Nikah Şekeri Paketleme İşi Nasıl Yapılır? 2019 Yılında Evlere Gönderen Firmalar Varmı?

Nikah Şekeri Paketleme İşi Nasıl Yapılır? 2019 Yılında Evlere Gönderen Firmalar Varmı?
27 Eylül 2018 tarihinde eklendi.

Kendi evinizde nikah şekeri paketleyerek para kazanmak ister miydiniz? İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Konya, Antalya, Kocaeli, Bağcılar, Üsküdar ve Ümraniye’de bazı firmalar evlere iş vermektedir. Aylık 1.000 TL. ile 5.000 TL. arasında sabit kazanç elde edebilirsiniz. Özellikle evde boş zamanı olan bayanlar fason firmalar veya şirketlerle anlaşarak paketleme işi yapabilirler.

Evinizde Nikah Şekeri Paketleyin ve Para Kazanın

Evde yapılacak işlerin sınırlaması yoktur. Evinizi çalışma yeriniz yapabilmeniz artık çok kolay. Evden idare edilebilecek bir sürü iş vardır. Nikah şekeri paketleme de bunlardan biridir. Yapımı kolay bir o kadar da zevklidir. Eğer bu işi evinizde kendiniz bir firmayla anlaşmadan yapacaksanız hayal gücünüzü geniş tutarak muhteşem eserler ortaya koyabilirsiniz. Birçok firma bu iş için yanında fiziki olarak bulunan elemanlar yerine evden destek olabilecek insanlar aramaktadır. Eğer siz de bu işte benim de payım olsun eve ek gelirim olsun diyorsanız nikah şekeri paketleme işi tam size göre. Bu iş için imkan sunan bir çok firma bulunmaktadır siz de bulunduğunuz il veya ilçe her neredeyseniz bu işi yapan firmalarla görüşerek yeni mesleğinizin başına geçebilirsiniz. Kendi çalışma saatlerinizi kendiniz ayarlar, rutin hayatınızdaki işlerinizden de geri kalmazsınız.

Nikah Şekeri Paketleme İşi Nasıl Yapılır? 2019 Yılında Evlere Gönderen Firmalar Varmı? Yeni İş Fikirleri

Evinizde Nikah Şekeri Paketleyin ve Para Kazanın

Nikah şekeri günümüzde çok revaçta olan bir şey haline gelmiştir. Özellikle yaz aylarında bu işten çok çok yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Çünkü yazın düğünlerin ardı arkası kesilmez. Nikah şekeri de düğün sahiplerinin o günkü anılarını insanların kafasında kalıcı hale getirmektedir. O günden bir anı olarak kalır. Hoş bir görüntüleri olması nedeniyle insanların ilgisini çeken objelerdir. Hemen hemen bütün annelerin buzdolabında veya mutfağın herhangi bir yerinde bu süslerden bulunmaktadır. Siz de bu işleri yapan firmaları gerekli cep telefonlarından arayabilirsiniz. İzmir, Ankara, İstanbul gibi pek çok büyük şehirde bulunan firmalarla iletişime geçebilir nikah şekeri paketleme işinde siz de yerinizi alabilir kazancınızı bu işten sağlayabilirsiniz. Peki nedir bu nikah şekeri? Nasıl yapılır? Nikah şekeri hazırlamak için gerekli malzemeler nelerdir? Bu işi yapan hangi firmalar iş vermektedir?   Bu işin bize sağlayacağı kar nedir? Ayda ne kadar kazanırım?  İşte detaylar..

Nikah Şekeri Nedir?

Nikah şekeri çoğu gelin için olmazsa olmazlardandır. Düğünlerin vazgeçilmez hediyesi renkten renge boyanır ve süslenir. Nikah gününü özel ve kalıcı kılan farklı, güzel, gösterişli bir şekilde hazırlanmış içlerinde şeker bulunan o günün hatırasını yaşatmak için oluşturulmuş nesnelere verilen isimdir. Sürekli bir değişme içinde olan ülkemiz de şimdi nikah şekerinin adı nikah şekeri olabiliyor. Bazı kişilerin şahsi düşüncelerine göre artık nikah şekerlerinin içinden lavanta tarzı şeyler de çıkabiliyor. Bu kişilerin istekleri ve arzuları doğrultusunda daha da farklılık gösterebilir tabi ki. Nikah şekerleri görsellik açısından çok önemli olduğu için biraz da hayal gücünüzün kuvvetli olması sizi rakiplerinizden bir adım öteye taşıyabilir. Sonuçta gösterişsiz ürünler hazırlarsanız ilgi çekemeyebilirsiniz.

Nikah Şekeri Paketleme İşi Nasıl Yapılır? 2019 Yılında Evlere Gönderen Firmalar Varmı? Yeni İş Fikirleri

nikah şekeri paketleme

Nikah Şekeri Nasıl Yapılır ve Gerekli Malzemeler Nelerdir? 

Yapacağınız şekle göre değişen nikah şekeri malzemeleri vardır. En önce bu işin başlangıcında youtube gibi video siteleri aracılığıyla videolar izlemek veya bu işi yapan birilerinden fikir almak olabilir. En basitinden başlayarak kendinizi geliştirmeniz halinde biraz daha kapsamlı çalışmalara geçebilirsiniz. Nikah şekeri yapımı uğraştırıcı fakat zevkli bir iştir. Hem zevk alarak hem de kendi esnek çalışma koşullarınız ile para kazanabileceğiniz bir iştir. Size en başında gerekli olabilecek malzemeleri şöyle sıralayabiliriz;

 • Farklı renklerde tüller
 • Tülleri kesmek için makas
 • İçine koyulabilecek şekerler
 • Süslemek için kağıtlar
 • Süslemek için kullanılan tüyler
 • Cam şişe,çiçek, gelin ve damat figürleri, minik süs bisikletleri, küçük süs araba ve motorlar, küçük kavanozlar, küçük kafes, minik sepetler, küçük kutular ve sandıklar, minik yastık figürleri, süs olarak üretilmiş deniz kabukları, küçük aynalar ve daha aklınıza gelebilecek bir sürü süs eşyası
 • Keçe kağıdı ( gelin damat kıyafeti yapılabilecek şekilde )
 • Kurdele ipleri


Bu malzemeler bu işi evde şahsi yapmak isteyenler için geçerlidir. Bir firma ile anlaşmalı olduğunuz durumda bu malzemelerin hepsini size firma yapacağınız işe ve konsepte göre gönderir. Firma size sayısını ve işin bitmesi gereken son gün tarihini söyler siz de yetişmesi gereken güne kadar bitirirsiniz. Firma sizi malzeme arama derdinden kurtarır ve size zorunlu çalışma saati koymaz. İşin bitirme gününe denk getirecek şekilde istediğiniz saat aralıklarıyla çalışabilirsiniz. Fakat işinizi firmanın istediği şartlarda uygulamazsanız firma sizden memnun kalmaz ve işi sizden alabilir.

Nikah Şekeri Paketleme İşi Veren Firmalar

Bazı firmalar yanlarında işçi çalıştırmak yerine evde oturan çalışmayan bayanlara, öğrencilere ek iş imkanı sağlamak amacıyla nikah şekeri paketleme işi vermektedir. Bu firmalar gerekli bütün malzemeleri iş görene teslim eder ya da onlardan gidip teslim almalarını ister, üretimin biteceği tarihi verir ve işi yapan kişinin ürünleri verdiği tarihte bitirmesini talep eder. Bu firmalar ürünün zorluğuna, uğraştırıcılığına veya basit oluşuna göre ücret belirler. Bunun için bulunduğunuz yerlerdeki organizasyoncularla görüşerek sadece nikah için değil bebek mevlitleri, sünnet düğünleri, doğum günleri için de şeker yapma işine atılabilir, kazancınıza ek bir kazanç daha eklersiniz. Firmalar sürekli aranarak rahatsız edilmemek adına iletişim bilgilerini paylaşmazlar. Bu işi her ilde yapan birileri olduğunu düşünürsek siz de bulunduğunuz ildeki nikah şekeri yapan firmaları araştırarak veya yorum kısmına yaşadığınız ili ve diğer bilgilerinizi bırakarak bu firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Nikah Şekeri Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırır?

Nikah şekeri paketleme işini günümüzde yapan birçok ev hanımı, öğrenci gibi kısacası evde boş boş oturmaktan ve paraya ihtiyacı olan herkes kolay ve rahat bir şekilde yapabilir. Bu işten elde edebileceğiniz kar oranı şahsi iş yapmanıza ve bir firma ile çalışmanıza göre farklılık gösterebilir. Kendiniz bu işe başlamaya kalkarken elinizde bir miktar birikmiş sermaye olmalı ki gerekli bütün ürünleri tedarik edebilesiniz. Yukarıdaki verdiğim ürünleri tedarik edebileceğiniz yerler vardır. Büyük bir şehirde yaşıyorsanız belki kolay ve daha az maliyetli bir şekilde bu ürünlere ulaşabilirsiniz. Küçük şehirde oturduğumdan biliyorum ki insanların alma zorunluluğu, imkan ürün çeşitliliğinin azlığından dolayı normale göre 2 katı fiyata bile mal olabiliyor.  Bu işi evde yapmayı tercih ediyorsanız size tavsiyem çoğu ürünü imkanın fazla olduğu yerlerden tedarik etmeniz. Ya da daha basit olarak ilçenizde bulunan firmalarla anlaşabilirsiniz. Çünkü firmalarla çalışırsanız malzeme derdiniz olmaz. Genelde bu tarz işlerde yaptığınız ürün başına ücret alırsınız. Firma bir nikah şekeri başına 1 TL‘de verebilir 5 TL‘de verebilir. Nikah şekerlerinin uğraştırıcılık seviyesine göre fiyat değişiklik gösterebilir. Firmadan çok sayıda nikah şekeri alarak kazancınızı 3 bin TL’ye kadar çıkarabilirsiniz. Tabi ki zamanında yetiştirebileceğinize inanıyorsanız. Eğer tek başınıza yapmak size zor gelirse aile üyelerinden veya komşularınıza ücret teklif edebilirsiniz. Bu işi kendiniz yapmanız halinde sosyal medya veya internet aracılığıyla yaptığınız ürünün tanıtımını gerçekleştirerek online satışlar yapabilirsiniz. Eğer yeterli sermayeniz ve imkanınız varsa küçük el broşürleri bastırıp dağıtarak veya  insanların gelip gittiği işlek kafelerden yemek yedikleri yerlerden ricada bulunarak broşür bırakıp tanıtımınızı yapabilirsiniz. Bu da sizin karlı satış yapmanıza yardımcı olacaktır.

Nikah Şekeri Örnekleri ve Yapımı Hakkında Bilgi

Nikah Şekeri Paketleme İşi Nasıl Yapılır? 2019 Yılında Evlere Gönderen Firmalar Varmı? Yeni İş Fikirleri

Yüzük kutusu şeklinde nikah şekerleri

Bu nikah şekerimizin yapımı oldukça kolaydır. Altındaki yüzük kutusu şeklinde olan malzemesi hazır üretim olduğundan sizin yapmanız gereken tek şey dışındaki tülü taktıktan sonra çiçek ve kurdeleyle süslemek olacaktır.

Nikah Şekeri Paketleme İşi Nasıl Yapılır? 2019 Yılında Evlere Gönderen Firmalar Varmı? Yeni İş Fikirleri

Küçük kavanozlarda nikah şekeri

Yine diğerlerinde olduğu gibi resimde bulunan küçük şişe hazır alınmalıdır. Üstündeki tüllerini elinizde bulunan tüllerden uygun şekillerde kesmeli bir kurdele yardımıyla bağlamalısınız.

Nikah Şekeri Paketleme İşi Nasıl Yapılır? 2019 Yılında Evlere Gönderen Firmalar Varmı? Yeni İş Fikirleri

Deniz kabuğunun içine uyarlanmış gelin damat figürlü nikah şekeri

Böyle işler için uyarlanmış deniz kabuklarından ve gelin damat figürü süslerinden alınarak gerekli tül detaylarıyla ve renkli köpükler ve inciler ile süsleyebilirsiniz.

Nikah Şekeri Paketleme İşi Nasıl Yapılır? 2019 Yılında Evlere Gönderen Firmalar Varmı? Yeni İş Fikirleri

Keçe kağıdından yapabileceğiniz yapımı kolay nikah şekeri

Kırtasiyeler de satılan öğrencilere yönelik yapılan fakat günümüzde de sürekli kullanılabilecek bir malzeme ile güzel görünümler elde edebilirsiniz. Siyah, beyaz ve krem renklerini kullanarak, inciler, boncuklar ve tüllerle süsleyerek nikah şekerinizi kendiniz hazırlamanız mümkün. Biz az çok nikah şekeri konusunda sizleri bilgilendirmeye çalıştık. Sizler de bu işe kendinizi uygun görüyorsanız ve bu işi yaparım diyorsanız hemen harekete geçin!Oy ver!
[Total: 2 Average: 4]
Nikah Şekeri Paketleme İşi Nasıl Yapılır? 2019 Yılında Evlere Gönderen Firmalar Varmı? Konusuna 147 Yorum Yapıldı
 1. Hande dedi ki:

  Merhabalar izmir buca da oturuyorum. Işe çok ihtiyacım var. Geri dönüş yaparsanız cokk mutlu olurum.

 2. Seyhan dedi ki:

  Merhaba evde ek iş yapmak istiyorum 2 ya da 4 kişi çalışabiliriz çok ihtiyacım var şimdiden teşekkürler istanbul arnavutköy

 3. Ayşe Nur Vural dedi ki:

  Öğrenciyim boş vaktim olduğu gibi bu işlere ilgimde var ek kazanç için işe ihtiyacım var geri dönüş alırsam sevinirim

 4. Selma dedi ki:

  Merhaba.
  Nikah şekeri paketleme ve tasarlama severim . vaktim cok.
  Balıkesir Merkez deyim.
  Geri dönüş olursa sevınırım

 5. Sema dedi ki:

  Ev hanimiyim evde is yaparak para kazanmak istiyorm ayni zamanda cocuk gelisimi mezunuyum el becerime guveniyorum . Siparisleri tam zamanın da yetistirecegime de inaniyorm.

 6. Fatma dedi ki:

  Merhaba ben evde paketleme isi istiyorum diyarbakır baglar da oturuyorum donerseniz sevinirim daha oncede yapmistimlutfen

 7. hamide dedi ki:

  Ankara Keçiören de oturuyorum. Paketleme işini en iyi şekilde ve teslim tarihini aksatmadan yaparım. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 8. Enes dedi ki:

  Merhaba Konya’da oturuyorum. Bu işlere elim yatkındır. Önceden de tesbih dizme işiyle ilgileniyordum. Şimdi de bu işle ilgilenmek istiyorum. Günümün çok büyük bir kısmı boşum. Yani bu işi yapmak için hiçbir zaman sıkıntım yok. İletişime geçerseniz sevinirim.

 9. Ayşen dedi ki:

  Bursada yaşıyorum ve ek işe ihtiyacım var.Elim hızlı ve pratiktir kısa zamanda istenen paketlemeyi hazır edebilirim lütfen geri dönüş yapın

 10. Vildan Uslu Çakırca dedi ki:

  Ev hanımıyım.İki çocuğum var.Evde el işi yapmak istiyorum

 11. Berra Nur Perik dedi ki:

  Merhaba Adım Berra Nur Perik İstanbul Bağcılarda Oturuyorum 22 Yaşındayım Kirada oturuyorum Evde Paketleme işi Yapmak İstiyorum Annem İle Birlikte Bu İşe İhtiyacım Var Yardımcı Olursanız Sevinirim Teşekkürler.

 12. Vilda dedi ki:

  Süsleme işinde iyiyim ve her türlü işide yaparım evde süsleme işi istiyorum adana kozan

 13. Büşra ilbas dedi ki:

  Merhaba el işine elim çok yatkındır. 2 kuzum olduğu için dışarısında çalışamıyorum hem çocuklarımla olup hemde ek iş arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim

 14. Derya ulusu dedi ki:

  Öğrenciyim işe çok ihtiyacım var

 15. buse dedi ki:

  şuan bu işe çok ihtiyacım var.. gebze kocaelide yaşıyorum bekliyorum

 16. Kübra dedi ki:

  Ankara Batıkent’te oturuyorum. Aileme destek olmak istiyorum evde paketleme işi için geri dönüş yapabilirseniz çok sevinirim, teşekkürler.

 17. Sevda dedi ki:

  Sevda yildirim 3 kisiyiz istanbul gazi mahallesinde ikamet ediyorum bu ise ihtiyacimiz var ogrenciyiz

 18. Buse dedi ki:

  Merhaba, 21 yaşında üniversite öğrencisiyim.
  İstanbul da yaşıyorum ve evde iş ararken sayfanızı buldum.
  Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.
  İşi kolaylıkla yapacağımı düşünüyorum deneyimim var.
  Saygılarımla.

 19. Zahide Tatar dedi ki:

  Merhaba ben Mersin’de yaşıyorum ev hanimiyim
  Maddi durumum iyi değil iki çocuğuma bakmakla yükümlüyüm evde çalışarak evime bir katki saglamak istiyorum her turlu paketleme,nikah sekeri,davetiye paketleme kina paketleme evde yapilacak her türlü işi yapabilecek durumundayim daha onve yaşadığım yerde yaptım tecrübemde var cok ihtiyacım var erken dönüş yaparsaniz sevinirim

 20. Çağla aydin dedi ki:

  Evde nikah şekeri paketlemek istiyorum

 21. Gülsemin dedi ki:

  Merhaba ben Ankara kahraman kazanda oturuyorum bu işi yapabilirim el becerim var bu işe yardımcı olursanız çok sevinirim

 22. Fatma Nur dedi ki:

  Merhabalar. Ankara Sincan’da oturuyoruz. Annemle beraber her türlü paketleme işini yapabiliriz. Tıp fakültesi öğrencisi olduğum için ek gelire ihtiyaç duyuyoruz. Ilgilenirseniz seviniriz.

 23. Duruye pekyaman dedi ki:

  Ben konya selcukluda oturuyorum işe çok ihtiyacım var bebeğim var çalışamıyorum yardim ederseniz vede geri dönerseniz çok sevinirim

 24. Melissa koca dedi ki:

  Aydın Nazilli de yaşıyorum öğrenciyim bu tarz işlere yatkınlıgım var ulaşmanızı istiyorum

 25. Meltem dedi ki:

  Meltem Nalçacı kahraman marastan yazıyorum paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız cokk sevinirim.

 26. Beyzanur dedi ki:

  Bursada yaşıyoruz 4 kişiyiz acil işe ihtiyacımız var bize ulaşırsanız seviniriz

 27. Deniz dedi ki:

  Evde paketleme işi, nikah, kına şekeri, doğum hediyesi gibi şeyleri yapabilirim. Ankara Keçiörende oturuyorum.

 28. Ecem çolakoğlu dedi ki:

  Merhaba el işi öğretmeniyim. Kanser annemin bakımı için evden ek iş yapmam gerekiyor. Teslim alıp istenilen adrese geri bırakabilirim

 29. Sabiha dedi ki:

  Evde şeker paketleme işi yapmak istiyorum lütfen bana dönün cok ihtiyacım var lütfen

 30. Büşra dedi ki:

  Evde nikah şekeri yapmak istiyorum ekibim var. Dönüşünüzü bekliyorum.

 31. sena dedi ki:

  ankara çankayadayım paketleme işi yapmak istiyorm öğrenciyim

 32. Merve şahin dedi ki:

  Merhaba ben Merve şahin İstanbul gaziosmanpasada oturuyorum 21 yasındayım kardeşlerimle ewde çok boş zamanımız war elimizde çok yatkındır ailemize destek olmak için bu işi çok istiyoruz yardımcı olursanız sevinirim

 33. Elif POLAT dedi ki:

  Merhaba ben Elif Polat. Ankara Keçiören’de oturuyorum ve üniversitede öğrenciyim. Okul ihtiyaçlarım için ve aile bütçesine katkıda bulunmak için nikah şekeri paketleme işinde çalışmak istiyorum.

 34. nigar dedi ki:

  evdepaketleme işi yapmak istiyorum çqnkırı/ ılgaz da oturuyorum yardımcı olursanız sevinirim

 35. nigar dedi ki:

  merhaba paketleme işi yapmak istiyorum çankırı / ılgazda oturuyorum

 36. Saynur dedi ki:

  Merhabalar işsizim evde nikah şekeri paketleme işi yapmak istiyorum. Istanbul Gungoren’de oturuyorum iletisime gecerseniz sevinirim.

 37. Hafize Yılmaz dedi ki:

  Ankara batıkentte oturuyorum. 4kişi olarak çalışıp evde nikah şekeri ve her türlü paketleme işi yapmak istiyoruz

 38. Şule dedi ki:

  İstanbul Üsküdar da oturuyorum ek gelire ihtiyacım var her türlü paketleme işini yapabilirim acil geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 39. Sinem Başaran dedi ki:

  Merhaba iyi akşamlar. Ben evde nikah şekeri kına paketleme vb iş varsa yapmak istiyorum. Daha önceden kendim ufak tefek nikah şekeri ili yaptım tecrübeliyim. Evde annem ile birlikte iki kişilik iş alabiliriz Edirne nin, İpsala ilçesinde ikamet ediyorum. Adım Sinem Başaran.

 40. Ela dedi ki:

  Diyarbakır da ev de paketleme işi veren varsa dönüş yapın lütfen

 41. Elif dedi ki:

  Elif Beygirci.Nikah şekeri,nişan hatırası,mevlit şekeri,kolanya şişesi,bebek şekeri evde paketleme işi yapmak istiyorum.Paraya ihtiyacım var .

  1. Deniz dedi ki:

   Merhaba Balıkesir de oturuyorum her türlü paketleme işini titizlikle ile yapabilirim,bu tür ince işler ilgi alanım,evden gelir sağlamak istiyorum paketleme ,yemek vs.bile olabilir dönüş alabilirim umarım tskrlr

 42. Tuğba dedi ki:

  Merhaba Ankara’da oturmaktayım bende inişi yapmak istiyorum yardımcı okursanız sevinirim..

 43. melek dedi ki:

  Eskişehirde oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 44. Nil dedi ki:

  Merhaba, evde nikah şekeri işi yapmak istiyorum. Elim pratiktir ve becerikliyimdir.

 45. Merve dedi ki:

  ANKARA ALTINDAĞ da oturuyorum nikah şekeri paketleme işi yapmak istiyorum siparişleri gününde ve saatinde teslim ederim geri dönüş yaparsanız sevinirim

 46. Turan Koç dedi ki:

  İstanbul da oturuyorum küçük tekstil dükkanım var kapatıp profosyonel elemanlarımla bu işi yapmak istiyorum ilgilenirseniz memnun olurum Saygılarımı arz ederim

 47. Hülya dedi ki:

  ÇANAKKALE BİGA’DA OTURUYORUM.KOKULU TAŞ .DOĞUM GÜNÜ VE BEBEK MEVLÜT KIYAFETİ .KAPI SÜSÜ. NİŞAN TEPSİSİ VE BAVULU SÜSLEME. KOLONYA ŞİŞESİ SÜSLEME .TESBİH SÜSLEMESİ .KADİFE KUTU KAPLAMA. BEBEK VE KINA SEPETİ .GELİN ÇİÇEĞİ .GELİN TACI. KINA VE NEDİME TACI HEDİYELİK OBJELER.TÜTÜ ETEK. TAKI ÇALIŞMALARIM VAR, BUNLARI DEĞERLENDİRMEK İSTİYORUM GEREKİRSE EKİP KURABİLİRİM EVLERE İŞ VEREN FİRMALAR YARDIMCI OLURSA ÇOK SEVİNİRİM FACEBOOK INSTAGRAM

  1. Selin çevik dedi ki:

   Merhaba, evde nikah şekeri işi yapmak istiyorum. İSTANBUL/AVCILAR’da oturuyorum. evde ekip kurup hızlı bir şekilde yapabilirim. ilgili firmalar iletişime geçerseniz çok sevinirim.

 48. AYŞE BAYRAM dedi ki:

  EVDE İŞ YAPMAK İSTİYORUM DÖNÜŞ YAPARMISIN

 49. Semra Kukul dedi ki:

  Sakarya’da yaşıyorum, evde ekip kurup paketleme işi yapabilirim. İlgili firmaların dikkatine!!

 50. Satı dedi ki:

  Merhaba bn satı istanbul gaziosmanpasada yaşıyorum daha oncede kece kursuna gittim ve nikah bebek mevlit kına magnet ve şekerleri yaptım işi gayet iyi derecede biliyorum ve el çabuklugum oldukça iyidir firmaya katkı sağlayacağıma inanıyorum

 51. ŞERİFE ÇALİM dedi ki:

  ANKARA SİNCANDA OTURUYORUM HIZLI TEMİZ EVDE KARDEŞLERİMLE PAKETLEME YAPABİLİRİZ TEŞEKKÜR EDERİM

 52. Damla Temel dedi ki:

  Merhaba Ben İstanbul’da oturuyorum. Yüksek Lisans öğrencisiyim Güzel Sanatlar Enstitüsünde okuyorum bölümüm maalesef çok masraflı bu yüzden ek bir işe ihtiyacım var. Okuduğum bölümden dolayı elim bu tarz işlere yatkın ve elim çabuktur.

 53. Rumuz dedi ki:

  Evde kalabalığız bende paketleme işi istiyorum

 54. Canan Halitogullari dedi ki:

  Merhabalar bende evde nikah şekeri yapmak istiyorum iki tane cocuğum var ihtiyacim var eşime destek olmak istiyorum geri dönüs yaparsaniz sevinirim izmir Buca da oturuyorum teseķkurler

 55. Elçin dedi ki:

  Merhaba istanbul şişli beşiktaş civarı ek işe ihtiyacım var paketleme işi için bilgi rica ederim dönüş yağarsanız sevinirim teşekkürler

 56. Sibel dedi ki:

  Bende evde nikah şekeri paketleme işi yapmak istiyorum,yardımcı olursanız sevinirim.

 57. Jale dedi ki:

  İzmir üçyol semtinde oturuyorum ekip arkadaşlarımla çalışmak istiyorum

 58. safiye dedi ki:

  izmir balçova da ikamet etmekteyim evde paketleme işi yapmak istiyorum

 59. Melike dedi ki:

  İstanbul da yaşıyorum elim yatkındır asıl mesleğim bayan kuaförü mesleğimle de alakalı olarak el becerim yüksektir ve hızlıdır bu işi istiyorum geri dönüş yapılırsa sevinirim

 60. Fethiye YAŞAR dedi ki:

  İzmir Bayraklı da oturuyorum el becerim iyidir
  kına paketleme işi
  Toka paketleme
  Nikah şekeri paketleme

  Ekibim de var takviye olarak
  umarım dönüş olur

 61. Sümeyye dedi ki:

  Merhablar ,ismim sümeyye , universite mezunuyum elimden böyle işler gelir , bir cok yere cv bıraktım donmelerini bekliyorum ozamana kadar ihtiyacım var yapmak istiyorum . Eger ulaşırsAnız mutlu olurum . Tesekkurler

 62. seyma ergin dedi ki:

  kına paketleme, nikah şekeri, poşet katlama , sabun paketleme, bebek şekeri, mandal yapımı, mandal süsleme, kalem montajı, tişört katlama ve paketleme, evde etiket yapıştırma, evde tesbih dizme, boncuk işleri ve boncuk dizimi gibi işler elimdem gelir.

 63. Zeliha dedi ki:

  İstanbul esenyurt örnek mahallesi iş yapmak istiyorum liseye giden kızım var

 64. Gönül dedi ki:

  Ekibim var temiz ve seri çalışırız düzenli ve tertipliyiz ürünü hakkıyla yapar teslim ederiz umarım mesajı görür bizimle çalışmak istersiniz nikah şekeri kına paketleme yapariz

  1. Derya dedi ki:

   Ekibinize katılma imkanım var mı

 65. Banu dedi ki:

  İzmir Yeşilyurt’ta oturuyorum evliyim eşime destek olmak istiyorum daha önceleride bu işi yaptım elim hızlıdır her türlü paketleme işi olur geri dönüş yaparsanız sevinirim

 66. Önder turan jale turan dedi ki:

  İstanbul Büyükçekmece 0533

 67. Tülay dedi ki:

  Merhaba İzmir Hatay semtinde oturuyorum.Evde paketleme işi yapmak istiyorum..Bilgi alabilir miyim.

 68. Zeynep dedi ki:

  İstanbul-Maltepe

 69. Halime dedi ki:

  Merhaba evde nikah şekeri kına paketleyebilirim. Ankara mamakta oturuyorum

 70. Edanur kaya dedi ki:

  Evde nikah şekeri işi yapmak istiyorum çok yaratıcı fikirlerime ve pratikliğime güveniyorum ekip de oluşturabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim 🙏

 71. Habibe özdem dedi ki:

  Ankarada oturuyorum ekibim var bu ise ihtiyacim var

 72. Hilal Nur dedi ki:

  Kocaeli izmitte bulunuyorum universite ogrencisiyim arkadaşimla bu işi yapma imkanımız, var ve bu işede isede acil ihtiyacımız var.Geri donüş olursa cok seviniriz

 73. Selma dedi ki:

  Bende yapabilirim nikah şekeri paketleme işi antalyada oturuyorum

 74. Bahar Ekici dedi ki:

  İzmir Buca’da oturuyorum. Evde nikah şekeri işi yapmak istiyorum. 5 kişiyiz

 75. Zelis dedi ki:

  Merhaba Bursa Yıldırım’da ikamet ediyorum her türlü paketleme işi yapabiliriz ekibim var lütfen yardımcı olur musunuz?

 76. Sevda korkusuz dedi ki:

  Daha önceden dolap süsü paketleme işi yaptım şimdi tekrar işe ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 77. Güleser dedi ki:

  Bende istıyorum konyadayım

 78. Zeynep dedi ki:

  Çorum merkezde yaşıyorum daha önce nikah şekeri yapmisligim vardır diğer süslemeler organizasyon işiyle ilgilendim işitme engelliyim iş bulamyrm bu yüzden çalışmaya ihtiyacm var

 79. Gülsüm aslan dedi ki:

  Merhaba ben gaziantepte oturyorm el becerim var bu işleri yapa bilirim deneyim var

 80. Nazli TAÇYILDIZ dedi ki:

  Merhaba suan evde nikah sekeri yapmaktayım ve ekibim çoğaldığı icin işler az geliyor istanbul Eyüpte oturuyorm

 81. Şengül Gürbüz dedi ki:

  Nikah şekeri paketleme işini yapabilirim .K.maraşta yaşıyorum hızlı ve güzel bir şekilde yaparım zamanım var , dönerseniz sevinirim

 82. Figen karahan dedi ki:

  Mersin üniversitesi öğrencisiyim kredi borcumu kapatacağım elim pratiktir ve cokca yapabilirim yurtda.arkadaslarimla yapabiliriz

  1. Buse derin dedi ki:

   Geri dönüş yapıyorlarmı?

 83. Aynur aybek dedi ki:

  İki tane çocuğum var biri üniversite öğrencisi birisi de sınava girmek için hazırlanan bir öğrenci ve maddi olarak destek veren anne olmak istiyorum

 84. Asu dedi ki:

  Nikah şekeri paketlemek istiyorum

 85. Yasin Turgut dedi ki:

  Sakarya da yaşıyorum öğrenciyim evde paketleme işi istiyorum

 86. Meltem Özkan dedi ki:

  21 yaşında öğrenciyim Şişli’de oturuyorum. Ek gelire ihtiyacım var.

 87. Dilan öztürk dedi ki:

  Merhaba ben Sakarya da oturuyorum ekibim de var. Bilgı istiyorum deneyimliyiz

 88. buket dedi ki:

  Ek gelir amaçlı her türlü paketleme işi yapmak istiyorum. Annem ve kız arkadaşımda gönüllüler.
  Ankara/Keçiören

 89. esma dedi ki:

  paketleme isi yapmak istiyorum. istanbul da yaşıyorum.

 90. Esma dedi ki:

  İstanbul Avrupa yakasında oturuyorum.2 anne beraber paketleme işi yapmak istiyoruz.Geri dönüş yaparsanız memnun oluruz.İhtiyacımız var.

 91. Meryem kaya dedi ki:

  Sakarya dan eve paketleme ek iş istiyorum

 92. Elif dedi ki:

  Ek gelir amaçlı ve zevkle yapabileceğim için evde nikah şekeri, bebek şekeri vs. paketleme işi yapmak istiyorum. Ankara

 93. Sibel dedi ki:

  Bende paketleme işi yapmak istiyorum. İzmir de yaşıyorum. Yardımcı olur musunuz

 94. Cumagul dedi ki:

  merhaba ben ev hanımıyım hamile paketleme iş yapmak istiyorum

 95. Ertuğrul dedi ki:

  Ankaradan yazı yorum itina ile yaparız eşimle

 96. Raşide üçkardeşler dedi ki:

  Ben mersinde oturuyorum bu işe çok ihtiyacım var lütfen bana geri dönüş yapın

 97. Halime çoban dedi ki:

  Lütfen çok acil ihtiyaç var bu işe mumkün mü acaba adapazarı nikah şekeri paketleme işi

 98. Cerens dedi ki:

  Konya Selçuklu da evde paketleme işi yapmak istiyorum

 99. Seçil dedi ki:

  Merhaba ben izmir karşıyaka dayım evde paketleme işi istiyorum

 100. Buse dedi ki:

  Merhaba paketleme işi istiyorum bana dönerseniz sevinirim

 101. Ebru Türk dedi ki:

  Merhaba ben ankarada yasıyorum ev hanımıyım bu ıse cok ıhtıyacım var bana gerı donus yapın lutfen

 102. Hasan Kocakulak dedi ki:

  Merhaba ben Zonguldak tayim dört kişilik bir aileyiz. Üniversite okuyan çocuğum var. Paketleme işi için yeterince boş zamanımız var. Bu boş zamanımızı hem değerlendirmek hemde gelir elde etmek istiyorum. Paketleme işi için geri dönüş yaparsanız inanın çok mutlu oluruz.

 103. Gülcan uyanık dedi ki:

  Merhabalar 8 aylık bebeğim var evimiz kira eşimin aldığıyla yettiremiyoruz bende bebeğimi bırakıp dışarda çalışamıyorum bu işe çok ihtiyacım var lütfen geri dönüş yapın istanbul Esenlerde ikamet ediyorum Gülcan uyanık

 104. BETÜL BEKTAŞ dedi ki:

  merhaba, düğün yapacağım ve çeyiz masraflarımı karşılamak için ihtiyacım var paketleme işi verirseniz çok sevinirim.

 105. Fatma Demirci dedi ki:

  Merhaba 4 kişilik ekip olarak Sancaktepe de ikamet etmekteyiz. Diğer ilçeler den nikah şekeri vb paketleme işleri yapabiliriz. Hazırlanacak ürünleri kendimiz teslim alıp hazır olan ürünleri kendimiz tekrar teslim yerine bırakabiliriz.

 106. Su GENÇARSLAN dedi ki:

  Merhaba, ev hanımıyım. Her türlü paketleme işi yapmak istiyorum. Ayrıca işe cok ihtiyacım var lütfen sizden geri dönüş bekliyorum. Elim hızlıdır. Kısa zamanda vermiş olduğunuz işi yapıp bitiririm. Ankarada yaşıyorum.

  1. Kemal dedi ki:

   Merhaba yoruma cevap aldınız mı geri dönüş yapılıyor mu

 107. Ilknur yildirim dedi ki:

  Ben yaparim rizemerkezde oturuyorum acil lazm isbanaevmdeyaparm bn farketmez ayni hmbnhmdafrmakaznms olur benm dabes cocugm varkiradayim durumum yoktur 900 kiraveriyorm sadeceesm calisiyor birdaengelioglm var obakmmagasisadece yetisemiyorm banack acllazm. Yardimciolursanizsevinirim busidayaparm

 108. süheyla dedi ki:

  Meraba ben paketleme istiyorum ev hanimiyim ekibim var birlikte yapacaz lutfen geri dönüş yapin

 109. Ayşegül dedi ki:

  istanbul ümraniye de oturuyorum ek ise ihtiyacım var dönüş yaparsanız cok sevinirim.

 110. Fatma Ödev dedi ki:

  Evde ek iş yapmak istiyorum. Ankara’da Ayrancı’da oturuyorum.

 111. Gülşen aydın dedi ki:

  Ev de paketleme işi yapmak istiyorum evde 4 kişiyiz elimiz hızlıdır

 112. Müfide akak dedi ki:

  Biz 6 7 kişiyiz grup var cok çalışırız

 113. Müfide akak dedi ki:

  Merhaba Bn müfide Mardin kiziltepede oturuyorum bnm esım bır yıl önce Bi kaza yaptı ı piskojik tedavi görüyor Bn eşime ve kızıma bakıyorum kızım bir yaşında ben evdeki çeyizimi neredeyse hepsini satım evde el işi yaparak geçim sağlıyorum ama yeterli degil borçlarım var evde bu işi yaparak hem onların yanında olacam hemde borçlarımı ödeyecem lütfen bana ulaşın paketleme işi ne olursa olsun yaparım. Kına kurdN kalem nikah şekeri m mandal

 114. Gamze kultepe dedi ki:

  Ankara etimesgutda oturuyorum

 115. Havva cebeci dedi ki:

  Bu işe ihtiyacım var hasta kızmıyorum var onun ihtiyaçları var ne olur bana geri dönüş yaparmisiniz

 116. Melek debir dedi ki:

  İyi akşamlar bu işe çok ihtiyacım var bana ulaşiısanız swvinirim

 117. Zeynep dedi ki:

  Merhaba. Sakaryada yaşıyorum. Üniversite öğrencisiyim. Paketleme işi arıyorum.

 118. Hatice dedi ki:

  Lütfen bu işe çoook ihycım var çocuğum için çalışmam gerek lütfen geri dönüş yaparsanın

 119. Hatice dedi ki:

  Merba ben ev hanımıyım çalışmıyorum ve bu işi çok ihtiycım var lütfen bana dönerseniz çok sevinirim dışarda çalşamiyorum çunki çocuğum var ben İzmir karbağlarda yaşiyorum

 120. Yıldırım Barut dedi ki:

  Bursa da oturuyorum,paketleme işi yapmak istiyorum.

 121. Ayse dedi ki:

  Merhaba istanbul bahçelievler oturuyorum çocuğumu okutmak istiyorum maddi durumum iyi deyil bu işe çok ihtiyacım var lütfen cevap verin

 122. Meliha dedi ki:

  Diyarbakırda yaşıyorum paketleme işini yapmak istiyorum bana ulaşırsanız çok sevinirim

 123. leyla dedi ki:

  Merhaba
  Ev hanimiyim arkadaslarla birlikte çalışmak istiyoruz ön becerimiz var zamanımız bol bu sekilde ilerleyerek cevredeki tanidiklarimizi da katmak temennimiz

 124. Büşra dedi ki:

  İş almak istiyorum. Antalya da yaşıyorum. El becerim vardır.

 125. Gülnara Yürekli dedi ki:

  Merhaba ben gülnara antalyada kepezde yasıyorum işe ihtiyacım var 3kisiyiz elimiz hızlıdır her türlü paketleme işi yapabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim

 126. Cevriye saygın dedi ki:

  Ben Bursa’da oturuyorum evde paketleme iş istiyorum

 127. Sibel dedi ki:

  Evde gunluk 1000 tane hazirlayabilirim .elim hizlidir islernizi guvenle teslik edebilirsiniz.şanliura

 128. Nikâh şekeri paketleme dedi ki:

  Nikah şekeri paketleme 2 kisiyiz daha öncede yaptik şuan tekrar kendimize gelir olarak ihtiyacımız var

 129. Kübra dedi ki:

  Antalya da oturuyoruz. 2 kişiyiz. İ̇şe ihtiyacımız var. Elimiz hızlıdır.

 130. ITIR ÖNDER dedi ki:

  MERHABA . İSTANBUL ÜSKÜDARDA OTURUYORUM.KALABALIK BİR EKİBİM VAR.HIZLI VE DİKKATLİ ÇALIŞIRIZ.GEREKİRSE İŞİ ALIP TESLİM EDEBİLİRİM

 131. pinar varol dedi ki:

  Nikah sekeri pameyleme isi istiyorum eve bu ise cok ihtiyacim var geri donus yaparsaniz sevinirim

 132. Funda sertbaş dedi ki:

  Antalya muratpaşa da oturuyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum
  Geri dönüş yaparsanız sevinirim teşekkür ederim

 133. Nikah şekeri paketleme dedi ki:

  Paketleme işi almak istiyorum

 134. Nikah şekeri. Paketleme. Kına ve sünnet işleri yapabilirim dedi ki:

  TOKAT / Niksar’dayım.
  Zamanım bol

 135. Nikah şekeri dedi ki:

  Evde kardeşimle yapabilirim deneyimde var

 136. Paketleme dedi ki:

  Merhaba

 137. Paketleme dedi ki:

  Merhaba paketleme işi istiyorum yapabilirim

 138. Nikah sekeri dedi ki:

  Antalya Serik de yasiyorum lutfen cok ihtiyacim var

 139. paketleme işi dedi ki:

  ben didimdeyim 2 çocuk annesiyim evde paketleme yapmak istiyorum

  1. Çetsel08 dedi ki:

   Merhaba ben İstanbul Pendik’te oturuyorum, 3 çocuğum var, ev gelirine katkıda bulunmak istiyorum, nikah şekeri , davetiye paketleme, pipet paketleme, kına paketleme vs. Her türlü paketleme işi yapabilirim. Elim yatkındır. Evde 5 kişi olduğumuzdan siparişleri zamanında yetiştiririm. Lütfen arayın

 140. Hasan atay dedi ki:

  Yeni bir iş yapmayı ve işimde büyümeyi planlıyorum
  Paketleme işini araştırdım ve bu işte büyümeyi hedefliyorum firmanın bana gerekli şekilde iş sunması durumunda atölye kiralayıp ve paket sayısını artırabilirim hem ben hemde firma kazanmış olur ne kadar cok iş okadar cok para

  1. Elif dedi ki:

   Merhaba izmir’de oturuyorum.Evde nikah şekeri isi yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

Sayfa başına git