Dükkan Açmak

Yeni İş Fikri Konuşan Güller

Yeni İş Fikri Konuşan Güller

Kişisel veya kurumsal olarak yürütebileceğiniz bir uygulamada iş fikirleri arasında yer alan Speaking Rose yani diğer adı ile konuşan güller pazarlamacılığı olmakta. Bayilik almak için başvuruda bulunabileceğiniz bu sisteme minimum 799 dolar yatırmanız gerekmektedir. Dünya genelinde ve de bir çok ülkede geniş kaplı iş fırsatlarına sahip olacağınız sistem sayesinde şirketler arası finansman desteğine sahip olmaktasınız.

Eğitim imkanı sağlanan bayilik sistemi sayesinde sektörde öncülük eden firmalar arasında sizler de yerinizi alacaksınız. Ev merkezli olarak yürütülebilen en karlı bayilik sistemi potansiyel bakımından 80 milyar bayilik profili bulunan iş fikrinde pazara atılım sağlayanlardan bir tanesi de siz olabilirsiniz.

En karlı bayilik

Ürün ile ilgili en fazla ön plana çıkan özellik ve ürünün yapılış amacı karşınızdaki insana söylemek istediğiniz sözcükleri en güzel şekilde yansıtabilmektir.
Toplam olarak uygulanan yatırım maliyeti 799 dolar ile 56 bin dolar arasında olmaktadır.

Her hangi bi özel gün ve olaylarda tebrik kartı niteliği taşıyan ürün oldukça kullanışlı ve rağbet ören ürünler arasında yer almakta.
Hayal dünyanızı genişleterek Konuşan güller sektöründe ilerleme kaydederek bu mesleği girişimcilik konusunda yeni yatırımla yapmak isteyenleri aydınlatmak amacı ile kullandığınızı bir düşünün.

Konuşa güller, imzalar, sözler, logolar, taç yapraklı mesajlar ve daha bir çok yapıda sizler için özel insanlara sunulan hediye bulunmaktadır. Konuşan güller için atılımlarda bulunduğunuzu bir kaç kişi ile ekipmanınızı kurduğunuzu hayal edin ve düşünün.
Başlangıçta basit bir işlem gibi gözükse de milyonlarca insan sizlerin satmış olduğu Speaking Roses adlı güllerden temin edecektir.Bu alanda tasarlanan ürünler ile ilgili ürünleri Online Üniversite üzerinden temin ederek girişimcilik faaliyeti için gerekli bilgileri inceleyerek pazarlamacı ruhuna erişim sağlayabilmektesiniz.

Pazar arayışı bakımından 80 milyar dolar potansiyeli bulunan bu sektörün konsepti düğün işlemleri, cenaze işlemleri, şirketler, mezuniyetler, ve daha bir çok alanda uygulanması mümkün olmaktadır.

İlk olarak 1800′ lü yıllarda kartpostallar ve tebrik kartları kullanılmaya başlanmıştır. İlk olarak normal bir mukavva üzerine güzel güzel mesajların süslemesi ile oluşturulan tebrik etme yöntemleri son olarak çığır açan en karlı bayilik fırsatı haline dönüşerek sektörde bende varım demek isteyen girişimcilere kapılarını aralamakta.

Bu alanda çiçeklerin kullanılarak sektörde farklı ve yenilikçi bir pazar alanının oluşturulması hem girişimciler için hem tüketicinin arayışlarına karşılık son derece etkili bir uygulama olmaktadır.

Maliyet bakımından gerek duyulan sermaye bütçenizi aşar nitelikte olabilir. Fakat bu tutarı kısa süre içinde tekrar kazanacağınızı düşünerek bu tarz girişimde sizlere düşen görevleri araştırarak konuşan güller pazarlamacılığı kapsamında yapabileceklerinizi değerlendirin. Hangi koşullarda sizlere bayilik verilmekte. Bayilik uygulamaları ne denli işlemekte. Bu sektöre giren bir kaç kişi ile ilgili yoklamada bulunun bu sayede sektör ile ilgili bilmediğiniz detayları da kavramış olacaksınız.

BEĞEN İLK ÖNCE HABERDAR OL!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. yurt disi bayilik dedi ki:

  konusan guller bayiligini yurt disinda yapmak isterseniz bana ulasin

 2. Ayten BÜYÜKSÜRÜCÜ dedi ki:

  Konuşan güller bayiliği için kiminle iletişim kuracağım
  tlf o5335797994

 3. medine dedi ki:

  Ben Medine iş istiyorum acil lutven ulaşin

BİR YORUM YAZ