Olmayanı Satın, Paraya Para Demeyin!

Olmayanı Satın, Paraya Para Demeyin!
2.697 kez okundu.

İş kurmak ve güzel kazanç elde etmek şüphesiz ki herkesin istediği bir şeydir. Ancak malesef açılan dükkan sahipleri güzel şekilde satış stratejisi ve proje ayarlayamadığından dolayı istediği kazancı elde edememektedir. İş kurmak ve güzel para kazanmak için şöyle bir sloganı sizlere tavsiye edebiliriz. Olmayanı satın, paraya para demeyin.

Bu sloganın içerisinde aslında oldukça güzel bir anlam bulunmaktadır. Bu anlamı alar ve açacağınız işletmenizi buna göre yaparsanız hakikaten paraya para demezsiniz. Peki olmayan nedir? Hangi işlere yönelmelisiniz, hangi işlerde daha çok kazanç elde edebilirsiniz. Bu makalemiz aracılığı ile size olmayanı satın, paraya para demeyin sloganı içerisinde ki olmayanın ne olduğu hakkında bilgiler vereceğiz.

Güzel kazanç için yapmanız gerekenler

İşletmenizi açıktan sonra güzel kazanç elde edebilmeniz için yapmanız gereken bazı adımlar bulunmaktadır. Bu adımları sizler için derledik.1-) Piyasada ki boşluğu tespit ediniz

Bölgenize işletme açmadan önce piyasayı ve bölgeyi çok iyi araştırmalısınız. Eğer bölgede var olan ve güzel tutan bir şeyi açarsanız kazancınız olur ancak istediğiniz kadar güzel kazanç elde edemeyebilirsiniz. Örneğin bir bölge de kaçış oyunları yoksa ve siz buraya kaçış oyunu açarsanız kazancını harikulade olacaktır.

2-) Projeleri geliştirin

Piyasada market, manav, cafe gibi değil de farklı olan ve müşterisinin bol olduğu mekanları inceleyin. Bu mekanlarda neler yapılıyor gözlemleyin. Sonra düşünerek bu projeyi farklı bir hale getirin ve projeyi geliştirerek yeni bir işletme sahibi olun.

3-) Özgün olmak önemli

Olmayanı satın, paraya para demeyin sloganında ki olmayanı satın aslında özgün olmak idi. Özgün olursanız ve piyasa da var olmayan bir şeyi satarsanız çok güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Ancak bunun için piyasa da olmayan bir şeyi satmalısınız. Örneğin midye oldukça ucuz ve satışı bol olan bir deniz mahsulüdür. Baktınız ki bölgeniz de hiç midye satıcısı yok. Eğer siz burada midye satarsanız kazancınız kat kat çok olacaktır. Fakat mide satıcılarının dolu olduğu yerde halen midye satmaya çalışırsanız kazancınız oldukça az olur. Bu yüzden özgün olmalı ve olmayanı bulup satmalısınız.

Olmayanı Satın, Paraya Para Demeyin! Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Tahsin dedi ki:

    Olmayan bende para para olmadan neyapaeiz😀

Sayfa başına git