Dükkan Açmak

Mersin Tarsus Ev Hanımlarına Ek İş (TOROSLAR)

Mersin Tarsus Ev Hanımlarına Ek İş (TOROSLAR)

Mersin’de evden çalışmak isteyen vatandaşlarımıza iş imkanı sunan pek çok yer bulunmaktadır. Evden ek iş veren firmalar Mersin ve çevresinde organize sanayi bölgelerinde yer almaktadır. İşkur’da evden iş ilanları yayınlanmaktadır. Evde davetiye katlama işi, Mersin ve çevresinde çok bulunmaktadır. Paketleme, davetiye katlama gibi işler alarak evden para kazanabilirsiniz. İçeriğimizden Mersin’de evlere iş veren firmalarla iletişime geçebilirsiniz.

Mersin’de Evlere İş Veren Firmalar 2020

Mersin’de ikamet eden vatandaşlarımız ek gelir elde etmek amacı ile evden çalışarak para kazanabilirler. Özellikle emekliler, ev hanımları, öğrenciler vb. ek gelir elde etmek isteyen kişilere Türkiye genelinde bu tarz işler veren fason firmalar bulunmaktadır. İnternet üzerinden evlere iş veren firmalar ile ilgili çeşitli ilanlar bulunmaktadır. Bu kişiler ile iletişime geçerek gelir elde edebilirsiniz. Akdeniz bölgesinde  bulunan bir ilimiz olması ve liman bulunması sebebi ile önemli bir ticaret merkezidir. Özellikle doğal güzelliklerin bulunduğu bölgeler turist çektiğinden dolayı şehre sıcak para girmesi açısından önemli olmaktadır.

Mersin'de Evlere İş Veren Firmalar

Mersin’de Evlere İş Veren Firmalar

Aydıncık, Mezitli, Gülnar, Bozyayı, Çamlıyayla, Erdemli, Yenişehir gibi ilçelerde evlere iş veren pek çok firma bulunmaktadır. Bu firmalara ulaşarak evden çalışabilir ve düzenli olarak gelir elde edebilirsiniz. Verilen işler genel olarak ev hanımlarının yapabilecekleri el becerileri tarzında işler olmaktadır. Bölgede meşhur olan pek çok ürün bulunmaktadır. Bunların üretimini yaparak da para kazanabilirsiniz. Tantuni ve cezeryesi ile tanıdığımız ilde internet üzerinden yayınlanan ilanları inceleyerek iş sahibi olabilirsiniz.

Evlere iş veren firmalar ilanlarını genel olarak evden yayınlamaktadır. Facebook, instagram gibi internet siteleri üzerinden yayınlanan ilanları inceleyerek başvuru yapabilirsiniz. Ancak güvenlik açısından bu tarz ilanlara dikkat edilmesi gerekiyor. Bazı kötü niyetli şahıslar dolandırıcılık faaliyetlerinde bulunuyor olabilirler. Özellikle kişisel bilgilerinizi kendileri ile paylaşmamanız gerekiyor.

Mersin Evde İş İlanları

Ülke genelinde pek çok kişi evden iş yaparak para kazanıyor. Özellikle bu tarz ilanların başında paketleme işleri geliyor. Sadece Mersin’de değil ülkemizin özellikle büyük şehirlerinde bu tarz ilanlar bulunuyor. Şayet siz de gelir elde etmek istiyorsanız evlere iş veren şahıslarla iletişime geçebilirsiniz. Çevrenizde evden iş yapan kişiler varsa, bu kişiler işlere ulaşmak konusunda size yardımcı olacaktır. Gerekli olan ekipmanların temini firmalar tarafından adresinize gönderilmektedir. Size kalan tek şey ise verilen işi zamanında yapmak olmaktadır.

Ev hanımları vakitlerinin büyük çoğunluğunu evlerinde geçiriyor. Belirli bir çalışma saati olmadığından dolayı bu tarz işler pek çok kişiye avantajlı gelmektedir. İşlerinizi bitirdikten sonra istediğiniz saatler arasında çalışırsınız. Emekli maaşı ile geçinmekte zorlananlar ya da öğrenci olup harçlığını çıkarmak isteyenler evlere iş veren fason firmalardan iş alabilirler. Organize sanayi bölgelerinde faaliyet gösteren fabrikalardan iş alabilirsiniz. Evlere iş veren firmaların ilanları ile ilgili bilgi alarak ülke genelinde bulunan bu firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Mersin Evde İş İlanları

Mersin Evde İş İlanları

Mersin İşkur Evlere İş

Sadece sosyal medya hesaplarından değil, iş bulma siteleri üzerinden de bu tarz ilanlar yayınlanmaktadır. İşkur bildiğiniz gibi e-şube aracılığı ile başvuru kabul etmektedir. Sistem üzerinden evlere iş veren firmalar genel olarak paketleme işlerinin ilanlarını yayınlarlar. Firmalar üretim aşamalarından sonra paketleme hususunda personel çalıştırmak istemediklerinden dolayı, evlere iş verirler. Normal şartlarda bir personel çalıştırmak demek, ona hem sigorta ödemek, hem yemek, yol ve maaş vermek demektir. Bu da çok maliyetli olmaktadır. Evlere iş veren firmalar için standart ücretler olmamakla birlikte üretim adetine göre para verilmektedir.

Ayrıca Mersin’de bulunan Türkiye İş Kurumu şubelerine giderek de başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu tarz üretim yapan firmalara sizleri yönlendireceklerdir.

Mersin İşkur Evlere İş 

Mersin Evlere İş

Mersin İş Kurumu 

Adres : Cami Şerif Mahallesi

Kurum 08:00 – 17:00 saatleri arasında açık olmaktadır. Üye değilseniz öncelikle sizi üye yaparlar. Daha sonra danışman ataması yapılır. Belirlenen danışman bu tarz konularda sizlere yardımcı olacaktır. Kargo ile evlere iş gönderen firmalar hakkında da kurumdan detaylı bilgi alabilir ve evinize iş göndermelerini talep edebilirsiniz. Böylece güvenli firmalara daha kolay ulaşmış olursunuz.

Mersin Evde Davetiye Katlama İşi

Özellikle düğün sezonlarının vazgeçilmezi olan davetiye katlama işi ile siz de çok para kazanabilirsiniz. Şayet oturduğunuz çevrede bir matbaa varsa, görüşerek iş alabilirsiniz. Düğün sezonlarının yoğun olduğu aylarda seri üretim yapıldığından dolayı firmalardan iş alabilmek olasılığınız daha yüksek olacaktır. Firma size zarf, yapıştırıcı ve gerekli olan diğer ekipmanları gönderecektir. Verilen sayıda zarfı katlayarak teslimat gerçekleştirmeniz gerecektir. Bu tarz iş veren firmalar, işleri kargo yolu ile göndermektedir.

Firmalar ile iletişime geçtikten sonra güvenilir olduğuna kanaat getirdiğiniz kişilere iletişim adresinizi verebilirsiniz. Katlayacağınız zarflar kargo ile adresinize ulaştırılacaktır. İşi bitirdikten sonra sizin tekrar kargo ile firmaya geri gönderim yapmanız gerekiyor. Yaptığınız işe göre ödemeler ise IBAN numaranızı eft yolu ile yapılacaktır. Tabi davetiyeler gelin ve damadın taleplerine göre hazırlanmaktadır. Örneğin 1000 adet davetiye hazırlanması istenirse ve süslü bir davetiye ise diğer aksesuarları da yapıştırmanız gerekebilir. Mersin ve ilçelerinde iş veren firmalardan iş alarak aylık 1000 TL civarında para kazanabilirsiniz. Ayrıca evden kına paketleme işi de yaparak ekstra gelir elde edebilirsiniz.

Cezerye Kutusu Katlama İşi

Mersin deyince aklımıza şüphesiz cezerye gelmektedir. Cezerye özellikle Akdeniz bölgesinin en çok tüketilen gıda ürünleri arasında yer almaktadır. Kahve yanında bile rahatlıkla tüketebilirsiniz. Üretim fabrikalarda gerçekleştiğinden dolayı paketleme işlerini size vermek istemeyebilirler. Ancak cezerye kutularda satıldığı için firmalardan kutu katlama işi alabilirsiniz. Kutular gördüğümüz şekillerde üretilmiyor. Katlama yerleri belirli olmakla birlikte evlere iş verilerek şekil veriliyor. Katladığınız kutuları tekrar fabrikalara gönderiyorsunuz. Ürünler içlerine konularak ambalajlanıyor. 

Mersin’de cezerye üretimi yapan fabrikalar ile görüşebilirsiniz. Kutu katlama işlerinden yüksek meblağlar kazanacağınızı iddia etmiyoruz. Ancak ek iş yapmak isteyen ve cüz-i miktarlarda gelire ihtiyacı olanlar bu şekilde para kazanabilir. Özellikle büyük fabrikalar kutu katlama makineleri aldıklarından dolayı bu tarz işleri dışarı vermiyorlar. Daha küçük işletmeler ise, işletme maliyetinden dolayı bu tarz işleri evlere veriyorlar.

Cezerye Kutusu Katlama İşi

Cezerye Kutusu Katlama İşi

Gerekli malzemeler, adresinize gönderilir. Özellikle kutu bantlanacaksa ya da belirli kısımları yapıştırılacaksa kartonlarla birlikte size yapıştırıcı da gönderilmektedir. Yani siz ekstradan masraf yapmazsınız. Günün istediğiniz saatlerinde katlama işini yapmanız da avantaj olacaktır. Ayrıca firmalar kutulara süsleme yapmanızı da isteyebilir. Süsleme için gerekli aksesuarlar da sizlere gönderilecektir. Cebinizden herhangi bir ücret harcamadan para kazanabilirsiniz. Nikah şekeri paketleme işi yaparak da para kazanabilirsiniz.

Tarsus Hediyelik Eşya Paketleme İşi

Mersin yani eski adı ile İçel Bölgesi tarihi ve turistik güzellikleri bünyesinde barındıran şehirlerimizden bir tanesidir. Bölge çok fazla turist aldığından dolayı hediyelik eşya üretimi yapan da çok fazla yer bulunmaktadır. Özellikle Tarsus Ulu Cami yakınlarında bulunan Kırkkaşık Bedesteni’nde hediyelik eşyalar satılmaktadır. Ayrıca hediyelik eşya satışı yapılan bir de fuar bulunmaktadır. Tarsus Antik Kent Kapısı gibi tarihi yerlerin yapıldığı resimler, tablolar vb. satışı yapılmaktadır. Özellikle anahtarlık, magnet tarzı hediyelik eşya satan yerler evlere iş vermektedir. Magnet satışı yapılan bir yerde bölgenin tarihi ve doğal dokusu magnetlere işlenir. Size verilen işler de mıknatıs yapıştırma ya da paketleme işleri olacaktır. Bu tarz işler alarak para kazanabilirsiniz. Şanlıurfa Eyyübiye Haliliye evlere iş veren firmalardan da hediyelik eşya yapımı ve paketleme işleri alabilirsiniz.

Tarsus Hediyelik Eşya Paketleme İşi

Tarsus Hediyelik Eşya Paketleme İşi

Sadece Mersin’de değil, mesafe olarak çok yakın olan ilimiz olan Adana evlere iş veren firmalardan da iş alabilirsiniz.

Bu tarz işlerin yanı sıra ülke genelinde meşhur olan kına paketleme, nişan ve nikah süsü yapımı, sabun, toka, pipet, plastik bardak paketleme gibi işler alarak da para kazanabilirsiniz. Verdiğimiz adresler üzerinden gerekli görüşmeleri yapabilirsiniz. Bunlara nazaran internet üzerinden de başvurularınızı yaparak evlere iş alabilirsiniz. Evinizden 500 TL ile 1000 TL arasında ücret kazanabilirsiniz. Tekrar kötü niyetli şahıslara karşı  dikkatli olmanız gerektiğini ifade edelim.

Yorumlar
 1. Helin dedi ki:

  19 yasindayim Mersinde yasiyorum evde her turlu paketleme isini yapabilirim cocuk gelisimi mezunuyum gercekten ihtiyacim var elim hizlidır

 2. Hande dedi ki:

  Benimde çok ihtiyacım var ise lütfen ulaşın babam yok abim tek çalışıyor ev yapıyoruz paraya çok ihtiyacımız var annemle yapacağız işi nolur ulaşın 🙏

 3. nilgün tırtırımoğlu dedi ki:

  evde paketleme işi yapmaya elim çok yatkın bebeğim var masrafları çok fazla oluyor işe ihtiyacım var lütfen dönüş sağlayın

 4. Ümran dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyoruz 3 kişiyiz tarsusta yaşıyoruz çalışıp babamın borçlarıni ödeyip katkıda bulunmak istiyorum geri dönerseniz çok büyük bir sevap kazanmış olacaksiniz

 5. Neval dedi ki:

  Tarsusda oturuyorum evde paketleme isi yapabilirim bi ise ihtiyacm var geri dönüş yaparsaniz sevinirim

 6. melda dedi ki:

  mersin/toroslar da yaşıyorum.17 yaşındayım annemle birlikte bu işe çok ihtiyacımız var nolur geri dönüş yapın evde herturlu paketleme yapabilirim
  annemde 37 yaşında birlikte yapacağız

 7. Emine dedi ki:

  mersin/toroslar
  bu işe çok ihtiyacım var geri donersenız çok sevinirim evde herturlu paketleme işini yapabilirim
  lütfen geri dönün

 8. Sinem dedi ki:

  Mersinde yaşıyorum. Üniversite öğrencisiyim. 22 yaşındayım. Bu işi rahatlıkla yapabilirim.

 9. Seval dedi ki:

  Adana da ikamet ediyorum evde hertürlü paketleme işi yapabilirim elim hızlıdır

 10. Hilal dedi ki:

  Tarsusta yasiyorum bekarim evdeyim 21 yasindym paketlleme isi yapabilirim

 11. Kudret dedi ki:

  Ben Tarsus’ta oturuyorum ev hanımıyım evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 12. Kader dedi ki:

  Mersin Yenişehir yaşıyorum Ev hanımıyım çok boş vaktim var Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 13. senem dedi ki:

  merhaba evde paketleme işi yapmak istıyorum tarsusta oturuyorum bu tarz ıslere ihtıyacım var kücük bir cocugum var lütfen banada yardımcı olun.

 14. Saadet dedi ki:

  Evde paketleme işi yapabilirim. Mersin de ikamet ediyorum.

 15. Fatma dedi ki:

  Mersin Mezitli de oturuyorum. Kızımla beraber paketleme işine biz de talibiz. Olumlu ya da olumsuz dönüşlerinizi bekliyoruz

 16. Esra dedi ki:

  Bu işe çok ihtiyacım var ve el becerime güveniyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 17. bediha polat dedi ki:

  4 çocuk annesiyim 4 yaşında lösemi hastası oğlum var evde paketleme süsleme işi arıyorum mersin yenişehirde oturuyorum teşekürler

 18. Fatma zehra kutlugil dedi ki:

  Merhaba ben tarsusta oturuyorum babam calismiyo hic gelirmiiz yok yardimci olursaniz cok sevinirim muhtacim yardimci olun ?

 19. lale durukan dedi ki:

  bende evde paketleme yada boncuk dizme işi yapmak istiyorum.

  1. Selen dedi ki:

   Boncuk işi olarak yaptırmak istediğim işler var, hala ilgileniyormusunuz ?

   1. Nevşah dedi ki:

    Ben ilgileniyorum birden fazla kişi lazımsa

   2. dilek dedi ki:

    bende ilgşleniyorum

 20. Tuhba dedi ki:

  4 kişilik ekibiz evde lutfen bizede dönüş yapın

 21. Emine pınar dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum ne olursa yaparım çalışmam lazım silifke de oturuyorum

 22. Bahar kağ dedi ki:

  Ev hanımıyım boş vaktim var gece gündüz çalışırım evde paketleme işi yapmak istiyorum iki çocuğu mu okutuyorum ihtiyacım var

 23. Eylem yigit dedi ki:

  İse ihtiyacım var gerçek anlamda eşim akciğer veremi olduğu için calisamiyo doğru durst iki çocuğum var okuyo iş bulamıyorum lütfen Allah rızası için yardım elinizi uzatın

 24. Çiğdem dedi ki:

  Bu işe ihtiyacım var ve bu paketleme işlerini yapabilirim kendime özgüvenim var, daha önce buna benzer işler yaptım, bu iş için gönüllüyüm eğer sizde uygun görürseniz, sizinle iletişime geçmekten memnuniyet duyarım…

  1. Dursun GÜNAL dedi ki:

   Evde iş yapmak istiyorum mersinin Tarsus ilçesinde oturuyorum bilgi almak istiyorum

  2. Merve dedi ki:

   Mersin toroslarda oturuyorum şuan hamile olduğum için çalışamıyorum 1 tane de çocuğum var evim kira kredi çekmek zorunda kalmıştık eşimin aldığını da krediyle kiraya ve elektrik suya gidiyor çok ihtiyacım var lütfen

  3. alı dedi ki:

   istiyorum lütfen

 25. Gulbin dedi ki:

  Mezitlide oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum

 26. EMİNE dedi ki:

  MERSİN DE OTURUYORUM EVDE PEKETLEME DAVETİYE KINA BONÇU KMANDAL GİBİ İŞLER ELİMDEN GELİR DÜNÜŞ YAPARSANIZ ÇOK
  SEVİNİRİ İHİYAÇIMVAR

 27. EMİNE dedi ki:

  MERSİN DE OTURUYORUM EVDE PEKETLEME DAVETİYE KINA BONÇU MANDA GİBİ İŞLER ELİMDEN GELİR DÜNÜŞ YAPARSANIZ ÇOK
  SEVİNİRİ İHİYAÇIMVAR

 28. Özlem dedi ki:

  Calismak istiyorum paketleme isi yapabiliirm ?

 29. Özlem dedi ki:

  Merhaba ismim ozlem mersin toroslarda yasiyorum evde ek is istyrorum 2 cocuk annesiyim calismam lazim ihtiyacim var teşekkürler ?

 30. Ceylan dedi ki:

  Merhaba ben mersin yenişehir de yaşıyorum bu işi çok ihtiyacım var durumum yok kizim okula başladığı için çalışmam lazım ama küçük çocuğum var dışarda çalışamıyor bana yardımcı olur musunuz lütfen dönüş yapın lütfen

 31. Ceylan dedi ki:

  Merhaba ben mersin yenişehir de yaşıyorum bu işe çok ihtiyacım var durumum yok kizim okula başladi onun ihtiyacı bile karşiliyamiyorum lütfen yardımcı olun 2 çocuğum var???

 32. Fulya dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum

 33. duygu dedi ki:

  mersın tarsus evde paketleme işi istiyorum

 34. Seydaakgonul dedi ki:

  Mersinde oturuyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum

 35. Şeyma altun dedi ki:

  Mersin toroslar ilcesinde yasiyorum cocugumun ihtiyaclarini karsilamak icin evde paketleme isi istiyorum dönüş yaparsaniz sevinirim

 36. Adile dedi ki:

  Biz evde 4 kişiyiz acil paketleme işine ihtiyacımız var dönüş yapılırsa sevinirim

 37. Nedime dedi ki:

  Merhaba evde paketleme isi yapmak istiyorum. Bu ise çok ihtiyacım var. Mersinde yaşıyorum. 2 kişiyiz.

 38. Sultan dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum kızımla beraber mersinde yaşıyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 39. Hulya dedi ki:

  Merhabalar efendim.. evde ek is konusunda banada destek verirmisiniz. Hizli yaparım isimi mahcup etmem sizi. Tsk ederim

 40. Nadide dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var

 41. Merve dikmen dedi ki:

  Mezitlide oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız memnun olurum.

 42. yasemin dedi ki:

  mersin mezitli paketleme isi yapmak istiyorm

 43. Saime dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi yapabilirim işe ihtiyacım var bana dönüş yaparsanız çok sevinirim

 44. Necla dedi ki:

  Ben de cok acil işe ihtiyacım var mersinden

 45. Süheyla dedi ki:

  Evde paketleme işi yapapabilirim bu işe çok ihtiyacım var dönüş yaparsananız sevinirim

 46. serenay dedi ki:

  evde paketleme işi yapmak istiyoruz 3 kişilik bir ekibiz toroslarda oturuyoruz yardımcı olursanız sevinirim

  1. Merve nur firat dedi ki:

   Mersin akdenizde oturuyorum bir küçük kızım war eşim cezaevinde evde paketleme isi istiyorum

 47. tolga dedi ki:

  evde paketleme ve davetiye katlama işi
  2 kişi elim ve ben

 48. Merve dedi ki:

  Merhaba Evde paketleme işi yapmak istiyorum bu işe çok ihtiyacım var Mersinde yaşıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim

 49. Tugba dedi ki:

  Evde paketleme işi yapabilirim grubumda var bu işe ihtiyacim var mersinde ikamet ediyorum dönüş yaparsanız sevinirim e posta adresim nisanlimindir ordan bana dönüş saglayabilirsiniz