Dükkan Açmak

Nikah Şekeri Paketleme İşi Nasıl Yapılır? 2020

Nikah Şekeri Paketleme İşi Nasıl Yapılır? 2020

Kendi evinizde nikah şekeri paketleyerek para kazanmak ister miydiniz? İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Konya, Antalya, Kocaeli, Bağcılar, Üsküdar ve Ümraniye’de bazı firmalar evlere iş vermektedir. Aylık 1.000 TL. ile 5.000 TL. arasında sabit kazanç elde edebilirsiniz. Özellikle evde boş zamanı olan bayanlar fason firmalar veya şirketlerle anlaşarak paketleme işi yapabilirler.

Evinizde Nikah Şekeri Paketleyin ve Para Kazanın

Evde yapılacak işlerin sınırlaması yoktur. Evinizi çalışma yeriniz yapabilmeniz artık çok kolay. Evden idare edilebilecek bir sürü iş vardır. Nikah şekeri paketleme de bunlardan biridir. Yapımı kolay bir o kadar da zevklidir. Eğer bu işi evinizde kendiniz bir firmayla anlaşmadan yapacaksanız hayal gücünüzü geniş tutarak muhteşem eserler ortaya koyabilirsiniz. Birçok firma bu iş için yanında fiziki olarak bulunan elemanlar yerine evden destek olabilecek insanlar aramaktadır. Eğer siz de bu işte benim de payım olsun eve ek gelirim olsun diyorsanız nikah şekeri paketleme işi tam size göre. Bu iş için imkan sunan bir çok firma bulunmaktadır siz de bulunduğunuz il veya ilçe her neredeyseniz bu işi yapan firmalarla görüşerek yeni mesleğinizin başına geçebilirsiniz. Kendi çalışma saatlerinizi kendiniz ayarlar, rutin hayatınızdaki işlerinizden de geri kalmazsınız.

Evinizde Nikah Şekeri Paketleyin ve Para Kazanın

Evinizde Nikah Şekeri Paketleyin ve Para Kazanın

Nikah şekeri günümüzde çok revaçta olan bir şey haline gelmiştir. Özellikle yaz aylarında bu işten çok çok yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Çünkü yazın düğünlerin ardı arkası kesilmez. Nikah şekeri de düğün sahiplerinin o günkü anılarını insanların kafasında kalıcı hale getirmektedir. O günden bir anı olarak kalır. Hoş bir görüntüleri olması nedeniyle insanların ilgisini çeken objelerdir. Hemen hemen bütün annelerin buzdolabında veya mutfağın herhangi bir yerinde bu süslerden bulunmaktadır. Siz de bu işleri yapan firmaları gerekli cep telefonlarından arayabilirsiniz. İzmir, Ankara, İstanbul gibi pek çok büyük şehirde bulunan firmalarla iletişime geçebilir nikah şekeri paketleme işinde siz de yerinizi alabilir kazancınızı bu işten sağlayabilirsiniz. Peki nedir bu nikah şekeri? Nasıl yapılır? Nikah şekeri hazırlamak için gerekli malzemeler nelerdir? Bu işi yapan hangi firmalar iş vermektedir?   Bu işin bize sağlayacağı kar nedir? Ayda ne kadar kazanırım?  İşte detaylar..

Nikah Şekeri Nedir?

Nikah şekeri çoğu gelin için olmazsa olmazlardandır. Düğünlerin vazgeçilmez hediyesi renkten renge boyanır ve süslenir. Nikah gününü özel ve kalıcı kılan farklı, güzel, gösterişli bir şekilde hazırlanmış içlerinde şeker bulunan o günün hatırasını yaşatmak için oluşturulmuş nesnelere verilen isimdir. Sürekli bir değişme içinde olan ülkemiz de şimdi nikah şekerinin adı nikah şekeri olabiliyor. Bazı kişilerin şahsi düşüncelerine göre artık nikah şekerlerinin içinden lavanta tarzı şeyler de çıkabiliyor. Bu kişilerin istekleri ve arzuları doğrultusunda daha da farklılık gösterebilir tabi ki. Nikah şekerleri görsellik açısından çok önemli olduğu için biraz da hayal gücünüzün kuvvetli olması sizi rakiplerinizden bir adım öteye taşıyabilir. Sonuçta gösterişsiz ürünler hazırlarsanız ilgi çekemeyebilirsiniz.

nikah şekeri paketleme

nikah şekeri paketleme

Nikah Şekeri Nasıl Yapılır ve Gerekli Malzemeler Nelerdir? 

Yapacağınız şekle göre değişen nikah şekeri malzemeleri vardır. En önce bu işin başlangıcında youtube gibi video siteleri aracılığıyla videolar izlemek veya bu işi yapan birilerinden fikir almak olabilir. En basitinden başlayarak kendinizi geliştirmeniz halinde biraz daha kapsamlı çalışmalara geçebilirsiniz. Nikah şekeri yapımı uğraştırıcı fakat zevkli bir iştir. Hem zevk alarak hem de kendi esnek çalışma koşullarınız ile para kazanabileceğiniz bir iştir. Size en başında gerekli olabilecek malzemeleri şöyle sıralayabiliriz;

 • Farklı renklerde tüller
 • Tülleri kesmek için makas
 • İçine koyulabilecek şekerler
 • Süslemek için kağıtlar
 • Süslemek için kullanılan tüyler
 • Cam şişe,çiçek, gelin ve damat figürleri, minik süs bisikletleri, küçük süs araba ve motorlar, küçük kavanozlar, küçük kafes, minik sepetler, küçük kutular ve sandıklar, minik yastık figürleri, süs olarak üretilmiş deniz kabukları, küçük aynalar ve daha aklınıza gelebilecek bir sürü süs eşyası
 • Keçe kağıdı ( gelin damat kıyafeti yapılabilecek şekilde )
 • Kurdele ipleri


Bu malzemeler bu işi evde şahsi yapmak isteyenler için geçerlidir. Bir firma ile anlaşmalı olduğunuz durumda bu malzemelerin hepsini size firma yapacağınız işe ve konsepte göre gönderir. Firma size sayısını ve işin bitmesi gereken son gün tarihini söyler siz de yetişmesi gereken güne kadar bitirirsiniz. Firma sizi malzeme arama derdinden kurtarır ve size zorunlu çalışma saati koymaz. İşin bitirme gününe denk getirecek şekilde istediğiniz saat aralıklarıyla çalışabilirsiniz. Fakat işinizi firmanın istediği şartlarda uygulamazsanız firma sizden memnun kalmaz ve işi sizden alabilir.

Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar

Bazı firmalar yanlarında işçi çalıştırmak yerine evde oturan çalışmayan bayanlara, öğrencilere ek iş imkanı sağlamak amacıyla nikah şekeri paketleme işi vermektedir. Bu firmalar gerekli bütün malzemeleri iş görene teslim eder ya da onlardan gidip teslim almalarını ister, üretimin biteceği tarihi verir ve işi yapan kişinin ürünleri verdiği tarihte bitirmesini talep eder. Bu firmalar ürünün zorluğuna, uğraştırıcılığına veya basit oluşuna göre ücret belirler. Bunun için bulunduğunuz yerlerdeki organizasyoncularla görüşerek sadece nikah için değil bebek mevlitleri, sünnet düğünleri, doğum günleri için de şeker yapma işine atılabilir, kazancınıza ek bir kazanç daha eklersiniz. Firmalar sürekli aranarak rahatsız edilmemek adına iletişim bilgilerini paylaşmazlar. Bu işi her ilde yapan birileri olduğunu düşünürsek siz de bulunduğunuz ildeki nikah şekeri yapan firmaları araştırarak veya yorum kısmına yaşadığınız ili ve diğer bilgilerinizi bırakarak bu firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Nikah Şekeri Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Nikah şekeri paketleme işini günümüzde yapan birçok ev hanımı, öğrenci gibi kısacası evde boş boş oturmaktan ve paraya ihtiyacı olan herkes kolay ve rahat bir şekilde yapabilir. Bu işten elde edebileceğiniz kar oranı şahsi iş yapmanıza ve bir firma ile çalışmanıza göre farklılık gösterebilir. Kendiniz bu işe başlamaya kalkarken elinizde bir miktar birikmiş sermaye olmalı ki gerekli bütün ürünleri tedarik edebilesiniz. Yukarıdaki verdiğim ürünleri tedarik edebileceğiniz yerler vardır. Büyük bir şehirde yaşıyorsanız belki kolay ve daha az maliyetli bir şekilde bu ürünlere ulaşabilirsiniz. Küçük şehirde oturduğumdan biliyorum ki insanların alma zorunluluğu, imkan ürün çeşitliliğinin azlığından dolayı normale göre 2 katı fiyata bile mal olabiliyor.  Bu işi evde yapmayı tercih ediyorsanız size tavsiyem çoğu ürünü imkanın fazla olduğu yerlerden tedarik etmeniz. Ya da daha basit olarak ilçenizde bulunan firmalarla anlaşabilirsiniz. Çünkü firmalarla çalışırsanız malzeme derdiniz olmaz. Genelde bu tarz işlerde yaptığınız ürün başına ücret alırsınız. Firma bir nikah şekeri başına 1 TL‘de verebilir 5 TL‘de verebilir. Nikah şekerlerinin uğraştırıcılık seviyesine göre fiyat değişiklik gösterebilir. Firmadan çok sayıda nikah şekeri alarak kazancınızı 3 bin TL’ye kadar çıkarabilirsiniz. Tabi ki zamanında yetiştirebileceğinize inanıyorsanız. Eğer tek başınıza yapmak size zor gelirse aile üyelerinden veya komşularınıza ücret teklif edebilirsiniz. Bu işi kendiniz yapmanız halinde sosyal medya veya internet aracılığıyla yaptığınız ürünün tanıtımını gerçekleştirerek online satışlar yapabilirsiniz. Eğer yeterli sermayeniz ve imkanınız varsa küçük el broşürleri bastırıp dağıtarak veya  insanların gelip gittiği işlek kafelerden yemek yedikleri yerlerden ricada bulunarak broşür bırakıp tanıtımınızı yapabilirsiniz. Bu da sizin karlı satış yapmanıza yardımcı olacaktır.

Nikah Şekeri Örnekleri ve Yapımı Hakkında Bilgi

yüzük-kutusu-nikah-şekeri

Yüzük kutusu şeklinde nikah şekerleri

Bu nikah şekerimizin yapımı oldukça kolaydır. Altındaki yüzük kutusu şeklinde olan malzemesi hazır üretim olduğundan sizin yapmanız gereken tek şey dışındaki tülü taktıktan sonra çiçek ve kurdeleyle süslemek olacaktır.

küçük-şişe-nikah-şekeri

Küçük kavanozlarda nikah şekeri

Yine diğerlerinde olduğu gibi resimde bulunan küçük şişe hazır alınmalıdır. Üstündeki tüllerini elinizde bulunan tüllerden uygun şekillerde kesmeli bir kurdele yardımıyla bağlamalısınız.

deniz-kabuğu-nikah-şekeri

Deniz kabuğunun içine uyarlanmış gelin damat figürlü nikah şekeri

Böyle işler için uyarlanmış deniz kabuklarından ve gelin damat figürü süslerinden alınarak gerekli tül detaylarıyla ve renkli köpükler ve inciler ile süsleyebilirsiniz.

kece-kağıdı-nikah-şekeri

Keçe kağıdından yapabileceğiniz yapımı kolay nikah şekeri

Kırtasiyeler de satılan öğrencilere yönelik yapılan fakat günümüzde de sürekli kullanılabilecek bir malzeme ile güzel görünümler elde edebilirsiniz. Siyah, beyaz ve krem renklerini kullanarak, inciler, boncuklar ve tüllerle süsleyerek nikah şekerinizi kendiniz hazırlamanız mümkün. Biz az çok nikah şekeri konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştık. Sizler de bu işe kendinizi uygun görüyorsanız ve bu işi yaparım diyorsanız hemen harekete geçin!


Yorumlar
 1. Şeyma Nur dedi ki:

  İstanbul Eyüp Sultan nişancı nikah şekeri vb. Paketleme yapabilirim lütfen dönüş yapabilirmisiniz 🙏

 2. Ece dedi ki:

  Merhaba ben Ece , 28 yaşındayım. Lisans mezunuyum. İşsizim evdeyim. Ankara Keçiören de yaşıyorum. Evin ihtiyaçlarını ve kendi ihtiyaçlarımızı karşılamak için kız kardeşimle birlkte Evde Tester Paketleme işi istiyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 3. Meral dedi ki:

  Merhaba iyi günler. Bu tür paketleme, nikah şekeri süsü hazırlama türü işlere elim oldukça yatkındır. Kısa sürede yapıp teslim etme konusunda sıkıntı yaşanacağını sanmıyorum. Yaşadığım il Zonguldak. İletişime geçilirse çok mutlu olurum.

 4. Gül dedi ki:

  Merhabalardiyarbakırda oturıuyoeum ewde paketleme işi ihtiyacım var

 5. şengül dedi ki:

  merhabalar istanbul tarabyada oturuyorum covıt19 nedeni ile maddi acıdan sıkıntılarım var evde her türlü paketleme işi yaparım lütfen geri dönüş sağlarsanız cok sevinirim

 6. Nur dedi ki:

  Merhaba istanbul gaziosmanpasa da oturuyorum nikah sekeri paketleme işi yapmak istiyorum

 7. Meral dedi ki:

  Merhaba evde ek ise ihtiyacım var konyafa oturuyorum yapabilirim dönüş yaparmısını,z

 8. Tugba dedi ki:

  Merhaba ankaradan yaziyorum nikah şekeri Vs. Evde ek iş yapmak istiyorum yardimci olursaniz

  1. merve levlek dedi ki:

   Merhaba adım merve levlek konya selçukluda yaşıyorum evde iş yapmak istiyorum

 9. Bahar dedi ki:

  Bahar mrb evde yapılacak iş arıyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 10. Nurcan dedi ki:

  Merhaba istanbul da oturuyorum evde nikah şekeri yapmak istiyorum dönüş yapın lütfen

 11. Semihan Şahin dedi ki:

  İstanbul Beyoğlu ilçesinde oturuyorum.Ailemle beraber işinizi yapmak istiyoruz.Geri dönüşlerinizi bekliyorum.

 12. Deniz dedi ki:

  Merhaba beyoglu haskoyde ikamet ediyorum nikah sekeri yapmak istiyorum bu ise cok ihtiyacim var lutfen donus yaparsaniz sevinirim

 13. Şeyma dedi ki:

  İstanbul Kağıthanede yaşıyorum.Evde nikah şekeri yapmak istiyorum.Lütfen acil dönüş yaparmısınız?

 14. Öznur dedi ki:

  Merhabalar benim acilen ise ihtiyacim var uatelik elim hizlidir bu islerde normaldir cnku dokumaci benim meslegim o yuzden el yetenegim ve cabuklugum var. Odemem gereken borclarim var ve is bulunmuyor burada lutfen iletisime gecin lutfennnn yalvariyorum diyarbakir baglarda oturuyorum

 15. Ramazan adiguzel dedi ki:

  Konya /selcuklu

 16. Aynur tahrali dedi ki:

  Merhaba ben konyadan Evde nikah sekeri paketleme yapmak istiyom çevrem var toplu iş istiyorum yardımcı olursaniz dönüş yapabilirmisiniz

 17. Necla dedi ki:

  diyarbakır da oturuyorum nikah şekeri paketleme işi yapmak istiyorum. bana geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 18. Yasemin dedi ki:

  Evde nikah şekeri paketleme yapmak istiyorum

 19. Evin dedi ki:

  Istanbul Eyüp Sultan da oturuyorum evde ek iş arıyorum

 20. Merve dedi ki:

  Merhaba Ankara’da yaşıyorum evde ek iş yapmak istiyorum geri dönüş yapılırsa çok sevinirim

  1. Arzu dedi ki:

   Bulursanız banada bilgi verir misiniz rica etsem 🌸🙏🏻

   1. Şerife dedi ki:

    Evde nikah şekeri yapmak istiyorum çok acil ihtiyacım var Manavgat ta ikamet ediyorum

    1. mesude dedi ki:

     şerife hnm bnde manavgattayı geri dönüş yaparlarsa bana da haber verir misiniz

 21. Seher dedi ki:

  İstanbul Bağcılarda oturuyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 22. selçuk özcan dedi ki:

  merhaba ben selçuk cezaevi mahkumu evde ek iş ariyorum korona izinli çıktım evde çalısmıran 4 kişi ek iş yapmak istiyoruz işe çok ihtiyacimiz var esenyurt

 23. Özlem dedi ki:

  Acil işe ihtiyacim var 0

 24. Feray dedi ki:

  İstanbul Kartal da oturuyorum evde nikah şekeri paketleme işi yapmak istiyorum

 25. Dilara ateş dedi ki:

  İstanbul beylikdüzü gürpınarda oturuyorum okuldan mexun oldum işe ihtiyacım var

 26. Mihriban dedi ki:

  Merhaba Ankara Keçiören den yazıyorum nikah şekeri yapmak istiyorum bu işe gerçekten ihtiyacım var baba geri dönüş yaiarsanız çok sevinirim.

 27. Aydan Kıran dedi ki:

  Merhaba. Kendime ek gelir sağlamak için paketleme yapmak istiyorum. Deneyimim var.

 28. Gökçe dedi ki:

  Merhaba ben Ankara’da yaşıyorum . Daha önce 5 yıllık bir deneyimim var bu konuda . Çok eğlendiğim bir iş ve çok ihtiyacım olan bir iş . Lütfen geri dönüş yapın.

 29. Nadile dedi ki:

  Ben nizipte oturuyorum bu ile ihtiyaçım var

 30. feride dedi ki:

  konyada ıkamet edıyorum yardımcı olursanız sevınırım

 31. Alime Zorlu dedi ki:

  Merhaba ben Ankara altındağ da oturuyorum evde yapacak iş arıyorum 4tane kızım var ve hamileyim ihtiyaçlarını karşılaşamıyorum iş arıyorum temiz ve hızlı çalışırım zamanında işlerimi teslim ederim lütfen bana dönüş yaparsanız çok memnun

 32. Ceren dedi ki:

  Ankara’da yaşıyorum evde ek gelir için bu ile ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim .

 33. Gül dedi ki:

  Merhabalar Ankara’da yaşıyorum maddi zorluk çekiyorum öğrenciyim nikah şekeri yapmak istiyorm geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

  1. Semiha dedi ki:

   Merhaba Konya’da oturuyorum ek iş arıyorum

   1. Mukaddes Un dedi ki:

    Bende Kahramanmaraş ta oturuyorum daimi çalışmak istiyorum.

 34. Fatma çorlu dedi ki:

  Sakarya ferizlide oturuyorum iki çocuğum var evime destek olmak için bu işi yapmayı istiyorum nikah şekerleme işini yaparım

 35. Çigdem dedi ki:

  Ankarada oturuyorum bu işe ihtiyacım var

 36. gülsüm dedi ki:

  diyarbakırlıyım 23 yaşındayım evde bu işi birlikte daha hızlı yapabilecek 5 kişi var istediğiniz hızda istediğiniz zamanda her türlü paketleme işini yapabilirim dönüş yaparsanız çok sevinirim

  1. Can dedi ki:

   Antalya muratpaşada oturuyoruz virüsten dolayı evde 3 kişiyiz paketleme işi yapmak istiyoruz

 37. TUĞBA dedi ki:

  Ankaradayim yaomakyapmak istiyorum ozenle yapmaya calisirim

  1. Ayşe dedi ki:

   MERHABA ek gelir için bu işte sizle çalışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 38. DİLARA dedi ki:

  Ek gelir sağlamak istiyorum bu işe ihtiyacım var

 39. Berat Soyalp dedi ki:

  Merhaba ben Berat Soyalp Ankara’da Etimesgut ilçesinde oturmaktayım.4 çocuk okutuyorum. Okul ihtiyaçları için için bu işi yapmak istiyorum. Teşekkür ederim.

  1. Yılmaz Demir dedi ki:

   Ankara etimesgutta oturuyorum işe ihtiyacim var 4 tane öğrencim var

 40. Leyla dedi ki:

  Merhaba evde nikah şekeri paketleme işi yapmak istiyorum antalyadan dönüş yaparsanız sevinirim.

  1. Çağla dedi ki:

   Merhaba üniversite sınavına hazırlanıyorum annemle yaşıyorum ankaradayım 20 yaşındayım annemle elimiz bu tarz işlere çok yatkındır herhangi bir gelirimiz bulunmuyor acilen işe ihtiyacımız var ?

 41. Hatice dedi ki:

  Acil işe ihtiyacim var çocugum oldugu için dışarda çalışamıyorum evde nikah sekeri paketleme isi yapabilirim istanbul

  1. Berna dedi ki:

   İstanbul kağithanedeyim evde her türlü paketleme işi yaparim acil ise ihtiyacım var

 42. Hatice dedi ki:

  Acil işe ihtiyacim var çocugum oldugu için dışarda çalışamıyorum evde nikah sekeri paketleme isi yapabilirim

 43. Vedat dedi ki:

  Acil iş lazım elimden her iş gelir vedat

  1. Solmaz Atamer dedi ki:

   Merhaba öğrenciyim annemle yaşıyorum Kırşehir merkezde oturuyoruz elimiz yatkındır bu tarz işleri daha öncede evde yaptık annem çalışmıyor is yeri kapandı şuan gelirimiz yok bu nedenle istenilen zamanda teslim ederiz sayısı bize kalmışsa çokca yapabiliriz

 44. Esra aşkın dedi ki:

  Merhaba evde iş yapmak istiyorum elim yatkindir zonguldak ereglide oturuyorum .

 45. Büşra cevahir dedi ki:

  Merhaba elim paketleme ve süsleme işine yatkındır ve pratik biriyim konya meramda oturuyorum

 46. Bahar dedi ki:

  Merhaba İstanbul sancaktepe’de oturuyorum. Evde nikah şekeri paketleme işi yapmak istiyorum. Dönüşlerinizi bekliyorum.

 47. BÜŞRA KAHREMAN dedi ki:

  ADIM BÜŞRA KAHREMAN KARABÜKTE YAŞIYORUM ELİM YATKINDIR VE BUNA İHTİYACIM VAR

  1. Şükran dedi ki:

   Mrb ben Evde iş yapmak istiyorum bana dönüş yaparsanız sevinirim.

   1. Cansu dedi ki:

    Merhaba ben öğrenci bir anneyim Ankarada yaşıyorum ve bu işi yapabileceğim inanıyorum umarım geri dönüş sağlanır

 48. Ebru dedi ki:

  Evde ekiş yapmak istiyorum

 49. Çağlar dedi ki:

  Evimde Nikah şekeri paketleme işi yapmak istiyorum Ankarada ikamet ediyorum

 50. Çağlar dedi ki:

  Evimde Nikah şekeri paketleme işini yapmak istiyorum

 51. Çağlar dedi ki:

  Evimde Nikah şekeri paketleme işi yapmak istiyorum

 52. Havva Saroğlu dedi ki:

  Ankara keçiörende oturuyorum evdr nikah şekeri, kına paketleme vb. şeyler yapmak istiyorum. Evde üç kişiyiz hızlı teslimat yapabiliriz.

 53. Duygu Polat dedi ki:

  Bende yapmak istiyorum bana ulaşın lütfen

 54. Yasemim dedi ki:

  Gaziantep te yaşıyorum 6 cocugum var eşim bize yetişemiyor ona katkıda bulunmak istiyorum çok ihtiyacım var elimde çok yatkindir birçok elisini biliyorum allah rızası için geri dönüş yapin

 55. Hatice dedi ki:

  Gaziantepte oturuyorum paraya ihtiyacim var

 56. Elif dedi ki:

  Bu işi yspabilirim

 57. Şehriban dedi ki:

  Merhaba bn şemdinlide oturuyorum paketleme işi istiyorum çok ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim

 58. Necla dedi ki:

  İstanbulda oturuyorum paketleme işi istiyorum teşekkürler.

 59. Deniz Yıldız dedi ki:

  Afyon’luyum ismim Deniz bu paketleme işine ihtiyacım var öğrenciyim 20 yaşındayım geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 60. Esra Aydoğan dedi ki:

  Merhaba istanbul çekmeköyden yazıyorum nikah şekeri yapmak istiyorum lütfen dönüş yaparsanız sevinirim

 61. Gamze dedi ki:

  Merhaba ben Ankara da yasiyorum aileme katkida bulunmak icin evde nikah sekeri vb. Paketleme isleri yapabilirim elim hizlidir urunleri zamaninda yetistiricegime emin olabilirsiniz geri donus yaparsaniz cok sevinirim.

 62. Neriman dedi ki:

  Ankara’da oturuyorum elim çabuktur yaptığım işi de düzgün yaparım işe çok ihtiyacım var lütfen bana ulaşın

 63. Neca dedi ki:

  Istanbul pendikde oturuyorum evde ekişyapmak istiyorum

 64. seviltugba dedi ki:

  ankarada oturuyorum işe ihtiyacım var

  1. Seda nur çevik dedi ki:

   Dönüş yapan oldu mu?

 65. Damla aşkın dedi ki:

  Merhaba İzmirde oturuyorum hamile olduğum için çalışamıyorum evde nikah şekeri paketleme işi yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 66. Vildan dedi ki:

  Karşıyaka mustafa kemalahallesi izmir ilinde oturuyorum ek is yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 67. Tuna erdoğan dedi ki:

  ANKARA da oturuyorum evde nikah şekeri yaparak ek gelir elde etmek istiyorum

 68. Zehra dedi ki:

  Merhaba Konya’da oturuyorum evde nikah şekeri paketleme işi yapmak istiyorum. Geri dönüş yaparsanız sevinirim .

 69. Nursen dedi ki:

  Istanbul kucukyalidayim.evde nikah sekeri v.s paketleme yapabilirim,lutfen ihtiyacim var babam hasta ona bakmam laxim maddi olarak

 70. Müzeyyen dedi ki:

  merhaba istanbul avrupa yakasında profesyonel bir çalışma grubumuz var. ekip çalışmasında çok iyi ve disiplinliyizdir. zamanında teslim en büyük özelliğimizdir. her türlü montaj paketleme işi elimizden gelir, tecrübeliyiz bu konuda.

 71. Zeynep dedi ki:

  İhtiyacım var temiz çalışırım.zamaninda teslim ederim.ankara batikent

 72. Ahmet dedi ki:

  Merhaba erzuruda ikametgah ediyorum evde her türlü paketleme işi nikah şekeri vb işleri yaparım aile nüfusumuz fazla istenilen sayiyı kısa sürede yaparız geri döşlerinizi bekliyorum

 73. ünzüle dedi ki:

  istanbul kurtköyde oturuyorum evde nikah şekeri paketleme işi yapmak istiyorum temiz ve düzenli çalışırım geri dönüş yaparsanız sevirim teşekkürler

 74. Melek Sanioğlu dedi ki:

  Evde nikah şekeri ve benzeri ürün aranjmanları yapmak istiyorum.Kartalda oturuyorum..Hobi olarak arkadaşlarımın özel günlerinde nikah şekeri Doğum hediyelikleri vb gibi hediyelik ürünler yapıyorum.El becerime ve zevkime güveniyorum,

 75. Recep DANE dedi ki:

  Merhaba. Kocaeli-Kartepe-Sarımeşe de oturuyorum. Nikah şekeri işi yapmak istiyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim. Kolay gelsin.

 76. Tülay dedi ki:

  İzmir Buca’da oturuyorum. İşe ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 77. Gülden Kul dedi ki:

  Tekirdağ Çorlu’da yaşıyorum öğrenciyim ihtiyaçlarım için bu işe ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim

 78. Zeynep dedi ki:

  Merhabalar. Ankara da ikamet etmekteyim. Bu işe ciddi anlamda ihtiyacım var. El becerim yüksektir. Kuşkunuz olmasın dönüş yaparsanız çok mutlu olurum.

 79. Dursune gelgec dedi ki:

  Tokat erbaadan evlendiğim için geldim burda kirada kaliyoruz eşimin işleri iyi değil destek olmak istiyorum Tokat erbaada iki yıl tekstilde paketleme bölümünde çalıştım elim hızlıdır evde yapabileceğim hertürlü paketleme işini yapabilirim çok ihtiyacımız var

 80. Seva dedi ki:

  Merhaba İzmir Mendereste oturuyorum.Evde nikah şekeri yaomak istiyorum.Ger dönüş yaparsanız sevirim

 81. Ayşe dedi ki:

  İstanbul maltepe de oturuyorum el becerim var bu işe ihtiyacım vardır

 82. Zeynep dedi ki:

  Merhaba istanbul Ümraniye de oturuyorum. Paketleme işi yapmak istiyorum elim hızlıdır. Çok ihtiyacım var. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 83. göksu vardar dedi ki:

  merhaba istanbulda yaşıyorum ve nikah şekeri işi yapmak istiyorum geri dönüş sağlarsanız çok sevinirim

 84. saime sünger dedi ki:

  Merhaba İstanbul / esenlerde oturuyorum evde nikah sekeri yapma isi istiyorum geri dönüş yaparsanız çok memnun olurum

 85. Filiz dedi ki:

  Ankara’da ikamet ediyorum. Öğrenciyim. Aileme maddi destek vermek için nikah, bebek, sünnet şekeri yapmak istiyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 86. Aysenur dedi ki:

  İstanbul eyute oturuyorum kendimde internetten bu isi yapiyorum elim aliskindir

 87. Hülya dedi ki:

  Ben istanbul da Oturuyorum evde nikah şekeri işi yapmak istiyorum bir iki defa yapmışlığım oldu bana dönüş yaparsanız çok memnun olurum ihtiyacım var

 88. Gamze SEZER dedi ki:

  Merhaba ben Van da oturuyorum.Universite mezunuyum işsizim evde nikah şekeri yapmistim daha önce.Dönüş yaparsanız sevinirim.

 89. Selma Kuş dedi ki:

  Merhaba Eskişehir de oturuyorum, evde nikah şekeri yapmak istiyorum, yardımcı olursanız sevinirim.

 90. Özlem ŞAHİN dedi ki:

  Merhabalar, Adana da yaşıyorum.
  Her türlü süsleme,paketleme vs işleri özenle yapar temiz bir çalışmayla teslim edebilirim.Dönüşünüzü bekliyorum, iyi çalışmalar..

 91. Gulcin dedi ki:

  Gulcin arsoy istanbul bahcesehir de oturuyorum 40 yasindayim daha once 12 yil tuhafiye islettim bebek sekeri nikah sekeri konusunda uzmanim diyebilirim yillarca yaptim cocugum dogduktan sonra is yerimi kapadim ve bu isi evden yapmak istiyorum maddi ve manevi ihtiyacim var

 92. Kamile dedi ki:

  Istanbul arnavutköyde ikametgah ediyorum paketleme isi istiyorum oldukca bos zamanim var bu isede ihtiyacim var dönüş saglarsnz cok sevinirim

 93. Demet dedi ki:

  İstanbulda yaşıyorum. İşsizlikten dolayı bu işi yapmak istiyorum. Geri dönüş sağlarsanız sevinirim.

 94. Şule dedi ki:

  Merhaba İstanbul da ikametgah ediyorum.Üniversite mezunuyum iş imkânsızlığından evdeyim.Annemle evde bu paketleme vs işi yapmak istiyoruz.

 95. Özlem dedi ki:

  Merhaba esimle issiziz bu ise ihtiyacimiz var AntalyA merkezde ikamet ediyoruz

 96. AYŞE ORAL dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum gerçekten ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim yıldırım bursa

 97. hüsna dedi ki:

  mrb evlere iş istiyoruz kocaeli derince de oturuyoruz lütfen bize dönüş yaparsanız sevinirim

 98. Halis dedi ki:

  Merhaba ben konyada oturuyorum evde nikah şekeri yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 99. Nurgül Ev İşleri Çalışanı dedi ki:

  Merhabalar. İstanbul Anadolu Yakası’nda oturuyorum. Üniversite mezunuyum iş bulamıyorum, annemle birlikte evde nikah şekeri, paketleme vb. işler yapmak istiyoruz. Annemin bu konuda deneyimi oldukça fazla, bende ona yardım ederdim yani bu işleri biliyoruz, elimiz hızlıdır, temiz, düzenli ve sonuç odaklı çalışırız. Geri dönüş yapmanızı bekliyoruz ihtiyacımız var. Teşekkürler.

 100. Büşra dedi ki:

  Istanbul Bağcılar çınar oturuyorum evde ek is istiyorum annem engelli paraya ihtiyacım var temiz yakışıyor

 101. Ayşenur bozkurt dedi ki:

  Merhaba ayşe ben istanbulda yaşıyorum ve ögrenciyim bu işe çok ihtiyacım var. Bu tarz islerede çok ilgim var geri dönüş yaparsanız cok sevinirim. Çok ihtiyacım var. Bana yardımcı olun lütffen.

 102. Yağmur dedi ki:

  Eskişehir deyim ise ihtiyacim var geri dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Göksu dedi ki:

   İstanbul Küçükçekmece

   1. Serap dedi ki:

    Merhaba ben serap ankara mamakta oturuyorum küpe kolye bileklik vs takı işleri yaptım elim yatkındır ve hızlıdır dönüş yaparsanız sevinirim

 103. Saziye cadirci dedi ki:

  Evde bende yapmak istiyorum cocuk okutuyorum ihtiyacim var adanadayim

 104. Serpil Ülger dedi ki:

  Merhaba Ankarada/Çankayada ikamet etmekteyim. Ekibim var. Düzenli bir şekilde her tür paketleme işi yapabiliriz. Evde oturan bayanların desteklenmesi ve maddi özgürlükleri için iş veren firmalardan destek bekliyoruz. Teşekkür ederim.

 105. sinem tekin dedi ki:

  merhaba ben Ankara’da ikamet ediyorum.Ek iş olarak evde yapabileceğim nikah şekeri işi veya paketleme işi arıyorum yönlendirmelerinizi bekliyorum.Teşekkür ederim…

 106. Ebru dedi ki:

  Merhaba Ankara yenimahalle de oturuyorum nikah şekeri paketleme işi yapmak istiyorum teşekkürler

 107. Bilge dedi ki:

  İstanbul Bahçelivlerde yaşıyorum. Deneyimliyim geri dönüş olursa sevinirim.

 108. gizem dedi ki:

  ev gelirine katkıda bulunmak istiyorum

 109. melda dedi ki:

  halkalı atakentteyim ekibim var yardımcı olursanız sevinirim.

 110. Tansel dedi ki:

  Merhaba ankara keciorende oturuyorum. Evde nikah sekeri paketleme isi yamak istiyoruz ekibimiz saglam donus yaparsanız sevinirim

 111. Yasemin dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum gerçekten ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 112. Aynur dedi ki:

  Istanbul’da kizimla yasiyorum, calismadigimizdan ve el becerimizi degerlendirmek adina boyle bir is dusunduk. Elimiz oldukca hizlidir.

 113. Hial dedi ki:

  Merhabalar ekibim var işinde titiz çalışan ekip arkadaşlarım istanbul sultangazide yim

  1. Berat Soyalp dedi ki:

   Merhaba ben Berat Soyalp Ankara’da Etimesgut ilçesinde oturmaktayım.4 çocuk okutuyorum. Okul ihtiyaçları için için bu işi yapmak istiyorum. Teşekkür ederim.

 114. Gizem dedi ki:

  Bayrampaşa Kartaltepe’ de oturuyorum. Evden çalışmak istiyorum. Yardımcı olmanızı rica ediyorum.

 115. Zehra Şahin dedi ki:

  Mezbaha ben kocaeli üniversite öğrencisiyim boş zamanim var okul ihtiyaçlarımı karşılamak için bu işi çok istiyorum elim hızlı ve beceriklidir hemen kavrayıp öğrenebilirim geri dönüş yaparsanız çok sevinirim bu işe çok ihtiyacım var

  1. Elif dedi ki:

   Bende sultangazideyim .ekibinizde olmak isterim.

 116. seher çelik dedi ki:

  Mersin’ de oturuyorum. üniveriste mezunuyum gelir elde etmek istiyorum. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 117. Rabia dedi ki:

  Evde ek iş yapmak iatıyorumm nikah sekeri gibi konyada rica etsem dönermisinz

 118. Selin dedi ki:

  Bu konuda bir çok çalışmamız mevcuttur, görsellerini sizinle paylaşabiliriz. 3 kişilik bir ekip halinde çalışmaktayız. Geri dönüşünüzü rica ederiz. Gürpınar/Beylikdüzü – İstanbul

 119. Gonca dedi ki:

  Merhaba. Ankara Mamak ‘ta oturuyorum. Evde nikah şekeri paketleme işi yapmak istiyorum. Ekibim var, işi zamanında ve temiz teslim ederiz. Dönüş yaparsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

 120. Cansu dedi ki:

  Kütahya merkezde oturuyorum boş zamanım cok elim hızlıdır ve temiz çalışırım geri dönüşünüzü bekliyorum

 121. belma sirel dedi ki:

  nevşehir avanostayım.evde paketleme işi yapmak istiyorum.dönüş yaparsanız memnun olurum.teşekkür ederim.

 122. Amine dedi ki:

  Meraba kocaelide yaşıyorum evde nikah şekeri yapmak istiyorum çok ama çok ihtiyacım var şimdiden teşekküler

 123. Halil Kocabaş dedi ki:

  Pendikde ekibimle evde ek iş arıyorum

 124. saadet dedi ki:

  kocaeli derince de otuyorum arkadasimla bizde nikah sekeri yapmak istiyoruz.bize dönüş yaparsanız sevinirim.

 125. Özlem dedi ki:

  Merhaba Kocaeli körfezde oturuyorum nikah şekeri işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız seviniri

 126. Merve dedi ki:

  20 yaşındayım bu ise ihtiyacim var.

 127. Merve dedi ki:

  Merhaba istanbul Esenlerde otururum işsizim 1 tane çocuğum eşime katkıda bulunmak istiyorum davetiye nikah şekeri vb her türlü işi yapabilirim önceden çalışmışlıgım var el becerim çok iyi hızlıdır evde 3 kişiyiz eşim ve annemle siparişleri zamanla yetiştiririm elim çok yatkındır gerçekten dönüş yaparsanız çok sevinirim

 128. Gülşen Şener dedi ki:

  Merhaba Hakkari merkezde oturuyorum 7 aylık bi çocuğum var geçim sıkıntısı ve can sıkıntısından dolayı bu işe çok ihtiyacım var dönerseniz sevinirim

 129. Ebru çimen dedi ki:

  Merhaba ankara mamakta oturuyorum nikah sekeri isi ve evde paketleme isi yapmak istiyorum cok ihtiyacim var donerseniz sevinirim

 130. hülya tosun dedi ki:

  evde nikah şekeri, bebek şekeri yapmak istiyorum 20 yıllık yapay çiçek ustasıyım emekli oldum işe elim yatkındır dönüş yaparsanız sevinirim.

 131. Elif dedi ki:

  Balıkesir de yaşıyorum nikah şekeri paketleme işi yapmak istiyorum ilgilenen varsa geri dönüş yaparsanız sevinirim

 132. Havva dedi ki:

  Merhaba Konya’da oturuyorum evde nikah şekeri işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 133. Cansu ergüden dedi ki:

  Ankaradayim ve paketleme olur nikah sekeri vs. Gibi evden isleri hizli ve temiz bir sekilde yapabilirim

 134. Vilda dedi ki:

  Vilda tavşan bu işi yapmak istiyorum adana kozanda yaşıyorum.

 135. haurullah dedi ki:

  çok ihtiyacım var bu ise borclarim var yetişmiyor

 136. Emine Çıtak dedi ki:

  Merhaba istanbul da oturuyorum nikah şekeri işini yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 137. Mustafa dedi ki:

  Merhaba İstanbul Esenyurt ta oturuyorum.Evde nikah şekeri veya herhangi bir paketleme işi yapmak istiyorum.Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 138. Hacer ulu dedi ki:

  Sakarya merkez de ikamet ediyorum. Evde çalışıp ev bütçesine katkıda bulunmak istiyorum. El becerim vardır en kısa sürede dönüş yaparsanız sevinirim. Teşekkürler

 139. Gülderen aydın dedi ki:

  Merhabalar Adana dayız evde kına paketleme, nikah şekeri paketleme, boncuk dizme, toka süsleme, lastik paketleme vs işleri yapmak istiyorum. Geri bilginizi bekliyorum

 140. Nur dedi ki:

  Ankara da oturuyorum evden nikah şekeri paketleme yapmak istıyorum

 141. Betül dedi ki:

  Merhaba
  Ankara’da yaşıyorum paketleme işi arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 142. Zeynep Elcicek dedi ki:

  Merhaba bende nikah şekeri paketlemek istiyorum ve çok iyi bir el becerim var daha öncede boncuk paketledim. Dönüş yaparsanız çok sevinirim. İyi akşamlar

 143. Gizem dedi ki:

  Merhaba Antalya’da yaşıyorum . Evde paketleme işi yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 144. Rüveyda Beyza Akbulut dedi ki:

  Hayırlı günler İstanbul da oturuyorum ben Anadolu yakasında 4 arkadaşız siparişleri yetiştiririz çok çalışarak çocuksusuz ve yeni evliyiz çok boş vaktimiz var eğer olursa okadar seviniriz ki size anlatamam ;))))

 145. Nurgül dedi ki:

  Üniversite öğrencisiyim Ankara’da yaşıyorum arkadaşımla beraber eğitim masrafımız çıksın diye yapacağız. Gösterdiğiniz her işi yapabiliriz

 146. Dilara dedi ki:

  Merhaba ankara da oturuyorum ve ise ihtiyacim var ev hanimiyim esim tek basina yetisemiyor borclara ve cok zor durumdayiz cevrem genis elim hizli sadece bi sans verin ve gorun geri donus yapmanizi gonulden diliyorum.

 147. Canan dedi ki:

  Merhaba

  Bende istanbuldayım bu işi yapabilirim

 148. Ece Avcı dedi ki:

  Ben lise son sınıf öğrencisi ek gelir elde etmek için nikah şekeri iş yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 149. Harun dedi ki:

  Bursa da oturuyorum evde her türlü iş yapılır

 150. betul dedi ki:

  merhaba konyada oturuyorum evde nikah sekeri yapmak istiyorum dönerseniz çok sevinirim

 151. Selçuk yılmaz dedi ki:

  Merhaba nikah şekeri paketleme işi yapmaz boş zamanımız cok yardımcı olursanız sevinirim

 152. Tuğba dedi ki:

  Merhaba Antalya merkezde oturuyorum nikah şekeri işi yapmak istiyorum geri dönüş olursa sevinirim

 153. Sukran dedi ki:

  Evde nikah sekeri, kina,mum paketleme vs.paketleme isi yapmak istiyorum. Ankara’da ikamet ediyorum. Cook acil geri donus yaparsaniz cook mutlu olurum. Simdiden tesekkurler

 154. Zeynep dedi ki:

  Merhaba diyarbakır bağlar da oturuyorum ben ve eltim de bu işi yapmak istiyoruz lütfen geri dönüş yapabilir misiniz

 155. Dilek dedi ki:

  Merhaba ben diyarbakırda oturuyorum çok zor durumdayım çocuklarım küçük dışarıda çalışamıyorum evde yapacak iş arıyorum lütfen bana yardımcı olun

 156. meral tekin dedi ki:

  merhaba Gaziantep’de oturuyorum. evde ek iş olarak paketleme yapmak istiyorum.

 157. Fatmanur Görmez dedi ki:

  Merhaba Kahramanmaraş Türkoğlu nda oturuyorum ev hanımıyım sürekli evdeyim evde para kazanmak istiyorum elim hızlıdır dönüş yaparsanız sevinirim

 158. Betül dedi ki:

  Merhaba efendim ben Kahramanmaraş Elbistan da oturuyorum 23 yaşındayım bu işten anlıyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim..

 159. Remziye dedi ki:

  Nikah şekeri vs kahve gibi iş verenler geri dönüş yaparlarsa sevinirim

 160. Yasemin dedi ki:

  Merhaba evde paketleme ve nikah sekeri isi yapabilirim.Üniversite 3. sinif ogrencisiyim ek gelire ihtiyacim var

 161. Filiz dedi ki:

  Merhaba. İstanbul Beylikdüzü’nde oturuyorum ev hanımıyım. 4 kişi olarak paketleme, elisi tasarim vs yapabiliriz. Bu islere elimiz yatkındır.

 162. SEDAT dedi ki:

  MERHABA ELİM BU İŞLERE ÇOK YATKINDIR EŞİMLE BERABER BOŞ ZAMANIMIZ ÇOK GÜNÜNDEN ÖNCE TESLİM ETMEK İÇİN NE GEREKİYORSA YAPARIM GERİ DÖNÜŞÜNÜZÜ BEKLER
  İM İY ÇALIŞMLAR

 163. Hülya dedi ki:

  Evde nikah şekeri, kahve vs paketlemesi yapabilirim. Iki öğrenci ve bir sürü ödeme var. Umarım en kısa zamanda evde yapabileceğim.bir işim olur… Geri dönüş bekliyorum teşekkürler

 164. Nurcan dedi ki:

  Evde nikah şekeri yapmak istiyorum daha önce paketleme işi yaptım sizin istediğiniz tarihte teslim edilir

 165. Songül Dede dedi ki:

  Antalya merkezde yaşıyorum. İki çoçuğum var. Evde çalışmaya çok ihtiyacım var. Elim hızlıdır ve becerikliyimdir. Hızlı öğrenen bir yapım var. Benimle çalışırsanız kazancınız bol olur. Kısa sürede geriş dönüş yapmanızı bekliyorum. Bir gelirim yok. Lütfen yardımcı olun. Ekmek paramı kazanayım. Süsleme işleri hem severim hemde çok ustayımdır.

 166. Meryem dedi ki:

  İzmir Bayraklı da oturuyorum ögrenciyim okul masraflarimi karşılamak için evde nikah şekeri işi yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 167. Büşra dedi ki:

  Merhaba, İstanbul’da oturuyorum. Bu işlere elim yatkındır. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 168. Sema dedi ki:

  İstanbul/ Kartal’da oturuyorum.işe ihtiyacım var.nikah şekeri ve paketleme işini hızlı ve temiz bir şekilde yapabilirim.

 169. Merve dedi ki:

  Eskişehirde oturuyoruz iki kişiyiz evde hertürlü paketleme yaparız

 170. Derya Işık dedi ki:

  Ankara Keçiören de oturuyorum,Evde yapabileceğim ne iş olursa yaparım, Ayrıca beş kişilik bir ekibim var, Dönüş yaparsanız sevinirim teşekkür ederim

 171. Hande dedi ki:

  Merhabalar izmir buca da oturuyorum. Işe çok ihtiyacım var. Geri dönüş yaparsanız cokk mutlu olurum.

 172. Seyhan dedi ki:

  Merhaba evde ek iş yapmak istiyorum 2 ya da 4 kişi çalışabiliriz çok ihtiyacım var şimdiden teşekkürler istanbul arnavutköy

 173. Ayşe Nur Vural dedi ki:

  Öğrenciyim boş vaktim olduğu gibi bu işlere ilgimde var ek kazanç için işe ihtiyacım var geri dönüş alırsam sevinirim

 174. Selma dedi ki:

  Merhaba.
  Nikah şekeri paketleme ve tasarlama severim . vaktim cok.
  Balıkesir Merkez deyim.
  Geri dönüş olursa sevınırım

 175. Sema dedi ki:

  Ev hanimiyim evde is yaparak para kazanmak istiyorm ayni zamanda cocuk gelisimi mezunuyum el becerime guveniyorum . Siparisleri tam zamanın da yetistirecegime de inaniyorm.

 176. Fatma dedi ki:

  Merhaba ben evde paketleme isi istiyorum diyarbakır baglar da oturuyorum donerseniz sevinirim daha oncede yapmistimlutfen

 177. hamide dedi ki:

  Ankara Keçiören de oturuyorum. Paketleme işini en iyi şekilde ve teslim tarihini aksatmadan yaparım. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 178. Enes dedi ki:

  Merhaba Konya’da oturuyorum. Bu işlere elim yatkındır. Önceden de tesbih dizme işiyle ilgileniyordum. Şimdi de bu işle ilgilenmek istiyorum. Günümün çok büyük bir kısmı boşum. Yani bu işi yapmak için hiçbir zaman sıkıntım yok. İletişime geçerseniz sevinirim.

 179. Ayşen dedi ki:

  Bursada yaşıyorum ve ek işe ihtiyacım var.Elim hızlı ve pratiktir kısa zamanda istenen paketlemeyi hazır edebilirim lütfen geri dönüş yapın

 180. Vildan Uslu Çakırca dedi ki:

  Ev hanımıyım.İki çocuğum var.Evde el işi yapmak istiyorum

 181. Berra Nur Perik dedi ki:

  Merhaba Adım Berra Nur Perik İstanbul Bağcılarda Oturuyorum 22 Yaşındayım Kirada oturuyorum Evde Paketleme işi Yapmak İstiyorum Annem İle Birlikte Bu İşe İhtiyacım Var Yardımcı Olursanız Sevinirim Teşekkürler.

 182. Vilda dedi ki:

  Süsleme işinde iyiyim ve her türlü işide yaparım evde süsleme işi istiyorum adana kozan

 183. Büşra ilbas dedi ki:

  Merhaba el işine elim çok yatkındır. 2 kuzum olduğu için dışarısında çalışamıyorum hem çocuklarımla olup hemde ek iş arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim

 184. Derya ulusu dedi ki:

  Öğrenciyim işe çok ihtiyacım var

 185. buse dedi ki:

  şuan bu işe çok ihtiyacım var.. gebze kocaelide yaşıyorum bekliyorum

 186. Kübra dedi ki:

  Ankara Batıkent’te oturuyorum. Aileme destek olmak istiyorum evde paketleme işi için geri dönüş yapabilirseniz çok sevinirim, teşekkürler.

 187. Sevda dedi ki:

  Sevda yildirim 3 kisiyiz istanbul gazi mahallesinde ikamet ediyorum bu ise ihtiyacimiz var ogrenciyiz

 188. Buse dedi ki:

  Merhaba, 21 yaşında üniversite öğrencisiyim.
  İstanbul da yaşıyorum ve evde iş ararken sayfanızı buldum.
  Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.
  İşi kolaylıkla yapacağımı düşünüyorum deneyimim var.
  Saygılarımla.

 189. Zahide Tatar dedi ki:

  Merhaba ben Mersin’de yaşıyorum ev hanimiyim
  Maddi durumum iyi değil iki çocuğuma bakmakla yükümlüyüm evde çalışarak evime bir katki saglamak istiyorum her turlu paketleme,nikah sekeri,davetiye paketleme kina paketleme evde yapilacak her türlü işi yapabilecek durumundayim daha onve yaşadığım yerde yaptım tecrübemde var cok ihtiyacım var erken dönüş yaparsaniz sevinirim

 190. Çağla aydin dedi ki:

  Evde nikah şekeri paketlemek istiyorum

 191. Gülsemin dedi ki:

  Merhaba ben Ankara kahraman kazanda oturuyorum bu işi yapabilirim el becerim var bu işe yardımcı olursanız çok sevinirim

  1. Ebru dedi ki:

   Ankara mamakta oturuyorum ve bu isi cok istiyorum

 192. Fatma Nur dedi ki:

  Merhabalar. Ankara Sincan’da oturuyoruz. Annemle beraber her türlü paketleme işini yapabiliriz. Tıp fakültesi öğrencisi olduğum için ek gelire ihtiyaç duyuyoruz. Ilgilenirseniz seviniriz.

 193. Duruye pekyaman dedi ki:

  Ben konya selcukluda oturuyorum işe çok ihtiyacım var bebeğim var çalışamıyorum yardim ederseniz vede geri dönerseniz çok sevinirim

 194. Melissa koca dedi ki:

  Aydın Nazilli de yaşıyorum öğrenciyim bu tarz işlere yatkınlıgım var ulaşmanızı istiyorum

 195. Meltem dedi ki:

  Meltem Nalçacı kahraman marastan yazıyorum paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız cokk sevinirim.

 196. Beyzanur dedi ki:

  Bursada yaşıyoruz 4 kişiyiz acil işe ihtiyacımız var bize ulaşırsanız seviniriz

 197. Deniz dedi ki:

  Evde paketleme işi, nikah, kına şekeri, doğum hediyesi gibi şeyleri yapabilirim. Ankara Keçiörende oturuyorum.

 198. Ecem çolakoğlu dedi ki:

  Merhaba el işi öğretmeniyim. Kanser annemin bakımı için evden ek iş yapmam gerekiyor. Teslim alıp istenilen adrese geri bırakabilirim

 199. Sabiha dedi ki:

  Evde şeker paketleme işi yapmak istiyorum lütfen bana dönün cok ihtiyacım var lütfen

 200. Büşra dedi ki:

  Evde nikah şekeri yapmak istiyorum ekibim var. Dönüşünüzü bekliyorum.

 201. sena dedi ki:

  ankara çankayadayım paketleme işi yapmak istiyorm öğrenciyim

 202. Merve şahin dedi ki:

  Merhaba ben Merve şahin İstanbul gaziosmanpasada oturuyorum 21 yasındayım kardeşlerimle ewde çok boş zamanımız war elimizde çok yatkındır ailemize destek olmak için bu işi çok istiyoruz yardımcı olursanız sevinirim

 203. Elif POLAT dedi ki:

  Merhaba ben Elif Polat. Ankara Keçiören’de oturuyorum ve üniversitede öğrenciyim. Okul ihtiyaçlarım için ve aile bütçesine katkıda bulunmak için nikah şekeri paketleme işinde çalışmak istiyorum.

 204. nigar dedi ki:

  evdepaketleme işi yapmak istiyorum çqnkırı/ ılgaz da oturuyorum yardımcı olursanız sevinirim

 205. nigar dedi ki:

  merhaba paketleme işi yapmak istiyorum çankırı / ılgazda oturuyorum

 206. Saynur dedi ki:

  Merhabalar işsizim evde nikah şekeri paketleme işi yapmak istiyorum. Istanbul Gungoren’de oturuyorum iletisime gecerseniz sevinirim.

 207. Hafize Yılmaz dedi ki:

  Ankara batıkentte oturuyorum. 4kişi olarak çalışıp evde nikah şekeri ve her türlü paketleme işi yapmak istiyoruz

 208. Şule dedi ki:

  İstanbul Üsküdar da oturuyorum ek gelire ihtiyacım var her türlü paketleme işini yapabilirim acil geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 209. Sinem Başaran dedi ki:

  Merhaba iyi akşamlar. Ben evde nikah şekeri kına paketleme vb iş varsa yapmak istiyorum. Daha önceden kendim ufak tefek nikah şekeri ili yaptım tecrübeliyim. Evde annem ile birlikte iki kişilik iş alabiliriz Edirne nin, İpsala ilçesinde ikamet ediyorum. Adım Sinem Başaran.

 210. Ela dedi ki:

  Diyarbakır da ev de paketleme işi veren varsa dönüş yapın lütfen

 211. Elif dedi ki:

  Elif Beygirci.Nikah şekeri,nişan hatırası,mevlit şekeri,kolanya şişesi,bebek şekeri evde paketleme işi yapmak istiyorum.Paraya ihtiyacım var .

  1. Deniz dedi ki:

   Merhaba Balıkesir de oturuyorum her türlü paketleme işini titizlikle ile yapabilirim,bu tür ince işler ilgi alanım,evden gelir sağlamak istiyorum paketleme ,yemek vs.bile olabilir dönüş alabilirim umarım tskrlr

 212. Tuğba dedi ki:

  Merhaba Ankara’da oturmaktayım bende inişi yapmak istiyorum yardımcı okursanız sevinirim..

 213. melek dedi ki:

  Eskişehirde oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 214. Nil dedi ki:

  Merhaba, evde nikah şekeri işi yapmak istiyorum. Elim pratiktir ve becerikliyimdir.

 215. Merve dedi ki:

  ANKARA ALTINDAĞ da oturuyorum nikah şekeri paketleme işi yapmak istiyorum siparişleri gününde ve saatinde teslim ederim geri dönüş yaparsanız sevinirim

 216. Turan Koç dedi ki:

  İstanbul da oturuyorum küçük tekstil dükkanım var kapatıp profosyonel elemanlarımla bu işi yapmak istiyorum ilgilenirseniz memnun olurum Saygılarımı arz ederim

 217. Hülya dedi ki:

  ÇANAKKALE BİGA’DA OTURUYORUM.KOKULU TAŞ .DOĞUM GÜNÜ VE BEBEK MEVLÜT KIYAFETİ .KAPI SÜSÜ. NİŞAN TEPSİSİ VE BAVULU SÜSLEME. KOLONYA ŞİŞESİ SÜSLEME .TESBİH SÜSLEMESİ .KADİFE KUTU KAPLAMA. BEBEK VE KINA SEPETİ .GELİN ÇİÇEĞİ .GELİN TACI. KINA VE NEDİME TACI HEDİYELİK OBJELER.TÜTÜ ETEK. TAKI ÇALIŞMALARIM VAR, BUNLARI DEĞERLENDİRMEK İSTİYORUM GEREKİRSE EKİP KURABİLİRİM EVLERE İŞ VEREN FİRMALAR YARDIMCI OLURSA ÇOK SEVİNİRİM FACEBOOK INSTAGRAM

  1. Selin çevik dedi ki:

   Merhaba, evde nikah şekeri işi yapmak istiyorum. İSTANBUL/AVCILAR’da oturuyorum. evde ekip kurup hızlı bir şekilde yapabilirim. ilgili firmalar iletişime geçerseniz çok sevinirim.

 218. AYŞE BAYRAM dedi ki:

  EVDE İŞ YAPMAK İSTİYORUM DÖNÜŞ YAPARMISIN

 219. Semra Kukul dedi ki:

  Sakarya’da yaşıyorum, evde ekip kurup paketleme işi yapabilirim. İlgili firmaların dikkatine!!

 220. Satı dedi ki:

  Merhaba bn satı istanbul gaziosmanpasada yaşıyorum daha oncede kece kursuna gittim ve nikah bebek mevlit kına magnet ve şekerleri yaptım işi gayet iyi derecede biliyorum ve el çabuklugum oldukça iyidir firmaya katkı sağlayacağıma inanıyorum

 221. ŞERİFE ÇALİM dedi ki:

  ANKARA SİNCANDA OTURUYORUM HIZLI TEMİZ EVDE KARDEŞLERİMLE PAKETLEME YAPABİLİRİZ TEŞEKKÜR EDERİM

 222. Damla Temel dedi ki:

  Merhaba Ben İstanbul’da oturuyorum. Yüksek Lisans öğrencisiyim Güzel Sanatlar Enstitüsünde okuyorum bölümüm maalesef çok masraflı bu yüzden ek bir işe ihtiyacım var. Okuduğum bölümden dolayı elim bu tarz işlere yatkın ve elim çabuktur.

 223. Rumuz dedi ki:

  Evde kalabalığız bende paketleme işi istiyorum

 224. Canan Halitogullari dedi ki:

  Merhabalar bende evde nikah şekeri yapmak istiyorum iki tane cocuğum var ihtiyacim var eşime destek olmak istiyorum geri dönüs yaparsaniz sevinirim izmir Buca da oturuyorum teseķkurler

 225. Elçin dedi ki:

  Merhaba istanbul şişli beşiktaş civarı ek işe ihtiyacım var paketleme işi için bilgi rica ederim dönüş yağarsanız sevinirim teşekkürler

 226. Sibel dedi ki:

  Bende evde nikah şekeri paketleme işi yapmak istiyorum,yardımcı olursanız sevinirim.

 227. Jale dedi ki:

  İzmir üçyol semtinde oturuyorum ekip arkadaşlarımla çalışmak istiyorum

 228. safiye dedi ki:

  izmir balçova da ikamet etmekteyim evde paketleme işi yapmak istiyorum

 229. Melike dedi ki:

  İstanbul da yaşıyorum elim yatkındır asıl mesleğim bayan kuaförü mesleğimle de alakalı olarak el becerim yüksektir ve hızlıdır bu işi istiyorum geri dönüş yapılırsa sevinirim

 230. Fethiye YAŞAR dedi ki:

  İzmir Bayraklı da oturuyorum el becerim iyidir
  kına paketleme işi
  Toka paketleme
  Nikah şekeri paketleme

  Ekibim de var takviye olarak
  umarım dönüş olur

 231. Sümeyye dedi ki:

  Merhablar ,ismim sümeyye , universite mezunuyum elimden böyle işler gelir , bir cok yere cv bıraktım donmelerini bekliyorum ozamana kadar ihtiyacım var yapmak istiyorum . Eger ulaşırsAnız mutlu olurum . Tesekkurler

 232. seyma ergin dedi ki:

  kına paketleme, nikah şekeri, poşet katlama , sabun paketleme, bebek şekeri, mandal yapımı, mandal süsleme, kalem montajı, tişört katlama ve paketleme, evde etiket yapıştırma, evde tesbih dizme, boncuk işleri ve boncuk dizimi gibi işler elimdem gelir.

 233. Zeliha dedi ki:

  İstanbul esenyurt örnek mahallesi iş yapmak istiyorum liseye giden kızım var

 234. Gönül dedi ki:

  Ekibim var temiz ve seri çalışırız düzenli ve tertipliyiz ürünü hakkıyla yapar teslim ederiz umarım mesajı görür bizimle çalışmak istersiniz nikah şekeri kına paketleme yapariz

  1. Derya dedi ki:

   Ekibinize katılma imkanım var mı

 235. Banu dedi ki:

  İzmir Yeşilyurt’ta oturuyorum evliyim eşime destek olmak istiyorum daha önceleride bu işi yaptım elim hızlıdır her türlü paketleme işi olur geri dönüş yaparsanız sevinirim

 236. Önder turan jale turan dedi ki:

  İstanbul Büyükçekmece 0533

 237. Tülay dedi ki:

  Merhaba İzmir Hatay semtinde oturuyorum.Evde paketleme işi yapmak istiyorum..Bilgi alabilir miyim.

 238. Zeynep dedi ki:

  İstanbul-Maltepe

 239. Halime dedi ki:

  Merhaba evde nikah şekeri kına paketleyebilirim. Ankara mamakta oturuyorum

 240. Edanur kaya dedi ki:

  Evde nikah şekeri işi yapmak istiyorum çok yaratıcı fikirlerime ve pratikliğime güveniyorum ekip de oluşturabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim ?

 241. Habibe özdem dedi ki:

  Ankarada oturuyorum ekibim var bu ise ihtiyacim var

 242. Hilal Nur dedi ki:

  Kocaeli izmitte bulunuyorum universite ogrencisiyim arkadaşimla bu işi yapma imkanımız, var ve bu işede isede acil ihtiyacımız var.Geri donüş olursa cok seviniriz

 243. Selma dedi ki:

  Bende yapabilirim nikah şekeri paketleme işi antalyada oturuyorum

 244. Bahar Ekici dedi ki:

  İzmir Buca’da oturuyorum. Evde nikah şekeri işi yapmak istiyorum. 5 kişiyiz

 245. Zelis dedi ki:

  Merhaba Bursa Yıldırım’da ikamet ediyorum her türlü paketleme işi yapabiliriz ekibim var lütfen yardımcı olur musunuz?

 246. Sevda korkusuz dedi ki:

  Daha önceden dolap süsü paketleme işi yaptım şimdi tekrar işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 247. Güleser dedi ki:

  Bende istıyorum konyadayım

 248. Zeynep dedi ki:

  Çorum merkezde yaşıyorum daha önce nikah şekeri yapmisligim vardır diğer süslemeler organizasyon işiyle ilgilendim işitme engelliyim iş bulamyrm bu yüzden çalışmaya ihtiyacm var

 249. Gülsüm aslan dedi ki:

  Merhaba ben gaziantepte oturyorm el becerim var bu işleri yapa bilirim deneyim var

 250. Nazli TAÇYILDIZ dedi ki:

  Merhaba suan evde nikah sekeri yapmaktayım ve ekibim çoğaldığı icin işler az geliyor istanbul Eyüpte oturuyorm

 251. Şengül Gürbüz dedi ki:

  Nikah şekeri paketleme işini yapabilirim .K.maraşta yaşıyorum hızlı ve güzel bir şekilde yaparım zamanım var , dönerseniz sevinirim

 252. Figen karahan dedi ki:

  Mersin üniversitesi öğrencisiyim kredi borcumu kapatacağım elim pratiktir ve cokca yapabilirim yurtda.arkadaslarimla yapabiliriz

  1. Buse derin dedi ki:

   Geri dönüş yapıyorlarmı?

 253. Aynur aybek dedi ki:

  İki tane çocuğum var biri üniversite öğrencisi birisi de sınava girmek için hazırlanan bir öğrenci ve maddi olarak destek veren anne olmak istiyorum

 254. Asu dedi ki:

  Nikah şekeri paketlemek istiyorum

 255. Yasin Turgut dedi ki:

  Sakarya da yaşıyorum öğrenciyim evde paketleme işi istiyorum

 256. Meltem Özkan dedi ki:

  21 yaşında öğrenciyim Şişli’de oturuyorum. Ek gelire ihtiyacım var.

 257. Dilan öztürk dedi ki:

  Merhaba ben Sakarya da oturuyorum ekibim de var. Bilgı istiyorum deneyimliyiz

 258. buket dedi ki:

  Ek gelir amaçlı her türlü paketleme işi yapmak istiyorum. Annem ve kız arkadaşımda gönüllüler.
  Ankara/Keçiören

 259. esma dedi ki:

  paketleme isi yapmak istiyorum. istanbul da yaşıyorum.

 260. Esma dedi ki:

  İstanbul Avrupa yakasında oturuyorum.2 anne beraber paketleme işi yapmak istiyoruz.Geri dönüş yaparsanız memnun oluruz.İhtiyacımız var.

 261. Meryem kaya dedi ki:

  Sakarya dan eve paketleme ek iş istiyorum

 262. Elif dedi ki:

  Ek gelir amaçlı ve zevkle yapabileceğim için evde nikah şekeri, bebek şekeri vs. paketleme işi yapmak istiyorum. Ankara

 263. Sibel dedi ki:

  Bende paketleme işi yapmak istiyorum. İzmir de yaşıyorum. Yardımcı olur musunuz

 264. Cumagul dedi ki:

  merhaba ben ev hanımıyım hamile paketleme iş yapmak istiyorum

 265. Ertuğrul dedi ki:

  Ankaradan yazı yorum itina ile yaparız eşimle

 266. Raşide üçkardeşler dedi ki:

  Ben mersinde oturuyorum bu işe çok ihtiyacım var lütfen bana geri dönüş yapın

 267. Halime çoban dedi ki:

  Lütfen çok acil ihtiyaç var bu işe mumkün mü acaba adapazarı nikah şekeri paketleme işi

 268. Cerens dedi ki:

  Konya Selçuklu da evde paketleme işi yapmak istiyorum

 269. Seçil dedi ki:

  Merhaba ben izmir karşıyaka dayım evde paketleme işi istiyorum

 270. Buse dedi ki:

  Merhaba paketleme işi istiyorum bana dönerseniz sevinirim

 271. Ebru Türk dedi ki:

  Merhaba ben ankarada yasıyorum ev hanımıyım bu ıse cok ıhtıyacım var bana gerı donus yapın lutfen

 272. Hasan Kocakulak dedi ki:

  Merhaba ben Zonguldak tayim dört kişilik bir aileyiz. Üniversite okuyan çocuğum var. Paketleme işi için yeterince boş zamanımız var. Bu boş zamanımızı hem değerlendirmek hemde gelir elde etmek istiyorum. Paketleme işi için geri dönüş yaparsanız inanın çok mutlu oluruz.

  1. Nur bahar dedi ki:

   Merhaba istanbul gaziosmanpaşada oturuyorum . Bu işi yapmak isitiyorum. El becerilerim vardır. 2 kişi olarak yapabiliriz bu işi

 273. Gülcan uyanık dedi ki:

  Merhabalar 8 aylık bebeğim var evimiz kira eşimin aldığıyla yettiremiyoruz bende bebeğimi bırakıp dışarda çalışamıyorum bu işe çok ihtiyacım var lütfen geri dönüş yapın istanbul Esenlerde ikamet ediyorum Gülcan uyanık

 274. BETÜL BEKTAŞ dedi ki:

  merhaba, düğün yapacağım ve çeyiz masraflarımı karşılamak için ihtiyacım var paketleme işi verirseniz çok sevinirim.

 275. Fatma Demirci dedi ki:

  Merhaba 4 kişilik ekip olarak Sancaktepe de ikamet etmekteyiz. Diğer ilçeler den nikah şekeri vb paketleme işleri yapabiliriz. Hazırlanacak ürünleri kendimiz teslim alıp hazır olan ürünleri kendimiz tekrar teslim yerine bırakabiliriz.

 276. Su GENÇARSLAN dedi ki:

  Merhaba, ev hanımıyım. Her türlü paketleme işi yapmak istiyorum. Ayrıca işe cok ihtiyacım var lütfen sizden geri dönüş bekliyorum. Elim hızlıdır. Kısa zamanda vermiş olduğunuz işi yapıp bitiririm. Ankarada yaşıyorum.

  1. Kemal dedi ki:

   Merhaba yoruma cevap aldınız mı geri dönüş yapılıyor mu

 277. Ilknur yildirim dedi ki:

  Ben yaparim rizemerkezde oturuyorum acil lazm isbanaevmdeyaparm bn farketmez ayni hmbnhmdafrmakaznms olur benm dabes cocugm varkiradayim durumum yoktur 900 kiraveriyorm sadeceesm calisiyor birdaengelioglm var obakmmagasisadece yetisemiyorm banack acllazm. Yardimciolursanizsevinirim busidayaparm

 278. süheyla dedi ki:

  Meraba ben paketleme istiyorum ev hanimiyim ekibim var birlikte yapacaz lutfen geri dönüş yapin

 279. Ayşegül dedi ki:

  istanbul ümraniye de oturuyorum ek ise ihtiyacım var dönüş yaparsanız cok sevinirim.

 280. Fatma Ödev dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum. Ankara’da Ayrancı’da oturuyorum.

 281. Gülşen aydın dedi ki:

  Ev de paketleme işi yapmak istiyorum evde 4 kişiyiz elimiz hızlıdır

 282. Müfide akak dedi ki:

  Biz 6 7 kişiyiz grup var cok çalışırız

  1. Aysun Gültek dedi ki:

   Benim evim ,7 kişilik ekipim var Mersin’de oturuyorum 20 yaşındayım lise mezunuyum

 283. Müfide akak dedi ki:

  Merhaba Bn müfide Mardin kiziltepede oturuyorum bnm esım bır yıl önce Bi kaza yaptı ı piskojik tedavi görüyor Bn eşime ve kızıma bakıyorum kızım bir yaşında ben evdeki çeyizimi neredeyse hepsini satım evde el işi yaparak geçim sağlıyorum ama yeterli degil borçlarım var evde bu işi yaparak hem onların yanında olacam hemde borçlarımı ödeyecem lütfen bana ulaşın paketleme işi ne olursa olsun yaparım. Kına kurdN kalem nikah şekeri m mandal

 284. Gamze kultepe dedi ki:

  Ankara etimesgutda oturuyorum

 285. Havva cebeci dedi ki:

  Bu işe ihtiyacım var hasta kızmıyorum var onun ihtiyaçları var ne olur bana geri dönüş yaparmisiniz

 286. Melek debir dedi ki:

  İyi akşamlar bu işe çok ihtiyacım var bana ulaşiısanız swvinirim

 287. Zeynep dedi ki:

  Merhaba. Sakaryada yaşıyorum. Üniversite öğrencisiyim. Paketleme işi arıyorum.

 288. Hatice dedi ki:

  Lütfen bu işe çoook ihycım var çocuğum için çalışmam gerek lütfen geri dönüş yaparsanın

 289. Hatice dedi ki:

  Merba ben ev hanımıyım çalışmıyorum ve bu işi çok ihtiycım var lütfen bana dönerseniz çok sevinirim dışarda çalşamiyorum çunki çocuğum var ben İzmir karbağlarda yaşiyorum

 290. Yıldırım Barut dedi ki:

  Bursa da oturuyorum,paketleme işi yapmak istiyorum.

 291. Ayse dedi ki:

  Merhaba istanbul bahçelievler oturuyorum çocuğumu okutmak istiyorum maddi durumum iyi deyil bu işe çok ihtiyacım var lütfen cevap verin

 292. Meliha dedi ki:

  Diyarbakırda yaşıyorum paketleme işini yapmak istiyorum bana ulaşırsanız çok sevinirim

 293. leyla dedi ki:

  Merhaba
  Ev hanimiyim arkadaslarla birlikte çalışmak istiyoruz ön becerimiz var zamanımız bol bu sekilde ilerleyerek cevredeki tanidiklarimizi da katmak temennimiz

 294. Büşra dedi ki:

  İş almak istiyorum. Antalya da yaşıyorum. El becerim vardır.

 295. Gülnara Yürekli dedi ki:

  Merhaba ben gülnara antalyada kepezde yasıyorum işe ihtiyacım var 3kisiyiz elimiz hızlıdır her türlü paketleme işi yapabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim

 296. Cevriye saygın dedi ki:

  Ben Bursa’da oturuyorum evde paketleme iş istiyorum

  1. fatih dedi ki:

   Bursada bu işi yapmak istiyorum ortak yanıma bir bayan ıle anlasarak eger bu ısı yapabılırım dıyen olursa burdan haberlesırız

 297. Sibel dedi ki:

  Evde gunluk 1000 tane hazirlayabilirim .elim hizlidir islernizi guvenle teslik edebilirsiniz.şanliura

 298. Nikâh şekeri paketleme dedi ki:

  Nikah şekeri paketleme 2 kisiyiz daha öncede yaptik şuan tekrar kendimize gelir olarak ihtiyacımız var

 299. Kübra dedi ki:

  Antalya da oturuyoruz. 2 kişiyiz. İ̇şe ihtiyacımız var. Elimiz hızlıdır.

 300. ITIR ÖNDER dedi ki:

  MERHABA . İSTANBUL ÜSKÜDARDA OTURUYORUM.KALABALIK BİR EKİBİM VAR.HIZLI VE DİKKATLİ ÇALIŞIRIZ.GEREKİRSE İŞİ ALIP TESLİM EDEBİLİRİM

 301. pinar varol dedi ki:

  Nikah sekeri pameyleme isi istiyorum eve bu ise cok ihtiyacim var geri donus yaparsaniz sevinirim

 302. Funda sertbaş dedi ki:

  Antalya muratpaşa da oturuyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum
  Geri dönüş yaparsanız sevinirim teşekkür ederim

 303. Nikah şekeri paketleme dedi ki:

  Paketleme işi almak istiyorum

 304. Nikah şekeri. Paketleme. Kına ve sünnet işleri yapabilirim dedi ki:

  TOKAT / Niksar’dayım.
  Zamanım bol

 305. Nikah şekeri dedi ki:

  Evde kardeşimle yapabilirim deneyimde var

 306. Paketleme dedi ki:

  Merhaba

 307. Paketleme dedi ki:

  Merhaba paketleme işi istiyorum yapabilirim

 308. Nikah sekeri dedi ki:

  Antalya Serik de yasiyorum lutfen cok ihtiyacim var

 309. paketleme işi dedi ki:

  ben didimdeyim 2 çocuk annesiyim evde paketleme yapmak istiyorum

  1. Çetsel08 dedi ki:

   Merhaba ben İstanbul Pendik’te oturuyorum, 3 çocuğum var, ev gelirine katkıda bulunmak istiyorum, nikah şekeri , davetiye paketleme, pipet paketleme, kına paketleme vs. Her türlü paketleme işi yapabilirim. Elim yatkındır. Evde 5 kişi olduğumuzdan siparişleri zamanında yetiştiririm. Lütfen arayın

 310. Hasan atay dedi ki:

  Yeni bir iş yapmayı ve işimde büyümeyi planlıyorum
  Paketleme işini araştırdım ve bu işte büyümeyi hedefliyorum firmanın bana gerekli şekilde iş sunması durumunda atölye kiralayıp ve paket sayısını artırabilirim hem ben hemde firma kazanmış olur ne kadar cok iş okadar cok para

  1. Elif dedi ki:

   Merhaba izmir’de oturuyorum.Evde nikah şekeri isi yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

   1. Cemile dedi ki:

    Merhaba istanbuldan yazıyorum nikah şekeri yapmak istiyorum zor durumdayım bana geri dönüş yaparsanız sevinirim