Yozgat Esnafından Sosyal Sorumluluk Kampanyası

Yozgat Esnafından Sosyal Sorumluluk Kampanyası
1.813 kez okundu.

Türkiye geneli esnafların yapmış olduğu sosyal sorumluluk kampanyaları pek çok kişinin takdirinin kazanmaya devam ediyor. Yozgat ilinde gerçekleşen ve bir esnafın gerçekleştirdiği kampanya da bunlardan bir tanesidir. Yozgat ilinde esnaf olarak çalışmakta olan Alper Doğru, bundan 9 ay önce ihtiyacın varsa al, yoksa as kampanyası yaptı. Bu kampanya ile ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürmek olan esnaf Alper Doğru herkesin takdirini kazanmaya devam ediyor. Yozgat esnafından sosyal sorumluluk kampanyası yurt genelinde de beğenildi.

Yozgat’ta esnaf olarak çalışmakta olan Alper Doğru ihtiyacın varsa al, yoksa as kampanyasını 9 ay önce yaptığını söyledi. Bu kampanya ile elbise ihtiyacı olan ancak almaya maddi imkanı olmayan kişiler buradan başkalarının asmış olduğu elbiseleri almaktadır. Özellikle Ramazan ayında Alper Doğru sayesinde pek çok kişinin yüzü gülmeye devam ediyor.Kampanyaya karşı Yozgat halkı duyarlı

Yozgat esnafından sosyal sorumluluk kampanyası tüm Türkiye geneli beğenildiği gibi kampanyaya karşı Yozgat halkı da oldukça duyarlı. Kampanyayı 9 ay önce çıkartan ve ihtiyacın varsa al, yoksa as ile şehirde tanınmaya başlayan esnaf Alper Doğru, Ramazan ayında da kampanyalarının devam ettiğini belirterek tüm halkın duyarlı olduğunu söyledi.

Yozgat’ta ihtiyacı olan ancak maddi imkanı elvermeyen kişiler esnaf Alper Doğru’nun yapmış olduğu bu kampanyadan yararlanarak raftan elbise alabilmektedir. Fazla bulduğu, ihtiyaç sahiplerine yardım yapmak isteyen kişiler de bu rafa elbiselerini asarak ihtiyaç sahiplerinin elbise almasına olanak sağlayabilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git