Güncel Bilgiler

Vodafone Bedava Dakika Nasıl Yapılır? 2021 Bedava Dakika Kazanma Yolları

Vodafone bedava dakika yapmak için Vodafone operatörünün abonesi olmanız gerekmektedir. Operatör kullanıcıları internet, mesajlaşma ve konuşma paketlerini avantajlı paketlerde satın alabilmektedirler. Vodafone, müşterilerine özel bedava dakika kampanyaları sunmaktadır. Bedava dakikalar sayesinde konuşmalarınız yarım kalmaz, sevdiklerinizle dilediğiniz kadar sohbet edebilirsiniz.

Vodafone sürpriz dakika kampanyası için SURPRIZ yazıp 6666’ya SMS göndererek bedava dakikalar kazanabilirsiniz.

Cihazınızın mesaj kısmına girerek 542 yazıp 7000’e SMS gönderebilirsiniz. Bu sayede 1 ay geçerli 542 dakikanızı dilediğinizce kullanabilirsiniz.

EVET yazıp 3785’e SMS göndererek her yöne geçerli 100 dakika hattınıza tanımlanabilir.

KAZAN yazıp 4455’ SMS göndererek her yöne geçerli 500 dakikayı bir ay boyunca kullanabilirsiniz.

Vodafone Bedava Dakika Hilesi

Vodafone bedava dakika hilesi ile ücretsiz dakikalarınız hattınıza tanımlanır. Bedava dakikalarınızı almak için, telefonunuzun mesaj bölümüne girerek EVET yazıp 3785’e SMS gönderebilirsiniz. Bu işlem sonrasında bedava dakikalar hattınıza hemen yüklenecektir. Vodafone ücretsiz dakika hilesi, operatör kullanıcılarına fırsatlar sunmaktadır. Buradaki hile, aslında taktiktir. İllegal bir durum söz konusu değildir.

Vodafone Bedava 100 Dakika

Vodafone kullanıcılarının ücretsiz olarak faydalanabildiği kampanyalar arasında Vodafone bedava 100 dakika kampanyası yer alıyor. Ücretsiz 100 dakika kampanyası Vodafone kullanıcıları arasında kullanılabilmektedir. Diğer bir deyişle Turkcell, Türk Telekom ve diğer operatör ile yapılacak olan görüşmeler kampanya dâhilinde değildir. Vodafone bedava 100 dk kampanyasından yararlanmak için EVET yazıp 3785’e kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.

Vodafone Yükle Kazan İle Hediye Dakika

Vodafone kampanyalarına ve fırsatlarına her geçen gün yenisi eklenmektedir. Operatör kullanıcıları çeşitli bedava dakika sürprizleri ile yükle kazan kampanyalarına ek olarak SMS yolu ile bedava dakika fırsatlarından yararlanmaktadır. Vodafone hat kullanıcıları, yükleme yaptıklarında DAKİKA yazıp 4455’e SMS göndererek bedava dakikaları hatlarına tanımlayabilmektedirler. Vodafone yükle kazan bedava dakika miktarlarının ne kadar olacağı, yükleme yaptığınız tutara ve müşteri puanınıza göre değişebilmektedir.

Vodafone Bedava 1000 Dakika

Her yöne konuşma fırsatı ile dilediğiniz operatör kullanıcılarıyla dakikam biter korkusundan uzak dilediğinizce konuşabileceğiniz bir kampanya Vodafone’dan geliyor! Vodafone bedava 100 dakika kampanyasından faydalanmak için EVET yazıp 4000’a SMS yollayabilirsiniz. Onay mesajı ile birlikte dakikalarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Bedava Dakika Veren Uygulamalar

Her yaştan konuşmayı seven Vodafone müşterileri, 2021 Vodafone bedava dakika kazanma ile sevdikleriyle iletişime ara vermeyecekler! Vodafone bedava dakika veren uygulamalar arasında ‘’Vodafone Yanımda’’ bulunmaktadır. Vodafone müşterileri bu uygulamayı telefonlarına indirerek haftalık hediye çarkı sayesinde sürpriz hediyeler kazanmaktadır. Vodafone Yanımda uygulamasını indirerek hediye çarkından 1000 dakikaya kadar bedava dakika kazanabilirisiniz.

Her Yöne 1000 Dakika Vodafone’da!

Dakika bitiminden sıkılanlar, konuşması bölünsün istemeyenler ve daha fazla sevdikleriyle konuşmak isteyenler için Vodafone bedava dakika kampanyaları bulunmaktadır. Vodafone bedava 1000 dakika kampanyası ile konuşmalarınıza ara vermeden devam edebilirsiniz. Kampanyadan faydalanmak için EVET yazıp 4000’e SMS göndererek bedava 1000 dakikayı hattınıza tanımlayabilirsiniz.

Vodafone Faturasız Müşterilere Bedava Dakika

Faturasız hat sahipleri için de sürpriz hediyeler ve fırsatlar bulunmaktadır. Vodafone faturasız bedava dakika 2021 kampanyasından yararlanmak için BANANEVAR yazıp 4545’e kısa mesaj gönderebilirsiniz. Operatör daha sonra size bilgilendirme mesajı yollayacaktır ve ne kadar bedava konuşma dakikası kazanacağınız, kaç TL yükleme yapmanız gerektiği size iletilecektir. 30 TL yükleme yaparak Vodafone 100 dk bedava kazanabilirsiniz. Kazanacağınız fırsatlar yalnızca dakikalar ile sınırlı değildir. Hediyeler arasında internet ve SMS de bulunmaktadır.

Vodafone harca kazan kampanyası dâhilinde gönderdiğiniz kısa mesajlar ücretsizdir.

Vodafone Bedava 500 Dakika

Vodafone abonelerine sunulan fırsatlardan biri de Vodafone bedava 500 dakika kampanyasıdır. KAZAN yazıp 4455’e SMS göndererek hediye 500 dakikanızı alabilirsiniz.

Vodafone Faturalı Hatta Bedava Dakika Nasıl Yapılır?

Vodafone güncel bedava dakika kampanyaları yoğun ilgi görmektedir. 2021 Vodafone faturalı hatta bedava dakika kampanyaları şu şekildedir:

  • Vodafone’a hattını taşıtan veya faturalı hattan faturasız hatta geçen kişilere, her ay 100 dakika olmak üzere toplamda 1200 dakika hediye verilmektedir.
  • Vodafone müşteri hizmetlerinden bedava dakika kazanmak için 542 yazıp 7000’e kısa mesaj yollayarak hediye dakikalardan yararlanılabilir.
  • Faturalı hat kullanıcıları EVET yazıp 4000’e kısa mesaj yollayarak 1000 hediye dakika kazanabilir.
  • Vodafone Yanımda uygulamasını ve Bana Ne Var ve Freezone kampanyalarını kullanan operatör kullanıcıları bedava dakikalar kazanabilir.

Vodafone Freezone Bedava Dakika

Vodafone’un 25 yaş altındaki kullanıcılarına sunduğu kampanyalardan biri de Vodafone Freezone’dur. Vodafone Freezone hediye konuşma paketi ile dakika derdiniz olmadan rahat rahat konuşabilirsiniz. Hediye konuşma fırsatından yararlanmak için Vodafone Yanımda uygulamasını cep telefonunuza yükleyip ‘’Bana Özel’’ menüsünden 6 ay geçerliliği olan 250 bedava dakikayı ücretsiz olarak hattınıza ekleyebilirsiniz.

Vodafone Bedava 542 Dakika

Avantajlı kampanyalardan biri de Vodafone bedava 542 dakika fırsatıdır. Sevdiklerinizle doyasıya konuşmanız için operatörler tarafından kampanyalar düzenlenmektedir. Bu kampanyadan faydalanmak için 542DK yazıp 7070’e SMS atmanız yeterlidir. Onay mesajını aldıktan sonra dilediğinizce konuşabilirsiniz!

Vodafone Saatini Seç İle Hediye Dakika

Konuşmayı seven Vodafone kullanıcılarına sunulan bir diğer fırsat da Vodafone Saatini Seç kampanyasıdır. Vodafone Saatini Seç ile belirlediğiniz saatler arasında Vodafone sınırsız konuşma hakkı ücretsiz olarak size verilir. Bu kampanyada, Vodafone müşterini arayan Vodafonelular, 00.00 ile 06.00 veya 21.00 ile 23.00 saatleri arasında bedava konuşma hakkına sahip olurlar.

Vodafone Hediye Dakika Gönderme

Vodafone hediye dakika gönderme için operatör kullanıcıları araştırma içerisindedir. Fakat Vodafone’da dakika gönderme işlemi yapılmamakta, TL gönderimi yapılmaktadır. TL transferi için 7000’i arayabilir, ne kadar göndereceğinizi belirleyebilirsiniz.

Vodafone cep lira transferi ile sevdiklerinize lira transferi yapabilirsiniz. Faturasız hat kullanıcıları, faturasız hat kullanan kişilere lir transfer edebilir veya sevdiklerinden lira transferi etmelerini isteyebilir. Online Self Servis üzerinden cep lira transferi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Başa dön tuşu