Dükkan Açmak

Turkcell Bayilik Alma Şartları

Turkcell Bayilik Alma Şartları

Cep telefonu bayiliği almak, ikinci el veya sıfır cep telefonu satan bir dükkan açmak, bununla birlikte turkcell hazır kart, faturalı hat işlemleri cep tl yükleme vb. işlemleri yapabilmek istiyorsanız, turkcell, turktelekom veya vodafone bayiliğini düşünebilirsiniz.

Türkiye’de GSM temelli mobil iletişim, Şubat 1994’te Turkcell’in hizmete girmesiyle başladı. 27 Nisan 1998’de T.C. Ulaştırma Bakanlığı ile 25 yıllık GSM lisans anlaşması imzalayan Turkcell, müşterilerine sunduğu mobil ses ve veri iletişimine dayalı hizmetlerin çeşitliliğini, kalitesini ve buna bağlı olarak müşteri sayısını da artırarak gelişimini sürdürdü.

Faaliyette bulunduğu dokuz ülkenin beşinde pazar lideri olan Turkcell, bölgesel bir liderdir. Hisseleri 11 Temmuz 2000’de İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) ve New York Stock Exchange’de (NYSE) eşzamanlı olarak işlem görmeye başlayan Turkcell, NYSE’ye kote olan ilk ve tek Türk şirketi unvanına sahiptir.

Turkcell Firması Hakkında Bilgi

Turkcell’in yurt dışında da yatırımları bulunmaktadır. Azerbaycan, Kazakistan, Moldova ve Gürcistan gibi halen büyümekte olan pazarlardaki mobil operasyonlarına, %41,45’ine sahip olduğu Fintur aracılığıyla iştirak etmektedir. 1999 yılında hizmete giren %100 Turkcell iştiraki KKTCell ise Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Telekomünikasyon Dairesi ile gelir paylaşımı anlaşması çerçevesinde faaliyet göstermektedir.

Turkcell’in Ukrayna’da %55 hissesine sahip olduğu Astelit Şirketi life:) markası Şubat 2005’de GSM hizmetleri vermeye başladı. Belarus’ta Turkcell, BeST’in hisselerinin %80’ini Belarus Cumhuriyet Devlet Varlık Komitesi’nden 2008’de satın aldı.

Turkcell’in tamamına sahip olduğu Almanya’daki iştiraki Turkcell Europe ise 2011 yılında faaliyetlerine başladı. Turkcell, 2010 yılında imzaladığı toptan trafik alım sözleşmesi ile 2011 yılının ilk çeyreğinde Almanya’da mobil sanal operatörlük hizmeti sunarak operasyonlarını dokuz ülkeye yaydı.Turkcell, Türkiye’deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, müşterilerinin iletişim ihtiyaçlarına yüksek kalitede cevap verebilmeyi amaçlamaktadır.

3G’de 110’dan fazla ülkede yaptığı anlaşmalar sonucu yurt dışı kullanımda dünyanın önde gelen operatörleri arasında yer alan Turkcell, ayrıca, GPRS dolaşımında 165’ten fazla ülkede yaptığı anlaşmalarla bu alanda dünyanın sayılı operatörlerden biridir.

Vizyon;  İletişim ve teknoloji çözümleriyle hayatı kolaylaştırmak ve zenginleştirmektir.

Stratejik Öncelikleri

Turkcell Firması Stratejik önceliklerini şu şekilde belirtmiş;

Lider İletişim ve Teknoloji Şirketi olarak;

  • Ana işimiz mobil iletişim faaliyetlerinde ses ve veri kullanımını artırarak büyümek,
  • Mevcut uluslararası iştiraklerimizi, kârlılık odaklı büyütmek,
  • Fiber optik altyapımızla Turkcell Grup Şirketleri arasında sinerji yaratarak, sabit genişbant sektöründe büyümek,
  • Mobilite, internet, yakınsama alanlarında yeni iş fırsatları ile büyümek,
  • Yurt içi ve uluslararası pazarlarda iletişim, teknoloji ve yeni iş alanlarındaki fırsatları değerlendirerek büyümek,
  • Teknolojik yetkinliğimizi kullanarak müşterilerimizle ilişkimizi zenginleştirecek yeni servis platformları geliştirmek.

Turkcell İletişim

Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş
Turkcell Plaza, Meşrutiyet Cad. No:71, Tepebaşı, İstanbul
Genel Müdürlük Telefon No : 0 212 313 10 00
Müşteri Hizmetleri Telefon No : 532 ya da 0 532 532 0000

Turkcell Superonline Bayilik Taleplerini bu sayfadan iletebilirsiniz.

BEĞEN İLK ÖNCE HABERDAR OL!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 25 YORUM
  1. cemil koç dedi ki:

    corlu bolgesınde bayılıgım vardı bır ara iptal etiler su an tekrar bas vuru yaptım benden tabela parası 500 tl yazar kasa 1200 tl ve her ay 15 normal hat ve 5 faturalı yapa şartı verıyorlar acmasan 1 ay ıcınde tekrar baının kapanır tabale ve bayı kodun kapatırız dıyorlar varmı bır esası arkadaslar yoksa tırakya bolgesın ozelım bu

BİR YORUM YAZ