Dükkan Açmak

Senetle Gram Altın ve Bilezik Satan Kuyumcular

08.01.2021
Senetle Gram Altın ve Bilezik Satan Kuyumcular

Enflasyon oranlarının yükselmesi ve altın fiyatlarının artması ile tüketiciler altın almak için alternatif yollar keşfetmeye başladılar. Düğün sezonlarında olduğumuz şu zamanlarda senetle altın almak bir alternatif olarak karşımıza çıkıyor. Sahibinden.com da senetle ya da taksitle altın satışı yapacağını duyuran pek çok kuyumcu bulunuyor. Bu altınları yatırım amaçlı kullanabileceğiniz gibi acil finansmana ihtiyacınız olduğu durumlarda bozdurabilirsiniz. Bu yöntem banka kredisi alamayanların da sıklıkla başvurduğu yöntemlerden bir tanesidir. Bu içeriğimizde senetle altın ya da bilezik alabileceğiniz kuyumcuların adreslerini paylaşacağız.

Senetle Altın Satışı Nasıl Yapılır?

Senetle altın satışı son zamanlarda en çok tercih edilen yöntemlerden bir tanesidir. Maddi anlamda sıkıntı yaşayan, bankadan sicili bozuk ya da kredi notu düşük olduğu için kredi çekemeyenler, yatırım yapmak isteyenler çözümü senetle altın satışı yapan kuyumcularda bulmuşlardır. Bu kuyumcular altın satışını nakit olarak değil, senet karşılığı taksit ile yapmaktadır. İmzalamış olduğunuz senetler, her taksit ödemesi sonrası tarafınıza tek tek verilecektir. Borç bitiminde ise, hesabınız kapatılacaktır. Bu yöntemle aldığınız altınları hemen bozdurarak ihtiyaç duyduğunuz finansmanı elde edebileceksiniz. Bu yöntemin tercih edilmesinin nedenleri arasında dukkanacmak.com kredi kart limitlerinin düşük olması da sayılabilir. Gelir durumuna dikkat edilerek kredi kartı limiti belirlendiği için gerekli olan tutarda kredi kartınızda limit olmayabilir. Bu sebeple senetle altın alma yoluna başvurulmaktadır.

Tabi bu yöntem kullanılırken kuyumcular borcunuza ek olarak sizden komisyon talep edecektir. Bu durum dukkanacmak.com bankalardan kredi çektikten sonra anaparaya eklenen faize benzetilebilir. Genel olarak bu komisyon oranı %10 ile %20 arasında olmaktadır. Örneğin 10 bin TL değerinde altın aldıysanız %10 komisyon ile 11 bin TL geri ödeme yaparsınız. Tabi bu noktada dikkat edilmesi gereken komisyon oranları olacaktır. Sizden çok yüksek meblağlarda komisyon ücreti talep eden kuyumcular genelde iyi niyetli olarak çalışmazlar. Senetle altın satışının durumu toptancılar tarafından belirlenir. Kredi notunuzu sorgulamak ister misiniz?

senetle-altın-satışı

Senetle Altın Alış

Nerelerden Senetle Altın Alabilirim?

Hemen hemen her kuyumcu senetle altın satışı yapmaktadır. İlk olarak mahallenizde bulunan kuyumcular ile görüşerek komisyon oranları hakkında bilgi alın. Nasıl bankalarda ödeme planı hazırlanıyorsa, yine bu şekilde bir plan hazırlayın. Borcunuzun vadesinin ne kadar olacağını da kuyumcu ile görüşün. Tabi internet üzerinde de bu şekilde ulaşabileceğiniz pek çok kuyumcu bulunmaktadır. İstanbul, Ankara gibi illerde bu kuyumculara rahatlıkla ulaşabilirsiniz. İstanbul kuyumcular çarşısında taksitle altın satan pek çok kuyumcu vardır. Aziz Mahmut Hüdayi Mah, Hakimiyeti Milliye Caddesi, No:28, 34672 Üsküdar İstanbul adresinde bulunan kuyumcular çarşısını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca İstanbul Mecidiyeköy’ de bulunan www.taksitlealtin.com‘ dan da online olarak taksitle altın alabilirsiniz. Bu sayfada altın alımları 18 aydan 60 aya kadar vade verilmektedir. Kredi kartı ile alımlara ise 9 taksit yapılmaktadır.

Ankara Pasajı’ nda Anafartalar Mah, Anafartalar Caddesi Numara: 46 A, 06050 Altındağ Ankara adresinden de yine Ankara’ da bulunan kuyumculara ulaşabilir ve buralardan senetle altın alabilirsiniz.

Ayrıca facebook üzerinde senetle altın vereceğini ilan edilen şahıslar da bulunmaktadır. 48 ay taksit ile 50 bin TL tutarında altın verilmektedir. Bu sayfada senetle kredi de verilmektedir. Senetle altın verenler grubuna üye olarak buralardan da senetle altın talebinde bulunabilirsiniz.  Tabi burada iletişim kuracağınız şahısların güvenilirliği bir şekilde teyit etmeniz, daha evvel bu şekilde altın almış olan kişiler ile de iletişim kurmanız gerekiyor. Tefeci tarzında olan ve sizden yüksek komisyon isteyen kişilerden uzak durunuz ve hiçbir kişisel bilginizi sayfada paylaşmayınız. Hesap bilgilerinizi de herkesle paylaşmaktan imtina ediniz. Senetle;

 • Gram altın
 • Çeyrek altın
 • Tam Altın
 • 2,5′ lu altın
 • Beşi bir yerde (Beşli altın)
 • Adana Burması Bilezik
 • Trabzon hasır örgüsü bilezik ya da takı seti
 • Kelepçe türü bilezikler
 • Hediyelik bilezikler
 • El işçiliği gerektiren setler ve bilezikler
 • İşçilik maliyeti olmayan daha uygun fiyatlı takılar
 • Alyans
 • Takı seti
 • Küpe
 • Külçe altın alınabilir.

Aslına bakılırsa senetle altın alımlarına en çok doğu anadolu bölgesinde rastlanılmaktadır. Bu bölgelerde süre gelen gelenekler arasında kilo ile altın takma muhabbeti vardır hepimiz biliriz. İşte düğün yapacaklar kuyumcudan altınlarını seçtikten sonra ödeme için senet yolunu tercih edebilirler. Mardin, Urfa, Hakkari gibi illerde bu uygulamaların çok sık yapıldığı görülmektedir. Antalya, İzmir, Bursa, Konya gibi illerde de faktoring hizmeti veren pek çok firmanın senetle altın uygulaması olduğu görülmektedir.

nerelerden-senetle-altın-alabilirim

Nerelerden Senetle Altın Alabilirim?

Taksitle Gram Altın ya da Bilezik Alma

Senet karşılığı elden alınarak taksitlendirilen gram altın ya da bilezik alımlarının ne kadar mantıklı olduğu tartışılır. Denize düşen yılana sarılır hesabı son çareyi bu yöntemde bulan insanlar, aslında kısa sürede ellerine geçen finansman sayesinde sevinirken, uzun vadede zarar ettiklerinin farkında değildir. Altın yatırımcıları genel olarak altının düşük olduğu tarihleri kollarlar ve fiyat düşer düşmez alım yaparlar. Ancak bu durumda bir aciliyet söz konusu olduğu için altın fiyatları göz ardı edilir. Fiyatlandırma gram altının o anki mevcut durumu üzerinden yapılır. Anlaşma sağlayıp senetleri aldıktan sonra, altın fiyatları yüksek oranlarda düşebilir. Ancak bu durumda herhangi bir hak talebinde bulunmanız söz konusu değildir. Çünkü anlaşma yaptığınız tarih esas alınacaktır. Kuyumcudan altın alabileceğiniz gibi, alınan altın gramı kaç TL ediyorsa o kadar nakit finansman da alabilirsiniz. Eklenen komisyon bedeli ve verilen vade süresince düzenli olarak ödemelerinizi yapmanız gerekmektedir. Senet hukuki yaptırımları olan bir belgedir. Kısa süre içinde içinde bulunduğunuz olumsuz durumlardan kurtulmak adına başınıza daha büyük işler almayın.

Örneğin kuyumcudan 10 adet çeyrek alacaksınız ve çeyrek altının bu günkü değeri 380 TL olsun. Aslında totalde ödemeniz gereken tutar 3.800 TL’ dir. Ancak kuyumcunun %15 oranında bir komisyon eklediğini düşünürsek;

3.800 * %15 = 570 TL

3.800 + 570 =  4 bin 375 TL geri ödeme yapacaksınız.

Ya da 5 adet 20 gram’ dan toplam 100 gram bilezik aldınız. Kuyumcu ile %20 komisyon oranında anlaşma sağladığınız. Gram altın da o anki durumda 230 TL olmuş olsun.

100* 230 = 23.000 TL.

23.000 * %20 = 4.600 TL

Yani toplamda kuyumcuya geri ödeme yapacağınız tutar 27 bin 600 TL oluyor.

Aslına bakılırsa bu yöntem banka kredilerinden bile daha çok zarar ettiriyor. Ancak acil durumlar için bozdurma cep telefonları gibi sıklıkla tercih edilen bir yöntem olarak karşımıza çıkıyor. Senetle cep telefonu satan mağazalara ulaşmak için tıklayınız.

Senetle Altın Satışı Yasal Mı?

Senetle altın satışı Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu’ nun bir uygulaması değildir. Bu manada yasal olarak kanunlarla desteklendiğini söylemek mümkün değildir. Ancak her türlü tefecilik uygulaması Türk Ceza Kanunu’ nun 241. maddesi ile yasaklanmıştır. Tefecilikte esas olan bir gelir elde etmek amacı ile ödünç para verilmesidir. Zaten eklenen komisyon oranlarından da işlemin yasal olmadığı kolayca anlaşılabilir. Tefecilik suçu işleyenlere TCK’ ya göre 2 yıldan 5 yıla kadar hapis uygulanır. Ayrıca 5 bin gün de adli para cezası verilmektedir. Serbest piyasa kuralları gereği kuyumcuların senetle altın satmaları kanunlara aykırı değildir. Çünkü bu şekilde altın veya kredi sunan pek çok faktoring şirket bulunmaktadır. Buradaki ayrıma dikkat edilmesi gerekmektedir. Kuyumcunun haksız kazanç elde etmek için çok fazla komisyon alması tefecilik suçu olarak kabul edilecektir.

Tabi senetle ya da taksitle altın almak için karşılıklı güven esastır. Vade miktarı anlaşma sağlayacağınız kuyumcu tarafından belirlenecektir. Bazı kuyumcular ise bu güvenilirliğin sağlanması amacı ile aldığınız altın tutarı kadar sizden teminat göstermenizi talep edebilecektir.

senetle-altın-satışı-yasal-mı

Senetle Altın Satışı Yasal mı?

Kredi notunuz kötü ve hiçbir finansal kuruluştan kredi alamıyorsanız, acilen nakit ya da altın ihtiyacınız varsa kuyumcular ile anlaşarak senetle altın alabilirsiniz. Güvenilir olmayan, referans gösteremeyen, sizden yüksek oranlarda komisyon talebinde bulunan şahıslardan uzak durunuz.

Yorumlar

Telegram Kanalımızdan bize ulaşabilirsiniz.


 1. Bekir dedi ki:

  Devlet memuruyum yardımcı olur musunuz

 2. serkan dedi ki:

  ararsanız yardımcı olurum

  1. Emre dedi ki:

   Serkan bey yardımcı olursaniz gorusebiliriz memurum

  2. Ömer dedi ki:

   Serkan bey iletidim numaranizi yazarmsnz

   1. musa dedi ki:

    20 bin tl ye kadar yardımcı oluyoruz iletişim numara yada e posta verirseniz yardımcı oluyoruz

    1. kemal dedi ki:

     musa bey ulaşırsanız sevinirim

    2. emre dedi ki:

     Musa Bey
     Size nasıl ulaşabiliyoruz ?

  3. Çiçek dedi ki:

   Tel ?

  4. Yasin dedi ki:

   Elden taksitli altın almak isteyen arkadaşlar 36 aya kadar senetle altın için mail atabilirsiniz. NOT: Düzenli geliri olmayan arkadaşlar yazmasın lütfen

   1. bayram dedi ki:

    yardımcıolurmusunuz

    1. Cagla gedik dedi ki:

     Altın almak istiyorum ama senetle yardımcı olurmusunuz

   2. FATİH dedi ki:

    YARDIM

   3. hakan dedi ki:

    merhaba numaranızı bırakır mısınız 10 senedir aynı firmada çalışmaktayım

   4. sevda dedi ki:

    yasin bey tarafıma ulasırsanız sevinirim

   5. Volkan dedi ki:

    Slm bana 15000 tl lazım ankarada yaşıyorum site görevlisiyim.

   6. serkan dedi ki:

    merhaba memurum 80000 tllik nakite ihtiyacım var acil dönüş yaparsanız sevinirim.

    1. kadir dedi ki:

     kardesim donen oldumu sana bu konu hakkinda

   7. şaban dedi ki:

    banada yardımcı olurmusunuz devlet memuruyum

   8. kadir dedi ki:

    numaranizi birakirmisniz duzenli maasim war

   9. şaban dedi ki:

    devlet memuruyum 8.000 tl ye ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz aylık 1.000 tl öderim

   10. Cagla gedik dedi ki:

    Yasin bey ben senetle qltın almak istiyorum ama yardımcı olurmusunuz

   11. Serpil dedi ki:

    Banada yardim eder misiniz düzenli maasim vardır

  5. burak dedi ki:

   tel numarasi verirmisiniz

  6. Eda dedi ki:

   Bana da yardımcı olur musunuz Lutfen senetle altın almak için

  7. Eda dedi ki:

   Banada yardımcı olur musunuz Lutfen

  8. Ridvan dedi ki:

   Yardim lutfen

  9. Serpil dedi ki:

   Oğlum nisanlanicak bende senetle altın almak istiyorum bi AVM de çalışıyorum düzenli maasim var 2adet bilezige ihtiyacım var doberseniz sevinirim

 3. ahmet dedi ki:

  6 taksitle ödemek şartıyla 30 gram altına ihtiyacım var.ilgili arkadaşlar iletişime geçerse sevinirim.devlet memuruyum.

 4. Elife dedi ki:

  15bın lazım yardımcı olurmusunuz

 5. Soner dedi ki:

  Telefon verebilir misiniz

  1. kadir dedi ki:

   bana ulasirmisiniz

 6. Yüksel dedi ki:

  Gebze’de yaşıyorum 20 gram altın ihtiyacım var ulaşırsanız sevinirim

 7. Sefa dedi ki:

  Bende senetle altin almak istiyorum.6000 aylık gelir

  1. Sen dedi ki:

   Bulabıldınızmı yardım eden kımse oldumu acaba benımde ıhtıyacım varda soröak ıstedım sefa bey

 8. Samet dedi ki:

  Çok acil paraya sıkışığım bana senetle altın para verebilecek birisi varmı çok acil lütfen biri bana cevap versin

  1. Ali dedi ki:

   Senetle altın almak istiyorum 10 bin tl ihtiyacım var . Bugün için. 05439730076.

 9. Müslüm dedi ki:

  Mrb hocam kamu çalışanıyım 70 bin liraya ihtiyacım var ve sicilim bozuk tek bankaya borcum var sicilimi düzeltmek istiyorum aylık geçiririm 6500 lira 8 ay içinde isterseniz toplu Bi şekilde 15 ila 20 bin faizi ile veririm isterseniz 12 ay taksit yardımcı olacak varsa lütfen ulaşın çok acil ihtiyacım var Bi tek maaşım var telefon numaram

 10. Nihat dedi ki:

  Merhaba, 20 bin tl ihtiyacım var, İstanbul

 11. Mehmetşah GÜLER dedi ki:

  Ben devlet memuruyum acil 20 bin liraya ihtiyacım var kredi notum düşük olduğunda dolayı banka kredisi çıkmıyor onun için beyaz eşya kredisi olabilir acil 20 bin lazım

 12. Mehmetşah GÜLER dedi ki:

  Bursada senetle altın veren kuyumcu varmı bana 20 bin liralık altın lazım bana ulaşabilirmisin

 13. Mehmetşah GÜLER dedi ki:

  Bana acil 20 bin lazım bana yardımcı olurmusun

 14. Fatma gül dedi ki:

  Seneyle kredi almak istiyorum nolur yardm edin

 15. murat dedi ki:

  30 000 TL ye ihtiyacım var iletişime geçermisiniz. Teşekkürler
  05333

  1. Ahmet dedi ki:

   Merhaba istanbul devlet memurlarina kamuda calisanlara SENET SÖZLESMELI IPHONE 11 PRO MAX IMKANI SAGLANIR NAKITE CEVRILIR

   1. Hasan dedi ki:

    Kaç taksit hocam peki iletişim sağlarsanız sevinirim

   2. Taner dedi ki:

    Merhaba Ahmet bey senetle teflon mu vetiyorusnuzuz

   3. guner dedi ki:

    9 yıllıkdevlet memuruyum acil ulaşabilir imisiniz

 16. Ümmühan dedi ki:

  Acil dönüş yapar mısınız?

 17. Serdar dedi ki:

  Mrb nakite ihtiyacim var

 18. Şükrü dedi ki:

  Bana acil 20000 TL lazım memurum ödemelerim dağınık yardımcı olabilir misiniz

  1. Ahmet dedi ki:

   Devlet memurlarina kamuda calisanlara senet sozlesmeli telefon alma imkani iphone pro max nakite cevrilir

   1. çiğdem tunç bolat dedi ki:

    ankarada varmı devlet memuruyum hıc bır kredım yok yardımcı olurmusunuz

   2. Ozan G. dedi ki:

    Konyada oluyor mu?

   3. Taner dedi ki:

    Kamu çalışanı değilim fakat adıma kayıtlı bir çok tapu var olmaz mi

   4. Ömer dedi ki:

    Meraba devlet mumuruyz kadrolu nasıl ulasabilirim size

 19. Gulten dedi ki:

  Bana ulasirmisiniz bana cok acil 40 45 bin lazim

 20. erdoğan dedi ki:

  10000 tl lazim emekliyim

 21. Ayşe dedi ki:

  Senetle nakite ihtiyacım var altında olur lütfen yardımcı olun

 22. Yasin özgü dedi ki:

  Bana 5 bin tl gerekli resmi kurumda ssk”lı olarak çalşyrm yer ankara irtibat numaram 0546

 23. Ulaş dedi ki:

  Vedat bey size nasıl bulşabiliriz

 24. Günay dedi ki:

  Çok acil 7500 tl ye ihtiyacım var….Kısa vadede öderim. özel sektör çalışanıyım.. Gerçekten zor durumdayım.. İstanbul.

 25. Fuat dedi ki:

  15.000 ₺ lazım Ankara

 26. Seval dedi ki:

  Size nasıl ulaşırım

 27. Emre sisik dedi ki:

  Sanliurfaya yeni geldim uzman cavusum 5000 tl maasim var ama odemelerim daginik oldugu ivin bir yere toplamam gerek bu yuzdende kredi arastiriyorum puan yetersiz. Duzenli bir sekilde odeme yapabilirim. Lutfen ulasir misiniz

 28. Kadir dedi ki:

  Merhaba acil 5000tl lazım yardımcı olurmusunuz antalyada yaşıyorum

  1. Fatma gül dedi ki:

   Seneyle kredi almak istiyorum nolur yardm edin

 29. Senetle kredi verilir dedi ki:

  Ben senetle kredi veriyorum. Ama sağlam kişiler olmalıdır.

  1. Turgut dedi ki:

   Ben varım abi bir kişi daha var vericem diyen o komisyon ve faizi söyledi sende söyle hanginizin uygunsa onla irtibata geceyim bana 80000 tl lazım mevla büyük yardımcı olabilekmisin

  2. baha dedi ki:

   lütfen baan mail ile dönüş yaparmısınız acil olarak kamu persneliyim ACİLL

  3. kaan dedi ki:

   ACİL MAİLİME İLETİŞİM BİLGİLERİNİ BIRAKIRMISINIZ

  4. özge dedi ki:

   sizinle nasıl iletişime geçerim

  5. Sibel dedi ki:

   Banada kredi lazim devlet memuruyum odemede sknti olmaz

  6. nurullah dedi ki:

   sizinle nasıl iletişime geçebilirim acaba yardımcı olursanız sevinirim

  7. Vedat dedi ki:

   Bana yardımcı olabir misin ?

  8. ahmet dedi ki:

   acil 15 bin tl lazim.kamu personeliyim.

  9. Emre dedi ki:

   Merhaba.istanbuldayim.benimle iletisime gecer misiniz senetle kredi icin?maas bordrom mevcut,ozel sektor havaalani calisaniyim.

  10. Emre dedi ki:

   Bekliyorum abi ya ölüm yada sen

  11. SERKAN dedi ki:

   devlet memuruyum 80 bin TL senetle kredi kullanmak istiyorum

  12. Gizem dedi ki:

   Acil bana dönüş yaparmısınız sadece 2000 tlye ihtiyacım varr lütfeenn

  13. Erkan dedi ki:

   ŞiZe nasıl ulaşa bilirim

   1. Şükrü dedi ki:

    Erkan bey size nasıl ulaşabilirim

  14. Bana versene dedi ki:

   Bana versene mail adresimden ulaş devlet memuruyum

  15. cumhur dedi ki:

   Kredi lazim ödeme düzenli olur haber bekliyorum

  16. gökce dedi ki:

   50000 tl lazım gerekli kefil bulunur lütfen dönüş yapın

  17. Nesil dedi ki:

   Bana çok acil 35000 bin TL lazım dönüş yaparsanız sevinirim

  18. Erdi özbulduk dedi ki:

   Merhana senetle kredi veriyirmusunuz haka

  19. Zafer dedi ki:

   Acil 10000bin lazım geri ödeme aylık 2500 öderim nasıl yardımcı olabilirsiniz

 30. Mehmet dedi ki:

  Senetle 20000 tl ihtiyacım var

 31. Gülşah dedi ki:

  8 bin TL Ye ihtiyacım var acil

 32. Osman dedi ki:

  Nasıl ulaşabiliriz

 33. Rıdvan dedi ki:

  20BİN KULLANMAK İSTİYORUM EN UZUN VADEDE.

 34. Berk dedi ki:

  Teminat karsiliginda senetle kredi kullandirilir

  İletisim icinmail atin

  1. mustafa öztürk dedi ki:

   Ne gibi bi teminat istiyorsunuz?

  2. semih çelik dedi ki:

   bana acil kredi lazım düğünden dolayı

  3. Emre dedi ki:

   Yerinz nerde

 35. Handan dedi ki:

  Bana ulaşabilir misiniz acil

 36. Spot Gram Altin dedi ki:

  Senetle Gram Altın Satışımız Mevcuttur.

  6 ila 12 Grama Kadar 6 ay 12 ay Taksitli Alabilirsiniz.

  Satışlarımız ALTIN Bazlı Olup Para Veriyor musunuz Gibi Sorular SORMAYIN Lütfen.

  Detay İçin Dahili Bilgi Alabilirsiniz.

  1. Hüseyin dedi ki:

   Nasıl iletişim kurabilirim sizlere.

  2. samet dedi ki:

   yeriniz nerde

   1. Vildan dedi ki:

    Mrb acil ihtiyacım var dönüş yaparmsnz tekirdag malkara

  3. Yagmur dedi ki:

   Senetle altin almak istiyorum yardimci olabilirmisiniz

  4. Erman Veziroğlu dedi ki:

   Mrb. Yerinizi öğrenebilir miyim.

  5. İlknur dedi ki:

   Yeriniz nerde

  6. Faruk dedi ki:

   Altin almak istiyorum size nasıl ulasacam

  7. nurullah dedi ki:

   iyi günler ben devlet memuruyum 6000 tl gelirim var şartlar ve koşullarınız nelerdir acaba bilgi verirseniz sevinirim

  8. Ozge dedi ki:

   Size nasıl ulaşabilirim acaba çok acil

  9. Semra dedi ki:

   Iyı gunler acaba uardım etme sansınız varmıdır ankara batıkente oturuyorum gerı donıs yaparsanız cok sevınırım

  10. Umut dedi ki:

   Vedat bey size nasil ulasabiliriz

  11. Alp dedi ki:

   10 gr altin için sartlar nelerdir nasil iletisim sagliriz

   1. Aytaç özaydın dedi ki:

    20000 TL ye ihtiyacım var Aylık 1500 TL ödeyebilirim

  12. Bayram dedi ki:

   Bilgi ve iletisim

  13. ömer dedi ki:

   merhaba size nasıl ulaşabilirim

  14. Beyza dedi ki:

   Merhaba acil yardımcı olur musunuz

  15. kaan dedi ki:

   lütfen mailime iletişim numarası bırakırmısınız kamuda persınelim

  16. Damla güçlü dedi ki:

   Merhaba yardımcı olurmusnuz

  17. özge dedi ki:

   merhaba nasıl iletişime geçebiliriz senetle altın almak istiyorum

  18. nurullah dedi ki:

   nasıl iletişim kurabilirim sizinle yardımcı olursanız sevinirim

  19. Ayşegül güder dedi ki:

   Acil dönüş yapabilirmisimizin

  20. fusun dedi ki:

   mrb adana ikamet ediyorm gramla altin almak istiyorm bana ulasirmisnz

  21. semih çelik dedi ki:

   merhabalar düğün yapacam acil ihtiyacım var .ödemelerde hiç bir sıkıntı olmaz

  22. Hüseyin dedi ki:

   Detaylı bilgilendirmenizi bekliyorum. Memurum. 10.000 tl lik altın almak istiyorum

  23. Seval dedi ki:

   Size nasıl ulaşırım

  24. Mahsun dedi ki:

   Nasıl ulaşırım size

  25. Meral dedi ki:

   Bana ulasabilirmisiniz detaylı bilgi alabilirmiyim

  26. niyazi dedi ki:

   acil dönüş yapar mısınız ankara

  27. serpil dedi ki:

   Yardımcı olurmusunuz

  28. Mete dedi ki:

   2 aylığına 150 bin tl ye ihtiyacım var karşılığında ipotek verebilirim.

  29. Emre dedi ki:

   Cekle altin veriyormusunuz

  30. Leyla dedi ki:

   MErhaba.Benimle iletişime gecebilirmisiniz?

  31. Volkan dedi ki:

   Bilgi alabilirmiyim ?

  32. Cafer dedi ki:

   Detayli bilgi icin gorusebilirmiyiz

  33. Ayşe dedi ki:

   İletişime nasıl geçebiliriz

  34. naz dedi ki:

   merhaba yardımcı olurmususnuz

  35. aziz dedi ki:

   tamam nasıl alacaz mail atarmısın

  36. Levent dedi ki:

   Bana acil 15 bin lazim altinda olur yardimci olursaniz sevinirim

  37. mustafa dedi ki:

   nasıl ulasırız

  38. cem dedi ki:

   size nasıl ulaşabilirim iletişim bilgisi yazarmısnız

  39. Alper dedi ki:

   Nasıl iletişim kurabilirim sizinle

  40. bülent samancı dedi ki:

   merhaba iletisim numaranızı ögrenebilirmiyim

  41. Muhammet dedi ki:

   İletişim numarası alabilirmiyim

  42. Seda dedi ki:

   İletişim olarak nereyi arayacagim

  43. Sena dedi ki:

   Lutfen bılgı alabılırmıyım ankarada mısınız cok acıl ıhtıyacım varda

  44. Emre dedi ki:

   Yerinz nerde

  45. volan dedi ki:

   merabalar acil ulaşabilirmisiniz antalyadayım kamuda çalısıyoruım

  46. Ercüment ERGİŞİ dedi ki:

   Şartlar nedir? ön ödeme varmı? istanbulda bahçelievlerde yaşıyorum .30 yıllık kamuda çalışan öğretmenim eşimin sağlık problemi nedeniyle acil 35.000 tl ye ihtiyacım var. aylık belgelenebilir gelirim 7500 tl 48-60 ay vade ile senetle finans alabilirimiyim

 37. ayse dedi ki:

  vedat beyın dıkkatıne:banada yardımcı olurmusunuz

 38. ayse dedi ki:

  vedat bey acıl nakıte ıhtıyacım var yardımcı olurmusunuz..tskler

 39. faruk dedi ki:

  merhaba acil 5 bin tl ye ihtiyacım var 10 günlük
  ÇOKKK ACİLLLLL

 40. özkan alper dedi ki:

  merhaba 10,000tl ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

 41. Nevin dedi ki:

  Bilgi alabilirmiyim

 42. derya dedi ki:

  senetle nkaıt ımkanı sağlıyorlar arayın dızde alın ben aldım

  1. Semra dedi ki:

   Derya hanım acaba nasılsını yardım eden oldumu sıze gercekten benımde sorunum varda ondan doöayı donus yapar bılgı verırsenız cok sevınırım

  2. Muharrem dedi ki:

   Derya bilgi alabilirim veririrmişiniz yeni çocuğum oldu nakit lazım

  3. Barış dedi ki:

   Nasıl faydalanabilirim???

  4. ozgur dedi ki:

   ankara 6000 tl ihtiyacım var

  5. Muhammet dedi ki:

   İletişim numarası alabilirmiyim

  6. Çiçek dedi ki:

   Nasıl aldınız iletişim bilgilerini verebilirmisiniz

 43. Saliha dedi ki:

  Beni acil arayın engelli oğlum için lazım

 44. mustafa dedi ki:

  vedat bey kredı almak istiyorum
  yeriniz nerede

 45. Nihal dedi ki:

  Size nasil ulasabiliyoruz

 46. Hasan dedi ki:

  Vedat bey selsmlar ulaşabileceğim bir numara yazabilirmisiniz

 47. Ozgur dedi ki:

  20000 tl ihtiyacım var

 48. vedat dedi ki:

  Iyı günler kkp sorunu olanlar banka çalısması olmayanlar ssk sıkıntısı olanlar avukatlık olanlar yani kısacası bankadan kredi kullanamayan herkese kredı çıkartılır bes kuruş ön ödeme alınmaz %10 komısyon ıle çalısmaktayız herkesin sorunu çözüme kavuşturulur aramanız yeterli en üst limit 40 bin

  1. Beyza dedi ki:

   Acil yardımcı olur musunuz 20000tl ye ihtiyacım var

  2. mustafa dedi ki:

   merhabalar görüşelim istanbul da lazım

  3. Vedat dedi ki:

   Iyi gunler kredi kullanmak isteyen fakat bankalarda problem yaşayan tüm arkadaşlar bize mail atması yeterli %10 komisyon alıyoruz arkadaşlar numara kabul etmiyor site mail atın

   1. Gürkan dedi ki:

    kredi puanim dusuk kredi alamiyorum acil 16 bin tl ye ihtiyacim var aylik 1000 tl odeme yapabilirim

   2. ahmet dedi ki:

    ankara şehrindeyim, 4000 tl gelirim var, evet bankada eskiden yaşadım 5 yıl önce ama hala engel şuan,net 30 bin tlye ihtiyacım var ve 1900 tl düzenli ödeyebilirim her ay yada 2 aylığına düğün sonrası mila

   3. İsmail dedi ki:

    Vedat bey, mail adresiniz nedir?

   4. Zeynep dedi ki:

    Merhaba klv puanm düşük sigortalym yardmcı olur musnz

   5. emre dedi ki:

    vedat bey merhabalar.telefon numarası alabilir miyim ayrıntılı görüşebilmek adına. teşekkürler.

   6. Tarık dedi ki:

    Mail atarmisiniz acill

   7. murat karahan dedi ki:

    MErhaba
    5.000 TL gerekiyor 24 taksitle
    Teşekkülrer
    0530 99

   8. rıdvan dedi ki:

    20 bin kullanmak istiyorum en uzun vadeye

   9. mehmet dedi ki:

    merhaba memurum acil ihtiyacım var

   10. Serdar dedi ki:

    Numara varmı
    Slm acil para lazım yardimci olurmusun

   11. Vlkan dedi ki:

    Bilgi Alabilirmiyim ?

   12. mehmet dedi ki:

    merhaba devlet memuruyum yardımcı olabilirmisiniz

   13. mesut kaya dedi ki:

    vedat bey merhaba..benim 30 bin liraya ihtiyacim var,aylik taksitle odeyebilriim size ben alcagim ucreti,yardmci olabilirmisiniz acaba..

   14. mustafa dedi ki:

    ben yuzde 20 den de alırım 6700 maas bi kaza gldi basımada nasıl ırtbt…

   15. Kaan dedi ki:

    Nasıl iletişime geçebiliriz sizinle haber bekliyorum vedat bey

   16. gökce dedi ki:

    acil nakte ihtiyacım var 25000 lütfen cevap

   17. Eda dedi ki:

    Bende 10000 tl istiyorum döberseniz sevinirim

   18. Yeliz yalçınkaya dedi ki:

    Vedat bey antalya korkutelinde im bana acil 30 gram lazım nasıl dönüş yapıyorsunuz acil lütfen

  4. Burak dedi ki:

   Acil dönüş yapar misiniz 15000 e ihtiyacim var

  5. ahmet gündüz dedi ki:

   ankara şehrindeyim, 35 yaşındayım bekarım, 4000 tl gelirim var, evet bankada eskiden yaşadım 5 yıl önce ama hala engel şuan,elden aldığım altının günü geldi geçti ve düğün yapılacak,net 40bin tlye ihtiyacım var ve 1900 tl düzenli ödeyebilirim her ay ,ve ayrıcada teminatda verebilirim

  6. Busra dedi ki:

   Mail adresjnizi yazarmsniz lutfen

  7. Ahmet dedi ki:

   Vedat bey sizinle nasıl iletişim kuracağız acaba

  8. syk dedi ki:

   merhaba yardımcı olurmusunuz

  9. sinan dedi ki:

   size nasıl ulaşabilirim 3000 tl gelirim var acil nakite ihtiyacım var.

  10. İbrahim Doğan dedi ki:

   Bana ulaşabilirmisiniz

  11. Mustafa dedi ki:

   Size nasıl ulasabiriz yardımcı olur musunuz

  12. Muharrem dedi ki:

   10000 kredi lazım nasıl ulaşabiliriz iştanbuldan

  13. gizem dedi ki:

   merhaba acil oalrak 10.000tlye ihtiyacım var kk düşük olduğu için kredi çekemiyorum mail adresinizi paylaşabilir misiniz iletişme geçmem grekmektedir sizinle

  14. Sibel dedi ki:

   Bende kredi cekemiyorum nakit ihtiyacimiz var yardimci olursaniz sevinirim.memurum ankarada yasiyorum.30 bin tl ihtiyacim var .

  15. cumhur dedi ki:

   merhaba 50.000 tl ihtiyacım vardrı acil olarak ayık 10.000 tl olarak ödeyebilirim.

   çok acil

  16. semih çelik dedi ki:

   merhabalar düğün yapacağım azil 20000 tl ye ihtiyacım var

  17. Vildan dedi ki:

   Merb yardımcı olurmsnz

  18. Mahsun dedi ki:

   Nasıl ulaşırım size

  19. Rıdvan dedi ki:

   merhaba 40000 nakit ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz. senet ile ödeme yapabilirim

  20. Cengiz ercan dedi ki:

   Vedat bey nasıl iletişime geçebiliriz sizinle

  21. Hacer dedi ki:

   Merhabalar iletişime geçermisiniz

  22. fazilet dedi ki:

   mail den yazarmısınız

  23. bülent samancı dedi ki:

   merhaba tekirdagdayım iletişim numaranızı ögrenebilirmiyim

  24. Muhammet dedi ki:

   İletişim numarası alabilirmiyim

  25. çiğdem tunç bolat dedi ki:

   devlet memuruyum kredı cekemıyorum suan hıc bır kredım yok

  26. Seda dedi ki:

   Lütfen mailden ulasirmisiniz

  27. Nihat dedi ki:

   Bana yardımcı olurmusunuz 40 bin lazım kamu calisaniyim

  28. Ercüment ERGİŞİ dedi ki:

   Şartlar nedir? ön ödeme varmı? istanbulda bahçelievlerde yaşıyorum .30 yıllık kamuda çalışan öğretmenim eşimin sağlık problemi nedeniyle acil 35.000 tl ye ihtiyacım var. aylık belgelenebilir gelirim 7500 tl 48-60 ay vade ile senetle finans alabilirimiyim