Dükkan Açmak

2021 Yılı Trend Saç Renkleri (En Popüler Modeller)

07.01.2021
2021 Yılı Trend Saç Renkleri (En Popüler Modeller)

Geçtiğimiz her gün saç renklerinde ve stillerinde oldukça değişik modeller ortaya çıktığını görüyoruz. Doğal görünüm, ışıldayan volümlü saçlar biz bayanların en büyük isteğidir. Biz de sizlerin isteğini karşılamak amacı ile 2021 yılının en trend saç  renkleri ve stillerini araştırdık. 2021 Sonbahar, Kış, İlkbahar ve Yaz rengi modası ve trend kesim modellerini içeriğimizden inceleyebilirsiniz.

2021 Sonbahar- Kış Saç Renkleri

Hava sıcaklıklarının düşmesi ile parlak ve canlı tonlar kış mevsiminde yerini daha koyu saç renkleri kendini gösterecek. Kızıla dönük sarılar, sıcak yansımalı siyahlar, aralardan çıkmaya çalışan pembeler gibi birçok renk gözde olacak. Sonbahar ve Kış sezonunu otantik geçirmeye hazır olun. Saçlarınıza olabildiğince farklı bir hava katarak tüm gözleri üzerinize çekebilirsiniz. Güzellik cesaret ister unutmayın. O zaman minicik bir cesaret ile kendinizi baştan yazmaya hazır mısınız?

Koyu Bronde 

Sarı saçın bakımı bilindiği üzere oldukça zordur. Sarı saçınız varsa makyajsız ve doğal kızlardan olamazsınız üzgünüm. Özellikle bir mekana gittiğinizde makyajınızı patlayan renk tonlarından yapmazsanız ortalıkta ruh gibi gezme ihtimaliniz çok yüksek. 🙂 Ancak tamamen sarı yerine kahveye yakın bronde rengi ile saçlarınızı uslandırabilir ve bakımını kolaylaştırabilirsiniz. Ten renginize uygun olarak alt veya koyu ton tercih edebilirsiniz. 2021 yılında koyu tonların ön planda olduğunu belirtmek isterim. 🙂

Koyu Bronde

Koyu Bronde saç renk trendi.

Kontrast Dipli Saç

80’lerden bu yana devamlılığını sürdüren ve halen trend olan koyu saç dipleri dukkanacmak.com geçtiğimiz dönemlerde tekrar popülaritesini arttırmayı başarmış ve 2021 yılı Sonbahar- Kış sezonunda da devamlılığını sürdürecek. Saçın görüntüsüne olduğundan daha doğal bir görünüm kazandıran bu model açık renkli saç kullanan bayanların sürekli boyama sıkıntısından kaçmasına yardımcı olmuş ve gözde bir stil haline gelmiştir. En kolay makyaj modellerini inceleyebilirsiniz.

Kontrast Dipli Saç

Kontrast Dipli Saç

İyimser Pembeler

Saçlara uygulanan pembelerin farklı bir hava kattığını biliyor musunuz? Hatta trend renginin de pembe olduğunu söylemeden edemeyeceğim. Sarı saçlara veya açık renk saç tutamlarına uygulanacak olan pembe renkler, saçınızın görünümünde yumuşak ve iyimser bir ortam oluşturacaktır. Renkli saçlar şimdiden yabancı ünlülerin gözdesi oldu. Siz de denemek için geç kalmayın. 2021 sizin farklılık yılınız olsun. En ucuz ve şık bayan giyim hakkında bilginiz var mı?

İyimser Pembeler

İyimser Pembeler

Karamel Balyaj Işıltıları

Koyu renk saçlarımdan sıkıldım diyorsanız renk ve hareket katabilirsiniz. Sezonun saç renklerinden gidecek olursak renk farkınızı karamel balyaj ile yapabilirsiniz. Sarı renklerin yaz aylarına daha uygun olması sebebi ile yine sıcak bir ton olan ancak kışa uygun bir koyuluğu olan karamel rengi ile saçlarınızı aydınlatabilir, cool görünümlere imza atabilirsiniz. Kendinizi güzel hissetmek sizin emeğinizden ve cesaretinizden geçer bilin istedim. ?

Karamel Balyaj Işıltısı

Karamel Balyaj Işıltısı

Sıcak Bakır Tonları

Sonbahar ve kış renklerinin önde gelen renklerinden olan bakır rengi saçlarınıza da farklı bir hava katacak. Kış sezonunu bakırın bin bir çeşit tonu ile güzelleştirebilir ve ısıtabilirsiniz. Güçlü, seksapel ve yoğun olmak üzere üç tonu bulunan bu renkler ile saçlarınızı farklı bir boyut kazanacak. Her yaştan bayanın tercih edebileceği renkler diyebiliriz.

Sıcak Bakır

Sıcak Bakır

2021 İlkbahar- Yaz Sezonu Saç Renkleri

Kış aylarında pastel ve koyu renkler tercih edilirken ilkbahar ve yaz mevsimlerinde daha sıcak ve cıvıl cıvıl saç renkleri tercih edilmektedir. Sarı tonları, ombreler, griler, pembeler, bakır tonları, bal rengi ve bunlara benzer sıcak renkler yaz ayına damgasını vuracaktır. Denemek istediğiniz ama cesaret edemediğiniz bütün renkleri  deneyin. İçiniz kıpır kıpır girmek için vereceğimiz saç renklerini deneyebilirsiniz.

Beyaz Sarı

İlkbahara yaklaşılan dönemlerde mat ve koyu renklerden hevesinizi almış ve yeni saç rengi arayışına girmişseniz kontrast dipli beyaz sarı saçlar tam size göre. Beyaz sarı saç ile iddialı, dikkat çekici ve moda trendlerinin zirvesinde olacağınızı bilmenizi isteriz. Bu tek renk normal standartlarda bir saç olmaması sebebi ile kuaförünüzü doğru seçmenizi tavsiye ederiz. Beyaz sarı olacağım derken civciv sarısı veya yumurta sarısına dönmenizi istemeyiz. 🙂

Beyaz sarı saç

Beyaz Sarı

Bakır Tonları

Bakır tonlarını Sonbahar ve Kış sezonu için de örnek göstermiştik. Ancak bakırın birçok tonu olduğu için sıcak renklere de örnek verebiliriz. Bu sebeple yaz mevsimlerinde de yoğunlukla kullanılan bu rengi  favorisi ilan edebilirsiniz. Geçtiğimiz yıl ateş kırmızısı revaçta iken daha doygun olarak kabul edilen bakır tonları gözde olacak. Tamamen bakır rengine cesaret edemiyorum diyorsanız çikolata kahvesi ve klasik kahverengi gibi renklerin üzerine ışıltı katması adına bakır attırabilirsiniz.

Bakır Tonları

Bakır Tonları

Pastel Pembe

Trend renkleri siyah ve pembe olarak belirlenmiştir. Pembe de gerek canlılığından gerekse de tatlı bir renk olmasından dolayı İlkbahar ve Yaz aylarında çılgınlığından ödün vermeyen bayanlarımız için hoş bir saç rengi olacaktır. Saçta kendini güçlü bir şekilde belli eden pastel pembesi, dukkanacmak.com moda ile yakinen ilgilenenlerin saçlarında boy gösterecek. Ünlü modacıların hazırladığı bahar kreasyonlarında yoğunlukla görülen pastel pembesi  sezonunda cesur kadınların saçlarında yerini alacak. Tamamen pembeye cesaret edemiyorsanız sarı veya açık renk saçlarınızın ucuna pastel pembe tonları yaparak optimist bir görüntü elde edebilirsiniz.

Pastel Pembe

Pastel Pembe

Trend Saç Kesimleri ve Modelleri

Bütün sosyal medyanın bangır bangır “Kısa saçlı kızlar 12548963987 adım öndedir” tarzı cümleler ile sallandığını hepimiz tarafından biliniyor. 😀 ama tabi bir yandan da uzun saçın güzelliği ve çekiciliği var. Boş verin sosyal medya üzerinden devam edecek olursak giymeye kıyafetimiz, uygulama yapacak saçımız kalmaz. 🙂 2021 yılında görünümüne artı bir hava katmak ve iddialı bir saç modeli yapabilirsiniz. İddialı saç kesimleri ve modeller için devam edelim..

Mikro Örgü

Kuaför fiyatları oldukça pahalı olan bu modelin yapılış aşamaları da bir o kadar zor bir işlemdir. Saçın her tutamının dipten örülerek oluşturulan bu model sayesinde, günlük olarak saçınız ile uğraşmak zorunda kalmayacaksınız. Saça oldukça şık ve cool bir görünüm kazandıran bu model geçtiğimiz yıllarda ortaya çıkmış ve trend olmaya devam edecektir.

Mikro örgü saç modeli

Mikro örgü saç modeli

Kısa Saç Modeli

Kısa saçın fazlası ile dikkat çektiğini ve havalı bir görünüm kattığını hepimiz biliyoruz. Bu tarz saçların gerek yıkaması gerekse de bakımında sıkıntı yaşamadan rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Verdiğimiz görselde ki model için kuaförünüzü doğru seçmenizi öneririm. Hele ki uzun saçınızı birden kısa hale getirecekseniz çok detaylı bir araştırma yapmanız gerekecektir. Kısa saç cesaret işidir. 2021 yılını havalı saçlarınız ile bomba gibi geçirebilirsiniz.

Kısa saç modeli

Kısa saç modeli

Geriye Taranan Saçlar

Saçlarınızın ve makyajınızın iddialı ve aynı zamanda çekici olmasını istiyorsanız bu model tam size göre. Oldukça kolay olan bu model ile davetlerde tüm gözleri üzerinize toplayabilirsiniz. Üstelik modelin yapımı için yalnızca saçınızı geriye doğru taramanız ve sabitlemek adına saç spreyi veya jöle kullanmanız yeterli olacaktır. Kısa ve uzun saç fark etmeksizin geriye taranan saç modelini herkes kullanabilir.

Geriye taranan saç modeli

Geriye taranan saç modeli

2021 yılında trend olan saç modelleri ve renkleri bu şekildedir. Kendinizi cool ve havalı hissetmek istiyorsanız bu modelleri deneyerek 2021 yılını bomba gibi tamamlayabilirsiniz.

Yorumlar

Telegram Kanalımızdan bize ulaşabilirsiniz.


Henüz yorum yapılmamış.

Önemli mi?*