Dükkan Açmak

Bayanlara Evde Ek İş İmkanları 2020 İlanları

Bayanlara Evde Ek İş İmkanları 2020 İlanları

Evde canınız sıkılıyor ve dışarıda çalışma imkanınız yok mu? Ya da çalışıyorsunuz ama ek gelire mi ihtiyacınız var? Bugün insanlara evde yapılabilecek birçok iş imkanı sağlanmaktadır. Evde çalışıyor olmak size pek çok fayda sağlayabilir. Örneğin; esnek çalışma saatleriyle eğer çocuğunuz varsa onu uyuttuktan sonra işlerinizi halledebilirsiniz. Onun dışında hanımların en büyük sorunsalı olan ev işlerinizi sabahtan halledebilir, kalan vaktinizi işinize ayırabilirsiniz. Yani kısacası kendi işinizin patronu olabilirsiniz. Hadi gelin birlikte işinize ek veya evden yapabileceğiniz işler konusunda bilgilenelim.

Evde Yapılabilecek İşler

İnternet üzerinden yapılabilecek işler ile bayanlar dükkanlarında, evlerinde veya topluma açık ( kafe, park vs.) gibi alanlarda sanal ortamdan rahatlıkla şahsi finansal desteğini oluşturabiliyorlar.

İnternet üzerinden yapılabilecek işlere kısaca göz atalım;

 • Online mağaza işletmeciliği
 • Sanal asistanlık
 • Makale yazmak
 • Sanal ortamda video çekmek
 • Elinizdeki ikinci el ürünleri, bunlar için oluşturulmuş sitelere satmak
 • Sosyal medya sitelerinde butik açmak gibi pek çok imkân vardır.

Online Mağaza İşletmeciliği

 Öncelikle yapmanız gereken mağazanıza bir isim bulmak,  ardından uygun bir web sitesi oluşturmak veya satın almak,  en son olarak da uygun tedarikçiler bulup ürünlerinizi hem kaliteli hem de düşük maliyetli bir şekilde istihdam ederek kar elde etmek.

online-mağaza

Online mağaza

Sanal Asistanlık

Hizmet veren binada olma zorunluluğu olmadan internetin bulunduğu her noktada firmayı asiste edebilir, firmanın koşullarına uygun bir şekilde sanal ortamdan işlerinizi yürütebilirsiniz. Size lazım olanlar sadece bir bilgisayar ve telefondur. Bu sayede yöneticinizin işlerini ev ortamında halledebilir, telefon görüşmeleri ile randevu ayarlayabilir ve size verilecek olan işleri kolayca halledebilirsiniz.

Makale Yazmak

Makale için oluşturulan sitelere yazdığınız makaleleri göndermek sureti ile kendinizi göstererek insanların sizin varlığınızdan haberdar olmalarını sağlayın. Bunun için çevrenizden yardım alarak yazılarınızı tıklamalarını isteyebilirsiniz. Daha sonrasında ise bu işlerle ilgilenen birimlerde çalışmak üzere başvurular yaparak  evinizden firmalara destek sağlayabilir kendi paranızı esnek saatler doğrultusunda kazanabilirsiniz.

Sanal Ortamda Video Çekmek

Günümüzde çok fazla rağbet gören ve moda haline gelen çok kolay para kazanma yollarından biridir. Belirli konulara göre insanların ilgisini çekebilecek videolar çekebilir popülerlik derecenize göre para kazanabilirsiniz. Biraz önce bahsettiğim gibi bunun içinde ailenizden, akrabalarınızdan veya arkadaşlarınızdan yardım alabilirsiniz. Youtube‘da kanal açabilir, Instagram‘da ürün tanıtımı yapabilir ya da bir blog sitesi kurarak buralarda içerik yayınlayabilirsiniz.

Video İzleyerek Para Kazanmak

Video izleyerek para kazanabileceğiniz pek çok internet sitesi mevcuttur. Size gönderilen ve saniyelik olan videoları izleyerek kazanabilirsiniz. Bu videolar için verilen tutarlar az olsa da damlaya damlaya göl olacağını unutmayın. Ayrıca internet üzerinden anket doldurarak da para kazanabilirsiniz.

Elinizdeki İkinci El Ürünleri, Bunlar İçin Oluşturulmuş Sitelere Satmak

Günümüzde bu işler için oluşturulmuş birçok site vardır. Bu siteleri tespit ederek, elinizde olan size büyük veya küçük gelmiş olan beğenmediğiniz kıyafetlerinizi, ayakkabılarınızı ve daha birçok eşyanızı burada satışa koyabilir bunlar yoluyla kolay bir şekilde para kazanabilirsiniz. Bu sitelerden bazıları Sahibinden.com, Letgo, ve Dolap‘tır.

Sosyal Medyada Butik Siteleri Oluşturmak

Online Mağaza işletmeciliği yazımda bahsettiğim gibi burada da ürünlerinizi az maliyete fazla kazanç edebileceğiniz şekilde tedarik ederek gelirinizi sağlayabilirsiniz. Bunun online mağazacılığa göre avantajı ise site açmanıza gerek olmaksızın sıradan bir sosyal medya hesabı oluşturabilirsiniz . Bu bir siteye göre daha kolay bir işlemdir. Hatta kendi hesabınız ile bile işe başlayabilirsiniz. Ya da popüler alışveriş sayfalarında dükkan açarak E-ticaret yapabilirsiniz.

İnternet-üzerinden-para-kazanma-yolları

Butik site açmak

Evde internet üzerinden yapabileceklerimiz harici diğer işleri de şöyle sıralayabiliriz;

 • Nikah şekeri, magnet, kına paketi gibi kişiye özel ürünler yapıp satmak
 • El işi (toka, bileklik, kolye, örgü vb. ) gibi eşyalar yapıp satmak
 • Şeker hamuru ile kurabiyeler ve pastalar yapıp satmak
 • Evde hazırlanabilecek yiyecekleri hazırlayıp satmak
 • Kokulu sabunlar yapmak

Nikâh Şekeri, Magnet, Kına Paketleme

Günümüzde ihtiyaç duyulan düğünlerin vazgeçilmezi haline gelen 3 önemli etken diyebiliriz. Maliyet olarak giderinden fazla geliri olan, evde kolaylıkla yapabileceğiniz işler arasındadır. Tabi ki birazda hayal gücünüzün geniş, el becerinizin de bu işlere yatkın olması gerekmektedir. Bu gibi işlerle evinize hem katkı sağlar hem de işinize zevk katmış olabilirsiniz. Böyle ürünlerin işlemini gerçekleştirerek sosyal medyada paylaşarak veya arkadaşlarınız aracılığıyla satışını sağlayabilirsiniz.

dügün-magnet

magnet

Magnetlerin tanesinin 1 TL olduğunu varsayarsak günde 100 magnet siparişi alsanız 100 TL  kazanırsınız. Bu da aylık 3000 TL gelir anlamına gelmektedir. Toptancılardan gerekli malzemeleri uygun fiyatlara temin edebilirsiniz. Böylece maliyeti azaltmış ve kar marjınızı arttırmış olursunuz.

El İşi Ürünler Yapmak

Eğer eliniz bu işlere yatkın ise ve böyle işleri zevkle yapıyorsanız bunu fırsata çevirmenin tam zamanı diyebiliriz. Evde yapabileceğiniz boncuklu takılarınızı, el örgülerinizi internet aracılığı veya kişiler aracılığı ile satışa sunarak para kazanabilirsiniz. Amigurumi bebekler sağlık açısından çocuklar için problem arz etmediğinden çokça tercih edilen ürünler arasındadır. Bayan çanta toptancılarından çanta da tedarik edebilirsiniz.

el-işi-örgü

El işi

Şeker Hamuru İle Kurabiyeler ve Pastalar Yapmak

Birbirinden renkli , eğlenceli ve yaratıcı kurabiyeler pastalar yapabilirsiniz. İnsanların hoşuna gidebilecek dikkatini çekecek renkler kullanarak kişiye özel yiyecekler tasarlayabilirsiniz. Şeker hamuru hazır olarak maliyetli olur diyorsanız bunu kendiniz de hazırlayabilirsiniz. Eminim ki zevkle para kazanabileceğiniz işlerden biri kesinlikle bu olabilir.

şeker-hamuru

Şeker hamuru

Evde Hazırlanabilecek Yiyecekler Yapıp Satmak

Evde hazırlanan birçok yiyecek son zamanlarda gelir kaynağı haline gelmeye başladı. Reçel, salça, meyve kurutması gibi evde yapılabilecek yiyecekler satışa sunularak gelir elde edilebilir. Kolay gibi göründüğüne bakmayın hepsinin kendine göre zorlukları fazlasıyla bulunmaktadır. Ama evden yürütülebilecek ve ek gelir sağlayabilecek iş imkanlarına iyi bir fikir olabilir. Son yıllarda organik ürünlere olan talebin artması ile pek çok müşteriniz olacağına eminiz. Organik ürün reyonu bulunan marketlere de bu ürünleri satabilirsiniz.

reçel-yapımı

Organik ürünler

Kokulu Sabunlar Yapmak

Her ne kadar zahmetli bir iş olarak görülse de bir o kadar da zevkli işler arasındadır. Evde kendi zevkinize göre el becerinizle kokulu sabunlar yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. Eğer gelirinizin yüksek olmasını istiyorsanız dekorasyona özen göstermek zorundasınız. Çünkü bu tip görsel içerikli nesneler, kullanım için değil görüntüsü ve ortama verdiği kokusu için tercih edilir.  Bebek mevlitlerinde, ev dekorasyonlarında veya düğünlerde tercih edilebilme olasılığı yüksek olduğundan maliyet olarak da getirisi yüksek olacaktır.

İnternet üzerinde ek iş yaparak yüksek meblağlar kazanabileceğinizi ifade eden pek çok ilan bulunmaktadır. Bu tarz ilanlara itibar etmeyiniz. Sizin de konu ile ilgili önerebileceğiniz bir iş fikriniz var ise yorumlar bölümüne yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
 1. Secvan dedi ki:

  Ankara gölbaşı oyaca mahellesinde oturuyorum hertürlü paketleme işi yapabilirim el becerim çok iyidir lütfen yardımcı olun üniversite öğrencisi kızım var malzemeleri temiz ve düzenli olarak teslim ederim işime engel sorunun yok

 2. Eren dedi ki:

  Ankara mamakda ikamet ediyorum daha öncede paketleme işi yaptım deneyimim var dilerseniz bana ulaşıp iş verebilirsiniz.

 3. Zeliham Medya dedi ki:

  Kurumsal firmamıza bağlı görüntülü sohbet sitemizde çalışacak bayan sohbet operatörü aranmaktadır. Evinizin rahatlığında, istediğiniz saatte ve istediğiniz kadar çalışma imkanı sunuyoruz. Tek gereken kameralı bir bilgisayar ya da telefon. Yüzünüzü göstermeniz bile gerekmez, bu tamamen size bağlıdır. Sadece sohbet ederek güzel kazançlar elde etmek istiyorsanız iletişime geçin
  İletişim whatsapp 0

 4. Ayşe dedi ki:

  Şanlıurfa da ikametgah ediyorum , evde paketleme işi yapmak istiyorum . Dönüş sağlar misiniz

 5. Sinem dedi ki:

  Ankara’da yaşıyorum 20 yaşındayım her türlü paketleme veya başka bi işi yapabilirim lütfen yardımcı olun

 6. Selver dedi ki:

  Ankara Mamak da oturuyoruz 8kişilik bir ekibiz her türlü paketleme işi yapabiliriz deyimimiz de vardır öncesinde fırın poşeti hediyelik çanta katlama işleri yaptık işe ihtiyacımız var dönüş yaparsanız seviniriz

 7. Ayşe dedi ki:

  Ankara mamakta ikamet ediyorum evde ek iş arıyorım lütfen dönüş yapın

  1. Kübra dedi ki:

   İstanbul Başakşehirde yaşıyorum. Acil İşe ihtiyacım varr. Paketleme yapmak istiyorum. Elim yatkın. Temiz ve düzgün yapacağıma inanıyorum. Elim yatkın. Yardımcı olursanız sevinirim

 8. Şule dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum lütfen bilgi verirmisiniz

 9. Esma dedi ki:

  Ankara sincan da oturuyorum. Evde ek iş yapmak istiyorum.

 10. Elif dedi ki:

  Evde iş yapmak istiyorum yardımcı olursanız ev hanimiyim

 11. Şenay dedi ki:

  Merhabalar ben ankara Gölbaşı da oturuyorum evde yapabileceğim işe ihtiyacım var lütfen ulaşınırsanız sevinirim

 12. Faruk dedi ki:

  iş arıyorum

 13. Esra dedi ki:

  İstanbul başakşehir de oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 14. Zeynep dedi ki:

  Daha önce bu tarz işleri yaptım deneyimim var paketleme işi istyorum

 15. Safiye kocabaş dedi ki:

  Her türlü paketleme işi yaparım 4 kişilik bir gurubumda unmakta bu işe ihtiyacım var nolur geri dönüşüme yaparsanız sevinirim Bilecik Pazryeri

 16. Cavide dedi ki:

  Evde pipet. Kürdan .çorap . Balon. Gibi ůrůnleri paketleme istiyorum. Ihtiyacim var yardımcı olursanız sevinirim.

 17. Hilal dedi ki:

  Elazığ dan yazıyorum ise ihtiyacım var

 18. Esra dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum paraya ihtiyacım var

 19. Selma dedi ki:

  Evde iş yapmak istiyorum lütfen dönüş yapin

 20. Hilal dedi ki:

  MERHABA ERZURUMDA İKAMET EDİYORUM PAKETLEME İŞİ YAPMAK İSTİYORUM DÖNÜŞ OLURSA SEVİNİRİM BİR ÇOK YERE BASVURDUM AMA BU KONUDA DÖNÜŞ YAPILMADI. İYİ GÜNLER.

 21. Nuket dedi ki:

  Mamakda oturuyorum okuyan çocuğum var o yüzden çalışamıyorum paketleme işine ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

  1. Şöhret dedi ki:

   Merhaba Nuket hanım evde işi ilanı ile ilgili dönüş yapıyılıyormu bende mamakta oturuyorum yeni taşındım Ankara’ya acaba banada bilgi verir misiniz

 22. Elif dedi ki:

  Ben İzmir’de oturuyorum bu işleri daha önce yaptım iletişime geçerseniz

 23. Nurdan dedi ki:

  Merhabalar, Eskişehir’de yaşıyorum ve şuan işsizim evden yapabileceğim iş istiyorum. Geri dönüş yaparsanız çok mutlu olurum.

 24. Serap dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 25. Kübra EFE dedi ki:

  Ankara Mamakta oturuyorum. Evde paket işi yapabilirim.

 26. burcu dedi ki:

  mamakta oln ek işi yapmak istiyorum mümkünse çok sevinirim

 27. Abdulmuttalip dedi ki:

  Evimde yapabilecegim paketleme isi veya baska is ariyorum

 28. ahmet dedi ki:

  kocaelide oturyom is siz kaldim sizden is bekliyom

 29. Selahattin Sezer kaçmaz dedi ki:

  Evden yapılabilecek paketleme işi arıyorum depozitosuz

 30. Rabia dedi ki:

  Ankara mamak ‘ta oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum lütfen bu işe çok ihtiyacım var küçük bebeğim var dışarda çalışamıyorum geri dönüşünüzü bekliyorum çok teşekkürler

 31. elif dedi ki:

  eskisehir tepebaşı

 32. Sevcan dedi ki:

  22 yaşındayım evliyim bu işe ihtiyacım var lütfen yardımcı olur musunuz

 33. Eda dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum lütfen iletişime gecebilirmisiniz

 34. Meliha dedi ki:

  Ankaradayım lutfen evde paketleme isi yapmak isdiyorum lutfen dönüş yaparsanız

 35. Tülin dedi ki:

  Ankara Mamak da oturuyorum ve evde ek iş yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim.

 36. Ayşe dedi ki:

  İşe ihtiyacım var evde calisabilecegim bir iş istiyorum yardımcı olabilir misiniz

 37. Tuğba k9 dedi ki:

  Ankara mamakda oturuyorum evde iş yapmak istiyorum acil ihtiyacim var dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Emre dedi ki:

   Merhaba, bursa yıldırım arabayataginda ikamet ediyorum.Eşimle beraber evde ek iş arıyoruz.Evde yapilabilecek her türlü evde iş özen ve itina ile yapılır.Söylenen tarih ve saatte istenen iş teslim edilir.Maddi problemlerden dolayı evde işlerinizi bekliyoruz.

 38. Zeynep akgöz dedi ki:

  Adana karataş paketleme işi istiyorum evde çalişmak istiyorum hemen dönüş yaparsaniz srvinirim

  1. Filiz dedi ki:

   Ankarada oturuyorum bu işi yapmak istiyorum lütfen bilgi verirmisiniz

 39. Mukaddes dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum Ankara’da oturuyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim bu işe çok ihtiyacım var

 40. tuğçe genel dedi ki:

  merhaba ankarada oturuyorum , hertürlü paketleme vb. işleri yapabilirim yeterki bana ulaşın.

 41. Bihter Saygın dedi ki:

  Merhabalar Ankara yenimahallede oturmaktayım evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 42. nida dedi ki:

  paketleme işi yapmak istiyorum lütfen yardımcı olur musunuz alanya da yasıyorum

 43. SATI YÜKSEL dedi ki:

  EVDE 2 KARDEŞ VE EŞİ 3 KİSİ MISIR PAKETLEME İŞİ YAPABİLİRİZ İLETİŞİMİNİZİ BEKLİYORUZ 30 40 YAŞ ARASINDA SORUMLULUK SAHİBİ KİŞİLERİZ

 44. Funda dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum Ankara mamakta oturuyorum hayırlı günler

 45. Fatih türkeş dedi ki:

  Evde arkadaşım için iş bu işi yaptırmak istiyorum iletişime geçermisiniz

 46. Hülya. dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmayk isyiyorjm. Lütfen iletişime geçin. Çok ihtiyacım var.

 47. Azize Yıldız dedi ki:

  Ankara mamak ta oturuyorum her evde her türlü işi yaparım ise ihtiyacım var iletişime gecerseniz sevinirim

 48. Rümeysa dedi ki:

  Aşçılık okudum yeni işten ayrıldım evde boş durmaktansa bişeyler yapıp para kazanmak istiyorum elim yatkındır hızlı ve özenle yaparım işimi lütfen dönüş yaparsanız sevinirim ankara mamakta oturuyorum

 49. Serap Bekleyen dedi ki:

  Merhaba ben Bursa Yıldırımda oturuyorum paketleme işi istiyorum olumlu olumsuz geri dönüş yaparsanız sevinirim

 50. Nejla seras dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum işsizim acil işe ihtiyacım var lütfen yardımcı olur musunuz

 51. Ayşe dedi ki:

  Elim hızlıdır paketleme işi yapmak isiyorum 2-3 kişiyiz

 52. Sevda ezel dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum lutfen bilgi verin

 53. Fatma Nazlı GÜZEL dedi ki:

  Evde paketleme işi yapabiliriz bu işe gerçekten ihtiyacımız var lütfen geri dönüş olumlu olumsuz yapin

 54. Safiye dedi ki:

  Bende paketleme işlerinden yapmak istiyorum hemen geri donebilirseniz sevinirim.

 55. Resul gerçekcioğlu dedi ki:

  Paketleme montaj işi yaptıracak firmalar arıyorum ankada yaşıyorum

 56. Reside dedi ki:

  İstanbul Çekmeköy Taşdelen de oturuyorum evde boncuk dizme paket işi veya elişi yapmak istiyorum böyle bir firma basvurumacevap verirse memnun olurum Teşekkürler.

  1. Safiye kocabaş dedi ki:

   Her türlü paketleme işi yaparım 4 kişilik bir gurubumda unmakta bu işe ihtiyacım var nolur geri dönüşüme yaparsanız sevinirim Bilecik Pazryeri

 57. AYNUR dedi ki:

  ev de ek iş yapmak istiyorum paketleme işi özenle yapabilirim mudanyada oturuyorum

  1. Safiye dedi ki:

   Bende paketleme işlerinden yapmak istiyorum hemen geri donebilirseniz sevinirim.

 58. Elmas Girgin dedi ki:

  Kocaeli körfez de oturuyorum paketleme yada ip temizleme yapabilirim. 15yıllık makinacılık deneyimim var 3yıllık bant ustalığı da yaptım evde dikim yapabilirim fason veren varsa lütfen ulaşsın

 59. Fadime dedi ki:

  Evde ek iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 60. Zeynep dedi ki:

  Kocaeli izmitte oturuyorum 20 yasindayim yeni evleyim evdeyim calismiyorum evde is yaparak para kazanip esime destek.olmak istiyorum paketleme becerim var yardimci olursaniz sevinirim

 61. Sinem Temizkan dedi ki:

  Üniversite son sınıf öğrencisiyim. Harçlığımı çıkarabileceğim bir paketleme işine ihtiyacım var. Elimden geleni yapacağımdan emin olabilirsiniz. Örgüye ve takıya olan ilgim yüzünden el işlerinde becerikliyimdir. Geri dönüş yapabilirseniz sevinirim. Eskişehir-Tepebaşı

 62. Emine dedi ki:

  Dönüş yaparsanız seviniriz ekibim var

  1. Gülsüm dedi ki:

   Merhaba İstanbul Sarıyer’de oturuyorum paketleme işi yapabilirim ☺️

 63. Nurten Bahadır dedi ki:

  Evde iş yapmak istiyorum iş arıyorum acil dönüş yaparsanız sevinirim elimden her iş gelir yaşım genç haber bekliyorum teşekkürler İzmir Menemen de oturuyorum

 64. Halime dedi ki:

  Merhaba Bursa Karacabey de yasıyorum. Ev e ek iş almak istiyorum iletişime geçerseniz memnun kalırsınız.

 65. Seher dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum olumlu veya olumsuz geri dönüş yaparsanız sevinirim ihtiyacım var İzmir Gaziemir

 66. Şebnem Erdin dedi ki:

  Evden çalışarak ek iş yapmak istiyorum, İstanbul Avcılar

 67. Gül dedi ki:

  Bende paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz

 68. Ayşe barut dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istyrm Aydın’ın Germencik ilçesinde oturuyorum 26 yaşındayım

  1. Ayşe dedi ki:

   Ankara mamakta ikamet ediyorum.. evde paketleme işleri yapmak istıyorum..yardımcı olursanız sevinirim..

 69. Meral sandalya dedi ki:

  Bende nikah şekeri magnet kına ve daha digerleride olsa yaparim lutfen yardımcı olun

 70. Asu dedi ki:

  Magnet,nikah şekeri ve kına paketlemek istiyorum

 71. Dogan polat dedi ki:

  Mamak şahintepe mahallesinde ikamet etmekteyim evde paketleme yada benzeri iş yapmak istiyorum irtibat tel. 05077767430

 72. ecem dedi ki:

  Merhaba, İstanbul Ümraniye de ikamet ediyoruz.Paketleme işlerine 4 arkadaş çok ihtiyacımız var.Lütfen iletişime geçebilirmisiniz.Tşk.

  1. Destan dedi ki:

   Ben ümraniyede oturuyorum. Yapabilirm

 73. Ferhat kayacı dedi ki:

  Evde paketleme yapmak istiyorum iletisime gecin

 74. dilek dedi ki:

  evde ek iş yapmak istiyorum

 75. Raşide üçkardeşler dedi ki:

  Ben mersinde oturuyorum acil paket işine ihtiyacım var lütfen dönüş yapın

 76. Aysun Kızıltunç dedi ki:

  Evde ek iş istiyorum Sincan Ankara’da oturuyorum ihtiyacım var lütfen yardımcı olurmusunuz.

  1. Ayça dedi ki:

   Paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

 77. Merve Bozkır dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim ankara

 78. Tuğba dedi ki:

  Evde her türlü paketleme işini özenerek yaparım bana güvenebilirsin

 79. Zeynep kılınç dedi ki:

  Mrb ist bağcılar da oturuyorum bende acil paket işleri istiyorum elim hızlıdır cvp ltfn

 80. Aylar dedi ki:

  Evde is yapmak istiyorum cook ihtiyacim var

 81. Hikmet dedi ki:

  Evde iş yapmak istiyorum her türlü paketleme işini yapabilirim dönüş yapmanızı bekliyorum Ankara mamak ta oturuyorum

 82. nurten dedi ki:

  Kocaelide oturuyorum,paketleme işi yapabilirim.Saygılar

 83. Özlem özbatmaz dedi ki:

  Evde iş istiyorum Tekirdağ kapaklı da otuyorum

 84. Selma Uçar dedi ki:

  Ankara sincan yenikentte oturuyorum Paketleme isine acil ihtiyacim var

 85. Udbdhhddb dedi ki:

  Acil işe ihtiyacım var benimle iletişime gecin

 86. Serpil dedi ki:

  Evde paketleme isine ihtiyacim var esimden ayrildim 2 cocugum var ve bi isin yok

 87. Hatice guner dedi ki:

  Evde ek işe ihtiyacim var çok acil lutfen yardimci olun ?

 88. Ümmü Gülsüm dedi ki:

  Bende evde paket işi istiyorum lütfen cvp yazarmisiniz

 89. Feray dedi ki:

  Evde is imkani istiyorum gurubumda var dönerseniz sevinirim

 90. Ayten dedi ki:

  Paketleme ile ilgili her türlü işlerinizi özenerek yaparım olumlu olusuz dönüş yapın lütfen

 91. kawther Rajap dedi ki:

  Evde iş yapmak istiyorum lütfen iletişime gecin