Dükkan Açmak

Spor Giyim Bayiliği Veren 4 Firma

Spor Giyim Bayiliği Veren 4 Firma

Sektörde oldukça rağbet gören iş fikirlerinden bir tanesi de spor giyim bayilik veren firmalar tarafından veya özel imalat satış işlemleri doğrultusunda açılan spor giyim mağazalarıdır. Spor giyim bakımından oldukça şık ve rahat edebileceğiniz ürünlerin yer aldığı bu sektörde oldukça kazançlı bir iş fikri ile karşılaşmaktasınız.

Tommy Hilfiger

97 yılında faaliyete geçen kaliteli sportif ürünleri ile sektörde bir çok tarzın ortak noktası olan Dünya çapında 1,100 perakende mağazası bulunan firma müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Hemen hemen her Tommy Hilfiger ürünlerinde Amerika Şıklığını görebilmeniz mümkün. Markaya ait firma tarafından bayilik alan bireye sunulan destekler satış desteği, Mağaza projesi, pazarlama stratejisi, görsel mağazacılık, Öğrenim ve gelişim, mağaza operasyon desteği sağlanmaktadır. Firmaya ait irtibat telefonu ile veya web sayfası üzerinden başvuruda bulunarak firmanın bayilik sistemi ile ilgili geniş kapsamlı bilgi edinebilirsiniz.

GS Store

GS Store adı verilen mağazacılık ve perakendecilik A.Ş. 2002 yılında kurulmuştur. Galatasaray markası ile satış işlemlerini sürdüren firma yetkili satıcı ve bayilik işlemleri ile girişimcilere yönelik kazaçlı bir sektörün kapılarını aralamaktadır. İlk olarak Mecidiyeköy’de açılan mağazası ile faaliyete giren GS Store 81 tane mağazası, 2 mobil storesi, 3 tane online satış sitesi ve 3 tane de gezici tıra sahip olmaktadır. Toplam olarak 89 noktada hizmet veren firma Avrupa kapsamında lisanslı spor ürün perakendeciliği ile ilk 5’e girmiştir.İkamet ettiğiniz konuma yakın GS Store mağazalarına başvuru da bulunarak bayilik istemi ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Ali Sami Yen Spor Kompleksi 0212 305 19 05 numaralı telefona veya Aslantepe GS Store  0212 305 19 19 numaralı telefonu arayarak bayilik sistemi ile ilgili bilgi edinebilirsiniz.

Fenerium

Fenerbahçe Spor Kulübüne katkı ve destek sağlamak amacı ile kurulan firma FENERIUM satış mağazaları ile Fenerbahçeli taraftarlara hizmet veren firmalardan bir tanesidir. Firmalar arasında yer alan firma 85 tane örnek mağaza 3 tane de gezici tır bulundurmaktadır. Yurt dışında 1 tane mağazası bulunan firmanın Kıbrıs’da Fenerium mağazası bulunmaktadır. Bayilik alarak yeni bir karlı iş girişiminde bulunmak istiyorsanız 0216 542 17 00 numaralı telefonu arayarak irtibata geçebilirsiniz. Bilgi almak için  hafta içi 09:00 ile 18:30 mesai saatleri içinde başvuru da bulunmalısınız.

Lescon

Spor ürünler olarak giyim, aksesuar ve ayakkabı satışı üzerine bayilik veren firma yurtdışında da bayilik vermek için faaliyetlerini başlatmış durumda. Lescon Shop mağazası sayısı 38 iken conrner shop sayısı ise 600’e ulaşmış durumdadır. Lescon spor giyim ve ürünleri için bayilik başvurusunu İkitelli Osb Mah. Hürriyet Bulvarı Deparko San.Sitesi Deparko Sokak No : 1-11 34306 Başakşehir- İstanbul adresinde gerçekleştirebilirsiniz.

BEĞEN İLK ÖNCE HABERDAR OL!
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ