Dükkan Açmak

Şanlıurfa Eyyübiye Haliliye Evlere İş Veren Yerler 2020

Şanlıurfa Eyyübiye Haliliye Evlere İş Veren Yerler 2020

Şanlıurfa’da yaşıyorsunuz ve dışarıda çalışmaya imkanınız yok ise evde iş imkanlarından yararlanabilirsiniz. Evde nikah şekeri yaptıran yerler olduğu gibi İş-kur tarafından da evde iş ilanları yayımlanmaktadır. Siverek, Eyyübiye, Haliliye gibi birçok ilçede evlere iş verilmektedir. İçeriğimiz de Şanlıurfa’da hayatını devam ettiren vatandaşlar için evlere işveren firmaları ve bu firmaların yaptığı işler hakkında bilgiler vereceğiz. Detaylara içeriğimizden ulaşabilirsiniz.

Şanlıurfa Evlere İş Veren Firmalar

Şanlıurfa denilince akla çiğ köfte, isot, balıklı göl, yöresel kıyafetler, göbekli tepe, Halfeti, kebap, Peygamberler şehri gibi birçok unsur gelmektedir. Özellikle balıklı göl merakı ile birçok yabancı turist ve Türk vatandaşların yoğunlukla ziyaret ettiği bir şehirdir. Gezilecek şehirler arasında yer alan Urfa’da buğday tarımı da oldukça fazla yapıldığı bilinmektedir. Eski yapıların ve heykellerin bulunduğu il genel olarak müze şehir olarak adlandırılmaktadır.

Şanlıurfa Evlere İş Veren Firmalar

Şanlıurfa Evlere İş Veren Firmalar

Ülkemizin Güneydoğu Anadolu Bölgesinde yer alan il Suriye’ye komşu olduğu gibi eski bir yerleşik hayat bulunmaktadır. Gezilip görülmesi gereken bir yer olduğunu belirtmeden edemeyeceğim. Cümlenin başında da bahsettiğimiz gibi yiyecek bakımından isot, giyecek bakımından da yöresel kıyafetleri ile tanınan bir şehirdir. Bu sebeple de belirtilen işlerde faaliyet gösteren fabrikalar yoğun olarak görülmektedir. Sizler de Şanlıurfa ya da illerinde isot üretimi veya yöresel kıyafet üretimi yapan yerlerin eve iş verenlerine başvuru yapabilirsiniz.

Şanlıurfa İsot Paketleme İşi

İsot paketleme işi sayesinde haftalık 400 TL’ye yakın para kazanabilirsiniz. Ülkemizin hemen hemen her yerinde baharat şubesi bulunmaktadır. Bu şubeler ek iş arayan veya evlerinden çalışmak isteyen bay, bayan ve öğrencilere iş imkanı sağlamaktadır. Firmalar bu iş için yetenekli ve eli çabuk olan kişileri tercih etmekte olup ailelerin dar gelirli olmaları da önemli bir kriter olmaktadır. İsotun ana vatanı olan Urfa veya ilçelerinde ikamet ediyorsanız isot paketleme işine adım atabilirsiniz.

Şanlıurfa İsot Paketleme İşi

Şanlıurfa İsot Paketleme İşi

İsot üretiminde faaliyet gösteren firmalar bu ürünlerin üretimlerini kendileri gerçekleştirmektedir. Ancak paketleme için iş gücünü arttırırken maliyeti düşürmeyi hedefledikleri için bünyesinde barındırdığı elemanların yanı sıra evden çalışmak isteyenlere de iş göndermektedir. Başvuru yapan ve başvurusu kabul eden kişilerin adres bilgileri firmalar tarafından alınır ve gerekli malzemeler kargo aracılığı ile veya firmanın kendine tahsis ettiği özel araçlar ile ulaştırılır. Üretimi yapan firmalar bir çuval dolusu isotu ve aynı zamanda da tartıyı kişilere göndermektedir. Ürünleri küçük paketlere kilogram veya gram şeklinde tartarak koymanız gereklidir. Ölçüyü kaçırmamaya, hızlı ve pratik paketleme yapmaya özen gösterin ki firma sizden memnun kalsın.

Siverek Kıyafet Paketleme İşi

İsotun yanı sıra yöresel kıyafetlerin de oldukça fazla kullanıldığından bahsetmiştik. Şanlıurfa ve ilçeleri olan Siverek, Eyyübiye, Haliliye gibi yerlerde hanımların giydiği yöresel kıyafetlerin üretiminin gerçekleştirildiği tekstil fabrikaları bulunmaktadır. Bu fabrikalar fason üretim veya markalı ürün üretimi yaparak vatandaşlara satışa sunabiliyorlar. Bazı durumlarda paketleme, ütüleme, katlama gibi işler için firmadaki iş yükünü azaltmak adına evlere de iş gönderebiliyorlar.

Siverek Kıyafet Paketleme İşi

Siverek Kıyafet Paketleme İşi

Siverek ilçesinde ikamet ediyor iseniz Urfa ve çevresinde bulunan tekstil fabrikaları ile görüşme sağlayarak yöresel kıyafetlerin üretimini yapan yerlerden iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu firmalar hazırlanacak olan kıyafetleri tarafınıza tek parça veya alt üst şeklinde iki parça olarak göndereceklerdir. Bu hususta ilk yapmanız gereken ürünleri bedenlerine göre ayırmak olacaktır. Alt üst olarak ayrı gelen kıyafetler var ise bunları bedenleri ile eş biçimde hazırlamanız gerekecektir. Eğer bedenleri farklı hazırlarsanız ürünlerde karışıklık ve eksiklik olacaktır. İşyeriniz de olumsuz bir etki bırakmayınız. Paketler, ürünler, kıyafetlerin içerisine konulacak olan kartonlar firma tarafından sayılı gelecektir. Sizden istenen zamanında yetiştirmeniz, pratik ve dikkatli olmanız olacaktır.

Eyyübiye Evlere Nikah Şekeri Veren Firmalar

Evde yapılabilecek olan işlerin kesinlikle sınırlaması yoktur. Paketleme işleri, kıyafet katlama işleri, davetiye katlama, yemek yapıp satma gibi birçok alanda faaliyet göstererek para kazanabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında oldukça yüksek kazançlar sağlayabileceğiniz el becerinize göre en mantıklı işlerden bir tanesi olan nikah şekeri paketleme sayesinde hızınıza göre bin 500 – 2 bin 500 TL civarında para kazanabilirsiniz. Şanlıurfa ilinin Eyyübiye ilçesinde ikamet ediyor iseniz artık evinizi işyeriniz yapabilirsiniz. Nikah şekeri işi ile uğraşmak hem çok zevkli hem de çok kolay olacaktır. Hayal gücünüze göre şekillendirebileceğiniz yapılar ile mükemmel ürünler ortaya çıkarıp satışa sunabilirsiniz. Gaziantep evlere iş veren firmaları da inceleyebilirsiniz.

Eyyübiye Evlere Nikah Şekeri Veren Firmalar

Eyyübiye Evlere Nikah Şekeri Veren Firmalar

Nikah şekeri işi ile uğraşan birçok firma fiziki olarak çalıştırdığı elamanların maliyetinin yüksek olması sebebi ile evden çalışacak kişiler aramaktadır. Eğer siz de ev bütçesine katkı sağlamak, gerek kendi ihtiyaçlarınızı gerekse de çocuklarınızın ihtiyaçlarınızı gidermek istiyorsanız nikah şekeri paketleme işine atılabilirsiniz. Bulunduğunuz il veya ilçede bu işi yapan firmalara başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuza olumlu dönüş yapıldığında firma adresinize gerekli olan tüm malzemeleri gönderecektir. Bu işten muhtemelen adet başı fiyat alırsınız. Örneğin bir nikah şekeri 0,25 kuruştan satılırken, bir nikah şekeri 5 TL’den satılabilir. Görüntüsü, verilecek uğraş gibi hususlar fiyatlarda çeşitlilik meydana getirecektir.

Haliliye Eşarp Paketleme İşi

Urfa ve ilçelerinde yaşayan kadınlar yöresel kıyafetlerin yanı sıra mor eşarp modasına takmışlardır. Şanlıurfa denilince akla gelenlerden bir tanesi de bu olmaktadır. Trend olarak kullanılan bir renk olması sebebi ile üretimi de eşarp firmaları tarafından yoğun olarak üretilmektedir. Siz de bu firmalara müracaat ederek evde eşarp paketleme işi yapabilirsiniz. Bu iş sandığınızdan daha kolay olacak ve günün yalnızca belirli saatlerini çalışarak geçireceksiniz. Üstelik çalışma saatlerini kendiniz belirleyerek.. Anlaşmış olduğunuz firmalar sizlere eşarpları ve paketlerini sayılı bir şekilde gönderecektir. Katlama yerlerini doğru bir şekilde yapmanız ve hızlı olmanız gerekmektedir.

Haliliye Eşarp Paketleme İşi

Haliliye Eşarp Paketleme İşi

Şanlıurfa Evlere İş Veren Firmalar ve Numaraları

Urfa’da evlere iş gönderen yerleri bulmak için il adına açılmış iş ilan sitelerine bakabilir, evlere iş gönderen firmalar hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz. Bu yerlerin adresleri, iletişim bilgileri ve çalışma koşulları sitelerde detaylı olarak yazmaktadır. Aynı zamanda Facebook, Twitter, Intagram gibi sosyal medya hesaplarında da evlere iş gönderildiğine dair paylaşımlar bulunacaktır. Bu ilanları da takip ederek başvuru yapabilirsiniz.

Şanlıurfa ilinde ikamet ediyorsanız belirtilen faaliyetleri evinizde yapabilirsiniz. Evlere iş gönderen firmalardan iş alabilirsiniz. Aynı zamanda İş-kur üzerinden de Urfa’daki evde iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

Yorumlar
 1. ZELİHA dedi ki:

  Şanlıurfa Haliliyede ikamet etmekteyim PAKETLEME İŞİ YAPMAK İSTİOYRUM dönüş yaparsanız sevinirim

 2. Yasin dedi ki:

  şanlıurfa Haliliye devtestinde oturuyorum evde paketleme işi istiyorum kredi borcumuz var yardımcı olursanız sevinirim

 3. Gamze dedi ki:

  Urfadan esime destek olmak icin paketleme isis yapmak istiyorum her turlu paketleme isini yapqrjm bilgu verirseniz sevinirim donus saglayin

 4. Mdn dedi ki:

  Merhaba evde herlü iş ilanıyla ilgileniyorum Şanlıurfa ikamet etmekteyim dönüş yaparsanız sevinirim..

 5. Zehra dedi ki:

  Şanlıurfa oturuyorum her türlü paketleme işi yapabilirim bu tür işlere elim yatkındır geri dönerseniz sevinirim

 6. NİHAL dedi ki:

  Paketleme isi yapmak istiyorumm

 7. fatma mat dedi ki:

  karaköprüde oturuyorum nikah şekeri yapma işine girmek istiyorum mazemeleri alıp paketleme bittikten sonra teslimatı yapabilirim ilgililerden cevap bekliyorum.

  1. Mdn dedi ki:

   Merhaba cevap yazan oldu mu varmıymış boyle bir iş?!

 8. Gizem dedi ki:

  Evde yapılabilecek her türlü iş yapabilirim Şanlıurfa Karaköprü ikamet etmekteyim lutfn geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 9. Zeynep dedi ki:

  Merhabalar ben zeynep ev hanimiyim bir çocuk annesiyim 22yasindayim şanlı urfa siverek ilçesinde yasiyorum tekstil mağaza kozmetik gibi bir çok yerde calistim bu ise ihtiyacim çok var elimin isine hızına guveniyorum tek çalışmayı düşünüyorum esimde aksamlari isten geldimi yardimci olur siparisinizi istediğiniz gune kadar kesinlikle yetistirecegimden supeniz olmasin 🙏cok cok ihtiyacim var lutfen donus salayin

 10. Zeynep dedi ki:

  Merhabalar ben zeynep ev hanimiyim bir çocuk annesiyim boyle bi is imkânı varmis benimde gerçekten çok ihtiyacim var gunum evde geciyo elim yatkındır her turlu iste salismisim tekstil mağaza bi cok yerde bana donus salasaniz cok sevinirim şanlı urfa siverek te yasiyorum sizden cvp bekliyorum umarim kisa surede donus saglarsiniz 🙏

 11. Zeynep dedi ki:

  Merahabalar ben zeynep ev hanimiyim tum gunum evde geciyo 1cocuk qnnesiyim hem ihtiyacim var hemde azimli oldugum icin is benim icin evde yapmak kadar guzel bisi olamaz ben şanlı urfa siverekte yasiyorum donus salasaniz cok sevinirim..

 12. Beyza dedi ki:

  İş için dönüş yaparsanız sevinirim

 13. Ayşe dedi ki:

  Şanliurfa Karakopru de oturuyorum. Tek maaş la geçiniyoruz. Bu işe ihtiyacımız var. Ev hanimiym l.Dönüş yaparsanız sevinirim.

 14. Fidan dedi ki:

  Paketleme işi yap.ak istiyorum evde bana yardımcı olun

 15. Zahide dedi ki:

  Azimli ve hırslı işini seven Şanlıurfa’da bu işi yapmak istiyorum

 16. Şehriban dedi ki:

  Şanlıurfa haliliye de oturuyorum kiracıyım hertürlü evde ek iş istiyorum tüm gün evde yalnızım dönüş yaparsanız sevinirin

 17. Sevgi dedi ki:

  Mrb iş için yazıyorum cevap gelirse sevinirim

 18. Cansu dedi ki:

  Sanliurfa haliliye de yaşıyorum evde ek iş yapmak istiyorum deneyimliyim dönüş yaparsanız sevinirim:)

 19. Deniz Küçük dedi ki:

  Benimde çok ihtiyacım var dönüş yaparsaniz sevinirim

 20. hande dedi ki:

  ekibimiz hazır evde her türlü ek iş yapabiliriz

 21. Tülay dedi ki:

  Selamun aleyküm ev hanımıyım lütfen yardımcı olun bende paketleme işi yapmak iistiyorum Şanlıurfa Karaköprü de oturuyorum

 22. Sıdıka şener dedi ki:

  Şanlıurfa da ikamet ediyorum. Evde iş imkanından yararlanmak istiyorum.

 23. Ece dedi ki:

  Evde paketleme işi ne çok ihtiyacim var lutfen dönüş yapabilirmisiniz.

 24. Bedriye dedi ki:

  Merhaba ben haliliye ilçesinden evde paketleme işi için bana ulaşırsanız sevinirim

 25. Derya kılıç dedi ki:

  İyi günler aileme destek olmak için evde iş yapmaya ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.

 26. Sabriye dedi ki:

  paketleme işi yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 27. Ruken dedi ki:

  İş almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 28. sibel dedi ki:

  merhaba şanlıurfa eyyübiye ilçesine bağlı buhara mah yaşıyorum evde ek iş olarak tüm paketleme işlemlerini yapabilirim desteğinizi bekliyorum teşekkürler

 29. Berna dedi ki:

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum.Zamanında teslim.

 30. Naciye dedi ki:

  Hizli ve düzgun paketleme işi yaparım .lutfen yardimcı olurmusunuz.2 universite ögrencim var .lutfen iletişim numarası verebilirmisiniz

 31. Emel dedi ki:

  Bende paketleme işi istiyorum lütfen dönuş yaparmsiiniz

 32. Ela dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum karaköprüdeyim

 33. Sema dedi ki:

  İşe ihtiyacım var lütfen yardımcı olurmusunuz

 34. Hatice sandikci dedi ki:

  Karaköprü masukta oturuyorum paketleme işi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  1. oktay dedi ki:

   merhaba nasılsınız

 35. Naime dedi ki:

  Elim hızlı ve çabuk işinizi en iyi şekilde ve tam zamanında teslim ederim

 36. hande dedi ki:

  ekibimiz hazır verilen her işi en iyi şekilde yapar teslim ederiz

 37. Yasemin dedi ki:

  Merarba ben ipekyolda oturuyorum evde iş yapmak istiyorum

 38. Berfin dedi ki:

  Haliliye de oturuyorum evde iş imkanı arıyorum

 39. Berfin dedi ki:

  Evde iş imkani bulmak istiyorum yardımcı okursanız sevinirim

 40. Zeliha dedi ki:

  Merhabalar bende maşukta da ikametgah ediyorum zaten 24 saat evdeyim bir işim falan da yok ev hanımıyım benim bu işe çok ihtiyacım var kızım şuanda nişanlı ve ona destek amaçlı bu işi yapacağım elim çok çabuktur her iş elimden gelir yapamayacağım bir iş yoktur sizden rica ediyorum lütfen bu paraya çok ama çok ihtiyacım var

 41. Zeynep Keskin dedi ki:

  Lütfen bilgi verirmisiniz

 42. Esmer melek dedi ki:

  Bende evde ek is yapmak istiyorum ŞANLIURFA HALILIYE

 43. Zeynep Keskin dedi ki:

  Bize nasıl donüş yapilacak bi verin lütfen

 44. Mine dedi ki:

  Şanlıurfa kAraköprüde oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum her türlüsü elimden gelir lütfen geri dönüş yapın

 45. Ayşegül dedi ki:

  Merhaba ben evde ek iş yapmak istiyorum.Karaköprüde oturuyorum. Her türlü paketleme işi yapabilirim.

 46. Zeynep Keskin dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum ekibimle ise cok ihtiyacim var eşim işsiz cocuklarim varlütfen geri donüs yapınnn

 47. Gazal dedi ki:

  Her türlü paketleme işi itina ile yapılır

 48. sinem dedi ki:

  durumum kötü bu 3 aylık kızım var evde iş yapmak istiyorum paketleme işi lütfen yardımcı olun

 49. kübra dedi ki:

  şanlıurfa haliliye de ikamet ediyorum evde her türlü ek iş yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim…
  lütfen en kısa zamanda dönüş yapınnn

 50. esma dedi ki:

  Her türlü paket işi itina ile yqpılır lütfen yardımcı olurmusunuz

 51. Sanem dedi ki:

  Uni mezunuyum cocuklardan dolayı calısamıyorum evde yapabileceğim her ise varım

  1. İlhami dedi ki:

   Karaköprü de oturtyorum evde ive hafta sonları ek iş istiyorum acil dönüş yapılmasını rica ederim kolay gelsin

 52. Figen dedi ki:

  Haliliye de oturuyorum size ulasmak istiyorum bilgi alabilirmiyim?

 53. Aslı dedi ki:

  Evde 4 bayanız ve bu işe ihtiyacımız var hertürlü nikah şekeri ve qaketleme fark etmez kısa sürede yaparız

 54. Sabriye dedi ki:

  evde paketleme isi yapmak istiyorum biz iki kisi yapicaz geri donerseniz sevinirim

 55. mine dedi ki:

  bu işe ihtiyacım war ne olsa yaparım paketleme nikah şekeri vs

 56. mine dedi ki:

  bu işe ihtiyacım war ne olsa yaparım çabuk ve temi yaparım paketleme nikah şekeri vs

 57. serdar dedi ki:

  merhanalar evde paketleme işi yapmak istiyorum nikah şekeri, davetiye ,vs

 58. Aysu dedi ki:

  Şanlıurfada yasıyorum paketleme işinde size faydalı olacağımı düşünüyorum

 59. BEHİYE dedi ki:

  bende haliliyeden ek iş istıorum

 60. medine güneş dedi ki:

  merabalar evde paketleme yapmak istiyoruz komşular ve annemle beraber yardımcı olabilirisiniz ?

 61. Yeşim dedi ki:

  Hizliyim ve elim cok yatkintir .becerikliyim elimden gelir.ise cok ihityacim var.paketlemeyaparim

 62. Figen dedi ki:

  Bilgi alabilirmiyim bende yApmak istiyorum yardimci olurmusunuz

 63. Hülya Göreke dedi ki:

  Hülya Göreke dikiş ‘le uğraşıyorum ev-de iki tane gürüncem var beraber paketleme işini yapımak istiyorum elbise olur sabun olur yardımıcı olursanız çok sevinrim

 64. Songül dedi ki:

  Hiçbir adres iletişim bilgisi yok nasıl ulaşıcaz ilgili kişilere? Bilenler yardımcı olsun lütfen.

 65. Esra dizci dedi ki:

  İhtiyacım var karaköprüde oturuyorum

 66. Songül dedi ki:

  Yardimci olurmusunuz eyubiyede oturuyorum ihtiyacim var

  1. azra dedi ki:

   Bnm mail adresim olmadığı için bilgilerimi dolduramiyorum yardimci olur musunuz lütfen

 67. Neşe dedi ki:

  Gercekten çok acil evde paketleme işine ihtiyacım var bu konulara elim yatkındır eşime de destek olmak istiyorum

  1. Handan dedi ki:

   Merhaba evde herlü iş ilanıyla ilgileniyorum Şanlıurfa Haliliyede ikamet etmekteyim dönüş yaparsanız sevinirim

   1. ikra dedi ki:

    evde bileklik yapmak isteyen 130.tl kapora bileklik başı 0.60 kuruş

  2. Pervin dedi ki:

   Esime detek olmak icin haliliyeden bana evde is imkani saglamasini istiyorum yetkililer bize yardmci olabilirmi lütfen ! 21 yasindaym her türlu paketleme isini yapabilirim.

 68. sevgi dedi ki:

  Paketleme isi yapmak istiyorumm