Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!


Samsun’da İş Dünyası İftar Yemeğinde Buluştu

Samsun’da İş Dünyası İftar Yemeğinde Buluştu
495 kez okundu.

Ramazan ayının gelmesi ile Türkiye’nin pek çok noktasında iftar yemekleri ve Ramazan organizasyonları yapılmaya başlandı. İş dünyasından önemli isimler ve yetkili makamlardan gelen kişiler Türkiye başta olmak üzere pek çok ülke hakkında önemli konularda görüşmeler gerçekleştirmektedir. Samsun’da iş dünyası iftar yemeğinde buluştu.

Samsun’da gerçekleştirilen iftar yemeği Erçal Anonim Şirketi tarafından organize edildi ve iftar yemeği Erçal Scania Plaza’da düzenlendi. Samsun’da gerçekleştirilen iftar yemeğine iş dünyasından tanınan önemli isimler katılarak iftar yemeğinde önemli konular hakkında görüşmeler yaptı.

Ülke sorunları görüşüldü

Samsun’da düzenlenen ve Erçal Anonim Şirketi tarafından düzenlenen organizsyon da konuşmayı Erçal Group Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Erçal yaptı. Bu sene geleneksel olarak ikinci kez düzenlemiş oldukları organizasyona herkesin katılmasından dolayı mutlu olduğunu belirten Erçal, önemli konuları değerlendirdi.Son yıllarda yaşanmaya başlanan ve halen yaşanmakta olan olumsuzluklardan iş dünyasının da etkilendiğini belirten Burhan Erçal önemli olanın ülkemizin sağ salim ayakta durmasıdır ifadesini kullandı. Kötü günlerin inşallah geride kaldığını söyleyen Erçal, iş hayatının yoğun tempolu olduğunu ve bu yüzden birbirimize yeterli zamanı bulamıyoruz ifadelerini kullandı. Erçal Group Yönetim Kurulu Başkanı Burhan Erçal bazı ürünler hakkında da misafirlere bilgiler verdi.

Samsun’da iş dünyası iftar yemeğinde buluştu. İftar yemeğine Samsun iş dünyasından önemli kişiler katılırken AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş da yemeğe katılan kişiler arasındaydı.Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git