Dükkan Açmak

Kredi Kartsız Cep Telefonu Satan Mağazalar

Kredi Kartsız Cep Telefonu Satan Mağazalar

Senetsiz, kefilsiz ve kredi kartı olmadan cep telefonu alınabilir mi? Cevabınız hayır ise bu yazımızda sizler için Ankara, İzmir, Kocaeli, Bursa, Adana, İstanbul gibi büyük şehirlerde kredi kartsız cep telefonu satan ve mağazaları araştırdık. Detaylar sizlerle..

Kefilsiz senetsiz cep telefonu satan mağazalar; Günümüzde, sicili bozuk olanlar, bankalardan kredi çekemeyenler, cep telefonu satın alarak, makul bir fiyata cep telefonculara satmayı hedeflemektedirler. Burada amaç kısa süre de, para temin etmekten ibarettir. Her ne kadar hiç kimse tarafından bu yöntem tavsiye edilmese de, banka kredisi çekemeyen, sicili bozuk olan kişiler için en cazip borç para bulma yöntemi olarak görülmektedir. Yine kredi kartına taksitle cep telefonu satışı da yasak olması nedeniyle kefilsiz senetsiz cep telefonu satan firmaların popülaritesi günden güne artmaktadır.

Senetle cep telefonu satan firmalar varmı?

Bazı firmalar tarafından, kredi kartı aranmaksızın senetle cep telefonu satılmaktadır. Bu firmalardan birinin ev-kur firması olduğu söylenmektedir. Yine beyaz eşya, küçük ev aletleri satan firmaların birçoğundan senetle cep telefonu satın almak mümkündür.

Çetinler Arçelik

Çetinler arçelik firması, senet karşılığında taksitle cep telefonu satışı yapmaktadır. Bu firma gibi ülke genelinde, İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Kocaeli gibi birçok firma da, senetle cep telefonu satılmaktadır.

İks Alıveriş

İks alışveriş merkezleri de, çetinler firması gibi senetle cep telefonu satışı yapmaktadır. Bu firmadan da, senetle cep telefonu alabilmeniz mümkündür.

Hat üzerinden satış

Vodafone, Turkcell, avea, ttnet gibi firmalar ise, faturaları telefon tarifeleri üzerinden cep telefonu satışı yapmaktadırlar. Kredi kartı ile cep telefonu satışının yasak olması nedeniyle, her ay düzenli olarak fatura ödemesi yapanlar veya yapabilecek durumda olanların, cep telefonu almak veya nakit ihtiyaçlarını karşılamak üzere kullandıkları bir yöntemde budur. Bu firmalardan kefilsiz senetsiz cep telefonu almak mümkündür.

Beko bayraktar

Beko bayraktar firması kefilsiz senetsiz cep telefonu satan firmalardan biridir. Bu firmadan da, senet ve kefil olmadan cep telefonu almanız mümkündür.

Bimeks, cep telefonu almak isteyen müşterileri için, kefilsiz senetsiz cep telefonu satışı yapmaktadır. Üstelik bimeksten cep telefonu almak için kredi kartınızın da olması gerekmiyor. Bimeks firmasından paytrust sistemi ile banka kredisi veya kredi kartına ihtiyaç duymadan bir imza karşılığında, hemen cep telefonunuzu alabilirsiniz.İstanbul’ da bulunan birçok firma tarafından senetle cep telefonu alabilmek mümkündür. Bazı firmalar senetle alışveriş yapılmasına olanak sağlarken, bazı firmalar ise senete gerek duyulmaksızın cep telefonu satışı yapabilmektedir. İKS Alışveriş Merkezi, Balcı Avm, Mutlu Evim Alışveriş Merkezi, Soylu ev firması İstanbul‘ da senetle cep telefonu satışı yapan firmalar arasındadır.

Bimeks

Bimek adı verilen firma, Teknoloji mağazalarında sıklıkla gördüğümüz, Vatan bilgisayar, Media Market, Gold ve Teknosa gibi dev firmalar arasında bulunmakta olan BİMEKS, kredi kartı olmayan müşterilerine, 24 taksit imkanı sağlamaktadır. Sağlanan bu imkan PAYTURST adı verilen sistem sayesinde sağlanmaktadır.  Bu sistem, kefilsiz ve kredi kartsız 2 yıla kadar kredi imkanı ile cep telefonu satışı sağlanabilmektedir. Bu saye’de Bimeks Kredi kartsız cep telefonu satan firmalar ve mağazalar arasına giriyor.

Payturst isimli sistemde, kredi kartınız yok iken elektronik alışverişi yapmak istediğinizde, mağaza sorumluları tarafından kredi notunuz sorgulanmaktadır. Bu sorgulama sonucunda, kredi notunuz yüksek ise, tarafınıza kefilsiz, senetsiz ve şartsız 24 taksitle cep telefonu verilebilmektedir.

Teknosa INGBank

Kredi kartınız olmasa bile, tüm teknosa mağazalarında ING bank ile yapılan anlaşma çerçevesinde, anında kredi ile telefonunuzu satın alabilir ve taksit taksit ödeyebilirsiniz. Kredi kartsız cep telefonu satan firmalar ve mağazalar içerisinde INGBank anlaşması ile Teknosa yer almaktadır. 15.000 TL.’ye kadar elektronik alışverişlerinizde INGBank avantajlarından yararlanabilir ve taksitle cep telefonu satın alabilirsiniz.

Teknosa

Teknosa mağazasından hemen başvuruda bulunabilir veya cep telefonunuzdan TEKNOSA yazın ve boşluk bırakın. T.C. No yazın ve 2229’a kısa mesaj gönderin. (Örn: TEKNOSA 1111111111) Başvuru sonucu hemen cebinize gelecektir. Mağaza içerisinde bulunan TEKNOSA INGBANK bürosuna uğrayarak evraklarınızı imzalayın ve kefilsiz, senetsiz, evraksız, masrafsız tek imza ile taksitle cep telefonunuza kavuşun. Ayrıntılı bilgi  için Teknosa&ING sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

BEĞEN İLK ÖNCE HABERDAR OL!
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Ayşe Yavaş dedi ki:

    Babamdan maaş alıyorum arti oğlum uzman cavus elden taksitle not 5 almak istiyorum

  2. lidar alan dedi ki:

    elden senetle cep telefonu almak istiyorum

  3. Adana yüreğir dedi ki:

    Zuccaciye ceyizlik esya

BİR YORUM YAZ