Dükkan Açmak

Saç Satın Alan Yerler ve Kuaförler (10.000 TL. Alım Fiyatı)

Saç Satın Alan Yerler ve Kuaförler (10.000 TL. Alım Fiyatı)

Saçımı satmak istiyorum diyen hanımlar için saç satın alan yerler, kuaförler ve perukçular, fason firmalar İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Konya, Eskişehir, Van ve diğer illerimizde 10.000 TL.’ye kadar saç alınır ilanı vermektedirler. Kuaförlerin vereceği paradan memnun kalmazsanız sizde birinci elden saç alan perukçulara başvuru yapabilirsiniz. Saçlarını satmak isteyenler için bu yazımız da satın alan kişiler ile satmak isteyenleri buluşturmayı amaçlamaktayız. Eğer sizinde yıllardır uzattığınız bakımlı doğal saçlarınız var ise ve saçlarımı satmak istiyorum diyorsanız saç satın alan kuaförlere veya firmalara saçlarınızı satarak para kazanabilirsiniz. Anca saçlarınızı satabilmeniz için, bazı kriterler var. Saçlarınızın uzun ve bakımlı olması, kırıklar olmaması, boyasız ve doğal olması bunlardan bazılarıdır.

Saçlarınızı satın alan firmalar ve kuaförler genelde doğal saçlardan peruk üretirler. Saçlarınız firmalar tarafından peruk haline getirilerek satışa sunulur. Saçlarınızın uzaması uzun zaman aldığından burada amaç en uygun fiyata satabilmektir. Saç satın alan birçok firma var ancak birçoğu ucuza almayı hedeflemektedir. Bu sebeple eğer gerçekten sağlıklı ve kırıksız saçlarınız var ise saç satın alan yerlere kuaförlere ulaşarak iyi para kazanabilirsiniz. Bazı kişiler ise saçlarını rasta yaptırarak satmaktadırlar.

Saçımı Satmak İstiyorum Diyenlere Öneriler

Saçlarınızın fiyatına firmalar ve kuaförler tarafından yapılan inceleme sonucunda saçın kalitesine göre bir değer biçilmektedir. 500 TL. fiyata saç satın alınabildiği gibi, saçlarınız düzgün ve kaliteli ise 4.000 Tl. ye kadar para ödenebilir. Bu durum saçın kalitesine, uzunluğuna ve ağırlığına göre hesaplanmaktadır. Bu sebeple saçınızın fiyatı firma veya kuaför ile yaptığınız anlaşmaya bağlıdır. Sitemize başvuruda bulunan ve sizden saçınızı ucuz bir fiyata satın alıp, firmalara toptan satış yapan, sizden almış olduğu saçları başka firma ve şirketlere pazarlayan birçok firma mevcuttur. Bu kapsamda saçınızı satmadan önce, piyasa fiyatını iyi şekilde araştırmalısınız. Saçın değerli olabilmesi için;

 • Yıpranmış olmaması,
 • Orjinal renginde olması (Boyasız)
 • Uzun olması,
 • Tercihe göre kıvırcık olmasıdır.

Bazı firmalar saçınız için size 200 TL. fiyat teklif etseler de, bu fiyatlara saçınızı satmamanızı tavsiye ederiz ve yıllardır uzattığınız saçlarınızı daha yüksek fiyata satın alacak, alıcılar bulabilirsiniz.

peruk-saç-kesimi

Saçlar düzgün kesilmelidir.

BAYANLAR İÇİN ÖNEMLİ NOT: İnternette bu amaçla kurulmuş internet sitelerine ilgi göstermeyin ve kişisel bilgileriniz ile özel resimlerinizi göndermeyin.

Saç Satın Alan Kuaförler

İnternet üzerinde peruk imalatı yapan birçok firma ve kuaför bulunmaktadır. Bu firmalar ile iletişim sağlayarak saçlarınızı satabilirsiniz. Tabi saç satın alan firmaların ikamet ettiğiniz bölgede olması gereklidir. Çünkü saçları satın alan kuaförler veya firmalar saçınızı birebir görmek isteyeceklerdir. İnternet üzerinden gönderilen fotoğraflara itimat etmezler. İzmir de veya Ankara da saç satın alan kuaförler saç satın alan firmalar makalemize yorum yazarak saçlarını satan kişiler ile iletişim sağlayabiliriz. Dolandırıcılara dikkat etmenizi tekrardan önemle rica ederiz.

Aşağıda yer almakta olan görselde profesyonel bir kuaförün satın alacağı saçı kesim şekli görülmektedir. Saçlar dağılmamaları için bu şekilde lastiklenip kesilmeleri gerekir. Aksi taktirde satın alınmazlar. Bayan ya da erkek kuaförü açmak için gerekli olan şartları biliyor musunuz?

istanbul-perukçu

İstanbul’ da saç satın alan birçok kuaför bulunmaktadır.

İSTANBUL KUAFÖRLERİ;

 1. Kuaför Ada,
 2. Yıldız Saç Bakım Merkezi
 3. Derin Kuaför,
 4. Paradise Hakan Kuaför
 5. Sude Saç ve Kişisel Bakım Merkezi saç satın almaktadır.

ANKARA KUAFÖRLERİ;

 1. Deniz cilt bakım ve peruk
 2. Aktaş Bayan Kuaförü
 3. Kızılay’da bulunan kuaförlerin bir çoğu

İZMİR KUAFÖRLERİ;

 1. Alsancak da bulunan perukçular
 2. Karşıya’da ki bazı kuaförler,
 3. Gaziemir merkezde Kuaför D&D

Saç Alım Fiyatları (Ortalama)

Saç satın alma fiyatları yıpranmamış ve boyalı olmama durumuna göre değiklik gösterse de, alım fiyatı; 1.000 TL, 2.000 TL., 5.000 TL. ve 10.000 TL. olarak fiyatlandırılmaktadır. Aşağıda ki kriterler bu hususu belirlemektedir.

 • Saçın daha önce hiç boyanmamış olması en çok fiyatını yükselten husustur.
 • En az 45 cm. uzunluğunda olmalıdır.
 • Saçınızda kırık olmaması, bakımlı olması ikinci bir kriterdir.
 • İnce telli saçlar kolay tarandığı için daha çok tercih edilmektedir.
 • Kuaför ve perukçular uzun saçları daha çok tercih ederler.
 • İstanbul, Ankara ve İzmir’de perukçuların fiyatları kuaförlerden daha yüksektir.

Saçın boyu ölçülür. 70 Cm. olan bir saç kesildiğinde ortalama 55 cm. boyutuna düşmektedir. Boy ölçümü bu şekilde yapılır. Saçlar 3 parçaya ayrılarak peruklar halinde örülür. İstenirse 2-5 parça arasında seçilebilir. Saç satın alan yerler 45 cm.’den daha kısa saçları satın almazlar. Saç kesilirken peruk halinde örülür ve nereden kesilmek istenirse kesilmektedir. Ancak burada ki en önemli husus saçın kesildikten sonra dip kısmından lastiklenmesi gereklidir. Lastik takılmayan saçlar para etmezler. Berber ya da kuaför açmayı mı planlıyorsunuz?

saç-satışı

Saçlarınızın kalitesine göre yüksek meblağlar elde etmeniz mümkündür.

Bazı firmalar internet üzerinden saç resminizi görerek, kargo sistemi ile çalışmaktadırlar. Yani firma ile birebir görüşmeden saçınızı kesip dip bölümünden lastik takıp kargo ile firmaya gönderebilirsiniz. Ancak firmanın güvenilir olup olmadığını araştırmak size kalmış.  150 – 200 gram saç ortalama 55-60 cm. uzunluğundadır. 1 metre uzunluğunda saç ortalama olarak 10 senede uzamaktadır. Beline kadar diye tabir edilen en uzun saç ortalama 300 gr. civarında gelmektedir.

Ya da çevrenizde saç satın alan kuaförler var ise, bunlarla da görüşerek fiyat anlaşması yapabilirsiniz. Belirlenen uzunluktaki saçlara daha yüksek meblağlar verilecektir. Koyu renk saçların yapısı daha güçlü olduğu için açık renkli saçlara göre daha çok tercih edilmektedir. Güzellik Salonu Açmak İçin Gerekli Evrakları inceleyerek işletmenizi açabilirsiniz.

YAZIMIZIN ALT BÖLÜMÜNDE YER ALAN YORUMLARIN MAİL ADRESLERİNİN, FİRMALARIN TEKLİFLERİNİN SİTEMİZ İLE UZAKTAN VE YAKINDAN HİÇBİR İLGİSİNİN OLMADIĞINI BELİRTİRİZ.

Etiketler:

Yorumlar
 1. . dedi ki:

  internet adreslerinizi alabilrmiyim

 2. Selma dedi ki:

  11 yaşında kızımın saçı var satmak istiyorum 45cm ilgilenenlere boyasız ve doğal lütfen dönüş yapın

  1. Ilhan dedi ki:

   Selma hanım alikayihan5715@gmail.com adresine saçın resimlerini msj atin görüşelim

 3. gizem dedi ki:

  kizimin sacini satmak istiyorum bakir renk 65 santim hic islem gormemistir orsinal bakir renktir 8 yasinda kizim zonguldaktayiz ilitisim gecerseniz resim atabilirim

 4. fethiye dedi ki:

  kizimin saclarini satmak istiyorum daha kestirmedim 8 yasinda kizim bakir renk 65 santim saci daha uzunda ben 65 santimini satmak istiyorum fiyat ogremek istiyorum zonguldak

 5. Yağmur dedi ki:

  Kumral hiç işlem görmemiş düzleştirici-masa-boya kullanmadım yıpranmamış 75-80 civarı saclarimi satmak istiyorum

  1. Didem dedi ki:

   Uzunlugu belimde olan hic islem gormemis sari kumral saclarimi satmak istiyorum intg uztemurdidem

 6. Atilla dedi ki:

  Öncelikle insanları yanlış bilgilendirmeyelim 10.000 lira yazınca herkesin gözleri faltaşı gibi açılıyor sonra iyi bir peruğun 500-1000 lira olduğunu yazıyorsunuz ki genelde 1 peruk birden fazla kişiden elde edilen saçlardan kırıkları kısaları ayıklandıktan sonra kalan kısımlar birleştirilerek yapılır, burada bahsedilen iyi peruk 70-80 cm ve yukarısı diğerleri ise kısa peruk yapılır ki saç satışı için öyle binlerle ifade edilen rakamlar olmaz o piyasada çünkü hemen hemen biraz uzatıp kestiren herkesten o boyda saçlar tüm kuaförlerden piyasaya ulaşmaktadır. Makul fiyatlarla saçlarını satmak isteyen olursa : ] adresinden iletişime geçebilirsiniz.

  1. Büşra dedi ki:

   Merhaba kız kardeşim 19yasinda hiç boya yok saçları baya uzun hiç fon çekilmedi masa surulmedi kırık yoktur bakımlı saç saç renki ne koyu ne sarı saç çok güzel 🤦🤦

 7. fevzi dedi ki:

  65 cm siyah renk yıpranmamış bakımlı saçlarımı satmak istiyorum ilgilenen olursa mail yoluyla ulaşılması halinde resimlerini yollayabilirim .

 8. Zeynep dedi ki:

  Merhaba 10 yaşında kızımın saçlarını satmak istiyorum 50cm kahve rengi ince telli hiç boyanmamış

 9. ARDA dedi ki:

  Merhaba 45cmden uzun koyu siyah uçları dalgalı saçımı satmak istiyorum.İşlem görmedi

 10. Alp dedi ki:

  Merhaba yaşar bey 60 cm sarı boyalı ve 50 cm boyasız kumral gür saç var almak istermisiniz

  1. Ayşegül dedi ki:

   Bende saclarimi satmak istiyorum sac tellerim cok kalin sacim bana agir geliyor taşiyamiyorum banyo yaptigimda zor kuruyor kofere gitim satmak isterseniz talibim saclariniz müthiş neyle besliyorsunuz dedi iyi bir alici bulursam Sifira verip kestirmeye düşünüyorum kesmek istiyorum hiç boya gormemiş

   1. Ferza dedi ki:

    Alalım 05

 11. Alp dedi ki:

  Merhabalar 60 cm sarı boyalı ve 50cm gür boyasız eşimin ve kızımın saçlarını satmak istiyoruz istanbul Beylikdüzü bölgesinden almak isteyen Watson yazsın

  1. Ilhan dedi ki:

   alikay adresi ile iletişime geçin

 12. Didem dedi ki:

  Saclarim belime kadar kahve sari tonlarinda hic boya yapilmadi satmak istiyorum

  1. arda dedi ki:

   mrb.watshapa saçların resmini atarmısın.

   1. Didem dedi ki:

    Numaranizi alabilirmiyim

 13. Elif özen dedi ki:

  Evet bende 70 santim hatta daha da uzun olabilir. uzunlukta sac mevcut

  1. Ayşegül dedi ki:

   Bende saclarimi satmak istiyorum sac tellerim cok kalin sacim bana agir geliyor taşiyamiyorum banyo yaptigimda zor kuruyor kofere gitim satmak isterseniz talibim saclariniz müthiş neyle besliyorsunuz dedi iyi bir alici bulursam Sifira verip kestirmeye düşünüyorum kesmek istiyorum hiç boya gormemiş

 14. Elya dedi ki:

  İnce telli açık kumral sağlıklı 40 cm saç var satmak istiyorum ilgilenenler ulaşabilir mi

 15. Sac alim dedi ki:

  Merhaba 70 cm ve uzeri kiriksiz boyasiz sac ariyoruz.

  1. Zeynep dedi ki:

   Ne gibi Bi ücret düşünüyorsunuz saçım 85 cm den biraz daha uzun

   1. Özcan dedi ki:

    merhaba.numaraya whatsaptan saç resimlerini atiniz

    1. Seda dedi ki:

     Özcan bey bende saç var gerçek alirmisiniz

  2. Mihriban dedi ki:

   Merhaba boyasız kiriksiz açık kahve saçım var fiyat nedir

  3. Elif özen dedi ki:

   70 santim yada daha uzun.boyasiz çocuk saçı.ustelik çok gür.fiyat ne olur?

   1. Nate Bilal dedi ki:

    Merhab saçım 95 cm ne kadar fıyat düşünüyoruz? WhatsApp numaranız alabilirmim? Saçlarımın resmin gönderecem…. Cevap vermeniz bekliyorum

    1. arda dedi ki:

     mrb.nate sacların resmini watshapa atarmısın

 16. musti dedi ki:

  45-50 cm hafif kapalı sarı erkek saçı dogal işlem görmemiş gür satılır

  yorumun altına yazan olursa dönüş yaparım

 17. Azezi dedi ki:

  İyi akşamlar Elif Hanım ben de doğal saç var Numaramı bırakayım bir görüşelim 80 cm

  1. ali dedi ki:

   Merhabalar. Saçlarınız satmak isterseniz adresinden ulaşabilirsiniz. Saçlarınızı değerinde alıyoruz.

   1. Sunayy dedi ki:

    Merhaba iletişim bilgisi alabilir miyim

   2. Derya nur dedi ki:

    50cm koyu kahve boyasiz saçım var satmak istiyorum

   3. Okan ildem dedi ki:

    Tel. NO alabilirmiyim hiç boyasız doğal 60 cm civarında sağlıklı saç mevcut

   4. Gamze dedi ki:

    İletişim nerden kurabiliriz ?

 18. Melisa dedi ki:

  Merhaba ben ankarada oturuyorum 13 yasindaki kizimin 55-60 santim olan sacini satmak istiyorum boya gibi hic bir islem gornedi ve kivircik fiyat bilgisi alabilirmiyim

 19. Seval aydin dedi ki:

  Merhaba benim sacim hic boyatilmamis vede siyah satmak istiyorum 45 cm digeride 45 cm Alan olursa donus yapabilirsiniz

 20. Mehmet dedi ki:

  Merhaba uzun saca ihtiyacımiz var acil. 60 cm ve uzeri kiriksiz boyasiz sac ariyoruz. Litfen mehmetcorak4545 @ hotmail . com adresine yazin. Aninda alalim

  1. Elif özen dedi ki:

   Bende saçımı satmak istiyorum.10 yasindaki kızımın saçı.boyasiz 70 yada daha fazla santim.ve çok gür.koyu renk

 21. Elif dedi ki:

  70 cm saç arıyorum satmak isteyen msj atabilrmi

  1. Döne dedi ki:

   Bende 70i geckin var

  2. Elvan dedi ki:

   Meraba Nasıl ulaşabilirim size

  3. Yağmur dedi ki:

   80 cm var bende hafif dalgalı kumral

 22. Elif dedi ki:

  Arkadaşlar uzun dalgalı yada kıvırcık saç arıyorum satmak isteyen varsa bana ulaşabilmii

  1. sezen dedi ki:

   bakimli dalgali saçim var yeni kestirdim

  2. Gizem erol dedi ki:

   Saçlarım uzun ve kıvırcık boyasız

 23. Derya dedi ki:

  Merhaba Ali bey. kızım 13 yaşında. 90 cm.kıvırcık altın rengi ince telli hiç işlem gormemiş, kırığı olmayan saçları var.Fiyat bilgisi almak istiyorum.Mail adresi yazarsanız saclarin fotoğrafini gonderebilirim.Teşekkür ederim.

 24. Derya dedi ki:

  Merhaba kızım 13 yaşında kıvırcık altın renginde saçları var.dibinden ölçülürse 90 cm.saç uzunluğu var.ince telli ve kıvırcık. Asla işlem görmedi. 50cm.veya en fazla 60 cm.satmak isteriz imkan olursa.

  1. Uğur yılmaz dedi ki:

   10 yaşında kız çocuğu 50 cm esmer saç ilgilenenler msj atabilir

 25. Aylin dedi ki:

  ARKADASLR SACIM 45 SANTIM SIYAH ORJINL BAKIMLIDIR SATIYORUM ILGILENENLER 05459236871 ARAY
  ABILIRLER

 26. Nev dedi ki:

  Kızıl boyali sağlıklı 30 cm kıvırcık saçlarım var satmak istiyorum ilgilenenler yazabilir mi

 27. Nur dedi ki:

  Merhabalar, saçımı düzenli aralıklarla uçlarından aldırdım ve saclarima hindistan cevizi yağı gibi besleyici ürünler kullanıyorum gayet sağlıklı saçlarım var. Boya dahil saçımda hicbir islem yok. Siyah, kıvırcık ve 50 cm (enseden ölçüm) saçım var. Ilgilenen olursa iletişime geçmek istiyorum

  1. Fatoş dedi ki:

   Merhaba kıvırcık saç arıyorum kaç gr gelir elinizdekj saç bilgi alabilirmiyim

 28. Evrim dedi ki:

  Merhaba 1saçım 60 santim 2.saçımda 60 santim dogal kızımın saçı iri dalgalı rengi açıkkumral almak isteyen varmı

 29. Nebibe dedi ki:

  Merhabalar saç için fiyat almak istiyorum sattıcam

 30. Ali dedi ki:

  Satmak istediğiniz saçlarınızı değerinde alıyoruz. Saçlarınızin fotoğrafını uzunluğu ile birlikte adresine yada Instagram adresine gönderin. Oradan iletişim kuralım. fiyatında anlaşıp ücretinizi odeyelim. Saçı bize kargolayin. Satmak istediğiniz saçlarınızı bekliyoruz.

  1. ihsan dedi ki:

   Ali Bey Saygılar. Ben burdurdayım sık sık ıspartaya gidip geliyorum.. Siyah düz canlı 4-5 yıldır uzattığım saçlarım var. Değerini öğrenmek istiyorum iletişim adresleriniz nelerdir?

  2. Betül dedi ki:

   Ali bey instagram hesabınızı yazar mısınız?

  3. sermin dedi ki:

   saçım kayu kumral 30 cm para edermi

  4. Derya dedi ki:

   Merhaba kızım 13 yaşında kıvırcık ince telli altın sarısı saçları var.Asla işlem görmedi. Saç dibinden olculdugunde 90cm uzunluğunda. 40 ,50 cm arası satmak isteriz eğer mümkünse.

  5. Serap ayar dedi ki:

   Iyi akşamlar ben saclarimi satmak istiyorum hiç boya kullanmadım belime kadar kestane tonlarında size göndermek istiyorum da bi numara verebilirmisiniz fotoğrafını size atayım

  6. pinar dedi ki:

   Ali bey 9 yaşındaki kizimin sacini kestirdim 49 cm boya kina yok saglikli ve temiz

  7. Canan dedi ki:

   Satılık saç var boyasız 70santim kızımın saçı 14yasinda

 31. Serap asran dedi ki:

  Saçlarım 50 cm siyah gür ve hiç işlem görmemiş Güneş’te kızıl renge dönüşüyor almak isteyen olursa satmak istiyorum

 32. Adem dedi ki:

  Merhaba benim kızımın saçları 50 cm uzunlugunda kırmızı renk satmak istiyorum
  Tel 055

 33. Gulnur dedi ki:

  Merhabalar! Istabulda saçımı nerden satabilirim, hic boya gormemis doğal siyah renkli, yardımcı olur musunuz…
  +WhatsApp.

 34. Ozlem dedi ki:

  50 55 cm kumral ince telli sacimi satmak istyorum. Izmir de oturuyorum

 35. Umut dedi ki:

  Merhaba, saçlarımı satmak istiyorum. 45-50 cm uzunluğunda çanakkaledeyim

 36. Nihal dedi ki:

  Sacım 55 cm satmak istiyorum fiyaat alabilirmiyim

 37. Rabia dedi ki:

  Kızımın saclarını kestirecegim yaklaşık 50cm üzerinde hiçbir işlem görmemiş almak isteyen olursa bana ulaşsın

 38. Özlem dedi ki:

  Merhaba kızımın saçları var doğal renkte almak isteyen ulaşa bilir bana

 39. İrem dedi ki:

  Merhaba. Saçım oldukça kalın telli fakat hiç işlem görmemiş ve kırıksız. Yaklaşık 50 cm kadar. Kalın telli olması fiyatını çok düşürür mü?

  1. Ali dedi ki:

   İrem hanım merhabalar. Saçınızın fotografini atar mısınız? Ona göre değerlendireyim. Teşekkür ederim ilginiz

   1. zeynep dedi ki:

    ali bey yeriniz nerde

    1. Ali dedi ki:

     Ispartadayiz. Türkiye’nin her yerinden alım yapıyoruz

     1. Fahrettin dedi ki:

      13 yaşındaki kızımın saçlarını kestirdik bunlarda alım yapiyormusunuz

     2. Sevim dedi ki:

      Ali bey merhaba.14 yaşındaki kızımın 60 cm üzerinde hiç işlem görmemiş oldukça gür saçları var.Tüm türkiyede alım yaptığınızı yazmışsınız.İlgilenirseniz İstanbul içim nasın sizinle iletişime geçebileceğimi paylaşırmısımız

    2. elvan dedi ki:

     Ali bey iletişim bilgilerinizi alabilirmiyim nereye saç resmimizi gönderip fiat alabiliriz

   2. Sinan dedi ki:

    Peruh ve kaynak gercek sac ve temiz satmak istiyorum

  2. Ilhan dedi ki:

   saclariniz ücretsiz kesilir alınır

   1. Zehra dedi ki:

    Yerınız nerde

 40. Sevgi dedi ki:

  Merhaba saçınız duruyorsa satın almak istiyorum ..izmirden

  1. sezer dedi ki:

   sevgi hnm bnm yorumamuma mı dönüş yptınz ? bnde izmirdeyim

  2. Hülya dedi ki:

   Kızımın sacları ince telli hic işlem gormemmis 50 cm den fazla doğal sarı izmirde diye belirttiginiz için yazdim almak isterseniz yazın

  3. ugur dedi ki:

   iyi günler eşim saçını satmak istyor ulaşın isterseniz izmirden ( bu numaradan ulaşa bilirsiniz.

 41. sezer dedi ki:

  saçlarımı 3bin tl ye satmak istiyorum belime kadar geliyor. hiç kırık yok yaklaşık 4 yıldır boyanmadı 50 cm den fazla artık kısa kullanmak istediğim için kestirip satmak istiyorum

 42. Hatice dedi ki:

  50 cm uzunluğunda boya veya bir işlem görmemiş saçım var kumral renk fiyat nedir acaba

 43. Sude dedi ki:

  Saçım 55 60 santim açık kumral- sarı renkte ince telli işlem görmemiş düz ve yapısı baya yumuşak kırık çok az var satmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  1. Ilhan dedi ki:

   Sude hanim sacinizin resimleriyle beraber iletişime geçin.

  2. hasan dedi ki:

   Saçlara 3000 tl. veririm. bana ulaşın

   1. sezer dedi ki:

    merhaba hasan bey 55 cmden uzun saçlarım var 4 yıldır boyanmıyor ne kadara alırsınız yeriniz iletişim adresi verebilir misiniz?

 44. Ali dedi ki:

  Saçlarınızı satmak artık çok kolay. Satmak istediğiniz saçlarınızı değerinde alıyoruz. Saçınızın uzunluğu ile birlikte fotografini adresine yada Instagram @ adresiyle iletişime geçebilirsiniz. Değerinden anlaştıktan sonra saçınızın ücretini yatiralim. Saçı bize kargolayin. Satmak istediğiniz saçlarınızı bekliyoruz. Teşekkür ederim ilginiz için

  1. filiz dedi ki:

   Instagram adresiniz nedir

 45. ezgi dedi ki:

  merhaba benim elimde 300 adet orjinal boncuk sac var 70 cm boyasiz satmak istiyorum.ilgilenenler msj atsin. ulasabilirsiniz fotgraf atabilirm yer kocaeli gebze.

 46. Hacer dedi ki:

  Para anında elinizde lütfen iletişim 0553 nodan resim atarsanız yardımcı oluruz

 47. Ömer dedi ki:

  Sacları mı satmak istiyorum

 48. Deniz dedi ki:

  Lütfen saçların satış fiyatlarını araştırarak satış için fiyat isteyiniz. Bir saçı hangi firma 5-10 bin TL ye satabilsinki o fiyatı verelim size. Yurtdışı saç fiyatlarını da araştırın öyle ücret isteyin lütfen. 30-40 santim kısacık saça 500-1000 TL isteyen var. Saçınız 60 santim civarında olsa bile o fiyatlara satışı bile zor. bu fiyatlara yurtdışından çok fazla saç alınır. Saygılarımla.

  1. Gizem dedi ki:

   Yurtdışından al sen o zaman boş yapma burda. Sen kâr edesin diye satmıyoruz saçımızı değil mi

   1. Deniz dedi ki:

    Saçın alınmasının nedeni bir miktar kâr payı koyarak satabilmektir. Hiçbir alıcı koleksiyon yapıp saçları bir kenara koymuyor. Yani demek istediğim şu. Satış fiyatlarını baz alarak fiyat isterseniz saçlarınızı kolaylıkla satabilirsiniz. Kuaförlere, perukculara sorarak araştırabilirsiniz. Ona göre fiyat isteyebilirsiniz. Veya bireysel olarak satabilirsiniz saçlarınızı.

 49. Yakut dedi ki:

  40 cm siyah. Kısa iken bonus olan saçım uzadıkça saldı ve dalgalı oldu, ileride satmak istiyorum ne kadar tutar öğrenebilirmiyim?

 50. buğra dedi ki:

  Merhaba yaklaşık 40 cm kıvırcık saçım var kestirip satmak istiyorum

 51. cemile ata dedi ki:

  benim kizi 9 yasinda sacini satmak istiyorum 40 santimin uzerinde ulasirsaniz sevinirim

 52. Atilla dedi ki:

  Saç satış talepleriniz için adresimiz : leslie

 53. Elif dedi ki:

  Kızım 9 yaşında. Saçlarını satmak istiyorum. Fotoğraf atabilirim. Çok güzel saçları var.

 54. emine dedi ki:

  Merhaba ben kizimin sacini satmak istiyorum siyah parlak saclari var saglik li .50cm.

 55. Nermin dedi ki:

  Merhaba saçımı satıyorum doğal kahve reng 54-55 sm düz

  1. Silan dedi ki:

   Bunlara nasıl ulaşacam

  2. Ilhan dedi ki:

   Satmak istediğiniz saçlarınizin resimleriyle beraber telefon numaranızı ve ne kadar kesilecegini yazarsaniz saclariniz alınır. alikayi

  3. Sevgi dedi ki:

   Merhaba hala satılmadı ise almak isterim

  4. Emin dedi ki:

   Sarı kahverengi kumral karışık saç rengim var doğal boyasız almak isteyen varmı?

 56. özlem açık dedi ki:

  merhaba 42 cm saçım var kesilmiş satmak istiyorum

 57. Kuaför Yaşar dedi ki:

  merhaba ben saçların boyuna göre satın alıyorum. eğer 40 cm ve üzeri saçınız varsa, 2.500 tl. civarında para ödeyebilirim. ancak saçlar sağlıklı olmalıdır. Öyle kalitesiz kötü saçlar o parayı etmez. İstanbul, Ankara ve İzmir de şubemiz var. Eğer şartlarınız uygunsa gelin saçınızı kesip, paranızı vereyim.

  1. Sevgi dedi ki:

   Merhaba ben sacımı uzun süredir satmak istiyorum sacım 78 cm cok gür hiç boya yok çok sağlıklı uçları bile dolgun dolgun bi kaç kuaföre gittim İstanbul’da ama saçlarımı hepsinin hayran kalıp fiyat vermeye kalkınca hiç biri istediğim fiyatı vermedi poyraz Gmail adresim bu eğer saçlarımı satın almak isterseniz yazmanız yeterli

   1. derya dedi ki:

    merhaba hala satıştamı saçınız

   2. Sevgi dedi ki:

    Merhaba hala satışta ise almak isterim .29 nisanda düğünüm varda…dönüş yaparsanız sevinirim

  2. Gülşen dedi ki:

   60-61 cm saçım var kesilmiş sağlıklı koyu kumral dediğiniz fiyat oranı iyi almayı düşünürseniz saçın fotosunu atabilirim

  3. Gizem dedi ki:

   Yaşar bey iletişim adresiniz var mıdır?

  4. Fatma dedi ki:

   Sağlıklı, boyalı ve boyasız olmak üzere 3 parça saçım var,hali hazırda kesilmiştir.Dalglı ve koyu kumral. Izmirdeyim, burada değerinde alabilecek birileri var mıdır?

  5. Cansu dedi ki:

   Merhaba benimde 45 cm koyu kumral hafif dalgalı saçım var hiç bir işlem veya boya görülmedi mail adresim cansu iletişime geçerseniz sevinirim

  6. Nermin dedi ki:

   Kahve rengi boyasız düz saç 50-55 sm

  7. Kübra Köroğlu dedi ki:

   Merhaba 70 cm saclarımı kestirip satmak istiyorum izmirdeyim

  8. dilara senem dedi ki:

   Benim sacim dogal bakır kızılı 40 cm den az uzun duzlestirince izmirde oturuyorum we satmak istiyorum

  9. filiz dedi ki:

   Izmirdeki kuaofor salonunuzun adresi nedir

  10. Samet dedi ki:

   Yeriniz Nerede Yaşar Bey? 40-45 santim saçımı satmak değeri neyse o fiyata vermek istiyorum. Numara veriyorum bana whatsapptan ulaşın foto atabilirim..
   0538

  11. Serpil dedi ki:

   Hasan bey ulasirmisiniz bana

 58. Selin cipa dedi ki:

  Mrb bnde saclarim satmak istiyorum watsap numarasi verebilirmsn

  1. Esin dedi ki:

   Kızımın saçını satmak istiyorum en az 45
   cm

 59. Ozlem dedi ki:

  Kizmi saci 43 cm satmak istiyorum

 60. Tuğba dedi ki:

  Merhaba iyi akşamlar benim saclarım 68cm sac kurutma makinesi bile değmedi o yüzden satmak istiyorum

  1. Yiğit dedi ki:

   Saçınızın resimlerini adresine mail atarmısınız

 61. Selver dedi ki:

  Merhaba bende elimde saçlar var sizinle iletişime nasıl geçebilirim

 62. Emi dedi ki:

  Merhabalar sacim kivircik hic bir sekilde islem gormedi hic boyanmadi.yaklasik 50-55 cm satmak istiyorum

  1. Mehmet harlan dedi ki:

   Fotoğraf atar mısın acaba?

 63. Nazo dedi ki:

  Mrb sacımı satmak ıstıyorum sarı tonlarında boyalı yanı uzunluğu bel boslugunda bakımını yapıyorum kızımın tedavısı ıcın satmak ıstıyorum ılgılenenlere

 64. Yesim dedi ki:

  50 cm sıfır boyasız koyu kahve sağlıklı saçımı satmak istiyorum.

  1. Dılber dedi ki:

   Merhaba ben maılden mesaj atamıyorom

 65. Fatma dedi ki:

  Merhaba yaklaşık 55 cm çapında oldukca gür kalın telli orjinal kızıl saçlarımı satmak istiyorum ilgilenen olursa iletişime geçebilirsiniz görmeye değer ve saçımda kırık yok

 66. Meryem dedi ki:

  Saçım kalçalarımdan 1 1.5 yada en fazla 2 karış kısadır omuzlarımın biraz altında kestirsem ne kadardır 1 kucuk kulahimin yanindaki az bir yere ablam boya surdu sonra kendi rengime boyadik o kadar kotu durmuyo hic kotu durmuyo hatta bellide olmuyo onun harici yok ne kadar eder?

  1. Ilhan dedi ki:

   Mrb saçın resimlerini alikayihan 5715@gmail. Com adresine atın görüşelim

  2. Adil dedi ki:

   Sacimizi resimlerini buraya gonderip iletisime gecebilirsini

 67. Kadriye dedi ki:

  Merhaba kız torunum yaklaşık 70 cm hiç işlem görmemiş saçını satmak istiyorum

  1. Ilhan dedi ki:

   Saçın resimlerini alikayihan 5715@gmail. Com adresine meal atın alırım

 68. Havanur dedi ki:

  Merhabalar 56cm siyah saçımı satmak istiyorum hiç boya görmemiş ve doğal fiyatı ne kadardır Ören’e bilirmiyim

 69. Gokhan dedi ki:

  Elimde 40 kg 405 adet 50 cm ve üzeri bayan saçı mevcut. Tane hesabı anlaşabileceğim kişiler yazabilir.

 70. Oğuzhan Bozkurt dedi ki:

  Açık kumral işlem görmemiş boyasız 40-45cm erkek saçı satmak istiyorum, instagram; o

 71. Ceren dedi ki:

  Saçlarımı satıyorum 48 cm boyasız kesen kişi cok kaliteli olduğunu söyledi aslında satmayacaktım ama evde kurur diye satmaya karar verdim ilgilenen olursa saçın resmini atarım

 72. Neşenur dedi ki:

  bu adrese numaranızı atarmısınız Ali bey özcan bey arda bey

  1. Fatma dedi ki:

   Kizimin saclarini satmak istiyorum uzun boyasiz hicbir islem gormemis yaklasik 60 cm boyunda

   1. Elif dedi ki:

    Saçınız duruyormu bana numaranızı verirmisiniz

  2. Ozcan dedi ki:

   Nesenur hanim whatsap no

 73. Dilek dedi ki:

  Whatsap iletişim numarası verirmisiniz

 74. Cansu dedi ki:

  Kendi saçımı kestirmek istiyorum herhangi boya yok belime kadar geliyor 19 yaşındayım saçımı kestirmemin sebebi paraya ihtiyacım var aslında

  1. Hacer dedi ki:

   Merhaba saçınızın fotosunu. Atar mısınız 055 iletisim

 75. Mehmet dedi ki:

  Sac alim yapiyoruz. Uzun gur ve kiriksiz sacalrinizi degerinde satmak icin e postamiza mail atabilir yada WhatsApp dan iletisime gecebilirsiniz.tesekkurler

 76. Melike dedi ki:

  Ben birkaç gün önce saçlarımı kestirdim kuaför 270 gr geldiğini söyledi ve almak için çok uğraştılar çünkü saçlarıma hiçbir işlem uygulamadım yanmasın diye maşa bile yapmadım saçlarım düz gür ve çok fazla ama bana fiyat olarak 200 tl dediler ben vermedim şu an saklıyorum sizce fiyat ne kadar olur kuaför hala almak istiyor sizce ne yapmalıyım fiyat konusu bana çok az geldi cevap verirseniz sevinirim

  1. Sevilay dedi ki:

   Benimde yakkaşık 70 cm saçım var oldukca gür ince telli ve sıfır boya 3000 tl verdiler yine vermedim 5000 tl istiyorum ilgilenen varsa bana ulaşsın 200 tl sakın vermeyin

   1. Gülşen dedi ki:

    Merhaba iyi günler benim saçım var 60-61 cm koyu kumral işlem görmemiş satmak istiyorum acil paraya ihtiyacım var size neresi 3000 tl veririm demişti söyleyebilir misiniz rica etsem

  2. derya dedi ki:

   merhaba satmadıysanız almak istiyorum

 77. nevin kadı dedi ki:

  kızımın saçlarını satmak istiyorum uzun boyasız yıpranmaamış

  1. Ilhan dedi ki:

   Nevin hanim kizinizin saçlarının resmi ile ne kadar kesilecegini meal olarak yazarsaniz saçlarını alırım.

   1. Tuğba dedi ki:

    Bakır kızılı saçlarımı satmak istiyorum hiç boyanmadı

 78. Buse ÇETİN dedi ki:

  Siyah boyalı, belimden 2 karış falan aşağıda saçımın boyu satmak istiyorum

 79. Kamer karan dedi ki:

  Bende kizimin saçini satcam boya yok çok güzel

 80. Esoş dedi ki:

  Mrb sacimi satmak istiyorum fakat siyah boya var 40 cm civari

 81. Saç alım satım dedi ki:

  Saçlarınızın resimlerini değerlendirebilmemiz için mail atmanızı rica ederiz

  1. Sevgi dedi ki:

   Merhaba iyi akşamlar ben sevgi saçlarımı iki senedir satmak istiyorum ama hiç kimse güzel fiyat vermiyor bana yardımcı olur musunuz artık saçlarımı kestirmek istiyorum saçlarım çok gür boyasız kahverengi Kırık yıpranık yok

  2. Fatma dedi ki:

   Merhaba benim saçlarım 55 cm boyunda orjinal kızıl renk lütfen ilgilenin

   1. derya dedi ki:

    iletişime geçermisiniz ben ilgileniyorum

  3. Özlem dedi ki:

   Ben saçımı kestırdım satmak istiyorum

 82. Saç alımı dedi ki:

  Uzun saçlariniz değerinde alinir.

  1. Nurcan dedi ki:

   Saçlarım uzun kumral ince telli hiç boyamadım beyaz yok kuaförler boyada bu rengi bulamadıklarını söylüyor lar

 83. Saç Satmak dedi ki:

  Merhaba, erkeğim ve sarışınım hafif dalgalı uzun saçlarım var ve satmak istiyorum, ilgilenen çıkar mı acaba?

  1. Sevgi dedi ki:

   Merhaba hala satışta ise almak isterim

 84. Saç alımı dedi ki:

  Uzun saçlariniz değerinde alinir.iletişim mail

  1. Şevval dedi ki:

   Merhabalar saçlarımı satmak istiyorum belimin altına kadar iniyor hiç işlem görmedi kendi doğal rengi koyu kahverengi
   Küçük kız kardeşimin saclarida acik kahverengi işlem görmemiş ve kalın telli oda aynı şekilde belinde saçları

 85. Yunus dedi ki:

  Bay saçı alıyor musunuz ?

 86. Gamzenur dedi ki:

  Merhabakat mail ilr dönüş yapacağım

 87. Gamzenur dedi ki:

  35 40cm kahverengi tonunda düz saçım var ilgilenen için satmaktayım dönüş yapabilirmi

  1. Ilhan dedi ki:

   Gamzenur hanim saçınızı resimleriyle beraber telefon numaranızı yazarsaniz geri dönüş yapılacaktır .

   1. Saç satım dedi ki:

    Bende koyu kahverengi, boyasız, 48-50cm civarı dalgalı saçlarımı satmak istiyorum. Fiyat ne önerirsiniz?

   2. saç satma tir r dedi ki:

    saclarim siyah ne kadar eder watsapu

   3. Meyrem Berdiyeva dedi ki:

    Merhaba 30 sm civarinda saçim var kisa model istedigim için kesdiricem duz ve boyasiz koyu siyah rengi var duz fazla kivircikda olmuyor ilgilenen varsa

 88. keziban dedi ki:

  Merhaba saçlarımın 45 cm falan satmak istiyorum ne kadar yapar acaba

 89. Neşenur Odabaş dedi ki:

  Sacım boyasız ve çok uzun gür artık bakamıyorum ve satmak istiyorum .

  1. Özcan dedi ki:

   Saçinizin resimlerini mail adresime atar misiniz

  2. İzmir saç dünyası dedi ki:

   Merhaba saç aliyoruz yerimiz izmir bornova da 0535

 90. Serap dedi ki:

  Bende saç satmak istiyorum

 91. Sinan dedi ki:

  Saçlarımı satmak istıyorum kalın telli ve boyasızdır kesilecek yerden itibaren 70 cm dır Saçlarımı almak isteyen alicılar eşime ulaşabilir Bursa’da oturmaktayım 10 sene yakın bakıyorum saçlarıma artık kestırmek ıstıyorum alıcılara eşime ulaşabilir teşekkürler

  1. Elif dedi ki:

   Saç duruyormu?

 92. ZEYNEP dedi ki:

  MERHABA BENDE SAçımı satmak istiyorum beylikdüzünde oturuyorum nasıl irtibata geçebilirim

  1. Kose dedi ki:

   Meraba bende saçımı satmak istiyorum 40 cm uzunlugunda boyasiz ilgilenenler yorum yapabilir mi

 93. SEBAHAT dedi ki:

  merhabalar saçımı satmak istiyorm yardımcı olabilir misiniz

 94. Sultan özdal dedi ki:

  Merhaba size ulaşabileceğim telefon numarası alabilirmiyim saçlarımı satmak istiyorum

 95. Kubra dedi ki:

  Saclarimi satmak istiyorum. Sacimin boyu 60 cm civarinda boyasiz kumral

 96. Ahmet dedi ki:

  Sac alimimiz devametmektedir. Saclariniz 1000 tl ile 2500 tl den aliyoruz . Bu kg fiyatidir. Vapsaptan resim atmaniz yeterli .

  1. Günay dedi ki:

   Iletisim bilgisi alabilirmyz?

  2. Serap dedi ki:

   Merhaba bende saçlarımı satmak istiyorum numara alabilirmiyim resim aticam

  3. Burcu dedi ki:

   Sacimi satmak istiyorum

  4. Giresunlu dedi ki:

   Whatsap numara verir misiniz

 97. Sema dedi ki:

  Saçlarimi satmak istiyorum yeni keatirdim lastikli ve örgü yaptirdim .boyu 40-45cm rengi simsiyah emsalsiz?

 98. Onur duman dedi ki:

  Numaranizi alabilirmiyim

 99. Ezgi dedi ki:

  Merhaba İstanbul’da oturuyorum ve saçlarımı satmak istiyorum size Nasıl ulaşabilirim

 100. Fevzi dedi ki:

  Merhaba erkeğim saçımı satmak istiyorum 35 cm hiç boyanmadı ve dalgalı. Acaba erkek saçı alıyor musunuz ve fiyat aralığı tahmini nedir?

 101. Dilan Demirörs dedi ki:

  Bende saçlarımı satmak istiyorum 1 m 10 cm gibi boyu var
  Sadece en altlarında çok az boya var.
  Kayseri de oturuyorum.
  Hiç kırığım yok 10 senedir uzatıyorum.
  Sürekli bakım yaparım argan yağı kullanırım.

 102. Ilhan dedi ki:

  Satmak istediğiniz saçların resimleriyle beraber tel numaranızı asagida verdiğim meal adresine gönderirseniz saclarniz dolgun ücrete alınır
  alikayihan5715 @ gmail . Com ne kadar kesilirse o kadar ücret olur

  1. ZEYNEP dedi ki:

   merhaba bende saçımı satrmak istiyorum istanbul beylikdüzü nasıl nereye sata bilirim

 103. mine dedi ki:

  Bnim saclarım 120cmhiç boyanmadı hiç kırık yok acık kahve ve sarı tonlarında düz ve cok gür kolay kolay dolaşmaz yaniii kaliteli saclarım var satmak istiyorum ilgileniyorsanız

 104. Hülya elbir dedi ki:

  Merhaba 11 yaşındaki kızımın saçını satmak istiyorum 4 pelik halinde ne kadar eder acaba

 105. Nihayet dedi ki:

  Ben de saçımı satmak istiyorum.

 106. erkan dedi ki:

  Kızımın saçı var 6yasin da

 107. seher dedi ki:

  250 gram sac köyü kestane doğal 77 cm kaynak ne kadara alırsınız

 108. Ceren dedi ki:

  Merhaba, nasık görüşebiliriz

 109. Ceren dedi ki:

  merhaba,
  İstanbuldaki kuaförlerin telefon ve adreslerini öğrenmem mümkün mü

 110. Ayfer dedi ki:

  Merhaba saçım 60 cm dir düz ve kırık yok. Hiç boyanmadı. Koyu kahve siyah arası tonunda

 111. Tuğba dedi ki:

  Elimde 2 tane saç var doğal Ali bey almak isterseniz numara yollarsanız size resim ve ölçüsünü yollarım

 112. gizem dedi ki:

  Numaranizi yollar mısınız?

  1. Sinan dedi ki:

   Yeğenim saçlarını satmak istiyorum bağladığımız şekilde 63cm geliyo hiç boya olmadi kalın ve gür saçlar

 113. fatma yılmaz dedi ki:

  kuzumın sacı 40 cm satılırmı nekadar eder satılırsa

 114. Menta dedi ki:

  Saç satmak istiyoruz

 115. Sevda dedi ki:

  No verir msnz

 116. tm dedi ki:

  10 yaşında kızımın saçları baya uzun bende satmak istiyorum

  1. Ilhan dedi ki:

   Mrb saçlarının resimleriyle beraber numaranızı adresine meal atarsanız geri dönüş yapılacaktır

 117. Kadriye dedi ki:

  Merhaba

 118. Berna dedi ki:

  Merhabalar iletişim için mail ya da numara öğrenebilir miyim?

 119. Beşgül dedi ki:

  Boyalı saç ta alıyormusunuz

 120. Beşgül dedi ki:

  Merhabalar yeriniz nerede acaba

 121. Nagihan şahin dedi ki:

  Size nasıl ulaşabilirim

 122. Neslihan dedi ki:

  Boyalı olması sorunmu sizin için

 123. Dilej dedi ki:

  Satmak istiyorum orijinal boyasız ince telli

 124. Gözde angun dedi ki:

  Merhaba sacımı satmak ıstıyorum hic islenmemıs kahve rengı dogal dalgalı 50-55 cm 400 450 gram

 125. Tarik dedi ki:

  Satmak istiyorum işlenmiş saç boyasız bakımlı

 126. Arzuu dedi ki:

  Saçım 50 cm enseden ölçdüm boyasız dogal,hafif dalgalı, bakımlı, .. ne kadar eder.

 127. Gizem dedi ki:

  Merhaba Ali beyelimde orijinal saçtan hiç kullanılmamış postişlerim var. 2 ana saç 6 ara saç. Orijinal sarı saç. 60cm. satıyorum. İlgilenirseniz lütfen dönüş yapın Teşekkürler.

 128. merve dedi ki:

  sacım belımde ve boyasız satmak ıstıyorum eger anlasırsak

  1. Sevgi dedi ki:

   Merhaba 29 nisanda düğünüm var saçınız duruyorsa satın almak istiyorum

  2. Samet dedi ki:

   Saçlarım 3 yıllık 50 cm e yakın.. sadece bir kere röfle ettim.. birinci yılında etmiştim.. şimdi uçlarda birikti. Sac rengim kumral kahve.. uçlar da sarı birikti rofleden dolayı.. saçımı bu röfle dışında daha önce hiç boyatmadim.. Gayet yumuşak ve düz bir saçım var.. kırık sadece uçlarda biraz mevcut.. Düşünürseniz whatsapp fotoğraf atabilirim.. tel no. 0538

  3. Seda dedi ki:

   Merhaba saçlarımı satmak istiyorum. Kıvırcık kestane rengi. Hiç boyanmadı. sedanalca94@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz