Dükkan Açmak

Kredi ile Cep Telefonu Satan Mağazalar

07.01.2021
Kredi ile Cep Telefonu Satan Mağazalar

Telefon günümüzün en önemli objesi haline gelmiştir. İnsanların hayatında resmen bir ekmek, su kadar önemli bir yer almıştır. İlerleyen çağda gelişen teknoloji ile birlikte bir sürü model telefon üretilmeye başlanmıştır. Maddi durumun yeterli ve yetersiz oluşuna göre her bütçeye göre telefon bulunmaktadır. Dolar yüksekliğinden dolayı her şeyin fiyatının artması gibi cep telefonları fiyatları da maalesef uçmuş durumda.

Eskiden elden taksit ile telefon veren bir sürü mağaza bulunmaktaydı. Artık elden taksitli satışlara son verilmek durumunda kalındı. O zamanlar telefon almak hem kolay hem de daha az maliyetliydi. Fakat günümüzde birçok yer elden taksitle telefon satmak istemiyor. Elden taksitle satış yapan yerler de senet imzalayarak çalışıyorlar ve üstüne neredeyse %30‘luk bir faiz koyuyorlar. Telefon 1.500 TL ise elden taksitle 2.100 TL’ye hatta daha fazlasına kadar çıkabiliyor. Bazı firmalar kampanya adı altında sabit bir marka belirleyerek o markadaki telefonları peşin fiyatına elden taksit yapabiliyor.

Faturalı Hatlardan Taksit Taksit Cep Telefonu

Diğer bir seçenek olarak ise cep telefonunuzun içerisindeki hattın operatörüne göre faturalı olması halinde faturaya ek de telefon alabilirsiniz. Tabii ki bunda da telefon normal maliyetinden fazlasına çıkacağını bilmelisiniz. Eski zamanlara göre günümüzde telefon sahibi olmak oldukça zordur. Günümüzde cep telefonu almanın en kolay yolu kredi kartı ile almaktır. Tabii ki bunun içinde bankalarla sorununuz olmaması gerekmektedir. Bir de anlaşmalı olduğunuz bankanın kredi kartına taksitli satışı kabul etmesi gerekmelidir. Çünkü bazı bankalar teknolojik aletlerde taksit yapmayı kabul etmiyor. Tecrübeyle sabit. 🙂 Şu günlerde Arçelik mağazaları senet imzalatarak telefon satışı yapmaktadır. Fakat faiz oranları oldukça yüksek olabiliyor. Cep telefonlarını elden, kredi kartı ile ve senetle satışa sunan firmaları haberimizde detaylıca inceleyelim.

Faturalı Hatlardan Taksit Taksit Cep Telefonu

Faturalı Hatlardan Taksit Taksit Cep Telefonu

Taksitli Elden Satış Nedir?

Elden taksit; cep telefonu olmayan ve nakit parası da bulunmayan insanlar için sağlanmış bir kolaylıktır.  Çünkü elden taksit ile insanlar telefonun maliyetini bölünmüş bir şekilde, eşit aralıklarla ödemektedir. Bu yüzden de birikmiş bir paraya ihtiyaçları olmamaktadır. Telefonun alındığı mağaza ile anlaşılarak maaş gününüze ödeme planı yaptırabilir her ay rahatça taksitlerinizi ödeyebilirsiniz. Günümüzde elden taksit yapan yerler kalmamış olup, yalnızca akraba, tanıdık vs. insanlardan telefon alabilirsiniz. Taksitli elden satış günümüzde yerini ‘senetli taksitli satışa bırakmış bulunmaktadır.

Senet Yapılarak Taksitli Satış

Bu satış sisteminde ise yine elden taksite benzemektedir. Telefon aldığınız firma alacağınız telefona vade farkı koymaktadır. Telefonu aldığınızda senet imzalarsınız. Bu senetler ile firmaya güven vermiş olursunuz. Firma senetli satış imkanını anlaşmalı olduğu bankalar sayesinde kabul eder. Firmaya gittiğinizde sistemden T.C kimlik numaranız ile kredi puanınıza bakılır ve yeterli olduğu taktirde size cep telefonu verilir. Kredi kartı olmadan senet imzalayarak telefon satan firmaları anlaşmalı olduğu bankaları ve özelliklerini aşağıda tek tek inceleyelim.

ARÇELİK Cep Telefonu Kredisi

Arçelik taksit kampanyalarını ING Bank üzerinden gerçekleştirmektedir. Şubeye gidip başvuruda bulunmanız halinde, yetkililer sizin kredi puanınızın yeterliliğine bakacaklardır. Eğer bankadan krediniz olumlu sonuçlanır ise bayi size telefon satışını gerçekleştirir. Kredi başvurunuzun olumsuz sonuçlanması halinde Arçelik bayileri sorumluluk kabul etmemektedir. Çünkü banka siciliniz ile Arçelik bayilerinin alakası bulunmamaktadır. Diyelim ki başvurunuz gerçekleştirildi, bankadan olumlu sonuç geldi. Arçelik bayilerinden telefon alırken bilmeniz gereken bir diğer husus ise telefonlara vade farkı koymalarıdır. Alacağınız telefonun maliyeti ödeme planınıza göre sabit fiyatından daha yüksek olabilir. Vadeyi yükselttikçe telefonun fiyatı da artmaktadır. Fakat kampanyaları takip ederseniz peşin fiyatına sattığı telefonlar da bulunmaktadır.

Peşinat istemeden senet ile cep telefonu veren mağazalar hakkında bilgi almak için tıklayınız.

ARÇELİK Cep Telefonu Kredisi 

Kredi Puanınız Yeterli ise Arçelik’ten Uygun Taksitlerle Cep Telefonu Satın Alabilirsiniz.

Vatan Bilgisayar Cep Telefonu Kredisi

Vatan bilgisayar işlemlerini Fibabank ile anlaşmalı olarak gerçekleştirmektedir. Vatan bilgisayar elden taksit yerine ona benzer bir sistemle işlerini yürütmektedir. Kredi kartına gerek kalmadan anlaşmalı olduğu banka ile sizin banka kredinizin puanına bakarak olumlu veya olumsuz sonuç alırlar. Bu sayede de kredi kartı almanıza gerek kalmadan cep telefonu sahibi olabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için öncelikle Kredili Mevduat Hesabınız oluşturulur. Kampanyanın dukkanacmak.com geçerli olabilmesi için bankanın şartları; 30 gün içerisinde otomatik olarak fatura ödeme talimatı verilmesi veya bankanın uygun görmesine göre başvuru yapan müşterilerin hayat sigortası yaptırması şeklindedir. Otomatik olarak fatura ödeme talimatı verilmediği taktirde müşteriye 129 TL ceza işlemi uygulanacaktır. Banka Vatan Bilgisayar’dan ayrı olarak faiz oranlarında değişiklik yapabilir, firmanın haricinde kefil ve ek belge isteyebilir.

Telefon kredisine başvurmadan ve belgeleri imzalamadan önce Fibabank ile fiyat ve komisyon ücretini, faiz oranlarını veya geriye kalan diğer masraflar hakkında aklınızdaki bütün soruları bankaya danışarak  bilgi alınız. Bankanın en üst limiti 10.000 TL’dir. Yapmanız gereken ilk adım olarak mevcut cep telefonlarınızın mesaj bölümüne gelerek VATAN yazıp bir boşluk bırakarak Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranızı 3422‘ye kısa mesaj olarak gönderiniz. Sonucunu bekleyiniz. Bu işlem yaklaşık 1 dakika sürebilir. Daha sonra olumlu cevap gelmesi halinde en yakın Vatan Bilgisayar şubelerine giderek istediğiniz telefon modelini belirleyiniz. Üçüncü adım olarak ise görevli personel ile birlikte, sistemden tüm bilgilerinizi eksiksiz doldurarak Fibabank’a kredi başvurunuzu gerçekleştirin. Faizsiz 6 taksitle ödeme planınız hazır. Telefonunuz artık sizin. Güle güle kullanın. 🙂

Vatan Bilgisayar Cep Telefonu Kredisi

Vatan Bilgisayar Cep Telefonu Kredisi

Media Markt Cep Telefon Kredisi

Birikmiş parası da kredi kartı da bulunmayan insanların dikkatine! Artık kredi kartsız faizsiz 6 ay taksitle hayalinizdeki telefona kavuşmanız mümkün. Denizbank ile işbirliği içerisinde olan Media Markt taksit kampanyasıyla insanları diledikleri telefonlara kavuşturuyor. Hayalinizdeki cep telefonuna kavuşmak için yalnızca birkaç işlem gerekli olacaktır. Dilerseniz evde kendiniz bu işlemlere başlayabilir, dilerseniz de en yakın Media Markt şubelerini ziyaret ederek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Media Markt şubelerine gittiğinizde, mağaza içerisinde bulunmakta olan Denizbank köşelerine başvuracaksınız. Hangi ürünü almak istediğinize karar verip bunu beyan ettikten sonra size bir kısa mesaj numarası verilecektir. Bu numaraya T.C kimlik numaranızı ve size verilecek olan kredi başvuru kodunu aralarında boşluk bırakarak yazmalısınız. Gelen mesajın olumlu cevaplanmış size Denizbank tarafından Media Markt’tan taksitli telefon almaya hak kazanmışsınız demektir. İşlemlerinizi şubeye gelmeden de halletmeniz mümkündür. İnternet sitesi üzerinde yer alan arayüz vesilesiyle Denizbank’a bireysel kredi için başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Kredi onayını beklemelisiniz. Bu işlem 1-2 dakika sürebilir. Daha sonra olumlu sonuç gelmesi halinde, istediğiniz telefonu banka veya kredi kartınızla ödeyebilirsiniz. Taksitli telefon alabilmek için işlemler bittiğinde 7 gün sonra Denizbank şubesine alışveriş belgenizi götürerek olumlu sonuçlanan ve almaya hak kazandığını kredinizi kullanabiliyorsunuz. Banka faiz oranlarında değişiklik gösterebilir. Banka ile tamamen görüşmeden ve detaylı bilgi almadan telefon alma işine atılmayın.

Media Markt Cep Telefonu Kredisi

Media Markt Kredisi Yeterli Olanlara Cep Telefonu Alma Fırsatı Veriyor.

INGBank Teknosa Tekno Kredi ile Cep Telefonu Satışı

Teknosa ING Teknokredi ile fazsiz 6 taksitle cep telefonu sahibi yapıyor. Kredi kartı şartı aramadan telefon satan firmalardan biri de Teknosa‘dır. İşlemlerini ING Bank ile gerçekleştirmektedir. Teknosa’nın faizsiz 6 ay taksitle telefon satışı gerçekleştirme koşullarını şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Peşin fiyatına 6 taksit kampanyası, 500 TL ve 7,999 TL fiyat aralığındaki akıllı telefonlarda geçerlidir.
  • Kampanya dahilinde yalnızca bir tane telefon satın alabilirsiniz.
  • Kampanya içindeki ürünler ING Teknokredi ile 6 taksite bölünerek alındığında ürünün gerçek fiyatından faiz miktarı kadar indirim uygulanarak 6 taksit ile toplam geri ödeme miktarı ürünlerin peşin fiyatına eşitlenir.
  • Kampanya her mağazada geçerli olmamakla beraber, seçili mağazalarda ürünler stoklarla sınırlıdır.
  • Başvuruda bulunanlar arasından banka günümüzün şartlarına göre kampanyaya uygun bulmadığı başvuruları onaylamama ve faizlerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Bu koşulları kabul ediyorum diyorsanız ilk olarak mevcut cep telefonlarınızdan TEKNOSA ve TC. kimlik numaranızı aralarında bir boşluk bırakarak yazıp 2229‘a kısa mesaj olarak göndermelisiniz. Cep telefonunuza gelen mesaj olumlu sonuçlandığına dair ise en yakın Teknosa Mağazalarına giderek ING Bank Hizmet Noktalarında kimliğinizi doğrulatın ve kredi için belgelerinizi elektronik sistem ile dijital ortamda paylaşmalarını sağlayın. Tek tek imza atmak ile vakit harcamak yerine tek imza ile işleminiz tamamlansın. İşleminiz tamamlandıktan sonra artık krediniz hazırlanmış bulunmaktadır. Dilediğiniz telefona faizsiz 6 ay taksitle sahip olabilirsiniz. Kredi ödemelerinizi size en yakın ING şubelerinden veya ING ATM’lerinden gerçekleştirebilirsiniz.

INGBank Teknosa Tekno Kredi ile Cep Telefonu Satışı

ING Bank Tekno Kredi ile Teknosa Mağazalarından Cep Telefonlarınızı Hemen Alabilirsiniz.

Turkcell Taksitle Cep Telefonu

Turkcell faturalı hat sahiplerine müjde! Turkcell faturalı hat kullanıcıları diledikleri telefona uygun ödeme seçenekleriyle sahip olabiliyorlar. Turkcell’den sözleşmeli cihaz almak isteyen müşterilerimiz BBDK’nın sağladığı finansman desteği ile 6 taksit ile telefon sahibi olabilmektedir. Çevrenizdeki en yakın Turkcell mağazalarına giderek başvuruda bulunabilir ve hemen Turkcell finansman kredi tutarınızı öğrenebilirsiniz. Eğer krediniz yeterli ise hattınız üzerine dilediğiniz cihazı alabilirsiniz. Turkcell finansman desteği alabilmek için bazı şartlar bulunmaktadır. Bu şartları şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Turkcell finansman aracılığı ile belirlenen finans kredinizin alacağınız cihaza yeterli olması gerekmelidir.
  • Yasal hat cihazı alacak müşterinin üstüne olmalıdır.
  • Turkcell hizmetlerine daha önceden ödenmemiş fatura borcunuzun bulunmaması gerekmektedir.
  • T.C kimlik numaranıza kayıtlı hiçbir hattın daha önce taahhütname dolayısıyla iptali istenmiş fakat ödenmemiş bedelinin bulunmaması gereklidir.
  • T.C kimlik numaranıza kayıtlı hiçbir hattınızın daha önceden abonelik kontratına aykırı bir sebeple kapatılmamış olması gerekmektedir.

Siz de Turkcell hizmetlerinden faydalanıyorsanız ve üzerinize kayıtlı faturalı hat var ise Turkcell mağazalarına gelerek kredi miktarınızı öğrenebilir, daha sonra da kredi puanınızın yeterli olduğu cihazı Turkcell mağazalarından edinebilirsiniz. Cihazın ödemelerini de standart ödediğiniz faturaya ek olarak ödüyorsunuz. Cihazınızı aldığınızda dilerseniz ödeme seçeneklerinizi ve fatura içeriğinizi de ödeme şekline göre değiştirebilirsiniz.

Turkcell Taksitle Cep Telefonu

Turkcell faturalı Hat Sahibi İseniz Cep Telefonu Almanız Çok Basit.

EVKUR Taksitle Cep Telefonu

Evkur’dan peşinat ödemeden taksitle cep telefonu almak artık çok kolay. İnternet üzerinden alışveriş yapıyorsanız; öncelikle beğendiğiniz cep telefonunu sepetinize ekleyin, daha sonra sepetim kısmına gelerek seçenek kısmından taksit sayısını belirleyiniz daha sonra “Sipariş ver” butonuna tıklayıp bir  sonraki ekrana geçiş yapabilirsiniz. Bilgilerinizi eksiksiz bir biçimde doldurunuz. Bu teslimatın gerçekleşme sürecini hızlandıracaktır. Daha sonra “Teslimat Bilgileri” ekranından teslimat bilgilerini doldurarak “Senet bilgileri” ekranına geçin. (Burada kontratta bulunacak bilgileriniz yer almaktadır.) Senet bilgileri ekranından “Devam et” butonuna tıkladıktan sonra “Senet Onay” ekranında açılan senet bilgilerinizi dikkatle kontrol ettikten sonra “Tamamla” butonuna tıkladığınızda siparişiniz site kullanıcıları tarafından Evkur’a ulaşacaktır. Siparişiniz ulaştıktan sonra kontratlarınız oluşturulacak ve kısa zamanlı izleme süreci başlayacaktır. Daha sonra anlaşmalı olunan Yapı Kredi Bankası tarafından uygun görülmeniz halinde siparişiniz tamamlanacak ve teslimatı yapılacaktır. Aldığınız ürünün ödeme günü teslimat tarihinden 1 ay sonra yapılır. Ödemelerinizi Yapı Kredi internet bankacılığı veya yakınınızda bulunan Evkur mağazalarından yapabilirsiniz.

Evkur Taksitle Cep Telefonu

EVKUR Taksitle Cep Telefonu

Kredi kartınız da birikmiş paranız da yok ise nüfus cüzdanınız ile birlikte yukarıdaki firmalardan birine giderek uygun taksitler ile yeni bir cep telefonu satın alabilirsiniz. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle..

Yorumlar

Telegram Kanalımızdan bize ulaşabilirsiniz.


Henüz yorum yapılmamış.