Bayilik Veren Firmalar

Cafe Bayilik Veren Firmalar 2021 (Pandemi Ücretsiz)

Cafe mi açmak istiyorsunuz? 2021 yılında bayilik veren cafeler ile görüşme yaptınız mı? Sıfırdan kurulum zahmeti ile uğraşmak istemeyen girişimciler, firmaların isminden avantaj sağlamak isteyenler franchise hizmeti veren firmalara bedelleri ödeyerek işletme sahibi olabilirler. Franchise hizmeti veren kahve zincirleri, starbucks, nargile cafeler vb. konseptlerde firmalar bulunmaktadır. Sizler için bu firmaları, bayilik şartlarını ve bayilik bedellerini araştırdık. Bazı firmaların pandemi döneminde ücretsiz bayilik verdiklerimnden bahsedilse de, ayrıntılı bilgi için firmanın müşteri hizmetleri ile görüşmeniz gerekmektedir.

Cafe Bayiliği Almanın Avantajları

Bayilik almak sıfırdan bir iş kurmaya göre içerisinde pek çok avantajı barındırmaktadır. Yeni kurulan bir işletmenin müşteriler tarafından kabullenilmesi ilk aşamada zor olmaktadır. Ayrıca ilk aylarda kar etmek de zor olduğundan girişimcinin motivasyonu düşecektir. Ancak,franchise hizmeti alanlar firma isminden, tecrübelerinden ve tanınırlığından istifade etmiş olacaktır. Bu da demek oluyor ki reklam harcamaları sıfıra iniyor. Bu amaçla girişimcinin tatmin düzeyi de artmış olacaktır.

EDİTÖR TAVSİYESİ

Cafe Bayiliği Veren Firmalar 2021

London CafeCaffe LuigiCafe Cihangir10Dakka MarketHikmet UstaCafe Luvoco
Coffee Chocolate Bakery ShopHollywood Star CafeAdam gibi yerYeşilçam Kahve Evi1453 Osmanlı Kafe
Tarihi İstanbul Kumpir WaffleBig Yellow Taxi BenzinEmpanadaMona Sera CafeDavid People Coffee
Bi’tane KahveBombty DospressoSosisevSaman Nargile LoungeKahve Tiryakisi
Kahve DoğasıKahve DurağıTarihi Ayvalık TostçusuBetatoxBisquite
BreadliCoffeemaniaPasta ÖyküCezvedenHikmet Cafe
Net KahveciForza Cafe2021 Cafe BayilikGri KahveRed Cafe Bistro

Ana firmanın eli sürekli üzerinizde olacaktır. Girişimcilere eğitimler verilmekte, istenildiği taktirde personel desteği de sağlanmaktadır. Ürünlerin tedarik edilmesi için tek tek sektör araştırması yapılmasına gerek yoktur. Zaten ürünler ana firma tarafından bayiliğe ulaştırılmaktadır. Marka ne kadar dukkanacmak.com tanınmış olursa kar marjı da o derece yüksek olacaktır. Çünkü müşteri gittiği işletmeye en çok da güvenmek ister. Bayilik veren et ve tavuk dönercilerden de franchise hizmeti alabilirsiniz.

kafe bayilik franchising
cafe bayilik veren firmalar

Yeni ürünlerin hazırlanması gibi araştırmalara gerek duyulmaz. Çünkü araştırma ve geliştirme çalışmaları zaten firma tarafından yapılmaktadır. Firmaların en önem gösterdiği konu lokasyon seçimidir. Ana firma girişimcilere lokasyon seçimlerinde de yardımcı olmaktadır. Bedeli ödedikten sonra belirlenen dükkana kurumsal dekorasyon yapılacak, satışı yapılacak olan ürünler ve gerekli malzemeler temin edilecektir.

Mado Franchising 2021

Gerçek dondurmayı işletmelerinde satan ilk işletme olarak karşımıza Mado çıkmaktadır. İlk konsept mağazası 1992 yılında İstanbul’ da açılmıştır. Yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da şubeleri bulunmaktadır. Cafe dondurmacılığının ilki bu marka sayesinde dukkanacmak.com ortaya çıkmıştır. Dondurmanın yanı sıra pek çok tatlı çeşidi de bulunmaktadır. Firma daha ilk ayında 20 adet şube edinmeyi başarmıştır. Bayilik hizmetini en iyi uygulayan firma ödülüne layık görülmüştür.

Mado’ nun girişimcilerde aradığı bazı şartlar bulunmaktadır. Bu şartları taşıyan girişimciler bayilik alabilir.

 • Girişimci bir ruha sahip olanlar
 • Mado firmasının istediği finansmana sahip olanlar
 • Tüm zamanını cafe için harcayabilecek olan girişimciler
 • Finansman ve insan yönetimi konularında tecrübesi olanlar
 • İş tecrübesi olanlar ve geçmiş dönemlerde yaptıkları işlerde başarı gösterenler franchise hizmeti alabilir.
mado-franchising
Mado Franchising

Firmadan bayilik almanın pek çok avantajı bulunmaktadır. Kendi işinizin sahibi ve patronu olursunuz. Firma tarafından verilecek olan eğitimler ile kişisel gelişiminizi tamamlamış olursunuz. İnsan ilişkileriniz ve çevreniz genişler. İlk aşamada mevcut olacak olan riskleri bertaraf etmiş olursunuz.

Firma tarafından bayilere sunulan destekler

 • Bölge koruma sistemi
 • Lokasyon seçimi
 • Fizibilite çalışmalarının yapılması
 • Araştırma ve geliştirme çalışmalarının yürütülmesi
 • Eğitim sürecinin takip edilmesi
 • İşe alma ve açılış ile ilgili gerekli bilgilendirmenin yapılması
 • Ürün tedariği olarak sayılabilir.

Başvuru formunu doldurarak firmaya talebinizi iletebilirsiniz.

London Cafe Bayilik

London Cafe bayilik veren cafelerden bir tanesidir. Merkez tarafından ürünler temin edilebileceği gibi rekabet koşulları da incelenir. İki tip servis sistemi bulunmaktadır. Masaya servis ve self servis. Bulunulan bölgeye göre servis tipi seçilir. Cafe’ de yaprak çaylar, tatlılar, unlu mamuller, aperatif yiyecekler ve dünya kahveleri bulunmaktadır. Bayilik için firma tarafından özel olarak seçilen bir bölge bulunmamaktadır. Türkiye’ nin her yerine bayilik hizmeti verilmektedir. Yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da faaliyet göstermektedir.

Kahve bayiliği verilebilmesi için aranan bazı şartlar bulunmaktadır.

london-cafe
London Cafe
 • İlçenin nüfusunun 100 bin ve üzeri bir nüfusa sahip olması gerekmektedir. İşler caddeler, alışveriş merkezleri gibi kalabalık yerler tercih edilmelidir. Site ve konutların yoğun olduğu alanlar da cafe açmak için uygun alanlardır.
 • En az 100 metre kare kapalı alana sahip olunması gerekmektedir. Açık alanların 40 metre kare ve üzeri olması gerekmektedir. Diğer bayilik alan firmalara yakın olunması gerekiyor.

Adayların da bazı şartlara sahip olması gerekmektedir;

 • Değişikliklerin ve süreçlerin eşit seviyede uygulanmasının sağlanması
 • Çalışkan olmak
 • İddialı ve iyi bir iletişim becerisine sahip olmak
 • Sisteme güçlü bir şekilde bağlı
 • Firma tarafından sunulan iş modelini uygulamak
 • Firma yeniliklerini takip edebilmek
 • İstekli olmak
 • Firma tarafından belirlenen franchise bedelini ödeyebilmek gerekmektedir.

Şu an itibari ile firmanın 6 adet şubesi bulunmaktadır. London Başvuru Linki içinde formu doldurarak talebinizi firmaya iletebilirsiniz.

1453 Osmanlı Cafe Bayilik

1453 Osmanlı Cafe sadece ülkemizde değil yurt dışında da faaliyet göstermektedir. Şehzadeler Kentinden Tüm Dünyaya sloganı ile yola çıkan firmadan bayilik alarak isminden yararlanabilir ve müşteri portföyü oluşturabilirsiniz. Aslında firmanın konsepti nargile cafedir. Sunumu ve birbirinden farklı tatları ile nargile severlerin en uğrak noktaları arasında yer almaktadır. Ayrıca cafede yemek de bulunuyor. Osmanlı tatlarının müşteri ile buluşması sağlanıyor. Cafe açmak isteyenlere tavsiyeler isimli içeriğimizden detaylı bilgi alarak püf noktaları öğrenebilirsiniz.

1453-osmanlı-cafe
1453 Osmanlı Cafe

Birçok girişimci tarafından son zamanların en çok tercih edilen firmaları arasında yer almaktadır. Nijerya ve Kuveyt’ te de ilerleyen dönemlerde Osmanlı tatları sunulmaya başlayacaktır. Geleneksel nargile modern sunumu ile cafede yerini almaktadır. İşletmede aranan özellikler aşağıdaki gibidir;

 • Projeye, firma tarafından belirlenen mimari standartlara uygun yerlerin tercih edilmesi gerekmektedir.
 • Cephenin minimum 7 ila 10 metre arasında olması gerekiyor.
 • Mekanların tercihe bağlı olmak kaydı ile bahçeli ya da teraslı olması isteniyor.
 • Yaya ve taşıt trafiğinin olduğu yerler tercih edilmelidir. Cadde ve alışveriş merkezleri daha uygundur.
 • Otoparka yakınlık da oldukça önemli bir konudur.
 • Belediyeden ruhsat ve izinler alınırken sıkıntı çıkarmayacak olan yerlerin tercih edilmesi gerekmektedir.

0 232 502 33 13 numarasını arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Başvuru formunu doldurarak firmaya talebinizi iletebilir ve hemen kazanmaya başlayabilirsiniz.

Yemen Kahvesi

Sektörde marka haline gelmiş ve bayilik veren firmalardan bir tanesi de Yemen Kahvecisi’ dir. Firma tarafından girişimcilere bir bedel, süre ve bazı şartlar dahilinde iş ortaklığı teklif edilmektedir. Firmanın deneyim, birikim ve tecrübelerinden istifade ederek, piyasada rekabet etmek ve kar sağlamak isteyenlerin tercihleri Yemen Kahvecisi olmaktadır.

Firma tarafından bayilik hizmeti verilen şahıslara personel desteği, reklam, mali ve ticari konularda hukuksal destek vb. sağlanmaktadır. Bu anlamda firmanın ismi girişimcilere kar sağlayacak ve işletme kurulumu sonrası yaşanabilecek olan riskler minimum seviyeye inecektir.

yemen-kahvesi
Yemen Kahvesi
 • Yatırımcı firma tarafından her konuda bilgilendirilecektir.
 • Firma bünyesinde bulunan ekipler tarafından işletmenin son şekli hazırlanacak ve bir açılış ile işletme faaliyete başlayacaktır.
 • Girişimciye firma tarafından tüm şartlar sunulur.
 • Firma ve yatırımcı ortaklaşa lokasyon, mağaza vb. konularda fikir alışverişi yapar.
 • İki taraf bir iş planı hazırlar.
 • Yemen Kahvecisi bünyesinde bulunan mimarlar tarafından projeler hazırlanır ve bu projelerin sunumları yapılır.
 • Firma ödenen bedel karşılığı hizmeti anahtar teslimi olarak sağlamaktadır.
 • Sözleşme imzalandıktan sonra inşaat aşamasına geçilmektedir.
 • Firmanın insan kaynakları birimi tarafından çalıştırılacak olan personelin ataması işlemleri de tamamlanır.

Franchise konusunda irtibat kurabileceğiniz telefon numarası 0532 362 33 52′ dir.

Cezveden

Düşük yatırım bedeli ile yüksek kar marjı elde etmek isteyenlerin bayilik hizmeti alabilecekleri cafelerden bir tanesi cezvedendir. Kurulum, teknik destek, nakliye, verilen danışmanlık hizmeti vb. hepsi ücrete tabidir. Firma, deneyim ve tecrübelerinden belirli bir bedel karşılığında istifade edilmesi için yatırımcılara ortaklık teklifinde bulunmaktadır. Firma isim hakkı bedeli olarak girişimcilerden 30 bin TL talep etmektedir. KOSGEB cafe desteği vermektedir. Onay almış iş planlarını bu içeriğimizden inceleyebilirsiniz.

cezveden
Cezveden

Açılacak olan mağazanın iç alanının 70 metre kare, dış alanının ise 30 metre kare olması gerekmektedir. Caddelerde mağaza, alışveriş merkezlerinde ise hem mağaza hem de kiosk konsepti ile bayilik verilmektedir. Reklam ve açılış konusunda herhangi bir ücret talep etmeyen firma, yüzde 3 oranında kardan pay talep etmektedir. Sözleşme 5 yıl geçerli olmaktadır. Başvuru formunu doldurarak firmaya taleplerinizi iletebilirsiniz.

Cafe yüksek meblağlar elde edilecek bir iştir. Ancak ticarette her durumda risk vardır. Bayilik hizmeti almanın ise pek çok avantajı bulunuyor. Bu avantajlardan yararlanarak, anahtar teslimi bir cafenin sahibi olabilirsiniz.

Starbucks bayilik fiyatı 2021

Starbuck bayilik veriyor mu sorusunun cevabı olarak bayilik vermediğini açıkça belirtebiliriz. İnternet ortamında starbucks bayilik fiyatı 90.000 TL. – 100.000 TL. olarak belirtilmektedir. Ancak bu iddialar gerçeği yansıtmamaktadır. Restoranta starbucks standı, avm merkezine starbucks cafe açmak gibi bir talebiniz var ise, bu konu hakkında 44 44 SHY / 44 44 (749) numaralı müşteri hizmetlerini arayarak bilgi alabilirsiniz.

4 Yorum

 1. Doubleshotcoffe olarak kahve sektörüne yeni bir soluk getirdik. bayilik bilgileri için bize ulaşın.

 2. Kutahya merkezde giriş kati 100metrekare mutfağı 50 metrekare mutfağı olan cafeler bölgesinde gloria jeans ile yan yana bir işletmeye sahibim

 3. isim hakkı almadan TÜRKİYENİN her yerine ve yurtdışına bayilik veriyoruz kahve ve nargile zincirleri olarak 200 bin tl den başlayan cool konseptlerimiz mevcut. detaylı bilgi için lütfen mail atın betul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün