş yapmak istiyorum, el becerim gayet iyi. Memnun kalacaksinuz

 191. Nurcan Arslan dedi ki:

  İzmir Bornova da oturuyorum davetiye işi almak istiyorum

 192. Selin dedi ki:

  Osmangazide oturuyorum elim çok hızlıdır. Davetiye katlama işi yapmak istiyorum. 25 yaşındayım ve bu işe ihtiyacım var. Lütfen geri dönüş yapar mısınız?

 193. Büşranur coşkun dedi ki:

  Bursa da oturuyorum davetıye katlama ısı yapmak ıstıyorum

 194. Şengül bulut dedi ki:

  Adanada oturuyorum esimi kaybettim liseye giden oğlumu okutmak icin bu işe ihtiyacım var lütfen geri dönerseniz sevinirim

 195. Emine dedi ki:

  Lutfen ıse ıhtıyacım var

 196. Ceylan dedi ki:

  Adana da oturuyorum acil işe ihtiyacım var

 197. FULYA DEĞER dedi ki:

  2 Çocuk annesiyim,Çocuklardan dolayı çalışamıyorum.Evde kendi harçlığım olsun istiyorum.Bu işi istiyorum.Bana ulaşabılırsenız çok sevinirim

 198. ayşe dedi ki:

  mersinde oturuyorum ev hanımıyım dönüş yaparsanız sevinirim

 199. Semra dedi ki:

  Denizlide oturuyorum bu işi yapmak istiyorum bana ulaşırsanız çok mutlu olurum

 200. Ümit dedi ki:

  Ev hanimiyim once bu isleri yaptim acil ihtiyacim var paraya

 201. Nadiye dedi ki:

  Ilgileniyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim ..

 202. Sukran Meler dedi ki:

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum. Ankara’da yasiyorum. Acil ulasirsaniz sevinirim

 203. Kübra dedi ki:

  Daha once yaptim. Ulaşırsaniz sevinirim

 204. Hatice dedi ki:

  Davetiye katlama işi yapmak istiyorum dönüs yaparsaniz sevinirim

 205. Nazlı dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum

 206. müyesse Açıkgöz dedi ki:

  meraba şanlıura da oturuyorum 1 gecede 5000 tane yine katlarız bu işe çok ihtiyacım var

 207. Gizem Erdem dedi ki:

  19 yaşındayım ayağım kırık olduğu için çalışamıyorum aileme katkıda bulunmak için bu işi yapmak istiyorum Ankara/ Sincan’da ikamet ediyorum

 208. Nalan İlbasan dedi ki:

  Üniversite mezunuyum. İşsizim .Bu işi yapabilecek bolca zamanım ve el becerim var.Aydın Germencikte yaşıyorum.

 209. Beyza dedi ki:

  İstanbulda yaşıyorum arkadaşımla yapmak istiyorum öğrenciyiz

  1. Ayşe nur dedi ki:

   Okuyorum ek iş istiyorum mutlaka bana ulaşin.

 210. Fatma dedi ki:

  Merhaba istanbul beylikduzu 5 kisilik grubumuz itinayla paketleme isi Yapiyoruz lutfen yardimci olurmusunuz

 211. Seher dedi ki:

  Bende evde yapabileceğim iş imkanlarından yararlanmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim Ankara /Keçiören

 212. Cansu dedi ki:

  Öğrenciyim ihtiyacım olduğu için bu işi yapmak istiyorum

 213. Hande dedi ki:

  Ben bagcılar İstanbul da oturuyorm 3 kişiyiz ve iş istiyoruz

 214. Yasemin dedi ki:

  Merhabalar Mersin de yaşıyorum davetiye katlama işi yapabilirim lütfen çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 215. Ceren Lüle dedi ki:

  Merhaba ben Ankara’da yaşıyorum. Kalabalık bir ekibim var bu işe talibiz. Dikkatli, titiz çalışırız. Zamanında bitirip hemen teslim yapabiliz. Lütfen cevaplarınızı bekliyoruz.

 216. Ayfer dedi ki:

  Ev hanımıyım 2 çocuk annesiyim harçlığımızı çıkarmak için bende evden çalışmak istiyorum

 217. Nurten dedi ki:

  Ankara Mamakta oturuyorum .4 kişiyiz böyle işleri seviyoruz .Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 218. Zeynep dedi ki:

  Ev hanımıyım çocuğum yok evde paketleme işi yapmak için çok vaktim var lütfen geri dönüş yaparmısınız

 219. Nurcan dedi ki:

  Eskişehir’de oturuyoruz 5 kişiyiz çabuk ve becerikliyiz dönüş yaparsanız çok seviniriz

 220. Fatma Demirtaş dedi ki:

  Geri dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler

 221. Elif ilhanli dedi ki:

  Ankarada yasiyorum evliyim davetiye katlama isine eve destek olmak icin ihtiyacim var her turlu davetiyeyi ozenle istenilen sekilde katlar memnuniyet saglarim

 222. Aysn dedi ki:

  Tam benlik bir iş elimde hızlıdır yapabilirim ulaşırsanız sevinirimmm

 223. elif dedi ki:

  ankara mamak. her türlü paketleme işi yaparım acil ihtiyacım var bu işe

 224. Aleyna dedi ki:

  Batman

 225. Tuğçe dedi ki:

  Bursada oturuyorum elim çok hızlı ve yatkın. Çocuk gelişimciyim. Acil geri dönüş sağlarsınız çok memnun olurum.

 226. ülkü dedi ki:

  antalya merkez deyim işi yapabilirim

 227. Reda dedi ki:

  Evde 4 hanim boş yatıyorlar mümkünse iş verirseniz çok sevinirim yardımcı olursanız sevinirim

 228. LEYLA dedi ki:

  Bursa Osmangazi de oturuyorum. Davetiye, kutu katlama paketleme işi yapmak istiyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 229. Sebahat dedi ki:

  Ev hanimiyim 3 çocuğum var okul ihtiyaçlarına ve eşime yardımci olmak amacıyla işinize ihtiyacimiz var geri dönüş yaparsaniz memnun olurum

 230. Fatma dedi ki:

  Acil ihtiyacım var cankiri da ikamet ediyorum lütfen evim kira oglum okuyo esimden ayriyim

  1. Esra dedi ki:

   Ankara bende istiyorum

 231. lütfüye demirdoğan dedi ki:

  bursada oturuyorum davatiye katlama işine çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

  1. Ayşe dedi ki:

   Ulaştınızmı

 232. Selbi dedi ki:

  Osmaniye bahçe de oturuyorum 5 kişilik gurubum var iş istiyoruz

 233. Yıldız dedi ki:

  Bursada oturuyorum işe ihtıyacım var paketleme işi yapmak ıstıyorum acill

 234. Suzan dedi ki:

  İzmir Acil ihtiyacım var.

 235. Tuğba Doğan dedi ki:

  Kayseri de yaşıyorum

 236. Merve Özer dedi ki:

  Acil maddi ihtiyaçtan evde paketleme, nikah şekeri, davetiye işleri alıyorum. 2 veya 3 kişi yapabiliriz.

 237. Gul su dedi ki:

  Ankarada yaşıyorum davetiye katlama işi yapmak isteriz 4kisiyiz

 238. Rukiye dedi ki:

  Antalyada yaşıyorum ve davetiye katlama paketleme işlerine ihtiyacım var elim çok yatkın hızlı seri düzgün ve temiz zamanında teslim edebilirim ilgilenirseniz sevinirim teşekkürler.

 239. aliyenur dedi ki:

  Merhaba ben adanada yaşıyorum ve paketleme işini yapmak istiyorum titiz ve hızlı bir şekilde yapacağıma emin olabilirsiniz geri dönüş yaparsanız sevinirim tesekkurler

 240. Hesna dedi ki:

  Izmir kemalpasada oturuyorum ev hanimiyim .4cocuk annesiyim cocuklarima bakacak kimse olmadigi icin bende evde yapabilecegim is ariyorum ve cok 8htiyacim var .

 241. Kübra dedi ki:

  Merhabalar evli bayanım bir musteri temsilciyim normalde cocuk gelisim mezunuyim elim bu işlere oldukca yatkındır suan isparta merkezdeyim lakin 2 aya kadar adana cukurovaya gidecegim orda blunacagım is nedeni ile esimin tayini cikar ise tekrar bölge drgisikligi olucak paraya ihtiyacım vardir desteğinizi beklerim . Saygılarımla

  1. Ela dedi ki:

   Ankara’da oturuyorum. Annem ve kardeşimle birlikte yapacağız. Öğrenciyim ve paraya ihtiyacım var. El becerimiz var ve bu işi yapmak istiyoruz.

 242. melek tekdal dedi ki:

  bende evde davetiye katlamak istiyorum hızlı ve becerikliimdir evli ve cocuk sahibiyim

  1. Hatime dedi ki:

   Evliyim cocugum var evde yapacak is ariyorum el islwerinde hizliyimdir kayseriliyim

 243. NESRİN çelik küpeli dedi ki:

  ankara çubukta oturuyorum evliyim yardımcı olursanız sevinirim tşk ederim

 244. Yüsra yazılıkaya dedi ki:

  İzmir bucada ikamet etmekteyim ev hanımıyım kiradayım ve eşime destek olmak istiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz.

 245. Nezahat Türkmen dedi ki:

  Merhaba izmir’de oturuyorum çocuğum olduğu için çalışamıyorum çok ihtiyacımız olduğu için evde eşime yardım etmek için bu işi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

 246. derya herek dedi ki:

  Merhaba:İzmir Çankaya Mahallesinde oturuyorum.Zarf katlama vb işler yapmak istiyorum.0532

 247. Gülşah dedi ki:

  Adim Gülşah İzmir menemen ilçesinde yaşıyorum işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

  1. Sultan dedi ki:

   Ankara etimesgut da oturuyorum dönüş yaparsanız sevinirim saygılar sunarım

 248. Zehra gürsu dedi ki:

  Oğlum okula başlocak onu isteklerini rahat yerine getirmek icin istiyorum

 249. Ceyda biga dedi ki:

  Adana da oturmaktayım evde ek iş yapmak istemekteyim her türlü paketleme işi yapabilirim

 250. İrem EBRAR Kantarcı dedi ki:

  elim çabuktur böyle işleri çok seviyorum severek yapacağıma inanıyorum 17 yaşındayım devamlı bir şekilde yapmak istiyorum

 251. Selin dedi ki:

  Merhaba, üniversite mezunuyum evlendikten sonra artık ev hanımıyım. Ek gelir için eve iş almak istiyorum. İstanbul Küçükçekmece’ de ikamet ediyorum. Kendi nişan ve düğünümdeki davetiyeleri de çok kısa sürede yapmıştım.

 252. Nuray dedi ki:

  Keciörende oturuyorum evde davetiye katlama işine ihtiyati var mutak ihtiyaç larimi karşılamak amacıyla

 253. Dilek dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum.İstanbul , istinyede ikamet ediyorum.

 254. Gülçin Türk dedi ki:

  Ev hanımıyım 23 yaşındayım bir çocuk annesiyim ankara sincanda oturuyorum evde yapmak için iş istiyorum şimdiden teşekkür ederim

 255. Tuba dedi ki:

  Bursa yıldırımda oturuyorum davetiye katlama işi yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 256. Gonca dedi ki:

  Merhaba paketleme işini yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim aile bütçesine katkı sağlamak istiyorum…

 257. Tuğçe Alkan dedi ki:

  2 arkadaşım ile grup halinde çalışmak istiyoruz acil sakarya adapazarinda oturuyoruz saat ve gün sıkıntımız yoktur .

 258. İSMAİL BOZKURT dedi ki:

  Evde ek iş istiyoruz yardımcı olursanız çok sevinirim

 259. Bahar dedi ki:

  Bende adana da oturuyorum evde yapabileceğim iş istiyorum birazda gelirim olsun istiyorum

 260. Esin dedi ki:

  Ben bursa kestelde oturuyorum ek ise cok ihtiyacimiz var esimle birlikte yapmak istiyoruz zor durumdayiz yardimci olursaniz cok sevi iriz acilll

 261. Durcan dedi ki:

  İstanbul Sultanbeyli de oturuyorum ise çok ihtiyacim var lütfen efendim biraz acil dönüş yaparsanız sevinirim tsklr

 262. Bahar dedi ki:

  Sakarya geyvede ikamet ediyorum davetiye katlama işi istiyorum geri dönüş yaparsanız çok sevinirim hayırlı günler …

  1. Hatice dedi ki:

   Mersin mezitlide oturuyorum evde paketleme,davetiye,mandal işi yapabilirim çok acil ihtiyacım var

 263. Semiha dedi ki:

  Merhaba.Edirne Keşanda ikamet ediyorum evde yapılacak bir işe acil ihtiyacım var dönüş yapılırsa çok sevinirim. Teşekkürler

 264. Sunay tolun dedi ki:

  Eve iş istiyorum adım sunay

 265. Fadime dedi ki:

  Ogrenciyim konya karatayds oturuyorum ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim

 266. Sevtap Şengül dedi ki:

  Eve hanımıyım eşime destek olmak içinistiyorum

 267. Bahar dedi ki:

  Ev hanımıyim 2 çocuğum var annemden bizde kalıyor kendime bir gelirim olsun istiyorum adana

 268. tugba akan dedi ki:

  istanbul maltepe oturuyorum sürekli olarak çalışmak istiyorum

 269. Süreyya EGE dedi ki:

  Ankara keçiören bağlumda oturuyorum iki kişiyiz elim her işe yatkindir davetiye işini yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız çok mutlu olurum işe ihtiyacım var

 270. Sunay Aslanoğlu dedi ki:

  İzmir’de yaşıyorum
  3 çocuk okutuyorum ve paraya ihtiyacım var
  Boş zamanlarımı değerlendirmek istiyorum

 271. MİNE TANJU dedi ki:

  emekliyim kiracıyım maddi sıkıntım çok.kızımla yaşıyorum.artık kiramıda ödeyemez hale geldim.tüm paketleme işlerini özenle yaparım.geri dönüş yapmanız ricasıyla

 272. oh_ask dedi ki:

  Bolu da yaşıyorum evde yapılabilecek is imkânlarından faydalanmak istiyorum

 273. Tahireyumusak dedi ki:

  Ev hanimiyim 1 çocuğum var borclarimiz var eşime destek olmak istiyorum çok dardayiz

 274. Nurgül Bıçakcı dedi ki:

  Merhaba.iş deneyimim olmadığı için evde iş yapmak istiyorum.antalya kepez de yaşıyorum. eşime ve evime destek olmak istiyorum.dönüş yaparsanız çok sevinirim.ilginize tşk ederim şimdiden.

 275. Ilknur dedi ki:

  Çok zor durumdayi bende evde paketleme işi yapmsk istiyorum ankara Eryaman da oturuyorum 3 çocuğum var geri dönüş olursa sevinirim

 276. Gül aktaş dedi ki:

  Ev hanımıyım bi tane kızım var annemle birlikte yapıcam bu ise ihtiyacımız var bizden memnun kalıcagınizdan eminiz lutfen geri donus yaparsanız cok sevinirim istanbul pendik kavakpınar mahalesinde oturuyirum iyi gunler hoscakalın

 277. sümeyye akbey dedi ki:

  Sayın Yetkili,

  Yayınlanan ilanınızla ilgileniyorum ve Ataşehir’de ikamet ediyorum. Ekstra bilgi isterseniz iletişim bilgilerimden bana ulaşabilirsiniz.

  Zaman ayırdığınız için teşekkür ederim.

  Sümeyye Akbey

 278. Dilek tas dedi ki:

  İşe ihtiyacım var

 279. Hatice dedi ki:

  Istanbul dan davetiye katlama işi istiyorum çok ihtiyacım var

 280. Murat dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum evde davetiye katlama paketleme işi yapmak istiyorum acil ihtiyacım var bu işe lütfen geri dönün Ankara’da oturuyorum.

 281. elif sude eren dedi ki:

  balıkesirde üniversite öğrencisiyim kendi harçlığımı çıkarmam gerekiyor işe ihtiyacım var

 282. Serap dedi ki:

  Bende evde davetiye paketi yapmak istiyorum

 283. Fatma Sevil dedi ki:

  Ev hanimiyim.para cok lazim . Davetiye katlamak istiyorum.Lūtfen yardimci olursaniz sevinirim.

 284. Fatma dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum evde davetiye katlama paketleme işi yapmak istiyorum acil ihtiyacım var bu işe lütfen geri dönün gebze darıca da oturuyorum evliyim

  1. hulya dedi ki:

   adim hulya beylikduzunde oturuyorum bende paketleme isi yapip esime muhtac olmak istemiyorum

 285. Can dedi ki:

  Konyada yaşıyorum ihtiyaçtan dolayı çoğu işe uygunum derslerim yoğun değil az da olsa biraz kazanabileceğim iş olsun elim yatkındır cevap bekliyorum.

 286. Merve altun dedi ki:

  Merve altun bütün gün evde boş boş oturuyorum elülde dügünüm aileme katkı amaçlı bu işe ihtiyacım var lütfen geri dönüş yaparsanız çok sevinirim lütfen

 287. Esin Akın dedi ki:

  Ek iş ihtiyacım var. İstanbul /Şişli

 288. Filiz dedi ki:

  K. Çekmece inönü mh oturuyorum ihtiyaçtan evde ek iş yapmak istiyorum

 289. Zeynep dedi ki:

  Konya selcukluda yazıyorum paketleme davetiye işlerı yapmak istiyorum acıl işe ihtiyacım var geri dönüş yapın lütfen

 290. HALİL dedi ki:

  10 kişilik ekibim var paketleme işi istiyorum uygun görürseniz bana ulasın

 291. Zeynep dedi ki:

  Konyada yasıyorum katlama paketleme işi istiyorum yardımcı olun lütfen

 292. Zeynep dedi ki:

  Havalimanı çalışanym . Ek iş yapmak istiyorum lütfen iletişime geçin. İstanbul avcılar ikamet

 293. davetiye dedi ki:

  Merhaba severek yapabileceğim bir iş ve ihtiyacım var. Ankara/Keçiören

 294. meryem çimen dedi ki:

  merhabalar, Konya’da yaşıyorum, 4 kişiyiz kısa sürede bitme garantimiz vardır katlama işinize talibim dönüş yaparsanız sevinirim.

 295. Seda Memiş dedi ki:

  İstanbul Maltepe de oturuyorum acil iş arıyorum

 296. Remziye yigit dedi ki:

  Adana çukurova ilçesinde ikamet ediyorum

 297. Esma dedi ki:

  Atasehirde oturuyorum evde katlama işi yapabilirim

 298. Nergiz dedi ki:

  Merhaba. Bende evde davetiye katlamak istiyorum. Bu işe ihtiyacim var

  1. Gülsüm aslan dedi ki:

   Merhaba ben gaziantepe oturyorm el becerim var çocuğum yok işler zamanda.yetiştre bilirim aylık 2 katın yapa bilirm

 299. Seda güneş dedi ki:

  8 aylık bebeğim var ve çalışmaya ihtiyacım var kimse olmadığı için bırakıp çalışamıyorum sürekli calışırım hızlı pratigim dönüş yaparsanız çok sevinirim

 300. Zeynep dedi ki:

  Antalya Muratpaşa’da oturuyorum. Evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 301. Nagihan dedi ki:

  Merhaba ben evden davetiye katlama işi almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 302. Şengül Gürbüz dedi ki:

  K.maraşta oturuyorum bu işe çok ihtiyacım var el becerim vardır ve evde kalabalığız kısa sürede bitirip teslim ederim , yardımcı olursanız sevinirim

 303. Seval dedi ki:

  Istanbul sancaktepe de ikamet ediyoruz 5 kişilik ekibimizle katlama paketleme işleri yapabiliriz

 304. huriii dedi ki:

  merhabalar karabük merkezde ikamet etmekteyim 8 kişilik bir ekibiz verdiğiniz işi en kısa ve güvenilir bir şekilde yapma garantisi veririz

 305. Sevda dedi ki:

  Ankara akderede oturuyorum titiz ve duzenli calisirim elin yatkindir donus yaparsaniz sevinirim

 306. elif çoban dedi ki:

  sultangazi istanbul ikamet ediyoruz ek iş istiyoruz yardimci olurmusunuz

 307. Zeynep dedi ki:

  Antalya Muratpaşa’da oturuyorum. Evde davetiye katlama işi yapmak istiyorum.

 308. Merve dedi ki:

  Antalyada yaşı yorum evden katlama isi yaparım

 309. Ceren dedi ki:

  Istanbul maltepe oturuyorum acil is ariyorum evimde getirdiginiz ürünleri yapıp kısa sürede bitirebilirim

 310. A.Güner dedi ki:

  Merhaba, 25 yaşındayım, Kadıköy’de ikamet etmekteyim. Evde davetiye katlama işi yapabilirim.

 311. Suna dedi ki:

  Konyada ikamet ediyorum katlama işi yapabilirim öğrenciyim

 312. Yasmin dedi ki:

  İse ihtiyacım var ankara

 313. EBRU dedi ki:

  HAYIRLI GÜNLER..BATMAN MERKEZDE OTURUYORUM.DAHA ÖNCE DAVETİYE KATLAMA İŞİ YAPTIM.KALABALIK BİR GRUBUZ.AZİMLİ VE İSTEKLİYİZ.AYNI ZAMANDA ÇALIŞKANIZ.YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİZ.

 314. Leyla dedi ki:

  Benimde cok cok ihtoyacim ins en kisa zamanda donus yaparsiniz ins

 315. Kezban Kurtcan dedi ki:

  Merhaba Istanbul Gaziosmanpasa da oturuyorum bu isi yapmak istiyorum 3 kisiyiz.

 316. Ferat kara dedi ki:

  Küçükçekmece inönü mahallesinde oturuyorum akşamları evde ek iş aramaktayım

 317. gülsüm dedi ki:

  ek işe ihtiyacımvar lütfen yardımcı olur musunuz

 318. Dicle can dedi ki:

  21 yaşındayım yeni evliyim elim hızlı ve seriyim daha önce bu tarz işlerde çok bulundum cevabınızı bekliyorum

 319. dilşad dedi ki:

  Bilecikte oturuyorum çok zamanım var öğrenciyim çok ihtiyacım var hemen dönerseniz çok sevinirim.

 320. Ebru dedi ki:

  Gölbaşı nda oturuyorum paketleme iş yapmak istiyorum

 321. seyhan dedi ki:

  Davetiye katlama işini yapmak isterim. Bir grafik tasarımcı olarak bu işe yatkın olduğumu belirtmek istedim.

 322. Hatice dedi ki:

  Merhaba evde ek iş arıyorum Bursa nilüfer de oturuyorum en kısa zamanda dönüş yaparmısiniz

 323. Merve altun dedi ki:

  Mersin de yaşıyorum bu işe ihtiyacım var lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim

 324. Fatma Gözsüz dedi ki:

  Iyi günler bende evde ek iş yapmak istiyorum size nasil ulaşabilirim

 325. Merve kesici dedi ki:

  Ev hanımıyım 25 yaşında pratik ve hızıyım kendi parami kazanmak için istiyorum

 326. Tuğba dedi ki:

  Merhaba paketleme isi bi kaç kere yaptım şuan da bu isi yapabilirim el becerim iyi zamanında teslim ederim

 327. zeynep yilmaz dedi ki:

  Zeynep yilmaz konya karatay da oturuyorum davetiye katlama paketleme isi yapabilirim

 328. Cengizhan dedi ki:

  Selamunaleykum evde esimle birlikte yapabilecegimiz bi is istiyorum kizimiz icin keciorende ikamet ediyorum surekli ve titiz bir is sunariz evvellalah

 329. Elif dedi ki:

  Evde davetiye katlama işini istiyorum . Dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Hande dedi ki:

   Merhaba İstanbul Mecidiyeköy’de ikamet etmekteyim. evde ek kazanç sağlamak adına bu işi yapmak istiyorum.Haftaiçi akşam saatlerinde yada pazar günleri tam zamanlı çalışabilirim.Acil dönüş yapabilirmisiniz? İyi çalışmalar.

 330. Semanur dedi ki:

  Sakarya serdivan davetiye katlama yapmak istiyorum donerseniz sevinirim

 331. Fatma Nur KÖTEK dedi ki:

  Yeni evlendim ise ihtiyacim var normalde özel güvenliğim iş bulamadım ilgilenirseniz sevinirim. Evde davetiye katlamak istiyorum.

 332. Havva Erel dedi ki:

  Merhaba. boş zamanım oldukça fazla ve bu zamanı bu şekilde değerlendirip hem vaktimi değerlendirmek hem de para kazanmak istiyorum. düzenli ve itinalı şekilde belirtilen zamanda işi teslim edebilirim. geri dönüşleriniz beklenmektedir. iyi Çalışmalar.

 333. Havva Erel dedi ki:

  Merhaba. boş zamanım oldukça fazla ve bu zamanı bu şekilde değerlendirip hem vaktimi değerlendirmek hem de para kazanmak istiyorum. düzenli ve itinalı şekilde belirtilen zamanda işi teslim edebilirim.

 334. Ferda Erdoğan dedi ki:

  Merhaba,evde 6 kişiyiz(2 kişi emekli). Sinanoba/Büyükçekmece/İSTANBUL da oturuyoruz.Evde paketleme işi le ek gelir sağlamak istiyoruz.Geri bildirimlerinizi bekliyoruz.Saygılar.

 335. sevda dedi ki:

  evde davetiye katlama işi yapmak isyiyorum 2 tane çocuğum var okuyan bu işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim tşk ederim

 336. Elif dedi ki:

  Merhabalar İstanbul Ataşehir de oturuyoruz 4 kişilik bir ekibimiz var davetiye paketleme işini istiyoruz teşekkürler

 337. Rezzan Çetin dedi ki:

  Evde davetiye katlamak istiyorum..bilginize teşekkürler.0

 338. Gülizar dedi ki:

  Bağcılarda oturuyorum eğitim için bu paraya ihtiyacım çok var geri dönüş yaparsanız çok sevinirim daha önceden de farklı işlerde deneyimliyim..

 339. Habibe dedi ki:

  2 çocuğum olacak eşimde çalışmıyor acil evde işe ihtiyacım var kısa zamanda dönüş yapılırsa sevinirim

 340. Öznur Yağcı dedi ki:

  Merhaba ben İstanbul Pendik’te yaşıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 341. Fadime Bakşi dedi ki:

  Merhaba evliyim çalışmıyorum evimin bütçesıne katkıda bulunmak istiyorum. İstanbul büyükçekmeceye bağlı türkoba da oturuyorum. Ben ve arkadaşım iş almak istiyoruz. Sizden cevap bekliyorum.

 342. Pelin ural dedi ki:

  Babmin rahatsızlığindan dolayı evde bulunmam gerekmektedir,Bu yuzden devamlı olarak bu işi yapmak isterim. Cevabinizi bekliyorum.iyi gunler

 343. Mehmet Ali dedi ki:

  Bende evde davetiye katlamak istiyorum elim becerikli hızlıdır dönüş yaparsanız sevinirim numaram

 344. Feray dedi ki:

  Gurubun var bende yapmak istiyorum dönerseniz sevinirim

 345. Gülşen dedi ki:

  Yarıda bırakmamak üzere (Devamlı bir şekilde) eşime ve evime katkıda bulunmak adına Evimde ek iş olarak sizden Davetiye katlama işi almak istiyorum.Bu konuda Olumlu veya Olumsuz sizden bir cevap vermenizi RİCA EDİYORUM.

 346. Davetiye katlamak istiyorum ihtiyacım var dedi ki:

  Bu ise ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

  1. Halime ağaç dedi ki:

   Halime ağaç 3 çocuk annesiyim acil işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevınırım olumlu yada olymsuz szdwn haber beklıyorum

   1. Hatice dedi ki:

    Benimde evde paketleme işine ihtiyacım var dönüş yaparsaniz sevinirim nazilliden yaziyorum

   2. Seher dedi ki:

    Bu tarz işlere ihtiyacım var lütfen dönüş yaparsanız sevinirim

  2. Sedanur bozbey dedi ki:

   Erzurumda oturuyorum bu işi yapmak istiyorum kendime güveniyorum dönüş yaparsanız çok sevinirim

 347. Denız sahın dedi ki:

  Ev hanim 2 cocuk anesiyim esime yardm icin cocuklarin ihtyac karsilamk icin istiyorum mumkunse

  1. Emine dedi ki:

   Şanlıurfa yaşıyorum dügün davetiyesi paketleme işini yapmak istiyorum el becerim var lütfen bana bilgi verin bu işe ihtiyacım var

  2. Şükriye dedi ki:

   Lise mezunuyum Konya Ereğlide yasıyorum bu işe cok ihtiyacim var elim becerikli ve hızlıdır annemle beraber isi hemen yaparız nolur geri dönüş yapın lutfenn

Önemli mi?*