Dükkan Açmak

Peşinatsız Ev Satan Firmalar 2020 Yılında 4 Farklı Firma

10.01.2020
Peşinatsız Ev Satan Firmalar 2020 Yılında 4 Farklı Firma

Günümüzde zorlaşan hayat pahalılığı nedeni ile birçok insan ev sahibi olamıyor. Kredi faizlerinin artışı insanları büyük bir sıkıntıya sokmuş durumda. Bazı insanlar birikmiş parası ile ev alabiliyor, bazıları az bir birikmiş ile peşinat ödeyerek ev borcunun bir kısmını kapatarak, geri kalan kısmını ise eve girdikten sonra taksit taksit ödeyerek, bazıları ise sıfırdan başlayıp kredi çekerek ev sahibi oluyor. Tabi ki bu biraz maliyetli oluyor. Artan faizler dolayısı ile ne çekersen neredeyse iki katını ödüyorsun. Ya birikmiş parası olmayanlar kredi ödeyemeyecek durumda olanlar ne yapsın? Artık onlar içinde getirilmiş çözümler bulunmaktadır. Bazı inşaat firmaları hiç peşinat almadan direk anahtar teslim yapabiliyor.

Eve girdikten sonra başlayacağınız bir ödeme planı hazırlanıyor. 2020 itibari ile peşinatsız ev projeleri başlatılmış bulunmakta olup 1000 TL’den başlayan taksitlerle ev sahibi olabiliyorsunuz. İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirlerde küçük şehirlere ve ilçelere göre ev fiyatları biraz daha fazla olması dolayısıyla senet imzalayarak da ev sahibi olunabiliyor. Yeni yapılan inşaatlara hiç peşinatsız senet imzalayarak girebilirsiniz. Genel de inşaat firmaları küçük şehirlerde bu iş için başvuruda bulunan insanları inceler değerlendirir ve peşinat ödeyemeyecek olanları seçmeye çalışır onları da ev sahibi yapmaya çalışırlar.

Peşinatsız Ev Nasıl Alınır?

Birçok insanın hayalidir kendi evinin sahibi olmak, kendi evini istediği şekilde dekore etmek, taşınma kaygısı olmaksızın istediği yeri istediği renklerde boyamak. Kira ödemek sanki boşa verilmiş bir para gibidir benim gözümde. Ama maalesef ki olmayınca olmuyor. Maddi durum yetersizliği, kriz herkesi etkilemiş durumda. Ülkenin kentsel dönüşüme girmesi nedeniyle çoğu gecekondular lüks evler olmuş durumda. Bu sayede de peşinat istemeyen birçok yapı bulunmaktadır.

Giriş ücreti için belli bir sermaye arzu etmeksizin, eve girdiklerinde kira öder gibi taksit ödemelerine olanak sağlıyor. Normal ödemelerden biraz daha fazla olması da bu peşinat farkını kapatıyor. Örneğin; normal peşinat verdiğinizde 1000 TL 1500 TL öderken peşinatsız eve girdikten sonra ödemeli bir ev almanız durumunda 1800-1900 TL gibi bir aylık ödeyebilirsiniz. Tabii ki bu küçük şehirlerde geçerli bir fiyatlandırmadır. Çünkü küçük şehir de atıyorum bir ev 180.000 ise büyük şehirlerde aynı evi 300-350 bin liraya almanız mümkün. Haliyle evin maliyeti arttıkça ödemesi de artıyor maalesef ki. Bunun için kurulmuş firmalar da vardır, şahsi inşaatlar da. Bunları birlikte inceleyelim. Ev kredisi çekebilmek için gerekli belgelere ulaşmak için tıklayınız.

peşinatsız ev

peşinatsız ev veren firmalar

Peşinatsız Ev Satan Firmalar Haricinde Taksitle Satanlar

  1. Emin evim firması
  2. Fuluzev firması
  3. Birevim firması
  4. Diğer İnşaat firmaları

EminEvim Firması

EminEvim ev sahibi olmayan insanlara kolaylık sağlamak için kurulmuştur. Amacı ister peşinat ödeyerek ister peşinat ödemeden faizsiz ve vade farksız olarak insanları ev sahibi yapmaktır. 3 farklı yöntemi vardır. Birinci seçenek olarak çekilişe katılabilirsiniz. Öncelikle yapmanız gereken bütçenize göre istediğiniz evi belirlemek. Daha sonra 60 aydan 120 aya kadar olan taksitlerden taksit seçeneğinizi belirlemelisiniz. Hangi taksit sayısına katılırsanız o kadar kişi ile grup olursunuz.

Her ay ödenen taksit sayısı bir kişiye ev parası olarak döner. Ev sahibi kişi çekiliş grubundan ödenmiş olan peşinat ile eve girdikten sonra, taksit sisteminde bir miktar artış olur. Daha sonra bu sabit ödeme ile devam eder. Diğer kura sırası bekleyenler ise çok geçmeden taksitlerinin yarısında anahtar teslim alır. Kuraya en son kalan kişi taksit yarısından sonrasını bekler. İkinci bir seçenek ise peşinatsız ev almaktır. Ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar başvuruda bulunurlar.

Herhangi bir peşinat ödemeden sadece organizasyon ücreti öderler. Ödeyebilecekleri kadarlık taksitler belirlerler. Uygulanan vadeye göre de belirlenen ayda ev teslim yapılır. Üçüncü olarak ise peşinatlı ödeme vardır. Önden bir peşinat ödeyerek evinize daha kısa sürede kavuşur, evin diğer taksitlerini orada ödemeye devam edersiniz. EminEvim ev almanın en rahat yollarından biridir. Siz de ev sahibi olmak isterseniz resmi internet sitesinde bulunan başvuru formunu doldurarak veya EminEvim şubelerine gelerek başvuruda bulunabilirsiniz.

EminEvim

EminEvim uygun taksitlerle ev sahibi yapmaya devam ediyor.

FuzulEv Firması

Tıpkı EminEvim’de olduğu gibi bunda da grup mantığı bulunmaktadır. Belirlediğiniz gruplarla yardımlaşma içerisinde ev sahibi olabilmeniz mümkün. Kuranın ilk çekilişinde çıkmanız da mümkün son çekilişinde çıkmanız da. Sn çekilişe kaldım diye üzülmenize gerek yoktur. Grup üyelerinin ödemeleri sonucunda siz daha rahat bir şekilde ev sahibi olursunuz. Peşinatsız ev sahibi olmak için ise çekilişe katılmanıza gerek yoktur. Kira öder gibi taksit ödersiniz ve taksitleriniz yarıya geldiğinde evinizi teslim alabilir oradan ödemeye devam edersiniz. Eğer siz de peşinatsız ev almak istiyorum diyorsanız organizasyon ücreti ve ilk taksit ödemesi yaparak FuzulEv grubuna katılarak ev sahibi olursunuz. Bir de peşinatlı ödeme bulunmaktadır.

Evi alırken bir miktar peşinat ödüyorsunuz ve peşinatsız eve göre daha erken ev sahibi olabiliyorsunuz. Çekilişli gruplar haricinde diğer imkanlar doğrultusunda ev alanlar borçlarını bir kere de kapatabilir. Ödediğiniz taksit miktarı siz talep etmedikçe kesinlikle artmaz faiz ödemek zorunda kalmazsınız. Ev almanın kolaylıklarından faydalanmak istiyorsanız resmi internet sitesinden başvuru formunu eksiksiz olarak doldurabilir, siz de kendi evinizin sahibi olabilirsiniz.

FuzulEv

FuzulEv projesiyle bir sürü insan ev sahibi olma hayallerine kavuşuyor

BirEvim Firması

Diğer iki projeden farklı, daha çok avantaj sağlayan bir firmadır. Ev haricinde arsa, dükkan gibi mülkler satın  almanız da mümkün olacaktır. BirEvim projesinde faiz ödemezsiniz. Zengin, fakir ayırmaksızın herkesi ev sahibi yapmayı gözeten bir firmadır. Taksit sayılarınızı istediğiniz kadar bölebilir, istediğiniz grubun üyesi olabilirsiniz. Taksit seçenekleri 20 kişiden başlayarak 480 kişilik gruba kadar çıkar. Hangisine kayıt olmak istediğinize siz karar verirsiniz. Başvuru yaptığınız anda taksit ödemeleriniz başlamaktadır. Belirlenen ev teslim tarihinde evinize giriş yapar ödemelerinizi orada devam ettirebilirsiniz. Ev teslim tarihi geldiğinde istediğiniz şehirde dilediğiniz evi kendiniz seçebilirsiniz. İsterseniz hiç peşinat ödemeden de kendi belirlediğiniz taksitlerle ev sahibi olabilirsiniz. Vade farkı, faiz gibi ek masraflar ödemezsiniz. BirEvim sizi evinize daha hızlı kavuşturma fırsatı sunar. Kampanyadan vazgeçmeniz durumunda herhangi bir ek ücret ödemez başlarken ödediğiniz organizasyon ücreti hariç yatırdığınız bütün parayı 3 ile 6 ay içerisinde geriye alabilirsiniz. Hemen başvurun ve sizde bu imkanlardan faydalanın.

BirEvim

BirEvim faizsiz taksitlerle erken ev sahibi olma fırsatı sunuyor

Peşinatsız Ev Satan İnşaat Firmaları

Yukarıdaki üç projenin haricinde bir de maddi durumu güzel inşaat sahibi insanların ev sahibi olmak isteyenlere sağladığı imkanlar vardır. Bazı inşaat firmaları hiç peşinat almadan bir senet imzalatarak sizleri ev sahibi yapıyor. Tabii ki her firmaya güvenmemenizi, araştırmadan hiçbir firmadan ev satın almamanızı kesinlikle tavsiye ederim. Senetle ev almak bankadan faizle kredi çekmeye göre kulağa daha hoş geliyor olabilir. Fakat durum bundan biraz farklıdır. Senetle ev satan inşaat sahipleri ev fiyatlarını çok yüksek tutmaktadır. Ankara, İstanbul, İzmir gibi büyük şehirlerde senetle ev satan firmaları bulmanız mümkündür. Bir de bunların haricinde TOKİ konutları inşa edilmektedir. Kimi yerde peşinat talep edilmezken bazı yerlerde cüzi miktarda peşinat söz konusu olmaktadır. Peşinatsız ev satışlarından yalnızca başvuruda bulunan ve kurada çıkan kişilerin durum tespiti yapıldıktan sonra yoksul aileler faydalanabiliyor. 20 sene vadeyle belirlenen taksitlerde ödeme yaparak ev sahibi olabiliyorlar. Diğer orta ve üst kesim insanlardan önden peşinat alınmaktadır.

Peşinatsız Ev Veren İnşaat Firmaları 

Peşinatsız ev satan inşaat firmaları

Peşinatsız, uzun vadeli, faizsiz evleri bu şekilde sıralayabiliriz. Ben de ev sahibi olmak istiyorum diyorsanız isterseniz oluşturulmuş projelere katılabilir, isterseniz de senet aracılığı ile bu hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ev sahibi olmak için geç değil. Başvuru için sizleri de bekliyoruz.


Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.