Krediler

Öğrenciye Senetle Telefon Verilir mi?

Geçmişteki zamanlarda cep telefonu alımlarında getirilen taksit yasağı ile telefon satışlarında düşüş yaşanmıştı ve peşin parası olmayanlar cep telefonu alamıyordu. Bu sebeple de bazı firmalar vatandaşlara senetle cep telefonu satışı avantajı sundu. Evkur, Sahibinden, Arçelik gibi firmalar senetle telefon satışına öncü firmaların başında gelmektedir. Bu yerlerden senet ile cep telefonu almak için bazı koşulların sağlanması gereklidir. Mersin, İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirlerde de senetle cep telefonu satışı yapılmaktadır. Biz de bu yazımızda öğrencilere senetle cep telefonu satan yerleri araştırdık. Detayları içeriğimizden inceleyebilirsiniz.

Senetle Cep Telefonu

Kredi kartı taksit yasağı ile birlikte vatandaşlar cep telefonu alımlarında büyük sıkıntılar yaşadılar. Bu sebeple de bazı firmalar gerek senet ile gerekse de kredi kullanımı ile cep telefonu satışı yapmaya başladılar. Senet ile yapılan alışverişlerde güvenilir yerleri tercih etmeniz ya da kurumsal firmalardan alışveriş yapmaya özen gösterin. Aksi taktirde imzanızın bulunduğu senetler ile sizi dolandırabilirler. İmzaladığınız senetleri her nerede olursa olsun bütünü ile okumadan imzalamayın. Anlaşmada belirtilen vadelere de dikkat etmenizi öneririz. Yani bu işte dolandırılma riskinizin yüksek olması sebebi ile olabildiğince kurumsal yerlerden alışveriş  yapmaya dikkat edin. Kredi ile cep telefonu satan mağazaları da inceleyebilirsiniz.

Senetle Cep Telefonu
Senetle Cep Telefonu Satan Yerler Bulunmaktadır.

Senet ile yapılan alışverişlerde hiçbir evrak veya gelir belgesi talep edilmemektedir. Bu sebeple de gerek ev hanımları gerekse öğrenciler senetle cep telefonu alımı gerçekleştirebilirler. Öğrencilere senetle cep telefonu satan mağazaları tek tek inceleyelim.

Ev-Kur Senetle Cep Telefonu

Ev-Kur mağazaları hemen hemen her yerde bulunmaktadır. Ev eşyalarından, beyaz eşyaya, küçük ev aletlerinden, teknolojik eşyalara kadar birçok ürün grubunu bünyesinde barındıran firma senetle satış işlemi gerçekleştirmektedir. Bu firma senetle satış yapmasından dolayı daha çok cep telefonu alımlarında çok rağbet görüyor. İster internet sitesi üzerinden, isterseniz de Evkur mağazalarına şahsen müracaat ederek beğendiğiniz cep telefonunu alabilir ve senet ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Senetle satış yapılmasından dolayı fiyatlara biraz fazla faiz konulabiliyor. Telefon normal maliyetinden biraz üst düzey satışa sunulabiliyor.

İnternet üzerinden ya da şahsen müracaat etmeniz halinde kimlik bilgileriniz ile araştırma süreci başlar ve hakkınızda olumsuz bir hususa rastlanmaz ise beğendiğiniz model cep telefonunu alabilirsiniz. Ama bilmelisiniz ki bu firmada cep telefonları uzun vadede ödeme gerçekleşmesinden dolayı piyasa fiyatının 2 katına bile çıkabilecektir. Firma telefon satışı yapmak için herhangi bir kefil ya da evrak talep etmemektedir. İnternet üzerinden cep telefonu satın almak için işlem adımları aşağıdaki gibidir;

 • İlk olarak linke tıklayınız ve cep telefon modelleri inceleyiniz.
 • Daha sonra beğendiğiniz modelin üzerine tıklayınız.
 • Açılan pencereden “Sepete Ekle” butonuna basın.
 • Daha sonra sözleşmeli butonuna tıklayın ve taksit seçeneklerinden 6, 12 ya da 24 taksit seçeneğini seçin ve “Sipariş Ver” butonuna tıklayıp bir sonraki ekrana geçin.
 • Açılan sayfada gerekli bilgileri eksiksiz olarak doldurun. Eksik ve hatalı doldurduğunuz bilgiler ürünün teslimat hızını yavaşlatacaktır.
 • Kendi bilgilerinizi girdikten sonra “Teslimat Bilgileri” ekranında istenilen bilgileri de girerek “Senet Bilgileri ekranına geçebilirsiniz. Buradaki sözleşme şartlarını detaylıca inceleyin.
 • Daha sonra “Devam Et” butonuna basın ve “Senet Onay ekranında senet bilgilerini iyice inceleyin ve kontrol edin. “Tamamla” butonuna basıldığında verdiğiniz ürünün siparişi Ev-kur firmalarına ulaşacaktır.
Ev-Kur Senetle Cep Telefonu
Ev-Kur Senetle Cep Telefonu satışı yapıyor.

Bilgileriniz ve siparişiniz firmaya ulaştığında hakkınızda bir değerlendirme süreci başlatılır ve olumlu sonuçlanması halinde 3 veya 4 gün içerisinde cep telefonunuz verdiğiniz iletişim adresine teslim edilir. Teslim alınan günü takiben 1 ay sonra ödemelerinizi en yakınınızda bulunan Evkur mağazalarına ya da Yapı ve Kredi Bankası internet bankacılığı üzerinden yapabilirsiniz.

Beko Bayraktar Senetle Cep Telefonu

Kredi kartsız, kefilsiz, taksitli alışverişin bir adresi de Beko Bayraktar mağazalarıdır. Üstelik alınan cep telefonlarında peşinat ödemeden 24 ay taksit avantajı ile geri ödeyebilirsiniz. Firma beyaz eşyadan, teknolojik eşyaya kadar birçok modeli bünyesinde barındırmaktadır. Firmadan senetle cep telefonu almak için;

Firma Adresi: Siyavuşpaşa Mahallesi, NO: /A, Çamlık Caddesi, Numara:39, 34180 Bahçelievler/İstanbul

İletişim Numaraları: 0212 553 79 98 ya da 0212 677 70 51 numaralarını tuşlayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çetinler Senetle Cep Telefonu

Çetinler Anonim Şirketi kefilsiz, şartsız taksitli senetle cep telefonu veriyor. Cep telefonunun yanı sıra beyaz eşya, küçük ev aletleri, leptop gibi ürünlerin satışını da gerçekleştiriyor. Üstelik diğer firmalardan farklı olarak 48 aya varan taksit imkanları sunuyor. Ürününüzü aldığınızda peşinat da talep etmeyen firma, hızlı sipariş ile ürününüzü anında teslim ediyor. İster firmaya şahsen müracaat ederek, isterseniz de web sitesi üzerinden alışveriş gerçekleştirebilirsiniz. İnternet üzerinden alışveriş yapmak için;

 • Firmanın sitesine girerek cep telefonu modelinizi seçin.
 • Modeli seçip üzerine tıkladıktan sonra istediğiniz vade seçeneğini seçerek “Hızlı Sipariş” butonuna basın.
 • Açılan sayfada talep edilen bilgileri de doldurduktan sonra karşınıza gelecek işlemleri sırası ile gerçekleştirin.

Firma İletişim Numarası: 0216 260 04 04

MutluEvim Senetle Cep Telefonu

MutluEvim beyaz eşya, motosiklet, elektronik eşya, cep telefonu, bilgisayar gibi ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir. Üstelik hem peşin, hem kredi kartı ile hem de taksitli senetli satış ile geri ödeme yapabilirsiniz. Bu firma diğer firmalardan farklı olarak başlangıçta bir peşinat talep etmektedir. Senet ile yaptığınız alışverişlerde 24 aya varan taksitler yapılmaktadır. Samsung, Iphone, Casper, General Mobile, Huawei, Vestel, Xiaomi gibi bütün modelleri senet ile alabilir 24 ay taksite böldürebilirsiniz. İnternet üzerinden alışveriş yapmak için;

Beğendiğiniz cep telefonuna internet sitesi üzerinden etişim sağlayın. Daha sonra ürün için taksit seçeneği belirleyin ve “Hemen Al” butonuna tıklayın. Açılan pencereden üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra sırası ile istenilen adımları takip ederek ürün siparişini ve bilgilerinizi firmaya ulaştırın. Firma gönderdiğiniz bilgiler ile sizi teyit edecektir ve senet ile cep telefonu almak için uygun musunuz değil misiniz teyit etmek için hakkınızda bir istihbarat başlatacaktır. Eğer bu değerlendirmelerin sonucu olumlu çıkarsa telefon almaya hak kazanacaksınız demektir. Ürününüz çok gecikmeden en geç bir hafta içerisinde tarafınıza ulaşacaktır.

MutluEvim Senetle Cep Telefonu
MutluEvim Senetle Cep Telefonu

Cep telefonunun ödemelerini ister şubeye giderek yapın, isterseniz de aşağıda vereceğimiz hesap numaralarından firmanın hesabına yatırın. Tercih size kalmış. Bankanın hesap numaraları aşağıdaki gibidir;

Finansbank En Para İnternet Şubesi aracılığı ile ödeme yapmak için Finansbank ATM’lerini kullanmanız halinde ücret kesintisi olmayacaktır. Ancak farklı bir banka ATM’si üzerinden ödeme gerçekleştirirseniz bir miktar EFT/Havale kesintisi olabilecektir.

 • Finasnabank Şube: En Para İnternet Şubesi (Görünecek olan şube adıdır.)- Şubenin Kodu: 03663
 • Hesap Numarası: 66783302
 • IBAN Numarası: TR84 0011 1000 0000  0066 7833 02
 • AKBANK aracılığı ile ödeme yapmak için ise; 
 • ŞUBE: Sancaktepe Şubesi – ŞUBE KODU: 0584
  Hesap Numarası: 0056381
  IBAN Numarası: TR44 0004 6005 8488 8000 0563 81
 • Firma İletişim Adresi: Taşdelen Mahallesi Sultan Murat Caddesi Numara:45 Çekmeköy / İstanbul

Senetle cep telefonu satan yerler bu şekildedir. Bu firmalara müracaat ederek beğendiğiniz cep telefonu modeline kavuşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Önemli mi?*

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu