Dükkan Açmak

Torku Döner Bayiliği Veriyor!

Torku Döner Bayiliği Veriyor!

Ekrem COŞKUN Torku Döner Franchising

Torku firması olarak bilinen Konya Şeker firması, bambaşka bir konsept ile Döner bayiliği ile karşımızda. Birbirinden farkı ürünlere imza atan Torku, bu kez bizi şaşırtmadı. 2015 yılında yakaladığı yükselişini sürdürüyor. 2016 senesinde de Girişimcilere Ekrem COŞKUN döner bayiliği ile hizmet vermeyi amaçlıyor.

Konya şekeri firması olarak bilinen Torku tarafından yeni bir konsept, yeni bir lezzet olan döner bayiliği veriyor. Torku firması 2015 yılında yakalamış olduğu konsepti ve piyasayı takip etmeye devam ediyor. Torku Firması yani Konya Şeker, bu kez bizi şaşırtmadı. Ekrem Çoşkun konsepti ile hazırlamış olduğu güzel bir internet sitesinden bayilik almak isteyen girişimcilere sesleniyor. Firma iki sene içerisinde Türkiye genelinde 150 şube ve franchise vererek büyümeyi amaçladığı açıkça görülüyor.

Torku Ekrem COŞKUN döner bayilik şartları

Firma franchising adaylarında aranan özellikler ise internet sitesinde sıralamış. Torku; cadde, alışveriş merkezi ve karayolu olmak üzere üç farklı konsepte sahip. Bu konseptlerden birine yatırım yapmak isteyen girişimcilere bayilik veriyor. Torku Ekrem Çoşkun döner firması bayilik almak isteyen adayların bayilik maliyetini karşılayabilecek sermaye sahip olmasını, işyerinin başında durmasını, kendisinin ve ekibinin motivasyonunu yüksek olmasını bekliyor. Bu şu anlama geliyor ki; alışveriş merkezi karayolu veya cadde lokasyonundan herhangi birini seçecek girişimcilerin firma tarafından talep edilecek bayilik ücretini karşılayabilmesini bekliyor.Ekrem Çoşkun Torku firması işyerinin açılacağı yer için ise araç trafiğinin yoğun olduğu şehir merkezinde çarşı bölgelerinde okul veya üniversitelerin bol olduğu yerlerde insanların alışveriş yapmak için sıklıkla ziyaret ettikleri bölgelerde olmasını tercih ediyor.

Neden Torku döner Bayiliği?

Firma girişimcilere başka döner bayilikleri tercih etmemeleri konusunda ise birkaç öneride bulunuyor.  Torku Döner bayiliğini tercih etmeniz için geçerli sebeplerden bazıları şunlar.

 • Ürünlerin tümü helal kesim belgesine sahip ve hilesiz gerçek döner özelliği taşıyor olması,
 • Torku firması dönerlerinin şoklu döner olmaması ve taze olması,
 • Dönerin konsept gereğince döneri gerçek et yaprak döner olması,
 • Dönerin müşterilere servis edilirken %100 odun ateşinde pişirilmesi,

Firma bu durumda diğer döner bayilerine göre üstünlük elde ediyor. Şu an itibariyle Torku Döner 9 çeşit ikram ile birlikte müşterilerine 18.90 TL ücretle satışa sunuluyor. Bu fiyatın da uygun olması nedeniyle girişimcilerin Torku’dan bayilik almaları durumunda iyi para kazanacakları görülebiliyor.

Ekrem Çoşkun Torku döner firmasının şuan itibariyle Türkiye genelinde Antalya Lara ve Konyaaltı’nda Isparta ilimizde, İstanbul’da ve Konya ilimizde merkez ve Sökerzade bölgesinde döner bayiliği bulunur iken daha önce de söylediğimiz gibi 2 yıl içerisinde Türkiye genelinde 150 bayilik/franchise vermeyi amaçlıyor.

Torku döner iletişim bilgileri

Torku firmasından bayilik alabilmek için iletişim bilgileri şöyledir.  Adres: Akşemsettin mahallesi, Horasan Sokak, 8/A Selçuklu Konya. Telefon numarası ise 0332 247 2222

BEĞEN İLK ÖNCE HABERDAR OL!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. ARZU AKSU dedi ki:

  İSTANBUL TÜM KAPALI CADDELERDE MAĞAZA KİRALAMA KONUSUNDA 10 YILDIR HŞZMET VERMEKTEYİZ EN İYİ LOKASYONLARDA MAĞAZALAR İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİZ NOLU TELDEN ARAYABİLİRSİNİZ

 2. Diyarbakır dedi ki:

  Giyim sektörü. Hastane. Fabrika. Satış danışmanı.

 3. Adiyaman merkez dedi ki:

  Pide lahmacun ustasiyim

 4. isparta gelendost dedi ki:

  Fırıncı simit ustasıyım

 5. isparta gelendost dedi ki:

  Fırıncı

 6. Antalya kemer dedi ki:

  Izgara kebap pide ve soğuk meze ustasıyım

BİR YORUM YAZ