Dükkan Açmak

Sokakta Satılabilecek Popüler Ürünler

Sokakta Satılabilecek Popüler Ürünler

Esnaf ve iş yeri sahibi sayısı ciddi oranda arttığı için artık ürün satabilmek oldukça güç bir hal almış durumdadır. Bu sebepten dolayı pek çok kişi kira vermek ve büyük zarar etmek yerine genel olarak sokak satıcılığı yapabilmektedir. Peki sokakta satılabilecek popüler ürünler nelerdir? Sokakta satılacak popüler ürünü bulacak olan kişiler kendileri için yapacağı tezgah ile sokakta güzel satışlar çıkartabilmektedir.

Bu makalemiz de sizlere sokakta satılabilecek popüler ürünler hakkında bilgiler vereceğiz. Eğer sizde bir işletme açmaktan çekiniyor ve zarar etmekten çekiniyorsanız makalemiz aracılığı ile öğreneceğiniz sokakta satılabilecek popüler ürünler listesi aracılığı ile hemen tezgahınızı hazırlayabilir ve sokakta satışlara başlayabilirsiniz.

Sokakta satılabilecek ürünler

1-) Köfte – Ekmek

Kimileri sokakta satılan köfte ekmekcilere güvenmiyor olsa da bugün en lezzeteli köftei sokak satıcılarından başka bir yerde yiyemezsiniz. Özellikle denize sahili olan yerlerde tezgahınızı güzel bir yere koyarsanız lezzetli köftelerinizi satabilirsiniz. Sokakta köfte ekmek satışı oldukça popüler ve güzel kazanç getirmektedir.2-) Süs – Takı, Toka

Bujiteri ve tuhafiyeler aracılığı ile pek çok kişi süs, takı ve toka satın almaktadır. Büyük şehirler de değil ancak küçük nüfuslu şekilde süs eşyası satan dükkan sayısı az ve çeşitler de oldukça yetersiz olduğundan tezgahınızı uygun dizayn ile süs ürünleri satacak bir hala sokarsanız sokakta özellikle bayanlar tarafından çok uğranılan ve güzel satış yapan bir sokak satıcısı olabilirsiniz.

3-) Simit

Simitçiliğin hala kalıp kalmadığını sorgulayacak olanlar çıkacaktır. Ancak mahalle aralarında olmasa bile tezgahını güzel yere koyanlar günlük 500 simide kadar satış yapabilmektdir. Bir simitten 30 kuruş kar edileceğini düşünülürse günlük ne kadar kazanç olduğunu siz düşünebilirsiniz.

4-) Kestane

Evlerde artık sobalar kalmadı ve soba üzerinde kestane pişirilmiyor. Bu yüzden yakın bir lezzet arayanlar sokak satıcılarından hazır pişirilmiş kestane almaktadır. Sizde tezgahınızı hazırlar ve kestaneleri sıcak sıcak pişirerek satışını yaparsanız kilo kilo her gün kestane satabilirsiniz. Ancak dikkat etmelisiniz tezgahınızın güzel bir yerde olması gerekmektedir. Konumu eğer kötü bir yere koyarsanız kestaneleri kimse almayacaktır ve pişirmiş olduğunuz kestaneler sürekli olarak soğuyacağından ve bir yerden sonra yanmaya başlayacağından kestane alamayabilirsiniz.BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ