Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar Listesi

Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar Listesi
76.940 kez okundu.

İş kurmak isteyenlere sermayesiz franchising

Girişimci bireyler için en büyük avantaj sermayedir. Eğer ki bir işe başlarken sermayen bulunmakta ise o vakit iş yerinizin adını oluşturabilir, Dilediğiniz şekilde kimseye bağlı kalmadan firmanızın gelişimini ilerletebilirsiniz. İşinizi büyütüp, yeni şubeler açabilirsiniz. Tabi bunları yapmak için, dükkan açmak istiyorum fikrinize iyi şekil vermeniz ve doğru yerde doğru yatırımı yapabilmenizdir. Sitemizde sizler için doğru adımı atmanıza yönelik tavsiyeler bulunmaktadır.

Son zamanlarda girişimciler özellikle isim hakkı için para ödemek istemeyen bireyler ücretsiz bayilik verenler ile ilgili aramalarını sıklaştırmıştır. Genellikle sermaye veya katkı ücreti talep etmeyen firmalardan bayilik alımı hızla ilerlemiş ve en çok tercih edilen iş yeri açma modüllerinden bir tanesi olmuştur.
Ücretsiz bayilik verilecektir diye bir çok ilan görmekteyiz lakin bunu en ince ayrıntısına kadar araştırıp o şekilde başvuru yapmamızda fayda var. Çünkü bazı firmalar ücretsiz bayilik vermekte. Lakin verdiği bayilik kapsamında ilk aldığınız ürünleri belirli bir ücret karşılığında almanızı da isteyebilirler. Bu açıdan ince elemeli sık dokumalısınız.

Makalemizde faklı alanlarda hizmet veren ücretsiz bayiilik hizmeti sunan firmaları paylaşmaktayız. Bilinen markad ve firmalar hemen hemen her yerde rastlayacağımız konumda bulunduğundan daha karlı bir iş kurmak için franchising ve franchise bayilikleri arasından az duyulmuş kaliteli ve farklı ürün hizmeti sunan firmalar tercih edilmelidir.

Meg baby bebek bezi bayiliği

İlk ve tek yıkanabilir bebek bezi, kadın pedi ve hasta bezi satışı için Tüm Türkiyede bayilikler  verecek Meg Baby  ücretsiz bayilik başvurusu için 3323426780 telefonundan firma yetkilisi ile görüşebilirsiniz.

Nanoplus Hydroson – Safe Step  bayiliği

Kaymaz zemin, su yalıtım ürünleri endüstriyel temizlik bakım solüsyonları satışının yapılacağı ortalama 20 bin lira yatırım maliyeti ile ücretsiz bayilik veren firma  ile bayilik başvurusunda bulunarak kendi işinize yatırım yapabilrsiniz. Tüm Türkiye illeri ve bölgelerinde bayilik verecek firma isim hakkı bedeli talep etmemektedir. Nanoplus bayiliği başvurusu için 03125542030 Berat Demirel yetkilisi ile bayilik için yüzyüze görüşebilirsiniz.

Teknolog firması ücretsiz bayilik veriyor

Islak mendil, araç bakım ürünleri ve benzeri ürünleri pazarlama bayiliği. Denizli’de kurulan firma nono teknolojisine sahip ürün üretiminde bulunmaktadır. Çoğu ürün teknolojiden faydalanarak gündelik kullanıma özel olarak üretilmiştir.

HortumMatik bayiliği fırsatı

Türkiye’de ilk ve tek olan hortummatik satışını yapmak için firma bayilikler aramaktadır. İsim hakkı bedeli almayan firma hijyenik tuvalet hortumu satışından % 50 kar marjı ile satış yapacak bayilikler verecektir. Ortalama 1300 lira yatırım maliyeti ile kendi işinizi kurabilirsiniz. HortumMatik bayiliği  05458814248 telefonundan firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Gökyüzü 3d dekorasyon ücretsiz bayilik veriyor

Zemin kaplama, aydınlatma panelleri, 3 d boyutlu duvar kağıtları, 3d cam fayans gibi çeşitli ürünlerin pazarlama ve satışını yapacak yurtiçi ve yurtdışı bayilikler verilecektir. Ücretsiz bayilik veren Gökyüzü 3D firması bayilik başvurusu için 0 224 239 76 76  telefon numarasından iletişime geçerek bayilik için net bilgi edinebilirsiniz.Triples oto bakım ürünleri ile sermayesi iş kurun

Ortalama yatırım maliyet 10 bin lira olan ve tüm Türkiye  ye bayilik verecek olan Triples oto bakım ürünleri firması isim hakkı bedeli talep etmeden ücretsiz  bayilik veren firmalar arasındadır. Çeşitli oto bakım ürünlerinin satışının yapılacağı ve %60 kar marjı olan bu iş ile ücretsiz bayilik alabilirsiniz. Firma iletişim bilgileri ise;  zafer@triples.com.tr  Telefon: 05531080900 iletişime geçebilir bayilik şartların yüzyüze görüşebilirsiniz.

Marmara mantar sermayesiz iş arayanların doğru adresi

Marmara Mantar ücretsiz bayilik verenler arasında bir diğer marka da Marmara Mantar olmakta. Marmara Mantar ülke genelinde yaklaşık 5 yıldır hizmet vermekte olan firmalardan bir tanesidir. Bayilik vererek hem bayilik veren firmanın hem de bayilik alan firmanın kar edilmesi amacı ile bayilik alma işlemleri oluşturulmaktadır.
Firma 2007 yılında kurulmuştur. Hedef olarak belirli bölgelerin tercih edilmemesi ve her bölgeden herkes ile çalışılma avantajı ile 3 ay gibi bir zaman diliminde bayiliğinizden kar elde etmeniz gerçekleşmektedir.

Rulootomat bayiliği

Kullan at ürün pazarlama sektöründe öncülük eden firmalardan bir tanesi de Rulootomat olmakta. Geliştirmiş olduğu sektör özellikleri ile 9 farklı otomat sistemi için bayilik vermektedir. Türkiye ve yurt dışı ülkelerinde bayilik verme işlemleri devam etmektedir. 2012 yılından faaliyet gösteren firma araç kurulama havlusu otomatı, seccade otomatı, abdest havlusu otomatı ve benzeri alanlarda hizmet vermektedir. Rulootomat bayilik başvurusu için firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Fox Kirsavar

Ülkemizde 81 şubesiyle endüstriyel temizlik konusunda faaliyet gösteren firma  Yeni ürettiği Kir Savar ürününün satışı ve pazarlaması için Türkiye genelinde bayilik verecektir. % 130 kar ve  % 67 kar marjı ile satış yapan firmadan bayilik alarak yatırım yapabilrisiniz.  Fox Kirsavar ürünü satışı için bayilik başvurusunda  02323630707 telefon numarasından bilgi alabilirsiniz.

Meal Box franchising

Gurme ev yemekleri zinciri şubeleşmek adına tüm ülkede şubelendirme yolunda ilerliyor. Türkiye’nin ilk ve tek kaliteli, sağlıklı yemek üretimi yaparak kişiye özel sunumlar ile teslim edilmesini sağlayan firma 2012 yılında kurulmuştur. Meal Box bayiliği başvurusunda bulunmak için firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Çiğ köfteci firmaları ücretsiz bayilik veriyor

Çiğ köfte firmaları iş kurmak isteyen ve kendi işini az sermaye ile kurmak isteyen girişimcilere ücretsiz bayilik veriyor. Yatırım maliyetlerini karşılamak üzere anlaşılan franchising sözleşmesi ile sizde bayilik bedeli ödemeden ücretsiz bayilik alabilir kendi işinizi kurabilirsiniz.

Lezizhan çiğköfte bayilik imkanları sunuyor

Toplamda 120 adet şubesi bulunan Lezizhan Çiğ köfte firması 2006 yılında kurulmuştur. Helal gıda belgesine sahip kaliteli ve hijyenik ürünler satışa sunan firmalardan bir tanesidir. Lezizhan çiğköfte bayiliği başvurusu için firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Ücretsiz bayilik veren firmalar hakkında ayrıntılı bir araştırma yapmanızı, bayilik şartlarını görüşmenizi tavsiye ederiz. Firmalar ile yüzyüze görüşebileceğiniz gibi, internet üzerinden online başvuruda bulunabilirsiniz.Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar Listesi Konusuna 86 Yorum Yapıldı
  1. Şükrü caner dedi ki:

    Van merkezde otel işletmesi elimde var iranla bağlantım her şekilde var irana işi düsen arasın her konuda yardımcı olabilirim

Sayfa başına git