Yeni İş Fikirleri

Para Kazandıran Güvenilir Anket Doldurma Siteleri 2021 (Aylık 3.000 TL)

İnternette gezinirken reklamlarda karşınıza mutlaka çıkmıştır. Anket başına 7 TL’ ye varan kar, Anket başına 12 TL kazan. Peki gerçekten anket doldurarak para kazanmak mümkün müdür? Anket başına para kazanmak bu kadar kolay mı? İsterseniz anket doldurarak para kazanmanın yollarını size açıklayalım.

En İyi Anket Sitesi

İnternetten para kazanmanın yolları her geçen gün daha fazla kişinin dikkatini çekmektedir. Kimisi gerçekten göz ucuyla bu işi araştırırken kimi si de para kazanmanın formülünü bulmuştur bile. Peki siz kısa süre içinde mail okuyarak, reklam izleyerek, video seyrederek, anket doldurarak para kazanabileceğinizin hiç farkına vardınız mı? Anket doldurarak para kazanmayı hiç düşündünüz mü?

Anket doldurarak para kazandıran en iyi site arayışına girdiyseniz hemen hatırlatalım çoğu site size anket başına belirlediği ücret üzerinden Paypal aracılığıyla belirli bir kazanç sağladığınızda hesabınıza paranızı aktaracaktır ve sizde Paypal hesabı açtırmalı ve hesabınızda biriken kazancınızı almalısınız.

Anket Doldur Para Kazan!

Myiyo Anket Başına Kazanç

İnternet üzerinden anket doldurarak en çok para kazandıran en iyi site olarak size önerebileceğimiz myiyo üzerinden anket  doldurarak anket başına güzel gelirler elde edebilirsiniz. Myiyo sitesine ücretsiz üye olarak katılacağın her anket için puan kazanabilir biriken puanları da daha sonra Paypal veya banka hesabına ödeme yaparak nakite çevirebilirsin. Bunun için myiyo adresini inceleyebilir ve bilgi alabilirsiniz.

Napolyon

Napolyon  adresine ücretsiz üye olan herkes Napolyon sitesi üzerinden anket doldurarak, site üzerinden gönderilen kampanyaları arkadaşları ile paylaşarak ve yeni üye getirdiğinde NAP Puan kazanarak hediye çeki, indirim kuponları, ayrıcalıklar ve sürpriz kuponlar ile Nap puanları ayrıca harcayabilir.

Globaltestmarket

Globaltestmarket para kazandıran anket siteleri arasındadır. Globaltestmarket dukkanacmak.com üzerinden üye olarak anket başına ek gelir elde etme imkanına sahip olabilirsiniz. Bu site de diğerleriyle aynı mantıkla çalışmaktadır.

Toluna

E-posta ve facebook üzerinden siteye kaydolarak anket başına ek gelir elde etme imkanına sahip olabilirsiniz. Anketlere katılarak ödül kazanmak için Toluna sitesi tam size göre. Anket başına ödemesi garanti olan bu sitelerde evden internet üzerinden düzenlenen anketlere katılım sağlayarak para kazanabilirsiniz.

Mobrog

İnternet üzerinde ücretli anketleri doldurarak ve katılım sağlayarak anket başına 1 TL ile 7 TL arasında para kazanabilirsiniz.  Anket doldurarak daha fazla para kazanmak istiyorsanız daha fazla anket doldurmalısınız. Mobrog sitesine üye olanlar çevrimiçi anketler ve mobil anketleri dolduranlara para ödemesi yapılmaktadır. Mobrog üzerinden çevrimiçi anket doldurmak isteyenler ana düzenli olarak e-posta ile internet üzerinden rahatça doldurabileceğin anketler için davetiyeler gönderilerek bunların doldurulması istenmektedir. Mobil anketler ise akıllı telefonlar üzerinden  App-Store’dan MOBROG  uygulamasını yükleyerek (iPhone, Blackberry veya Android) sahiplerine cevapları telefon ekranı üzerinden kolayca anket doldurma imkanı sunulmaktadır.

Benderimki

Türk anket sitesi olan benderimki üzerinden anket doldurarak kolaylıkla para kazanabilirsiniz. Google Play ve Apple’dan son yıllarda hediye çeki veren benderimki  üzerinden katılım gösterilen her anket için 10 TL’ ye para kazanabilirsiniz. Tabi anket başına kazançlar anketin türüne ve sorulan soruların özelliğine göre değişiklik göstereceğinden önceden kazanç bilgisi verilen anketleri doldurarak para kazanabilirsiniz.

benderimki-anket-siteleri
Anket Siteleri

Clixsense

Clixsense internetteki en iyi para kazandıran anket sitesidir.  Anket dışında mail okuyarak, reklamlar, görevler, teklifler vs. gibi farklı yollardan da para kazanma olanağı sunan Clixsense  en düzenli ve güvenilir şekilde para yatıran sitedir. Yıllardır bu sektörde hizmet veren clixsense ile internetten kolay para kazanabilirsiniz.

Toloka; Anket doldurarak ve kolay görevleri yerine getirerek para kazandıran site Toloka sitesine üye olarak da anket başına para kazanmak mümkün. Tokala bir yandex ürünüdür. Sistematik olarak basit görevleri yerine getirip, para kazanırsınız.

Anketlio

İnternet üzerinden anket doldurarak nakit para ve hediyeler kazanmak isteyenler anketlio  sitesine üye olarak anket doldurup para kazanmaya başlayabilirler. Anketlio sitesi üzerinden anket doldurmaktan daha ziyade kendi referansınız ile üye yaptığınız yani alt grup kurduğunuz kişilerin doldurdukları anketlerden de para kazanmak mümkün.  Daha çok para kazanmak isteyenler anketlio üzerinden ücretli yani paralı üye olarak bronz üyelik veya gold üyelik ten birini tercih ederek network kurarak daha fazla para kazanılmaktadır. Anketlio anket başına gelir sağlamak isteyenler siteyi inceleyebilirler.

Gfk Mobile Monitor

Türkiye’ de uzun yıllardır varlığını sürdüren Gfk Mobile Monitor sitesi İnternet üzerinden hem anket doldurarak para ve hediyeler kazandırmaya devam ediyor. Gfk Mobile Monitor hem anket doldurma ve hem saha çalışmaları ile gelir sağlayan siteler arasındadır.

Opinon World Turkey

Sistem üzerinden anket doldurmak için üye olup araştırma anketlerine katılarak para kazanın. Opinon World Turkey sitesine üye olarak anket doldurma ve görüşlerinizi paylaşma fırsatı yakalayabilir bunları kazanca dönüştürebilirsiniz. Opinon sitesine ücretsiz üye olarak katılacağın her anket için puan kazanabilir biriken puanları da daha sonra Paypal veya banka hesabına ödeme yaparak nakite çevirebilirsin. Bunun için opinon adresini inceleyebilir ve bilgi alabilirsiniz.

Fikir Pazarı

Fikirpazarı anket doldurma sitesine üye olmak için hemen siteye kaydolun sizden istenen bilgileri girdikten sonra hesabınızı size göndereceğimiz e-postayla etkinleştirmek için e-posta kutunuza gidin. Kısa kayıt anketini doldurun ve anketlere katılmaya hazır olun. Fikirpazarı sitesine ücretsiz üye olarak katılacağın her anket için puan kazanabilir biriken puanları da daha sonra Paypal veya banka hesabına ödeme yaparak nakite çevirebilirsin. Bunun için fikirpazarı adresini inceleyebilir ve bilgi alabilirsiniz.

İPSOS Para Kazandıran Anket Sitesi

Ülkemizde ofisi bulunan İpsos anket sitesine üye olarak para kazanabilirsiniz. İpsos sitesine ücretsiz üye olarak katılacağın her anket için puan kazanabilir biriken puanları da daha sonra Paypal veya banka hesabına ödeme yaparak nakite çevirebilirsin. Bunun için ipsos adresini inceleyebilir ve bilgi alabilirsiniz.

Hiving; Fransız firması Hiving sitesine üye olup anketleri doldurmaya başlayarak puanları Paypala ödemenizi alabilirsiniz.

Para Kazandıran Anket Siteleri

Pozitif Sistem

Pozitif sistem anket doldurarak, mail okuyarak, sms ve reklam içerikli videoları izleyerek para kazandıran siteler arasında 2020 yılında internet üzerinden kısa süre içinde hızlı para kazanmayı isteyenler için para kazandırmaya devam ediyor. Siteye üye olarak tarafınıza gelen mailleri,  ve videoları smsleri okuyarak, anketleri doldurarak hızlı bir şekilde para kazanabilirsiniz. Siteyi inceleyerek daha fazla bilgi alabilirsiniz. Para Kazandıran Anket Siteleri üzerinden kayıt olan ve hesap açan ve anketleri dolduranlara anket başına ödeme yapan sitelerdir.

Anket doldurarak para kazanmak istiyorsanız bu siteleri inceleyebilir ve sitelere üye olarak anket doldurup anket başına ödemelerinizi nakit olarak alabilirsiniz. Ayrıca video izle kazan şeklinde internet üzerinde karşımıza çıkan pek çok uygulamak bulunmaktadır. Ya da telefonunuza yükleyeceğiniz uygulamalar sayesinde size verilen görevleri tamamlayarak da para kazanabilirsiniz.

13 Yorum

 1. Merhaba bilgisayar işiyle uğraşıyorum, tek tıkla neler yapılabileceğini bilmekteyim.
  Evde çalışarak para kazanmaya ihtiyacım var. Bu veya buna benzer bir çok başvuru gerçekleştirilen kişiler vardır lakin,
  herkes gibi benim de çok ihtiyacım var. Para kazanmanın ne kadar zor olduğunu bildiğim için, gerek çalışma düzenim,
  iş disiplinim, güvenilirlik ve hakkı/alın teri ile para kazanmanın zorluğunu bildiğim için ihtiyacım bulunmaktadır.
  Siz değerli kişilerin iletişim bilgilerimden geri dönüşlerini bekliyor olacağım. Şimdiden teşekkürler.

 2. Günümün çoğu zamanı bilgisayar başında geçmektedir ve daha önce anketörlük yapmış birisi olarak anket doldurabilirim.

 3. Evde hızlı ve pratik iş yapabilirim. Daha önce gazete. Çağrı mrkezi cafe bi çok işte çalıştım.

Bir cevap yazın

Önemli mi?*

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu