Saç Satın Alan Yerler ve Kuaförler (10.000 TL. Alım Fiyatı)

Saç Satın Alan Yerler ve Kuaförler (10.000 TL. Alım Fiyatı)
21 Nisan 2015 tarihinde eklendi.

Saçımı satmak istiyorum diyen hanımlar için saç satın alan yerler, kuaförler ve perukçular, fason firmalar İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Konya, Eskişehir, Van ve diğer illerimizde 10.000 TL.’ye kadar saç alınır ilanı vermektedirler. Kuaförlerin vereceği paradan memnun kalmazsanız sizde birinci elden saç alan perukçulara başvuru yapabilirsiniz. Saçlarını satmak isteyenler için bu yazımız da satın alan kişiler ile satmak isteyenleri buluşturmayı amaçlamaktayız. Eğer sizinde yıllardır uzattığınız bakımlı doğal saçlarınız var ise ve saçlarımı satmak istiyorum diyorsanız saç satın alan kuaförlere veya firmalara saçlarınızı satarak para kazanabilirsiniz. Anca saçlarınızı satabilmeniz için, bazı kriterler var. Saçlarınızın uzun ve bakımlı olması, kırıklar olmaması, boyasız ve doğal olması bunlardan bazılarıdır.

Saçlarınızı satın alan firmalar ve kuaförler genelde doğal saçlardan peruk üretirler. Saçlarınız firmalar tarafından peruk haline getirilerek satışa sunulur. Saçlarınızın uzaması uzun zaman aldığından burada amaç en uygun fiyata satabilmektir. Saç satın alan birçok firma var ancak birçoğu ucuza almayı hedeflemektedir. Bu sebeple eğer gerçekten sağlıklı ve kırıksız saçlarınız var ise saç satın alan yerlere kuaförlere ulaşarak iyi para kazanabilirsiniz. Bazı kişiler ise saçlarını rasta yaptırarak satmaktadırlar.

Saçımı Satmak İstiyorum Diyenlere Öneriler

Saçlarınızın fiyatına firmalar ve kuaförler tarafından yapılan inceleme sonucunda saçın kalitesine göre bir değer biçilmektedir. 500 TL. fiyata saç satın alınabildiği gibi, saçlarınız düzgün ve kaliteli ise 4.000 Tl. ye kadar para ödenebilir. Bu durum saçın kalitesine, uzunluğuna ve ağırlığına göre hesaplanmaktadır. Bu sebeple saçınızın fiyatı firma veya kuaför ile yaptığınız anlaşmaya bağlıdır. Sitemize başvuruda bulunan ve sizden saçınızı ucuz bir fiyata satın alıp, firmalara toptan satış yapan, sizden almış olduğu saçları başka firma ve şirketlere pazarlayan birçok firma mevcuttur. Bu kapsamda saçınızı satmadan önce, piyasa fiyatını iyi şekilde araştırmalısınız. Saçın değerli olabilmesi için;

 • Yıpranmış olmaması,
 • Orjinal renginde olması (Boyasız)
 • Uzun olması,
 • Tercihe göre kıvırcık olmasıdır.

Bazı firmalar saçınız için size 200 TL. fiyat teklif etseler de, bu fiyatlara saçınızı satmamanızı tavsiye ederiz ve yıllardır uzattığınız saçlarınızı daha yüksek fiyata satın alacak, alıcılar bulabilirsiniz.

Saç Satın Alan Yerler ve Kuaförler (10.000 TL. Alım Fiyatı) Yeni İş Fikirleri

Saçlar düzgün kesilmelidir.

BAYANLAR İÇİN ÖNEMLİ NOT: İnternette bu amaçla kurulmuş internet sitelerine ilgi göstermeyin ve kişisel bilgileriniz ile özel resimlerinizi göndermeyin.

Saç Satın Alan Kuaförler

İnternet üzerinde peruk imalatı yapan birçok firma ve kuaför bulunmaktadır. Bu firmalar ile iletişim sağlayarak saçlarınızı satabilirsiniz. Tabi saç satın alan firmaların ikamet ettiğiniz bölgede olması gereklidir. Çünkü saçları satın alan kuaförler veya firmalar saçınızı birebir görmek isteyeceklerdir. İnternet üzerinden gönderilen fotoğraflara itimat etmezler. İzmir de veya Ankara da saç satın alan kuaförler saç satın alan firmalar makalemize yorum yazarak saçlarını satan kişiler ile iletişim sağlayabiliriz. Dolandırıcılara dikkat etmenizi tekrardan önemle rica ederiz.Aşağıda yer almakta olan görselde profesyonel bir kuaförün satın alacağı saçı kesim şekli görülmektedir. Saçlar dağılmamaları için bu şekilde lastiklenip kesilmeleri gerekir. Aksi taktirde satın alınmazlar. Bayan ya da erkek kuaförü açmak için gerekli olan şartları biliyor musunuz?

Saç Satın Alan Yerler ve Kuaförler (10.000 TL. Alım Fiyatı) Yeni İş Fikirleri

İstanbul’ da saç satın alan birçok kuaför bulunmaktadır.

İSTANBUL KUAFÖRLERİ;

 1. Kuaför Ada,
 2. Yıldız Saç Bakım Merkezi
 3. Derin Kuaför,
 4. Sude Saç ve Kişisel Bakım Merkezi saç satın almaktadır.

ANKARA KUAFÖRLERİ;

 1. Deniz cilt bakım ve peruk
 2. Aktaş Bayan Kuaförü
 3. Kızılay’da bulunan kuaförlerin bir çoğu

İZMİR KUAFÖRLERİ;

 1. Alsancak da bulunan perukçular
 2. Karşıya’da ki bazı kuaförler,
 3. Gaziemir merkezde Kuaför D&D

Saç Alım Fiyatları (Ortalama)

Saç satın alma fiyatları yıpranmamış ve boyalı olmama durumuna göre değiklik gösterse de, alım fiyatı; 1.000 TL, 2.000 TL., 5.000 TL. ve 10.000 TL. olarak fiyatlandırılmaktadır. Aşağıda ki kriterler bu hususu belirlemektedir.

 • Saçın daha önce hiç boyanmamış olması en çok fiyatını yükselten husustur.
 • En az 45 cm. uzunluğunda olmalıdır.
 • Saçınızda kırık olmaması, bakımlı olması ikinci bir kriterdir.
 • İnce telli saçlar kolay tarandığı için daha çok tercih edilmektedir.
 • Kuaför ve perukçular uzun saçları daha çok tercih ederler.
 • İstanbul, Ankara ve İzmir’de perukçuların fiyatları kuaförlerden daha yüksektir.

Saçın boyu ölçülür. 70 Cm. olan bir saç kesildiğinde ortalama 55 cm. boyutuna düşmektedir. Boy ölçümü bu şekilde yapılır. Saçlar 3 parçaya ayrılarak peruklar halinde örülür. İstenirse 2-5 parça arasında seçilebilir. Saç satın alan yerler 45 cm.’den daha kısa saçları satın almazlar. Saç kesilirken peruk halinde örülür ve nereden kesilmek istenirse kesilmektedir. Ancak burada ki en önemli husus saçın kesildikten sonra dip kısmından lastiklenmesi gereklidir. Lastik takılmayan saçlar para etmezler. Berber ya da kuaför açmayı mı planlıyorsunuz?

Saç Satın Alan Yerler ve Kuaförler (10.000 TL. Alım Fiyatı) Yeni İş Fikirleri

Saçlarınızın kalitesine göre yüksek meblağlar elde etmeniz mümkündür.

Bazı firmalar internet üzerinden saç resminizi görerek, kargo sistemi ile çalışmaktadırlar. Yani firma ile birebir görüşmeden saçınızı kesip dip bölümünden lastik takıp kargo ile firmaya gönderebilirsiniz. Ancak firmanın güvenilir olup olmadığını araştırmak size kalmış.  150 – 200 gram saç ortalama 55-60 cm. uzunluğundadır. 1 metre uzunluğunda saç ortalama olarak 10 senede uzamaktadır. Beline kadar diye tabir edilen en uzun saç ortalama 300 gr. civarında gelmektedir.

Ya da çevrenizde saç satın alan kuaförler var ise, bunlarla da görüşerek fiyat anlaşması yapabilirsiniz. Belirlenen uzunluktaki saçlara daha yüksek meblağlar verilecektir. Koyu renk saçların yapısı daha güçlü olduğu için açık renkli saçlara göre daha çok tercih edilmektedir. Güzellik Salonu Açmak İçin Gerekli Evrakları inceleyerek işletmenizi açabilirsiniz.

YAZIMIZIN ALT BÖLÜMÜNDE YER ALAN YORUMLARIN MAİL ADRESLERİNİN, FİRMALARIN TEKLİFLERİNİN SİTEMİZ İLE UZAKTAN VE YAKINDAN HİÇBİR İLGİSİNİN OLMADIĞINI BELİRTİRİZ.Oy ver!
[Total: 2 Average: 4.5]

Etiketler:

Saç Satın Alan Yerler ve Kuaförler (10.000 TL. Alım Fiyatı) Konusuna 156 Yorum Yapıldı
 1. Serap asran dedi ki:

  Saçlarım 50 cm siyah gür ve hiç işlem görmemiş Güneş’te kızıl renge dönüşüyor almak isteyen olursa satmak istiyorum

 2. Adem dedi ki:

  Merhaba benim kızımın saçları 50 cm uzunlugunda kırmızı renk satmak istiyorum
  Tel 055

 3. Gulnur dedi ki:

  Merhabalar! Istabulda saçımı nerden satabilirim, hic boya gormemis doğal siyah renkli, yardımcı olur musunuz…
  +WhatsApp.

 4. Ozlem dedi ki:

  50 55 cm kumral ince telli sacimi satmak istyorum. Izmir de oturuyorum

 5. Umut dedi ki:

  Merhaba, saçlarımı satmak istiyorum. 45-50 cm uzunluğunda çanakkaledeyim

 6. Nihal dedi ki:

  Sacım 55 cm satmak istiyorum fiyaat alabilirmiyim

 7. Rabia dedi ki:

  Kızımın saclarını kestirecegim yaklaşık 50cm üzerinde hiçbir işlem görmemiş almak isteyen olursa bana ulaşsın

 8. Özlem dedi ki:

  Merhaba kızımın saçları var doğal renkte almak isteyen ulaşa bilir bana

 9. İrem dedi ki:

  Merhaba. Saçım oldukça kalın telli fakat hiç işlem görmemiş ve kırıksız. Yaklaşık 50 cm kadar. Kalın telli olması fiyatını çok düşürür mü?

  1. Ali dedi ki:

   İrem hanım merhabalar. Saçınızın fotografini atar mısınız? Ona göre değerlendireyim. Teşekkür ederim ilginiz

   1. zeynep dedi ki:

    ali bey yeriniz nerde

  2. Ilhan dedi ki:

   saclariniz ücretsiz kesilir alınır

 10. Sevgi dedi ki:

  Merhaba saçınız duruyorsa satın almak istiyorum ..izmirden

  1. sezer dedi ki:

   sevgi hnm bnm yorumamuma mı dönüş yptınz ? bnde izmirdeyim

  2. Hülya dedi ki:

   Kızımın sacları ince telli hic işlem gormemmis 50 cm den fazla doğal sarı izmirde diye belirttiginiz için yazdim almak isterseniz yazın

 11. sezer dedi ki:

  saçlarımı 3bin tl ye satmak istiyorum belime kadar geliyor. hiç kırık yok yaklaşık 4 yıldır boyanmadı 50 cm den fazla artık kısa kullanmak istediğim için kestirip satmak istiyorum

 12. Hatice dedi ki:

  50 cm uzunluğunda boya veya bir işlem görmemiş saçım var kumral renk fiyat nedir acaba

 13. Sude dedi ki:

  Saçım 55 60 santim açık kumral- sarı renkte ince telli işlem görmemiş düz ve yapısı baya yumuşak kırık çok az var satmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  1. Ilhan dedi ki:

   Sude hanim sacinizin resimleriyle beraber iletişime geçin.

  2. hasan dedi ki:

   Saçlara 3000 tl. veririm. bana ulaşın

   1. sezer dedi ki:

    merhaba hasan bey 55 cmden uzun saçlarım var 4 yıldır boyanmıyor ne kadara alırsınız yeriniz iletişim adresi verebilir misiniz?

 14. Ali dedi ki:

  Saçlarınızı satmak artık çok kolay. Satmak istediğiniz saçlarınızı değerinde alıyoruz. Saçınızın uzunluğu ile birlikte fotografini adresine yada Instagram @ adresiyle iletişime geçebilirsiniz. Değerinden anlaştıktan sonra saçınızın ücretini yatiralim. Saçı bize kargolayin. Satmak istediğiniz saçlarınızı bekliyoruz. Teşekkür ederim ilginiz için

 15. ezgi dedi ki:

  merhaba benim elimde 300 adet orjinal boncuk sac var 70 cm boyasiz satmak istiyorum.ilgilenenler msj atsin. ulasabilirsiniz fotgraf atabilirm yer kocaeli gebze.

 16. Hacer dedi ki:

  Para anında elinizde lütfen iletişim 0553 nodan resim atarsanız yardımcı oluruz

 17. Ömer dedi ki:

  Sacları mı satmak istiyorum

 18. Deniz dedi ki:

  Lütfen saçların satış fiyatlarını araştırarak satış için fiyat isteyiniz. Bir saçı hangi firma 5-10 bin TL ye satabilsinki o fiyatı verelim size. Yurtdışı saç fiyatlarını da araştırın öyle ücret isteyin lütfen. 30-40 santim kısacık saça 500-1000 TL isteyen var. Saçınız 60 santim civarında olsa bile o fiyatlara satışı bile zor. bu fiyatlara yurtdışından çok fazla saç alınır. Saygılarımla.

  1. Gizem dedi ki:

   Yurtdışından al sen o zaman boş yapma burda. Sen kâr edesin diye satmıyoruz saçımızı değil mi

   1. Deniz dedi ki:

    Saçın alınmasının nedeni bir miktar kâr payı koyarak satabilmektir. Hiçbir alıcı koleksiyon yapıp saçları bir kenara koymuyor. Yani demek istediğim şu. Satış fiyatlarını baz alarak fiyat isterseniz saçlarınızı kolaylıkla satabilirsiniz. Kuaförlere, perukculara sorarak araştırabilirsiniz. Ona göre fiyat isteyebilirsiniz. Veya bireysel olarak satabilirsiniz saçlarınızı.

 19. Yakut dedi ki:

  40 cm siyah. Kısa iken bonus olan saçım uzadıkça saldı ve dalgalı oldu, ileride satmak istiyorum ne kadar tutar öğrenebilirmiyim?

 20. buğra dedi ki:

  Merhaba yaklaşık 40 cm kıvırcık saçım var kestirip satmak istiyorum

 21. cemile ata dedi ki:

  benim kizi 9 yasinda sacini satmak istiyorum 40 santimin uzerinde ulasirsaniz sevinirim

 22. Atilla dedi ki:

  Saç satış talepleriniz için adresimiz : leslie

 23. Elif dedi ki:

  Kızım 9 yaşında. Saçlarını satmak istiyorum. Fotoğraf atabilirim. Çok güzel saçları var.

 24. emine dedi ki:

  Merhaba ben kizimin sacini satmak istiyorum siyah parlak saclari var saglik li .50cm.

 25. Nermin dedi ki:

  Merhaba saçımı satıyorum doğal kahve reng 54-55 sm düz

  1. Silan dedi ki:

   Bunlara nasıl ulaşacam

  2. Ilhan dedi ki:

   Satmak istediğiniz saçlarınizin resimleriyle beraber telefon numaranızı ve ne kadar kesilecegini yazarsaniz saclariniz alınır. alikayi

  3. Sevgi dedi ki:

   Merhaba hala satılmadı ise almak isterim

  4. Emin dedi ki:

   Sarı kahverengi kumral karışık saç rengim var doğal boyasız almak isteyen varmı?

 26. özlem açık dedi ki:

  merhaba 42 cm saçım var kesilmiş satmak istiyorum

 27. Kuaför Yaşar dedi ki:

  merhaba ben saçların boyuna göre satın alıyorum. eğer 40 cm ve üzeri saçınız varsa, 2.500 tl. civarında para ödeyebilirim. ancak saçlar sağlıklı olmalıdır. Öyle kalitesiz kötü saçlar o parayı etmez. İstanbul, Ankara ve İzmir de şubemiz var. Eğer şartlarınız uygunsa gelin saçınızı kesip, paranızı vereyim.

  1. Sevgi dedi ki:

   Merhaba ben sacımı uzun süredir satmak istiyorum sacım 78 cm cok gür hiç boya yok çok sağlıklı uçları bile dolgun dolgun bi kaç kuaföre gittim İstanbul’da ama saçlarımı hepsinin hayran kalıp fiyat vermeye kalkınca hiç biri istediğim fiyatı vermedi poyraz Gmail adresim bu eğer saçlarımı satın almak isterseniz yazmanız yeterli

   1. derya dedi ki:

    merhaba hala satıştamı saçınız

   2. Sevgi dedi ki:

    Merhaba hala satışta ise almak isterim .29 nisanda düğünüm varda…dönüş yaparsanız sevinirim

  2. Gülşen dedi ki:

   60-61 cm saçım var kesilmiş sağlıklı koyu kumral dediğiniz fiyat oranı iyi almayı düşünürseniz saçın fotosunu atabilirim

  3. Gizem dedi ki:

   Yaşar bey iletişim adresiniz var mıdır?

  4. Fatma dedi ki:

   Sağlıklı, boyalı ve boyasız olmak üzere 3 parça saçım var,hali hazırda kesilmiştir.Dalglı ve koyu kumral. Izmirdeyim, burada değerinde alabilecek birileri var mıdır?

  5. Cansu dedi ki:

   Merhaba benimde 45 cm koyu kumral hafif dalgalı saçım var hiç bir işlem veya boya görülmedi mail adresim cansu iletişime geçerseniz sevinirim

  6. Nermin dedi ki:

   Kahve rengi boyasız düz saç 50-55 sm

  7. Kübra Köroğlu dedi ki:

   Merhaba 70 cm saclarımı kestirip satmak istiyorum izmirdeyim

 28. Selin cipa dedi ki:

  Mrb bnde saclarim satmak istiyorum watsap numarasi verebilirmsn

  1. Esin dedi ki:

   Kızımın saçını satmak istiyorum en az 45
   cm

 29. Ozlem dedi ki:

  Kizmi saci 43 cm satmak istiyorum

 30. Tuğba dedi ki:

  Merhaba iyi akşamlar benim saclarım 68cm sac kurutma makinesi bile değmedi o yüzden satmak istiyorum

  1. Yiğit dedi ki:

   Saçınızın resimlerini adresine mail atarmısınız

 31. Selver dedi ki:

  Merhaba bende elimde saçlar var sizinle iletişime nasıl geçebilirim

 32. Emi dedi ki:

  Merhabalar sacim kivircik hic bir sekilde islem gormedi hic boyanmadi.yaklasik 50-55 cm satmak istiyorum

  1. Mehmet harlan dedi ki:

   Fotoğraf atar mısın acaba?

 33. Nazo dedi ki:

  Mrb sacımı satmak ıstıyorum sarı tonlarında boyalı yanı uzunluğu bel boslugunda bakımını yapıyorum kızımın tedavısı ıcın satmak ıstıyorum ılgılenenlere

 34. Yesim dedi ki:

  50 cm sıfır boyasız koyu kahve sağlıklı saçımı satmak istiyorum.

  1. Dılber dedi ki:

   Merhaba ben maılden mesaj atamıyorom

 35. Fatma dedi ki:

  Merhaba yaklaşık 55 cm çapında oldukca gür kalın telli orjinal kızıl saçlarımı satmak istiyorum ilgilenen olursa iletişime geçebilirsiniz görmeye değer ve saçımda kırık yok

 36. Meryem dedi ki:

  Saçım kalçalarımdan 1 1.5 yada en fazla 2 karış kısadır omuzlarımın biraz altında kestirsem ne kadardır 1 kucuk kulahimin yanindaki az bir yere ablam boya surdu sonra kendi rengime boyadik o kadar kotu durmuyo hic kotu durmuyo hatta bellide olmuyo onun harici yok ne kadar eder?

  1. Ilhan dedi ki:

   Mrb saçın resimlerini alikayihan 5715@gmail. Com adresine atın görüşelim

  2. Adil dedi ki:

   Sacimizi resimlerini buraya gonderip iletisime gecebilirsini

 37. Kadriye dedi ki:

  Merhaba kız torunum yaklaşık 70 cm hiç işlem görmemiş saçını satmak istiyorum

  1. Ilhan dedi ki:

   Saçın resimlerini alikayihan 5715@gmail. Com adresine meal atın alırım

 38. Havanur dedi ki:

  Merhabalar 56cm siyah saçımı satmak istiyorum hiç boya görmemiş ve doğal fiyatı ne kadardır Ören’e bilirmiyim

 39. Gokhan dedi ki:

  Elimde 40 kg 405 adet 50 cm ve üzeri bayan saçı mevcut. Tane hesabı anlaşabileceğim kişiler yazabilir.

 40. Oğuzhan Bozkurt dedi ki:

  Açık kumral işlem görmemiş boyasız 40-45cm erkek saçı satmak istiyorum, instagram; o

 41. Ceren dedi ki:

  Saçlarımı satıyorum 48 cm boyasız kesen kişi cok kaliteli olduğunu söyledi aslında satmayacaktım ama evde kurur diye satmaya karar verdim ilgilenen olursa saçın resmini atarım

 42. Neşenur dedi ki:

  bu adrese numaranızı atarmısınız Ali bey özcan bey arda bey

  1. Fatma dedi ki:

   Kizimin saclarini satmak istiyorum uzun boyasiz hicbir islem gormemis yaklasik 60 cm boyunda

  2. Ozcan dedi ki:

   Nesenur hanim whatsap no

 43. Dilek dedi ki:

  Whatsap iletişim numarası verirmisiniz

 44. Cansu dedi ki:

  Kendi saçımı kestirmek istiyorum herhangi boya yok belime kadar geliyor 19 yaşındayım saçımı kestirmemin sebebi paraya ihtiyacım var aslında

  1. Hacer dedi ki:

   Merhaba saçınızın fotosunu. Atar mısınız 055 iletisim

 45. Mehmet dedi ki:

  Sac alim yapiyoruz. Uzun gur ve kiriksiz sacalrinizi degerinde satmak icin e postamiza mail atabilir yada WhatsApp dan iletisime gecebilirsiniz.tesekkurler

 46. Melike dedi ki:

  Ben birkaç gün önce saçlarımı kestirdim kuaför 270 gr geldiğini söyledi ve almak için çok uğraştılar çünkü saçlarıma hiçbir işlem uygulamadım yanmasın diye maşa bile yapmadım saçlarım düz gür ve çok fazla ama bana fiyat olarak 200 tl dediler ben vermedim şu an saklıyorum sizce fiyat ne kadar olur kuaför hala almak istiyor sizce ne yapmalıyım fiyat konusu bana çok az geldi cevap verirseniz sevinirim

  1. Sevilay dedi ki:

   Benimde yakkaşık 70 cm saçım var oldukca gür ince telli ve sıfır boya 3000 tl verdiler yine vermedim 5000 tl istiyorum ilgilenen varsa bana ulaşsın 200 tl sakın vermeyin

   1. Gülşen dedi ki:

    Merhaba iyi günler benim saçım var 60-61 cm koyu kumral işlem görmemiş satmak istiyorum acil paraya ihtiyacım var size neresi 3000 tl veririm demişti söyleyebilir misiniz rica etsem

  2. derya dedi ki:

   merhaba satmadıysanız almak istiyorum

 47. nevin kadı dedi ki:

  kızımın saçlarını satmak istiyorum uzun boyasız yıpranmaamış

  1. Ilhan dedi ki:

   Nevin hanim kizinizin saçlarının resmi ile ne kadar kesilecegini meal olarak yazarsaniz saçlarını alırım.

   1. Tuğba dedi ki:

    Bakır kızılı saçlarımı satmak istiyorum hiç boyanmadı

 48. Buse ÇETİN dedi ki:

  Siyah boyalı, belimden 2 karış falan aşağıda saçımın boyu satmak istiyorum

 49. Kamer karan dedi ki:

  Bende kizimin saçini satcam boya yok çok güzel

 50. Esoş dedi ki:

  Mrb sacimi satmak istiyorum fakat siyah boya var 40 cm civari

 51. Saç alım satım dedi ki:

  Saçlarınızın resimlerini değerlendirebilmemiz için mail atmanızı rica ederiz

  1. Sevgi dedi ki:

   Merhaba iyi akşamlar ben sevgi saçlarımı iki senedir satmak istiyorum ama hiç kimse güzel fiyat vermiyor bana yardımcı olur musunuz artık saçlarımı kestirmek istiyorum saçlarım çok gür boyasız kahverengi Kırık yıpranık yok

  2. Fatma dedi ki:

   Merhaba benim saçlarım 55 cm boyunda orjinal kızıl renk lütfen ilgilenin

   1. derya dedi ki:

    iletişime geçermisiniz ben ilgileniyorum

  3. Özlem dedi ki:

   Ben saçımı kestırdım satmak istiyorum

 52. Saç alımı dedi ki:

  Uzun saçlariniz değerinde alinir.

  1. Nurcan dedi ki:

   Saçlarım uzun kumral ince telli hiç boyamadım beyaz yok kuaförler boyada bu rengi bulamadıklarını söylüyor lar

 53. Saç Satmak dedi ki:

  Merhaba, erkeğim ve sarışınım hafif dalgalı uzun saçlarım var ve satmak istiyorum, ilgilenen çıkar mı acaba?

  1. Sevgi dedi ki:

   Merhaba hala satışta ise almak isterim

 54. Saç alımı dedi ki:

  Uzun saçlariniz değerinde alinir.iletişim mail

 55. Yunus dedi ki:

  Bay saçı alıyor musunuz ?

 56. Gamzenur dedi ki:

  Merhabakat mail ilr dönüş yapacağım

 57. Gamzenur dedi ki:

  35 40cm kahverengi tonunda düz saçım var ilgilenen için satmaktayım dönüş yapabilirmi

  1. Ilhan dedi ki:

   Gamzenur hanim saçınızı resimleriyle beraber telefon numaranızı yazarsaniz geri dönüş yapılacaktır .

   1. Saç satım dedi ki:

    Bende koyu kahverengi, boyasız, 48-50cm civarı dalgalı saçlarımı satmak istiyorum. Fiyat ne önerirsiniz?

   2. saç satma tir r dedi ki:

    saclarim siyah ne kadar eder watsapu

 58. keziban dedi ki:

  Merhaba saçlarımın 45 cm falan satmak istiyorum ne kadar yapar acaba

 59. Neşenur Odabaş dedi ki:

  Sacım boyasız ve çok uzun gür artık bakamıyorum ve satmak istiyorum .

  1. Özcan dedi ki:

   Saçinizin resimlerini mail adresime atar misiniz

  2. İzmir saç dünyası dedi ki:

   Merhaba saç aliyoruz yerimiz izmir bornova da 0535

 60. Serap dedi ki:

  Bende saç satmak istiyorum

 61. Sinan dedi ki:

  Saçlarımı satmak istıyorum kalın telli ve boyasızdır kesilecek yerden itibaren 70 cm dır Saçlarımı almak isteyen alicılar eşime ulaşabilir Bursa’da oturmaktayım 10 sene yakın bakıyorum saçlarıma artık kestırmek ıstıyorum alıcılara eşime ulaşabilir teşekkürler

 62. ZEYNEP dedi ki:

  MERHABA BENDE SAçımı satmak istiyorum beylikdüzünde oturuyorum nasıl irtibata geçebilirim

  1. Kose dedi ki:

   Meraba bende saçımı satmak istiyorum 40 cm uzunlugunda boyasiz ilgilenenler yorum yapabilir mi

 63. SEBAHAT dedi ki:

  merhabalar saçımı satmak istiyorm yardımcı olabilir misiniz

 64. Sultan özdal dedi ki:

  Merhaba size ulaşabileceğim telefon numarası alabilirmiyim saçlarımı satmak istiyorum

 65. Kubra dedi ki:

  Saclarimi satmak istiyorum. Sacimin boyu 60 cm civarinda boyasiz kumral

 66. Ahmet dedi ki:

  Sac alimimiz devametmektedir. Saclariniz 1000 tl ile 2500 tl den aliyoruz . Bu kg fiyatidir. Vapsaptan resim atmaniz yeterli .

  1. Günay dedi ki:

   Iletisim bilgisi alabilirmyz?

  2. Serap dedi ki:

   Merhaba bende saçlarımı satmak istiyorum numara alabilirmiyim resim aticam

  3. Burcu dedi ki:

   Sacimi satmak istiyorum

  4. Giresunlu dedi ki:

   Whatsap numara verir misiniz

 67. Sema dedi ki:

  Saçlarimi satmak istiyorum yeni keatirdim lastikli ve örgü yaptirdim .boyu 40-45cm rengi simsiyah emsalsiz😊

 68. Onur duman dedi ki:

  Numaranizi alabilirmiyim

 69. Ezgi dedi ki:

  Merhaba İstanbul’da oturuyorum ve saçlarımı satmak istiyorum size Nasıl ulaşabilirim

 70. Fevzi dedi ki:

  Merhaba erkeğim saçımı satmak istiyorum 35 cm hiç boyanmadı ve dalgalı. Acaba erkek saçı alıyor musunuz ve fiyat aralığı tahmini nedir?

 71. Dilan Demirörs dedi ki:

  Bende saçlarımı satmak istiyorum 1 m 10 cm gibi boyu var
  Sadece en altlarında çok az boya var.
  Kayseri de oturuyorum.
  Hiç kırığım yok 10 senedir uzatıyorum.
  Sürekli bakım yaparım argan yağı kullanırım.

 72. Ilhan dedi ki:

  Satmak istediğiniz saçların resimleriyle beraber tel numaranızı asagida verdiğim meal adresine gönderirseniz saclarniz dolgun ücrete alınır
  alikayihan5715 @ gmail . Com ne kadar kesilirse o kadar ücret olur

  1. ZEYNEP dedi ki:

   merhaba bende saçımı satrmak istiyorum istanbul beylikdüzü nasıl nereye sata bilirim

 73. mine dedi ki:

  Bnim saclarım 120cmhiç boyanmadı hiç kırık yok acık kahve ve sarı tonlarında düz ve cok gür kolay kolay dolaşmaz yaniii kaliteli saclarım var satmak istiyorum ilgileniyorsanız

 74. Hülya elbir dedi ki:

  Merhaba 11 yaşındaki kızımın saçını satmak istiyorum 4 pelik halinde ne kadar eder acaba

 75. Nihayet dedi ki:

  Ben de saçımı satmak istiyorum.

 76. erkan dedi ki:

  Kızımın saçı var 6yasin da

 77. seher dedi ki:

  250 gram sac köyü kestane doğal 77 cm kaynak ne kadara alırsınız

 78. Ceren dedi ki:

  Merhaba, nasık görüşebiliriz

 79. Ceren dedi ki:

  merhaba,
  İstanbuldaki kuaförlerin telefon ve adreslerini öğrenmem mümkün mü

 80. Ayfer dedi ki:

  Merhaba saçım 60 cm dir düz ve kırık yok. Hiç boyanmadı. Koyu kahve siyah arası tonunda

 81. Tuğba dedi ki:

  Elimde 2 tane saç var doğal Ali bey almak isterseniz numara yollarsanız size resim ve ölçüsünü yollarım

 82. gizem dedi ki:

  Numaranizi yollar mısınız?

  1. Sinan dedi ki:

   Yeğenim saçlarını satmak istiyorum bağladığımız şekilde 63cm geliyo hiç boya olmadi kalın ve gür saçlar

 83. fatma yılmaz dedi ki:

  kuzumın sacı 40 cm satılırmı nekadar eder satılırsa

 84. Menta dedi ki:

  Saç satmak istiyoruz

 85. Sevda dedi ki:

  No verir msnz

 86. tm dedi ki:

  10 yaşında kızımın saçları baya uzun bende satmak istiyorum

  1. Ilhan dedi ki:

   Mrb saçlarının resimleriyle beraber numaranızı adresine meal atarsanız geri dönüş yapılacaktır

 87. Kadriye dedi ki:

  Merhaba

 88. Berna dedi ki:

  Merhabalar iletişim için mail ya da numara öğrenebilir miyim?

 89. Beşgül dedi ki:

  Boyalı saç ta alıyormusunuz

 90. Beşgül dedi ki:

  Merhabalar yeriniz nerede acaba

 91. Nagihan şahin dedi ki:

  Size nasıl ulaşabilirim

 92. Neslihan dedi ki:

  Boyalı olması sorunmu sizin için

 93. Dilej dedi ki:

  Satmak istiyorum orijinal boyasız ince telli

 94. Gözde angun dedi ki:

  Merhaba sacımı satmak ıstıyorum hic islenmemıs kahve rengı dogal dalgalı 50-55 cm 400 450 gram

 95. Tarik dedi ki:

  Satmak istiyorum işlenmiş saç boyasız bakımlı

 96. Arzuu dedi ki:

  Saçım 50 cm enseden ölçdüm boyasız dogal,hafif dalgalı, bakımlı, .. ne kadar eder.

 97. Gizem dedi ki:

  Merhaba Ali beyelimde orijinal saçtan hiç kullanılmamış postişlerim var. 2 ana saç 6 ara saç. Orijinal sarı saç. 60cm. satıyorum. İlgilenirseniz lütfen dönüş yapın Teşekkürler.

 98. merve dedi ki:

  sacım belımde ve boyasız satmak ıstıyorum eger anlasırsak

  1. Sevgi dedi ki:

   Merhaba 29 nisanda düğünüm var saçınız duruyorsa satın almak istiyorum

Sayfa başına git