Dükkan Açmak

Su Bayiliği Veren Firmalar ve Tavsiyeler

Su Bayiliği Veren Firmalar ve Tavsiyeler

En popüler damacana su bayilikleri ve şartları

Damacana su  dağıtım işi ile uğraşmak isteyenler su bayiliği veren firmalar ile anlaşarak sizde semtiniz de, su dağıtım işi yapabilir, popüler firmalardan bayilik alarak kazancınızı büyütebilirsiniz. Damacana su haricinde, litrelik su, meyve suyu, maden suyu ve benzeri ürünlerin de satışını yapabilir, özellikle yaz sezonunda çok para kazanabilirsiniz.

Danone su

Damacana su bayilikleri arasında %15 ciro pazar payı bulunan ambalajlı su markası Danone Hayat A.Ş. bayilik verdiği bireyden giriş ücreti istememektedir. İlk markalaşma yoluna 1997 Mart ayında başlayan Danone Hayat su olarak faaliyet göstermeye başlamıştır. Sonrasında ise ürün gamını 1999 Haziran ayında Akmina maden suyu lansmanı ile genişleten ünlü su markası 2000 Nisan ayında Flora suyu satın alarak damacana pazarında yer edinmiştir. Son olarak da 2003 yıllarında şaşalı marka portföyüne katan Danone Hayat Levite tanıtımını yaparak sektördeki öncülüğünü ön plana çıkarmıştır. Türkiye’de bulunan 6 fabrikası ile başarılı faaliyetlerini sürdüren Danone sektördeki yerini korumaktadır. Bu sektörde çok tercih edilen şirketler arasında yer alan danone, sizleri avantajlar dünyasına davet ediyor. (444 326) FİRMA İLETİŞİM FORMU

Kardelen su bayiliği şartları

Kardelen su; 5,  10, 19 ve 0,5 litrelik su satışı yapmakta olan firmalardan bir tanesidir. Girişimci bireylere az bir sermaye ile bayilik vermeyi sunan Kardelen Su firması 200-300 tane damacana temin etmeniz sonucunda bölgenizde bayilik açma fırsatı sunuyor. Su bayilik şartları her firmada farklı olarak sıralandırılmaktadır. Lakin hemen hemen bir çok firmanın istek ve talebi hususunda gerekli kıldığı ortak zorunluluklar bulunmaktadır. Kardelen su bayilik şartları ; En az 20 m2 iş yerinizin olması, Vergi mükellefi olmak , Kapalı kasa panelvan aracınızın bulunması, Bilgisayarınızın olması ,İstenilen bölge kapsamında başka bayi olmaması da firma kapsamında istenilen diğer özelliklerdendir. Bağlar Mah. Osman Paşa Cad. No:21 İstanbul adresinden ve 444 42 44 telefon numarasından firmaya ulaşabilir ve Firmaya iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Suada su

Yatırım maliyeti açısından ücretsiz damacana değişimi ile 3 aylık cam ve araç giydirme işlemleri gerçekleştirilmektedir. Bunun yanı sıra Bayilik bazında yapılan destekler ise pazarlama, eğitim desteği, bölge koruması, reklam desteği ve yer seçimi sağlanmaktadır. Firmanın Bayilik Şartlarını sitesinden inceleyebilirsiniz.Aytaç akyudum

0,5, 1,5,5,10,19 LT polikarbon şişelerde dolum yapmakta olan Aytaç Su Bayiliği firması yeni girişimcilere kapılarını aralamaktadır. Birçok müşteri tarafından tercih edilen  popüler su firmalarından biridir. Firmaya aytacakyudum.com.tr sitesinden ulaşabilirsiniz.

Erikli su bayiliği ve özellikleri

Türkiye’de 400′ e yakın bayiliği bulunan Erikli su şirketi her zaman kaliteli ve iyi hizmet sunumu sektörde öncülük eden su firmalarından bir tanesidir. 60′ lı yıllarının ortalarında kurulan firma memba suları, Anadolu kentlerinde bulunan çeşme suları buz gibi akmakta idi. İlk olarak evlere servis 70’li yılların sonuna doğru işlevsel bir hal almıştır. Bunun öncesin de restaurant ve benzeri lokanta gibi alanlara cam şişe ile su hizmeti sağlanmakta idi. Erikli su 0,225 lt- 0,33 lt- 0,5 lt– 1 lt- 1,5 lt– 5 lt- 8 lt- 10 lt olmak üzere 8 farklı ürün çeşidi ile en üstün hizmeti sunmaktadır. Şirkete ait bayilik bilgileri ve iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Saka bayilik ve şartları

Saka su bayiliği servis ve satış eğitimi Saka Su tarafından verilmektedir. Lakin bayilik açacak olan bireyin su bayilik şartları ile ilgili bilgi sahibi olarak bölge potansiyeline hakim olması gerekmektedir. Şöyle ki birey dükkanını açıp, aracını temin edip, telefon, bilgisayar ve su dağıtımı yapacak ekibi önceden kabataslak da olsa kurmalıdır. Bayilik ücreti ve diğer şartlar firma ile iletişim kurularak öğrenilebilir. Bayilik Başvurusu iletişim sayfasından yapabilirsiniz.

Bizden tavsiye

Su firması kurmak istiyor iseniz, hesabınızı iyi yapın. Motosiklet alıp, dükkan tutmakla bu iş yürümez.  Bu sebeple kaç müşteriniz olacağını, 1 yıl sonra ne kadar para kazanacağınızı, 5 liralık su için şehrin diğer ucuna servis yapılıp, yapılmayacağını iyi düşünün. Firmalar ile yapacağınız bayilik sözleşmesinin maddelerini tek tek okuyun.

Diğer su bayiliği veren 10 popüler firmaya ve firmaların bayilik şartlarına ulaşabilirsiniz. Hayırlı işler dileriz.

BEĞEN İLK ÖNCE HABERDAR OL!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Yunus emrezorlu dedi ki:

    Erikli su bayiligi

BİR YORUM YAZ