Yeni İş Fikirleri

Yürüyerek Nasıl Para Kazanılır 2023 Yürüdükçe Para Kazan (Sweatcoin)

Yürüyerek para kazanma 2023 yılında çeşitli uygulamalar ile gerçekleşmektedir. Yürüdükçe para kazandıran uygulamaları ücretsiz olarak indirerek paralarınızı hesabınıza alabilirsiniz. Sanal para yatırımlarının günümüzde artmasıyla birlikte sweatcoin gibi uygulamalar ile kolayca para kazanmak mümkün. Sweatcoin yürüyerek para kazanma, yürüyerek para kazanma uygulamaları, yürüdükçe para kazandıran uygulama gibi birçok sorunun cevabını yazımız ile bulabilirsiniz.

Yürüyerek Para Kazanma 2023

Her gün yaptığımız şey yürümek. Bir yere giderken, gezerken, egzersiz yaparken mecburen hayatımızı bir şekilde yürüyerek geçiriyoruz. Peki yürüyerek para kazanmak hayal değil diyorsak ve yürüyerek para kazandıran birçok uygulam olduğunu söylesek bu gerçekten harika olmazmıydı..

Birçok kişi sağlıklı yaşam için yürüyüş yaparken son zamanlarda yürüyerek para kazandıran uygulamalar sayesinde de para kazanıyor. Alternatif para bulma yolları arasında yer alan bu yöntem sayesinde yürüyerek para kazandıran uygulamaları akıllı telefona yükleyerek yürüdükçe para kazanıyor. Yürüyerek para kazanmak isteyenler için yürüdükçe para kazandıran uygulamalar hangileri olduğunu sıralayacak olursak;

Yürüdükçe Para Kazandıran Uygulamalar 2023

Yürüdükçe Para Kazandıran Uygulamalar aşağıdaki gibidir:

 • Sweatcoin yürüdükçe para kazan
 • Rover yürüyerek para kazan
 • Achievement yürü para kazan
 • Lympo yürüyerek para kazan
 • Higi para kazan
 • Stepbet para kazan
 • People Walker
 • PK Coin
 • Bitwalking
 • MapMyWalk

Günde 5 saat Yürüyerek Sweatcoin ile Para Kazanmak

Sweatcoin yürüyerek para kazanma uygulaması ile yürüyerek para kazanabilirsiniz. Bunun için öncelikle cep telefonunuza Sweatcoin uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Sweatcoin indirme işleminin ardından;

 • Ad ve soy ad seçeneklerin doldurarak kayıt olunuz.
 • Kayıt işlemi ardından telefonunuzun adımlarınızı kaydedebilmesi için Konum bilgisini açınız.
 • Konum bilgisinin açılmasından sonra cep telefonu numarası onayı istenmektedir.
 • Onay işleminin ardından istenen diğer iletişim bilgilerinizi yazarak kayıt olma işlemlerini tamamlayarak uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sweatcoin Üyelik Şartları

Sweatcoin üyelik şartları istenmemektedir. Yaş sınırlaması olmayan uygulamayı kullanmak için telefonunuza indirmeniz ve gerekli bilgileri girerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Üstelik ilk kayıt olduğunuzda mail cüzdan hesabınıza kayıt olduğunuz için 0,95 Sweatcoin hoş geldin hediyesi verilmektedir.

Sweatcoin Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Sweatcoin uygulaması nasıl kullanılır? Yürüdükçe para kazandıran uygulamalar arasında olan sweatcoini kullanmak için öncelikle uygulamayı cep telefonunuza indirmeniz ve kayıt olunması gerekmektedir.

Kayıt işlemleri ardından konum bilgilerinizin eşleşmesi sonucu her adımınız sayılmaya başlayacaktır. Uygulamanın Türkçe dil desteği bulunmadığı için web sitesinde Türkçe diline uygun yapılan detaylara ulaşarak uygulama hakkında bilgi alabilirsiniz. Bununla birlikte;

 • Sweatcoini ilk kullanmaya başladığınızda hoş geldin hediyesi olarak 0,95 sweatcoin hesabınıza yüklenir.
 • Cep telefonu ana ekranı üzerinde uygulama açık olduğu sürece attığınız adımları kontrol edebilirsiniz.
 • Sweatcoin yürüyerek para kazanma uygulaması ile kazanılacak coin miktarı sınırlandırılmıştır. Bu uygulama ile günlük olarak 5 sweatcoin kazanabilirsiniz. Düzenli olarak üyelik güncellemesi yaparak belirtilen günlük limiti yükseltebilirsiniz.
 • Para kazandıran uygulama üzerinden arkadaş davet et seçeneği ile bir arkadaş daveti ile 5 sweatcoin kazan seçeneğine tıklayarak arkadaş daveti ile sweatcoin kazanabilirsiniz.

1000 adım kaç Sweatcoin ?

1000 adım attığınızda 1 adet kazanacağınızdan bahsetmiştik. Eğer bu sayı 10.000 rakamına ulaşırsa toplamda hesabınızda 10 SWC olmaktadır.

20,000 Sweatcoin Kaç Adım Eder?

20,000 sweatcoin kaç adım eder? Uygulama üzerinde günlük adım hedeflerinizi tamamlayarak para kazanabilirsiniz. Yapılan hesaplamalara göre 20,000 sweatcoin ortalama olarak 1000 dolar etmektedir. Uygulama üzerinde 1 SWC ortalama olarak 1055 adıma eşittir. Bu durumda 20,000 sweatcoin için ortalama olarak 21.100.000 adım atılması gerekmektedir.

1 Sweatcoin Kaç TL’dir?

1 sweatcoin kaç TL’dir? Ortalama olarak 1 sweatcoin 0,35 TL’dir. 20,000 sweatcoin ortalama olarak 1000 dolar etmektedir. 1000 doların şu an için TL değeri 8,680 TL’dir.

Sweatcoin uygulmasında 3 şekilde coin kazanabilirsiniz.

 • Yürüyerek coin kazanma,
 • Arkadaşınızı uygulamaya davet ederek coin kazanma,
 • Reklam izleyerek para kazanmadır.

Sweatcoin Para Çekme 2023 Nasıl Yapılır?

Sweatcoin para çekmek isteyenler Uygulama üzerinden kazanılan paraları çekmek için iki yol kullanılabilir.

Sweatcoin Para Çekme yolları:

 • Paypal ile para çekme fakat bu uygulama Türkiye’de kullanılmamaktadır.
 • Banka havalesi ile yurtiçi para transferi yaparak Banka hesap numarası, IBAN no, Ad Soy ad bilgileri ile paranızı çekebilirsiniz.

sweatcoin & Davet İle Para Çekme

Sweatcoin arkadaş daveti ile para çekebilmeniz için davet ettiğiniz arkadaş sayısı limitine ulaşmanız gerekmektedir. Limitler ise aşağıdaki gibi olmalıdır.:

 • 100 Kişi ve 500 Sweatcoin karşılığı = 25 Dolar ( Yaklaşık 208 TL)
 • 160 Kişi ve 800 Sweatcoin karşılığı = 40 Dolar ( Yaklaşık 332 TL)
 • 400 Kişi ve 2.000 Sweatcoin karşılığı = 100 Dolar ( Yaklaşık 832 TL)
 • 800 Kişi ve 4.000 Sweatcoin karşılığı = 200 Dolar ( Yaklaşık 1664 TL)
 • 4.000 Kişi ve 20.000 Sweatcoin karşılığı = 1000 Dolar ( Yaklaşık 8320 TL)

25,40,100 ve 200 Dolar seçenekleri her kullanıcı için 1 kez kullanılabilir. 1000 Dolar seçeneği sınırsızdır.

Swatcoinden para çekmek için burada ki videoyu izleyerek %100belgeli kanıtlı para çekme yöntemini öğrenebilirsiniz.

Bunun yanında daha önceden uygulamadan para çekmek için uygulamayı düzenli olarak 2 yıl boyunca kullanarak üyeliğinizi devam ettirmeniz ve 2 yıl kullanımın yanında bir arkadaşınızı da uygulamaya davet etmeniz gerekmekteydi. Ancak yapılan son düzenleme ile 2 Yıl üyelik şartı tamamen kaldırılmıştır..

Rover Yürüyerek Para Kazan

Rover uygulaması aslında bir köpek gezdirme uygulamasıdır. Rover web sitesi üzerinden ya da uygulama üzerinden üye olabilirsiniz. Üyelik işlemleri ardından uygulama da yer alan köpeklerinin gezdirilmesini isteyen köpek sahipleri ile iletişime geçerek köpekler ile yürüyüş yaparak para kazanabiliyorsunuz.

Bu uygulamanın diğer uygulamalara göre herhangi bir puanlama sistemi bulunmamaktadır. Bu uygulama da direk yapılan işe karşılık ödeme gerçekleştirilmektedir. Örneğin 1 saatlik bir köpek gezdirme işinden 20 dolar kazanabiliyorsunuz.

Achievement Yürüyerek Para Kazan

Achievement uygulaması ile sadece yürüyerek değil çeşitli sporları yaparak da para kazanabilirsiniz. Yürüyüş dışında koşarak, yüzerek ve çeşitli spor dallarını yaparak para kazandıran uygulama için öncelikle cep telefonunuza uygulamayı indirmeniz gerekmektedir.

Achievement Uygulaması ile Yürüdükçe Para Kazan

Achievement uygulaması nasıl kullanılır? Yürüyerek para kazanma uygulamalarından biri olan achievement kullanımı oldukça kolaydır. Öncelikle uygulamaya girerek gün içerisinde yediğiniz yemekleri, kilo değişimlerinizi, uyuma uyanma saatlerini, sosyal medya platformlarınızı uygulamaya kaydedebiliyorsunuz. Kaydetmeniz karşılığında ise uygulama size her işlem için 6 puan veriyor. Bununla birlikte gün içerisinde gerçekleştirdiğiniz egzersiz karşılığında ise 80 tam puan kazanabiliyorsunuz.

Achievement İle Nasıl Para Kazanılır?

Achievement ile ne kadar para kazanılır? Achievement uygulaması ile toplamda 10.000 puan toplamanız size 10 dolar kazandırıyor. 10 dolar şu an için TL değeri olarak 86,8 TL ediyor. Dilerseniz bu parayı banka hesaplarınıza gönderebilir ya da uygulamanın anlaşmış olduğu çeşitli hayır kurumlarına bağış yapabilirsiniz. Uygulama da 10,000 puanı toplayabilmek için uygulamayı 4 ay boyunca düzenli olarak kullanarak aktivitelerinizi düzenli bir şekilde kayıt etmeniz gerekmektedir.

Bir yıl içerisinde yaptığınız tüm egzersizleri achievement uygulamasına kayıt ederek yıllık 30 dolar kazanabilirsiniz. 30 doların şu an için TL karşılığı 260,4 TL’dir. Bunun yanında uygulama içerisinde bulunan anketleri doldurarak da ek olarak kazanç elde edebilirsiniz.

Lympo Yürüdükçe Para Kazan

Lympo uygulaması daha çok egzersiz yapmaya yönelik olan bir uygulamadır. Uygulamayı telefonunuza indirip uygulamanın size önerdiği görevleri yaparak LYM coin kazanabilirsiniz. Uygulamanın kullanıcılara verdiği görevleri örnekleri ise, öğle arası 20 dakika yürüyüş, sabah yürüyüşü, akşam koşusu ve sağlıklı beslenme gibi çeşitli görevleri bulunmaktadır. Bu görevleri yaparak her görev karşılığında LYM kripto para kazanabilirsiniz. Kripto paralarınızı dilerseniz hediye çeki olarak kullanabilir ya da spor ürünleri alışverişlerinizde indirim olarak harcayabilirsiniz.

PK Coin Yürüyerek Para Kazan

PK Coin uygulaması sadece IOS işlemcili mobil cihazlar için oluşturulan bir uygulamadır. Bu uygulama ile yürüyüş gibi çeşitli spor aktiviteleri yaparak PK coin kazanabilirsiniz. Akıllı saatlerle uyumlu olarak çalışan uygulama gün içerisinde gerçekleşen bedensel aktiviteleri kayıt ederek para kazanmanızı sağlar.

Uygulama ile gün içerisinde kazanılacak sanal paranın bir sınırı yoktur. Fakat bu sanal parayı gün içinde normal paraya dönüştürebilmek için çeşitli işlem limitleri bulunmaktadır. Premium üye olunduğunda üyelik özelliği olarak PK coin’leri istediğiniz zaman dolara çevirebilirsiniz. Dolarlarınızı da daha sonra TL’ye çevirebilirsiniz.

MapMyWalk Yürü Para Kazan

MapMyWalk uygulaması ile size verilen günlük görevleri tamamlayarak hediye çekleri kazanabilirsiniz. Bu uygulama üzerinde verilen görev örnekleri ise sabah 8 – 9 arasında yavaş tempoda yürüyüş, 3 kilometreyi 10 dakika içinde yürümek ve benzeri birçok görev vererek yapılan görevler karşılığında hediye çeki vermektedir. Bu hediye çekleri genel olarak Under Armour markasına ait çeklerdir. Bu çekler ile marka da gerçekleştirilen ürün alışverişlerinizde çekleri kullanarak daha uygun fiyatlarda alışveriş yapabilirsiniz.

EDİTÖR TAVSİYESİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 × four =

Başa dön tuşu