Bayilik Veren Firmalar

Su Bayiliği Veren Damacana Firmaları ve Şartları

Su satıcısı olmak oluşan çevre koşullarına bakıldığında hazır su sistemine geçildiği için gayet mantıklı ve karlı bir iş olabileceğini düşündüğüm bir meslektir. Su sektörü her yıl kazanç artışı gösteren bir iştir. Bunun için bayilik veren firmalardan iş alarak bir nevi kendi işinizin patronu olmanız mümkün.  Çok büyük yatırımlar yapmanıza gerek yoktur. Kendinize bir dükkan yeri seçerek önce büyük adını duyurmuş firmalarla iletişime geçmeli daha sonra büyük firmalardan olumlu sonuç alamadığınız takdirde diğer firmalarla iletişime geçmelisiniz. Bulunduğunuz bölgede olan su firmalarına teklifler de bulunabilir, bayilik için başvuruda bulunabilirsiniz. Saka, sırma, erikli, hayat su gibi birçok su firması bulunmaktadır. Tek bir firmaya kendinizi bağlamayın. Bütün firmaları değerlendirerek yatırılacak sermayeye, ürünün satış gücüne göre kararlar veriniz. Çok seçenek belki kafanızı karıştırır ama en doğrusunu seçmenize de yardımcı olacaktır. Peki, bu su firmalarından hangileri insanlara iş fırsatı sunuyor? Hangi firmalar hangi şartlarla bayilik veriyor? Su bayiliği ile ilgili tüm bilgiler haberimizdedir.

erikli su
Erikli Su Bayilik Veriyor

Saka Su

Saka su 2004 yılında Sakarya’nın Hendek ilçesinde faaliyete geçmiştir. 2014 senesinde cam su üreticiliğine başlayarak kalitesine kalite katmıştır. Ürün kalitesinden ve doğal olmasından dolayı çoğu yere bayilikler vererek birçok insan sağlığına olumlu etkiler bırakmayı hedeflemiştir. Birçok pet şişe çeşidi bulunan saka su 19 lt’lik damacana su ve maden suyu üretimi de yapmaktadır. Siz de saka suyu tercih ediyorsanız bayilik için önce saka su bayilik başvuru formu doldurmalı ya da 444 72 52‘yi arayarak başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Firmanın bayilik şartları şu şekildedir;

EDİTÖR TAVSİYESİ
 • Su satıcılığı yapmak için bölgenizdeki uygun dükkanın bulunması
 • Saka su adına bir iletişim hattı açtırmak
 • Dağıtım yapması amacıyla büyük bir araç tedarik etmek. (Araç dışının Saka su amblemleriyle kaplanması gerekmektedir. Firma bu işi iş görene destek amacıyla ücretsiz olarak yapmaktadır.)
 • Dağıtım için gerekli bay çalışanlar bulmak ( Firma çalışanların eğitimini kendileri vermekte iş için giydikleri kıyafetleri de ücretsiz vermektedir.)
 • Bunların dışında açılış için gerekli el afişlerini de iş sahibine destek amacıyla kendi karşılamaktadır.
 • Online siparişler ve sipariş girişleri için bir bilgisayar edinmek
saka su
Saka Su Bayilik Fırsatı Veriyor

Sırma Su

Sırma su ilk işe 1991 yılında maden suyu üretimi ile başlamıştır. Daha sonra 2002 yılının başlarında ise doğal su üretimiyle devam etmiştir. Daha sonra 2012 yılında limonata ve en son olarak da ıce tea işine adım atmıştır. Ürün grubu olarak pet şişeleri, cam şişeleri ve 19 lt. damacanaları bünyesinde barındırır. Bayilik için en önce yapmanız gereken bulunduğunuz ilde veya ilçede sırma su firmasının bulunmaması. Çünkü bu su firması bir ilçeye veya ile birden fazla bayilik vermemektedir. Dükkanın sizden talepleri bu iş için uygun bir dükkan,taşıma aracı, dağıtım çalışanı ve ofis çalışanlarıdır. Sırma suyun bulunduğunuz bölgede bulunup bulunmadığına bakmak için sırma su bayilik linkine tıklayabilirsiniz. Başvuru için internet sitesinden ulaşabilir veya  0216 544 27 00 bu numaradan ulaşarak bayilik hakkında bilgi alabilirsiniz. Su bayiliği veren 10 popüler firmaları görmek için tıklayınız.

sırma su
Sırma Su Bayilik İmkanı Veriyor

Hayat Su

Su sektörünün en köklü firmalarından biri olan Hayat su 34 yıldır bu işin içindedir. İlk damacanayı 2000 yılında üretime koymuştur. Daha sonra birçok eğlenceli çalışmayla adını yukarılara taşımaya başlamıştır. Ve bayilik vererek adını daha da fazla duyurarak bir kademe daha atlamak istiyordur. Bu yüzden farklı illere ve ilçelere bayilik vermeyi kabul eden bir firmadır.  Bulunduğunuz bölgede hayat su olmaması sizin için bir avantaj sağlayacaktır. Buna dikkat etmenizi öneririm. Ürün grupları 0,33 lt’lik pet şişelerden başlayarak 19 lt’lik damacanalara kadar çıkmaktadır. Harici olarak ise akmina maden suyunu üreterek ürün grubunu zenginleştirmiştir. Bayilik başvurusunda bulunmak için hayat su bayilik başvurusu linkine tıklayabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için ise 0216 538 9700 numarasını arayarak bayilik alabilirsiniz. Hayat su şart olarak şunları istemektedir;

 • Nüfus yoğunluğunun biraz daha fazla olduğu alanlarda çalışmalar yapmak
 • Bütün suların sığabileceği uygun bir dükkan tutmak ve depo düzenini en iyi şekilde sağlamak
 • Dağıtım için uygun araçları bulmak
 • Çalışan kitleyi dikkatli bir şekilde eğitmek, çalışanlara özen göstermek ve çalışan düzenini en iyi şekilde sağlamak
 • Çalışanların sosyal imkanlarıyla en güzel şekilde ilgilenmek
hayat-su
Hayat Su Bayilik Veriyor

Elmacık Su

Elmacık su Sakarya’nın Hendek ilçesinden çıkarılmaktadır. Hiçbir işleme sokulmadan hiçbir kimyasal maddeyle karıştırmadan direk ambalajlı şişelere doldurulur.  İsim hakkı bedeli talep etmeyen bu firma 40 bin TL’ye rahatça kurulabilir. 40 bin TL‘de zaten dükkan tutmak, dağıtım araçlarını tedarik etmek gibi masraflara harcayacaklardır. Kısa bir zamanda da yatırdığı sermayenin fazlasını kazanabileceklerdir. Yeterli sayıda personel ihtiyacını giderdikten sonra bu işi en pratik ve en kazançlı bir şekilde yürütebilirsiniz. Bayilik almak için önce yeterli sermayeyi cebinize koymalı elmacık şu bayilik başvuru formunu eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Başvuru formunuz incelendikten sonra uygun görülmeniz halinde başvuru formuna yazdığını iletişim numarasından size ulaşabileceklerdir. Daha detaylı bilgi için 444 4 262‘ yi tuşlayabilirsiniz.

elmacık-su
Elmacık Su Ücretsiz Bayilik Veriyor

Pınar Su

İlk ambalajlı suyu üretime koyan ve insanlarla buluşturan bir firmadır. 1984 yılında tamamen doğal suyu üretmeye başlayan firma suyu Uludağ, Gökçeağaç, Akçaağaç’taki  su kaynaklarından elde etmektedir. Su haricinde maden suyu limonata gibi içeceklerin de imalatını yapmaktadır. Adını duyurmuş popüler su firmalarından biridir. Pınar suyun size sağlayacağı avantajlar sınırlı değildir tabi ki ama birkaç tanesinden bahsetmek gerekirse şöyle diyebiliriz. Firma tanınmış isimli olmasından dolayı insanların güvenle almak isteyeceği bir markadır. Satışının kolay olması nedeni ile sağlayacağı kazançta yüksek olacaktır. Pınar su bünyesinde siz de kendinizi görmek istiyorsanız bu siteden pınar su bayilik başvuru formu doldurabilirsiniz.  Firmanın istediği şartları ise şu şekilde listeleyebiliriz;

 • Önceki ticari sicilinizin tamamen temiz olması gerekmektedir.
 • Bayiyi alacak kişinin bütün belgeleri tamamlayıp firmaya sunması gerekmektedir.
 • Bayi sahibi yeterli sermayeyi topladıktan sonra bu işe atılmalıdır.
 • Pınar su haricinde başka ürünleri satışa sunamazsınız.
 • Bu iş için en uygun dükkanı bulmalı, eleman seçimini doğru yapmalısınız.
pınar su
Pınar Su İş Arayanlara Bayilik İmkanı Veriyor

Ücretsiz Su Bayiliği Veren Firmalar Var Mıdır?

Su bayiliği almak günümüz şartlarına göre, yeni bir dükkan açmak yerine kullanılabilecek doğru bir seçim olacaktır. Ücretsiz su bayiliği almak ise şöyle açıklanabilir. Yine belirli bir sermayeniz olması gerekir. Çünkü kimse bedavadan gel sen buraya otur demez. Ama ne kadar aza indirgenebilirse o kadar iyidir mantığı ile bu işi yapabilirsiniz. Bazı firmalar isim hakkı bedel almaz. Onun yerine sizden dükkan yerinizi, dağıtım aracını, dükkanın belediyeyle olan evraklarını (vergi levhası vb.), dükkanın iç giderleri (doğalgaz, elektrik, su), iş yapacağınız firma hattına ait bir numara, tabela, çalışanlar, yetecek kadar su ihtiyaç masrafı gibi işlemleri kendisinin tedarik etmesini ister. Şöyle bir bakacak olursak size yeterli olabilecek sermaye 50 bin 60 bin kadar bir şey olacak. Dükkanınızı satın almanıza ve kiralık bir dükkan tutmanıza göre farklılık gösterebilir. Şöyle bir gider masraflarına bakacak olursak;

 • Tutacağınız dükkan kirası+çalışan yemek giderleri, maaşları, sigortaları= 4-5 bin TL arasında değişiklik gösterebilir (Dükkan kirasını en minimum düzeyde düşünürsek)
 • Dağıtım aracı için: 15.000 TL’den başlayarak 40.000 TL’ye kadar çıkabilir bütçenize kalmış
 • Çoğu firmanın istediği yeterli sayıda alabileceğiniz damacana: 500 TL civarı olabilir
 • Dükkan kurulumu içinde olmak zorunda olan bilgisayar ve telefon masrafları yaklaşık: 2000-2500 TL arası
 • Reklam tabelaları: 1500-2000 TL kadar olabilir. Bunlar sizin tercihlerinize göre düşebilir ve yükselebilir. Dükkan tanıtımınızı yapmak için bir de açılış yapmanız gerekebilir bunun için de bütçenizden bir miktar ayırmanızı öneririm.

Su Bayiliği Ne Kadar Kazandırır?

Su bayiliği alırken dikkat etmeniz bazı konular vardır. Bu konulara dikkat etmeniz halinde yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Mesela dükkan açmak istediğiniz ilde bayiliğini aldığınız firmadan bir tane daha varsa bu size eksi puan olarak geri döner. Çünkü onun yerleşik düzeni vardır ve kendini insanlara tanıtmıştır. Müşteriyi kendisine alıştırmıştır. Şayet büyük illerde yaşıyor iseniz bu durum farklılık gösterebilir. Herkesçe bilinen firmalarla çalışmak sizi üst seviyelere taşır. Çünkü bu firmalar kalitesinden dolayı oturmuş müşterileri vardır. Tekrar müşteri kazanmak ile uğraşmazsınız. Bilindik bir firmayla çalıştığınızı ve işlek, nüfuslu bir ilde yaşadığınızı gözetirsek; Aylık gideriniz satış durumunuza göre minimum 5 bin TL maksimum 30bin TL arasında değişiklik gösterebilir. Damacana suların hemen hemen fiyatları aynıdır. En fazla 1 veya 2 TL oynar arasında. Erikli sudan örnek verirsek ilk damacana 12 TL daha sonrakiler 11 TL’dir su pompasını değiştirmeniz halinde yeni damacana almış sayılırsınız ve yine ilk fiyattan alırsınız. 11 TL’den hesaplarsak günde 20 su satsanız aylık 6600 TL yapar. Bunu diğer küçük, orta ve büyük pet şişeler ile de birleştirirsek kazancınızı aylık minimum 10-15 bin TL’ye çıkartabilirsiniz.

Devren Satılık Su Bayilikleri

Halihazırda su dağıtım işi yapan ve iş değişikliği nedeniyle dükkanını devretmek isteyen 100’den fazla işyeri sahibinden sitesinde mevcuttur. Sahibinden su bayiliği devri linkini tıklayarak bu firmalar ile görüşebilirsiniz. Bu ilanlar arasında Şarlak su bölge bayiliği, Aylık 1.200 adet satış yapan seymenler bayi 59 bin lira, Ordu’da araç satışına uygun devren bayilik, Şile merkezde otellere ve işletmelere su dağıtan firma, Beylikdüzü ve büyükçekmece de, motorsiklet dahil, tüpgaz ile beraber devrolan, otomatik sipariş alma sistemi bulunan, aylık 3.000 adet damacana satabilen firmalar mevcuttur. Devir alacağınız işyerinde aşağıda ki hususların tespit edilmesini tavsiye ederiz.

 • Dükkanın kirası kaç para, ne zaman zam yapılacak,
 • Deposu yakınmı, depo kirası kaç para, depo kaç metre kare, içinde ne kadar stok var ve bu stoktaki ürünlerin son kullanma tarihi ne zaman?
 • Eğer tüpte devroluyor ise, adetleri, boş depozitolo tüp adetleri,
 • Boş su damacana sayıları,
 • Soğutucu sebil olup olmadığı, (işyerlerine depozitolu olarak teslim edilmiş olanlarda olabilir)
 • İşletmeye ait soğutuculu vitrin dolan mevcut olup olmadığı,
 • Teslim edilen su dağıtım araç ve motorsikletlerinin fiziki durumu, muayeneleri ve trafik durumları,
 • Yazarkasa ve pos cihazı olup olmadığı,
 • Ofis malzemeleri ve sayıları,
 • Müşterileri tanıyan müşteri çekebilen ve bölgeye hakim çalışanlar

Su Bayiliği İçin Uygun Araçlar Hangileridir? Araç Gereklimi?

Su Bayiliğinde araç gereklidir. Müşterileriniz sizden su sipariş ettiğinde müşteri memnuniyeti için en hızlı şekilde teslimat yapmanız gerekmektedir. Motorlu kuryeler bu iş için en çok tercih edilenlerdir. Motorlu kuryeler müşterilerinize daha hızlı şekilde su servisi sağlayacaktır.

Eğer elinizde ki sermayeniz ile suculuk yapmak isteyip istemediğinizden emin değilseniz, Açık Parfüm Bayiliği Veren Firmalar hakkında da bir araştırma yapabilir, en kârlı sektöre karar verebilirsiniz.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün