Dükkan Açmak

Ülker Bayilik Şartları ve Başvuru Formu

Ülker Bayilik Şartları ve Başvuru Formu

Ülker Firması yıllardır gıda sektöründe hizmet veren en büyük firmalardan biridir. Ülker bayilik sistemi, ülker franchise sisteminin nasıl olduğunu anlatacağımız makalemizde ülker distribütörlük şartları hakkında ayrıntılı bilgiler bulabilirsiniz.

Ülker bayiliği nasıl alınır?

Bakkal, market, şarküteri veya büfeniz de, ülker ürünlerini satabilmek için herhangi bir ülker bayilik başvurusu yapmanız gerekmiyor. Sizde toptancınızdan ülker ürünlerini talep ederek veya ülker ürünlerini satan toptancıdan bu ürünlerden talep ederek satışa sunabilirsiniz. Ülker ürünlerinin Ülkemizde bayilik veya franchise kapsamında tek satılması söz konusu değildir. Ülker firmasının tüm gıda ürünlerini hemen hemen tüm market ve bakkal dükkanlarında görebilirsiniz.

Ülker firması bayilik ve Plasiyerlik başvurusu yapmak isteyen kişiler için, internet sitesinde bir ülker bayilik başvuru formu yayınlamış durumdadır. Bu form distirbütörlük talep formudur. Bu form ile yaşadığınız şehir de tüm ülker ürünlerinin ana dağıtıcı firması olabilmek için bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz.

Distribütörlük

Ülker Distribütörlük talep formunu http://www.ulker.com.tr/documents/Ulker/excel/bayilik_basvuru_formu.xls adresinden indirebilirsiniz.Ülker Distribütörlük talep formun da bulunan ülker ürünlerinden, Bisküvi, Çikolata, Yağ, Mutfak Ürünleri, Gazlı İçecekler, Pastorize Ürünler, Halk Markalı Ürünler, Mavi Yeşil Light Ürünler, Sakız ve Şekerleme ürünlerinden seçim yaparak bayilik almak istediğiniz sektörü seçmelisiniz.

Ayrıca talep formunda bulunan Ülker Distribütörlüğünde yatırım yapabileceğiniz araç sayısını ve Ülker Distribütörlüğü için ayırabileceğiniz sermaye miktarını da belirtmeniz gerekmektedir.

Distribütörlük şartları

 • Vadeli çalışmalarda aylık cironun iki katı teminat alınır,
 • Yaklaşık her araç için 100.000 TL. toplam yatırım gerekmektedir.

Ürünler

Bebek Ürünleri, Bisküvi, Kraker, Gofret, Çikolata ve Çikolatalılar, Dondurulmuş Gıdalar, Kahvaltılıklar, Kek, Kişisel Bakım ve Sağlık, Light ve Diyabetik Ürünler, Margarin ve Sıvı Yağlar, Mutfak Ürünleri, Sıcak İçecekler, Soğuk İçecekler, Süt ve Süt Ürünleri, Şekerleme, Sakızlar.

İletişim

Ülker Firmasından Distribütörlük başvurusu yapmak için yukarıda ki başvuru formunu doldurarak,  0212 310 28 38 nolu faks numarasına gönderebilirsiniz. Ülker Gıda San. A.Ş. Adresi : Maltepe Mh., Davutpaşa Caddesi 10, Topkapı İstanbul, Türkiye Telefon: 0 (212) 567 15 67 (pbx)

BEĞEN İLK ÖNCE HABERDAR OL!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. hasan dedi ki:

  Bölge dağıtım bayiliğini almak idtiyorum . Van hakkari bölgelerine…

 2. Ahmet Babaoglu dedi ki:

  Almanya NRW Ülker bayisi varmi, varsa hangi firma.

 3. Ismail yigit dedi ki:

  Ş.a benim bir sorum olacakti almanya da 2008 yılarında bir arkadaşım ülker ‘in bayiliğini yapıyordu ismi mustafa tezcan temeli türkiyeye döndü kendisine ulaşamadım sizde ona ulaşsa bileceğim her hangi bir bilgi varmi telefon yada adres

 4. Afganistan dedi ki:

  Merhabalar Ben Afganistan’da Ulukar byeliğini almak istiyorum bunun için kimlere ulaşmamız lazım

  1. Baris dedi ki:

   Afkanistanli kardes im siznle nasil gorusebiliriz….

 5. Balıkesir Ayvalık camoba mahallesi dedi ki:

  Tontancı lik senemin 3 yılımdayım. Neden olmasın berber calısıp paylasıp buyuyelım…

 6. nuran alptekin dedi ki:

  2 katlı müstaki,l 200 m2 iş yerim var burada market kurmak istiyorum

BİR YORUM YAZ