Bayilik Veren Firmalar

Kahve Dünyası Bayilik Şartları 2021 Franchise Bedeli

Kahve Dünyası Bayilik Nasıl Alınır? Her yıl büyümeye devam eden Kahve Dünyası, 2014’ten beri yatırımcılara bayilik fırsatı sunmaktadır. Kahve Dünyası bayiliği almak oldukça zordur çünkü marka, çok kaliteli hizmet verdiği için bu çizgiyi bozmamak istemektedir. Genellikle dışarıya bayilik vermemekte, kendi içerisinde franchise açmayı tercih etmektedir. Bu yüzden de diğer bayilik veren kahve firmalar gibi online bayilik başvuru sistemi bulunmamaktadır. Kahve Dünyası bayiliği almak isteyen girişimciler Kahve Dünyası franchise iletişim telefonları üzerinde yetkililere ulaşmaları gerekmektedir.

Kahve Dünyası Bayilik Açma Şartları Nelerdir? 2021

Markanın kalitesini düşürmemek adına çok sık dışarıya bayilik vermeyen Kahve Dünyası, tüm işleyişi yönetmeyi tercih etmektedir. Kahve Dünyası, yeterli şartları sağlayan yatırımcılara franchise vermektedir. Franchise yöntemi ile maddi anlamda güçlü olan kişilere bayilik verebilen Kahve Dünyası bayilik açma şartları şu şekildedir:

 • İlk etapta girişimciye ve çalışanlarına özel eğitim programı çerçevesinde eğitim vermektedir.
 • Özel eğitim programı çerçevesinde kahveler ve markanın işleyişi hakkında detaylı bilgilendirme yapılmaktadır.
 • Eğitim programını tamamlayan kişiler, bayilik için hak kazanmaktadır.

Ayrıca şirket, metrekaresi geniş olan alanlara işletmenin açılmasını tercih etmektedir. Kahve sektörüne girmeyi hedefleyen kişiler, Kahve Dünyası bayiliği için derin araştırma yapmaktadır. Şubelerinde pozitif yönlü iletişime önem veren Kahve Dünyası, birçok ürünün satışını gerçekleştirmektedir. Kahve Dünyası’nda satılan ürünler arasında şunlar bulunmaktadır: Soğuk ve sıcak kahve çeşitleri, sıcak çikolata, çay, salep, çikolata, hediyelik ürünler, dondurma, pasta, sandviç, fincan takımı ve kahve makinesi. Siz de Kahve Dünyası bayiliği almak istiyorsanız hemen franchise iletişim adresleri üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Kahve Dünyası Bayilik Fiyatı Nedir? 2021

Kahve Dünyası bayilik fiyatı 2021 yılında 200.000 TL ile 300.000 TL arasında olduğu bilinmektedir. Kahve Dünyası Franchise bedeli mekanın açılacağı şehre ve alanın metrekaresine göre farklılık göstermektedir. Hem bayilik hem de isim hakkı ücretleri hakkında net bir bilgi yoktur. En doğru bilgiye ulaşmak için firmanın kendisi ile görüşmek gerekmektedir.

Kahve Dünyası bayiliği açmak istediğiniz şehre karar vermişseniz, Kahve Dünyası web sitesi üzerinden veya 0850 393 70 70 müşteri hizmetleri numarasından marka ile iletişime geçebilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kahve Dünyası Franchising Sürecinde Destek Veriyor mu?

Kahve Dünyası franchising verdiği yatırımcılarına her konuda destek vermeye hazırdır. Kahve Dünyası’nın sunduğu desteklere örnek vermek gerekirse:

 • Pazarlama ve reklam yardımı
 • İlgili eğitimlerin desteği
 • Stratejik yer seçimi konusunda destek
 • Özgün tasarım rehberliği
 • Faaliyet yardımlarıdır.

Bayilik almak istediğinizde eğer ki bir sermayeye sahip değilseniz ücretsiz bayilik veren firmaları tercih edebilirsiniz. Böylece yüksek sermayelere ihtiyaç duymadan bayilik alabilir, işletmeye başlayabilirsiniz.

Kahve Dünyası Eğitim ve Gelişme Yöntemleri

Birçok kişinin çalışmak için tercih ettiği Kahve Dünyası, yapılan başvuruları fırsat eşitliği temelinde ayrım yapmaksızın değerlendirmektedir. Markanın eğitim ve gelişim stratejisi arasında mesleki gelişim eğitimleri, davranışsal gelişim eğitimleri ve yönetsel gelişim eğitimleri bulunmaktadır. Bu faaliyetleri gerçekleştirirken farklı öğrenme metotları ve yeni nesil teknolojiler kullanılarak öğrenmede süreklilik sağlanması amaçlanmaktadır. Eğitimlerde hem dış eğitmenlerden hem de iç eğitmenlerden yararlanılmaktadır.

Kahve Dünyası’nda işe başlayan birinin ilk adımı oryantasyon eğitimi olmaktadır. Müşterilere daha iyi hizmet sunulabilmesi için gerekli bilgiler aktarılmakta ve deneyimler paylaşılmaktadır. Eğitimlerin büyük çoğunluğu, çalışanların becerilerini destekleyen ve geliştiren işbaşı ve uygulamalı eğitimlerden oluşmaktadır. Yetkinlik derecesi göz önünde bulundurularak eğitim planlaması yapılmaktadır.

EDİTÖR TAVSİYESİ

Kahve Dünyası Etkinlik Hizmetleri Neler?

Kahve Dünyası, karavanlardan oluşan etkinlik araçları ile çeşitli etkiliklerde müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Etkinlik alanlarına şemsiye, karavan, masa ve sandalye gibi temel araç gereçler getirilerek gerekli kafe ortamı oluşturulmaktadır. Şirketlerin açık hava etkinlikleri, festivaller, kongreler, fuarlar gibi birçok yerde ürün çeşitliliği ile Kahve Dünyası sizlere eşlik edebilmektedir. Etkinliklerde kahve, çikolata, pasta ve dondurma gibi hizmetler müşterilere sunulmaktadır. Etkinliğin ihtiyaç duyduğu ürünlere göre bütçe, özel olarak belirlenmektedir.

Kahve Dünyası ve Sosyal Sorumluluk

Kahve Dünyası, sosyal sorumluluk projelerinde sıklıkla yer alan markalar arasındadır. Kurulduğu tarihten bu yana, onlarca projeye destek vermiştir. Kahve Dünyası’nın desteklediği projeler şunlardır:

 • Darüşşafaka Cemiyeti Sosyal Sorumluluk Projesi
 • Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı Sosyal Sorumluluk Projesi
 • Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Sosyal Sorumluluk Projesi
 • AÇEV Sosyal Sorumluluk Projesi
 • KAÇUV Sorumluluk Projesi
 • TEMA Sosyal Sorumluluk Projesi

Kahve Dünyası Bayilik Avantajları Nelerdir?

Kahve Dünyası, zor bayilik alınan firmalar arasında yer alır fakat bayiliği oldukça avantajlıdır. Kahve Dünyası bayilik avantajlarına aşağıdakiler örnek verilebilir:

 • Firma, yer seçimi konusunda stratejik destek sağlamaktadır.
 • Kazanç sağlayacak alanlar, yatırımcıya öneri halinde sunulur.
 • Bayi verimliliğinin artırılması için Kahve Dünyası uzman ekibi, alanı en iyi şekilde dekore etmektedir.
 • Gerekli eğitimler verilmektedir.
 • Faaliyet ekibi, bayilere sürekli destek sağlamaktadır.
 • Kazancın en üst seviyede olması için destek sağlar.

Kahve Dünyası İletişim Bilgileri

Kahve Dünyası Franchise iletişim adresleri üzerinden bayilik için detaylı bilgi alabilir ve görüşme planlayabilirsiniz.

 • Adres: Ömer Avni Mahallesi, Meclisi Mebusan Caddesi, İnebolu Sokak, Ekemen Han No:1 Kat:4 Beyoğlu/İstanbul.
 • Telefon: 0212 244 07 00
 • Faks: 0212 244 10 21
 • E-posta: info@kahvedunyasi.com

EDİTÖR TAVSİYESİ

Başa dön tuşu