Mersin Tarsus Ev Hanımlarına Ek İş (TOROSLAR)

Mersin Tarsus Ev Hanımlarına Ek İş (TOROSLAR)
9 Mayıs 2019 tarihinde eklendi.

Mersin’de evden çalışmak isteyen vatandaşlarımıza iş imkanı sunan pek çok yer bulunmaktadır. Evden ek iş veren firmalar Mersin ve çevresinde organize sanayi bölgelerinde yer almaktadır. İşkur’da evden iş ilanları yayınlanmaktadır. Evde davetiye katlama işi, Mersin ve çevresinde çok bulunmaktadır. Paketleme, davetiye katlama gibi işler alarak evden para kazanabilirsiniz. İçeriğimizden Mersin’de evlere iş veren firmalarla iletişime geçebilirsiniz.

Mersin’de Evlere İş Veren Firmalar

Mersin’de ikamet eden vatandaşlarımız ek gelir elde etmek amacı ile evden çalışarak para kazanabilirler. Özellikle emekliler, ev hanımları, öğrenciler vb. ek gelir elde etmek isteyen kişilere Türkiye genelinde bu tarz işler veren fason firmalar bulunmaktadır. İnternet üzerinden evlere iş veren firmalar ile ilgili çeşitli ilanlar bulunmaktadır. Bu kişiler ile iletişime geçerek gelir elde edebilirsiniz. Akdeniz bölgesinde  bulunan bir ilimiz olması ve liman bulunması sebebi ile önemli bir ticaret merkezidir. Özellikle doğal güzelliklerin bulunduğu bölgeler turist çektiğinden dolayı şehre sıcak para girmesi açısından önemli olmaktadır.

Mersin Tarsus Ev Hanımlarına Ek İş (TOROSLAR) Yeni İş Fikirleri

Mersin’de Evlere İş Veren Firmalar

Aydıncık, Mezitli, Gülnar, Bozyayı, Çamlıyayla, Erdemli, Yenişehir gibi ilçelerde evlere iş veren pek çok firma bulunmaktadır. Bu firmalara ulaşarak evden çalışabilir ve düzenli olarak gelir elde edebilirsiniz. Verilen işler genel olarak ev hanımlarının yapabilecekleri el becerileri tarzında işler olmaktadır. Bölgede meşhur olan pek çok ürün bulunmaktadır. Bunların üretimini yaparak da para kazanabilirsiniz. Tantuni ve cezeryesi ile tanıdığımız ilde internet üzerinden yayınlanan ilanları inceleyerek iş sahibi olabilirsiniz.

Evlere iş veren firmalar ilanlarını genel olarak evden yayınlamaktadır. Facebook, instagram gibi internet siteleri üzerinden yayınlanan ilanları inceleyerek başvuru yapabilirsiniz. Ancak güvenlik açısından bu tarz ilanlara dikkat edilmesi gerekiyor. Bazı kötü niyetli şahıslar dolandırıcılık faaliyetlerinde bulunuyor olabilirler. Özellikle kişisel bilgilerinizi kendileri ile paylaşmamanız gerekiyor.

Mersin Evde İş İlanları

Ülke genelinde pek çok kişi evden iş yaparak para kazanıyor. Özellikle bu tarz ilanların başında paketleme işleri geliyor. Sadece Mersin’de değil ülkemizin özellikle büyük şehirlerinde bu tarz ilanlar bulunuyor. Şayet siz de gelir elde etmek istiyorsanız evlere iş veren şahıslarla iletişime geçebilirsiniz. Çevrenizde evden iş yapan kişiler varsa, bu kişiler işlere ulaşmak konusunda size yardımcı olacaktır. Gerekli olan ekipmanların temini firmalar tarafından adresinize gönderilmektedir. Size kalan tek şey ise verilen işi zamanında yapmak olmaktadır.

Ev hanımları vakitlerinin büyük çoğunluğunu evlerinde geçiriyor. Belirli bir çalışma saati olmadığından dolayı bu tarz işler pek çok kişiye avantajlı gelmektedir. İşlerinizi bitirdikten sonra istediğiniz saatler arasında çalışırsınız. Emekli maaşı ile geçinmekte zorlananlar ya da öğrenci olup harçlığını çıkarmak isteyenler evlere iş veren fason firmalardan iş alabilirler. Organize sanayi bölgelerinde faaliyet gösteren fabrikalardan iş alabilirsiniz. Evlere iş veren firmaların ilanları ile ilgili bilgi alarak ülke genelinde bulunan bu firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Mersin Tarsus Ev Hanımlarına Ek İş (TOROSLAR) Yeni İş Fikirleri

Mersin Evde İş İlanları

Mersin İşkur Evlere İş

Sadece sosyal medya hesaplarından değil, iş bulma siteleri üzerinden de bu tarz ilanlar yayınlanmaktadır. İşkur bildiğiniz gibi e-şube aracılığı ile başvuru kabul etmektedir. Sistem üzerinden evlere iş veren firmalar genel olarak paketleme işlerinin ilanlarını yayınlarlar. Firmalar üretim aşamalarından sonra paketleme hususunda personel çalıştırmak istemediklerinden dolayı, evlere iş verirler. Normal şartlarda bir personel çalıştırmak demek, ona hem sigorta ödemek, hem yemek, yol ve maaş vermek demektir. Bu da çok maliyetli olmaktadır. Evlere iş veren firmalar için standart ücretler olmamakla birlikte üretim adetine göre para verilmektedir.

Ayrıca Mersin’de bulunan Türkiye İş Kurumu şubelerine giderek de başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu tarz üretim yapan firmalara sizleri yönlendireceklerdir.

Mersin Tarsus Ev Hanımlarına Ek İş (TOROSLAR) Yeni İş Fikirleri

Mersin Evlere İş

Mersin İş Kurumu 

Adres : Cami Şerif MahallesiKurum 08:00 – 17:00 saatleri arasında açık olmaktadır. Üye değilseniz öncelikle sizi üye yaparlar. Daha sonra danışman ataması yapılır. Belirlenen danışman bu tarz konularda sizlere yardımcı olacaktır. Kargo ile evlere iş gönderen firmalar hakkında da kurumdan detaylı bilgi alabilir ve evinize iş göndermelerini talep edebilirsiniz. Böylece güvenli firmalara daha kolay ulaşmış olursunuz.

Mersin Evde Davetiye Katlama İşi

Özellikle düğün sezonlarının vazgeçilmezi olan davetiye katlama işi ile siz de çok para kazanabilirsiniz. Şayet oturduğunuz çevrede bir matbaa varsa, görüşerek iş alabilirsiniz. Düğün sezonlarının yoğun olduğu aylarda seri üretim yapıldığından dolayı firmalardan iş alabilmek olasılığınız daha yüksek olacaktır. Firma size zarf, yapıştırıcı ve gerekli olan diğer ekipmanları gönderecektir. Verilen sayıda zarfı katlayarak teslimat gerçekleştirmeniz gerecektir. Bu tarz iş veren firmalar, işleri kargo yolu ile göndermektedir.

Firmalar ile iletişime geçtikten sonra güvenilir olduğuna kanaat getirdiğiniz kişilere iletişim adresinizi verebilirsiniz. Katlayacağınız zarflar kargo ile adresinize ulaştırılacaktır. İşi bitirdikten sonra sizin tekrar kargo ile firmaya geri gönderim yapmanız gerekiyor. Yaptığınız işe göre ödemeler ise IBAN numaranızı eft yolu ile yapılacaktır. Tabi davetiyeler gelin ve damadın taleplerine göre hazırlanmaktadır. Örneğin 1000 adet davetiye hazırlanması istenirse ve süslü bir davetiye ise diğer aksesuarları da yapıştırmanız gerekebilir. Mersin ve ilçelerinde iş veren firmalardan iş alarak aylık 1000 TL civarında para kazanabilirsiniz. Ayrıca evden kına paketleme işi de yaparak ekstra gelir elde edebilirsiniz.

Cezerye Kutusu Katlama İşi

Mersin deyince aklımıza şüphesiz cezerye gelmektedir. Cezerye özellikle Akdeniz bölgesinin en çok tüketilen gıda ürünleri arasında yer almaktadır. Kahve yanında bile rahatlıkla tüketebilirsiniz. Üretim fabrikalarda gerçekleştiğinden dolayı paketleme işlerini size vermek istemeyebilirler. Ancak cezerye kutularda satıldığı için firmalardan kutu katlama işi alabilirsiniz. Kutular gördüğümüz şekillerde üretilmiyor. Katlama yerleri belirli olmakla birlikte evlere iş verilerek şekil veriliyor. Katladığınız kutuları tekrar fabrikalara gönderiyorsunuz. Ürünler içlerine konularak ambalajlanıyor. 

Mersin’de cezerye üretimi yapan fabrikalar ile görüşebilirsiniz. Kutu katlama işlerinden yüksek meblağlar kazanacağınızı iddia etmiyoruz. Ancak ek iş yapmak isteyen ve cüz-i miktarlarda gelire ihtiyacı olanlar bu şekilde para kazanabilir. Özellikle büyük fabrikalar kutu katlama makineleri aldıklarından dolayı bu tarz işleri dışarı vermiyorlar. Daha küçük işletmeler ise, işletme maliyetinden dolayı bu tarz işleri evlere veriyorlar.

Mersin Tarsus Ev Hanımlarına Ek İş (TOROSLAR) Yeni İş Fikirleri

Cezerye Kutusu Katlama İşi

Gerekli malzemeler, adresinize gönderilir. Özellikle kutu bantlanacaksa ya da belirli kısımları yapıştırılacaksa kartonlarla birlikte size yapıştırıcı da gönderilmektedir. Yani siz ekstradan masraf yapmazsınız. Günün istediğiniz saatlerinde katlama işini yapmanız da avantaj olacaktır. Ayrıca firmalar kutulara süsleme yapmanızı da isteyebilir. Süsleme için gerekli aksesuarlar da sizlere gönderilecektir. Cebinizden herhangi bir ücret harcamadan para kazanabilirsiniz. Nikah şekeri paketleme işi yaparak da para kazanabilirsiniz.

Tarsus Hediyelik Eşya Paketleme İşi

Mersin yani eski adı ile İçel Bölgesi tarihi ve turistik güzellikleri bünyesinde barındıran şehirlerimizden bir tanesidir. Bölge çok fazla turist aldığından dolayı hediyelik eşya üretimi yapan da çok fazla yer bulunmaktadır. Özellikle Tarsus Ulu Cami yakınlarında bulunan Kırkkaşık Bedesteni’nde hediyelik eşyalar satılmaktadır. Ayrıca hediyelik eşya satışı yapılan bir de fuar bulunmaktadır. Tarsus Antik Kent Kapısı gibi tarihi yerlerin yapıldığı resimler, tablolar vb. satışı yapılmaktadır. Özellikle anahtarlık, magnet tarzı hediyelik eşya satan yerler evlere iş vermektedir. Magnet satışı yapılan bir yerde bölgenin tarihi ve doğal dokusu magnetlere işlenir. Size verilen işler de mıknatıs yapıştırma ya da paketleme işleri olacaktır. Bu tarz işler alarak para kazanabilirsiniz. Şanlıurfa Eyyübiye Haliliye evlere iş veren firmalardan da hediyelik eşya yapımı ve paketleme işleri alabilirsiniz.

Mersin Tarsus Ev Hanımlarına Ek İş (TOROSLAR) Yeni İş Fikirleri

Tarsus Hediyelik Eşya Paketleme İşi

Sadece Mersin’de değil, mesafe olarak çok yakın olan ilimiz olan Adana evlere iş veren firmalardan da iş alabilirsiniz.

Bu tarz işlerin yanı sıra ülke genelinde meşhur olan kına paketleme, nişan ve nikah süsü yapımı, sabun, toka, pipet, plastik bardak paketleme gibi işler alarak da para kazanabilirsiniz. Verdiğimiz adresler üzerinden gerekli görüşmeleri yapabilirsiniz. Bunlara nazaran internet üzerinden de başvurularınızı yaparak evlere iş alabilirsiniz. Evinizden 500 TL ile 1000 TL arasında ücret kazanabilirsiniz. Tekrar kötü niyetli şahıslara karşı  dikkatli olmanız gerektiğini ifade edelim.Oy ver!
[Total: 1 Average: 5]
Mersin Tarsus Ev Hanımlarına Ek İş (TOROSLAR) Konusuna 10 Yorum Yapıldı
 1. Nadide dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var

 2. Merve dikmen dedi ki:

  Mezitlide oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız memnun olurum.

 3. yasemin dedi ki:

  mersin mezitli paketleme isi yapmak istiyorm

 4. Saime dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi yapabilirim işe ihtiyacım var bana dönüş yaparsanız çok sevinirim

 5. Necla dedi ki:

  Ben de cok acil işe ihtiyacım var mersinden

 6. Süheyla dedi ki:

  Evde paketleme işi yapapabilirim bu işe çok ihtiyacım var dönüş yaparsananız sevinirim

 7. serenay dedi ki:

  evde paketleme işi yapmak istiyoruz 3 kişilik bir ekibiz toroslarda oturuyoruz yardımcı olursanız sevinirim

 8. tolga dedi ki:

  evde paketleme ve davetiye katlama işi
  2 kişi elim ve ben

 9. Merve dedi ki:

  Merhaba Evde paketleme işi yapmak istiyorum bu işe çok ihtiyacım var Mersinde yaşıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim

 10. Tugba dedi ki:

  Evde paketleme işi yapabilirim grubumda var bu işe ihtiyacim var mersinde ikamet ediyorum dönüş yaparsanız sevinirim e posta adresim nisanlimindir ordan bana dönüş saglayabilirsiniz

Sayfa başına git