Dükkan Açmak

Mail Okuyarak Para Kazandıran Popüler Siteler

İlk okuduğunuzda mail okuyarak para kazanma fikri oldukça saçma geliyor. 2017 Yılında bu iş için halen para ödeyen çeşitli firmalar mevcut. Birçok evde çalışan birey mail okumayı ve bu yöntem ile para kazanmayı tercih ediyor. Yazımızda, internet ortamında güvenilir mail firmalarını sizler için araştırdık. Bu firmaların hiç birinin sitemizle bir alakası yok ancak 2017 yılında en çok para kazandıran mail firmalarının bunlar olduğu söyleniyor. İyi kazançlar dileğiyle..

Mail Okuyarak Para Kazandıran Popüler Siteler

Günümüzde teknolojinin gelişmesi bize internet üzerinden ek iş fırsatları sunmaktadır. Özellikle e-postanın sanal ortamda rolü tartışılmaz derece büyüktür. E-mail hizmeti iş hayatında herkesin yararlandığı bir hizmettir. İnternet üzerinden elektronik posta okuyarak para kazanmak hiç aklınıza geldi mi? Muhtemelen birçok kişiden bu sistemi duymuş ama hakkında pek detaylı bilgi almak için araştırma yapmadınız.

Normal yaşantımızda ve iş hayatımızda e-posta ile çevrelendiğimizi düşündükçe bu işin bize ek gelir fırsatı olarak geri döndüğünü ve gerçekten yüksek rakamlarda kazanç getirisi ile yeni gelir kapısı olarak karşımıza çıktığını da biliyoruz. Bu yüzden e- mail okuyarak para kazanma yöntemi ile para kazanmak isteyenler için para kazandıran siteleri sizlerle tanıştırmak istiyoruz.

Pozitif Sistem

Konu hakkında bilgi almak isteyenler için para kazandıran siteler arasında yer alan Pozitif sistem elektronik posta ile bilgi alma ve kazanç elde etmenizi sağlamaktadır. Pozitif sistem, firmaların size ulaşan reklamlarından ayrı bir gelir kapısı aralarken yüksek getirili para kazanma garanti sunmaktadır. Pozitif sisteme adlı siteye üye olarak tarafınıza gelen elektronik posta, video, sms ve anket reklamlarını alma imkanı sunarak üye olan katılımcılara yüksek gelir sağlayan para kazandıran siteler arasındadır. Sistem her sms ve mail için 2 Kuruş, anket doldurma ve video için de 5 kuruş ödemektedir. Siteye üye olarak kazanç ağını kurarak sisteminden günde okunan mail kadar kazanç getirisi sağlanmaktadır. Tabi yüksek kazanç elde etmek isteyenler sistem üzerinden network kurmaları gerekiyor. Alt ekip kurmak ve sistemden mail okuyarak para kazanmak isteyenler pozitif sistem sitesini inceleyebilirler.

pozitif-sistem

Pozitif Sistem

Matrixmails

Uzun yıllardır internet üzerinden mail okuyarak para kazandıran siteler arasında yer alan Matrixmails üzerinden sunucular aracılığıyla kayıtlı adreslere gönderilen reklam e-postalarının okunması ile para kazandıran siteler arasındadır. Spam riski olmayan  bu site üzerinden para ödemesi almak için gelen elektronik postaların okunması gereklidir ödemeyi almak için oyunlar oynayıp makale yazıp internet sitelerini tıklayıp ziyaret ederek 25 ile 50 dolar arasında saat ücreti ile ödemeleri kazanmak mümkündür.

matrix-mails

Matrix Mails

Sendearnings

Ek gelir sağlamayı düşünenler için Sendearnings.com tam bir iş fırsatı sunuyor. Sendearnings.com sitesine şimdi katıl butonundan bedava hesap açarak e-mail adresinize gönderilecek aktivasyon koduna tıklayarak hesabınızı aktif hale getirdikten sonra tarafınıza gelen e-mailleri okuyarak para kazandıran en iyi siteler arasındadır. Sendearnings üzerinden e-posta okuyarak da, anket doldurarak para kazanabilirsiniz  ve her mail için 1 dolarlık ödeme alabilirsiniz. Ödemeleri hesabınızdan almak için en az 30 dolar hesabınızda para bulunması gereklidir ayrıca 6 ay boyunca siteye giriş yapılmadığından kalıcı olarak üyelik iptal edilir.

send-earnings

Send earnings

BENZER İÇERİK: Clixsense Sistemi

Moneymail Nokta in

Ek gelir istiyor musunuz ? Cevabınız eğer evetse doğru yerdesiniz. Moneymail evden çalışarak para kazanma imkanı sunar. Uzun saatler boyunca çalışmadan günlük az bir zamanınızı mail okumaya ayırarak ek gelir sağlayabilirsiniz.

Aldığınız her e-postayla Rs 0.20’den Rs 200.00’e (ek gelir karşılığı e-posta ile) kazanabilirsiniz. E- mail adresinize değil www.moneymail.in adresine günlük giriş yaparak gelen kutusundaki postaları okuyarak para kazandıran site ayrıca para iadesi de yapar. Konsepti beğenmediyseniz, 15 gün içinde katıldığınız üyelik ücretlerinin geri ödenmesini isteyebilirsiniz. % 10 işlem ücreti düşüldükten sonra ödenen ücretleri iade eden site bu tür para iadesi teklif eden herhangi bir web sitesi daha yoktur.

money-mail

Money Mail

Uniqpaid

Ek gelir sağlamak için mail okuyarak para kazanmak isteyenler için mail okuyarak para kazandıran bir diğer site de UniqPaid sitesidir. UniqPaid uluslararası bir sitedir ve üyelikler dünya çapında mevcuttur ülkemizde de mail okuyarak para kazanmak isteyenlere ödeme yapmaktadır. Tüm üyelere, tüm ülkelere ödeme yapan siteye üye olarak sizde mail okuyarak para kazanabilirsiniz. E posta okuyarak, ücret anketleri doldurarak, online alışveriş ve reklam verenler için para ödemesi yapan bu site size para kazanmanın birçok yolunu vermektedir. Ücretsiz tam üyelik ve ücretsiz teklifler ile siteye kayıt olduktan sonraki ilk 2 gün içinde tamamlanan her bir teklif için +% 10 NAKİT BONUSU kazanmak için acele edin.  Çekle ödenecek en düşük en düşük minimum ödeme tutarı 5 dolardır.

uniqpaid

Uniqpaid

Ödemeleri Nasıl Yapıyor?

Mail okuyarak para kazandıran siteler hesabınızdan ödeme alabilmek için hesabınızda 30 dolar ve üzerinde paranızın olması gerekiyor. Yani 30 dolar üzerinde kazanç sağladığınızda para hesaba aktarılarak Alertpay üzerinden ve çek ile ödemeler yapılıyor. Mail okuyarak para kazandıran sitelere üye olarak bu sistem üzerinden okuyacağınız her mail için ödeme garantiniz vardır.

Okuyacağınız her mail başına 5 dolar ile 25 dolar arasında ödeme yapılır ve mail okuyarak ne kadar para kazanacağınız ise günlük okuyacağınız e-mail sayısına bağlıdır. Evinizden belirli sürelerde limitsiz mail okuyarak para kazanabilirsiniz.

Evden ve cep telefonundan e-mail okuyarak para kazanmak isteyenler için bulunmaz bir fırsattır. Sizin yapmanız gereken mail okuyarak para kazandıran sistemlerin internet sayfalarına sadece kayıt olarak belirli talimatları yerine getirmek ve gelen kutusundaki e postaları sadece okuyarak kısa süre para kazanmaktır. Daha fazla gelir sağlamak istiyorsanız arkadaşlarınızı da bu sitelere üye olmaları için teşvik edip alt ekip kurarak kısa sürede daha fazla para kazanabilirsiniz.

Yorumlar

Telegram Kanalımızdan bize ulaşabilirsiniz.


 1. Mustafa dedi ki:

  Paypal gitti türkiye’den.. Bu yanlış bilgi uniqpaid çalışmaz.

 2. Hatice dedi ki:

  Üniversite mezunu banka emeklisiyim ve bu işi hakkıyla yapacağıma inanıyorum

 3. Şennur dedi ki:

  Bu işi yapacağıma inanıyorum lütfen yardımcı olun

 4. antalya dedi ki:

  Bu isi yapabilirim ve baska ek isler de istiyorum

 5. Sirnak dedi ki:

  Mobilyacilik yaptim

 6. İstanbulda dedi ki:

  Netvork envayın pazarlama tablo pazarlama işleri saygılar

 7. Pendik dedi ki:

  Özel güvenlik

 8. istanbul dedi ki:

  Beymende çalıştım 1 Seneye Yakın Maddiyattan Dolayı ayrıldım Sonra Vodofonda Calışıorm 2 Senedir Suan aldığım maaş Ev senedine Yetmiyor ek işe İhtiyacım Var

 9. Sultangazi dedi ki:

  Yapabilirim değil yaparim

 10. Yüregir dedi ki:

  mühendis

 11. Ilgın dedi ki:

  Ben bu işe talibim ve cevabınızı bekliyom

 12. TEKİRDAĞ dedi ki:

  ben bu işi yapmak istiyorum sabah 9 dan itibaren sürekli boşum lutfen dönüş yaparmısınız cok hırslı bır ınsanım basarabılırım

 13. mezitli dedi ki:

  bu işi yapabilirim.

 14. Sakarya erenler dedi ki:

  Õn muhasebe.insan kaynaklari.

 15. seyhan dedi ki:

  bu işi daha önce yapmadım denemek isterim azimliyim yaparım

 16. çorum merkez dedi ki:

  cari hesaplar banka kasa büro işleri bilgisayarlı işler
  ofıs programları

 17. Eskişehir/odunpazarı dedi ki:

  Bu işleri kesinlikle yaparım. Lütfen acil dönüş yaparsanız sevinirim

 18. malatya merkez dedi ki:

  daha önce böyle bir iş yapmadım ama yapabilirim internette anket dolduruyorum ve bu işide yapabilirim

Önemli mi?*