Manisa Yunusemre Akhisar Evlere İş Veren Yerler

Manisa Yunusemre Akhisar Evlere İş Veren Yerler
9 Mayıs 2019 tarihinde eklendi.

Ekonomik sıkıntıların yoğun olarak boy gösterdiği dönemlerde ev bütçesine katkı sağlamak isteyen bayanlara, harçlıklarını çıkarmak isteyen öğrencilere, çalışan ama ek işe de ihtiyacı olan vatandaşlara Manisa ve çevresinde de evde yapılacak işler veriliyor. Manisa ilinde ikamet ediyor iseniz davetiye katlama işi, paketleme işi, boncuk dizme işi yapabilirsiniz. Bu işlere firmaların resmi internet sitelerinden veya sosyal medyadan ulaşabileceğiniz gibi İş-kur aracılığı ile de başvuru yapabilirsiniz. Manisa ve çevresinde evlere iş veren yerleri, evde yapılacak ek işleri sizlerle içeriğimiz de paylaşacağız.

Manisa da Bayanlara Evde İş Veriliyor

Manisa Şehzadeler şehri olarak da bilinmektedir. Merkezi Yunusemre ve Şehzadeler olarak ikiye ayrılan şehirde Şehzadelere 5 dakika gibi kısa bir sürede geçebilirsiniz. Küçük ama güzel ve ucuz bir şehirdir. Üzüm, tütün, mesir macunu gibi ürünleri ilk akla gelenler arasındadır. Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi Manisa ili ve ilçelerinde de evlere iş gönderen firmalar bulunmaktadır. Evde yapılacak işler genel olarak bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Özellikle Yunusemre de paketleme işleri, kutu ve davetiye katlama gibi işler gerek vakitlerinin daha çok olması, gerekse de ellerinin bu işlere daha yatkın olacağı düşünülerek bayanlar arasından seçiliyor. Tabii ki bundan sadece ev hanımlarına iş verildiğini düşünmeyin. Harçlığını çıkartmak isteyen öğrencilere, emekli olmuş ancak dışarıda çalışamayan beyler de evde yapılacak işlere başvuru yapabilirler.

Manisa Yunusemre Akhisar Evlere İş Veren Yerler Yeni İş Fikirleri

Manisa Evde İş İmkanları

Evden çalışarak kendi çalışma saatlerinizi kendiniz oluşturabilirsiniz. Evinizde geçirdiğiniz boş zamanları nakde çevirerek aile bütçenize katkı sağlayabilirsiniz. Evlere iş veren firmalar genel olarak internet üzerinden başvuru ilanı yayımlamaktadır. Bünyesinde çalıştırdığı personellere yaptığı yol+yemek+sigorta masraflarını azaltmak adına evlere iş göndermektedir. Evden çalışan vatandaşlara yapılan işe göre fiyat biçilir iken aylık maaş olarak da ödeme yapılabilir.

Firma, anlaşma yapılan kişilere yapacakları işe  ilişkin bütün malzemeleri kargo aracılığı ile ulaştırmaktadır. Örneğin kına üretimi yapan firmalar evden çalışacak olanlara paketleme işi için ihtiyaç duyarlar. Üretim yapılan kına, koyulacağı paketler ve ölçülü olarak koyulmasını sağlamak adına tartı kişilere gönderilir. Kişiler belirlenen oranlarda ve sayıda kınayı paketledikten sonra firmaya geri gönderecektir. Evde yapılan işlerin kazancı fiziki olarak gidilmesi gereken işlere göre daha az olsa da yol, yemek gibi ekstra masrafları yapmadan kendinizin belirleyeceği esnek çalışma saatleriniz olacaktır. Ürünleri firmanın istediği zamanda teslim etmeniz yeterli olacaktır.

Manisa da Bayanlara Evde İşler

Ev bütçesine katkı sağlamak veya ek iş yapmak isteyenler için evlerinden faaliyet göstermek isteyenlere özel birçok iş bulunmaktadır. Ev hanımları veya öğrenciler gibi boş zamanı olan kişiler bu işleri yapmak isteseler de nereden ulaşacaklarını bilmiyorlar. İş ilanı yayımlayan sayfalar üzerinde verilen ilanların bazıları halen geçerli iken, bazıları da süresi dolmuş ancak kaldırılmamış ilanlar olabiliyor. Bazıları da vatandaşa güven vermediğinden dolayı işlere bulaşmak istemiyorlar.

İş-kur, Kariyer.net, Eleman.net gibi birden fazla sitede iş ilanları yayımlanıyor. Bu işlerin bazıları bölgesel olarak verilirken, bazıları da Türkiye geneline iş istihdamı sağlıyor. Kişilerin başvurduğu ilanlar “Türkiye Geneline İş Verilir” cinsinde ise ürünler kargo ile ulaştırılır. Teslimat tarihi, yapılacak olan iş kişilere mail, Whatsapp veya telefon yolu ile bildirilir. Belirtilen kurallara göre teslimat tarihinde ürünler tamamlandıktan sonra yine kargo aracılığı ile işveren firmaya gönderilir. İşveren evden çalışan personelinin ödemesini EFT veya Havale yolu ile gerçekleştirecektir. Evden yapılacak olan işlere belirttiğimiz iş ilan sitelerinden ulaşılabileceği gibi Facebook, Instagram gibi sosyal medya araçları aracılığı ile de başvuru yapılabilir. Evden yapılaca işlere ilişkin yayımlanmış olan ilanlara yorumlar yaparak veya mesaj aracılığı ile iletişime geçerek iş alabilirsiniz. Ancak iletişim bilgilerinizi yazarken dikkatli olmanızı önerir, cep telefon numaranızı ve açık adresinizi aleni bir şekilde yazmamanız gerektiğini belirtmek isteriz. Aynı zamanda dolandırıcılara ve kötü niyetli insanlara da dikkat ediniz.Manisa Yunusemre Davetiye Katlama İşi

Davetiye katlama işi ülkenin tüm bölgelerinin hemen hemen her ilinde ve ilçelerinde yapılmaktadır. Yunusemre, Manisa ilinin ilçelerinden bir tanesi olup Manisa merkez ilçesinin ikiye bölünmesi sonucunda oluşmuştur. Yunusemre ilçesinde ikamet ediyor iseniz ve ev bütçenize katkı sağlamak istiyorsanız davetiye katlama işi veren firmalara müracaat edebilirsiniz. Özellikle yaz aylarında düğünlerin ve özel davetlerin yoğun olarak yapıldığı dönemlerde davetiye çok kullanılmaktadır. Davetiye katlama işini matbaalardan, reklamcılardan veya fotoğrafçılardan alabilirsiniz. Davetiyeler fotoğrafçılara zarflarından ayrı bir şekilde gelecektir. Bazı kişiler matbaadan basılmış olarak gelen bu davetiyelerin katlanması veya zarflara konulması adına evden çalışacak birilerine gereksinim duymaktadır.

Manisa Yunusemre Akhisar Evlere İş Veren Yerler Yeni İş Fikirleri

Manisa Yunusemre Davetiye Katlama İşi

Davetiye katlama işinde davetiyeler kişilerin taleplerine ve isteklerine göre yazılı ya da resimli olarak basılmaktadır. Evden çalışmak için başvuru yapan kişilere zarf ve basılmış olan davetiyeler ayrı ayrı sayıları kadarı kargo aracılığı ile veya şahıslarına ait araçlar ile ulaştırılır. Sizin yapmanız gereken gönderilen tüm davetiyeleri firmanın belirlediği zamanda yetiştirmek olacaktır. Yaptığınız ürünleri tekrar firmaya göndererek yaptığınız iş kadar para kazanırsınız. Bu işten hızlı ve pratik olmanız halinde net 2500 TL’ye kadar para kazanabilirsiniz. Manisa ilinin Yunusemre ilçesinde ikamet ediyor iseniz çevrenizdeki matbaalara müracaat ederek evlere iş verip vermedikleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda internette ve sosyal medya hesaplarında bulunan iş ilanlarına da bilgilerinizi bırakarak başvuru yapabilirsiniz.

Manisa Akhisar Evde Mesir Macunu Paketleme İş İlanları

Manisa denilince akla mesir macunu ve Manisa’da yapılan festivaller geliyor. Kırkağaç, Turgutlu, Akhisar, Alaşehir gibi birçok ilçesi bulunmakta olup yıl içerisinde yapılan festivale bütün halk katılım sağlamaktadır. Mesir macunun meşhur olduğu bu şehirde mesir macunu paketlemesi için evlere iş verilebilir. Bu ilanlara başvuru yapabilirsiniz. Akhisar ilçesinde ikamet ediyor iseniz bu ürünün üretimini gerçekleştiren firmalardan iş alabilirsiniz.

Manisa Yunusemre Akhisar Evlere İş Veren Yerler Yeni İş Fikirleri

Manisa Akhisar Evde Mesir Macunu Paketleme İş İlanları

Üretim yapan firmalar, ürünlerini ve paketlerini sayılı olarak sizlere gönderirler. Ürün sayısı kadar gönderilecek olan paketlere mesir macunlarını talep edilen zamanda koymanız istenecektir. Özellikle 21-24 Mart haftasında yapılan festivallerde bu işi yapacak olan bayanlar aranmaktadır. İlanları takipte kalarak yayımlandığı tarihlerde başvuru yapabilirsiniz. İnternet üzerinden veya sosyal medya aracılığı ile firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Manisa Boncuk İşleri

Evde yapılabilecek işlerden bir tanesi de boncuk dizme işi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu iş için elinizin hızlı ve yetenekli olması gerekmektedir. Boncuk dizme işi hem zevkli hem de basit bir iştir. Bu sebeple firmalar ev hanımlarına gelir sağlamak ve boş zamanlarını değerlendirmelerini sağlamak adına evlere iş vermektedir. Boncuk dizme işi için üretim yapan firmalara iş başvurusu yapabilirsiniz.

Manisa Yunusemre Akhisar Evlere İş Veren Yerler Yeni İş Fikirleri

Manisa Boncuk Dünyası

Boncuk Dünyası Manisa ilinde faaliyet gösteren bir yer olup, boncuk dizme işleri için bu firmaya müracaat edebilirsiniz. Bu işte firma size boncukları ve diğer gerekli tüm malzemeleri kargo yolu ile gönderecektir. Eğer yakın bir yerde ikamet ediyorsanız sizin gidip almanızı da talep edebilirler. Bu işten adet başı fiyat alabilirsiniz. Bu sebeple ne kadar hızlı ve pratik iş yaparsanız kazancınız da o kadar yüksek olacaktır.Oy ver!
[Total: 2 Average: 4.5]
Manisa Yunusemre Akhisar Evlere İş Veren Yerler Konusuna 19 Yorum Yapıldı
 1. İbrahim dedi ki:

  Bize de lazım ek iş

 2. Sinem yıldız dedi ki:

  Akhisarda oturuyorum bende ek iş yapmak istiyorum 2 tane çocuk okutuyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 3. necmiye dedi ki:

  manisa/yunusemre’de yaşayan 35 yaşında ev hanımıyım. 5 kişilik grubumuzla evde iş imkanı arıyoruz. bu işe uygun olduğumuza inanıyorum. geri dönüşlerinizi bekliyorum. şimdiden teşekkür ederim.

 4. Pınar fazlilar dedi ki:

  Bu ise cok ihtiyacim var engelliyim durumum cok kötü bu evde iş te banada yardımcı olursanız sevinirim.

 5. Gamze dedi ki:

  Manisa/ Turgutlu’da yaşıyorum. 24 yaşındayım. El becerim çok iyi. Her işi yapabilirim. Yaptığım işi özenle yaparım. Aileme yardımcı olmak istiyorum.

 6. Zehra Yeniçağ dedi ki:

  Merhaba
  Boncuk dizme, davetiye katlama ve mesir macunu paketleme işilerini özenle ve titizlikle yaparız. 3 kişiyiz.
  Manisa / Şehzadeler

 7. Nurşen güler dedi ki:

  Merhaba ben evde paketleme işi boncuk evde yapabilecek ne iş olsa yapıyorum dönüş yaparsanız çok mutlu olurum

 8. fatoş dedi ki:

  Manisa muradiye de oturuyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum 4 kişiyiz lütfen donus yapin

 9. Merve Adıgüzel dedi ki:

  Merhaba. Manisa Alaşehirde ikamet ediyorum boncuk paketleme işine ihtiyacım var. Üniversite mezunuyum donus yaparsaniz sevinirim

 10. Büşra dedi ki:

  Merhaba ben evde paketleme işi yapmak istiyorum. Buna çok ihtiyacım var. Manisaliyim. Dönüş yaparsanız sevinirim. Teşekkürler

 11. Ceren dedi ki:

  Merhaba ben de evde paketleme yapmak istiyorum iki kişilik ekibim de var her türlü paketleme işini kısa sürede yapabiliriz

 12. Emine dedi ki:

  Bende paketleme isi yapmak istiyorum dönüş yapin lütfen ihtiyacim var ek is yapmaya

  1. Yasemim dedi ki:

   Bu ise ihtiyacim var acil donus yaparaaniz cok mutlu olurum

 13. Nuriye dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum işe ihtiyacım var manisa somada oturuyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

 14. Nuriye dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum manisa soma oturuyorum ise ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim

 15. Dilek dedi ki:

  Merhaba ben de evde paketleme,boncuk,işleme,davetiye işi yapmak istiyorum. Manisada yaşıyorum, dönüşlerinizi bekliyorum.

 16. Huriye dedi ki:

  Benimde ise çok ihtyacim var lutfenvdonus yaparsınız sevinirim

 17. Merve dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 18. Semra Erdoğan dedi ki:

  Merhaba ben evde paketleme işi yapmak istiyorum. Buna çok ihtiyacım var. Manisaliyim. Dönüş yaparsanız sevinirim. Teşekkürler

Sayfa başına git