Dükkan Açmak

Mobilya Bayiliği Veren Popüler 3 Firma

Mobilya Bayiliği Veren Popüler 3 Firma

Mobilya sektörü geçmişten geleceğe, en çok para kazandıran sektörlerden biridir. İmalatından montajına ve tamiratına kadar birçok küçük ve orta ölçekli işletme bu sektörde yer almaktadır. Mobilya mağazası açmak en çok para kazandıran kârlı işler arasındadır. Şimdi sizler için mobilya bayilikleri içinde kâr oranı en yüksek firmalardan bahsedeceğiz.

Bellona mobilya

Bellona mobilya …  şubesi ile hizmet vermekte olup, ülkemizde mobilya bayiliği veren firmalar içinde en popüler olanıdır. Sizde Bellona mobilya bayiliği alarak, firmanın popülaritesi sayesinde para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bellona mobilya bayiliği almak için firmanın internet sitesinde bulunan bayilik başvuru formunu doldurabilir veya firmaya aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz. Firma ilietişim bilgileri :Bellona Müşteri Hizmetleri Organize Sanayi Bölgesi 43.Cadde No: 37/B 38070 Melikgazi Kayseri / TÜRKİYEİstikbal

İstikbal mobilya bayiliği alabilmek için firmanın internet sitesinden başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuruda mağaza alanı, mevcut aktiviteleri ve mülkün durumunu bildirmek zorundasınız. İstikbal firmasına 444 33 44 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Çilek

Çilek mobilya bayilik almak ve mobilya mağazası açmak isteyen girişimcilerden;

Perakendecilik ve satış tecrübesi, İlk yatırım için (mağaza, depo, demirbaş) 150.000 – 300.000 TL işletme sermayesi, Yeterli potansiyele sahip, trafiğin yoğun olduğu, uygun kira maliyetli, 200-400 m2 büyüklükte mağaza lokasyonu talep etmektedir. Firmaya internet sitesinden başvuruda bulunabileceğiniz gibi, 444 27 91 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

BEĞEN İLK ÖNCE HABERDAR OL!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Denizli acıpayam da oturuyorum dedi ki:

    Kokulu taş kutu katlama paketleme kutu boyama nikah sekeri gibi isler yapabilirim hiç bir engelim yok aldiğim isi zamaninda teslim ederim titiz calisirim acil ise ihtiyacim var ilginenler lütfen yardımci olun şimdiden teşekkürler

BİR YORUM YAZ