Tesettür İslami Giyim Bayiliği Veren Firmalar Listesi

Hem tesettürlü bayanların hem de tesettürsüz bayanların sıklıkla tercih ettiği giyim stili tesettür giyim alanında oldukça farklı markalar ve ürünler sektörde ilerleme kaydetmiş durumdadır. Gerek web sayfası üzerinden gerekse mağazalar aracılığı ile bir çok marka tesettür giyim bayilik veren firmalar tarafından bayilik alarak bu alanda iş girişimini tesettür giyimden yana kullanmaktadır.

Avm Konsepti; İslami giyimin son yıllarda etkisinin arttığını göz önünde bulundurursak, çok çeşitli mağazaların tesettüre önem verdiğini söyleyebiliriz. Bu firmalar her ne kadar çarşılardaki mağazalarda artsa da alışveriş merkezleri tesettür mağazalarına sıcak bakmadığı bilinmektedir. Oysa ki muhafazakar kesimden insanların da alışveriş mağazalarında zaman geçirdiğini ve ihtiyaçlarını karşıladıklarını dikkate almak gerekiyor. Vavin Giyim gibi büyük mağazalar bayilik vermeden önce, kendi markasına laf getirmeyecek şekilde adım atmak ister. Bunun için bayilik verilmeden önce gerekli yer çalışmaları tüm titizlikle yapılır. Sadece Türkiye merkezli çalışmayan bu firmaların müşteri memnuniyetinin verdiği güvenle uzun süredir adından sıklıkla söz ettirdiklerini söyleyebiliriz.

Tuğba tesettür giyim bayiliği nasıl alınır

Tesettür giyim alanında gayet başarılı ve kaliteli ürünleri tüketicilere sunan firma kendine ait olarak sunduğu franchise bayilik kapsamında toplam 41 adet bayiliği bulunmaktadır. Corner satış faaliyetleri kapsamında markaya ait hemen hemen her semtte satış noktası bulunmaktadır. Tesettür giyim alanında gerek kumaş yapısı ile gerekse renk seçenekleri ile geniş bir kitleye sahip olan firma farklı satış fiyatlandırmaları ile her bütçeye hitap ederek nitelikte özverili bir firma yapısına sahiptir. Tuğba markası ile açılış faaliyetini yapılandıran firma ileri ki dönemlerde Nihan markasını da bünyesine katarak faaliyetlerini devam ettirdi sonraki dönemlerde ise Venn markasını da bünyesine alarak her alanda hizmetlerini genişleterek marka konumunu koruyup 3 farklı marka ile tek bir firma olarak hizmet vermekte ve pazar ağını genişletmektedir. Tuğba özellikler bakımında mağaza büyüklüğü 10 bin metrekare ve kapalı alan içinde olmakta. %80 pay oranı Yurt içi bayilikler ile sağlanırken %20’si ise yurt dışından sağlanmaktadır.  Bir çok yurt dışı ülkesinde faaliyet gösteren firma Libya, Suriye, Azerbaycan, İran, Avusturya, Fransa, Almanya, Arap Emirlikleri ve daha bir çok ülkede bayilikleri bulunmaktadır. İrtibat bilgileri doğrultusunda firma ile irtibata geçerek bayilik almak ile ilgili başvurunuzu oluşturabilirsiniz.

Kayra

Tesettür firması kapsamında geniş bir tüketici kitlesi bulunan Kayra markası tesettür giyim alanında en etnik markalardan bir tanesidir. 1992 yılından bu yana sektörde var olan firma bayan takımlarında, etek ve pantolonlarda, manto ve kabanlara kadar geniş ürün yelpazesine sahip bir şekilde hizmetlerini sürdürmektedir. Yurt içi ve Yurt dışı bayilikleri ile 300 adet bayiliği bulunan firmanın seçkin mağaza yapısı kapsamında üretim ağı oldukça geniştir. Standart düzeyde üretilen ürünler kalıp ve işçilik bakımından koleksiyonlarda modern bir alt yapı oluşturulmuştur. Yurt dışı ülkelerinden Avustralya, Almanya, Kuveyt, Katar, Danimarka, Birleşik Arap Emirlikleri, Ürdün, Filistin gibi ülkelere bayilik imkanı sunularak ihracat işlemleri gerçekleştirilmektedir. Kayra tesettür giyim adeta bir dünya markası olmaktadır.

Alvina

1996 yılında faaliyete geçen Alvina giyim, bir bayanın tüm ihtiyaçlarını günün moda değişimlerine uygun bir şekilde; en iyi fiyatla, en yeni tasarımla tek bir çatı altında sürdürmeyi kendine ilke edinmiştir. Bayan giyisi, aksesuar tasarımı konusunda üretim ve satış konusunda çalışmalarını yürüten, uluslararası arenada prestij sahibi olan bir firmadır. İstanbul, Ankara ve İstanbul’da bulunan bölge müdürlükleri sayesinde, müşterilerin ürün taleplerine karşılık, bölgesel olarak çalışmalarını yürütmektedir. Alvina, 2008 yılında başlanan mağazalaşma sürecinde, tek tip standart dekorasyona sahip, tüm ürünlerin müşteri odaklı üretildiği bir giyim bayiliği veren firmalardan biridir.

Tekbir tesettür

Tesettür giyim bayilik veren firmalar arasında yer alan mağazalar zinciri bakımından büyük şehirlerde ve ilçelerde sıklıkla görmekte olduğumuz marka Tekbir hedef kitlesini genişleterek tesettür giyim alanında ağını genişmiş ve her bölgeye ihracat yaparak bayilik vermektedir. Tekbir giyim için bayilik almak isteyenler firmanın resmi web sayfasını ziyaret ederek bayilik başvurusu için tanımlanan başvuru formunu doldurmalı veya irtibat telefonlarından irtibat kurarak bayilik almak için gerekli kılınan olanakları sağlamalıdır.

Vavin tesettür

İslami giyim bayiliği veren firmalar gün geçtikçe arttığı ülkemizde, yıllardır tanınmış bir şekilde faaliyet gösteren firmalardan biri olan Vavin giyim, bayilik verirken bir takım şartların yerine getirilmesini istiyor. Bunlardan ilki, mağazanın ticari potansiyeli yüksek bir cadde üzerinde olması gerektiğini belirtirken, mağaza konseptinin tüm Vavin Giyim mağazalarında aynı olmasını istiyor. Ayrıca açılacak olan mağazada sadece Vavin markasına ait ürünlerin satılması talebinde bulunuyor. Vavin Giyim’den bayilik alırken bazı avantajlardan yararlanmak mümkün. Açılacak olan mağazada fizibilite ve mimari danışmanlık konusunda herhangi bir ücret talebinde bulunulmuyor. Tüm ürünler yeni açılacak olan mağazaya düzenli olarak gönderilirken, mağazanın ilk bir haftalık işletmesini tecrübeli personeliyle yürütüyor.

Sefa Merve

Son yılların en popüler İslami Giyim firmalarından biri de, Sefamerve’ dir. Bu firma gerek internet sitesi gerekse sosyal ağlardan yapmış olduğu paylaşımlar nedeniyle Ülkemizde, büyük bir müşteri potansiyeli oluşmuştur. Sefa merve mağazası arayan ve bu mağazalardan alışveriş yapmak isteyen birçok bayan müşteri bulunmaktadır. Red Herring tarafından Avrupa’nın en iyi 100 girişim şirketi arasında gösterilen Sefamerve, bir yılda 16 kat büyüyerek 47 ayrı ülkeye dağıtım yapacak kapasiteye ulaşmış durumda olup, her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Sefa Merve firmasının bayilik vermesi durumunda, bayilik almak isteyen yüzlerce girişimci mevcuttur.

Yeni iş fikirlerinden olan Ücret Ödemeden Bayilik Nasıl Alınır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

5 yorum

  Aydın 20 Şubat, 2018 Cevapla

  Sefa Merve tesettür giyim bayilik almak istiyorum nasıl başvuru yapabiliriz

  Hasan 31 Ocak, 2018 Cevapla

  Bayilik almak istiyor giyim üzerine

  niğde 19 Şubat, 2017 Cevapla

  emekli memurm

  Şanlıurfa 5 Şubat, 2017 Cevapla

  Toptan gıda pazarlama ve satış

  GİYİM 2 Kasım, 2016 Cevapla

  Tesettür giyim bayiliği

Yorum yazın